Új privát üzeneted érkezett!

Gyurmi
Nagyon szép kisfiad van!

Melcsi
Forró vízbe ne fürödj, de melegbe szerintem lehet. Tangát nyugodtan hordhatsz, az biztos nem befolyásol semmit. Mondjuk szerintem a zuhany előnyösebb a fertőzések elkerülése végett. Bár én minden este beleülök a kádba, enyhén meleg vízbe. Majd ha lesz baba, vagyis ha tudom hogy van, akkor elkezdek vigyázni. De nem élhetek hónapról-hónapra úgy, hátha lesz, és mindig vigyázok. Lehet sok hónap telne el. :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Na halihó!

Nika, Lilla, Melcsi, Viri, nagyon-nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!!!! küldöm a ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ -kat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Datolya:
Visszajelöltelek! Bocsi, hogy elsőre nem jutottál eszembe, de a válasz üziben leírtam, hogy miért nem!

Melcsi:
Igazából az segítene rajtam, ha már túl lennék rajta!!!!!! Agykontroll: minden nap elmondom, magamnak, hogy nincsen semmi baj, minden átjárható és rendben van, és jönni fog az a gyerkőc, csak egy egészen ici-picit várni kell rá! Remélem bejön, és karácsonyra már együtt babázhatok veletek! :wink: :D

Kép
anda81
 
 


Gyurmi: Annyira cuki a Máté!Így szereti a tortát?Képzeld a Hanna nem szereti a tortát,de a csokit annál jobban :D

Lilla: LAPTETŐ :D :D :D :D :DÉs a hőd is bíztató :wink: Én sajna szeretek meléeg vízben fürdeni,ezért mostanában apával hanyagoljuk a közös fürdéseket,mert nem tesz jót a kiskatonáknak a meleg víz :!:

Annyira türelmetlen vagyok!Már várom a holnap reggelt,hogy mennyi lesz a hőm-em :D Cicusom egész nap kérdezi: és ez akkor most mit jelent(ha felmegy a hőm-em és nem érem el a méhszájam)Én mindig azt mondom,majd jövő héten megtudjuk :D 8)

Kép

Kép
melcsi82
 
 

 
 

Gyurmi:
Nagyon aranyos kisfiad van! :D

Kép
anda81
 
 


Anda: Az agykontroll biztos jó!Ha hisz az ember szerintem bármire képes :D :D Nekem is mondogatnom kéne,hogy babás vagyok....babás vagyok :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi hajrá neked+++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi:
Azért csak módjával! Ahhoz, hogy valami összejöjjön az életünkben, amire nagyon vágyunk, biztosan nagy súllyal számít az,hogy hogyan állunk a dolgokhoz. Ha pozitívan, akkor nagy valószínűséggel előbb, vagy utóbb be is fog jönni. Ha esetleg mégsem, akkor meg könnyebb elviselni. Én úgy gondolom, hogy válasszuk az arany közép utat. Bízzunk a jövőben, hogy az a baba igenis ott van a pocakodban, de a leghátsó, legapróbb fiókban az agyadban vedd számításba, hogy még nem biztos! :wink:
Én kitartóan küldöm a +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ jeleket, és szívesen vállalok "pót kereszt anyaságot" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


jóéjt mindenkinek!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Melcsi
Te szoktad vizsgálni a méhszájad? Az hogyan kell? És mikor milyennek kell lennie?

Vera
Mi van a teszteddel? Most akkor terhes vagy, vagy pé volt? Nem csináltál terhestesztet?

