Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nekem eszembe jut már a 2. baba, de még várnék vele... Elég Bende most, ő is nagyon sokat igényel belőlem. De persze, ha jönni akar, akkor jön... :D

Kriszta, épp ma láttam a városban, hogy húsvétra reklámoznak Egyiptomot (Hurghada Panorama hotel... (?) ha jól emlékszem.) Egyszer jó lenne eljutni oda... :D
Centrum... most Skála+Kaiser's, a Nagykőrösi u. sarkánál van, a piacnál... és persze a név ellenére 80% kínai ruhák!
Kíváncsi leszek, holnap mit látunk Aziz vonalzóján... :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mogyó, ne mondj ilyeneket!!!! 8)
Nekem meg pont mindig van valami, amiért szeretnék majd még legalább 1-t... :lol: talán egy kislányt... :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


kriszti-köszi a képet,szuper izelitő!!!!Még kérek. :lol: :wink: De most komojan.Te vagy ott?Szuper.Tudom,h.nem elérhetetlen,csak most nekünk is elöb az épitkezés a cél.Majd utána. :wink: Baba nálunk,meg majd min.3 év mulva. :lol: A Centrum az ott van az OTP mellett a sarkon,nem tudom,h.is magyarázzam...Jösz ki a főútra a MC Donald s-tól,elhagyod a könyvesboltot a patikát,és lesz egy lámpás kereszteződés,ott átsétálsz és pont ott van veled szemben. :wink: Rájöttél? :roll:

Még csak 2 hét és megyünk haza egy hétre.Már alig várom.Imádok otthon lenni.Főleg ünnepekkor. 8) Remélem nem fogtok hiányolni. :lol: :wink:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Manó: persze volt nállam is ilyen ,hogy azt mondtam ,hogy kell még de néha történnek olyanok nem a baba mellet amire azt mondom ,hogy nem lesz!
Na mindegy nem részletezem ha egyszer lesz akkor lesz!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Megpróbáltam megcsinálni a vonalzót, kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


A kép nem sikerült, majd este azt is megpróbálom. Köszönöm a segítséget!

Végre nekem is van vonalzóm :oops: :lol: :lol:

Kriszta
Nekem is most az a kedvenc képem Petikéről. Dorkával való első sétánkon készült még októberben, vagy novemberben.
Szaladok, megpróbálok este jönni, bár egyedül kell megetetnem, megfürdetnem és fektetnem a manócskákat. Apa megy focizni. :evil:

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi: most nézem nektek is boldog hófordulót igy utólag is!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen lányok, megértettem, csak én Skálának ismerem. Már el is küldtem a sógornőmet, remélem kapott még, nagyon jó áron volt.

Andi: ügyes vagy, már ez is valami. :) Akkor Te is csatlakozol a focista apukák táborához. én is mérgelődök mikor megy... :?

Manó: ó, még emlékszel rá? :) Kiváncsi vagyok én is! Igen, van ilyen nevű szálloda, de ha majd egyszer jöttök, akkor másikat ajánlok! :wink:

Timcike: de jó Nektek, hogy mentek haza! Most egyébként el kellett gondolkodnom, hogy milyen ünnepek is jönnek! :oops: Itt nagyon nincs számon tartva a húsvét. Igen, a képen én vagyok első nyaralásom alkalmával. Teszek fel még egyet, de tényleg nem akarok senkit untatni. :oops:
Kép

K.

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Kriszta
Hát igen. Amikor megismertem mindennap járt focizni, most "csak" hetente kétszer. De eddig legalább akkor ment, amikor már túl voltunk a fürdetésen, s a többit már tudtam egyedül. De a két manócskát fürdetni nem lesz egyszerű. Egyszerre nem is tudom. Úgyhogy most ezért vagyok egy kicsit, szóval nagyon-nagyon mérges. Pár hónap múlva már nem lenne gond, de most eléggé be vagyok parázva. Remélem minden rendben lesz, s nem lesz nagy üvöltés. Most Dorka alszik, hamarosan kel, s kezdődik a "móka".

