Új privát üzeneted érkezett!

encike ott jósoltatok ahol te :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De jo, hogy ilyen kapos lett. Irjátok meg, mit josolt.
Vki kérdezte hol josolnak. www.ciganykartya.hu Válassz kártyát is, mert csak igy válaszol a kérdésre.
Eddig nem hittem benne, de amit nekem irt, tök igaz.
encike 2
 
 


asszem csucsu kérdezte hol lehet jósoltatni.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

sziasztok!

Most csak beszaladtam! Nagyon zsufik a napjaim. Ha ma időben elalszik Kende visszaolvasok. Van 5 napi lemaradásom :oops:

Melcsi: halkan, de hatalmas nagy gratula neked!!!

Lilla: neked a reggeli teszthez ezermillió drukk!!! És jó utazást!

Most rohanok tovább. Este visszanézem van-e még kismami ;)
Puszi!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág várunk este vissza!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kivetésed üzenete meglepő, baba helyett a Szívkirályt helyezi fókuszba

Hát nem is tudom hogy értelmezzem ezt ezek szerint várnom kell és nem sürgetni és akkor minden happy lesz legalábbis ezt írta de most nincs pénzem kielemeztettni majd később :):):):):))

nika70
Salgótarján
 
 


nika ez lett a jóslás eredménye?ilyen hamar megérkezett,?mikor küldted el a kérdésed?én ma :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem kb 2 nap mulva válaszolt.
encike 2
 
 


jóéjt lányok.puszi.holnap beszélünk!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali lányok!

MELCSI: nagyon csendben és halkan mondom, hogy gratulálok! Remélem így is marad!

LILLA: nagyon drukkolok a teszthez!!!!

Magamról: az már biztos, hogy nem én leszek a következő kismama. Ma kiderült, hogy kezdődő tüdőgyulladásom van. Erre felírtak egymillió gyógyszert, ráadásul a pé-t is lekéstem, mert a vonalzómmal volt valami! És most én :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Tudom-tudom, nem kell ezt így szívre venni, de most akkor is elkeserít!

Kép
anda81
 
 


ma délután kb 4-5 óra volt mire váslaszolt :)
De nekem nem váslaszolt olyan hosszan :)

http://www.ciganykartya.hu/ciganykartya ... E5ZTVkZDU=

nika70
Salgótarján
 
 


Nika
Én is jósoltattam, én is csak ilyen hülyeséget kaptam vissza. Ha többet akarunk tudni, akkor kielemzi lóvéért. Hát annyira nem vagyok rá kíváncsi. Majd úgy hozza a sors, ahogy akarja.

Anda
Nem tesztelek holnap. A férjemmel megbeszéltük, hogy nincs teszt. Ha babás vagyok, 5 nap múlva is az leszek, mikor hazajövünk a síből, sőt a tesztnek is erősebbnek kell lenni. Ha meg nem, úgyis megjön és elpocsékoltam egy tesztet.

Amint megjövünk síelésből jelentkezek. Ez kb. vasárnap este lesz.
Addig is mindenkinek minden jót, babás napokat kívánok.
Valahogy azért kibírjátok nélkülem. :lol: :lol:

Puszi!

Kép
p__lilla
 
 


hát fizetni én sem fogok :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Szóval mi kicsit zsufik vagyunk mostanában. Tegnap ósanba voltunk vásárolni, meg uncsitesónál szülinapoztunk, ma meg Pesten voltunk délelőtt apával dokinál.
Úgy jártunk, hogy elmentünk az urológiára, de nem oda kellett mennünk, átmentünk egy másik kórházrészbe persze vizitdíjat fizetve felmentünk a megadott dokihoz. Közölte, hogy mivel kórház átalakítás van így 1 hónap múlva tudják a férjem kiskatonáit vizsgálni és az eredmény 2 hét múlva lesz. A doki felajánlott a magán rendelőjét. Hát mit tudunk tenni oda megyünk jó pénzért. Ez van. De legalább ott normálisan fog velünk foglalkozni. Ja és a vizitdíjat potyára fizettük ki.

Kende meg tegnapra meggyógyult, de ma este megint taknyi. :(

Ja és magamról annyit, hogy irtó erős mensim volt. Vasárnap nagyon görcsöltem és nagyon sok jött. Elég darabos. Gondoltam bemegyek a dokimhoz, de mivel délután jobb lett nem is hívtam. Nem tudom ez miért volt.

