Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Annamari!
Hol marad a fotó a babakocsiról??

Solya!
Hatalmas sikere volt a Schwarzeneggeres oldalnak!

Shine!
Mizújs??

Vacak idő lett, nem? Ma gyalog mentünk oviba, babakocsi nélkül, villamossal, Andris nagyon jól bírta, jó tudni ezt így tél előtt. Azért úgy látom, elfáradt, mert már alszik is. Én is mindjárt...
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, jaj, nem tettem fel fotót a babakocsiról??? Nahát! Balázs nélkül is jó lesz? Mert most ugyan benne tartózkodik, de épp csukva a szeme és nem akarnék belevakuzni.
Akkor mindjárt teszek a profilomba képet!

Solya!
Nagyon köszönöm a linket, azt hiszem, én a makrófotózáshoz kevés vagyok, de próba-cseresznye! Azt a szúnyogot majdnem sikerült lefényképeznem, ami tegnap éjjel megcsípett és utána még pofátlanul a fülembe is zümmögött Kép

Angi!
Andris hogy bírja a kézenfogva menést? Nem csinál olyat, hogy egyszercsak négykézláb megy tovább? Mert én ezért nem merek még Balázzsal kétlábon kimozdulni. Így avatta fel ugyanis a vadiúj bakancsát Kép Szerencsére a nacija nem volt új és nem is lukadt ki, de a cipő orrát bizony meghámozta. (Most itt mosolyog álmában a beste Kép)

Lányok! Őszi tali??? Esetleg valami kirándulás? Mit szóltok?

Annamari

(Új képek Balázsról a http://kep.tar.hu/pocakpeti/index.phtml?aid=27596533&pid=3436436 oldaltól kezdődően Kép)
muter
 
 


Taliban benne vagyok! Mit szólnátok a két ünnep között? KépKépKép

Annamari, nekem hibaüzenetet küld! Kép
solya
 
 

 
 

Igen, nekem is, a tar.hu a ludas Kép
Este felrakom ide az albumot!
muter
 
 


Solya!
Milyen két ünnep között?

Annamari!
Andris nem négykézlábal, inkább kitépi a kezét, hogy egyedül akar menni. Ennek nem örülök, pláne nem a villamosmegállóban, a járdaszigeten. Különben csak akkor megyünk gyalog, ha esik az eső, mert a babakocsit nem szeretem felpakolni a villamosra, és végül is így nem kell sokat gyalogolni.

angi
angi
 
 


Angi,
Hát Karácsony és Újév Kép!
solya
 
 


Solya!
Ja tényleg! KépKép Akkor újra aktuális lesz a karácsonyi menü topik.

Képzeljétek, Andris fütyül!!!!!!! Én dolgoztam, jött be hadonászva a nyújtófával (egyedül választotta a konyhaszekrényből), és fütyült közben. Mondtam is neki, hogy már csak a tulipános kalap hiányzik a fejérőlKép. AZóta is fütyörészik.
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Solya!
Legyen inkább Húsvét és Karácsony között, jó? Kép

Angi!
Akkor lehet, hogy a négykézláb közlekedés még a jobbik eset? Kép
Gratula a füttyös legénynek!

Nekünk ma volt egy brutál éjszakánk, meg egy brutál napunk. Balázs valami garatív vagy milyen gyulában szenved, ami abban merül ki Nála, hogy nem eszik és NEM ISZIK Kép Ezenkívül (vagy ezért is) magas láza van és fáj a pocakja. És zavarja a fény is. Ez utóbbi miatt az idegösszeomlás határán egyensúlyozva rohantam el az orvoshoz és még ő is felvetette az agyhártyagyulladást, de a tarkója teljesen rendben van a Kölöknek és nem is hányt, úgyhogy ezt végül kizárták. Viszont annyira nagyon bágyadt! Kép Hazafelé a metrón úgy ült, mint egy agykárosodott kisgyerek, tátott szájjal nézett egy pontra, közben néha felakadtak a szemei, néha elaludt, aztán felébredt. Egyedül a fenti kapaszkodók keltették fel az érdeklődését, azokba feltétlenül bele kellett csimpaszkodnia.
Ezek után itthon még bohóckodni is volt ereje. Jaj, ilyenkor még aranyosabbnak látom KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari: sok ++++++ energia meg gyógypuszi Balázsnak!!!!!
Vigyázzatok Magatokra.
Úgy néz ki, hogy holnap elviszem Andibabát egy ilyen gyerek zenebölcsibe a Király utcába....
Úgyhogy lassan megyek alcsikázni.
Puszi: Picus
picus
 
 


Annamari,
Gyógyuljon ezerrel a picifiú! Küldök betegségűzőket: KépKépKépKépKépKépKép
Ja, az nem jó, mert Karácsony és Húsvét között csak áprilisban leszünk otthonKép

Angi,
hátha még egyszer meghív a füttykoncertjére minket! Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Köszi a gyógypuszikat, Balázs este már mindkét fülét fájlalta, így holnap valószínűleg megyünk az ügyeletre. Nagyon félek, remélem, nem szúrják fel Neki.

