Új privát üzeneted érkezett!

Na az tuti! Már így is nagyon egymásra vannak hangolva, mi lesz még ha Dani elindul! :roll: Andris azt mondta, majd jól összefognak 3-an ellenem! Előre félek!!!
Vendég
 


Bence le sem tudja majd vakarni magáról Danit! :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Azt meghiszem! Na mindjárt rakok róluk néhány új képet! :D
Vendég
 

 
 

Kép Pizsamás fiúk! Kép Motorozás az utcában Kép Ilyen jókedvű vagyok! Kép Nagyon megy ez már!!!
Vendég
 


Mekkora már Dana! Bencének meg tényleg nagyon megy ez a motorozás.... :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


ez a "locsolás" kb 3-4éve volt, szóval ideje, hismét megöntözzön.
fát mi sem külön állítottunk otthon, hanem vmelyik kis gyümi v diófára az udvaron ráaggattunk pár színes tojást.
Brigi, milyen elmélyülten motorozik a kissrác. :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Nállunk sincs fa ilyenkor!

De azt hiszem minden más lesz ahogy nől a csaj!
És majd mikor várja a forumozó fiúkat locsolkodni! :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ennn: Ne tudd meg! Imádja, szerintem ez az egyetlen, amit nem tud megunni! Egyre merészebb, bemegy vele a homokba, a kavicsokra rámegy! Feláll rajta, és úgy csinál mint a nagy motorosok, szlalomozik, és minden egyéb! HIhetetlen! És akkor se áll neki sírni, ha felborul!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket! Tényleg rengeteg ajándékot kaptunk, csak csodáltuk egy napig a halmot! :-)))

Manó!
A piát mi kaptuk! :-))) Meg én kaptam még nagyon szép virágokat! A fürdőkarikát egy hete használjuk és nagyon tetszik Neki, nagyon szereti, szóval, azóta a nagy kádban fürdünk és nagyon tetszik neki a pancsizás!

Brigi!
Tündériek a fiaid! Nagyon komoly az a motor!

Kriszta!
Igen, jól sejtetted a keresztanya a legjobb barátnőm lett, aki a fotósként dolgozik! Már csak két hete van szülésig!!! Kislánya lesz a hároméves kisfia után. A keresztapa természetesen a férje.


Sétálni mi sem voltunk ma, mert rettenetes szél volt! Remélem holnap jobb lesz!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Hát igen mi is még csak egyszer ültettük bele a csaj de ilyenkor kiskádban fürcsizik mikor apa nincs itthon!
Majd holnap remélem időben hazaér mert temetésre megy Kaskanytyúra remélem jól irtam a főnöke apukája halt meg!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Noémi: Köszi szépen!

Nekünk is ugyanez a márka, csak nem gumírozott az ülőfelülete! De mi imádjuk, Dana mostmár minden nap abban pancsizik a bratyóval! Édesek nagyon!

A séta nekünk is elmaradt, remélem holnap ki fogunk tudni menni!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudom, lehet jövőre csinálok én is húsvétot itt, de az a baj, hogy én nem tudok tojást festeni, szóval mi lenne a dekoráció, meg itt nincs csokinyuszi, szóval mit kapna ajándékba, és nincsenek rokonaink se, szóval kit locsolna meg. Tehát nálunk max annyi lenne, hogy kap valami játékot. Azt meg amúgy is lehet. Ja, és udvar sincs, hogy elrejtsük. :? :) Egyébként sem rajongtam sosem a húsvétért. A sok locsoló a büdös kölnijükkel, addig meg tesóm rommá kereste magát... :x :lol:

Nagbri: édesek a képek, ez a motor elektromos? Nagyon profi Bence! :)

Manó: remélem, hogy apja fia lesz, és szereti majd a tengert, meg a sportokat, és nem olyan lusta mint én. :) Az apja már most focizik vele, készíti fel a magyar nemzeti csapat kapitányi posztjára. :roll: :lol: Bendéből vizilabdázó lesz, vagy focista? :) Tényleg, boldog névnapot a férjednek! Sikerült a meglepi?