Mogyó
Köszönjük szépen! Nektek is boldog hófordulót! El sem hiszem, hogy már öt hónaposak. Most született. Petikéről is olyan nehéz elhinni, hogy már ilyen nagy fiú
Bocsi, megyek Dorka felébredt.
Drukkoljatok :lol:

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


kriszti-engem pl.abszolute nem untatsz a képekkel,sőt,még szeretnék minnél többet. :wink: Szuper ez a kép is.Te voltál szőke? :shock: Szerintem sokkal jobban áll neked a barna. :wink: Csodás ez a hely,nagyon tetszik.A házatok környékét megörökitenéd? :roll: Kiváncsi vagyok a stilusra,hogyan épülnek ott a házak,milyen egy utca...Nagyon csini vagy. :wink: Irigylem az alkatodat. :oops: Már én is alig várom,h.menjünk.Gondolatban már otthon vagyok. :lol: Sikerült napernyőt találnia?Milyen szint választottál?

Képzeljétek Atticy tegnap óta dumál.Be nem áll a szája. :lol: Olyan aranyos.

Andi-sok sikert a lefektetéshez.Gratula a vonalzohoz. :wink: Én is telyesen egyedül fürdetek meg minden,amióta ide költöztünk,és az már 6 hónapja van.Atticy mégcsak 3 hónapos volt.Nehezen szoktam meg,de belejöttem. :? Ugyanis Attila mindig valamivel el volt foglalva,a végén már nem is szoltam neki. :lol: Most,h.van a fürdetőszék,sokkal könnyebb és egyszerüb.Remélem neked is sikerül,habár neked 2 babát kell lefekteni.Kiváncsian várom a részleteket.

b.lin-mi a hejzet veletek?Vizsgák?Baba?Biztosan oriási már.Gyere és tegyél föl képeket és mesélj!!!



KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Andi, szuper lett a vonalzód! :D Örülök, hogy sikerült. Remélem, a képekkel is boldogulsz majd.

Kriszta, fura elképzelni, hogy az Te vagy szőke hajjal... :wink:
Részemről rendben, hgoy majd másik szállodát ajánlasz... :D
Most nézegettem a google earth-t és látom, szép nagy a város. Ti merre laktok???

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hát mi is azzal szoktuk nézegetni a dolgokat!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Te jó isten! Csak egy napig nem voltam, és alig győztem olvasni! Remélem senkit nem hagyok ki!

Andi: szuperjók a képek, és természetesen a vonalzók is! Remélem sikerül a fürdetés, tényleg nem könnyű két gyerkőccel, szerencsére nálunk Bence már türelmesen vár, míg Danát rendbeteszem! :D

Kriszti és Manó: Lett végül mindkettőtöknek esernyő! Én ma láttam Manduláét, nagyon jó! Csak Ádi mindig le akarta szerelni. :lol:

Mogyo: Nem kell erőltetni, ha jön az ihlet, úgyis lesz még, ha meg nem, akkor ti így hárman lesztek nagyon-nagyon boldogok! ÁGIKÁNAK NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT!

Timci: Haláliak, amikor elkezdenek dumálni! Én is imádom! Aztán van olyan, de szeretnéd, ha csak öt percig csöndben tudna maradni!
:lol:

Kriszta: Én mostanában megint nagyon érzem, hogy kell még egy ilyen kisbaba mint Dana. Olyan jó, hogy lehet dajkálni, tisztára új érzés ez Bence után! Nagyon élvezem!
Képzeljétek, vettem légzésfigyelőt. Na jó, tudom jókor, de most tudtam, meg, hogy eü. kártyára meg lehet venni! És hát már így is majdnem ennyit kifizettünk a bérlésre! Teszem hozzá, majdnem a felébe kerül Kecsón, mint nálunk a bérlés!
Vendég
 


Kriszti: Hát azok a csodás piramisok! Valóban gyönyörűek! de ahogy tegnap elnéztem, a szállodátok, ahol vagytok, az se kutya! :lol: Gyönyörű környezet! Nekem is tetszik, és én is kiruccanék oda majd egyszer, de bevallom előbb szeretnék Párizsba eljutni! Nagyon, de nagyon vágyom oda! :roll:
Vendég
 


kriszti-Boldog mini születésnapot Azizkának!!!!!


