Új privát üzeneted érkezett!

Hát én is birom mikor ismerkednek!
Nállunk is most a tanácsadáson erősen bezsélgetni akar a lánykám egy vele egyidős kislánnyal olyan aranyos volt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Na, megint eltűntem. :oops:

Mogyo! Köszike! Bizony már nagy baba. Lassan 1 éves. :) Milyen édes a pici lány. Látszik rajta, hogy nagyon csípi az új ülőkéjét! :wink:

Kriszti! Köszi, aranyos vagy! :) Miket csinál? 4kézláb mászik, feláll már símán a fal mellett, meg fél kézzel kapaszkodva is tud már állni. :) Mondani nem sokat mond, szerintem nem lesz valami nagy dumás. De ma apának mondjuk mondta a lámpára, hogy "láty-láty", ja meg néha kiböki a saját nevét. Az úgy hangzik Ádám nyelven, hogy "ádádádá...". :lol: Na, és Aziz bébi? Miket tud már? ( Azonkívül, hogy gyönyörűségesen tud nézni. :D ) Etetőszék: Ádi sem szerette, ha bekötöm, de hiába küzd ellene bekötöm, aztán egy perc után miután megkóstálta a kajcsit lecsillapodik. :?

Manó! Köszi neked is! :) Tetszik az avatarod! :wink: Az eredményt holnap reggel tudom meg, mármint a doki holnap mond rá valamit. Majd megírom mi volt. :wink: Engem is érdekelnek a babafotók! :oops: :)

Brigi! Nagyon szépek vagytok! :) Milyen szupi ajándékokat kapott Dana! Tetszik a kompotok! :wink:

Timci! Remélem egészben hazaértetek! Felrakok mindjárt néhány képet ide, a többit meg küldöm priviben! :wink:

Noémi! Hogy sikerült Bálint keresztelője?

Timciék ma meglátogatottak minket, készítettem egy pár képet a manókról:

Kép

Kép birkóznak :lol:

Kép kis vigyori ( Atticyre értettem :D )

Szép álmokat Nektek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula, Timcike: nagyon édesek a kislegények!!! :D

Kép

Kép
falevel2
 
 

 
 

Jó reggelt!

Hát klasszak a fotok nagy barátok lesznek ezek a gyerekek!
Timcike milyen jól nézel ki!

Noémi: milyen volt a keresztelő?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nóri: Nagyon boldog hófordulót SÁRA babának!
Vendég
 


falevel-a Jó Isten éltesse nagyon sokáig a kislányodat!!!!Boldog mini születésnapot!Egészségben,boldogságban! :wink: Köszönöm a bókot mandula nevében is.

nagbri-igazad van a kompal kapcsolatban. :wink: Hát igen,mi is vettünk Mam-ot,ahogy láttad,még a multkor,és csak a Mam oldalán láttam ezt a fajtát,se Kecson se itt nem láttam még a Dm-ben sem.Mi is tervezzük majd a szegedi Cora meglátogatását.

mogyo-Sárika tündéri az új fürdőkarikában,meg mindenhol. :wink: Én jol nézek ki? :shock: Pedig nagyon szarul érzeztem akkor magam,ilyen erösen még sosem fájt a fejem...de szerencsére Manduláék elvették rólla a figyelmem. :lol: Reméljük mi is,h.jó barátok lesznek. :roll:

mandula-irtam pü-t.

Most rohanok,mert ezer dolgom van.