Noémi: akkor nem sok van hátra a barátnődnek! Biztos izgul már. :) Te meg megint picibabázhatsz! :D

Ennn: jól hangzik a Ti húsvétolásotok is! :D

Mogyó: nem hiányolja ilyenkor Ágika az apját? Vagy nem látszik rajta? Aziz van, hogy este áll az ajtóban és pityereg. Hogy ezzel az apja hiányzik neki, vagy csak ki akar menni, azt nem tudom. :D

K.

Lilypie Maternity tickers


Szia Kriszta!

A motor 12 voltos aksival megy! Tényleg imádja Bence!
Így valóban nehéz lesz, vagy lenne megszervezni a Húsvétot! Hát, majd kitalálsz vmit, elég ügyes vagy! :D
Vendég
 


Manófalvi : voltatok már babaúszáson? Ma megjött az úszópelus, amit rendeltem (mosható), nagyon aranyos... :D A tankinim még nem érkezett meg, de már nagyon várom és akkor mehetünk pancsizni a sok-sok vízbe... Már nagyon kíváncsi vagyok Sárának hogy fog tetszeni... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Brigi: szuper járgány! remélem Aziznak is lesz majd hasonló! :)
Húú, nem vagyok ám én olyan kreatív! :wink: De majd próbálkozok...

Falevél: milyen az a mosható úszó pelus? Nekünk itt nagyon kellene valami hasonló, mert a sima úszó pelus annyira drága, ahhoz, hogy állandóan használjam... Nincs képed róla?

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszti: Ezen az oldalon van többfajta márka is! Ha gyorsan tudsz választani, anyud még ki is tudja nektek vinni!
babanatura.hu

vagy a happy-baby.hu oldalon van kushies, azt pár munkanapon belül postázzák is!
Vendég
 


na itt vannak, bemásolom a választékot neked! Kép Kép Kép
Vendég
 


1. a pöttyös: Bambinomio
2. a sötétkék: Monapel
3. a halacskás: Kushies márka

Segítettem?
Vendég
 


Sziasztok!

Most nem volt időm olvasni, majd talán éjszaka.... :?
Bende megbetegedett, hajnal óta köhögött és reggelre lázas is lett: vírus!!!!! :( :( :( :( :(
Hétfőn kell visszamenni, remélem, addigra minden Ok lesz.
Noémi, egyelőre nem tudom, tudunk-e menni kedden, de hétfőn kiderül, ha már megjöttünk a dokitól. Mindenképpen szólok majd!

Na megyek, mert nagyon szenved és iszonyú nyűgös szegénykém.... :(

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Jobbulást a kis betegnek! Egyem is meg a szívét! Remélem gyorsan étesik rajta! Neked meg kitartást, nem könnyű egy nyűgös babócával! :wink:
Vendég
 


Mano. sok gyógypuszi Bendének!
Remélem hamar elmulik ez a betegség!

Ugy utálom már ezt az időt remélem mostmár jön a melegecske!
Nem ártana nekünk meg a babáknak sem!

Hát én eldobható pelust vettem a csajnak mostmár jó volna használni is!

Délután megyünk auchanbe vásárolgatni!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Brigi: nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen!! :D :D Tetszenek nagyon, főleg a kis megkötősek!! De anyuval most beszéltem, és azt mondja, hogy ő már szerzett nekem kis bugyisat, így most az lesz, meg van már egy rakás huggies eldobható. Viszont a nyárra ha kinövi akkor biztos rendelek egy halacskásat, az nagyon cuki! :)

Manó: jobbulást szegény Bendének! De sajnálom!!! Elhiszem, hogy nyűgi! :(

Mogyó: akkor egy picit kimozdultok az Auchanig! De mennék én is oda...

Mi is elindulunk sétálni, hátha az apuját is elérjük vízből kifelé menet. :)

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszti: Jövő hónapban, majd rakok képet, mert én is a halacskásat néztem ki, és meg is fogom rendelni április elején!
Jó sétát nektek, mi is indulunk!
Vendég
 


Megőrülök, de kis édes ez a lány! :D És eddig nem is figyeltem, hogy ennyire Rád hasonlít! :shock: :D

K.

