Új privát üzeneted érkezett!

Bocs, az előbb hülyeséget írtam!
Nita, neked szól az előző hozzászólásom! BOCSI-BOCSI-BOCSI! Öregszem és hülyülök! :D :wink:

Kép
anda81
 
 


Viri!
LAPTETŐ!!!!!!!!!! Ennek már jelentenie kell valamit! :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


anda én is várom azt a piribucsúztató bulit :lol:
és kívánom neked hogy mielőbb jöjjön az a babó!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita!
Akkor már ketten vagyunk! :D És a többiek, is akik még várnak a gólyára! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Küldöm a ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ energiákat és a +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ HCG teszteket! :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


hajrá gólyák ,gyerünk előre!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lilla:Gondoltam,hogy az erős fény miatt lehet bedagadva a szemed :? Csináld csak a kamillás borogatást,ahogy a csajok írták!Az pikk-pakk alatt leviszi a gyulladást :D

Nita:Tényleg ne legyél szomorú!Ha jól emlékszem,akkor a kisfiad és a kis angyalkád is hamar összejött! :D Nyugodj meg,legközelebb egy egészséges magzatod lesz és minden rendben lesz :D Letelt már a 3 hónap?Nem félsz attól,hogy a lovaglás árthat?

Bejelentkeztem a nőgyógyászomhoz jövő hét keddre :D Lett volna időpont e hét csüt-re, de mondtam,hogy inkább jövő hét kedd,akkor már nagyobbak leszünk :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Anda:Gratula a laptetőhöz,ez már nagyon gyanús :wink: :D Viri egy kis boszi :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Viri még bejöhet a jóslat :):):):) nekem is :) ki tudja:)

Anda semmi gond gondoltam hogy nem nekem szólt :) :wink: gratula a laptetőhöz akkor már ketten vagyunk egyenlőre a laptetővel szóval lehet most mi jövünk :) amúgy ma tojásfehérjém volt igy ráugrottam apára hátha nem két hét a peteérés :) majd meglátjuk :):):):)

Lilla: jobbulást a szemednek de ha lehet ne filteres kammillát vegyél mert nekem attól már gyulladt be a szemem. inkább patikait vegyél. Szép helyen voltatok :)

Nita : NE LEGYÉL SZOMORÚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Itt vagyunk mi majd felviditunk :9

nika70
Salgótarján
 
 


melcsi elméletileg még 2 hét van a 3 hónapból de már nem védekeznk. :oops:
várom a vidításokat!!!!!!!!
na én mára elteszem magamat,jóklegyetek,holnap jövök.
puszi mindenkinek!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lilla: Hogy van a szemed? Javult már?

Kép
csucsu05
 
 


Szép napot Hölgyeim!

Lilla:
Szemed hogy van? Remélem már sokkal jobban vagy!

Nika:
Remélem most már tényleg mi jövünk! Nagyon várom már, hogy kiderüljön, hogy Viri jóslata beteljesedik-e! :D

Nita:
Remélem kialudtad a rossz kedvedet! :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Viri: Mit josolt milyen ütemben leszünk babásak??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Viri ezt írta pontosan, amikor jósolt:

Sajna nem vagyok jósnő Smile De a ciklusokat tekintve:

Nika: szerintem már babás
Én: 8 nap múlva
Harivera: 10 nap múlva
Bellanitta: 12 nap múlva
Nita, Melcsi, Lilla, Nati: 14 nap múlva
Enci: 22 nap múlva
Anda: 25 nap múlva
Csucsu: 28 nap múlva
Datolya áprilisban

Tesztel + at Smile

Remélem jól vettem ki a vonalzókból Wink

Jó lesz a sorrend? Smile Azért lehet ám beelőzés Wink

Kép
anda81
 
 


Anda!
Bárcsak bejönne a joslat, de még piri sehol. Most nagyon-nagyon várom már pedig. Jövö honaptol viszont jo lenne, ha elkerülne ez a piri.


Lilla?
Szemed gyogyulgat már? Nagyon franko helyen voltatok. Én is elmennék, de nem tudok sielni.


Virág!
Neked mikor volt a vetélésed?

Szép napot mindenkinek!
encike 2
 
 


Encike: hála égnek nem vetéltem el, ez csak fenyegető volt 2005.11 hóban. "Csak" véreztem és kaptam rá hormonpótlást, és mivel a baba jól fejlődött így nem kellett abbahagynom a gyógyszert és így megmaradt az én drága pici fiam :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ja a jóslatot még 02.29-én készült :) akkor néztem végig a vonalzókat :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri!
Igazad van! Én hülye az időpontot nem írtam oda! :D

Encike!
Én is remélem, hogy bejön! Nagyon kíváncsi vagyok már! De nem merek csak akkor reménykedni, amikor már legalább pozitívat teszteltem.

