Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Nagbri! :D

és szintén ezért váltottunk etetőszékre. :D azt az 5 percet kibírja. :)
én már nem raktam járókába, mert gyakorolta a forgásokat, ami most már oda-vissza megy, igaz nem sűrűn, de már önállóan. :D :D ezért a szőnyegen kotorhat, ha szeretne. :lol:
Bár ehhez szerencsés a lakásunk is, mert a konyha+nappali egyben van! :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hát ismerős nekünk is venni kell etetőszéket mert hát a babahordózó :roll:
járokánk van nekünk is de még nem raktam be bár hálos nem tudom mennyire fogja kultiválni!
Hát nem tudom de nállunk is bejátszik a fogzás éjféltól sűrűn felkel nem sír csak adni kell a cumit és hát úgye fogni kell mert magától nem tud alszik tovább eltellik egy kis idő megint ez igy megy 5 óráig álltalában mert akor eszünk
Reggel megint jól alszik most ébredtünk fel!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyó, hát akkor nektek sem túl jó az éjszakátok :(
Nem tudom, mi lehet, de Bende is hasonló tüneteket produkál. (viszont a doki szerint még nem jön a foga)

Járóka: azért annyiban jó, hogy ha otthagyod, akkor tudod, hogy onnan nem mászik ki. :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

 
 

Hát igen csak sokan a fát ajánlják.
De viszont etőtőszéket műanyagot akarok venni!
hol lehet venni jót?

Nállatok ,hogy van felébrednek a lurkok egyből éhesek?
Mert mi álltalában majd 1 másfél órára rá leszünk éhesek!

Tegnap adtam neki hippes őszibarack-banán tejpépet mert valahogy a sima nem izlett neki!
Na az izlett neki!Bár mondta a doki ,hogy várjak vele 5 hós korig! :oops: :oops:
Mert nem tudja milyen benne az őszibarack por!
De nincs baja tőlle!MEg 4 hós kortók ajánlják!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyó!
mi örököltük az etetőszéket, de talán nézd meg a Faktumban, ott elég sokféle etetőszéket láttam. Az Alföld sztem drága, Petőfi s u szintén... nem is tudom, még hol lehetne megnézni... kméten.

Bende sem lesz egyből éhes, amikor felkel. Főleg reggel, még vagy 1 órát elbeszélget a macinak a kiságyában! :lol: csak mi nem tudunk tőle aludni.. :wink:
napközben sem veszi észre egyből, hogy éhes. Amikor elkezdem cserélni a pelust, na akkor rájön, hogy hoppá: neki ennie kellene már... :D és ordít is: a cicit, de azonnal!!!! :roll: :lol: :lol: Imádom! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


ha a port 4 hótol ajánlják, akkor szerintem nem lehet nagy gond... illetve Ágika már 4,5 hós! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hát igy gondoltuk mi is!
Azért mertem neki adni!
Na megyek mert apa madártejet kiván!


Ja egyébként a lány is igy van egyet gondol és olyan orditás rendez a kajáért csak nállunk többet kell várni a tápszerre!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Etetőszéket és járókát én a Széchenyi városban (Széchenyi patika melletti) bababoltban vettem. A fa etetőszék ott 8500 ft volt, máshol 9500 felett vannak. A műanyag etetőszékekért nemérdemes odamenni, mert abból alig van és nem az olcsóbb fajta.

Ma volt nálunk a védőnő, minden ok, és szerinte Sára az a típus, aki egyik napról a másikra fog forogni, kúszni-mászni...csak győzzünk majd pakolni utána... Hát ebben lehet valami, mert nagyon erős baba, mégsem forgolódik még... Egyelőre a kézkoordinációval van elfoglalva, most már inni sem tudok, ha az ölemben van, mert kikapja a kezemből a poharat...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél, Sára akkor tényleg jó erőben lehet. :D Ezért is hízik ennyire, mert már előled is eleszi a hamit! :lol:
Végül tényleg 1 nap alatt felül, feláll és már el is indul! :D Hallottam már ilyet!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hát akkor kösd fel a gatyaszárat Nóri! :lol:

Megint úgy fáj a fejem hidegfront! :?
Kész vagyok ráadásul ilyenkor migrénes jellegű!

lánykám ebédre bevágott egy üveg bébiételt krumpli -alma kompózicót! :D
Most meg nézi ahogy az apja játszik!