Lilypie Maternity tickers


Mogyo: Egyetértek Krisztivel, nagyon hasonlít rád Ágika!!! És tüneményes, annyira cuki ahogy vigyorog!!!
Vendég
 


Képzeljétek, ma Dani nekiállt bömbizni a babakocsiban. Később átváltottunk a következő megoldásra, és oda-vissza végigsikítozta az utcát, rúgkapált, csapkodott! Nagyon jól érezte magát! Kép
Vendég
 


Brig, látom hordozókendőtök van. Neked bejött???? apa nem akar, de én szeretnék vmi babahordó dolgot. Csak amit kinéztme kengurú, az 20e, a kendő pedig (babaközelben-es) kb 8-9e. Azért is lenne jó, mert amint van babakocsi, az nagyon nagy összecsukva, így nem vissszük sehova. Viszont cipelni már nehéz a gyerkőc hordozóstól.
Nehéz megkötni??????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn: Szerintem szuper! Nekünk volt kengurunk, dizájn, minden, de utáltuk Andrissal mindketten!
Ezt viszont imádom, órákig képes vagyok benne cipelni, pedig már igencsak 8 kiló körül van! A babának is nagyon kényelmes, ő a kengurut utálta, de ezt nagyon szereti!
Megkötni meg kell tanulni, pici gyakorlás és menni fog! Ez Nandu kendő, de ha jól emlékszem a neten 6 körül van az ára! Szóval szerintem ha rájössz a kötésre, mi ezt az egy fajtát használjuk, akkor ez a legjobb hordozóeszköz! Komolyan!
Vendég
 


Kriszti:én a Bambinomio pöttyöset rendeltem és olyan cuki!!!!!!! De szerintem mindegyik aranyos és biztos jók is. Vannak még másfélék is, én is teszek fel képet.

Kép Bambinomio halacskás

Kép Kushies úszópelus

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kép

ilyen babát kapott anyóstól a lány.Ma nem leszek csak este mert megyünk hozzájuk ,holnap meg anyuékhoz!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Kendő engem is érdekelne mert van kengurunk de ,hogy nem vagyok kisdarab számomra tök hülyén áll!
Mintha nem is tudom mit vettem volna fel!
Bár lassan lehetne használni sportkocsit ha jön az idő és remélem nemsokára ülni fog!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Ezek a csöpségek napról napra nőnek és változnak,meg ujab dolgokat tesznek.Ami csodálatos.Nagyon szép babáitok vannak,és örülök,h.mind egészségesek! :wink:

Nekünk még nem kell uszópelus,de nagyon remélem,h.jövőre kelleni fog majd. :roll: Idén otthon fogunk nyaralni szerintem.Majd meglátjuk.

A kenguru nekünk nem jön be sajnos.Atticy imádja,csak az én hátam nem.Sajnos nem birom cipelni a suját,nagyon hamar megfájdul a hátam.
Tegnap elödt voltunk méretkezni.Nem igazán lehetett a hosszát emgmérni,mert megijedt attól a kütyütől,nem is csodálom,hisz itt Magykőrösön még azzal az ókori kütyúvel mérik és eléggé ijesztő formája van.Tehát 7o cm és 866o Gr.Szerintem Ő több,mint 7o cm,ugyanis a 8o-as pizsi ép,h.jó rá.Azért nem hiszem,h.1o cm elnéztek,de azt tudom,h.nem 7o cm.Majd otthon megmérem. :wink:

Ma,mikor fölkelt megyünk be Kecsora a birkozást nézni,ugyanis ma valami féle birkozó bajnokság van.És az én párocskám,még annak idején birkozott,igyhát érthető. 8) :lol:

Jók legyetek és kellemes hétvégét! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Nagbri: tényleg jól néz ki a hordozókendő, de nem melegedsz vele össze? Vagyis most gondolom nem baj, nyáron meg még nem használtad... Nekünk volt kengurú, és én nagyon imádtam. Meg Aziz is. De sajna már nem fér bele, így otthon is hagytuk. :( Hála Istennek imádja a babakocsiját, így nincs rá már szükség sem. Bár mikor meglátja az apját, egyből elkezd üvölteni, mert tudja, hogy ő kiveszi. :roll: Andris nem szokta?