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Sára, nagyon boldog FÉLÉVES szülinapot kívánunk! :D

Nagbri
, gondoltam, hogy gondoltad.... :lol: :lol:

Mandula, Timcike, ezek a gyerkőcök nagyon édesek! Mint két kis gézengúz! :D

Mogyó, hát sajnos minden szóba jöhető emberkének programja volt. És hát megértem, hogy találtak sokkal izgalmasabb elfoglaltságot is, mint nálunk vasalni... pl :lol: :lol: :lol: :lol: Lehet, hogy nem is szerettem volna, ha valaki elpakolássza és máshogy hajtogatja a ruháimat, mint ahogy már megszoktam. :shock: :D
Hiába, már öregszem, és egyre több a rigojám!!!! :lol: :lol: :lol:

Na teszek is fel képeket!
Erről eszembe jutott, hogy pénteken is babalátogatóban voltunk, így lehet, arról is dobok fel képet! :lol: Nem hiába, beindult a babaeső az ismerősök között is... :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép Macsó papák és fiaik :)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép a két fiú: Bende és Kristóf

Kép Lora és a két fiú

Kép Anyák és fiaik

Kép Anyák és fiaik + 1 lányka :)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manófalvi: nagyon helyesek vagytok ti is a kisfiúkkal! Bende szerintem tiszta apja arcra, viszont a haja és a fehér bőre a tied... :D

Köszönjük Sára nevében is a félévfordulós köszöntéseket!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nori: boldog hófordulót Sára babának! :D

Manó: nagyon jól néztek ki!
Tetszenek nagyon a fotok!

timcike: nekem is fáj megint a fejem pedig a terhességem idején elmúlt a migrén most meg visszatért!
Meg hát nagyon frontérzékeny vagyok.És ma megint ketősfront van!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


mogyo-hát ez nagyon szar lehet,már elnézést a kifejezésért.Hála nekem nem igen szokott fájni.De mikor fáj,végem van. :?

mano-de aranyosak.Unokatesok,vagy csak barát babái?Milyen kis tündér Bende,látszik,h.nagyon jol érezte magát. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hát Timcike eléggé szar!
De ez van már gyerek korom óta voltam fejfájás ambulancián de nem találtak semmi hála!
Kaptam gyógyszert ami ugyan jó volt abba a hónapban nem fájt a fejem csak egész nap kába és álmos voltam és aludtam amikor csak birtam!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Na megjöttünk a védőnőtől!
Fogyott másfél-két hét alatt 10 dekát! De azt mondta, hogy ez nem gond! Soha többet nem viszem el félidőben, mert azért csak idegesít! Pedig az étvágya ugyanolyan jó! :? Na mindegy, most két hét múlva újra menni kell. De a doki is megnyugtatott, hogy ne izguljak, ez símán belefér, meg egészséges Dana.
Ja ige, a szurit is megkapta! Hát ő bizony sírt egy kicsit, de a konyi gyorsan megnyugtatta! Szerencsére!

Manó: Nagyon jók a képek! És Bende tényleg nagyon hasonlít az apukájára! :D

Fejfájás: hát én is arra ébredtem hajnalban, hogy jócskán hasogat! De meglepim is volt, :? , így már nem tudom, hogy az okozta vagy a melegfront, vagy a kettő együtt!
Vendég
 


Hol van itt ma mindenki elveszve?
enyje-benyje lányok, hát mi lesz így a topic-al? :lol:
Vendég
 


nagbri-szerintem se bánkodj rajta.Sok babánál előfordul a fogyás. :wink: Behozza Dani az biztos.Milyen oltást adatatok be neki? :shock:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


reggelt!

Hát Brigi szerintem se izgulj múltkor meg kéthét alatt mennyit nőt hosszra!
Lehet ,hogy azis közre játszik!

Én meg reggeliztem már egy kis somlóit!Anyáék csináltak hétvégén és ma még volt egy kicsi megettem!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a sok-sok bókot ezekről a kisfickókról!

Nóri! Ne haragudj, nagyon figyelmetlen vagyok. :oops: Boldogságos miniszülinapot utólag is Sárának! :)

Manó! Édes ez a 2 kispasi! Olyan cuki Bende a képeken! Egyre szebbek a vonásai. Ami a "kire hasonlít" témát illeti én mindkettőtöket látom Benne. Az biztos, hogy nagyon szép kissrác. :)

Brigi! Ne aggódj! Csak azt tudom mondani, amit tegnap beszéltünk. Milyen volt az éjszakátok?