Vera: gratula neked!!! Ott van az a baba. Azóta erősebb a teszt ugye?

Melcsi: gratula neked is! Megmondtad már apának? Mit szólt? A teszt közepesnek tekinthető érzékenység szempontjából. Van 20-as és 10-es is.

Nita: jópofa ez a kép. Szeretnék én is babót tologatni. :)

Enci: te mikor is tesztelsz? Drukkk!!!

Anda: jobbulást neked! Anyukád hogy van?

Mindenkinek drukk, kinek éppen amihez kell :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág örülök,hogy tetszik a kép! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok: Énis jósóltattam. Meg is jött a válasz ma reggel. (este irtam a josnőnek)
Hát szóval az anyóssal való konfliktust kérdeztem meg. És csak ámultunk a férjemmel mert kijött az irigység, féltékenység . Mondjuk erre is gondoltunk. Na meg az jött ki, hoyg az anyós jómodú és féltia pénzét. AMi igy igaz is. Örület. Mondjuk igy nincs olyan hatással ahogy leirom de a lapokat ahogy néztem még a hideg is rázott olyan igazakat vetett ki.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Jelentem javulgatok. De még legalább másfél, két hét mire jól leszek.

Viri:
anya annyival van jobban, hogy elkezdett végre valahára enni. Viszont most meg rettenetesen köhög. Nem tudom miért. Talán a tüdejében maradt víz miatt, és lehet, hogy ennek így is kell lennie, de mivel nem vagyok orvos, ezért fogalmam sincs. Tegnap volt kötözésen, azt mondták, hogy nagyon szépen gyógyul a sebe. Ha a seb teljesen bezárult, akkor jöhet a kemo. De hogy ezzel mennyi időt nyertünk, azt sem tudják megmondani. De mindegy is nekem, csak ne legyenek fájdalmai és viszonylag minőségi életet élhessen. Számomra már ez a fontos!

Lilla:
Jóóóóóóóóó pihenést!!!!!!!!!!!!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Mi ez a nagy jósoltatás mindenhol?!
Lehet,h tegnap nem volt igazán + a tesztem!Ma is csináltam reggel és csak időn túl lett rajta a 2. csík!Azt írta a teszt,h az nem érvényes! :( Nem baj!Nem szomorkodunk Apával!1 napig azért örültünk 1 kicsit jobban!
Veletek volt már ilyen,hogy idő lejárta után jelent meg a 2. csík?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi: nem volt ilyen. Nem lehet, hogy a teszt hibás? szerintem valami másfajta tesztet csinálj reggel.

Kép
csucsu05
 
 


Virág: Azért majd számolj be,hogy mi volt a magánrendelésen!Engem is érdekel,mert én is elviszem Apát,ha megjön most!

Lilla: Igazad van!Én is azt mondtam a Cicusomnak,ha esetleg nem jönne meg 1 hétig nem is csinálok tesztet!

Andának jobbulást!Következő pé-re gyógyulj meg!Remélem nem szedsz erős gyógyszereket!?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Csucsu: Már teljesen bele vagyok zavarodva :( Reggel pisiltem,rácseppentettem a tesztre közben elmentem megcsinálni a Hanna kakaóját és megnéztem a tesztet,de nem volt rajta semmi!Férjem szerint nem is volt 5 perc a kakaó készítés!Fogtam magam és feljöttem a szobába!Aztán amikor lementem már ott volt a 2. csík!Szerintem nem jó a teszt,de már nem csinálok többet!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi: akkormi a gond?? Hisz a tesztre rá van irva, hogy 10perc azt iszem. Én azt hittem kb 1/2 óra múlva lett meg a 2csik.
Akkor örüljünk:)

Kép
csucsu05
 
 


Szerintem a teszt jó és a zebra ott van rajta. tehát örüljék neki:) És én is örülök veled:)

Kép
csucsu05
 
 


örüljetek csak!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi: majd mesélek ha voltunk, de ti nem fogtok menni, mert baba van már a pocidban ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Melcsi szerintem is babás vagy már:):):):) na csajok mindenki babás lesz itt körülöttem? ennyien babásodtok kicsit de tényleg csak kicsit irigykedem :):):):):):):):):) de jövő hónapban majd a többiekkel együtt abbásodunk és mégis majd együtt leszünk kismamik :):):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Anda, örülök, hogy jobban vagy, gyógyúlj tovább!