Nagrbi: akartam már kérdezni ,hpogy ti mennyiért vettétek a fürdőkarikát?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Mogyó: jobbulást neked! Hallottam, hogy nagy hidegfront érkezett ma hozzátok! :( Szerintem ha van hálós járókátok felesleges venni fát! Abba is jól bele tudnak kapaszkodni, és felállni! Biztos szeretni fogja, Aziz nagyon elvan a járókában, pedig nem egy magányos tipus, mindig ordít ha egyedül hagyom.

Manó: egy kis kalóriabomba nem árt néha! :) Mi sem ünnepeltünk végül semmit, sőt össze is vesztünk. :? Szerencsére nem tartott tovább fél óránál. :D
Ügyi Bende, hogy forog össze-vissza! Megnézném, még mindig olyan kis picike törékenyke? Annyira édes!! :D :D NEm becézed egyébként? én meg vagyok hülyülve a becézéssel, nem tudom Aziznak szólítani, mindig gyagyázom. :)

Falevél: szerintem Sára pont a súlya miatt kezdi később a mozgásokat. Unokaöcsém ugyanígy volt, majd 8 hónapos volt mire megfordult, ő is jó súlyban volt... :roll: A testvére meg már 6 hónaposan felállt, olyan kis mozgékony volt. Most viszont mindkettő ugyanolyan erős, okos, szép gyerkőc. :D :D

Brigi: készül már a sörkifli? :wink: Köszönöm szépen még egyszer az avatart! Azért megpróbálom még majd átküldeni a másik képet, mert ezen olyan kis rút vagyok. :lol:

K.

Lilypie Maternity tickers


Mogyo: 5000 volt a szék!

Bocsi csajok, este mindenkinek írok, de vár a takarítás ezerrel, meg az üvegfestés is, Bencének a dínók ugyebár! :lol:
Vendég
 


Kriszti! Ment a kép! :lol:
Vendég
 


Köszi a választ Brigi!

Kriszta: jaj az ne jó ,hogy összevesztek de aza jó ha nem tart sokáig azrét mi is összeszoktunk durrani néha!
De nállunk sem tart sokáig!
Tényleg párod könnyen felkapja a vizet?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


komolyan? köszönöm szépen!! :D :D :D

Lilypie Maternity tickers


Szólj ha megkaptad, azt még megvárom, aztán kikapcs!
Vendég
 


Brigi: ne haragudj, már nem jöttem ide vissza, nem láttam, hogy írtál! :oops: Megkaptam a képet, de nem tudom feltenni, mert 7 kbyte, és 6-ig enged, de mostmár ne foglalkozz vele, ez is tökéletes, mai van!! :D Köszi mégegyszer!!! :D

Mogyó: mi sem szoktunk túl sűrűn szerencsére, általában inkább én kapom fel a vizet, és Mahmoud gyorsan megbékít. Most például elvitt shoppingolni, és vesz nekem egy szép puma cipőt. :D Megéri egy kicsit veszekedni. Hihihi :) Ha viszont ő gurul be rám, akkor vagy 2 napig mérges, nem lehet megbékíteni. Nálatok hogy van? :)

K.