Solya!
Én nem Karácsony és Húsvét köztre gondoltam, hanem Húsvét és Karácson köztre! Nagy különbség! KépKépKép

Picus!
Milyen volt a zenebölcsi?
Balázsnak újabban Micimackót kell énekelnem. Azt imádja. eddig Bóbita, most Micimackó. Pedig nekem a Se hall se lát Dömötör, meg az Ákom-bákom a kedvencem Kép

Annamati
muter
 
 


Annamari,
akkor ezek szerint nem akarsz velem találkozni?Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Balázsnak még mindig mennek a gyógypuszik. Ügyelet? Jó az? Bár a Hein Pálba- gondolom oda mentek mi a múltkor egy nagyon ari drnénit fogtunk ki a szemünkre - szemész voltKép
Micimackó: elárulok Nektek valamit ..A Lányom mától - kemény szülő- a kiságyba fog aludni, és én altattam elaludt sírás nélkül de mért? Mert közben hallgattuk Halász Juditot Micimackó, Bóbita és társaiKépKépKép 1 óra alatt aludt el de egy könnyet nem ejtett!! Táncolt a sötétbe én feküdtem a helyemen ami a kiságy mellett van. Most ott hagytam alszik...szóval én imádom Halász JuditotKépKépKépKép
ZenebölcsiKép Az andi mindent csinált csak azt nem amit kellettKép, körbe ülve énekelünk furúlyázik a csaj, meg köszönti névszerint a gyerekeket de ezt mind dalolva stb. Az Andinak nagyon tetszett a csaj - nem tudom a nevét cikiKép- tátottszájjal hallgatta néha aztán néha Ő is beleszólt. De jobben elvolt egy pöttyös labdával mint a feladatokkalKép. De az a ciki, hogy itthon ugyan olyan - méretre, színre - labdája van és szinte soha nem játszik vele ott meg mint aki sose látott játékot....De élvezte csak ne kellene utána öltözködniKép, ez a legnehezebb része. Kengurúba viszem nekem a lábam miatt az kényelmesebb a mozgólépcső miatt mint a bkocsi. S mire felkötöm a kengurút meg magamat és Andit is felöltöztetem az valami katasztrófa. Padok vannak mint az oviba arra nem merem felültetni mert megül Ő de két másodperc és lefordul mert menni akar. Így nem marad más a föld...na szóval..
Az óra jó volt jövő héten is elviszem legalább egy kicsit gyerekek között is van. Tőlünk nincs messze Deák tértől 5 perc gyalog..
Kedden megyek a suliba beíratkozni, aztán 13-tól hajráKép
Picus
picus
 
 


Solya!
Nem így értettem, hanem pl hazajöhetnél előbb! Kép

Picus!
Jó lehetett ez a zenés bigyó Kép Drukk a sulihoz, mi leszel, ha nagy leszel?

Nem voltunk végül az ügyeleten, most stagnál a Kismanó, remélem, lassan elkezd javulni, tömjük bele a Cataflamot és a lázcsillapítókat. Holnap megyek Vele a Kaiser's maratonra, kíváncsi vagyok, mit szól a futóbabakocsihoz KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari: Hát TB szakellenőrKépKép, igazándiból a mérlegképes könyvelői végzettségemhez jó fog jöni, s hát ez külön külön és együtt is nagyon jól megállják a helyüket.
De még mire nagy leszekKép, biztosan még nem tudomKépKép, lehet, hogy teljesen mást fogok csinálni, ki tudjaKépKép

Tessék beszámolni erről a futónapról mert én a fotelből szurkolok NektekKépKép!!!!

Picus
picus
 
 


Annamari,
bocsi, de nem kéne inkább Balázst otthon hagyni? Tegnap még ügyelet, holnap már maraton? Kép

Húúú, Picus, TB szakellenőr? És az lesz a dolgod, hogy kigolyózd az embereket? Kép

Solya
solya
 
 


Ja és haza? Sajna csak nagyon-nagyon indokolt esetben! Ez van! Sem kocsival,sem vonattal nem vállalom már a két gyerekkel a 10 órás utat egyedül, mert Sára szobatiszta lett. Mátét pedig nem hagyhatom egyedül a kupéban. Kép
solya
 
 


Solya, nagyon félreértettél Kép Balázs ki sem szállt a babakocsiból, sőt, végigaludta a versenyt. Az egész utazással együtt nem volt 2 óra. Nekem az a véleményem, hogy ennyi időt egy beteg gyereknek is el kell töltenie a levegőn. Az, pedig, hogy aki tolja, az sétál vagy fut, a gyerek szempontjából teljesen lényegtelen Kép

Picus, hujuj, még szerencse, hogy nem APEH-ellenőr Kép Van feléjük egy nagy restanciám, remélem, nem veszik észre Kép
muter
 
 


