Új privát üzeneted érkezett!

Tabati:

Dehogy baj, hogy leírod a véleményedet.... sőt....legalább ezáltal jobban megismerjük egymást :wink: :wink: :wink:

Ami a tesztelést illeti, én azért csináltam eddig minden ciklus után, mert ugye csak reménykedtem, hogy spontán összejön, és mivel könyvtárban dolgozom, időnként járunk máshova is kölcsönözni és ilyenkor nagy dobozokban visszük a könyveket..... és mondjuk, ha tényleg terhes lennék, nem szeretném, hogy a cipekedés miatt elmenjen Babóca....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát, tancolni egy időben én is jártam, salsázni, de annyiban maradt a dolog. Az ilyen mulatós zenére meg nem nehéz táncolni. Tabati, szerintem a kedves, de egyszerű szöveg a legjobb a meghívóba. Esetleg az idézet lehet valami vicces. Nálunk úgy volt, hogy a szöveget én írtam, párom áldását adta, az idézetet meg ő találta ki, és én adtam áldásomat!
Vendég
 


Ez nagyon jó, Ósió :lol: :lol: :lol:

Nálunk meg úgy volt, hogy amikor megjelent a Moulin Rouge dvd-n és megnéztük, akkor még szó sem volt házasságról, csak együtt éltünk.... ám amikor meghallottuk azt: Ennyi csak, mi adható, szeretni kell és szeretve lenni jó.....hát akkor eldöntöttük, hogy majd ez fog állni a meghívónkon. A szöveget meg mi választottuk a már előre megírtak közül. Azért ici-picit változtattunk rajta :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Bocsi: "Annyi csak, mi tudható...."pntosabban... na még a saját kedvenc idézetemet sem tudom már :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kisfiam születése felkerült a netre: :lol:

http://www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=2167

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én csak azt nem értem, hogyha valaki már ovu után tesztel. :shock: Akkor még tuti egyetlen teszt sem mutatja ki! Akkor meg minek? Ha cipekedsz, akkor megértem, hogy tudni akarod, hogy ne legyen baj. Én is elhatároztam, hogy csak 3 napos késés után tesztelek, de pl. a múltkor is hétvégére esett a második nap, és akkor van tánc, úgyhogy inkább én sem kockáztattam volna. Sajnos most is pont pénteki napon kell majd megjönnie, úgyhogy a rákövetkező szombat reggel megint tesztelek, ha addig nem jön majd meg.

ósió!

Én meglátom majd mi fér rá a meghívóra! Még csak a fejemben van minden, úgy meg elég nehéz elképzelni a méreteket, hogy mit hova meg stb. Már alig várom, hogy legyen időm megvenni a papírt, és minden hozzávalót, aztán nekiállok! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Az istentisztelet vége felé a lelkész megkérdezte nyáját:
- Hányan bocsátottatok meg az ellenetek vétkezőknek?
Mindenki feltartotta a kezét, kivéve egy törékeny idős hölgyet.
- Jones asszony!? Ön elzárkózik attól, hogy megbocsásson ellenségeinek?!
- Nekem nincs egyetlen ellenségem sem - mondta kedvesen mosolyogva az apró hölgy.
- Asszonyom, ez igen szokatlan. Megkérdezhetem, mennyi idős is Ön?
- Kilencvennyolc múltam - felelte az ősz matróna.
- Kedves asszonyom, megkérhetem, hogy jöjjön ki ide a gyülekezet elé, s mesélje el nekünk, miképpen lehetséges, hogy valaki majdnem százéves, és nincs egyetlen ellensége sem!
Az aranyos néni kitotyogott a lelkész mellé, szembefordult a gyülekezettel, és csak ennyit mondott angyali mosollyal:

- Túléltem a rohadékokat!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na igen, a kémiai terhesség valóban az... Az tény, hogy tudnak hülyeségeket beszélni a lányok. De valahol megértem, mert ha valaki tényleg régóta próbálkozik akkor már hisz úgyis mindenben.... Én is hittem már mindent amikor véreztem, hogy hátha mégis él csak elnéztek valamit stb... Amit mostmár tudok hogy képtelenség lett volna, de akkor legalább reménykedtem...