Lilypie Maternity tickers


Nállunk mind a kettőnknél gyorsan elszáll a harag!
Meg én nem szeretek haraggal elaludni!
Bár a majdnem 9 év alatt egyszer volt igy!
És következő nap kiderült ,hogy terhes vagyok! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mi keresztelore kaptuk az etetoszeket,de a Faktumba viszonylag olcso es jo minosegu szekek vannak.Mi ott vettuk a furdetoszeket 3 ezer valamennyiert. :wink: Meg van az Alfoldibe is meg a Malomba,de ez a 2 hej dragabb,mint a Faktum. :roll:

Egy anyuka se aggodjon a babaja miadt,hisz minden baba mas es mas.Egyik hamarabb ul,masik all,megy,maszik,forog,masik meg semmit nem csinal,de hamarabb behozza,min azt gondolnank. :wink:


KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Késöbb még lehet visszanézek!De ha nem,szép álmokat! :wink:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Hú, de sokat írtatok! :D Nem nagyon olvasgattam vissza. Ma Ádi egész nap fent volt, délelőtt aludt egy órácskát, éjszaka meg műsort rendezett, úgyhogy kész vagyok. :roll:

Noémi! Utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk Bálintodnak! Gondolok Rátok vasárnap. :wink:

Manó! Nagyon édes Bende a képeken! :) Mi sem szoktuk, meg nem is tettük Ádámot járókába, nálunk is a földön csúszott-mászott mindig. A bon-bon jó dolog, sajnos én is nagyon szeretem. :oops:

Kriszta! Fő, hogy gyorsan kibékültetek! :wink: Szoktunk mi is időnként összedurrani, de szerencsére nálunk sem tart sokáig. De kedves Mahmoud, hogy így kiengesztel! :)

Mogyo! Gyógyulj meg! Tök jó, hogy ilyen étkes lánykád van. Te szoktad Neki a kaját csinálni, vagy inkább veszed?

Nóri! Ádi is így volt, 2 héten belül megcsinált mindent. Mondjuk 8 hónapos koráig semmit nem csinált a forgáson kívül. Mennyit nőtt a kicsilány?

Timci! Egyetértünk, a Faktum tényleg a legjobb babacuccok szempontjából. Mi is ott vettünk Neki egy csomó mindent. :wink:
Most mondjuk a Corából kapott Ádi műanyag etetőszéket.

Dobok fel egy pár képet az uraságról:

Kép

Kép

Kép

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Hát én ma jól eltűntem!
Délelőtt vásárlás, miután hazaértünk meg minden más! Már kisütöttem 6 adag sajtosrudat, a sörkifli első fele meg most sül! :lol: Készen van a hátam! :?
De rend van, már csak a felmosás maradt! Fiúk meg alszanak!

Veszekedés nálunk is előfordul! Én is utálok haraggal elaludni, mert tutira pocsékul alszok akkor!

Adri: Bocsi, de nem értem ide időben! :(

Mogyo: Szerintem nyugodtan adhatod neki, én mindkettőnek adtam 4 hós korától! Dana imádja is!
Vendég
 


Kivancsi vagyok siekrult-e?

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nem illesztette be.Valami baj van.Azt irja a kep nem tobb,mint 6 kb.

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na sziasztok!

Mandula:Ádi milyen nagyfiú már! :lol:

Na vettem a lánynak az egyik oldalról ülökét 3000 ft.-ért Flipper remélem nem ilyen ment nálatok tönkre Brigi! :roll:
Szerintem annyiért megérte is itt van Kecsón igy még csak postaköltséget sem kell fizetni!


timcike. egyszer majd csak sikerül, nekem olyan programom van mikor kicsinyitem egyből irja ,hogy hány kbyte.

Kép


Kép
mogyoland
 
 


MOgyo: Nagyon jól vetted! Sárga? Mert szerintem akkor ugyanaz, mint ami most nekünk van! :lol:
Vendég
 


Hát ez éppen zöld!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo, akkor az a másik fajta ebből. Nézted a képet amit feltettem, hasonlít rá?
Mert ebből van egy drágább kiadás, és az zöld! Szerintem ez lehet, nem?
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mogyó: gratula a fürdetőszékhez, nagyon jó áron vetted!! Nem semmi a sztori, amit írtál! :D Mármint mikor kiderült, hogy terhes vagy! :)

Brigi: remélem jól érzitek magatokat!! :D Majd mesélj, h milyen volt!