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Aziznak boldog hófordulót!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Hát mi most kijutottunk volna Görögbe de hát ugye piszike még a csaj!
Az is egy vágyam volt na majd ha nagyobb lesz meg még Olaszba is szeretnék egyszer !Apa Spanyolba mert már 2-szer volt és nagyon tetszik neki!
Meg egyszer Egyiptom,Fáraok ,piramis!
Tudod Kriszti! :wink:
Azota is nagyon belemenően nézegetem őket annyir atetszenek!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen! Végül Aziz is lett 9 hónapos! :D
Szóval furcsa voltam szőkén? :D Akkor az volt a normális, és akik úgy ismertek, azoknak most vagyok furcsa. Nem szeretem egyébként most, majd lassan megint ki akarok világosodni picit. :oops:

Mogyó: örülök, hogy tetszenek még a szobrok! :D Szerintem is szépek! Nyár végén akár mehetnétek már nyaralni, nem? Addigra már majdnem 1 éves lesz Ágika. Itt ahogy jó meleg lesz a tenger én belerakom Azizt. Anyáék jönnek 1 hónap múlva akkor biztos. Már alig várom!! :D :D Nyáron meg Horvátba megyünk, csak ellesz ott is. :roll:

Nagbri: hú, Párizs nekem is nagy álom, remélem mi is eljutunk oda. Neked meg persze az az első, mint francia tanár! :)
Gratulálok a légzésfigyelőhöz, megvárja azt majd a pici lányt is. :) én használtan vettem, még garanciális volt, de nem sokat használtuk, ugyanis a mi matracunk alá nem tudtuk berakni. :lol: Majd jó lesz Jázminnak/Amirnak. :wink:

Timcike: Örülök, hogy tetszenek a képek, én is várom majd Tőled! :) A korábbi lakhelyünkről tettem már fel, ahol most vagyunk az nagyon gáz, majd az utcát lefényképezem, de itt csak egyiptomiak laknak, elég vacak. :oops: Meg csupa építkezés az egész utca. De max. nyárig maradunk itt.
Nem tudom, hogy végül sikerült-e venniük napernyőt, mert nem szóltak, de narancssárgát rendeltem, a babakocsink ns-kék.
És miket beszél Atticy? Nagyon édes lehet!! :D

Manó: ezt a google earth-t le kell tölteni, vagy hogy csináljam? Teszek fel egy képet, ami az utcánk, nemtom mi a neve, :roll: , de az utca végén van a Sheraton Road, a szállodákkal, és ami szemben van az La Pacha. Nem tudom, hogy így rá tudsz-e keresni. Ez teljesen a városközpontban van.

Szóval a kép, a balkonról csináltam: (hú, de rosszul néz ki) :roll:
Kép

K.

Lilypie Maternity tickers


Andi: hogy sikerült a fürdetés?? Elhiszem, hogy mérges vagy kicsit, én is mindig az vagyok, pedig Mahmoudom ritkán megy. Bár nálunk ő a fürdetésnél csak szurkol, általában én csinálok mindent, ő meg szórakoztatja Azizt. :) Dehát az is valami. Akkor ha jön velem Magyarországra elküldhetem a férjeddel egyszer focizni? :lol: Mi meg mehetnénk szurkolni! :wink:
A képeket már nem nehéz berakni, csak le kell kicsinyíteni picit! Érdekes a vezetéknevük, nem is tudtam, hogy így ezt két s-el kell írni! :roll:

K.

Lilypie Maternity tickers


Ja, és Timcike! Azért szülés után már én sem így nézek ki! Fel nem húznék még egyszer ilyen felsőt! :lol: :lol:

Na, eldugultam! :D

K.

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Kriszti, Mogyo! Boldog hófordulót kívánok a lurkóknak! :D

Kriszti! Azizka is kész nagyfiú, és hozzáteszem gyönyörű -már, ha mondhatok ilyet egy pasira. :D Tesót Ti mikorra tervezitek? (mert olvastam, hogy nem mostanában, bocs, ha már kérdeztem! :oops: ) Nagyon jók a képek! Mennyire másabb voltál szőke hajjal! :D Akkor hajrá, nyárra lehet tényleg jobb a világosabb haj. (Nekem mindig gyorsan kiszívta a nap a hajam, amikor barna voltam. De hol ban az már! :) ) Mi is Horvátba megyünk nyáron! :D Ti melyik részére mentek?

