Új privát üzeneted érkezett!

Köszi. Még mindig pihi van, sose telik el! Te hogy birtad?
encike 2
 
 


hamar telik az idő.nehezen de kibírtam.Itt a kisfia meg a párom ők segítettek nekem na meg itt a babanetes csajok és anoivonal.hu oldalon levő csajok!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nekem is 12-ére van jónásom és lányt jósol szóval tegnap is ráugrottam apára meg az elkövetkező napokban beleadunk anyait apait csak hogy nekünk is legyen ilyen halványka de már két csíkos mint verának gratula neked szerintem is egyértelmű:):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

nika neked tuti sikerűlni fog jövőhónapba!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A noivonalon alig vagyok. Ritkán csak.

Nika! Mindent bele mégegyszer. Na pihizek egyet, késöbb leszek
encike 2
 
 


jó pihizét! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok lányok nyugii ez még nem biztos. A tünetek amiket leírtam azok igen de a teszt lehet hogy téved.
Encike ha nem kell átveheted.
itt van jobb minőségben
Kép
de kételkedek mert ha csak most volt pé-m akkor én most avgyok még csak az 5-ik dpon.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera!
Irtam a másik topikban.

Ja és tojcsi is van. Már annyira tudok mindent erről a pé-ről, hogy magánklinikát nyithatnék. HAHAHA!!!
encike 2
 
 


nita úgy legyen ámen :lol: :lol: :lol:

nika70
Salgótarján
 
 


vera tényleg ot van az a csík én már látom pedig nekem kéne okoláré :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ott a csík, tuti, még a vak is látja.
Vera, szerintem elkezdhetsz örülni. A vonalat biztos jó helyre rakta a ferti. Az ovuteszted pedig azért lett +, mert már a baba miatt jelzett.

Kép
p__lilla
 
 


Nita: Ez a kép jobban tetszik :D

Lilla: 36,8-on vagyok már 2. napja,de nagyon feszülnek a cickók :D Majd jövő hét csüt-ön megtudjuk,hogy mi van vagy elöbb :?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


nekem is ez tetszik jobban csak én lovas vagyok és azért volt kint a lovas kép is :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vera: tegnap nem voltam de mitlátok??? Zebrás a teszted?? Vaúúúúúúúúúúúúúúú:)
Ja nem kellenek a tesztek Vera akkor én átveszem tőled.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt csajok :!:

Olvastam a másik topicban,hogy valószínű van egy új babásuk nati,aki már nálunk is volt látogatóba!Halk gratula neki :D

Lilla: Vonalzót nyeltem!Ismét 36,8 lettem,csak ne menjen lejjebb :D Te hogy vagy?Mikor NEM KÉNE megjönnie :?: :!: Méhszájad vizsgáltad már?Az biztos megmondaná,hogy mi a helyzet!

Csucsu: Megkérdeztem a férjem és azt mondta,hogy nem tudja,hogy rokonunk lenne a Szentgróti Márta!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Vera!
tudod nekem is kell teszt!!!! Sőt hcg is jöhet majd.
encike 2
 
 


Csajok!

Vettem egy terhességi tesztet titokban! :wink: Férjem nem tudja és holnap reggel akarom megcsinálni :D Meglepinek! :D Olyan fura érzésem van,remélem zebrás lesz a teszt!!!!!!!!! :D Szorítsatok! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi ezer drukk holnapnreggelre!!!!!!!!!!!!
vera feladtad a tesztet?igaz most nem fogom elhasználni de talán jövőhonapba márigen :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi
Jó az a hő. Nem tennéd fel a görbéd?
Drukk hogy zebrás legyen reggel a teszted. Biztos örülne neki a férjed. Jó kis meglepetés lesz. És ha negatív, azt is elmondod?
Van valami tüneted?

Kép
p__lilla
 
 


Szép napot drága Hölgyeim!

Vera:
nagyon halk gratula! Szerintem is ott van a második csík!

