Új privát üzeneted érkezett!

Ahogy nézegetem a vonalzóját az édes kisfiamnak,nem hiszek a szememnek. :shock: Mindjárt egy éves lesz. :shock: Rohan az idő! :?

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Kriszta! Köszi! :):):):):)
Néha tetszik a természetes, de néha olyan komornak találom az én kis gyermeki lelkemhez! :lol:

Borsika!
Akkor itt voltál "nálunk"! :) Abban a társasházban lakunk mi is... :)Jó lesz, majd ha Bende is nagyobb lesz, mert csak felmegyünk a tornára. :D

Köszi Neked is Timcike!

Falevél, Noémi... ???
Noémi, várjuk ám a képeket, meg a beszámolót! :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Manó: Bendének boldog féléves miniszülinapot!

Bocsika, de kicsit kész vagyok, Dana 3 részletben hagyott 4 órát aludni, utána meg mentem a műkörmöshöz, életemben először, de nagyon jó lett! Már annyira betörtek a körmeim, muszáj volt vmit kitalálni!

Manó: szerintem mindhárom nagyon klassz! A legjobb az, ami neked bejön! :lol:

Kriszti: Szerintem is vékony vagy! A feszessgé, hát az sajna nálam is gond! Majdcsak megoldódik!

Dana továbbra is kész nyűgi, már nem tudom, hogy az idő, vagy a foga-e a gond! :?
Vendég
 

 
 

Manó & Kriszti: Köszi, igen jó kis vagány motorosok!
De azért azt is megnézném, ahogy Aziz vezet!!!
Vendég
 


Köszi Nagbri! :D

Nagbri, szerintem az idő... Ma Bende is kész nyügi volt. Napközben alig aludt, és az is csak max 20 perc volt. :shock: Remélem, éjszak jobb lesz... :oops:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Senki nem válaszolt nekem! :oops:

Na lépek ma egyedül megint!

Jóéjt mindenkinek!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyó, nem tudom, ezért nem tudtam válaszolni... Ha rövid időkre, akkor talán annyira nem káros, de hosszú távra biztos nem ajánlatos...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mogyó: Szerintem nem lesz baja! Nálunk is nézi Dani, ha nem akarom akkor is! Nem árthat!

Manó: Én is bízom benne, hogy jobb lesz az éjszakánk, még mindig borzasztóan nyűgös!
Vendég
 


Sziasztok!

Timcyke
Utólagosan is boldog hófordulót kívánok Atticynek!

Manó
Bendének boldog féléves szülinapot! Merre laktok? Érdekelne ez a torna, remélem tetszene Petikének. Nem tudod, hogy mennyibe kerül? Illetve, hogy milyen számot lehet őket elérni. Néztem a neten, de nem találtam.

Mogyó
Szerintem, ha meséket néz az nem káros. Illetve később kell majd neki mindent elmagyarázni. Petike is nézte, volt hogy a híradót is, s volt, hogy sírva ébredt éjszaka. Azóta nem nézünk, csak mesét, illetve természetfilmeket, s mindent magyarázok neki. Néha olyan durva reklámok és ajánlók vannak, hogy nagyon megijeszti. Volt egy olyan reklám, ahol autókat törtek össze, s attól is nagyon megijedt. Mostmár nem nézünk semmi ilyesmit. Amit nagyon meg szeretnék nézni, azt általában felveszem videóra, s ha van időm megnézem. (általában el szokott maradni :lol: ) Ma hajnalban is sírva ébredt, nem tudom mi rosszat álmodhatott, de nagyon zaklatott volt. Azt mondják, lehet, hogy a front miatt. Nem tudom, de elég ijesztő volt.
Ma rakják fel az új képeket a baon-ra. Majd nézem Ágikát!