Manó! Nagyon szép kissrác Bende is! :wink: Mennyit változott az arcocskája!:)

Andi! Szépek a kismanóid! :) Jók lettek a vonalzóid is! Kérdezted Ádám hisztijét: általában mindenért hisztizik ami nem tetszik neki. Ide tartozik a pelusozás, az öltözés, néha még a kajázás miatt is tud ribilliót csapni. Tudod olyankor könnyek nélkül szabályosan ordít. Nem tudom, hogy ez hiszti-e, de nekem nagyon annak tűnik. :roll:

Mogyo! Szerintem is símán viheted nyár végén a pici lányt! (Ádi 5 hónaposan volt nyaralni -ill. őszölni-, mondjuk a Balatonnál. :oops: :)) Ágika már kész nagylány lesz augusztusban! :D

Timci! Gratula Atticynek, biztos édes lehet, ahogy beszélget! :D

Brigi! Te! Hát miért nem dicsekedsz, hogy Dana átfordul a hasára?! :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


hát igen nyár végén de a nyaralás amit a cégtől kaptam az junius végén lesz busszalé 16-18 óra az rengeted idő!
Balcsira menni akarunk mi is !

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Köszönjük a köszöntést!

Éppen anyuéknál vagyunk mert apa ma kezdte a melot 24 óra majd csak holnap reggel jön haza!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Szegény Mogyo! Azért az jó hír, hogy Balatonra lementek! Addigra szerintem már Ágika is mehet majd Veletek fürdeni a Balcsiba! :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: de jó, hogy néha jössz! :D Mindig megörülök, ha a neved látom! :D Mi a Rab szigetre megyünk július végén, és Ti? Mondjuk ez csak akkor ha a férjem nem jön velem, mert ő nem jöhet horvátba, (nem EU tag). Ha jön, akkor Ausztriába megyünk síelni. Mármint ők síelnek, mi meg nézzük. :lol:
Ádi is hisztizik a peluscserénél? Aziz borzasztó!! Ha lefektetem már ordít, és ül fel. Kész harc nálunk ez is, meg az öltöztetés is. Ha ülhet vagy állhat semmi baja. Akkor nem vagyunk egyedül! :) Ti hogy készültök a szülinapra? Már csak 1 hónap!!
Azért nyárra még nem hiszem, hogy sokkal világosabb leszek, mert most olyan hosszú, hogy ezt képtelenség melírozni. :( Vágatni meg a férjem nem enged. :roll: Te is barna voltál? Kép? :wink:
Másodikat mi tervezünk, de nincs időpont, nem tudjuk... Régebben úgy gondoltuk, hogy ha Aziz 1 éves lesz, elkezdjük a projektet, de tolódik ez... :D Ti mikorra szeretnétek?

Mogyó: a busz az tényleg durva lenne, de jó lesz egy kis Balcsi is! Aztán majd jövő nyáron esetleg messzebb! :) Ott kis maradtok anyukádéknál, vagy estére hazamentek?

K.

Lilypie Maternity tickers


Mandula! Most akartam írni, mert eddig nem jutottam ide, este meg elmaradt! De ma is megcsinálta!
Szóval: DANA ÁTFORDUL A HÁTÁRÓL A HASÁRA!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

AZIZNAK NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT kívánunk! Dana, Bence és Brigi

ÁGIKÁNAK NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT!

Mandula: Ádi nem is hisztizik! Annyira édes! Imádnivaló egy kispofa, és hát milyen cukik voltak Danával! :lol:

Kriszti: Horvátország, klassz lehet! Gyertek csak! De azért is szorítok, hogy a férjed is jöhessen végre veletek! :D 8)
Szóval Jázmin vagy Amir? Magyar név nem is jöhet szóba? Bár a Jázmin bevallom nekem nagyon tetszik! Az Amir-al még barátkozom! :lol:
Én is szeretm, ha Mandula is ír! Csak ritkán egy kicsit! Na meg mindenki másnak nagyon örülök! :lol:
Vendég
 


Szia Brigi!

Nagy gratula Danának!! :D :D :D
Szerintem mostmár mindent el fog kezdeni csinálni jó gyorsan!
Igen, Ádit én sem találtam hisztisnek, bár Azizról sem gondolnák a kívülállók! :lol:
A névvel kapcsolatban: mivel itt élünk szerintem jobb az arab név, bár most is Adam lett végül, mivel Mo-n nem adnak idegen nevet amíg nincs regisztrálva a házasságunk. Az meg nagyon kacifántos, egyelőre nem fogjuk, így teljesen más papíron, mint ahogy szólítjuk. De a Jázmin legalább mindkét országban van. Fiúnév nincs ilyen több. Az Amir nekem tetszik de még változhat, bár remélem nem is lesz rá szükség. :wink: Nekem amúgy a Zsófi a kedvencem, de azt ki sem tudnák itt mondani. :lol: Nálatok mi lesz? (bocsi, ha már mondtad!) :oops:
Azért én is sokkal jobban szeretném ha Mahmoud jönne, tengert látok én itt eleget. :)

K.