Nem, Annamari, nem értettelek félre. Az eszembe sem jutott, hogy kiszálljon a babakocsiból. De ha jól gondolom, ez egy nagyszabású program volt, teli sok-sok emberrel. Ahová senkinek nem jó, ha egy beteg gyereket elvisz az ember. Én nem tettem volna, de ezért vagyunk emberek, hogy különbözzünk. Te, mondd, a betonon futás nem terheli a térdízületeidet jobban a kelleténél? Ma ilyen kötözködős hangulatomban vagyok! KépKépKép
Solya
solya
 
 


Azt látom KépKép
Naszóval. Ez egy abszolút szabadtéri program, márpedig sétálni is szabadtéren szoktam Balázzsal. Sőt, a dokinénihez tömegközlekedünk is. Sajnos, Balázs is elkapta valahol, de ez van. Nem lehet karanténba zárni a betegeket, nehogy más elkapja a betegségüket. Arra amúgy direkt vigyáztam, hogy 3-5 méternél közelebb ne menjen más babákhoz. Azt már csak csendben jegyzem meg, hogy sajnos járvány van és minden 3. gyerek beteg. Tegnap egy 4-5 éves gyerek egyenesen ráköhögött Balázsra, na ezt én sem bírom KépKép
Térdeim meg egyáltalán nem fájtak, de a Te megnyugtatásodra (KépKép) leírom, hogy térdvédővel és szuper talpbetéttel futottam. (Egyébként magyarázd meg pl egy gyomorfekélyes embernek, hogy ne egyen töltöttkáposztát, mikor az a kedvence Kép Én inkább bevállalom, hogy kicsit esetleg fáj utána a térdem, de semmi pénzért nem hagynék ki egy jó kis futást.)

Annamari
Jöhetnek a kötözködős kérdések, most jó kedvem van KépKép
muter
 
 


Sziasztok!

Na Lányok! Én biztos nem tudnék megbüntetni senki, ezt azért csinálom, hogy - később, esetleg- egy TB kifizetőhelyes céghez is elmehessek bérszámfejteni, ha úgy alakul.
De ez felsőfokú, tehát először a középfokút fogom megszerezni azzal meg kisebb cégeknél bérszámfejthetek majd.
APEH ellenőrnek se tudnék menni.
Azért megbüntetni valakit, hogy én jutalmat is kapjak...na ez nem az én lelkivilágomnak való!!!
Annamari: mibe kössek bele?Kép, örülök, hogy jól esett a kis mozgás!! Én gondoltam Rátok a fotelbőlKép, na jó mi is voltunk sétafikálni Andival el is aludt a levegőn.
Járvány van? Ne ijesztgessetek mert akkor mi ki se megyünkKépKépKépKép, ha már a betegek kijáranakKépKépKépKépKépKépKépKép
Na megyek mert közben itt nagy pakolások mennek. DobozolunkKépKépKép.
Mi NovákékKép.
Picus
picus
 
 


Annamari,
ezek a térddel kapcsolatos kérdések sajnos azért ilyen élesek, mert eljutottam arra a szintre térdileg, hogy nem bírok guggolásból, vagy térdelésből felállni és ráállni a térdemre. Kép Pedig már 70kg alatt vagyok!!!!!!!!! Igaz, csak 0,2 kg-valKép.

Gondoltam, hogy nem egy művházban futsz majd maratont! KépKépKép És nem feltétlen (sőt) más megfertőzésére gondoltam, hanem pl. épp te mondtad: járvány van. Legyengült szervezet könnyebben megbetegszik, ráfertőződik még valami csúnyaság, aztán kész a mégnagyobb baj. De nem ragozom tovább a témát, mert nem akarlak bántani, csak eltérő véleményen vagyunk e téren. Úgy futnék én is, de már egy kis labdázás Sárával is kifullaszt. Kiborító a kondim.Kép Ja, és betonon sosem! Kép

Novák Picus,
miért dobozoltok? Lemaradtam valamiről?

Képzeljétek megvettük az ágyakat a gyerekeknek! Sáráét már fel is magasítottuk, de nem érzem elég stabilnak, így holnap Apa megy a bútorboltba környezettanulmányra! KépKépKép De olyan jó érzés. Sárám a sok szivacson alvástól valszeg felfázott, tegnap félóránként pisilt...Kép
Mostmár olyan magasan van, innen legfeljebb az ügyeletre mehetünk majd, ha fejre esik!

Solya
solya
 
 


Solya!
Az én kondim is kritikán aluli. Na jó, hasizmozni meg callaneticsezni azért egész jól tudok, de az állóképességről jobb nem beszélni.
Mennyire magas az az ágy? Emeletes? A Dorkáét a férjem csinálta, és olyan szép lett, íves, oszlopos ágyvéggel KépKépKép
Andris meg nemrégiben letépte a baldachint, konzekvensen. Igaz, hogy rózsaszínes volt, macikkal, belátom, hogy ez giccses egy komoly másfél évesnek.

Annamari!
Olyan jó neked, hogy így szeretsz futni. Jó idő is volt hozzá. Biciklizni hol szoktál? Gondolom nem az Üllői úton.

Picus!
Költöztök? Vagy lakásfelújítás lesz????????
angi
angi
 
 


Sziasztok!

Picus!
Hova dobozoltok?