Kép
p__lilla
 
 



Vera
Ez nagyon jó. Szerintem ha a terhesteszten valami már látszik, akármilyen halvány is, ott már valaki lakik. :lol: :lol:
Én eddig akárhány terhestesztet ellőttem, mind totál nega volt. Nem is voltam babás. Úgyhogy szerintem nálad ez erősödni fog. Holnap is tesztelsz? Írd ám meg az eredményt!
Pé-nek túl sok lenne már a + nap.
Gyanús vagy te nekem. :lol: :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Vera: akkor holnap feltétlen csinálj tesztet újra tuti ott van az ababó a pociban :):):):):)

Gyurmi helyes kisfiad van :):):)

persze mindenki másnak is sok-sok+++++++++++++++++++++++ csak hogy egyszerre legyünk babásak is lehet a gólya amit küldtem nektek előbb utóbb beváltja a hozzá fűzött reményeket :):):):)):)

Lilla: mindenképpen megosztom veletek a teszt eredményt :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Anda, majd megnézem az üzit, köszi.

Melcsi, azt hiszem Te írtad, hogy nem feszül a cicid. A második babánál már nekem sem feszült (bezzeg az elsőnél olyan gyorsan nőtt, hogy minden ajtófélfába bevertem, fájt is nagyon).

Vera, :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya: Igen én kérdeztem,mert amikor a Hannával lettem állapotos,akkor 98cm-es mellbőségből hírtelen 106-os lett!Olyan kemények voltak,h hozzá sem lehetett érni!Most meg csak hónap vége felé érzem egy kicsit :( De ha a 2. más mint az 1.,akkor nem aggódok ezen :D

Lilla: Igen én megszoktam nézni a méhszájam is!Annyit tudok,ha terhes vagy,akkor a várt mensi elött magasan vagy közép tájékon van és kemény! 8)
Ha nem vagy terhes,akkor könnyen eléred,ha benyúlsz és puhább :?
Legkönnyebben wc-n ülve tudod elérni!Nekem most nem nagyon sikerül elérnem,de viszont puha és nem kemény,ráadásul a hőm-em is leesett 36,9-ről 36,6-ra :( :?
Múlt hónapban is ez volt a 19.napon,aztán meg is jött 26. napra :(

Kép

Kép
melcsi82
 
 


vera várunk ám a fejlemények!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi
Köszi a tájékoztatást.
Azért drukkolok, hogy ne jöjjön meg a 26. napra. Jó sokáig ne...

Kép
p__lilla
 
 


lányok ugy néz ki mára elmult a barnázgatás vérezgetésem!!!!!!mehetek a jövöhéten dokihoz végre!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

A hőm esett egy tizedet. Remélem holnapra nem megy lejjebb a hőm, mert akkor veszett a hónapom. :( Ja és megcsináltam az Lh tesztet és negatív. :( Annyira negatív, hogy alig látszódott a T vonal. Egyenlőre ez van. Majd meglátjuk a hétvége mit hoz. Lehet korán volt a teszt.
De Verának az Lh nagyon pozitív, és a terhes teszt is halvány szóval akkor én nem is reménykedek. :(

Melcsi: Kende is jobban kifárad a haveros napokon :) Ja és a hiszti itt is van, hogy ki mivel játsszon, de ez minden kicsinél így van.
Elvileg kimutatja. De nincs rá 100 %-os bizonyíték.

Vera: te mit hívsz orákelnek? Szerintem a halvány teszt jó jel, főleg ha terhesteszt :)

Datolya: köszi a drukkot. :) Remélem hoz a nyuszi egy babát :)

Gyurmi: nagyon helyes a fiad. Nagyon jópofi a tortája is.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


a vera most akkor terhes?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na nitácska ez a hét nagy kérdése amire remélem hamar választ kapunk mert a mai hcg tesztem már egy fokkal erősebb de szerintem képen még nem látható így még a kérdés megválaszolatlan marad egyellőre :lol: :lol: :lol: :lol:
LH tesztem reggel szuper erős még mindig

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Jajj Vera annyira izgulok de ha már halványan látszik akkor az már tuti babóka:):):):):):):)

Jajj csajok és remélem már szombatra én is tudok valami biztatót mondani várom hogy megérkezzen a teszt:):):) remélem ma megjön mert akkor holnap reggel meg is csinálom :):):):):):):):)

Viri neked ma kéne megjönnie? drukkolok hogy ne jöjjön :)++++++++++++

Nita : akkor lehet mégis csak babó lesz?

nika70
Salgótarján
 
 


Vera: akkor tuti babás vagy, ha ma már erősödött a hsg :) Jajj de jó!