Szép napot mindenkinek!
Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


mogyo-szerintem nem lesz baja,ha Tv-t néz,csak ne legyen közel hozzá.A plazma vagy az Lcd tv,nem rontja a szemet,de a többi igen.Egyébként Atticy is már pár hetesen nézte. :lol:

nagbri-köszi a receptet,valahogy igy gondoltam én is,de sajnos ez nem minden tesonál válik be...remélem nálunk is ugy lesz,mint nálatok.Jó beválalos anya vagy,h.már most gondolkozol egy teson. :wink: Nem semmi.Én gyerek koro óta 5 gyereket szerettem volna,egész a szülés napjáig.Azóta azt mondom max.2 gyerek. :lol: Pedig Atticy tündéri baba,semmi gondom nem volt vele,de mégis.Nekem elég lesz bőven 2. :lol:

Nálunk a tegnap nem volt semmi baj az alvással.Igaz,csak 1 és fél órát aludt délbe.Ez az időjárás kikésziti őket szerintem... :roll: :evil:

Andi-köszönjük szépen. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Nincs mit! :lol:
A tesó meg vagy most, vagy marad a kettő! Ezt beszéltük meg a férjemmel, és ehhez is tartjuk magunkat! Nem egyszerű, de azért annyi öröm van velük!
Vendég
 


Manófalvi: nem tűntem el, olvasgatlak titeket, csak írni nem mindig tudok.

Hajviselet: általános iskola óta félhosszú vagy hosszú a hajam és barna. Még sosem festettem vagy színeztem be...

Sára ma majdnem megevett egy papírzsepkendőt, úgy kotorásztam ki a szájából... remélem nem nyelt le belőle semennyit... Asszem lassan elkezdődik a szájbankotorászós-időszak, egyre több mindent elér a kicsilány...

Kép

Kép
falevel2
 
 


nagbri-értem.Szoval,ha idén nem jön össze,akkor lemondtok a kiscsajról? :roll: Jol értettem?

falevél-papírzsepi,háááát :oops: ,mikor egyedül hagytam az apjával,egy fél órára,hazjöttem és látom,h.tele van körülötte zsepi darabkákkal.Az apja megsugta,h.megevett egy kis darabot.Hát igy hagyjam egyedül a két pasit. :lol: Szerintem nem lesz semmi baja,ha egy kis zsepit eszik. :wink: De azért remélem az apja tanult belöle és legközeleb jobban odafigyel,h.mit csinál a kisfia,főleg,ha nagyon csendben van. :lol:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


hát szerintem sem lesz semmi baja jobb úgymond mintha nylont evett volna!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Timcike: hát még + egy év! Szóval még 2010 belefér babaügyileg!
Papírzsepi? Esznek még ettől cifrábbakat is! :lol:
Vendég
 


Ja tesóék nyúl meg liba k@kit ettek!
Szép nagyok lettek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


http://www.baon.hu/index.php?apps=verseny&verseny_id=31

Tessék kérem szavazni óránként egyet lehet!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

itt vagyok és teszek is fel képeket!

Manó!
Nagyon boldog félévet Bende babának!


Ezek a képek nem a keresztelőről vannak, majd a féléves köremilben akarom küldeni a barátoknak.

Szóval:

Kép
Mi hárman

Kép
Az új gyerekülés!

Kép
Séta a Tiszakürti Arborétumban. Ajánlom Mindenkinek, még Baba-mama szoba is van!!!

Kép
Ugyanott a kilátóban, Édesapa kezében

Kép
Ugyanott a kilátóban, Édesanya kezében

Kép
A csodaszép, új etetőszék, Mamáéktól kaptuk

Kép
Játééééék!!! :-)

Kép
A nagyágyon huncutkodik vasárnap reggel! Már látszik a haja!!! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!
Az etetőszékhez van egyébként tálca is, csak lányos zavarunkban lefelejtettük. :-)))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: nagyon formás és szép baba Bálint

Kép


Kép
mogyoland
 
 


nagyon köszönjük!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Nagyon szépek vagytok! Jó néha téged is látni! Tessék egy kicsit sűrűbben jönni!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Noémi!
Nagyon szépek vagytok!!! :D És mekkora már Bálint!!!! :D Hihetetlen gyorsan nő....