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Boldog hófordulót, Aziz! :D
Látom, akkor a vonalzó nem ugrotta át... :D

Nagbri
, köszi, vettünk ernyőt. de egy picit rövid a csavar a vastag vázú kocsihoz, ezért venni kell hosszabb csavart és akkor fel is tudjuk majd tenni! De még jó hogy voltunk, mert az utolsó sárgát hoztuk el ma. :D Kriszta, neked sikerült sárgát venni???
Nagbri, ha már az utazásnál tartunk, én is Párizsba szeretnék kijutni... (meg persze Róma, London)
Tavaly Prága volt, de oda Apa elvitt... :D
Tök jó, hogy tudtatok venni légzésfigyelőt. Szerintem is jó lesz az majd a pici hugicának!
Dana tényleg most már a hasára is átfordul????? Ez nagyszerű! :):):):):):) Na de Mandulától kell megtudni.... ejnye-bejnye... :lol: (visszavontam, látom írtad Te is... :D )

Kriszta, akkor nálatok már a lánynév is megvan??? :D A Jázmin nekem is nagyon tetszik. :D Az Amírt meg ugyebár nem hallottam még... :lol: Azt meghallgatnám, ahogy a Zsófiba beletörik a nyelvük. :lol: :lol: :lol: :lol: Vagy egy Gyöngyi???? :lol: Na jó, nem gonoszkodom tovább... :D
Nekem amúgy egyre inkább a Borka tetszik lánynévnek... Bende és Borka... (mint Lolka és Bolka.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Megkereslek...
Most Apát kérdeztem, le kell tölteni a googleearth.com (?)-ról. Talán keresőben hamarabb megtalálod. Átküldeni nem biztos, hogy engedné, kb 30 Mega. :(
Hú, jó közel vannak a házak!!!! Tényleg nem lehet nagyon jó, ahol ennyire közel lakik a szomszéd... :?

Mandula
, hiszti??? Nekem nem tűnt annak.
Bár állítólag a fiúk kicsinek hisztisebbek, mint a lányok, aztán óvodáskornál fordul. Akkor a lányok lesznek "nyávogósabbak". :D De persze a kivétel erősíti a szabályt. :D

Mogyó, hát nyáron már szerintem símán mehettek majd nyaralni. Persze nem a 16-18 órás buszos útra... :(
Apa nekem már a repülős utakat nézi.... De hiába mondom, hog várjon még azzal, mert olyan sok lenne a csomagunk, hogy töbe kerülne a felár a poggyászra, mint maga az út! :lol: :lol: :lol: :lol: Azért Horváthba én is szívesen elmennék... de persze megelégszem a Balcsival is, csak eljussunk legalább odáig... :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


kriszti-még kérek képeket. :wink: Ismrkedek lassan Egyiptommal. :wink: Igy nem tudom leirni,h.miket mond,mert nincs neki értelme. :lol: A saját nyelvén gagyarászik. :lol: Szuper az új vonalzós fotó!Szerintem nyugisan ujra fölvehetsz olyan polot,hiszen semmi se látszik.Nagyon csini vagy.Remélem sikerült venni napernyőt.

mandula-te hallottad a multkor,h.gagyarászik,és nevettél is rajta. :lol: Várunk hozzánk.remélem szép idők lesznek a jövő hétren. :roll:


Innen jut eszembe.Ma voltunk Kecson bevásárolni.Hazafele jövet a nagy viharba,láttunk egy furgont fejel lefele az árokban.Szép látvány volt,nem mondom.Lerántotta az utánfutója az útról.De n :roll: m lett senkinek baja.Még szerencse.

nagbri-Gratula Danikának,ügyes baba!!!
:wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nekem a barátnőmnek van nyaralója Balatonföldváron tőlle akkarom elcsatlizni!

Nekünk a fiúnk lett volna Gellért Menyhért lett volna!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


pelenkázás már nállunk is nehezebb állandóan elforog!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Na elköszönök mára!
Jóéjt kicsinek és nagyoknak!

Készülődök a fürcsihez!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Lánynév?Nekünk ha sikerül egy kislányt csinálni,akkor az Réka lesz. :wink:

Nyaralás,szerintem Erdélyben a hétvégi házunkba lesz. :roll: Még nem tudom pontosan.Ez a vihar totál. :shock: Kezd tele lenni vele a hócipöm.