Mogyo! Ezt nevezem! Reggelire somlói! :lol: Megértelek ám, mert én sem tudok neki ellenállni! :wink: Ágikának tetszik még az új ülőke?

Timci! Örülök, hogy javulgat a karod! Remélem már teljesen rendben van! :wink: Atticyval mi a helyzet? Náthás még szegény? Remélem nem tőlünk kaptátok el! Bár a doki azt mondta tegnap, hogy nem fertőző.

Ádi már egyre jobban van, bár még sokat folyik a nózija. Most porszívózzuk Neki rendesen. Tényleg lányok! Használ valamelyikőtök elektromos orrszívót? Mi a véleményetek róla? (Csak azért kérdezem, mert Ádinak már herótja van a porszívóstól.)

Szép napot Nektek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Brigi! Majd elfelejtettem: nagyon tetszik Dana új vonalzója!!! Édes!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Köszi, Nóra, Timcike, Nagbri! és Neked is Mandula! :D Mindenki mást mond, és néha mi is tanakodunk, mert van, mikor úgy néz, mint Apa, máskor meg úgy mosolyog, mint én... :D
A látogatás egyébként barátok gyerekeinél volt. :D

Hú, Mogyó, ez nagyon rossz lehet! Ilyen görcsös fejfájás.... :(

Nagbri, remélem, tényleg nem aggódsz már, amiért nem úgy hízott (Fogyott) Dana, mint ahogy kellene. :?

Mandula, mi Pesztonka orrszívót használunk, és eddig jó volt. BÁr szerencsére nem kellett sokat használni. :D ez olyan 7e körül van, ha jól emlékszem.

LÁnyok, nem tudom, kinek milyen ismeretségi köre van, de van egy eladó babakocsi, ami a sógornőméké volt. Ha esetleg tudtok valakit, akinek szüksége lenne egy régi tipusú CAM nagykerekű bkocsira, akkor szóljatok, lszi. Ha kell, küldök képet is. Köszi

Na megyek, mert ezer a tennivaló!
Falevél, Mogyó, Ti mikor mentek úszni??? HA mentek egyáltalán???
Én már nagyon remélem, hamarosan elmúlik a karján az oltás helye, és akkor nagyon-nagyon szeretnénk menni...

Noémi, hogy sikerült a keresztelő???? Várjuk a beszámolót és a képeket!!!!!!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mandula: hát azóta nem használtuk hisz ugye akkortól szbad ha már tud ülni!

Manó: én is úgy látom ,hogy mindkettőtökre hasonlit Bende!

Egyébként nállunk is igy van van mikor olyan mint én néha meg mintha az apját látnám benne! :lol:

Úszás: jó volna már menni!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Lányok : nem kell véletlenül valakinek Avon True Glow parfüm? Ajándékba kaptam még decemberben, fel is van bontva, de nem használtam mert nem tetszik az illata. 1500 FT-ért szívesen odaadnám valakinek (3299.- az új ára)...

Mi ma voltunk a védőnőnél, Sára most kevesebbet hízott, viszont 3 hét alatt megint 2 cm-t nőtt, így most 9530gramm és 71cm.

Manófalvi:
az úszás teljesen feledésbe merült, de most újból elkezdtem gondolkodni rajta, most hogy megkérdezted. A Metamorfba akarsz majd menni?

Kép

Kép
falevel2
 
 


Mandula: nekünk is Pesztonka orrszívónk van és nekünk bejött, a kézinél százszor hatékonyabb, viszont a porszívóssal nem tudom összehasonlítani, mert az nekünk nincsen... Sára ettől is ordított mint a sakál, szóval arra ne számíts, hogy ezt majd jól tűri Ádi, de kisebb a hangja a gépnek, mint a porszívónak az biztos.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél, igen, valószínűleg a Metamorfba tudnánk menni. Ez közel is van, illetve nem kell autóba ülni, és így nem függünk Apától. :D
Sára szép nagy lány! Nagyon gyorsan nő!
A Pesztonkát én is azért szeretem, mert nincs olyan nagy hangja. Porszívósunk nekünk sem volt, így nem tudom összehasonlítani a hatékonyságot, de az biztos, hogy barátibb a hangja ennek, mint ha a porszívót kapcsolnám be. :roll:

A hétvégén a barátnőméknél lemértem Bendét (igaz, ruhában), és a szerint "már" 6700 g (ruhástul). Elméletileg 150-200 g lehet a ruha, és akkor teljesen jól hízott az elmúlt 2 hétben. :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kriszti, Noémi, merre vagytok???

