Új privát üzeneted érkezett!

Anda!
Nézd meg Nitácskát, neki még valamelyik nap egy kis vérezgetése is volt most meg BABÁS!!!!!

Amúgy Nitácska!
Még csak halk GRATULA!!!!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


LAPTETŐ! :D

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi:
Remélem, hogy nem lesz nagyobb mennyiség! Most egy kicsit parázok, de próbálok arra gondolni, hogy lehet csak beágyazódásos vérzéske, és elmúlik!

Fő a pozitív hozzáállás! :D (mondom én, aki most nagyon parázok, hogy mi van! :shock: :shock: )

Kép
anda81
 
 

 
 

Legyen szemed előtt Nitácska esete! Fő az optimizmus! Hajrá BABÁK! KAPASZKODNI!!!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi:
:D :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 



anda nézd meg nitácskát nála is volt barmnázgatás aztán most meg babás:)

Nita nagy nagy gratula látod összejött neked:):):):):) nagyon örülök neki:) előbb utóbb mindenki babás lesz aztán lehet tartani azt a piri búcsuztatót :):):):)):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Én isebben hiszek, hogy előbb utóbb mindannyian babásak leszünk:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, Nika:
A próféta szóljon belőletek! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


ÁMEN

nika70
Salgótarján
 
 


Ámen:)

Kép
csucsu05
 
 


Anda: lehet a beágyazódás miatt is barnázgatás. Drukk, hogy azért legyen.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Anda: Szerintem is a beágyazódás miatt barnázol :wink: :D
Egyébként az inszem tudtommal az,amikor kiválasztják a spermákat és pé-kor befecskendezik a hüvelybe,a lombiknál meg már levett petesejtet és egy bika spermát petricsészébe összeeresztenek és már a kis zigótát ültetik be!Én így tudom! :? Javítsatok ki,ha nem így van :!:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Lilla: Merre vagy?Meggyógyult már a szemed?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


sziasztok,olyan ideges vagyok :( hazajöttünk a játszóról és elmentem toalettre és barnáztam megint meg vérezgettem is :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: szerintem fogd a + teszted és menj el mihamarabb dokihoz. Lehet kéne neked egy kis hormonpótlás!!!!!! Vagy hívd fel a dokidat!!!

Melcsi: én is így tudom ezt a lombik-inszemet ahogy te írtad. Neked tünetek?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


30-án megyek dokihoz!!! akor megnéz!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És mondtad neki a + tesztet és hogy barnázol???????????
Mikor nekem ez volt engem azonnal behívott a doki és kaptam rá hormonpótlást. Az egyik ismerősömnek így ment el a babája, hogy nem kapott időben hormonpótlást! Nem akarlak megijeszteni, de szerintem menj el holnap dokihoz!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


ma már nem tudok holnaptól meg nincs a doki.csak jövö vasárnap.azt mondta pihenjek,nuku házasélet és semmi gyógyszer.mondtam neki mindent persze!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



itt htelken nincs sztk
csepelre meg hát nem oda tartozom.lehet csak úgy meni?gondolom nem,oda is be kell jelentkezni

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én úgy tudom ha gáz van köteles fogadni a legközelebbi doki is beutaló meg nem kell az sztk-s nőgyógyihoz
de szerintem is csak a beágyazódás miatti barnázás mindenesetre dobj el mindent a kezedből és ne csinálj semmit :) pihenj amig nem mész dokihoz.

Én is igy tudom az inszem és lombik különbségét:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nita. SZTK Szigetszentmiklóson van azaz gyártelepen. valójában Szigethalmon a vasút után.
Az nincs messze és az SZTK doki is megtud vizsgálni. Ultrahang külön van illetve méshol de most nálad nem is ez a lényeg. Hanem ha kell kapj hormonpotlást.
Én nem várnél 30-ig. Addig még nagyon sok viz folyik le a dunán.

Kép
csucsu05
 
 


Szasztok csajok!