Na szép álmokat mindenkinek! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszti: Fiúnévnek egyelőre a Tamás Vilmos jön be, lánynak még mindig a Sára van, de tutira nem lesz az, mert mindkét fiú annak készült, és egyik se lett végül az! :lol: Nekem nagyon tetszik a Liliána, Andrisnak meg a Mirjána. Hát ez nekem nem jön be, de ráérünk még agyalni nagyon. Amúgy még nekem az Odett és Ottília tetszik nagyon.

Manó: akkor ez az esernyődolog csak megoldódik! Örülök neki! Azért nem semmik vagytok, az egész csapatnak egyforma ernyője van! :lol: Na majd a következő talin jól összekeveritek! :lol:

Timci: itt is eszméletlen vihar volt, apu házáról le is hajigált pár cserepet, mert pont úgy kapta el a szél! Kecskemét felé nem lehetett ellátni, meg még jég is volt benne! Brrr.........

Dana meg tényleg átfordul, sőt, mostmár a fenekét is feltolja, lehet még mászni is fog! Na akkor menekíthetem a virágaim, stb. Mert ő egy kis pakolóbajnok! :wink:
Vendég
 


Kriszti: Nagyon jó az új kép a vonalzónál, nagyon tetszik!
Na meg azok a házak egymás hátán, hát hallod, nem csodálom, hogy nem vagy oda érte! :?
Köszi a gratulát Danának!
A szőkeségedre meg emlékszem, hogy mondtad! :D De szerintem ez is jól áll, de lehet, ha egy kicsit világosabb lesz, még szebb leszel! :lol: Hajvágás tilos? Nálunk is szereti apa a hosszút, bár mióta együtt vagyunk, már nekem is volt rövid hajam, egész rövid!
Vendég
 


Kriszti! De aranyos vagy, hogy így feldobódsz tőlem! :oops: :lol: Ezekszerint Aziz sem marad el semmiben Áditól! :D Nagy betyár ez a két hapsi. Mi a Pag-szigetre készülünk (, remélem össze is jön). Csabi haverjáék nyaralójába megyünk. Ez egy jutalom út lesz, mert tavaly a fiúk segítettek leburkolni az üdülőt. Biztos nagyon szép helyre mentek Ti is! Majd meglesem a neten. :wink:
Hogy hisztizik-e Ádi a peluscserénél? Á, dehogyis csak mind a 4 végtagom be kell vetni, hogy lefogjam. :lol: A lányok meg tagadják, de Timi is látta múltkor ám a produkciót a főtér kellős közepén. Jól van, Brigi lehet nem látta hisztizni, akkor épp véletlen kisangyal volt. :lol:
Majd dobok képet milyen is voltam barnán, de ahhoz meg kell keresnem és be kell "szkennelnem".
Szülinap: nem tervezünk valami nagy durranást. Itt lesz a szűk család, lesz ebéd, torta,meg egy halom ajándék. Kb. ennyi most. Majd jövőre már tuti emlékezni fog rá, akkor már zsúrt is rendezünk. Persze azért remélem ez is emlékezetesre sikeredik.
Na Kriszti jó sokat írtam, akár priviben is mehetett volna. :oops: A többiektől elnézést kérek!

Brigi! Oké, látom, hogy eldicsekedtél! :lol: Milyen ügyi, akkor lehet nemsokára elindul a kis drága! :D A virágról jutott eszembe, ma megkóstolta Nünükém a virágföldet. Ott lábatlankodott a konyhába, amíg készítettem a kaját Neki, egyszer csak látom, hogy eszi a földet tök csöndben. :roll: Szerencsére gyorsan észre vettem. :roll:

Manó! Neked legyen igazad, ami a hisztit illeti! :D Jaj, remélem, hogy ki fogja nőni, ha egyáltalán ki lehet. :roll: Bende biztos nem fog ilyeneket produkálni. Amúgy Ádiból sokan nem nézik ki, és mégis olyan csökönyös mint egy öszvér. Nem hiába kos a csillagjegye. :roll: :lol:

Timci! Akkor bocsi, igen utána eszembe jutott. :oops: Mostanában nagyon dinka vagyok. Jövő héten én is nagyon remélem, hogy nem lesz ilyen borzalmas idő, bár hét elejére lehűlést mond. Nem tudom mi lesz utána, de jó lenne, ha jönne a tavasz! :wink: Nem semmi a furgonos sztori! :roll: Merre voltatok vásárolni?