Nati:
Gratulálok!

Melcsi:
Nagyon-nagyon drukkolok a holnapi teszthez!

Remélem most már hozzánk is el látogat a gólya! Bár azt hiszem,hogy erre a hónapra keresztet vethetek (már megint... :( )
Ma még itthon vagyok, mert még betegeskedem, de holnap már mennem kell dolgozni. Hááát nincs sok kedvem!

Mindenkinek sok-sok ++++++++++++++++++++++++++++

Kép
anda81
 
 


Melcsi: akkor szorítok neked, hogy zebrás legyen a teszted.
És nem baj ha nem a rokonotok csak név azonosság van. csak megint megállapitottam volna, hogy kicsi a világ:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Melcsi, drukkolok és már nagyon kíváncsi vagyok!

Lilla, neked is mennek a drukkok!

Nati, gratulálok.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Köszi csajok a sok drukkot! :D :D :D :D :D

Lilla: Elmondom neki,ha netalán nega lenne!Az az igazság,hogy fájnak a cickók elég rendesen (1 hete)és a méhszájam olyan magasan van,h alig érem el(ilyen mostanában nem volt)+ nagyon kemény!Ez nálam annak a jele!Vagyis ilyen jelek voltak a Hannánál!Remélem nem képzelődöm:)Majd reggel meglátjuk!Jó hosszú lesz az éjszaka! :? :DÉs Te hogy vagy?

Anda: Gyógyulj meg! :D

Mindenkinek megy ám a drukk!!!!!

Kép

Kép
melcsi82
 
 



Kép

Kép
melcsi82
 
 


Eléggé cikk-cakkos!Ilyen sem volt,amióta mérem a hőm!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Nem látom a vonalzókat!Ti?A nőivonalon karbantartás van,lehet,h ez miatt nem?!

Ja és éjszakánként legalább 1x pisilek függetlenül attól,h mennyit ittam elötte!Ja és nem szúrkál úgy a hasam,mint múlt hónapban!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Lilla: Ti nem most mentek síelni?Úgy emlékszem,hogy azt mondtad,h a mensi idelyére esik!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi
Szerintem a hőd nagyon jó. A 19. cn-on lehetett beágyazódás. Szerintem holnap már ki kell mutatnia a tesztnek a babát. Már a 14. dpod lesz.
Jól emlékszel, szerdán megyünk síelni, úgyhogy 5 napig nem is jövök. Csak győzzek majd visszaolvasni.
Velem semmi különös. Szerintem lassan jön mensi. Semmi terhes tünetem. Inkább mensisek.

Kép
p__lilla
 
 


Melcsi
Mennek a drukkok holnap reggelre. Kívánok zebrás tesztet.

Kép
p__lilla
 
 


Melcsi!
Tök kivi vagyok!
encike 2
 
 


Melcsi, ébren vagy már?

Lilla, jó síelést! Az az érzésem, Te is zebrával térsz haza.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Halihó!

Én még mindíg itthon, betegen!

Melcsi: Mi újság :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Drukk hegyek mennek!

Lilla: Kellemes pihenést! Remélem hazafelé már a pocakban lesz a lurkó! :D

Kép
anda81
 
 


Hát sziasztok csajok!

Reggel teszteltem egy nagyon halvány pozitívat! :D Nagyon halvány! :? Tudnátok segíteni,hogy a 25mU/ml az érzékeny teszt vagy átlagos?!Mert az én tesztem ilyen volt!Hőm-em ma reggelre 37,1 lett!Szorítsatok nagyon :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi
A nagyon halovány is zebrás. Hidd el!
Terhes vagy! Jujjj, de jó. Te vagy a következő kismami.
Van valamilyen tüneted?