Fent vagytok iwiwen? Ósió, rólad tudom :)

Kép
encsike87
 
 


Igen, én is vagyok.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Megkeressük egymást? Akkor priviben írjunk egymásnak valamit amiből megtaláljuk, és akkor legalább tudjuk hogy "kivel" beszélgetünk :):)

Kép
encsike87
 
 


Encsike: Privi ment :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Megvagy, megjelöltelek :lol: :cry: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Látom, szerettek utazni :lol: :lol: :lol:

Mi tavaly Jerbán voltunk..... hát ott is olyan gyönyörűeket kaptunk a szobafiúnktól, hogy szemünk-szánk kettéállt :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És nagyon szép volt az eljegyzési tortátok :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen, az ilyen arab országokban nagyon divat ez :):)
De jópofák :) csak nekem valahogy nem tekeredik úgy a takaró soha :):):)

Egyébként nagyon szeretünk utazni, csak hát nagyon drága.... Ti is szerettek, gondolom :)

Kép
encsike87
 
 


Utazni mi is szeretünk. Csak hát tényleg drága. Ki nem szeret utazni? Szerinem mindenki szeret. Csak sokszor év közben erre-arra költ az ember, s akkor nehezebb utazásra is költeni.
Vendég
 


Na igen, mi is szeretnénk, dehát ugye anagilag nem nagyon jön ez össze. De azért Balaton sokszor bejátszik.... anyuméknál vagyunk egész nyáron :lol: :lol: :lol: Jerba is csak 5 év után jött össze. Persze azért voltak hosszú hétvégék... Debrecen, Püspökhatvan. Dehát az csak lazulás volt.... annak nagyon jó :lol: :lol: :lol: :lol: Nyáron Horvát tengerpartot szeretnénk megcélozni. Majd kiderül, összejön-e?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát ez az...

Én ismerek 2 olyan embert is aki semmi pénzért nem utazna el sehova.... :shock:

De egy sima görögországi út is már 150 ezer, és akkor még ez a legalja...

Kép
encsike87
 
 


Mi Krétát imádjuk, majd osztunk-szorzunk esküvő után, hogy mire telik.
Vendég
 


hát sajna ez van.... de majd megyünk még..... először megnerjük a Lottó ötöst és utána megyünk mindenfelé :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekünk nagyon mázlink volt a szászúttal.... a barátain utazási irodában dolgoznak... szóval mi kaptuk nászajándékba :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mondjuk nekem is vannak ilyen ismerőseim, sőt, szüleim se utazós fajták, csak fiatal korukban voltak azok családi okok miatt.
Vendég
 


Kuzsanna, nagyon gyorsan ismertess össze minket!:-)
Egyébként tudjátok, én külföldön születtem, és a szülőhazámba is el szoktunk menni, párom is imádja, s azért így nem könnyű, hogy vagy nyaralunk, vagy "haza" megyünk.
Vendég
 


Nálunk az én őseim inádnak utazni.... belföld és külföld egyaránt jöhet náluk.... most is wellnessezni voltak Hévízen...

Krétát én is nagyon szívesen meglátogatnám.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ósió: Laptetyű :lol: :lol: :lol: Te is vagy iwiw-en?

Sajna csődbe ment az iroda :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Imádom, főleg Elafonissi részét. ha beírjátok a googleba, rengeteg csodás képet kidob.
Vendég
 


Igen, vagyok iwiw-en. Encsike ismerősi között. Egy szép szőke hajú lány vagyok! :lol: Na, komolyan, próbálj megtalálni, ha nem megy, szólj! (mónika vagyok)
Vendég
 


Okes, menek kutakodni :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Elafonissi tényleg nagyon szép... én 11 évesen voltam ott, és hát be kell valjon jól eldagonyáztam a rózsaszín homokban :D:D:D

Egyébként mi egyszer voltunk egy olyan igazi nagy nyaraláson. A Maldív-szigeteken! Abban az évben szerencsére úgy jött össze a pénz és elmentünk. Hát az leírhatatlan.... már amikor nézed a képeket akkor is olyan érzésed van hogy úriste de gyönyörű, és amikor ott vagy akkor nem jutsz szóhoz.... Szóval soha nem fogom megbánni hogy egy rakat pénzt kiadtunk érte, mert az anyira gyönyörű volt! De ennek ellenére nagyon szeretünk a közelbe is utazni, és nem hasonlítgatjuk őket...

