Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Bocs a belekotyogásért, csak hír shineról, este beszéltem vele telefonon.

Orsoly Kép kérdezted V. dokit, hogy mit mondott. Voltak nála, megdícsérte őket, hogy jól dolgoztak Kép és kapott Utrot 2x2 kell használnia a 12. hétig. 2 hét múlva kell menniün UH-ra. Kép Kép Kép

Pusz
Noémi
noémi
 
 


Annamari,
asszem. Maradjunk ennyiben. KépKépKép
Én négy évesen csak úgy szeretgettem a húgom, ahogy nem lett volna szabad. Mert elmagyarázták. Kép

Shine,
kezdem azt hinni, hogy nem dolgozol?

Angi,
és amikor puszikálják egymást! Olvadok a gyönyörűségtől. Kép És amikor tépik egymást...

Picus,
mi ketten vagyunk tesók, de nekem mindig hiányzott vki. Mintha félkarú lettem volna. Ezért szeretnék több gyereket. Meg azért mert imádom őket, akkor is, ha néha a sírba visznek! Kép

Noémi,
kösziKép
solya
 
 


Noémi!
Nagyon szép kismama vagy! Szintén Vermes?

Annamari!
Szerintem a három év nagyon jó, csak az ovikezdést kell úgy igazítani, hogy ne essen egybe a bébi érkezésével. A húgom és köztem 5 év van, és az is jó volt. Neki főleg, mert ugye a második gyereknek sokkal többet megengednek KépKép

Benő!
Este megyek a Fantomra!!!!!!!

a.
angi
 

 
 

Jó reggelt!

Akkor 3 év lesz, Solya, ne ijesztgess KépKép
Shine télleg nem dolgozik a héten, múlthéten kiírta a háziorvosa, mert szemétkedtek vele a munkahelyén.

Megyek kávézni.
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Mindjárt indulunk a dokinénihez, csak még Balázs alszik és kiváncsi vagyok a Ti véleményetekre is!
Balázs tegnap óta olyat csinál, hogy minden előzmény nélkül elkezd zokogni, teljesen hátrafeszíti mindenét és nem lehet megvigasztalni. Ez előbb-utóbb átmegy egy könnyek nélküli hangos sírás-hörgés-félébe és annyira feszíti magát, hogy remegnek a kezei. A végén pedig teljesen elsápad és elalszik. Nem epilepsziás és nem alacsony a cukra. Szerintetek létezik, hogy ennyire nagyon fáj a torka? És esetleg azért alszik el, mert kifárad a nagy sírásban? Kb 10 percen keresztül sírt így egyfolytában.
Nagyon aggódom miatta. Tegnap még nem volt elsápadás és ki lehetett zökkenteni ebből, de ma nem. A védőnéni azt mondta, lehet ez a torkától, nem gáz, ha megvárjuk a mai napot. Ja és nem is lázas, attól se lehet.

Annamari
muter
 
 


Annamari,
laikusként csak annyit tudok mondani, én elviném, ez a bealvás és elsápadás nem hiszem, hogy természetes. A többi tuti a fájdalomtól van. Füle nem fáj? Hasa? Széklet rendben?
Vigyázz rá nagyon! Vidd el minél előbb orvoshoz.

Ma mi is megyünk. Kép Máté fájlalja a fülét, amit beütött, remélem nem történt belül semmi, csak a nagy, vörös és elálló füle zavarja. Sárának pedig megint magas volt a fehérvérsejt a vizeletében. Kép
Jól kikaptuk! Kép
solya
 
 


Solya!
Sajnálom, Ti is jól kifogtátok!
Füle olyan, hogy már nem fájlalja, csak akkor, ha hozzányúlunk. De alapban nem fáj Neki. Hasa puha, kaka most nemigen van, de ezt annak tudom be, hogy nem is eszik, a torka miatt. Még mindig alszik, nem lázas, kap levegőt az orrán. Egyszerűen nem értem.
muter
 
 


Mióta alszik? Nem tudod elvinni így? Alvás közben? Vagy később van a rendelés?
Az épp elég, ha érintésre fáj a füle. Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Jajj, jajj Annamari, Solya!!

Annamari, elég rémisztő amit írtál ! Írd meg mindenképpen, mi volt a dokinál!!!!!