Mogyo! Akkor Ágika is egy kis tornász! Nem semmi, hogy már most tiltakozik Ő is a pelusozás ellen! :lol: Biztos jó lesz a balatoni nyaralásotok! :wink: Kb. mikor mentek?

Névválasztás: Nálunk, ha lány lesz a Ketteske, akkor apa fogja a nevét adni, variációk: Viktória, Anna, (Csabinak nagyon tetszik a Réka is) . Viszont, ha kisfiú, akkor én, és ha rajtam múlik, akkor Milán lenne az uraság. Zárójelben megjegyezném most kicsit jobban szeretném, ha apa választhatná majd a nevet. :wink: :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: Én is kicsit jobban szerettem volna, ha Sára! :lol: Erre neki is pöpője lett, bár én tudtam, mikor terhes lettem vele, csak apa nem hitt nekem! De imádom, és nem adnám egy lányért se! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, beindult a következő babaprojekt (elsősorban lányokra.... :lol: ) latolgatása/tervezgetése. :D

Timcike, nem semmi ez a furgonos sztori... :?
Anyum is hívott tegnap, és leszedte az üvegtetőt ez a bolond idő a teraszról... :roll: Meg van a következő építési projekt a családban.. :? Csak hogy ne unatkozzunk.... :?

Mandula, elhiszem ám azért, hogy tud Ádi hisztizni. Néha Bende is nyomatja, de eddig még nem találtam meg az ellenszerét! :lol:
Virágföld???? :roll: Hűha! Ennyire éhes volt már????? :lol:
szerencsére időben észrevetted.... Ilyenekre még nem gondoltam, de azt hiszem, lassan menekítenem kell mindent, ami 1m alatt található. :D

Nagbri, szerintem tök jól nézünk majd ki az egyforma esernyőkkel! :D :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mandula: Az tuti, hogy jók lesznek az egyforma esernyők! :lol: És csak én fogok kilógni a sórból! :(
Anyudék akkor jól kilehetnek akadva! Én apumék is pakolták a cserepeket tegnap vissza, már amit nem tört össze a szél! Még sosem volt ilyen!

Bende hogy viselte az időt? Dana fél kettőkor úgy döntött hogy üvölt fél órát! De azért utána szerencsére aludt! Bár most is elég nyűgös!
Vendég
 


Nagbri, fél2-kor beszélhettünk volna... :roll: De Bende is visszaaludt. Szerencsére! :)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Ma is elég vacak az idő. Bende reggel evett, azóta megint alszik. :?: Szerintem kiütötte az időjárás.
Bár én is tudnék aludni... Nagyon.... 8)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Igen, akkor látjátok, milyen szuper az egyiptomi építkezés. A balkont nem nagyon tudom kinyitni sem, múltkor látom, hogy Aziz nagyon flörtölget valakivel a szoba közepén, kinézek, erre a szembe néni kacsintgatott neki az ő erkélyükről. :shock: De mostmár hozzászoktam a dolgokhoz. :roll:

Manó: gratula az esernyőhöz! Ha elvitted az utolsót, akkor nekünk már nem lesz, mert sógornőm nem tudott menni, hétfőn próbálkozna. :) De nem baj, majd én csatlakozok a Brigi táborához! :lol: Nem hiszem, hogy túlsúlyotok lenne, hármotokra 50 kilo nem elég? :wink: Igen, a Gyöngyi is elég nehézkes lenne! (Gongi) :lol: A zs-t sokan g-nek mondják, tehát az meg Gófi lenne... :D Letöltöttem a programot, de még nem jöttem rá, hogy hogy kell közelről nézni a házakat. :oops:

Nagbri: akkor TE hol is vetted az ernyőt? és az mennyi volt? :wink:
Mondom én, hogy elindul ez a Dana! :) Szép neveket választottatok! :) Milyen rövid hajad volt? Nekem az még sose volt. Most meg megkért a férjem, hogy amíg a második gyerek nem lesz 1 éves ne vágassam le. Hogy ebben mi a ráció?! :roll:

Timcike: rossz lehetett látni azt a furgont! :shock: Itt is mindig van valami baleset, úgy vezetnek mint az őrültek...
Köszönöm szépen, azért még nekem is kellene leadni pár kilot, meg aerobikozni, mert olyan pohosnak érzem magam. :roll:
Akkor szerintem Atticy is olyanokat magyaráz mint Aziz, ők biztosan értik. :)

