Új privát üzeneted érkezett!

Arnica:Akkor nagy szerencsétek volt :D

Datolya:Az egyik barátnőm is így eltervezte a terhesség előtti időket!1 hónapig csinálta Ő is a 90 napos diétát(-5 kg),rá 2 hónapra babás is lett,úgyhogy mindent bele! :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Laptető csajok!Laptető! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Enci:Nagyon szépek a lányaid :D

Anda:Bejelöltelek :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 

 
 

melcsi gratula a laptetőhöz!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 




Melcsi!
Köszike!
encike 2
 
 


vera az jó ha megoldódni látszik a rejtélyed :lol: :wink: :!:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát a rejtély az volt hogy még nagyon korai lenne a reggeli orákelnek hinni mert ez annyira pozitív lett és még erősödött is de sokan mondták hogy lehet még egy pé csak azt meg nem értjük hogy lehetett reggeli első pisiből ennyire látni mert azt délutániból kel. És fogok is csinálni délután és majd meglátom hogy az milyen. Ha erősebb akkor tényleg pé ha meg gyengébb akkor meg foggalmam sincsen. Akkor megint minden nap tesztelgetés. van bőven. :lol: :lol: de tényleg pé lehet mert fáj a derekam most pl. Jahh és úgy néz ki hogy 2x volt pém

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


és az jó ha 2-szer van pé-sed?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



hűha ikrek?annak jobban örűlhetnél mert egyszerre lenne 2 babád is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vera: Ez tényleg pozitív lh teszt!Nem semmi! :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Vera: Ha jól látom a legkisebb fiadnak tegnap volt a szülinapja?!Boldog szülinapot Neki :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Eltudnátok magatok képzelni ikrekkel?
encike 2
 
 


Az én barátnőmnek ikrei vannak :D Én eltudnám képzelni,hogy nekünk is legyen :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 



Sziasztok csak bekukk.

Nika: mizu??? Drukkk még mindig.

Arnica: üdv itt.

Anda: remélem tényleg bejön a jóslat. :) Nagyon drukkolok!!!

Vera: érdekesek a tesztjeid. Akkor most lesz ovud? A fiadnak Boldog szülinapot!

Zsebi????????

Este megkereslek titeket az iwiw-en ;) Most rohanok, mert Kende játszani akar :) Bocsi, nem tudtam most mindenkinek írni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nita!
Olvastam még multkor, hogy érdekel a Jonás. Are megcsinálta neked?
encike 2
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is iwiw-en (Szabó Ildikó), de nevem gyakorisága miatt nem könnyű megtalálni (na meg képet sem tettem fel), de ha nem bánjátok bejelöllek benneteket.

Melcsi, remélem össze tudom szedni magam fejben annyira, hogy menjen a diéta. Most tartok egy gyüminapot, aztán három léböjtöset, hogy jól induljon a dolog és legyen sikerélményem. :)

Arnica, ma reggel még sajnos nem ment a kávénemivás, remélem holnap már elég "erős" leszek.

Vera, ikrek :roll: :?: , ez egyszerre szép és hátborzongató.

Csajok, ki hajrázik?

Nati :?:

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Vera
Én így voltam múlt hónapban. Az előző + LH teszted után nem volt tüszőrepedés, csak egy próba volt. Most is azért jelzi az ovuteszt és azért van tojcsid. Úgyhogy apára fel, ez bizony pozitív. Majd felrakom a görbémet és látod, hogy nálam is így volt.
De azért drukkolok, hátha mégis leszenek iker kislányok. :lol: :lol:
Nem iszol palástfűteát?

Kép
p__lilla
 
 


Viri vagyok csak még nem jutottam teszthez:):):) majd ha jön a gyes akkor tuti megcsinálom mert már én is tudni szeretném :)

nyugodtan jelölhettek engem is az iwiwen :):):):) majd visszaigazolok mindenkit :)

nika70
Salgótarján
 
 


Bejelöltem páratokat az iwiw-n. Most nem tudom a képeket megnézni. Kende hiszti. Este pótlom ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Vera
Nézd meg! Kétszer volt + az ovuteszt, 2x jött a tojcsi. Nem repedt meg a tüsző, Leo írta. És újrapróbálkozott. Korán elkezdtem a palástfüvet.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 02400_.png

Engem is bejelölhet iwiwen bárki.

Kép
p__lilla
 
 


Akkor pontosan mikor is kell elkezdeni a palástot? Ezek szerint "árthat" is?
encike 2
 
 


Encike
Igen árthat, ha ovu előtt kezded el inni. Mert késlelteti/meggátolja a tüszőrepedést. Csak az után szabad elkezdeni, mikor már megvolt az ovu.