Hajrá gólyák! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Kép Küldöm a gólyákat! Kép Gólya és gólya gyerekek :-D Kép Gólyanász Kép Ebéd nálam? :-D

Kép
anda81
 
 


Kép Zebrákat is küldök! Zebra és zebragyerek! :-D

Kép
anda81
 
 


Viri: köszi már emlékszem is:)
Remélem tényleg, hogya jóslat valóra is vállik:)

Kép
csucsu05
 
 


Kép Édi zedbra :-D

Kép
anda81
 
 


Édi bizony a zebra. és hozzon is szerencsét mindenkinek :)

Kép
csucsu05
 
 


ennyi gólyától már muszály lesz mindenkinez zebrásodni :):):):):):):)

Viri szerintem frissits a jóslaton :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: ha lesz egy kis időm lefrisítem :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri remélem igazad lesz mi ebben a hónapban bele adtuk apait anyait. :)

Kép
csucsu05
 
 


apait anyait mi is beleadtunk :) :wink: :wink:
ha csak ezen múlna állandóan terhes lennék :):):):):):9 :oops: :oops:

nika70
Salgótarján
 
 


Hali!

Megjöttem a doktorbácsitól! Eredmény: újabb egy hét betegszabi. Még nem nyilvánított gyógyultnak. :( Annyira azért nem bánkódom, mert jól jön egy kis pihi. Azért remélem már jövő héten minden OK. lesz. Természetesen megint kifogtam egy medikát! Mondom neki, hogy mi a gond, erre az a válasza: "le kellene adni néhány kilót, mert biztosan azért fullad!" Mire én közöltem vele, hogy az már egyáltalán ne zavarja, hogy ha nincs semmi bajom gond nélkül felmegyek a negyedik emeletre egy öt kilós bevásárló szatyorral. (Sőt a régmúltban amikor még vigyáztam a szomszédom gyerekeire még többel is, és ennél legalább 9 kilóval voltam nehezebb!) Bocsi hogy így kifakadtam, de annyira útálom, amikor mindenki a súlyomra fogja az összes bajomat! Jó, igen nem vagyok nádszál karcsú, ha megnézitek az IWIW-en látszik is. És igen tudom, hogy le kellene adni néhány kilót, csak azt felejti el mindenki, hogy eddig még senki nem látott el tanáccsal, hogy mit is kellene tennem. A gond az, hogy nem azért vagyok túlsúlyos, mert sokat eszem, hanem azért mert a hormonháztartásom KO. Ezért rohadt könnyen hízom, viszont vért izzadok, mire egy-két kilo lemegy! UFF! Útálom a dokikat, kivéve a nőgyógyászomat, mert az egy tök jó fej pasi és nagyon alapos!

Kép
anda81
 
 



Vera: ja neked bejött :):):):)

Anda : ne keseregj el tudom képzelni a helyzetet:) én a 100 kg-al mikor szültem 115-voltam megkaptam a magamét hogy milyen kövér vagyoks stb közben az osztályon vagy három kismama volt akik nálam sokkal nehezebbek voltak szóval fel a fejjel most kiadtad magadból a gőzt :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok lányok!!!!
ma megjött az új mosógép nagyon kafa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anyósom ma megint hülye volt,mert látta ahogy hozzák az új mosógépet,gonolom féltékeny!!!!!!!!!!neki most az a régi keverőtárcsás van,de így járt,szarok rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most boldognak érzem magam,kivéve ha a vérezgetésemre gondolok! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok lányok!!!!
ma megjött az új mosógép nagyon kafa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anyósom ma megint hülye volt,mert látta ahogy hozzák az új mosógépet,gonolom féltékeny!!!!!!!!!!neki most az a régi keverőtárcsás van,de így járt,szarok rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most boldognak érzem magam,kivéve ha a vérezgetésemre gondolok! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virág!
Bocsi, ha megbántottalak a kérdésemmel /vetélés/, de mostmár tudom a választ. Akkor is mit élhettélk át????

Azért, mert tulsulyos vki nem biztos, hogy nem azért nem esik teherbe. Miért kell baszogatni őket,
Képzueljétek tegnap sogornőm szemészeten volt és azt mondta neki a doki, hogy a bal szemére ugy bandzsit, mint a postás. Az egyik szemével a leveleket, a másikkal a házszámot nézi. Meg ne pislogjon, mert adok 2 nagy pofont. Jo mikor ezt mesélte akkorát nevettem /postás/, de akkor is a doki mit képzel magárol? Hogy mondhat ilyet?
encike 2
 
 


Enci: nem bántottál meg. Hát elég rossz érzés volt az egész, mert akkor már másfél éve vártunk a babára. Meg egy olyan kórterembe kerültem, ahol napjában 2-3 abortusz volt. Én meg ott remegtem nehogy elmenjen a babám. Ilyen az élet....