Mandula: a Pag szigetet meg én nem tudom, de biztos jó hely, Horvátban mindenhol szép a tenger, majd megnézem én is neten!
Igazad van, még nem emlékeznek erre a szülinapra, nem is tudom mi is minek variálunk nagy bulival, majd még meggondoljuk ezt.
Sógornőm mondta, hogy náluk is volt ez a pelusos hiszti mindkettőnél, úgy látszik ez általános. :roll: én is alig bírom lefogni, mert csak ül fel, meg feszíti a lábát. Akkor ha nem nagyon fárasztó, én megnéznélek barnán! :) Majd én is keresek szőkét, aztán lehet ránk szavazni, melyik a jobb! :lol:

K.

Lilypie Maternity tickers


Mandula, Ádinak boldog hófordulót! Te jó ég, már csak 1 hónap és 1 éves lesz!!!!!!!!!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kriszta, zöld ernyő még volt, csak sárgát nem láttam kinn többet.
A szomszéd benéz! :shock: Fúúúúú
50 kg... lehet elég lenne.... De ki húzna ennyi bőröndöt???? Talán Bende is kapna belőle... :lol: :lol:
Nem sikerült megnézni a Földet???? Mert ha sikerült, megadhatnád a koordinátákat... La Pacha-t kerestem, de vagy 8-t adott ki.... :roll:

Barna, szőke, rövid, hosszú....
Én nem is emlékszem, mikor voltam rövid... kb 10 éves koromban. Azóta csak hosszú.... Bár Apa nálunk sem szeretné, hogy levágassam, a legrövidebb az iwiw-es képen volt. De most azt hiszem muszáj lesz vágatni, mert nagyon sok kihullott (hullik még most is), és elég furán érzem magam, hogy alig van mit megfogni a fejemen... Talán rövidebben jobban mutatna.

Melíroztatni szoktam én is. :D (attól nem olyan egyszínű a fejem! :lol: )

mindjárt keresek egyszínűt...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok! Megszületett Bence kisfiam, február 26.-án!!!!
Tegnap jöttünk ki a kórházból.
Tudja valaki, hogy honnan lehet anyatejet szerezni??? Nekem még egyenlőre kevés termelődik...
Köszi!
Ildikó
indygo
 
 


Szia!

Hát igazából nem tudom de talán a piaristák terén veszik be a sztkban és ott szerintem lehet kapni is!

Hát Manó én is vágatni akarom picire majd megnől ha nem tetszik!
De nekem is rengeteg elhullot és még mindig hullik ennyire még sose hullot!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ádinak boldog hófordulot!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


mandula-Sok boldog Hó fordulót Ádikának!!!!hamarosan egy éves lesz.Nem semmi. :wink:

Indygo-Gratula a pici babához.sajnos nem tudok én ebbe neked segiteni talán Borsika...Ha komojabban érdekel leadom neked a telefonszámát csak irj pü-t. :wink:

Hát igen nagyon vacak ez az időjárás.Nem is merem kivinni Atticy-t sétálni.Én meg vagyok bolondulva,ha nem mehetek ki minden nap.Ugyhogy most gyözködöm Attilát,h.vigyen el Szolnokra a Corába,mert az közel van és ugyse voltam még ott,legaláb sétálnánk is egyet. :roll: :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ui:Nkem is hullt a hajam és most is hull,de már szedek vitamint rá,és megállt a hullása.Ez a szülés miadt volt.Legalábis a császárosoknak tuti.

Sajnálom a szél okozta károkat.Remélem,h.nagyobb károkat enm fog már okozni ez a lüke szél.Félelmetes mekkora ereje van neki. :shock: Na jó,én mentem továb győzködni Attilát. :lol:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mandula: Boldog hófordulót Ádámnak!!

Timcike: remélem sikerült meggyőznöd Attilát!! :)

Manó: a zöld nem illene a babakocsihoz, de sebaj, majd lesz más színű! :D A múltkor én magamban mentem 50 kiloval kézivel együtt, plusz Aziz és a babakocsi. Szóval símán elbírnátok! :wink:
Ebben a programban én nem tudom kivenni a házakat, vagyis mind olyan szürke. Azért szuper. És azt hiszem sikerült megtalálni a házunkat, lehet Te jobban fogod látni, nekünk elég lassú a net, talán azért rossz. 27 fok13'05,12", 33 fok50'05,15" (nem találom a fokjelet. :oops: )

K.

Lilypie Maternity tickers

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?