Lányok, köszike, már nem is izgulok! Dana azóta is tökéletesen jól eszik! :D

Timcike: Örülök, hogy javul a karod, de legközelebb tessék dokihoz menni!

Orrszívó: Nekünk porszívós van, de az tuti, hogy kitakarítja rendesen a gyerkőc orrát! Bence nem is reklamárt érte mikor kicsi volt!
Danát nem tudom, mert lassan fél éve, hogy utoljára használtuk nála! :D

Manó: Szerintem Bendének is szuper jó a súlya! Teljesen normális, ne is izgulj miatta!
Vendég
 


Mandula: KÖSZI!!!!
Vendég
 


így élvezték a mai napsütést a fiúk!
Kép A vad motoros Kép Kispasim!
Vendég
 


Sziasztok!Na mára már tiszta új a karom. :wink: De viszont a kis legénykém beteg.csorog nagyon az ora.Éjel 2óránként kelt,mert nem kapott levegőt.Szörnyű.Annyira sajnálom szegénykémet.Nem akarom fojton szivni az orát,mert kegyetlenül elenkezik,és nagyon fél.Én meg nem akarom kinozni. :cry: Mindjárt felhivom a dokinénijét.A fenébe is,h.nincs kocsi,h.bevigyem.Akkor lennék a legnyugisabb. :roll: Nem szeretnék még egy ilyen éjszakát,mint a mai.Szőrnyű. :?

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nagbri-nagyon szép pasijaid vannak.Mi nem mertünk kimenni,mert fujt a szél,és még igy is csorog a nozi.Láza nincs szerencsére és nem is köhög. :shock: Szuper az a moci meg a napszemüveg,hát nem semmi. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Brigi: nem semmi hapsijaid vannak!

Timcike: remélem semmi komoly!

nállunk is most aránylag jól aludt a lány én nem birtam most sem!
Talán a telihold!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


mogyo-én is remélem.Megyünk be busszal Kecsora a dokinénihez,mert még mindig egy kocsi van. :twisted: Annyira rosz,h.buszoznom kell,ráadásul az utoban van a sport kocsija,igy meg ezt a nehéz babakocsit kell fölcipelnem a buszra.Remélem segiteni fog valaki. :roll: Aztán Attilával jövünk haza.Már alig várom,h.odaérjünk,lássam mit mond a doki.És,h.megkönnyebüljön a pici szivecském. :?

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: remélem minden rendben a babócával?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Timcike: hogy ment a buszozás? Hogy van Atticy?

Többiek hova tűnt el már megint mindenki??? :?
Vendég
 


Sziasztok!

Csak bekukk gyorsan.

Köszi lányok az infót orrszívó ügyben. Nem tudom, hogy vegyek-e, mert kipróbáltuk ma az egyik ismerősömét, és nagyon fél ettől is. Lehet marad a porszívós. :oops:

Timci! Remélem gyorsan rendbe jön Atika! Küldök Neki egy nagy gyógyító puszit! :wink: Ja, és drukk, hogy ne legyen még egy ilyen éjszakátok!

Mogyo! Jó, hogy ilyen jó-alvó lánykád van! Bezzeg Ádám! 2x kel egy éjszaka. :(

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: jó alvó áááááááááááááá.
PL: ma éjszaka fél -1 óránként kell a cumiért és alszik is vissza szerintem a fog ,nem sir csak viszket neki gondolom én!

És tényleg nagyon be van neki durranva az alsó kettő de hogy mikor bújik ki! :roll:

Brigi: tényleg ti ,hogy álltok fogászatilag Danival?