Képzeljétek, nembírtam ki utánnatelefonáltam az AFP-nek, és sajnos magasKép

1,9 mom.

Ott a laborban elsőre megörültem, és mondtam az aszisztensnek, hogy de jóóó akkorez jó érték, mert 2,5 fölött magas, ugye? Erre Ő: ÓÓÓ a 2,5 az nagyon nagyon magas, adom a drnőt. Ő azt mondta, ez a lelet mérsékelten magas.....
Felhívtam a dokimat is, (szegényt jól megzavartam valamiben), Ő is azt mondta, picit magas, megnézzük, körbejárjuk a dolgot....hááát, én abban bíztam, hogy legyint: ez tökéletes....de jobb félni ugye mint megijedni......hát én félek is.

Most kicsit para vagyok, de az vigasztal, hogy jó kezekben vagyok. Ha a klinikára is megérkezik a lelet, pénteken 8-ra megyek UH-ra. Szorítsatok!!!

Az alacsony AFP-ről hallottam eddig, magasról tudtok valamit???

Egy dolog vígasztal picit, hogy a 11 + 2 napos voltam az UH-n, ahol 12 hetet írtak a papíromra, és most 16 + 5 napos voltam papíron, és ha a fentieket vesszük akkor 17+3 is lehettem, és 16 hetes terhességhez számoltak.

Drága Vojőr, idáig terjed a hatásköröd? Szabad ebben állást foglalnod? Írnál valamit? Naaa????? Ha lehet persze......Kép

Kata
LadányiKata
 


Ja fenn a rajzolós kép
LadányiKata
 


Szisztok!

Kata: jó a kép, és a magas AFP: biztos jó időben mentél? Szerintem nem lesz ott semmi baj, majd meglátod, UH minden kiderül. Vajör nyugdtasd meg légyszi egy kicsit Katánkat, Neked biztos jobban hiszKép.
Annamari, Solya: sok gyógypuszi a gyerekeknek.
A családalapításról csak annyit, mindenki a saját élete kovácsa, s én az enyémet egy gyerek mellett szeretném kovácsolgatniKépKépKépKépKép.
Voltam beíratkozni az iskolába az Andi nagyon jól viselte, végig egy hölgy kezében volt s lapozgatott vele valami papírocskákat. Félelem az semmi Kép
Megyek mert már felszedte az összes szőnyegetKépKép
Picus
picus
 
 


Picus,
mindenkinek szíve joga annyi gyereket vállalni, amit el bír viselni. Csak tudod, kettő nem sok, de több, mint egy. Kép
Köszi a puszikat! Kép

KataKép
Figyu, ne aggódj, doktorunk a kezébe veszi a dolgokat és minden rendeződik. Kép

Annamari? Hogy van Balázs?

Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk, szegény Balázsnak mindkét fülét fel kellett szúrni, az egyikből úgy dőlt a genny, hogy ott helyben eláztatott egy vattát. Nagyon-nagyon bömbölt, viszont utána sokkal jobban lett, már étvágya is van! Azt mondták, amilyen állapotban volt a füle, ezek a tünetek mind-mind simán belefértek.
Engem is megdicsértek, hogy milyen hősies voltam: el sem bőgtem magam! Kép
Házidokinkat lekéstük, a váltás ugyanaz volt, aki anno elcseszte Balázs fütyijét. Belenézett a torkába és közölte, hogy ez nem vészes. Gégész néni belenézett és dobott 3 hátast. Mindkét mandulája nagyon be van gyulladva szegénykémnek, úgyhogy antibiotikum ezerrel. Az orrát próbálták kiszívni, meg se mozdult benne a cucc, ez egyébként itthon is így volt, pedig 1,5 órával szívás előtt is fújunk bele Sterimart, meg közvetlen előtte is, de nagyon sűrű.

Ez ma nem a mi napunk. Kiléptünk a rendelőből, hatalmas csattanás, látok egy autót és alatta egy motort. A motoros meg valahova jó messze repült, de esni azt biztos megtanult, mert (látszólag) semmi baja nem volt. Mondjuk bukó sem volt rajta. Na, hát ennyi volt a mi kis horrorkánk mára.