Hát nem tudok semmi újdonsággal előállni!Nem látta még a doki az én pici babám,mert még csak 4 hetes! :( Megvastagodott nyálkahártya (14 mm-es) megnőtt méh!Minden arra utal,hogy babás vagyok,de még túl korán akartuk megnézni,azt mondta a dokim!Még csak 32 napos!Kizárta a méhen kívüli terhességet hála égnek!Megnézett hüvelyi-hasi uh-al és meg is vizsgált!Jövő héten kedden megyek megint hozzá!Remélem akkor már látszik a babóm!Jót sírtam utána,férjem vigasztalt!Vettem még 1 terhességi tesztet!Kicsit elvagyok keseredve!Jók legyetek!Puszi!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melibda nyugi ne sírj,ott van az a babó csak még icuri picurika!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melcsi: Persze , hogy még nem látta mert kicsi. nekem a lányomat 5hetesen csak egy pöttyöt látott de azt látta , hogy jó helyen van. Szóval te is megnyugodhatsz a bab jó helyen van és 2hét múlva már látni is fogod.
A doki mondta megvan vastagodva a nyálkahártya a méh megvan nagyobbodva. sok doki ilyenkor még nem is csinál Uh-ot csak kézzel vizsgák. Ha megvan nőve a méh akkor baba van a pociban.
Tehát nyugalom :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi csajok!Olyan rendesek vagytok,hogy ilyen gyorsan reagáltok :) pedig tudom,hogy mindenkinek megvan most a maga baja :? Már olyan topicokat nézegetek,hogy "pozitív teszt,de nincs baba"hát elkeserítőek!Na mindegy!Legyetek jók!Ma korábban lefekszem,mert nem aludtam délután és nagyon elfáradtam!Jó éjszakát :)

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi ne nézz ilyen topikokat mert csak bebszéled magadnak a rosszakat és az nem jó!!!!!!!!!
csak a jókat olvasgasd!!!!!!!!!!
Jóéjszakát!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi:
Ott van az a babó, meglásd, mire legközelebb mész, addigra látni fogod Babócát! Ne keseredj el és Nitának van igaza ne nézegess negatív hangulatú topicocat!

Nita:
Szerintem is menj dokihoz! Nem jó ez így, hogy vérezgetsz meg barnázgatsz! Minél előbb annál jobb! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!!! :!: :!: :!: :!:
Küldöm neked is meg Melcsinek is a +++++++++++++++++++++++++ energiákat!

Köszönöm a felvilágosítást, ma is sokat tanultam! :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


anda holnap megyek sztkba dokihoz!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:
Százmilliárdszor drukkolok! Nagyon-nagyon fogok rád gondolni. :!: :!: :!: :!: :!:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


köszi anda aranyos vagy!
Most megyek hajatmosni aztán tvzek kicsit.
puszi.
holnap jövök!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita, jó éjszakát kívánok neked! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!
Nita akkor holnap doki után jelentkezz! Várunk!!!!!

Melcsi! De jo neked is baba van! Már nem sokan vagyunk, kik nem babásak, De remélem utolérünk és mi is pozikat tesztelünk.

Mindenkinek szép álmokat!
encike 2
 
 


Nita, drukkolok, hogy minden rendben legyen! Gratulálok!

Melcsi, nagyon jó hír, hogy a baba jó helyen tapadt meg. Tudom, hogy ilyenkor nagyon lassan telnek a napok, de pár hét múlva már azt is látni fogod, hogyan dobog a szíve.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Nita: örülök, hogy a többi csajnak sikerült meggyőznie, hogy doki kell neked! Drukk holnapra nagyon. És gyere majd és mondd mit mondtak!

Melcsi: te pedig nyugodj meg. És NE olvass még olyanokat, hogy nincs baba! Neked igenis ott van a pocidba! Szerintem tesztelned se kell. A doki megállapította, hogy nagyobbodott a méhed és jó helyen van a baba! Majd 1 hét múlva – tudom hosszú idő – de látni fogod és tényleg megnyugszol! Drukk hegyek neked!

Enci, Anda, Nika, Csucsu és a többiek most mi jövünk ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri!
A próféta szóljon belőled!

Nita!
Nagyon drukkolok holnapra, majd gyere és mesélj!

Melcsi!
Ott van az a baba én érzem! Ne izgulj! Egy hét és minden kétséged el fog szállni!

Leányok, én holnap csak estefelé leszek, majd akkor visszaolvasom a nap eseményeit.

Barnácska dél óta csak egy ici-picit jelentkezett! Remélem jövő héten én is jöhetek egy örömhírrel nektek! :wink: :D

Legyetek jók, jó éjszakát szép álmokat/szép napot! :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Ma esti jó éjszakát versike!

