Új privát üzeneted érkezett!

Látom mindenkinek van valami dolga! Akkor megyek én is! Majd még benézek.

Lányok! Én tisztára megkergültem. Olyan mérhetetlen szomorúság szállt rám! Nem tudom mitől! De most legszívesebben bőgnék egyet! Lehet tényleg elment az eszem?

Kép
anda81
 
 


Anda:Ne akarj bőgni,hiszen megint laptetőd van :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Csajok!Holnap megyek dokihoz :D Szorítsatok :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 

 
 

Melcsi:

Nagyon-nagyon szorítok! Majd lészíves számolj be, hogy mit mondott a doki! :D

Kép
anda81
 
 


Melcsi: nagyon drukk holnapra!

Anda: szép volt az esti vers. És ne sírj, még nincs miért!!! Lehet tombolnak a babás hormonjaid ;)

Remélem tényleg beválik a jóslat mindenkinek és én leszek a boszitok :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


anda: lehet babás leszel:):):):)ne aggódj én a szülés után is maradtam 100 kg szóval én már nem aggódom hiszen Gergővel 103 kg-val estem teherbe szerintem nem gond a súly a teherbeesésnél lehet neheziti de nem lehetettlen:):):):):) fel a fejjel:)

nika70
Salgótarján
 
 



nika tegnap este vérezgettem de azóta megint semmi!ma vettem tesztet holnap megcsinálom regel!kiváncsi leszek :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én meg ma csináltam LH tesztet és erősen pozítív:) Apára fel:)

Kép
csucsu05
 
 


gyííííííííí apa gyíííííííííí :lol: :lol: :lol: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Vera. Neked a mai teszted megvolt? És ha igen akkor mikor mész dokihoz? Vagy elhitted már, hogy babás vagy?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: akkor nosza apára fel:):):)

Nita ez lehet még a vetélés miatt? vagy nem beszéltél dokival? de monjuk legyünk ++++++++++++++és hátha + lesz az ateszt reggel várjuk az eredményt :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


nika nem hinném hogy amiatt lene.anak már 3 hónapja!!!!
Na mára elteszem magam.jóéjt mindenkinek.Pusza!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép estét!

Nita:
Szurkolok a holnap reggel miatt! Küldöm a +++++++++++++++ kisugárzást és a ++++++++++++++++++++++++++ tesztet!

Csucsu:
Gondlolok rád este! :oops:

Voltam ma anyánál és ezzel egy időben elmúltak a mensis görcseim! Lehet,hogy tényleg van odabent valaki? :roll: :roll: :roll:

Kép
anda81
 
 


No, azt hiszem, hogy ez a jó éjt versike pont a mai estéhez illik:

A napsugár búcsút intett régen, a kerek Hold kacag már fönnt az égen. Álommanók hoznak békés álmot szemedre, s odakinnt a csillagos égre emelkedik az emberek tekintete. Egy elrebegett kívánság, egy titkos vágy, egy álom, teljesüljön mind reggelre, mindenkinek ezt kívánom.

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
anda81
 
 


Anda: A baba egyik jele, hogy olyan érzése van az embernek mintha meg akarna jönni. :)

csajok ma nekem émelyeg a gyomrom reggel óta. A múlt hónapban 3napig voltmeg gyengén. Hát nem tudom de HCG nem merek csinálni. Az LH csikos volt majd meglátjuk várok és várok.

Az LH teszt hány naposan muatná ki a babát ha jóstesztként használnám? Mondjuk van itthon HCG teszt is de azt még nem akarom ellöni.


Nita: teszt???

Kép
csucsu05
 
 


Szépséges reggelt!

Csucsu:
Remélem igazad van! :wink:

Nika:
TESZT EREDMÉNY :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Már nagyon kíváncsi vagyok :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
anda81
 
 


Áhhh, már megint elgépeltem!

Természetesen Nitának szólt! Bocsi, de annyira hasonlít a nevetek,hogy mostanában gyakran összetévesztem! Remélem nincs harag belőle! Én már csak ilyen hülye vagyok! Se név, se arc memóriám nincs! :D

Bocsi-bocsi-bocsi :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
anda81
 
 


Nita: Biztos jön de később kelő szerinetm 1óta múlva megtudjuk mi van vele:)
Én is őt várom mert kivi vagyok nagyon van e baba:)

Kép
csucsu05
 
 


Akkor addig izgulhatunk! :D :D :D :D Én bízom benne, hogy baba van a dologban! Annyira szeretné már ő is! Remélem ez hónap szerencsét hozott neki! :D :D :D :D :D :D
Mindenesetre küldöm a ++++++++++++++++++++++++++++++++ jeleket! :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


lányok olyan édesek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozitív

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én ma már sejtettem reggel éreztem hogy az lesz:) 7.dik megérzsé volt:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu akkor te jósnő vagy!!!!!!!!!!
de nekem is az az érzésem hogy te is az vagy

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Jósnő nem vagyok de megérzés az bejöhet
Hát lehet elkaptam tőled a terhességet mint egy náthát:) ???