Melcsi, szerintem tuti terhes vagy. Én még egyszer sem néztem az időt tesztelés közben.

Lilla, sok havat és klassz pályákat! (Én biztos nem bírnám ki teszt nélkül :oops: )

Viri, örülök, hogy Kende meggyógyult! Ez az orvosos sztori annyira, de annyira :twisted: :twisted: :twisted: , és sajnos nagyon jellemző.

Encike, Te leszel a következő?

Csucsu, az jó, ha egy jósnő ilyen jól látja a helyzetet, bár úgylátom a helyzet maga nem jó. Közel laktok egymáshoz anyósoddal. (Lehet, hogy már írtad csak figyelmetlen voltam, ez esetben, bocs.)

Múlt héten voltam nőgyógyinál, mindent rendben talált, úgyhogy a következő menzi után mi is belevágunk.

Kép Kép Kép
datolya
 
 



vera gratula neked!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vera akkor gratula neked is:)::):)

MOndomhogy rajtam kivűl már lassan mindenki babás lett :) úgy látszik a gólyák amiket küldtem meghozta hatását:):):):):)

Na jól van mi csak két hónapja próbálkozunk meg hát a korom sem csitri igy nem aggódom hogy elsőre nem sikerül :):):):):): olyan jó hallani hogy babásodtok:)

nika70
Salgótarján
 
 


nika nem csak rajtad hanem rajtam kívűl is babás már mindenki :? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita akkor már nem vagyunk egyedűl de majd a következő hónap meg a mienk esz és majd mi nyitjuk a 2008 dec babásai topikot :):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


oké nika akkor a decemberi pocakosok mi leszünk!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vera:
Gratulálok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nita, Nika:
Helyesbítek! Még én sem babásodtam be! De hát három a magyar igazság! És mi leszünk, azok, akik karácsonyra betehetik a mózeskosarat a fa alá! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ugye így lesz? :wink:

Kép
anda81
 
 


Melcsi:
Szerintem az a babó ott van a pociban! Ha nem órák múlva jelent meg a második csík, hanem 10 percen belül, akkor biztosan ott van a baba!
:lol: :D :lol: :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:
Gyógyszer gyanánt antibiotikumot kaptam 10 db Suprax névre hallgat. A leírásában csak annyi szerepel, hogy ha terhes lennék, akkor fokozott orvosi felügyelet mellett szedhetném csak. Ja és Cataflam 50mg kiegészítésként!

Hölgyeim, egy kérdés:
Mi van akkor ha én éppen most fogok teherbe esni, amikor nem számítok rá? Nem fogja károsítani a babát az antibiotikum? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
anda81
 
 


Na, még én is itt vagyok, aki felíratkozott a gólya listájára!!! Úgy látszik mi hátul vagyunk! :D :D :D
Sok gratula az új kismamáknak, vigyázzatok magatokra!

Kép
Kép
gyurmi
 
 


Gyurmi!
Három a magyar igazság és egy a ráadás! Tehát minden megvan ahhoz,hogy mi legyünk a következő hónap kismamái! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
anda81
 
 


anda igazat beszélsz :):):):):):) akkor már négyen vagyunk :)

Én terhesen mivel volt valami baci a pisimben semicillint szedtem és nem lett gond a babával illetve mikor szültem előtte háromnapig 6 óránként kaptam antibigyót mert a véremben valami adat magas volt :) szerintem nem lesz semmi gond:):)::):) ha esetleg babás leszel de azért prbáljátok kicsit elhúzni a dolgokat és akkor tuti nem lesz semmi gond

a fenyő alá meg tuti babát teszünk idén :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


A gólyás listára én már 12 hónapja feliratkoztam. Szóval itt lenne az ideje, hogy hozzánk is jöjjön :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


na akkor már 5-en vagyunk tök jó mert akkor már a következő hónapban is lesz kiknek gratulálni:) majd küldök még gólyákat :)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Hatan vagytok!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Én is a gólyára várok már 10hónapja8hónapja:(
És türelem az átlag 6hónap alatt babásodik . 1év alatt a dokik szóba sem állnak a kismami jelöltekkel. Jön a tavasz és gólyák is jönnek.
Van ismerősőm aki 12éve várja a gólyát de szerintem türelmesebb mint mi. Szóval türelem babát terem:)

Datolya: velünk szemben igen:(( De nem sokáig mert alastuka háazt pont miatta és 2-3hét múlva már nem is látom. Igaz eddig sem láttam október óta azóta harag van. Még a fia és a kisunokája sem érdekli. Ki érti ezt?? Én nem!!!!
számomra za ilyen nem édesanya és nem nagymama.
Engem nem kell szeretni de a vérét sem szereti??No komment!!!