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


encike jó bunkó volt az a doki a sógornőddel!!!!!!!!! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok megpróbáltam megint összeszedni ki hol tart a ciklusában, és a következőt jóslom :)

Nika 7 nap múlva
Anda 7 nap múlva
Enci 8 nap múlva
Gyurmi 9 nap múlva
Nita 14 nap múlva
Csucsu 14 nap múlva
Kisviri 14 nap múlva
Arnica 17 nap múlva
Lilla 22 nap múlva
Datolya áprilisban

tesztel + at

Nem mindenkinél tudtam hogy hol tart a ciklusban, így lehet kicsi keveredés :) De azé nagyjából jó ez a sorrend nem?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Enci: hú milyen egy bunkó-tahó doki ez. Ilyen minek praktizál.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág!
De jo lenne 8 nap mulva pozit tesztelni, de tuti nem. Ugyhogy én már kiesem a sorbol, átadom vki másnak a helyem. Tudom a voni szerint csináltad. De még pihi van nálunk.

Viri!
Szerintem nem ez az első ilyen taho doki van.
encike 2
 
 


Virir én kiegyeznék benne:):):):)ÁMEN

Na dokik is embere válogatja de azért ezt nem szabadna megengednie egyiknek sem hogy ilyen stílust adjon elő

Nita tök jó hogy boldog vagy látod apró örömök is jót tezsnek anyósra meg sza**jál ráneki ugyanennyibe telne egy új mosógépre:):):):):)
megint vérezgetsz? vagy csak a multkorira mondod?

nika70
Salgótarján
 
 


Virág: nekem jó a jóslat remélem be is vállik. :lol:

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok!

Köszi a bíztatást, meg a jó kedvre derítést! Már jobban is érzem magam! :D

Nika!
Hajrá hajrá! Ha beteljesedik a jóslat, akkor egyszerre leszünk babásak! :D :D :D :D :D :D én beleegyezek, csak jöjjön már a babóca! :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Virág: szuper a számításod mert nekem pont 14nap múlva kellene megjönnie de nem fog :lol: :lol: :lol:

Kép
csucsu05
 
 


Kedves Lányok, ezzel a versikével én mára jó éjszakát kívánok:

Napsugárnak már nyoma sincs az égen, helyette a Hold világlik éppen. Az angyalok ágyukból kikelnek, s az égre csillagpaplant terítenek. Álommanók lassan föléd gyűlnek, hogy szemedre álomporból, gyönyörű álmot hintsenek. Szép, jó éjszakát kívánok hát mindenkinek!

Kép
anda81
 
 


Virág!
Remélem beválik a jóslatod, ha igen, le nem tagadhatod, hogy boszi vagy. :D :lol: :wink: :D

Anda!
Nagyon jó a versikéd!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Anda : sacc per mert nekem febr 23-án volt egy gyenge mensim így most nekem elvileg ha 28 napos a ciklus (már magam sem tudom) :):) akkor nekem pénteken meg kéne jönnie.Ha nem jön meg akkor is csak kb két hét múlva tezstelek mert nekem tegnap volt tojásfehérjém ami szerintem pé miatt volt de most már nem igazodom ki magamon :):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Bárhogyan is lesz én nagyon szurkolok neked is! Remélem ez a hónap a mienk lesz! :D

No most már tényleg megyek, jó éjszakát mindenkinek! :D

Kép
anda81
 
 


én is szeretném ha mindannyian akik a jóslistán fent vannak még most a tavasszal pocakosok lennénk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Anda: Jó volt az álmos versikéd:)

Kép
csucsu05
 
 


Anda: Ne aggódj a súlyod miatt!Én a Hannával akkor estem teherbe,amikor meghíztam :D Most már 1-2 hónapja hanyagoltam a konditermet is(látszik is) és most is babás lettem!Semmi köze a súlyodnak a terhességhez(csak a Norbi szerint :) ) és szerintem nem is vagy kövér :D

Csajok látom nagy a jósolgatás :D Mindenkinek nagyon szorítok :D :D :D :D :D :D :D :D

Datolya: Neked mennyiben különbözött az első terhességed a másodiktól :?: vagy ugyanolyan volt :?: Légyszi írd le :D Köszi :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Jó reggelt lányok!

A versikéért köszönöm az elismerő szavakat, a virágokat az öltözőmbe kérném. :D :D

Súlyprobléma:
Hááát nem tudom. Azért tényleg jó lenne leadni egy pár kilót. De sajnos vagy nagyon-nagyon nehezen megy le, vagy nagyon-nagyon könnyen jön fel. Sajnos most 103 kg vagyok. El is vagyok miatta keseredve. Legalább egy 10-15 kilót le kellene adnom, csak az a probléma, hogy nem megy. A nőgyógyászom azt mondta, hogy a hormonjaim miatt van, és higgyem el, hogy ha megszülöm az első babámat, akkor helyre fog állni minden és le is fogok tudni adni néhány kilót. Remélem igaza lesz!

Kép
anda81
 
 


Tegnap sajna elkezdett fájdogálni a hasam. :cry: :cry: Remélem nem azért, amire gondolok! :cry:

Kép
anda81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?