Adri: szupi az etetőszék! És Ádi milyen nagy!! :shock: Mi is most vettünk, de nem szereti Aziz, mert be kell kapcsolni az ővet, és így egyből ki akar jönni. Mikor csak őv nélkül rakom bele, elvan, de én meg félek, hogy kiesik. :roll: Sajnálom, hogy rossz napotok volt! Egyébként miket csinál Ádi? Hogy áll a mászással, menéssel? És miket mond? Alig várom, hogy Aziz is ilyen nagy fiú legyen már! :)

Timcike: jobban van a karod?

Lilypie Maternity tickers


Szia Kriszta!

Igen, jól éreztük magunkat, kapott egy szuper Siesta kiscipőt a keresztanyjáéktól! Kis kutyus van rajta! Tök jó gumis talpa van, olyan igazi első kiscipő, amiben a babák elindulnak!
Meg tőlünk is megkapta a pasis ruháját! Annyira édi benne!
Most éppen pihi van, mert még a dédik meg a nagyiék nem jönnek, csak kb. 3 körül!

Ti jól vagytok?
Pü-t megkaptad?
Vendég
 


Kép Bence készítette Kép A fiúk és én
Vendég
 


Brigi: igen ez az el is hoztuk és nagyon jó állapotban van de még nem merem azért benne fürdetni mert hát úgye 6 hós kortól ajánlják!

Nagyon jók a képek és Dani milyen nagy már!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Brigi: Nagyon szépek a képek! Vagyis Ti vagytok szépek! :D Dani nagyon vagány az új ruhában! 8) Ezt vettétek neki? Biztos szupi lehet a kiscipő is! :) Majd tegyél fel kompozós képet is, azt gondolom most kapta meg a nagyszülőktől!
Mi elvagyunk, semmi különös. Rájöttem, hogy Aziz azért nem akart elaludni éjszaka, mert külön altattam. Mahmoud javaslatára visszatettem hozzánk, erre láss csodát 2 perc alatt alszik. Elötte órákig szenvedtünk. :roll: Így most én szoktam átmenni az ágyra, ha már nagyon nem férünk el.

Mogyó: szerintem is várj vele még picit, ha ne mis 6 hónapig, de amíg kicsit erősödik a gerince, és tud ülni.

Most hívtak meg bennünket nyárra síelni, annyira remélem, hogy végre a kedves férjem is el tud velem jönni Magyarországra!! :roll: Még sosem látott havat... :shock:

K.

Lilypie Maternity tickers


Az hadján a hó de akkor tartjuk a bulit nállunk mikor ti is itthon lesztek! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


hát mondjuk nem tudom mennyire érezni jól magát!


Egyébként nem tudom mi van de a csajszikám nagyon jól tartja magát iszonyatosan erős azért ma egy picit belecsempészem ,hogy kiprobálja de tényleg csak egy proba erejéig!
Most azt csinálja ,hogy húzza fel magát szinte félig felül nagyon erős ezt már a doki is mondta meg a védőnő is ,hogy szerinte jövőhónapban simán ülni fog! :shock: :D

Ha fogom a kezemben is simán előredül és ül!
Múltkor azzal szórakoztatta magát ,hogy előredült és aztán vissza de ezt vagy 10-szer!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Kriszta, nagyon tuti lett az avatarod!!!! :D
Összeveszni pont valentin napon! ejnye-ejnye.... :wink: de szerencsére nem vagy haragtartó! :D és még lesz egy jó cipőd is! :D Nálunk is Apa haragja tart egy kicsit tovább, viszont ő nem nagyon Tud/szeret bocsánatot kérni. De már X év után eljutottunk odáig, hogy tudom, hogy mit szán a békítő "bocs"-nak. :D Én meg kiadom a haragom, és már el is felejtem. De néha muszáj durcizni, hogy komolyan vegyen... Hi-hi-hi :lol: és akkor én is kapok valamit... :lol: (CSOKIT :lol: )
Becézések? Vagy símán Bende, vagy Manó, Manó-Csibe, Csibe-Bibe, Baby-boy ...stb. Szóval nincs hiány így sem a becézésekben, mégha nem is a nevéhez kapcsolódik. :D :D :D
Kriszta nyárra sielni???? :roll: És tényleg akkor legyen a tali! Mondjuk ha Apás buli lesz, akkor nem lesz gond, párom nagyon jól beszél in English. :D