Nika: fenyő alá babát?? Megint? A lányom is a fenyő alá lett téve 2éve. De nem bánnom csak tehessen mindkettőt a fa alá :)
Majd egész évben sporoloka gyerekek szülinapjára és a Jézuskára. Tényleg lehet nem is a gólyáknak kéne szólna hanem a Jézuskának:)

Kép
csucsu05
 
 


nekem annó még pesten azt mondta egy doki mikor párommal összejöttünk hogy jövőre már babás leszek ez volt 2005 májusában amikor rákszűrésen voltam nála na egy évre rá már egy hónapos terhes voltam :):):):):) lehet el kéne mennem újra ahoz a dokihoz:) :wink: :wink: csak elég messze van :)
Jó lesz az a fenyő alatt csak jöjjön:):):) 6 hónap akkor még van egy kis időm mégcsak két hónapja kezdtünk el k::):):):omolyabban próbálkozni hiszen januárban telt le az egy év a csaszi után

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: akkor tényleg menj el a dokihoz :) Mert akkor jön a babó megint:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!

Verának nagy gratula :D

Csucsu: Jól értettem nem vagy jóban az anyósoddal?!Nálunk is voltak problémák az elején,de megenyhült!Mármint neki volt Velem :?

Nika: Menj el a szerencsedokihoz :wink: :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Datolya: Köszi szépen,de nálam még semmi sem biztos :?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi: Jól érted. De ez már nem lesz megenyhülés. Ő utál engem. Igaz 3évig szeretett és most már utál. A fiával sem foglalkozik meg a 2éves unokájával sem pedig 10lépésre lakik tőllünk. Sőt azt mondtál takarodjunk innen. ezért adtuk el a házat ami most lett kész. Azt se mondjuk meg hova költözünk mert nekem ez a gyomorideg nem hiányzik. Az előző baba is miatta ment el mert annyit sirtam.
Pedig isten lássa lelkemet én nem bántottam. megkérdeztem valamit (nem bunkón) erre elkezdte mondani , hogy én nem illeszkedtem be meg sorolt minden félét. Na én olyan családba nem is akarok beilleszkedni ahol a vérszerinti fiúkkal és az unokájukkal megszakítják a kapcsolatot mert a menyükkel van gondjuk. Én bármilyen szemét meny lehetek de ők mit ártottak???
Na mindegy már megbékéltünk vele és hálistennek a párom ismer tudja senkit nem bántanék. Persze ha az én családomat bántjál akkor nem vagyok egy angyalka.

Kép
csucsu05
 
 


Anda: Nekem egyik barátnőm úgy szedett a mandulagyulladására gyógyszereket,hogy nem tudta,hogy már 11 hetes terhes!Nagyon izgult,hogy egészséges legyen a babája és az is lett!Gyönyörű nagy lánya van már 1 éves múlott! :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Csucsu: Azt a házat,amit most épültetek,azt áruljátok? :(
Nálunk az volt a probléma,hogy mi 1 baráti társaságban voltunk a férjemmel,de mindegyönknek más párja volt és így kerültünk össze,mondanom sem kell,hogy pár év vívódás után mertünk összejönni!Persze az anyósom maradi és ezt nem nézte jó szemmel! :? A férjem 30. szülinapjára,amit Ő szervezett nem engedte,hogy elmenjek :!: :x Persze mi megünnepeltük máskor!Meg még voltak húzásai,aztán leállította a férjem!Most megvagyunk!Férjem szerint szeret,de szerintem nem én vagyok akit kinézett a fiának és úgy is viselkedik néha!Mondanom sem kell,nem tegeződünk!Amikor mindenkivel megittam a pertut,akkor ő azt mondta,hogy majd ha feleségül vesz a fia,akkor tegeződik!Mivel sok barátnője volt a páromnak,ő azt mondta,hogy nem fog bárkivel letegeződni :roll: Feleségül is vett.....de ha kérné se tegezném már le :!:

Kép

Kép
melcsi82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?