Kata!
Úgy tudom, hogy az alacsony afp - magas bhcg párosítás a kromoszóma-rendellenesség gyanúját veti fel, a magas afp viszont a velőcsőzáródási rendellenességét. Ebben az a jó, hogy az ultrahangon simán le lehet ellenőrizni, hogy nincs-e gond, nem kell amnio meg hasonló rémségek.

Annamari
muter
 
 


Annamari: hát mostmár gyógyuljatok meg minnél hamarabb!!!!
Mind a ketten hősök vagytok Te és Balázs is!!!
Gyógypuszik mennek gondolom most alszik a nagy történések után..
Én közöltem a Párommal anno, hogy fülészetre ha bármikor sor kerül Ő viszi.Kép
Hát mostmár oltásra is Ő viszi, mert én olyan rosszul tudok lenni, hogy a gyereket is jobban megviseli.
Sokkal jobban sír velem, mint apával. Biztos megérzi, hogy én is betolyok amikor Őt szúrják.
Apával meg egy hősök mindig..vagy csak azt mesélik nem tudom, de a Párom mindig azt mondja csak egy kicsit sírtKépKép. Először furcsálták is a háziorvosi rendelőben de másodjára már szemrebbenés nélkül elfogadták, hogy nem anya vitte. Itt van tőlünk 2 percre a rendelő a Heim Pál meg autóval 5 perc...
Bár gondolom mit mondhatnak, mindenki a Páromat dicsérgeti milyen rendes, hogy besegít - na még jó, hogy Apai hősiességét ilyenkor bedobja. Bezzeg itthon, ha baj van szalad, hogy most mit csináljunkKépKépKépKép. Ez a munkamegosztásKépKépKépKép
Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Hősök vagytok! Rohamos gyógyulást kívánok!

Solya, Kata (nyugiKépKépKépKép): Nézzétek, mit találtam:
http://www.nlcafe.hu/forumkifejt.php?forumid=15948&id=18
angi
angi
 
 


Angi,
nekem itt nem volt semmiKép

Annamari,
jól van, mostmár reméljük minden könnyebb lesz! gyógyulást Balázsnak. Mi most viszunk majd pisit. Máté fülével nem történt semmi, szerencsére csak a nagy,piros és elálló füle zavarja. Szóval csak a külső fül fáj neki.

Picus,Kép Szerencséd van, hogy ilyen Apátok van! Kép

Kata,
kitartás, már szerda van, és ha jól értem, határértéken belül van az AFp értéked!!! Ez fontos. Ha meg tudsz nyugodni, akkor az a babának is jobb. Csak azt tudom mondani, mint a többiek. Plusz azt, hogy tudom, mit mondok, amikor azt mondom, bízz a doktor bácsidbanKép.
Solya
solya
 
 


Képzeljétek tegnap este találtam régi képeket Sáráról és Mátéról. Ide tettem őket: http://babanet.hu/album/main.php?album=414
solya
 
 


Solya!
Nagyon ari képek!
Az NLCafe fórumai között is van SOTE II, és többen is dícsérik a dokidat. Csak ennyi.
a.
angi
 
 


Sziasztok!
Solya: nagyon jók a képek. Sok veszekedés és összeszokás előzte meg hogy ilyenek lettünkKép. Imádok a Párommal élni, mostmár ismerjük egymást nagyon s mindenki tesz azért, hogy a másiknak könnyebb legyen az életKépKép
Annamari: Na hogy van Balász? ESte hogy telt?
Jobban vagytok?
Picus
picus
 
 


ÁÁÁÁÁÁ!

KataKép Mondd el nekik, hogy én láttam az új szülőszobát és szuper! Kép

Vagyok regisztrálva, de elfelejtettem, hogy ki vagyok és mi a jelszómKép

köszi
solya
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságokat, Balázs végigüvöltötte az éjszakát, ne kérdezzétek, mije fájt, mert Panadol+Cataflam koktéllal tettük le, ez még engem is ki szokott ütni. A jobb füle még mindig nagyon folyik, nem baj, ürüljön csak a cucc kifelé, viszont a bal füléből semmi nem jött még.
Most letettem, alszik, mint a tök, sokkal jobban van, mint tegnap.

Solya!
Édesek a képek nagyon!

Megyek muffint sütni a betegeknek. Meg asszem megiszom még egy kávét.
Annamari
muter
 
 


Annamari,
én már a 3. kávét iszom. mert ugyan semmi baja Máténak, két napja mégis éjszakázunk.