Kép
csucsu05
 
 


akkor jók a megérzéseid!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita Nita:
HIP-HIP HURRÁ! HIP-HIP HURRÁ! HIP-HIP HURRÁ!
Nagyon örülök! Bíztam benne, hogy pozitív lesz! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Nita: Gratulálok :D :D :D :D :D :D :D

Vera: Mikor mész dokihoz?

Csucsu: Apára fel,minden nap! :wink: Mi is ezt csináltuk! :D :shock:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Anda: Este megírom,hogy mi volt a dokinál :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


köszi a gratukat!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Mutasd meg te is nekünk a teszted! :D :D :D :D Olyan jó :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi: este várunk mi volt a dokinál:)

Kép
csucsu05
 
 



Lányok!
Én nagyon boldog vagyok, hogy nita egy pozitív teszttel lepett meg minket! Erre a hírre elszállt az összes negatív gondolatom!
Köszönöm Nita! :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Vera: hányra mész dokihoz?

Kép
csucsu05
 
 


anda édes vagy nagyon!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Vera: akkor szoritok. Figyú jóstesztet mikortólérdemes csinálni és melyiknapszakban??

Kép
csucsu05
 
 


Vera!
Nagyon-nagyon szorítok neked! Holnap sokat fogok rátok gondolni! :D :D :D :D :D :D :D

Nita!
Ez csak természetes! Tényleg örülök! Bízom benne, hogy minden rendben lesz a babóval, és remélem, hogy ti is ennyire fogtok örülni, amikor én tehetem fel a pozitív teszt képét! :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Nita: hurrááááááá! Nagyon szuper! Gratula!!!! Ugye-ugye, hogy nem vagy te szerencsétlen. (most mondjam magamra, hogy én az vagyok és akkor babás leszek? :) )

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csucsu: elvileg a 11-12. dpo felé már kimutatja az lh teszt jóstesztként a babát. Sajna én még ezt nem tapasztaltam, de másoktól már hallottam. Lehet te is babás? Nagyon drukk!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri!
nekem is ez jutott eszembe. Múltkor Nita nagyon el volt keseredve, aztán meg itt a jó hír. Tegnap én voltam elkeseredve, lehet, hogy pár nap múlva én is jó hírrel szolgálhatok?! Te is be fogsz velem együtt állni a kismamák sorába, és akkor lassan kezdhetjük szervezni a piri búcsúztató bulit! :!: :!: :!: :D :D :D :D :D :D

Lehet, hogy a gólyák és a zebrák meghozták hatásukat, amiket a múltkor küldtem? Mert ha igen, akkor még keresek képeket! :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Csucsu:
Én is nagyon drukkolok neked! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Virág: nem kel hidd el ránk is sor kerül:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, Viri!
Most már rajtunk a sor! Hajrá!!! :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Jééé most vettem észre, hogy a 100. hozzászólásomnál tartok! Hiába veletek repülnek a számok! :D :D :D :D

Ja és van egy nagyon hülye kérdésem! Az egyik topicban olvastam: az egyik lány a másiktól azt kérdezte, hogy inszemre, vagy lombikra készülnek-e. A kettő nem ugyan az?
Bocsi ha hülyeséget kérdeztem, de még nem vagyok annyira járatos ezekben a kifejezésekben! :oops: :oops: :oops:

Kép
anda81
 
 


Lányok! Help me please!

Ti tapasztaltabbak vagytok nálam!
Barnázgatok! Egyértelműen barna, és pár csepp, most vettem észre! Ez most mit jelent? Még hat napom van a mensiig! Félek ez valami rossznak az előjele! Nekem ilyen, amióta Clostit szedek nem volt! Mi lehet ennek az oka? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
anda81
 
 


Anda!
A barnázgatás lehet a tüszőrepedés egyik jele is. Lehet, hogy most volt peteérésed. :roll:

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi:
Most? De hát már csak hat nap van hátra a ciklusomból? Ilyenkor is lehet tüszőrepi? :roll:

Kép
anda81
 
 


Bizonyám! Egy ciklus alatt több pete is megérhet különböző időpontokban. Amúgy a closti nekem is megkavarta kicsit a pé.-emet mikor szedtem. Nem kell mindjárt rosszra gondolni. Van akinek terhesség alatt is jön egy kis barna. Az a fontos, hogy figyeld, hogy mennyi jön, ha nem sok, akkor lehet, hogy tényleg volt egy kósza tüszőrepedésed, ha esetleg több is jön, akkor lehet a menzi előjele. Reméljün nem az lesz!!!

Kép
Kép
gyurmi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?