Solya!
Doki látta már a térdedet? Meg kéne mutatni, ha ennyire fáj!

Angi!
Igen, tényleg szeretek futni. A mai húzós volt, mert dögrováson vagyok, valahol elvesztettem a hangomat és lázas is vagyok meg köhögök, de azért sikerült Kép
Bicajozni igyekszem majd a városon kívül, eddig ez még nem sikerült.

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Kb. 3 hét kihagyás után újra itt. Kép

Először is be szeretnék jelenteni egy nagyon nagy eseményt!
L. Kati szeptember 10-én világra hozta piciny kisfiát - Lacikát - 2,6 kg-al a SoteII új szülőszobáján. Ezúton is óriási gratuláció Nekik! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok az egész családnak!!

Szüléstörténet??? Már az első 4 mondat kész! KépKépKép 1 év és megleszek vele!

Angi, Picus, Annamari és Solya! A képek nagyon tutik!

Picus! Szegény Andika, biztosan nagyon fájhatott a pici fülecskéje a fülbevaló "kitépése" után. Kép
Kitartás a sulihoz!

Shine! Gratulálok az átjárható vezetékek miatt! Meglátod, nemsokára Te is vásárolhatod a 74-en felüli kantáros nacikat. Kép

Angi! Drukkolok az Olympos miatt!

Annamari! Balázsnak és Neked is jobbulást kívánok! A járványról én is hallottam, féltem is a Nándit meglehetősen. Kép
A térdeidre azért nagyon vigyázz! A betonon való futás még nagyon klassz talpbetéttel is kérdéses.

Kata! 1,5 kg? Én megdícsérlek miatta. Hányadik hétben is jártok pontosan? Kislányt, vagy kisfiút vártok? Mesélj magatokról bővebben, hagy' nosztalgiázzak! KépKép

Solya! A matracon való alvástól hogyan tudott Sára felfázni? Szegény, nagyon sajnálom! Kép

Szabó dokit még én sem láttam, igaz nem is régóta vagyok SoteII-es ügyfél. KépKép

Rólunk: nem akarom elkiabálni, de mostanában nagyon remekül vagyunk. Nándi napról napra ügyesebb. Képzeljétek 5 hetesen már úgy emelgette a fejét, hogy csuda. Kb. ekkor kezdett el tudatosan mosolyogni is. Ma már ott tartunk (8. hét), hogy ha meglát minket, vagy meghallja a hangunkat, szó szerint kacag. A gőgicsélés is már nagyon jól megy. A fürdés bejött, de a törölközést azért még végigsírja. Öltözködni nagyon nem szeret, de enni annál inkább. A gyarapodás is igen kielégítő, viszont a sírás utáni hörgése nagyon nyugtalanító. Mivel a nagyon komolyan vett sírás alatt- ill. után szó szerint hörög a kis Tündér. Voltunk már bölcsőhalál kivizsgáláson is emiatt, de nem tudják megmondani a pontos okot. KépKép A gyermekorvosunk nagyon megnyugtató. Szerinte ez nem más, mint a légutak szűk volta miatti zörej. Biztosra veszi, hogy Manó fejlődésével ez is el fog múlni. Nagyon-nagyon-nagyon remélem!

Mindenkinek sok puszi!

Benő
beno
 
 


Annamari,
dehogy látta! Kép Ahogy orvoshoz megyek beteggé tesznek...

Benő,
helló! örülök, hogy majd minden rendben nálatok! A járványtól ne félj, ha nem csókolgatja össze az összes járókelő Nándit, akkor nem lesz semmi baja! Hacsak Apa haza nem hoz vmi nyavaját. Kép
De az szuper, hogy ilyen ügyes ez a kisfiú! Kép

A matrac nagyon alacsonyan van, a meleg levegő pedig felszáll. Így lent a föld szintjén marad a hideg, és parkettás a lakás és Éi volt a szobájuk, mostmár a ny-iban vannak, de az sem szauna. Amióta nincs 30 fok, ez a lakás jégverem. Kép

Angi,
nem, emeleteset nem mertünk venni, még ahhoz nagyon kicsinek találom a kiscsajt. Itt lehet kapni egy dán fenyőbútorcsaládot (Thuka), variálható ágyakkal. Hasonló a Flexához, amit otthon is lehet kapni egy csak fenyőbútorokra szakosodott bútorboltbanKép, de jóval olcsóbb (bár így sem volt húde olcsó) és szerintem szebb is.Kép Van egy alap ágy és azt a kül. magasítókkal kül. magasságokba emelheted. Most mi a 110cm magas spielbettet vettük meg mindkettőnek, de Máténak csak akkor emeljük fel, ha már biztonságosan tud rajta közlekedni. Úgy döntöttünk, látva a tegnap estét és tudva, hogy minden hajnalban nálunk köt ki Sára, hogy egy ágyban aludt a két mókuskölyök, eleinte csak a dui alvásra használjuk majd a magas ágyat. Az kontrollálható. Kép

Egyébként megvolt az első komolyabb baleset is, Mátémnak hatalmas és vörös lett a füle, mert 90fokban egymás mellé tettük az ágyakat és így a kis ágyon állva, hintázott a felső ágyráccsal. mondanom sem kell, egy hirtelen mozdulat után bezuppant a nagy ágy alá, koppant a feje a saját ágylécén, aztán a földön. nem kis munka volt megnyugtatni. (Ilyenkor mindig úúúgy hiányzik a cici. Tényleg csajok, az normális, hogy még 6 hónap elteltével is tudok tejet préselni? )
Solya
Solya
 


SZiasztok!