Kata, ha itt előbb találod meg:
Az jutott bele az eszembe, hogy menjetek el 3Ds Uh-ra is, ha az megnyugtatna, de olyan helyre, ahol nem csak kirakat UH van. Kép
Solya

Betegek gyógyuljatok!
solya
 
 


Sziasztok!

Solya, megyünk megyünk 11-én, de amúgy meg pénteken a dokimhoz UH-ra, ügyes Ő, tuti mindent meg tud nézni..

A 3D-re legalább mozizni megyünk (nagyon nagyon nagyon remélem)
Vagy nem is megyünk a pénteki lelet ismeretében.....Kép

Kata
LadányiKata
 


Kata!
Fenéken leszel billentve!
Tessék abbahagyni a parát!
Különben rontombontom!
Solya
solya
 
 


Kata!

Ne hülyéskedjél már, ez egyáltalán nem vicces!!!
NA!
Kép

Annamari (szintén 3 kávéval a pocakban)
muter
 
 


Miért is hülyéskedek?

Én tényleg ilyen vagyok. Na. Kérdezd csak meg szegény dokimat...

KataKép
LadányiKata
 


Kata!
Nyugi már!
Hallottál már olyanról, akinek magas volt, és TÉNYLEG volt valami baja a babának? Mert én még hála Istennek nem. A tiédnek sem lesz, tutti. A testsúlyodat jól írták be vajon? Merthogy a mom-ot annak arányában határozzák meg.
Utasítás: hívd el anyukádat, és este menjetek el kettesben moziba vagy ahová szerettek!!!
angi
angi
 
 


Kata,
ígérem, legközelebb megkérdezem. Kép Ja, és örülök, hogy még nálam is parásabb páciensei is vannak. Kép Még nem tiltott el a szakirodalomtól?! Kép
Mostmár tudom, miért olyan ősz! Kép Bár a múltkor rám fogta! Kép
Na, de komolyan. Ha ennyit foglalkozol negatív gondolatokkal, magadnak is ártasz és a szorongás nem jó a babának sem. Mindig ez lebegjen a szemed előtt! Nem Te vagy a fontos, hanem ő. Ő nem tehet semmiről és semmiért. Csak Te tudod a nyugodt körülményeket biztosítani számára. Azt javaslom hívd fel az orvost, (bocs drúr!Kép) és meséltesd el, mekkora az esély egy beteg babára ilyen eredmény mellett és mit is jelent az, amit Annamari leírt. Úgysem nyugszol meg, míg el nem mondja, ugye? Akkor meg?

pussz
Solya
solya
 
 


Vojőr!!! SOS!!!

Kérlek szépen körvonalazd, mit is jelent a magas AFP érték! Amellett, hogy engem is érdekel, Kata is megnyugodna.

Köszi
Solya
solya
 
 


Ezt Kata írta:
"Egy dolog vígasztal picit, hogy a 11 + 2 napos voltam az UH-n, ahol 12 hetet írtak a papíromra, és most 16 + 5 napos voltam papíron, és ha a fentieket vesszük akkor 17+3 is lehettem, és 16 hetes terhességhez számoltak."
és 1,9 a MOM
solya
 
 


Hát ilyet! Reggel nektek is írtam, erre nincs itt. Most akkor csak átmásolom egy másik topicból a lényeget:

Na, megvolt az UH!

Úgy néz ki, kisfiúnk lesz. Ezt ugyan nem a doki mondta, hanem a férjem, de Ő a Petinél is eltalálta

Az adatok:

18 + 2 naposan:

BPD: 43 mm
OFD: 56 mm
TAD: 51 mm
APD: 48 mm
FL: 28 mm
Döntően mellsőfalon tapad a placenta.
Áltagos mennyiségű magzatvíz.
Ép gerincoszlop. Négyüregű szív. Jó gyomor és hólyagtelítődés.
Ép hosszú csöves csontok.

No ennyi. Azért megint agyalok ám, mert a fiamnál pontosan ennyi idősen minden érték kissebb volt (ami nem is zavarna) viszont a BPD 48 mm volt, az OFD meg 61 mm.

Most rohanok, mert ezer dolgom van, nem nagyon volt a héten kedvem takarítani....

Ja, szerintetek lehet, hogy azért nem érzem a mozgását, mert a lepény elöl van?