Ennn: szerintem nagyon jó dolog a kendő és a kengurú is, mi is a nagy babakocsi miatt használtuk rengeteget. Az én kengurúm otthon van Kecskeméten, ha gondolod szivesen kölcsönadom, és ha nem tetszik, még mindig ott a lehetőség, hogy vegyetek egy kendőt! :wink:

Mogyó: szerintem nem sok van hátra, és ülni fog Ágika! A sportkocsit biztos ő is nagyon fogja élvezni!

Timcike: akkor jó bírkózásnézést Nektek mára! :) Hú, én nem szeretem, a férjem nézi mindig a tv-ben, de én úgy sajnálom őket. :oops:
Szerintem elképzelhető, hogy Atticy 70 cm, mert Aziz is csak 75 körül van, és ha jól emlékszem, picit magasabb volt Attikánál. De azért mérd meg! A barátnőm kisfia 67 cm, 5 hónapos és ők meg 86-os ruhákat hordanak. :?

Falevél: köszi a képeket, nagyon tetszik mind, biztos Sárika is nagyon csini lesz benne! :D Majd tegyél fel képet az úszásról, ha lesz lehetőség fotózni! (de jó Nektek!!!) :D

És íme a kengurúnk:
Kép Kép
Befelé is lehet a feje, de olyan kép nincs.
Ja, és ez meg most:
Kép Kép

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta tényleg kölcsön tudnád adni??? Nagyon jó lenne kipróbálni.
Akkor a héten megpróbálok szemüveget szerezni, mert húsvétkor megyünk le megint kecskemétre éss el tudnánk csereberélni. szerintem 1hét próba alatt kiderülne, h érdemes e venni v inkább a kendő.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Persze, oda tudom adni, és ha bejön akkor használjátok nyugodtan, nekünk majd csak a következő gyerkőchöz kell... Az meg még soká lesz. :lol: Felesleges lenne vennetek erre a pár hónapra amit Bercike használná.
A napszemüveget szerintem inkább hagyjuk, mert sajnálok rá 4000-et, ha kis gagyika. Meg már anyum is hajkurássza Kecskeméten. :) Bár egyre inkább attól tartok, hogy le fogja venni magáról, mert a mienket se viseli el, egyből lerántja...

K.

Lilypie Maternity tickers


Nem tudom ismeritek-e a Carmen Electra sztriptíz aerobikját. Barátnőmtől kaptam, tegnap kezdtem el csinálni, és nagyon jó! Megmozgat, és közben halálra röhögöm magam. :lol: Aztán este apának is tetszett a bemutató a tanultakról! Hihihi. :D

K.

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Ma végre voltunk egy hatamasat sétálni a városban !Ó tök jó volt!

hát igen lehet nagyobb rucit használni ha egy kicsit súlyosabb a baba! :lol: :lol: :lol:

Igen én hallotam rólla izgi lehetett!

Mandula : merre?
akartam ma csörögni de elmaradt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Noémi
Hogy érezted magad a Bányais talin? Volt osztálytalálkozótok? Nekünk most volt, igaz 14 éve érettségiztünk. Sajnálom, hogy nem tudtunk beszélgetni. :oops: Amikor találkoztunk, nagyon ki voltam bukva, éppen akkor mondta a volt osztálytársam, hogy az osztályfőnökünknek talán két éve agydaganattal kezelték. Most újra tanít, s remélhetőleg jól van. Csak nagyon rövid időre jött be hozzánk, azt mondta, hogy sokfelé kell mennie. Meddig maradtál? Mi éjfél felé mentünk haza, addig beszélgettünk, a suliban szét sem néztünk. :oops: Melinda osztálytársad volt? Szörnyű, de nagyon kevés dologra emlékszem a suliból. Nagyon gáz.
Örülök, hogy a keresztelő jól sikerült. :lol: Nagyon szép ajándékokat kapott Bálint! Mikor mentek Frankerbergerbe? Gondolkozom rajta nagyon. Lehet vinni egyszerre a két manócskát?