Felhő dunnyhát húzott az ég magára, Hold kukucskál ki alóla a világra. A napsugár ébreszti az embereket a Föld másik féltekén, a csillagokat hagyta itt e nap éjjelén. Álommanók az úton csillámport hintenek, hogy az angyalok utat találjanak hozzád, és őrizzék éjjeled.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Nita. Ma mikor mész dokihoz? Miklósra mész??
Szorítok, hogy ne legyenek sokanés mindne oké legyen:)

Melcsi: nehogy már ilyen topicocba járj?? Hisz te babás vagy már:) Fel a fejjel és fő az optimizmus:)) Neked ott a baba csak még icurka picurka. De lesz a babó nagyobb is. Lassan ha mész dokihoz már úgy fog verni a pici szíve hogy csak na:) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csucsu05
 
 


Szép jó reggelt!

Csak bekukkantok, aztán már megyek is anyához segíteni!

Nita:
NAAAAAAAAGGGGGYYYYYON DRUKKKKKKKOLOK :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Majd gyere és mesélj!

Melcsi:
Remélem kialudtad a tegnapi negatív gondolataidat! Ott van az a babóca hidd el! :wink: :wink:

Ja, egy kérdés:
A rosszullétek mikortól jelentkezhetnek kb. legelőbb?

No, puszik milliói!

Kép
anda81
 
 


Anda : Na ezt én is szeretném megtudni.
Nekem például alul a hasam alja feszit. Olyan mindjárt megjön mensi érzésem van. Pedig mensiig van 10max 11napom.
Nem is értem már.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:
Én is bele vagyok már keveredve! Nekem tegnap is, meg reggel is pillanatokon belül megjön érzésem van, és még nekem is van öt nap a ciklusból. Én már nem is tudom mit gondoljak. Lehet, hogy csak egy nagyobb erejű mensi előtt állok? :roll: :shock:

Kép
anda81
 
 


Anda: Hát akkor lehet én is egy nagyobbmensi előtt állok de durva, hogy ennyivel a mensi előtt már érzem.
A legjobb lenne Anda ha inkább babásak lennénk:)

Nita: nem jössz és msn-en sem vagy. Lehet már dokinál vagy. Gondolok rád és remélem minden rendben lesz:)

Kép
csucsu05
 
 



Vera: már?, azt mondta majd alváskor megy. Akkor máshogy döntött na de dokinál volt?? Itt izgulunk.

Kép
csucsu05
 
 


Vera: te 8-ra mentél dokihoz. Mit mondott??

Kép
csucsu05
 
 


Hamarabb ide tudtak jönni. Máté egy tünemény. A fiaimmal annyira arin játszottak.
Kép
És itt a tesztje is.
Kép
Velem annyi van hogy 17!!!!!mmes-nyálkahártsát látott a doki és mondta itt bizony baba van csak még korai hogy a petezsák llátszódjon. Így jövőhéten menoteszt és csütörtökön re vissza hozzá és akkor már tutira látunk petezsákot és rögtön kiír az előzmények miatt és gyógyszer.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



minden babásnak drukk:):):):)

melcsi ne bolodnozz már kapaszkodik az a baba és ne mászkálj ilyen topikokba:):):):):)

Nekem ma kéne megjönnie de semmi egyenlőr persze a múltkori gyenge mensihez számítva és 28 nap de szerintem a héten volt pém mert akkor volt tojásfehérjém. apára rá is ugrottam majd meglátjuk mert időnként szokott hat hét lenni a ciklusom bár gegénél is csak 28 napos volt:):):):):) egyenlőre semmit nem érzek talán két napja kicsit feszült a mellem de szoptatok még igy nem tudom sok tejtől vagy csak a mensitől vagy mástól:) majd meglátjuk még várok két hetet ha addig nem jön meg akkor tesztelek.

Vera nagyon édesek a fiúk:):):)

Nita gyere közénk mit mondott a doki nagyon tuti a teszted bizti babás vagy :):):):):):)

Na én megnézte az élet aza nyaméhben:9 kettő is volt mert 11-től az ikrekkel volt nagyon érdekes volt meg is sirattam mondjuk mindig kicsorog a könnyem ha szülést látok vagy csak újszülötteket:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Anda, Csucsu: ezer drukk, hogy a baba miatt legyenek a tünetek!

Nika: ezer drukk neked is! Te még szoptatsz?????

Nita: gyere már!!! Olyan kíváncsi vagyok mit mondott a doki.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?