Mandula, édes pofi Ádi! :D És nekem egyáltalán nem tűnik sápadtnak, hogy vashiányos lenne.... tényleg van már eredmény???

Hű, Nagbri! Duracell nyuszi veszett el benned!!!!????? :D Ennyit kaját sütni-főzni! Nem semmi!
Dani nagyon ügyesen fotóz! :D És jól néztek ki! Remélem, a partik is jól sikerültek!

Mogyó, gratula a fürdetőszékhez! Nagyon ügyi Ágika, ha már ilyeneket csinál! :D Tényleg hamarosan ülni fog, ha már most gyakorol. :D

Timcike, hogy van a karod????

Noémi, remélem, nektek holnap jól sikerül a keresztelő! Ma mi is voltunk bejelntkezni, de nem nyitott senki ajtót. Így a jövő héten újra próbálkozunk. :)

Na megyek, mert mindjárt pancsi, és addig még sok tenni valóm akad. :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hát igen mi is mindjárt pancsizunk és ilyenkor én is ide oda rohangálok kajcsi kész legyen mert nagyon éhes tud lenni de csak akkor mikor öltözünk fel!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Hát jó volna nyáron apák is ráérnének erre a talira ha kell akkor hétvégére szervezzük! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Manó, szerencsére nem kellett főznöm, de a süti sütés megspékelve Bence dínóinak elkészítésével üvegfestékből, hát elég húzós volt. Fél egykor fejeztem be neki az utolsót! :D

(a képet Bence csinálta, Dana még nem tud :lol: )

Mindenki nagyon jól érezte magát, Bence egy szemet nem aludt már tegnap se, most be van ájulva, mert ugye pörgött ezerrel, felmászott a dédnagyapja hátára is és lovagolt rajta. A szeme alatt meg olyan karikák vannak, hogy csak na! Nagyon mérges voltam, hogy nem aludt. Mindent kitalált, hogy ébren tartsa magát! Nem egyszerű pasi! :?
Dana meg hatalmasat aludt a két vendégsereg között!
És élvezte a felhajtást! A komptól majd elrepült, úgy örült neki! A zenélésre jár mindkét lába! :lol: Kép Új babakocsi+új cipő Kép Így tetszik a komp
Vendég
 


Mogyo: Beleültetted végül? Mi decemberben kaptuk, és onnantól kezdve néha egy kicsit beleraktuk, hogy szokja. Mostmár nagyon élvezi, bár ebben sokkal nagyobb mozgástere van mint a régiben volt. Mi most vagy egy órát pancsiztunk kettesben, mert Bence már aludt! Nagyon jó volt! :lol:
Vendég
 


hát nem birtunk magunkkal és beleraktuk egy kicsit és nagyon tetszik neki alig birtuk kivenni utánna!Csináltam foto majd rakok fel!
Hát akkor jól érezték magukat a gyerkőcök!