Kép
p__lilla
 
 


Kb olyan halvány a tesztem mint a Veráé!Nagyon nincs,de a Hannánál is a 6. hét után jelentkeztek!Igaz mostanában sokat alszok,de az lehet tavaszi fáradtság is és éjjelente pisilek!
A méhszájam nagyon magasan van és kemény,hüvelyi váladék szinte 0 :arrow: baba a pociban :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi: a hakvány is pozítív. Pár nap és erős lesz az :) :)

Gratula :) :)

Kép
csucsu05
 
 


Melcsi
Hát akkor én tuti nem vagyok terhes, mert van hüvelyváladékom, és a méhszájam kb. közepesen van. Bár nagy tapasztalatom nincs benne. :cry: :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: Ha krémes a váladék az még jó lehet:)Kemény vagy puha a méhszáj?

Köszi Cucsu,habár még nem nagyon hiszem el,majd ha erős lesz és kimarad a mensi,akkor kezdek örülni! :)

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi
Kemély és inkább tejes ha létezik ilyen.

Kép
p__lilla
 
 


Melcsi
Neked mikor nem kéne megjönnie?

Kép
p__lilla
 
 


Melcsi: megértem ha még nem mersz teljesen örülni. DE hidd el egy halvány zebrás teszt már elég jó előjel :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Köszi a bíztatást!

Lilla:Csütörtökön nem kéne megjönnie!Ha kemény és olyan a váladék az még jó is lehet :wink:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi az a halvány csík is csík halk gratula a babyhez!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De jo, annyi babás van!
Mi a trükk?????
Csak jön a tavasz szép lassan.
encike 2
 
 


Kedves Gabi! A választott kártya a XIII. Gyerekvállallással kapcsolatban kérdeznék. Lehet e még babám és mikor eshetek teherbe? Válaszod köszönöm. Kedves Kérdező! Maja vagyok, Gabi helyett most én válaszolok a kérdésedre. Nézd, ezeket a lapokat „húztad”:
http://www.ciganykartya.hu/ciganykartya ... JiYmM2NDI= Azt jelzik, hogy pillanatnyilag valami, még fel nem ismert dolog akadályozza vágyad beteljesülését, de azt is, hogy nincs nagy baj! Érdemes lenne felkeresned egy gyógyítót: természetesen első körben nőgyógyászra gondolok, aki tisztázza, van-e fizikai akadálya a terhességnek. Ha ilyesmi nem áll fenn, akkor lelki síkon érdemes tovább kutakodni. Honlapunkon mélyebb elemzésre is van lehetőség, ha szeretnéd ezt, látogass meg minket! Jó egészséget kívánok, szeretettel: Maja

Josoltattam és tök igaz, amit irt. Lelkileg nem voltam teljesen felkészülve teljesen a 3.-ra. Lehet épp ezért vesztettem el????
Akkor tudatosult minden bennem, mikor elment.
de mostmár nagyon várom, hogy babás legyek!!!
encike 2
 
 


Melcsi gratula a halvány csík is csík:):):):):):):):):) én is annyira szerettem volna hogy halvány legyen de láttátok még mutatóban sem volt rajta semmi :):):):):) de mindegy mert ismét dolgozunk az ügyön és szerintem érzéseim szerint ma vagy holnap lesz pém szóval tegnap is együtt voltunk apával meg ma is megkörnyékezem meg holnap is aztán majd meglátjuk :):):):) amúgy ma van a jónás napom is szóval ma mindenképp el kell kapnopm apjukot hátha bejön :):):):):):)

Enci én is jósoltattam holnapra meglesz a válasz remélem jó lesz majd leírom én is:):):) én hiszek az ilyenekben :)

nika70
Salgótarján
 
 


bna én is kipróbáltam a jóslást holnapra remélem nekem is meglesz :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika, Nita!
Azon az oldalon josoltattok, ahol én? Kivi leszek mit mond.
encike 2
 
 


igen ott:) én is kiváncsi leszek rá mit mond azt kérdeztem lesz e tesója Gegének. remélem jót mond:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika és többiek: Hol jósoltattok? Én is szeretnék!

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?