Kép
p__lilla
 
 


Vera
Látom a ferti már ki is vette a vonalat a + teszt miatt.

Kép
p__lilla
 
 


Virág: Visszajelöltelek!Mi is most jöttünk be az udvarról(fociztunk apával+Hannával) :D Nagy bohóc a Te fiad is,látom a képeken :D

Enci:Igen árthat a palástfű,ha még nem volt meg az ovud és elkezded inni,akkor nem tud megrepedni a tüsző!Én ebben a hónapban + ovu teszt után minden nap ittam 1-2 csésze palástfüvet,de a hőm-em nem akar emelkedni?! :? Ilyen még nem volt :( Lehet én is korán kezdtem el inni?!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi
HA + az ovuteszted, akkor még nem volt ovu. Rá 24-36 órára van kb.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla egy napon volt a pé-ünk,de neked nagyon szépen alakul a görbéd :D :D Drukkolok!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi
Szerintem korán kezdted. De bízzunk benne, hogy nem és holnap felmegy a hőd. Remélem a beágyazódástól esett le.

Kép
p__lilla
 
 


Na Lilla,akkor ezt a hónapot elbasztam:(

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi
Én vasárnap csak 1 csészével ittam, még nem mertem. De ma is jól felugrott, már iszom rendesen.

Kép
p__lilla
 
 


Melcsi
Tegyél fel görbét. Lehet újrapróbálkozik a szervezeted. Azért esett le a hőd. Csinálj esetleg ovutesztet. Ha nincs, akkor hancúrozzatok apával, az a biztos.

Kép
p__lilla
 
 


Ezért jo a teszt, mert kb tudjuk mikor van pé. Ha első nap pozi a teszt, akkor még ne igyak? Majd kb 2 nap mulva. Jol értelmezem?
Málnalevél viszont pé előtt kell. Micsoda természet???
encike 2
 
 


Halihó!

Csak bekukk, mert nagyon fáradt vagyok. Őszintén szólva annyira zizi a fejem, hogy nem is nagyon értem a sok rövidítést, amit használtok. Pl. mi az a ferti, vagy orákel :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Tudom, tudom irtó hülye vagyok, hogy nem tudok ilyeneket, de ez van.
Ebben a hónapban is ugrott az UH, mert péntekre (az lenne a 11. nap) beterveztek egy szegedi utat a kedves kollégák!! Marhára örülök neki, mert csak szombat reggel jövünk haza. :evil: :evil: :evil: :evil:

No, megyek és kialszom magam (remélhetőleg), azt hiszem mindenkit visszajelöltem az IWIW-en.

Mindenki legyen jó, és vigyázzon magára (meg az esetlegesen útban lévő babákra :D )

Kép
anda81
 
 


De az a furi hogy a bariném minimikroszkópján meg tutira egyértelműen negatívot mutatot.
És plusz a most készült délutáni LH is halványabb sokkal a reggelinél. Úgy hogy nagyon kivi lecek a holnap reggelire.
Minná lököm a képet róla

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


képzeljétek ugy néz ki megjött a menzim 9 nappal előbb. :? :? :( :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



egy hét és 2 nap pontosan

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az igen! Volt már ilyen?
encike 2
 
 


nekem még soha 29-30 napos ciklusaim voltak a vetélés előtt.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska
Nem lehet beágyazódásos vérzés?

Kép
p__lilla
 
 


nem hiszem hogy az lenne.ez szerintem menzi de majd kiderűl hogy tart e holnap és utána is.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Nagyon korai lenne mensinek. Ha beágyazódás, az már inkább.
Ha 15. napon van pé-d, mert 29 napos a ciklusod, akkor kb. most kell beágyazódnia.

Kép
p__lilla
 
 


Bár nagyon nem értek hozzá.

Kép
p__lilla
 
 


én se értek hozzá .de azt érzem,hogy a jobb oldali petefészkem fáj kicsit.
de délelőtt meg barnázgattam.
és a beágyazódás mennyire vérzik,mert én ezt se tudom?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát, sajnos azt nem tudom, mert még sosem voltam terhes.
Egy másik topicba írta valaki, hogy a vécépapíron volt csak neki. Neked ennél már több?
Meg nem tudom Nikánál mi volt. Neki 3 napig volt valami, de nagyon kevés.

Kép
p__lilla
 
 


ez nem csak wc pairon olyan hanem a wc-be is volt.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor lehet, hogy tényleg mensi. :cry:

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?