Mi is megvagyunk, köszönjük, várom az AFP eredményt. Gondoltam, holnap felhívom az ambulanciát, hátha már megjött (Petié is megvolt 3-4 nap alatt), csak az a baj, hogy akkor nem állom meg, hogy meg ne kérdezzem az értékeket. Ha meg netalántán rosszak, itt őrülök meg estig...
Bár úgyis felhívnám a dokimat....Ő meg biztos megnyugtatna....Pénteken esedékes az UH, jó lenne, ha addigra meglenne az eredmény. Azaz, addigra tuti meglesz, csak akkor nem kéne 2x benenni a klinikára elég lenne pénteken az UH-ra, és elhozni egyúttal UH előtt az eredményt. Ha tudnám már hogy mi az......
Aztán ha minden oké 11-én 3D-s UHra.
Benő: a 18. hetet töltöm szerdán. Még nem tudjuk, fiú e vagy lány, én fiúra saccolok, (de titkon azért egy kislányt bevállalnék). De tudom, ha fiú, nagyon jót teszek a fiamnak vele, remek játszótársat kap így vele. Nekem meg kihullik a hajam tőlük pár év múlva, ha a második is ilyen rossz lesz, mint PetiKép
Viszont unatkozni nem fognak, e én sem, az tuti...
Nagyon ügyes kisfiad vanKép Peti is korán csinált ilyeneket, aztán látod, le se lehet lőniKép A keresztlányunk Kitty most 11 hónapos, röhögtek még egy fél éve rajtunk a szülei, hogy milyen eleven kölykünk van, na a Kitty már most nem megy a szomszédba elevenségért....Petivel olyan gyönyörűen eljátszottak a múltkor, hogy csak lestünk. Peti négykézlábolt vele, skeráztak széltében-hossszában, Peti "szobára vitte" be is csukta az ajtót. Az anyuka meglehetősen aggódott (de gondolom nem a lánya erkölcsei miatt) megnyugtattam, nálunk semmi veszélyes nincs Petiből kiindulva..... Peti hihetetlenül óvatos volt vele, pedig senki nem mondta neki. Egy icipici vadulás se volt, se egy lökés, se semmi. Még birkóztak isKép A kislány a 7 kg-jával ráfeküdt a Petire, és hemperegtek, meg röhögtek. Aztán fordítva. Na itt ugrottunk volna, meg meg is rémültünk (Peti mégiscsak majdnem 15 kg) de haláli volt Peti terpeszben állt a kislány felett, és a kezeit is lerakta (nem ért hozza a Kittyhez). Nagyon jó volt látni, hogy talán a tesóját se szedi majd szétKép

A pici még nem mozog, kezdek aggódni. Bár két hete a doki a szívhang hallgatáskor azt mondta, nagyon pakol odabennKép

Mennem kell, ennyit hagyott. Üvölti, hogy auuutóóóóóóó játszani kellKép

ui: Nme tudja valaki az ambulancia mellékét?

Pusza: Kata
LadányiKata
 


Üdvözlet mindenkinek!

3360
vojőr
 


Sziasztok!

Kata! Nem semmi a kisfiad! Ahogy olvastam a szomszéd kislányos történetet, magam előtt láttam a jelenetet. Nagyon aranyosak lehettek a csöppségek. Kép
Azt tudod ugye, hogy a 21-22. héten megindult magzatmozgás sem túl késői? AFP is tuti lesz, nyugi!
A pénteki és a 11-ei Uh-ról is beszámolót kérünk szépen. Kép
Ambulancia melléke: 3360

Solya! Máténak sok puszi a fülecskéjére! Még mindig "ömlik" a tejcid? Nem vagy semmi. Kép
Idegennek puszilgatni, soha! Tudod milyen fóbiás vagyok. Kép

Benő
beno
 
 


Most látom csak, hogy Vojőr a mellékkel megelőzött. Kép

Csajok, a talira még nem is reagáltam. Mi benne vagyunk, csak szélárnyékolt helyen legyen, mert a szél engem kicsinál... Kép

Benő
beno
 
 


sziasztok!Kép

II

KépKépKép
shine
 
 


SHINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!Kép

Amikor megláttam, hogy írtál, pont erre gondoltam, hogy de jó lenne, ha ezzel jelentkeznél! KépKépKépKépKép


Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Hát hetekig senki nem ír aztán győzzem olvasni ha bele lendüldök..
Dobozolás: Felújítás tavaly megvolt isten ments mégegyszer ..elköltözés kb 2-3 év múlva. Így most csak az Andi játékait dobozoltuk be, mert rengeteg van és mindig az egész lakás teli volt dobálva vele. Most kb. 4-5 dobozba elraktuk és mindig majd egy egy dobozt kap meg mert így kevesebbet tud majd szétdobálni- anyának kevesebb pakolnivalója leszKép- s örülni is fog a régen látott "új" játékoknak.
Beno: Te nagyon el tudsz ám tünni na nem annyira mint vajörKépKép, de azért többször nézheténl felénkKép.
Tanfolyamtól nem félek egy mérlegképes után szerintem ez gyaloggalopp leszKép.
Solya: szegény Máté, jó nagyot koppanhatott. Puszi a fejecskéjére..
Lányok az Andi 11 hónapos lesz 14-én és még nincs foga ez nagyon gáz? Vagy még nem vészes ...
Tegnap már mindent rágott az ágyunk szélét a kiságy rácsát ...de én még ma se látok fogat. Üvöltve riad fel néha de én akkor se látok semmit csak bebeszélem, hogy fog..fogjunk mindent a fogra.
Annamari: Balázs? Tőle kaptad el ezt a megfázást? Jobban vagy már?
Most megyek lassan felébred az Andi déli álmából.
vajör: jó sokáig tartott a szabadság, amire elmentél- ugye tegeztük a vajört - már erre sem emlékszemKép-
Ui: Andiról készültek a hétvégén képek majd felteszem, állandóan belekukcskál a szennyestartóba na mi jó szülők meg beletettük s Ő meg rácsukta a fejére a tetejét és olyan édes képek készültek ahogy kukucskál kifeléKépKép
Picus
picus
 
 


Shine nagy grats itt isKép Beszeltel mar dr. V-vel vagy mi lesz?Kép

puszi, es meg mindig orulokKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Hú tényleg Solya, akartam írni a felfázásról, hogy jobbulást Sárának!!! Olyan gáz a felfázás, főleg egy kisgyereknél Kép

Benő!
Tudtam én, hogy Nándi egy kis mintagyerek! KépKép Mondtam már mikor megszületett Kép A járványtól ne félj, a kizárólag szoptatott babák nagyon ritkán betegszenek meg és ilyenkor még rengeteg immunanyag van az anyatejben! Balázs is akkor lett először beteg, mikor elkezdtük a hozzátáplálást.
Amikor írtad, hogy LKati, azt hittem, LadányiKatáról beszélsz, meg is állt bennem az ütő! Kép Gratula a kismanóhoz!!! Kép

Solya!
A balesetet sajnálom Kép, nekem is a mai napig az az első, hogy próbálom ciciztetni, pedig már rég nem szoptatok, de valamiért egyből ez jut mindig eszembe KépKép
Úgy tudom, utolsó szoptatástól számítva 6 hónapig termelhet a mell tejet.
Nekünk is volt egy jégverem lakás, amiben laktunk, 4 m belmagasság és szobánként 1 kis konvektor, az előszobában és a konyhában pedig semmi. Szegény Balázs folyton beteg volt ott Kép

Shine!
Gratula így neten keresztül is, bár engem ért a megtiszteltetés, hogy a számítógépemet adhattam a bejelentéshez KépKép

Gratula Kata növekvő pocaklakójának és eleven kisfiának Kép

Én most erősen elgondolkoztam a kistesó-kérdésen. Itt vagyok betegen, Balázs beteg, a kisfú, akire délutánonként vigyázok beteg, ezért nem mehet oviba, így itt van nálunk reggeltől és az én fejemből már állnak ki az idegek. Nem tudom, képes lennék-e ezt hosszútávon csinálni, ez az egy hét is nagyon hosszú és még csak hétfő van. Szóval le a kalappal Angi, Solya és LadányiKata előtt!!!

Annamari
muter
 
 


Annamari,
két beteg gyerek hatványozott formája a kétgyermekes létnek. (Még akkor is, ha ilyen ördögfiókok, mint az enyémek! Kép)

Na, akkor már nem sokáig termelekKép.

Annamari-Shine,
KépKépKép összeesküvés??? Kisfú vagy kislány az illető II?

Solya
solya
 
 


Solya, jó kérdés, így 4 hetes terhesen Shine biztos megmondja a választ KépKép
muter
 
 


Jééé Vojőr !!!!!!! KépKép

Nocsak nocsak az elveszett DoktorunkKép Jól van, jól van, látom, azért el nem vagyunk felejtveKép Olvasgat azért a Doktor Úr úgy látom, ha nem is ír. Kép Ez nagyon aranyos, hogy azért "szemmel tart" minketKép

Köszi szépenKép a melléket. Holnap kell csörögnöm, kész frász vagyok addig. Azt mondták, ha holnap nincs ott, legközelebb jövő hétfőn jön eredményKép Jajj, mi lesz velem addig....