És a dédi is azt hiszem ki lett fárasztva!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Daninak nagyon boldog hófordulót!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!ezer bocsi,h.nem irtam eddig...nem voltunk idehaza,és mire hazajöttünk már hula voltam... :oops: Nagyon szépek a képek.Imádom nzni a babákat.
Mandula-szuper etetőszéketek van!!!!Látom már akis király imádja is. :wink: Rengeteget változik ez a gyerek.Hétről hétre. :wink:

Nagbri-szuper dolgokat vetetek Daninak.Én nem merek venni neki kompot,sokan ellenzik.Pedig a kényelmem szempontjából igazán jolfogna. :wink: De ha rá gondolok,inkáb nem. :lol: De nagyon tetszik amit vetetek.Használjátok egészséggel!!!! :wink:

Karom?Köszönöm,h.érdeklödtök.Köszönöm szépen már a tegnaptól egész hejrejött.Kenegetem és maszirozgatom,és ma már a hajam is be tudtam kötni.Már ki tudom egyenesiteni,néhamegfájdul,de már nem vészes. :wink:

Tegnap mi is vettünk Atticy-nak 3 pár pizsi rugit,két pár cipőt,meg egy játék mobilt.Ugyanis Bp-n minden sokkal olcsobb ,és sokkal több a választék. 8)

Majd készitek képet én is az uj cipelőről.Csuda jó,puha talpa van,a bélése bőr és van benne talpbetét.Imádom.

Most mennem kell,mert készülődünk Manduláékhoz.Én még kell mossak,meg minden,mig Atticy föl nem kel.

Kellemes délutánt!!!!

Sikerült az avatar!!!!Örök hálám Brigi!!!! :wink: 8)


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nagbri-dani babádat a Jó Isten éltesse nagyon sokáig!!!!!Legyen mindig egészséges és nagyon boldog kisbaba!!!!! :wink:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mogyo, Timcike: Köszöni szépen Dani!

Timcike: Akkor ti is vetetek egy csomó minden jó dolgot! Hát igen, Kecsón se túl nagy a választák, ezért fogadtuk meg mi is, hogy lejárunk majd Szegedre! Ott is jó nagy választék van! Itthon pl. olyan cumit mégcsak nem is láttam, amit Dana kapott, a rágókásat, ott meg egy csomó féle volt!
Komp: Egy csomóan használják, meg egy csomóan tiltakoznak ellene. Szerintem ha nem egész nap ebben van, és ha odafigyel az ember, hogy milyet vesz, akkor nem hinném, hogy ártana.

Mogyo: Elhiszem, hogy tetszett neki, Dana is imádja! :lol:
Vendég
 


Apa rakott rám koronát!Na de milyent?
Kép


Kényelmes ez a kiságy!!!
Kép :lol:


Ennyire tetszik! Kép


Itt meg megtanulmányozom már ,hogy mit kaptam!
Kép

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Nagyon jó! :lol: akkor nektek is tetszik a pancsizás! Tündéri ez a kis vigyori lány!
Vendég
 


Sziasztok!

Ja, persze Nagbri, Bencére gondoltam... :lol: Nem is tudom, miért Danit írtam.... majd hamarosan ő is fotóz.... :D
Nagyon szupi kis kocsitok van! :D És a komp is nagyon tuti!!!! :D Látom élvezi Dana! És Daninak boldog 7hós-fordulót! :D

Timcike, jó az avatarod! Látom valahogy sikerült egyet feltenni! :D
és örülök, hogy a karod már jobban van. :) de azért máskor ne halogasd a dokilátogatást...

Mogyó, látom tetszik Ágikának a szék! Remélem, sokáig tudjátok használni! Édes pofa még mindig ez a csaj! :D

Mi ma elutaztunk a barátnőmékhez Orosházára babalátogatóba. a két kis pasi édes volt! Majd teszek fel róluk képet!
Most megyek, mert persze a csavargás után a házimunkát nem csinálta meg senki. :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hát Manó miért nem béreltél hát fel valakit?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Manó: Gondoltam, hogy rá gondoltál, csak nem lehetett kihagyni! :lol:

Köszönjük a hófordulós köszöntést!

Várjuk a képeket!
Biztosan édesek lehettek! ÉN annyira bírom a gyerkőcöket, ahogy ismerkednek egymással!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?