Ja, a doki előtt le a kalappal, nagyon nagyon alaposan nézte meg a kölköt. Vélemény: "-Nem találok semmit"(rosszat nem a babát nem találja)
Szegény, kicsit szerintem felmérgesítettem: Ott méri a combját, erre én belekotyogok, hogy látja e a lába közét. Erre Ő picit mérgesen (és totál jogosan) Ő inkább azt nézi, hogy minden rendben van-e nem a lába közét. Tök hülye voltam, hiszen már nekem is totál mindegy fiú vagy lányKép

Kérdeztem: valami egyébb teendő: Nincs, találkozunk 2 hét múlva a rendelésén.


Ja, AFP-s infó: igazán a középérték, amivel nem kell foglalkozni: 0,8 - 1,2 (de a doki is mondta, nagyon kevesek esnek bele.)

Puszi lányok!

Kata
LadányiKata
 


Jól van Kata, látod. Kép Van még ideje, hogy érezd a mocorgást. Nem hiszem, hogy a lepény tapadása miatt nem érzed a mocorgást. A feje meg legfeljebb picit kisebb lesz, mint Petinek. Vagy nem is biztos, hogy pontosan ugyanakkor vagytok? Kép
Mi is takarítunkKép. Ma ünnep van, így esika z esőKép. Apa levitte pocsolyázni a gyerkőket, hátha elálmosodnak és alszanak egy nagyot!

Annamari,
Balázs és a fülei hogysmint?

Puszi
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Már épp kérdezni akartam, hogy kihalt-e a topic vagy mi van Kép

Kata!
Ugyehogyugye? Nem kell aggódni, nincs miért Kép UH értékekkel kapcs 2 lehetőség van:
1. elmérték valamelyik baba fejméretét (ha kicsit elmozdítja a fejét, már nagyobb BPD értéket mutat a készülék)
2. nem egy sablonra készülnek a gyerekek Kép Most lehet, hogy lesz egy hosszabb, de kisebb fejű babád, na puff Kép Legalább lesz esélyed gátvédelemre Kép

Shine mindenkit puszil, jövő héten már dolgozik, úgyhogy majd bejelentkezik a hírekkel Kép Jól van, mensis görcsei vannak, megpróbáltam rábeszélni a magnéziumra, nem tudom, sikerült-e Kép

Én amúgy puffogni jöttem: egymás után kétszer fordult elő, hogy felszálltam a metróra a háti hordozóval és senki de senki nem állt fel. Félre ne értsétek, nem várom el és nem azért tettem Balázst háti hordozóba, hogy akkor majd biztos átadják a helyet, de azért az durva, hogy mikor a hátam mögött feláll valaki, akkor egy 20 éves kiscsaj odébb lök minket azért, hogy leülhessen! Kép És mikor Balázs a hátamon van, nem tudok felül kapaszkodni, mert akkor a vállpánt elszorítja a kezemet és két megálló közt teljesen elzsibbad. Olyan bunkók tudnak lenni az emberek!!!

Balázs szépen javul, tegnap voltunk kontrollon, a jobb füléből azóta is dől a genny (szegényke, hogy fájhatott Neki és én nem is vettem észre, csak mikor már belesápadt KépKép), a bal dobhártyája viszont már be is záródott, ami nem tudni, hogy jó vagy rossz, mert tegnap szép volt az a füle, de még naponta 2-3 alkalommal felmegy a láza és nem tudni, hogy nem az okozza-e. Úgyhogy hétfőn kontroll, ha addigra jól van, akkor okés, ha nem és nem tiszta a bal füle, akkor sajnos mégegyszer fel kell szúrni. Szegénykém tegnap a folyosón futottunk össze a gégésszel, meglátta és elkezdett zokogni. Most kapja az Amoxicillint max dózisban és a Panadolt, ha lázas vagy nincs jól. szerencsére kúp már nem kell, meg Cataflam sem.

Jó hosszú lettem, bocsi,
Annamari
muter
 
 


A mai hejjesírásomról meg inkább ne beszéljünk Kép
muter
 
 


Sziasztok!

Kata!
Jajdejóó! Olyan jó ilyeneket olvasniKépKép
Na fogadjunk, hogy a hétvégén megérzed a mocorgást!