Timcike: remélem minden oké, gondoltam ám rátok tegnap!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Még nincs fogunk! De most nem is olyan vészesek az éjszakák!

Hát mi ma megint elmegyünk itthonról, de tessék sokat írni!
Jó lenne ha estére nem győzném visszaolvasni, amit ma írtok! :lol:
Vendég
 


jó csavargást nektek!

Ma megint jó idő lesz én is sétálni akarok egy nagyot!

Apa dolgozik!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Most nem volt időm visszaolvasni benneteket, majd még jövök. Csak hogy tudjátok, nem tűntem el. :D
egyébként Bende valószínűleg lebetegedett, du megyünk a dokihoz. :( :(
Addig ápolgatom és lesem minden kívánságát. :)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


mogyo-jaj de édes vagy! :wink: A buszozás nagyon jol ment,nem kocsival vittem,hanem kenguruba,be se fért volna a babakocsi annyira szűk az a busz.Atila várt az állomáson,ugyhogy nem is kellett gyalogolnom. 8) Elvitt a dokinénihez.Megvizgálta,és felirt neki 4 féle gyogyit.Este be is adtam neki.Orcsepet is.Sir szegénykém,de legaláb kap levegőt,és átaludta az éjszakát! :wink: Én meg nem,mert fojton füleltem.Pedig még megy a legzésfigyelő,csak hát,aggodtam. :oops: Hála láza nincs.Picit köhög,meg a szemein látszik,h.beteg.Nagyon nyugis,nem adja önmagát,nem tetszik igy nekem.Hol van az én kis örökmozgó kis gézenguzom? :? Remélem hamarosan megyógyul.Mára azért jobb,mint a tegnap,pedig csak 1 adag gyogyit kapott. :wink:
Jahhh,és a buszon végig aludt.

mandula-szuper volt az éjszaka,locsi,szopi és be is aludt.Kicsi drágám reggel 8-ig nyomta. :wink: Most meg nézi a kedvenc meséjét. :lol:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


mano-mi is,látod?Egész télen nem volt semmi baja,és most,.kezd fölmelegedni,tessék... :shock: Gyógyuljatok meg!!!!!!! :wink:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sok gyógypuszi a babáknak!

hát sajnos előfordul az ilyen!

De reméljük hamar túl leszek rajta .múltkor mikor Ágika volt beteg ahogy beadtam az első gyógyszert neki egyből jobban volt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Timcike, nektek is jobbulást! Örülök, hogy a buszozást sikerült megoldani.
Valószínűleg BEndének is hasonló tünetei vannak, köhög, zilálva veszi a levegőt, pici orrfolyás, de láz sehol. És mi sem aludtunk 11-től! :( :( De ez most másodrangú! Már nagyon várom a du-t, hogy megtudjam, mi a baja, és elkezdjem kúrálni...

igen, azt hiszem, tényleg ez a jó idő kedvez a baciknak.... :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hát pedig volt száraz hideg ebbe elfagytak a bacik bár mindig van valami új!

De utálom megint fúj a szél!Igy megint elmarad a séta!
Hiába van jóidő én nem merrem ebbe a nagy szélben kivinni!Jelképes meleg 8,5 fok van nállunk!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Timcike, Manófalvi: jobbulást mindannyiótoknak!

Képzeljétek ma Sára hasról hátrafordult, azóta gyakorolja nagy lelkesen, csak mindig hisztizik, mert visszafordulni még nem tud, meg a keze is beakad...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem, elmentünk a férjem családjához Alexandriába 3 napra. Elvoltunk, ennyi pont elég is volt, és Aziz sem rosszalkodott az úton. :) (850 km)
A családot nem igazán kedvelte, szinte nem is mosolygott rájuk, pedig tudjátok milyen kis barátságos, még a másik autókba is átvigyorog. A család viszont nem jött be neki. Meg szerintem a körülmények sem. Volt vagy 15 fok a házban, végig nagykabátban ültünk., nincs fűtésük... :? Na, mindegy most letudtuk jó pár hónapra.