Mogyó
De jó, hogy tudtatok sétálni! M is voltunk egy kicsit! :lol: Tündéri kiscsaj Ágika! Nagyon tetszenek a képek! Imádnivaló!

Timci
Milyen volt a birkózás?

Enn
Mi is kendőt használunk, én nagyon szeretem, nem fáj benne a hátam. Petikét sokszor abban altattam, s azzal sétáltunk is.

Mennem kell, Dorka nyöszörög. Nagyon keveset alszunk mostanában. :( :wink:

Jó éjszakát mindenkinek!

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Sziasztok!!!

Kriszti: Nem melegedtem össze még eddig, de vhogy az az érzésem, nem is fogok. Elvileg, akik már használtak ilyet, azt mondják nem, és hogy nyáron is lehet használni! Hát majd kíváncsi leszek! :lol:
És igen, Andris is ki szokta venni a kocsiból, addig néz rá epekedve a törpicúr! :D Klassz a kengurutok! ( a miénk Honey-nál van!) Mondjuk ő mostanság jól el van tűnve!
Érdekelne ez az aerobic!!!!

Mogyo: Akkor megvolt a levegőzés végre!

Mi ma a kertben voltunk, felásta apa, egy kis segítségemmel! Holnap elvetjük a borsót, meg lekerítjük a kutya elől!
Vendég
 


kriszti-lehet,h.valóvan 7o cm,de azért megmérem. :wink: Nagyon aranyos Azizka,ahogy áll az ajtónál.Kész nagyfiú.

Andi-jó volt a birkózás,Atticy nagyon ügyes volt.Nem sirt egyet sem,pedig nagyon fáradt volt.Abba a nagy hangzvarba,el is aludt az ölemben,egy fél órácskára.De az is elég volt. :lol: De a hátam az kegyetlenül fáj most.Hiába ültem,mert úgyis elállt.Hazajöttünk,fürdés,szopi és el is aludt a kis drága.Nagyon büszke vagyok rá.Mindenki csodálta,h.mennyire nyugis baba.

Attila most nincs itthon,elment be Kecsora bulizni a bizrkozokkal.Én meg itthon. :? Nem baj,eljön az én időm is,csak jöjjön haza a nagyija,aztán már addigra Ő is nagyfiú lesz,és akkor nyugotabban hagyom a nagyira éjszakára.És akkor elmehetek már én is kicsit bulizni. :roll:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: Akkor nagyon ügyi fiúcska volt! Gratula!
Mikor fogod megmérni? Amúgy nagyon szépen növöget ő is4
Hát a fiúknak is kell néha a bulizás, na meg az anyukáknak is! Mikor jön haza a nagyija?
Vendég
 


nagbri-mikor hazamegyek,akkor megmérem.Azt hiszem jövő Karácsonyra akar hazajönni.Ugyhogy addig még van. :? Köszi szépen.Hát igen nekem is kijárna egy kis bulika,hisz elég rég buliztam már.De ha minden igaz,majd otthon elmegyünk,ha úgy lesz alakom.Mi ketten meg a nővérem. :roll: Nagyon ügyesek vagytok.Mondtam én,h.gyönyörű kertetek van.Főleg,mikor kibujnak a virágok,meg a fű,és a borsó. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: Hát azért még csak az elején tartunk, meg nem lesz ez olyan nagy kert! De virágok nincsenek! Csak tuják, fűzva, nád, meg díszfű lesz holnap lerakva!
Vendég
 


Hát akkor azért látam én annyi kínait tegnap mert birkozás volt bár Apa mondta ,hogy azok a fülüket nézve!

Hát nállunk meg csinálni kell valamit az egyik foxinkkal mert terrorban van tartja a szuka is piszkálja meg a border kan is !
Nem tudtok valami jó helyet neki?
Úgy sajnálom de már nincs idegem hozzá olyan kis bújos aranyos de igy nem f@sza.
Kan de ki van ,tehát eunuk.