Kép
encsike87
 
 


Csak nem K. Mónika??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De
Vendég
 


Encsike, valóban csodás. Mi valszeg nem megyünk el Maldívig, bár a menyaszonypénzből ehet, elmehetnénk. De ha házat akarunk, meg esetleg nemsoká lecserélni az autót, akkor nem megy.
Vendég
 


Bejelöltelek :lol: :lol:

És miből jött az Ósió becenév? Ha szabad kérdeznem?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ügyes :)

Kép
encsike87
 
 


Hát, ebből-abból jött ez az ósió név. Egyébként Siófokon lakunk. :D És innen. Na, akkor vissza is jelöllek! Már csak tabati kell, ő Noémi, de én nem tudok róla, hogy bármelyikőnknél is be lenne jelölve. meg a többiek.
Vendég
 


Igen Ósió.... Szerintem mi sem most fogunk, mivel nálunk is él a ház dolog.... de igazából nekem az a fontos, hogy kettesben menjünk, az mindegy hogy hova...

Kép
encsike87
 
 


Tabatit nem találtam meg, túl sok a Noémi :)

Kép
encsike87
 
 


Encsike: Ugyi? :lol: :lol: :lol: Vak tyúk is talál..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Ósió: A csoporttársam is siófoki, a könyvtárban dolgozik :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én beírtam múltkor Tabatit, meg a lakhelyét is, hátha így sikerül, ki is dobott valakit, de szerintem az nem ő volt. Már nem tudom, mi miatt, de azt hiszem, nem lehetett ő.
Na, Kuzsanna, szoktam járni a könyvtárba!
Vendég
 


Encsike: Teljesen igazad van..... én sem tudnám elképzelni, hogy férjem nélkül menjek bárhova is.... még anyumékhoz sem szeretek egyedül menni :roll:

Van olyan barátnőm, aki a megismerkedésükkor közölte, hogy ő csak akkor hajlandó a kapcsolatra, ha párja minden évben legalább kétszer elviszi külföldre.... ezt a hülyeséget :roll: :roll: :roll: Ja és ha nem akar menni, akkor nélküle is elmegy, tök mindegy, hova....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, nagyon aranyosak a párjaitok :lol: :lol: :lol: :lol:

Ósió: Látom, magasságkülönbség nálatok is megvan :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Milyen egy liba lehetett az a nő, Kuzsanna! csak gratulálni tudok a gondolkodásmódjához!
Visszajelöltelek az iwiw-en.
Vendég
 


Ósió: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jó hely is az :!: :!: :!:

A barátném egy magas, vékony, időnként szemüveges, hosszú barna haja van, barna szeme, és Editnek hívják

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna, olyan 25 centi a különbség! :-) Párom szép magas legény.
Egyébként ti olyan ismerősök vagytok nekem. nem tudom, miért. Te könyvtár szakra jársz?
Vendég
 


Hát az nem semmi, ha valaki ezt igy közli.... Én tényleg még vásárolni is utálok nélküle menni! Az is úgy jó kettesben :)

Nálunk kb 12-15 cm különbség van... de ellensúlyozom a magassarkúval :):):) Igy is mindig azt mondja, hogy Törppicúr :):):):)

Kép
encsike87
 
 


Siófok?? Háát, azért hagy némi kívánnivalót maga után, hogy finomat fogalmazzak. :o
Vendég
 


Igen, most tanulok informatikus könyvtáros sazkon és elsős vagyok.... egyébként te is ismerős vagy nekem, csak még nem tudom, hogy honnan :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A magassarkot én is nagy szeretem, de párom még úgy is bőven magasabb.
Kuzsanna, lehet, hogy ismerem az ismerősödet, de így most nem tudom, ki az.
Vendég
 


Encsike: Ez nagyon édi :lol: :lol: :lol: :lol:

Én csak jeges maci vagyok, meg matika :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ósió: :lol: :lol: :lol: Láttam :lol:

Hát igen, mi is sokat szoktunk ezen vitatkozni. Bár most már inkább nem is hozzuk fel a témát.....
Sikerült elvetenie magát .... méghozzá a párom főnökével :roll: :roll: :roll:
De meg is érdemli, ha hagyja magát..... pedig időnként olyan csúnyán beszél szegény sráccal, hogy képen csapdosnám a legszívesebben :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?