Kata
LadányiKata
 


Na, na még a többi is:

Hát, az IQ-m egyenes arányban csökken a pocak méretemmel (vagy hatványozottan??) eltartott egy darabig, amíg felfogtam Shine üzenetétKép

Jujj én is nagy gratula!!! De jóKépKép

Hát ez a kistesó kérdés elgondolkoztató valóbanKép Peti mostanában nagyon anyás, és egy kicsit merényletnek érzem, hogy szegénynek tesója lesz. Néha lelkiismeret furim is van.....az meg még hagyján, szegény ketteskével alig foglalkozunk, aztán lassan a félidőbe lépek. Már megmozdulhatna igazán, hogy felvegyük a kapcsolatotKép
Majd, ha megvan az AFP, és az Uh is, pont akkörül töltöm be a félidőt, na majd akkor talán már máshogy állok a dolgokhoz...pláne ha megtudjuk a nemét, akkor már elképzelhetőbb és becézhetőbb leszKép

Peti egyébként csúcs édes, teljesen magától (Hihetetlen, de nem emlékszem, hogy mutattuk volna neki) megszereti a pocimat, odahordja a kisautót, a cserkészkolbásztKépKépKépKép (nem félreérteni), stb-t. Ha kérdezzük, hol a tesó, megmutatja a pocimat.

Két új őrülete van: a rajzolás (ha sikerül, ugyan nem túl jó minőségben, mert videóról lett kimerevítve) de felrakom, ahogy anyuval rajzolnakKép Imádja AnyutKép
Péntekenként szokott jönni finomat főzni. Szegény 47 kg-s 160 cm-s anyukám megjelenik két nagy szatyorral, lepakol, Peti már rohan, viszi utánna a konyhába a vázlatfüzetet, meg a filceket, leülteti a konyhakőre, melléül, fellapozza a vázlatfüzetet, rábök egy üres oldalra, és rendel: miau, iá, vau-vau, Apa, Anya, Nyami (ez anyukám).
Aztán meg van három napra a program, mert lapozgatja, és meséli, hogy mik vannak odarajzolva. A multkot belerajzoltatta a pocimba a tesót, és azóta meg is mutatjaKép
A másik, sikerült a könyvtárban végre egy csúcs könyvet kifognom (eddig ha mentünk a Petivel, és kértem mondókás-dalos könyvet mindig olyan együgyű hülyeségeket kaptam, hogy : Áll a baba áll, csicsija, bubája....két soros népi vackokat. na most egy Füzesi Zsuzsa rajzaival illuszrtált "Eszterlánc" című könyvet, amiben az összes általam is ismert gyerekdal bennevan.
Na, vesztemre elénekeltem az "Én elmentem a vásárban"-t. nagyon jó, egyik oldalon a dal, másikon középen egy kislány, körülötte az összes dalban szereplő állat. (A pulykának pl csak a feje látszik), és Peti elsőre végigmutogatta a dal közben, amelyikről éppen énekeltem. Pedig a kakas és a tyúk között pl alig van különbségKép
Na ja, de azóta csak és kizárólag ezt az egyet lehet énekelni, ma pl zokogott, és két kézzel fogta be a fülét, amikor mást akartam lénekelniKép

No, ezek vannak mostanában mifelénkKép

Pusszzzzzaaa: Kata
LadányiKata
 


SHINE!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Annyira örülök, de annyira!!!!!! Májusi anyák napi baba lesz?

Kata!
Nyugi! Ha nagyon nem bírsz magaddal, akkor felhívhatod a Schöpf-Méreit, két éve még ott vizsgáltak minden mintát, megmondják (én is oda telcsiztem, mert üresen jött vissza az eredmény, gondolhatod :-))
Aztán pénteken kérdezd meg, mi lesz! Ha nem látják, akkor hívd a Szabó dokit, ha UH akkor én csak benne bízom.

Benő!
A szelet én is utálom. Nagyon aranyos lehet a Nándi, ahogy emelgeti a fejét, és persze ahogy kacag. Szőke fürtök még megvannak?

Picus!
Biztos hamar bújik a fogacska, látod a múltkor én is aggódtam, írtam, aztán jött.

Solya!
Nekem a Dorka után másfél évig csepegett (na jó csak akkor, ha nyomkodtam, de én mindig nyomkodtam, hogy mikor áll már el, szóval érted), meg is kérdeztem a dokit, aszonta, ez ok. Aztán terhes lettem, akkor meg már legálisan jött. Most Andris április óta nem szopik, megnéztem az előbb, ha nyomom egy kicsi még jön.

Annamari!
Bevallom, hogy korábban mindig ferde szemmel néztem a sógornőmre, hogy havonta egy-egy hétre lepasszolta a gyerekeket az ősökhöz, de most már megértem. Amikor a Dorka oviban van hét közben, akkor még elmegy, de néha este így is olyan fáradt vagyok, inkább lelkileg, hogy sose felejtem el bevenni a tablettát KépKépKép Ilyenkor gyakran elhangzik (csak úgy magamban), hogy én aztán soha többet. Aztán amikor már lefeküdtek, akkor meg minden rózsaszín, mert szerencsére egy kukk nélkül alszik mindkettő. Úgyhogy most úgy gondolom, hogy tulajdonképpen még van 10 évem szülni, ejráérünkarramég. Mert azért azt nem tudom elképzelni, hogy többet nem lesz picike babaillatú szuszogó picurkám. De végül is amikor a Dorka volt másfél éves, akkor sem akartam, aztán a harmadik szülinapja felé egyszercsak nagyon akartunk, de azonnal. Lett is KépKépKép
Na megyek, sokat járt a szám.
angi