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Noémi nagyon jók a képek! :D
A hétvégén megyünk kecskemétre, kár h végül nem lett tali. Majd legközelebb.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Mogyó
Ment a szavazat! Kis mosolygós kisasszony Ágika! :lol:

Noémi
Bálint pedig kis mosolygós pasi! Tiszta anyukája ez a kisfiú, a mosolya biztos! Nagyon aranyosak vagytok! Jössz a Bányais bulira? Lehet, hogy már kérdeztem. :oops:

Jó éjt mindenkinek

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Kocsisandi!

Megyek a Bányais bulira! Csak az öregdiák talira, a Gála nem érdekel annyira. Kb 7-től fél 9-ig tudok majd menni.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Nagyon-nagyon köszönjük a dícséreteket!
Tegnap voltunk súlymérésen, Bálint 8,81 kg és 68 cm. :-)


Nagbri!
Próbálnék én többet jönni, de múlt héten például az Uram volt beteg, így azon kívül, hogy izgultam, hogy Bálint el ne kapja, még Őt is el kellett látnom. Nem könnyű beteg... :-))))))))))))))))))


A keresztelőről!!!

Nagyon jól sikerült! 9-re itt voltak az unokatestvéremék, akik profi videosok és fotósok /esküvőket szoktak vállalni/, és így a kezdeti készülődésektől sikerült mindent megörökíteni. /Már meg is kaptuk az anyagot, fantasztikus lett!!!/ A csapat egy része nálunk gyülekezett, de volt aki Anyósomékhoz, vagy már rögtön a templomba érkezett. Mi is elindultunk a templomba, ahol a diákmise után volt egy külön keresztelési szertartás, ahol még egy kislány is volt rajtunk kívül. Végül nem az Ernő Atya volt, de így is jó volt, hangulatos, meghitt, családias, megható szertartás volt. Bálint még a szertartás előtt elaludt és fel sem ébredt csak az étteremben. Se arra, hogy vízzel locsolják, sem a vakukra, se semmire. :-))) Utána a Görög Udvarban volt ebéd, nagyon jó volt, rengeteg kaja volt, még csomagolni is tudtunk mindenkinek! Sajna, Bálint totál bepisilt /ennyire még sosem, még a kiscipője is csucsogott/, így a szép ruhát le kellett vetni és a végén már csak egy "egyszerű" rugiban volt. Jó volt a hangulat, a család "nehezebben" kezelhető része is normális volt, úgyhogy elmondhatom, hogy nagyon jól sikerült!!!
Rengeteg ajándékot kapott! A keresztszülőktől fürdőkarikát, ma kezdjük el használni, a Mamáéktól a már látott etetőszéket, háromkerekű kisbiciklit, játékokat, meg pénzt /azt kértünk a gyerekülésre/ meg még egy csomó mindent. Utána azért mi eléggé ki voltunk dögölve. :-)))

A képeket még ma megpróbálom feltenni, de még nincsenek lekicsinyítve.

Most meg mennem kell, hogy gyorsan megreggelizzek, amíg még Bálint alszik!

Lányok!
Nektek nem volt nehéz az utóbbi pár nap? Bálint most nagyon nyűgös délelőttönként. A drnő szerint még nem a foga jön. :-( Nem tom mi van. :-(((

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ennn! /és Mindenki!/

Úgy volt, hogy lesz tali?

Ha ilyen van, küldjetek már lécci egy privit, vagy fent van e-mail címem és esetleg oda egy levelet. Nem szeretnék lemaradni... :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


És még valami!