Nika: elvileg szombaton nem kell megjönnie. A vonalzóm egy kicsit hazudik, mert az elmúlt 2 hó 26 napos lett, de most 28 lesz.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Szerintem az egy tized leesés az semmi. Bár én is paráznék a helyedbe. Múlt hónapba mikor megjött tök örültem reggel, mert 37 volt a hőm, mint előtte nap. Aztán wc és piri. Akkor már ebben sem bízhatok. De ezelőtt mindig leesett mensi napján. Ha holnap leesne még nem félnék tőle, de a 11. nap után már nagyon.

Vera
Nem tudsz fotót feltenni?

Nika
Nálad van valami terhestünet?

Kép
p__lilla
 
 



Viri
Van szúrka most is?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: hajnalban nagyon sokat szúrt-görcsölgetett. Napközben már nem szúr annyira. Inkább úgy érzem, mintha bármelyik pillanatban meg akarna jönni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
NAgyon drukkolok neked, hogy sikerüljön végre egy kistesó Kendének!

Kép
p__lilla
 
 



Vera
Neked nagyon maratoni ciklusod van. Mindig ilyen hosszú szokott lenni?

Kép
p__lilla
 
 



Vera
Szerintem nagyon alacsony a hőd.
De azért drukkolok, hogy baba legyen!
A tesztek remélem nem hazudnak! Mondjuk ha a HCG-n is van akármilyen halovány csík is, az már valami. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Hali!

Tanácsot kérek tőletek a barátnőm nevében. Huszonpár hetes kismami és iszonyatosan fájnak a lábai, visszeres. Mit szedhet? én homeosat ajánlottam, de ti bizti okosabbak vagytok.

Vera! Hétvégén, azaz szombaton megyünk Szobira, ott feladom neked, mert nálunk nincs OTP-s automata. Csörgök majd. Jo?
encike 2
 
 



hát tünetek nem nagyon vannak csak annyi hogy néha nagyon gyengén görcsölget (vagyis olyan mintha meg akarna jönni) a hasam meg mostanában mintha kicsit menne a hasam is .demeg a derekam is hamarabb elfárad de ezeket nem nagyon mondanám tuti terhes tünetnek. de ma még nem jött meg a teszt majd holnap talán akkor szombat reggel tesztelek :) én bizakodó vagyok:)

nika70
Salgótarján
 
 



most is vérezgetek de megnéztem jobban és nem élénkpiros.vera nem tudsz nekem egy hcg tesztet küldeni postán?kifizetem csak nem akarom hogy a párom tudjon róla,hogy bediliztem. :oops: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vera!
Nagyon kaposak a tesztek!
Lehet barátnőmnek is kell. de ami most jön adok az enyémből neki, majd ha kell még tudsz szerezni?
encike 2
 
 


vera hol vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajszik!
Akik a fertis honlapon vezetik a hőjüket, irjátok már le nekem lépésről-lépésre a menetét hogy kell vezetni ott a hőt? Angol oldal és nem értek hozzá. Köszike
encike 2
 
 


encike te vezeted a hőd?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen. Itthon papiron. Csak szeretném a gépen is. De nem tudom!!!!!
encike 2
 
 



én se mert majdnem mindegyik oldal angol én meg olaszt tanultam

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 




vera nem baj köszönöm.a piszkos anyagiakat hogy oldjuk meg?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vera!
olyan jo, hogy ilyen segitőkész vagy!!!!

Leo oldala magyar? Az a babatervezőké?
Hogy müködik? Mindennap be kell irni a hőt? Magának vezeti a görbéket? Okosabb leszek, ha látom.
encike 2
 
 


vera elküldtem a címem privibe.és köszönöm hogy segítesz!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?