A BPD-ről annyit, hogy én az Andrissal hetente jártam mérésre a 29. héttől, merthogy kicsi volt a feje, és nem nőtt. Ja, és otthon egész nap az oldalamon kellett (volna) feküdnöm, mert úgy a legjobb a vérellátás, hogy minél jobban nőjön.
Aztán amikor egyik héten kisebb volt, mint három héttel azelőtt, akkor kivártam, amíg a dokim mindenkit megoperál, röpke 4 óra, hogy ő nézze meg már végre, és elmagyarázta, hogy van, aki egyik oldalon a csont belső felénél kezdi mérni, a másik oldalon meg belül, vagy fordítva, ezen múlnak milliméterek, és lazán mondta, hogy nem kell, hogy mindenkinek olyan nagy feje legyen, mint neki, nemdebár.
Aztán bejött egy nagy munka meg a lakásfestés, és abszolút nem értem rá se feküdni, se lelkizniKépKép, mégis szépen megnőtt. Hát jó nem olyan nagy a feje ma sem, de annál szebb és okosabbKépKépKép

Annamari!
Igen, ilyen pofátlanok az emberek, hasonló tapasztalataim vannak. Múltkor egy nő felállíttatta a Dorkát, hogy ő igazán tud állni. Ezzel nincs is baj, csak amikor egy babakocsit, benne egy kimászni készülő gyereket meg persze magamat próbálom egyensúlyozni a buszon, akkor mindenkinek sokkal jobb, ha legalább a nagyobbacska gyerek leül, nem?
Mielőbbi gyógyulást kívánok Balázsnak, sajnos olyan sok füles bajról hallottam mostanában a barátoktól.
angi
angi
 
 


Sziasztok!

Balázsnak ma nagyon jó napja van! Kapott egy fa hintaszéket, aminek nagyon örült, 2 vastag hálózsákot, mert a mostaniakat lassan kinövi és 2 téli cipőt, amiért ki akartam menni a cipővásárra, de szerencsére jobb belátásra tértem és észre vettem, hogy a szomszéd boltban féláron adják a Siesta cipőket Kép Mostmár csak pár nagyobb body kell Őnagyságának és jöhet a tél KépKép

Füle javul, láza múlogat, kedve tökjó, szóval jól vagyunk, na! Kép
Holnap pedig megyünk unokatesós sütőtök-partyra a Nagyihoz!

Annamari

Tettem a profilba új képet, amin Balázs épp a hintaszékben feszít KépKép
muter
 
 


Annamari!
Ezt hol vetted? Anyukám ilyenért járta hónapokig a várost, és nem talált tavaly. Kép Nem baj, vett hintalovat. Kép

Örülök, hogy jobban van Balázs, jó sütőtöközést!
Solya
solya
 
 


Solya!
Használtan vettem, aki eladta, annak egy asztalos készítette. Ha el akarod készíttetni kint, szívesen lemérem és lefényképezem minden irányból.

Képzeljétek... Balázst délután szó szerint ellepték a kiütések, itthon észrevettem a hasán és a térdén, mire beértünk a Heim Pálba (5 perc gyalog), már az egész törzse és a kezei is kiütésesek voltak. Allergiás az Amoxicillinre. Most Fenistil cseppeket kap és figyelni kell, és amint a szemhéja vagy az ajka bedagad, futás vissza.
Már a hónalját is ellepték a pöttyök, de szerencsére Balázst egyáltalán nem zavarják a kiütések.
Nagyon félek, ilyenkor jól jönne a baby phone, amit kölcsön ajándékoztam KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari,
aranyos vagy, de nem tudom megcsináltatni, és van már egy hintaló! Kép

Figyeld nagyon Balázst, inkább aludjatok együtt, ha az megnyugtat. Én ha betegek, mindig velük alszom. Akkor ugrott a holnapi tökparty? Kép

Solya
solya
 
 


Nem tudunk együtt aludni, Ő nagyon rosszul alszik, ha mi is ott vagyunk és nem is tudtuk volna áttenni az ágyat Kép
Tökparty meg lesz tartva azért, unokatesó nem jön, nem érnek rá. Jó lenne, ha már holnap lenne és nem lenne semmi baj! 2 nyitott ajtón át csak meghallom, ha gáz van, nem?