Jövő kedden viszem először Bálintot mozgásos foglalkozásra a Frankenbergerbe! / www.frankenberger.hu/
Nézzétek meg! Jön még esetleg valaki?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi, jó súlyban van Bálint! :D
Örülök, hogy jól sikerült a keresztelő és nagyon várjuk a képeket! :D Akartam kérdezni, hogy mennyire volt hideg a templomban, mert nekünk is ott lesz pont 1 hónap múlva. Csak hogy milyen ruhát készítsek/vegyek Bendének...
Ha tali lesz, akkor biztos írunk mailt/pü-t, ne izgulj. De ez most sajnos nem jött össze. :(

Kíváncsi vagyok erre a Frankenbergerre.... Majd feltétlenül írd meg, milyen volt, és ha jó, akkor lehet mi is elmegyünk majd 1*. :)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Ja, és boldog féléves szülinapot Bálintnak!!!!!!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mi kedden voltunk dokinál, és Bende 6920g és 66 cm. A doki szerint szép szál legény... Inkább hosszú, mint duci! :lol: :lol: Főleg a kezdeti mini-méreteihez... :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


na jó, most már elhallgatok és megyek reggelizni... :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Csiri-biri, el is felejtettem írni: a Tompa M u 5/a alatt van. Ha érdekel valakit, akkor szerzek telefonszámot is. De itt csak már járni tudó gyerekekkel foglalkoznak, tehát kb 1 éves kortól lehet menni...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Pálfinoémi: Nagyon sokat nőtt Bálint is, helyesek vagytok hármasban... :D



Sára is biztos meg fog még enni durvább dolgokat is, mint a papírzsepi... :?
Mozgásban nagyon beindult a kicsi lány, szerintem még pár hét és mászni fog... A hasról hátra forgás simán megy, hátról hasra még nem, viszont a lábait állandóan behúzza, mintha mászni akarna... Asszem kezdhetek elpakolni a lakásban... :roll:

Kép

Kép
falevel2
 
 


Manó!

Nagyon tartottam az időtől, mert előtte és utána is plusz 20 fok volt, csak azon az egy hétvégén volt mínusz 10!!!...
DE!
A templomban a kintihez képest egészen kellemes idő volt, pedig attól is tartottam, hogy ugye, egy templomban nem szokott "jó" idő lenni télen.
Sztem vagy fűtés volt, vagy az előtte bent lévő 200-300 ember felmelegítette a levegőt.

A Frankenberger lemeózzuk és beszámolunk! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


FrankenbergerT! :-)))))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Hú, Falevél!
A papírzsepievésről lemaradtam!
Sári nem ül még?

Ezt várom most nagyon Bálintnál. Akkor már lehetne használni az etetőszéket meg az új gyerekülést is.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: nagyon boldog féléves miniszülinapot nektek!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nagyon köszönjük!
:-)))

Neked is Manó!

Egész nap fényképezem Bálintot! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Hát az biztos én is minden nap csinálok foto nem birom megállni meg ilyen jó lesz nézni nyugdijjas korunkban! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Bálintnak NAGYON BOLDOG FÉL ÉVES MINISZÜLINAPOT!
Vendég
 


Sziasztok!

Noémi: nagyon boldog hófordulót a gyönyörű kisfiadnak!
Nagyon szépek a képek, szupik az ülések! És jó nagyot nőtt Bálint!
Jó volt olvasni a keresztelőt, biztos nagy élmény lehetett... :D

Falevél: kis papírzsepi már nálunk is lecsúszott, meg biztos más is amit nem vettem észre... Nagyon oda kell figyelnünk, volt már, hogy olyan dolgot kapartam ki a szájából, ami elég rosszul is végződhetett volna. (éles,hegyes tárgy). Akkor nagyon megijedtem, azóta minden reggel átnézem a padlót... :roll:

Timcike: tényleg az lcd tv nem káros? Nem is tudtam. Pont tv vásárlásban vagyunk, majd megpróbálom Mahmoudot rábeszélni egyre... :roll:

Nagbri: hogy szuperál a műköröm? :wink: Nekem sem volt még soha, de tetszik a franciával festett. Tudtatok aludni éjjel?