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Újra itt! :D
Párszor próbáltam már írni, de állandóan elveszett amit írtam, így elment a kedvem. :? De azért olvasni próbáltalak ám Titeket! :wink:
Először is teszek fel fotókat Patrikmackónkról, remélem sikerül! :lol:
Itt még csak 4 hónapos volt...

Kép

Kép

Kép
honey78
 
 


Sikerült! :lol: El se hiszem! :D

Na akkor mesélek is!
Mi is növünk rendesen, 8kg felett vunk és kb 68cm.
3hónaposan fordult át hátáról hasára, 4 hónaposan már gurult is. Most a kúszással erőlködünk, még van, hogy hátrafele haladunk, mikor előre mennénk. :lol: Sokat szövegel, édes, mosolygós baba. A fogával újfent szenvedünk, már koccan a kanál rajta, érezhetőek, de még nem törték át az ínyét. Szerencsére tejcsi még van bőven, így nagyrészt szopizik, de mellette ettünk már almát, barackot, sütőtököt, krumplit, répát, banánt, tejpépet. Nagyon ügyesen eszik kanálból és a poharat már egyedül is képes tartani ivásnál.
Kb.2-3 hete alszik éjjel (ez kemény egy heti éjszakai leszoktatás árán sikerült, de megérte!), persze most a fogzás miatt párszor előfordult, hogy felsírt, de aludt is tovább. :D
Ja! És képzeljétek, amióta átfordult, hason szeret aludni! Előtte még a fejét se volt hajlandó letenni hason! :o
Haja 4 hónaposan iszonyúan elkezdett hullani, már azt hittem megkopaszodik, de elkezdett pár hete nőni, így újra sűrű hajacskája lesz! Bezzeg az én hajam továbbra is csomókban hullik. :?

Misim sajnos megint Németországban van, Húsvétra jön, aztán megy vissza, talán már csak 3 hétre. Közben még született egy alom kiskutyánk is, hozzájuk is rohangálnom kell ki, így időm nagyjából semmi, örülök, ha alhatok. De ígérem, próbálok nem elveszni! :lol:

Na és a fotók (itt már 5 hónaposan)...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
honey78
 
 


honey-jó,h.ujra köztünk vagy!De nagy lett a kis Mackótok. :shock: Sokat változott,és gyönyörű baba!Gyere gyakrabban,ne ad fel! :wink:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Honey! Éppen tegnap beszéltük Adrival, hogy nagyon elvesztél!
De így mostmár értem, hogy miért! Azért hiányoztál ám! :wink:
Kengurut használjátok még? :lol:
Patrik gyönyörű, annyira édes azokkal a szép barna szemekkel!!! :wink: 8)
Remélem ezentúl tudsz egy kicsit sűrűbben jönni, és akkor dumcsizhatunk! Én mostanában már sokat járok Kecsóra is, jogsi is van! :D
Sajnálom, hogy Misi megint kint van, nem egyszerű egyedül! Azt elhiszem! :roll:
A fogacskával mi is hasonlóan állunk mint Patrik! Nálunk is koccan, csak még nem tört át!
Vendég
 


Sziasztok!

Timcike! Köszönjük a dícséretet! :D Igyekszek sűrűbben jönni, ígérem! Atticy is hatalmas, már kész nagyfiú! :lol:

Brigi! Akkor látogassatok meg vmikor! ;) A mostani hetem elég sűrű, de következő hét szerdától ráérek! Visszaadnám a kengut is, nem nagyon használtuk, azt hiszem, ha lesz kistesó, akkor veszek egy hordozókendőt. Azt mennyi idős korig lehet használni?
Nem egyszerű Misi nélkül, tényleg, de azt hiszem neki még rosszabb. Főleg, mert hnap lesz Patus névnapja, meg hamarosan a féléves szülinapja is, és nem lehetünk együtt. Persze a Törpe még nem fogja fel ezeket az ünnepeket, de nekünk mégis ezek lennének az első közös ünnepek. :? Na mindegy, majd Húsvétkor bepótoljuk a "bulit"! :lol:

Kép
honey78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?