A Te profilodban is jó nagy kép van Kép De nagyon jó!!! Kép
muter
 
 


No? Remélem eseménytelen volt az éjjel! Balázs hogy aludt? És Te?
Igen, amikor felraktam, nem volt időm kicsinyíteni, mert hirtelen el kellett szaladnom, azóta meg elfelejtettem. Majd talán...Kép
solya
 
 


Huhh, túl vagyunk az éjszakán, Balázs jobban van, éjjel nem volt semmi gáz, kivéve, hogy óránként ébredtem és mentem nézni, hogy jól van-e Kép Szegényt negyed8-kor én ébresztettem a hülye köhögésemmel, így most megint bealudt, ha felébredt, megyünk tökölni KépKép
Kiütések úgy mennek lefelé, ahogy tegnap jöttek fölfelé, a törzsén már csak alul van, a kezén pár és a lába még csúnya. De kapott Turbórudit, úgyhogy biztos hamar meggyógyul Kép

Annamari
muter
 
 


Annamari!
Szegény Balázs, mi minden ki nem jön rajta! Azért látom, a süti ott van a kezébenKép

Solya!
Ezt küldd be vmi pályázatra, annyira tuti!!
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Én ismét dologzom, Kép Mivel ezer dolgom van, így nem tudom visszaolvasni a leveleket!

Annamari! Kép Szegény Balázs! Remélem, hamarosan meggyógyul!
shine
 
 


Kedves Kata,

bocsánat a késésért, talán még most is jól jön az info:
1, az 1.9 MoM nem túl magas, pláne ha az UH szerint kicsit idősebb pocakos vagy
2, általában a magas értékek un. VZR-re(velöcsözáródási rendell-re ) utalnak (pl. nyitott gerinc, koponyahibák,csontosodási zavarok,anencephalia),amik UH-gal kiválóan láthatók.
Ha tehát az UH nem látott semmi rosszat, 100%-osan megnyugodhatsz.
vojőr
 


Sziasztok!

Voltunk dokinéniknél, javul a gyerök KépKép Csütörtökön kell még visszamennünk, aztán meg vagyunk gyógyulva Kép

Shine, ne dolgozz sokat, inkább simogasd a pocakodat KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari!Kép)) De jó! Kép

Igyekszem nem sokat dologzni, de ez nem rajtam múlik. Sajna! Kép De majd, ha meglesz a kiskönyvem , rögtön bemutatom, hogy ne ugráltassanak annyira! Csak minden rendben legyen! Kép Persze, nálam ezerrel beindult a para. Kábé 30 percenként megyek ki a mosdóba, megnézni, hogy nem jött-e meg. Nekem totál oylan érzésem van folyton. Kép De nem, hálistennek! Kép))))
shine
 
 


Shine, miért nem iszol Magnézium pezsgőtablettát? Bajod nem lesz tőle, viszont tökjól megszünteti a görcsölgetést!
muter
 
 


Shine!!!!
Annamarinak igaza van! A Mg nagyon jó! Ha mást nem lelkileg Kép. Bár nem tudom, a pezsgőtabletta mennyit ér? Kép Én anno tablettát szedtem, de kérd ki dr. V. véleményét róla. Kép
És simogasd a pocakodat! Kép

Annamari,
de jó! reméltem, hogy nemkell már szurkálni! Kép

Benő drága,
Merre vagy???
Solya
solya
 
 


Solya!
Én azért írtam a pezsgőtablettát, mert a MagneB6 sokkal lassabban hat, viszont sokkal többe kerül, mint a pezsgőtabletta. Arra, hogy gyorsabban hat, akkor jöttem rá, mikor a Klinikán pezsgőtablettát adtak és - nem viccelek - abban a pillanatban, ahogy megittam, már jobb volt a pocakom! Arra meg, hogy olcsóbb akkor, mikor a patikában fizettem Kép
Annyi még, hogy a sima patikai Pharmavit a legjobb, nem a Plusssz, meg nem a Haas, meg a satöbbi és én csak akkor bírtam meginni, ha előtte fogat mostam, akkor elviselhető volt az íze. Így a terhességem alatt nem romlottak el a fogaim se KépKépKép
És Shine, miközben iszod, ne nézz bele a pohárba, mert néha egész érdekes dolgok oldódnak ki a pezsgőtablettából Kép

Annamari
muter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?