Manó: édesek a gyerekek, úgy látom korban is közel állnak egymáshoz! Jobbulást Bendének, remélem ma éjszaka már jobban lesz, és tud!tudtok aludni!

Mogyó: sajnálom, hogy nem tudtok sétálni, azért ilyenkor az udvarra kiviszed kicsit levegőzni?

Brigi: olvastam, hogy Dana kicsit vesztett a súlyából, szerintem se aggódj, dehát ahogy látom már nem teszed! :) A képek édesek, szuper a komp, és látszik, hogy nagyon élvezi. :)
Bencének sem semmi a motorja, nagyon vagyány. 8)

Timci: Atticynek is jobbulást kívánok, de látom már jól telt az éjszaka! :) Örülök, hogy jobban lett a karod is!

Falevél: útólag is boldog hófordulót Sárának! Hihetetlen méretei vannak, naggyából Azizéval megegyezőek! :D

Mandula: de édes lehet Ádi, ahogy mondja a nevét!! :D :D Egyébként nem azért kérdeztem, hogy már kellene beszélnie, általában 1 éves korukban kezdik el, úgyhogy még van időtök! :) Szerintem nemsokára magától is állni fog, és utána akkor hamar jön a séta! :) Aziz is mászik, bár még ha elfárad átvált a kúszásba. Még nem túl profi. :D Nekünk is orrszívó porszivónk van, és nem gondolnám, hogy az elektromostól nem félne, mert mi próbáltuk olyan porszívóval aminek szinte semmi hangja, ilyen 500 ezer forintos, és teljesen úgyanúgy sírt, mint a másiktól. Gondolom az zavarja őket legjobban, hogy az orrukban piszkálódunk. :?
Jobbulást Nektek is, nagyon kellemetlen a babáknál a nátha. :(

Teszek fel képet! Aziz arca kb állandóan ennyi örömet sugárzott. :)

Kép unokatestvérekkel


Kép nagymama

Kép unokatestvérek

Kép

K.

Lilypie Maternity tickers


Falevél: gratula Sárikának! Majd akkor hamar vissza is tud fordulni!
Érdekes, hogy mindenkinél hamarabb jöna hasról hátra. Nálunk hátról hasra tudott először 4 hónaposan, a másikat csak vagy 1 hónap múlva. :roll: Bár Aziz szinte semmit nem volt hason, annyira nem szerette.

Lilypie Maternity tickers


Brigi!! De vaksi vagyok, utólag is boldog hófordulót kívánok Danának is!!

Lilypie Maternity tickers


kriszti-sajnálom,h.nem jöttek be neki a nagyszülők meg az otthonuk. :roll: Dehát Ő máshoz van szokva.Nagyon édeske a fotókon,és nagyot nőt.Mikor jösztök haza legközeleb? :roll:

mano-köszönöm,nektek is,szolj vissza,h.mit mondott a doki.Én ma felhivtam ujra s azt mondta,h.szerencse hamar elvittem,mert eből tüdőgyuszi lett volna.És,h.elkapta valakitől ezt a csunya bacit.De a lényeg,h.étvágya van és kezd hejrepattani.Szerdán kell menünk kontrolra,h.maradt-e valami szövödménye vagy sem.remélem nem lesz semmi.

mogyo-hát itt is fuj a szél,de a doki azt mondta vigyem ki,mert megnyugszik a levegön és kell neki a fris oxigén.

falevél-nagy gratula Sárikának.Hamarosan nyügi nélkül is menni fog. :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hát érdekes de ilyenkor még az udvarra sem isszem ki olyan huzat van nincs olyan hely ahová nem fúj be a szél!

Kriszti. hát akkor Aziz sem fog nyaralni menni a mamához!

Timcike: hát igen múltkor Ágika új kapta el valakitől!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Jaj édesek a képek!

Nóri:grtula !Ügyes baba holnap már akkor ülni fog egyedül !Mert hát be kell potolni a dolgokat! :D

Kép


Kép
mogyoland
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?