Ja, Vojőr!
Jó, hogy itt vagy Kép
angi
 
 


Lányok!
Kaptam tegnap valamit, és ha valaki, akkor én egyáltalán nem hiszek az ilyesmiben, de most már kezd érdekelni, mert eddig minden ismerősöm minden babájának stimmel a neme e szerint (a Dorka és az Andris is, és a családban mindenkié).
http://www.thelaboroflove.com/chart/cal.html
Mit gondoltok?
a.
angi
 
 


Na tovább számoltam, van akinél nem stimmel. Bocs.
angi
 
 


Sziasztok!
Sajnos már megint csak röviden, így 2 ordító gyerköccel mellettem. Szóval már talákoztunk is az egyik Dévényes konduktorral. 4 fajta gyakorlatot kell csinálnunk a spiccelés miatt+ kádban úsztatni a gyerköcöt. A spiccelést levonva előrehaladott mozgásfejlődésünek ítélte meg Dávidkát a konduktor. Na megyünk "úsztatni".
Üdv mindenkinek.
Köszönöm a webpage címet.

Lisa
lisa
 


Shine: KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Gratulálok!!! Pihenj sokat és tessék élvezni ezt az állapotot csodálatos dolog. Én szeretnék 30 évig egyfolytában kismama lenni, de csak kismama...egyfolytában. Nagyon jó!! KépKépKépKép
Angi: Nekem nem jött be mindenhol fiút jósoltak egyedül egy horoszkóp készítő mondta azt, hogy a képletem szerint lány lett. Bár lehet, hogy az Andi fiú, csak "az" nem nőt ki NekiKépKépKép.
Picus
picus
 
 


Fent van az ígért kép a profilombaKép
Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Shine megkért (átszaladt délelőtt a tesztjeivel - rakjak fel róluk képet? Kép), hogy számoljuk ki a szülés dátumát és a Kismama csodanaptára szerint júni 10. Kép Jó melege lesz "szegénynek" Kép

Picus, haláli az a kép!!!!!! Kép

Solya, igazad van, az orvosok csak beteggé tesznek! De azért a térdfájás nem egy kellemes dolog!

Kistesó-ügyben köszönöm a "vigasztalást", azért Balázs nem lesz ám egyke Kép Sőt, kimondottan irigykedem Shine-ra!!! Kép

Annamari
muter
 
 


Annamari,
ami késik, nem múlik! Kép
térd: főleg, ha az ember gyereke folyamatosan kérdezgeti, hogy "Anya mit csinál? És miért?" Miközben derékbatürtet játszom. Kép

Picus,
csudapofiKép

Kata,
kerestem a rajzolósPetit is, nem találtam csak lubickolót! Kép

Lisa,
a kádúszás jó. Mi is csináltuk.Kép

Solya
solya
 
 


Picus!
Egyetértek az előttem szólóval!

Annamari!
Na egy kis bátorító pillanatkép: Andris áll az ágyában, szopja az ujját, öleli a szőrállatkáját, és álmos szemekkel néz rám. A Dorka meg könyvet nézeget az ágyában, és néha összenevetnek, csak úgy, pedig nem is egymás mellett van az ágyuk.
Olyan jó KépKépKép
a.
angi
 
 


Annamari: de amikor két gyerek mint testvér összeszokik akkor azért más ám a helyzetKép, én mondom aki nem szeretne kistesót Andinak. Tudom egyke de mi meg nagycsaládból valók vagyunk - főleg én- s érzem a hátrányát. Bár nálunk a szülői háttér hiányzik de főleg azért mert az én anyukám úgy érzi csak 18 éves koráig "felelős" a gyermekeiért aztán azt csinálnak amit akarnak. Szóval sok negatívum van a hátam mögött ami még mindig ezt mondatja velem, Andi egyke marad...

Shine: júni 10Kép iker leszKépKép Nekem három testvérem van jún. 2 jún3, jún 18 én novemberi vagyok...

Picus
picus
 
 


Solya!
KépKép Balázs most olyat játszik, hogy mindenre rámutat és meg kell mondanom, mi az. A szemem a kedvence, csak győzzem időben becsukni! Kép De ma a wc-ben a csempét és a létrát is végigmutogatta. Gondolom, lassan majd elkezd beszélni és azért ez a fenenagy érdeklődés.

Angi!
Ez tényleg aranyos lehet! Kép Na jó, belátom, a kisfiú és Balázs közt alig több mint 1,5 év van, ez azért elég kevés, nálunk ha nem kell túl sokat várni majd a kistesóra, akkor olyan 3 év lesz kb és egy 3évesnek el lehet már magyarázni dolgokat, asszem.

Picus!
No igen, a szülői hozzáállás nálunk is hasonló volt, de ez még nem akadálya annak, hogy nagy családunk legyen, szerintem.

Annamari
muter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?