Manó: akkor jól megnőtt a kis manócskád! :wink: Milyen kis picirke volt, mikor találkoztunk. Annyira kis cukika, bár azért még biztos az! :D :D

Mogyó. szavazok majd! :) Hogyisne szavaznék a kedvenc kislány ismerősömre? :lol:

K.

Lilypie Maternity tickers


Noémi: még nem ül magától Sára, csak az ölünkben...A forgást nagy lelkesen gyakorolja, nagyokat sikongat és vigyorog, ha sikerül neki. A popóját is emelgeti és behúzza a lábait, szóval nemsokára mászni fog . A védőnő azt mondta, hogy a stabil ülés a mászásból fog kialakulni, úgyhogy néhány hétig még biztosan nem használhatjuk mi se az etetőszéket...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Ágika is nagyon szépen tartja magát ha az ölünkben ül!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Falevél, akkor kezdj pakolni! :) Nagyon ügyi Sára, hogy már ilyeneket csinál! :D
Bendének a hátról hasra megy... Ki érti ezt? :roll:
Egyébként mi már használjuk az etetőszéket, csak döntöm neki a háttámlát, és így olyan mint a hordozó. Ti nem próbáltátok még??? Csak mert ezt könnyebb takarítani, mint a hordozót. :)

Noémi, köszi az infót! :) Remélem, nem lesz nekünk sem hideg. Bár mostanában nem lehet alapozni az időjárásra, mert egyik nap tavasz van, a másik nap meg újra tél. :?
Örülök, hogy ennyire jól sikerült a keresztelő! Bálint egy mintagyerek volt! :D A sok pisi meg biztos a szenteltvíz-csurgástól volt... :lol: :lol:

Noémi, Mogyó, én is szinte minden nap fotózom... :oops: :D És Bende is nagyon klasszul megül az ölünkben, és persze erőlködik, ha nem eléggé függőlegesben van... :lol:

Kriszta... köszi, még most is az... :D :oops: Jó TV vásárlást! :)
Nálunk is apa már kb 1 éve azt akar venni, de eddig lebeszéltem, mert nagyon drága volt. Na meg persze előbb talán függönyt szeretnék mindenhová (most még csak a gyerekszobában van)
:oops:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Nagbri, hogy szuperál a műköröm???? Megtanultál vele mosogatni, pelenkázni... stb?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Mi is már elég régen használjuk az etetőszéket, és a miénk még csak nem is dönthető, de annyi időre tutira nem lesz benne baja! Szerintem nyugodtan belerakhatod Noémi! :D

Manó & Kriszti: Köszi szépen, szuperál! Nagyon furcsa még, mert félek, hogy lekopik, stb, pedig ez ugye nagy marhaság! :lol: A hossza nem nagy, akkora mint természetes volt még Bencénél, szóval tökéletesen ellátható vele a törpike! :D
Franciára van festve, szóval nem is hivalkodó megy mindenhez. Örülök hogy van, mert apának nagyon tetszik, és ugye ez is számít! Nem éles, és ápolt hatása van!
Szóval örülök, hogy belevágtam!
Vendég
 


Kriszta: Köszi a kérdésed! :D Igen, fél egy után elaludt a picúrka, és nagyon rendes volt, mert hagyott minket aludni! Csak enni kelt fel négykor, utána fél 8-kor, kilenc után meg úgy ébresztettek minket! :lol:
Délelőtt is nagyott aludt, délután meg jöttek Adriék! A két gyerek haláli volt, Dana csak úgy szeretgette Ádit, simizte, meg dumált neki! Mindjárt jönnek majd a képek is! 8)

Aziz hogy van? Lesz neki szemüveg meg napernyő? És kompozik még a medence felé? Mekkora már?
Vendég
 


Kép Jó haverok vagyunk ám! Kép Ádi vigyorog a kompban! Kép Ádi és a függöny
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?