Új privát üzeneted érkezett!

Manó!

Tündéri a Picikéd!

Mi most épp Halász Juditot hallgatunk! Bálintnak nagyon tetszik. :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Na látod ezt maximálisan el is hiszem!
Nálunk szombaton névnapozás Danának! Én majd holnap kezdek el izgulni, hogy kész legyen a süti, takarítás, stb.
Vendég
 


Boldog névnapot Danának! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

 
 

Boldog névnapot DANA! :D

És persze Boldog névnapot Bálint!!!!!! :D

Ne izguljatok, lányok! A gyerekeknek mindebből az a legfontosabb, hogy szeressék őket! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Nagyon köszönöm, Manó!

Úgy vártam, hogy valaki észrevegye! Köszönöm! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Nincs mit... :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Bendét majd szerintem nem is találja senki. :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mikor van?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jesszusom!

Noémi: NAGYON-NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT BÁLINTNAK!!!

Marcsi: Hogy mennyire igazad van!
És köszi szépen!

Képzeljétek, most néztük a 2. DVD-t az Őslények országából! Annyira aranyos kis filmek, és Bencének nagyon tetszik!
Vendég
 


Tényleg mikor van?, mármint Bende névnapja???

Dana is csak a neten van fent, de hát a szülinapja után 4 nappal, olyan furi lett volna! Ezért választotuk a február 16-ot, a net alapján.
Vendég
 


Köszönjük, Brigi! :-)))

Bálint is azért lett inkább Bálint, mint Ádám, mert Ádám szept 9-én és dec 24-én van. Bálint szept 6-án született, és sem azzal sem Karácsonnyal nem akartam a névnapját egyszerre. Így kerestünk egy másik nevet.
Nekem szinte egyszerre van a szüli és névnapom, nem szerencsés.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Igen, pont ezért gondoltuk mi is.
Aztán a neten rákerestünk a Dánielre, és kiadott még a júli 21 mellett pár napot. És hát mi meg így választottunk!
De nekem a Bálint név is nagyon tetszik, szerintem olyan szép! :D
Vendég
 


Köszi szépen!

Küldök pü-t!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Oké, várom!
Vendég
 


Bende a Benedekkel márc 21, vagy ápr 16. De mi a márciust választottuk. Így apával együtt ünnepel (Krisztián, márc 13.)

Noémi, szintén 2 hét van a név és szülinapom között. :? Bár Máriából van egy pár, de a családban mindenki M, ezért már hagyomány volt, hogy mikor is ünnepeljük. Bár lehet, hogy beújítok, és lassan 30 év után máskor tartom majd.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Nekem egy hét van a kettő között! :-))))))))))))

Aztán én is találtam máskor Noémit, de már nem "állítom át" a dolgot.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi!

Ment a pü.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Válaszoltam.
Vendég
 


Boldog névnapot a fiúknak!!! :D
Noémi, nagy keresztelő lesz??? Hol tartjátok végül??
Majd én is szeretnék vmikor tavasszal, csak túl sok a kérdés és a dilemma.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Minden névnapozónak kivánunk sok boldog névnapot,álmaik teljesülését!!!!! :wink:

És persze boldog SZERELMESEK napját!!!! :oops: 8) :wink: :lol:


KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nem is irtam,h.Bende mennyire aranyos.Nagyon jol állnak neki a sötét szinű rucik. :wink:
De jó nektek,mi már kinöttük a hintát,el is pakoltam a hugicának. :oops: :lol:
Bende nem Bendeguz?Csak sima Bende? :roll:


KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ennn!

A Barátok Templomában tartjuk, utána lesz ebéd a Görög Udvarban. Ha van kérdésed, csak nyugodtan szólj!

Köszönjük a köszöntéseket! :-)


Na, megyek etetni, lehet, hogy ma már nem tudok jönni, mert gyűlnek a tennivalók!

Kellemes hétvégét mindenkinek!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Nagyon boldog névnapot Bálintnak!

Nagyon boldog névnapot Daninak is!

És persze boldog valentin napot!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Manó: nagyon cuki ez a Bende gyerek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sehol senki én mindig rosszkor jövők!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog névnapot kívánok Bálintnak, és Daninak!!

Brigi: ügyes voltál, hogy nem hagytad rá, és még ráadásul jobb is lett, amit helyette vettetek! Nálatok nagy buli lesz a névnapozás? Tök jó... :D Majd tegyél fel képeket!
Hát, szép barna szemekben felétek sincsen hiány... :wink: Hamarosan válaszolok ám a pü-re!!! :oops:

Mandula: kiváncsi vagyok mi lesz az eredmény, én azt hittem, hogy azért fehér bőrű Ádi, mert Te is az vagy. Ezzel az erővel nekem is vashiányom van. Na de ártani biztos nem ártott. :D

Manó: szuper az új avatar! És tündériek a Bendéről készült képek! Akkor nálatok azért elviselhető a foci rajongás. Nálunk állandóan az megy a tv-ben, minden bajnokságot végignézünk, és már kívülről tudom az egyiptomi nemzeti csapat tagjainak nevét. :roll: És ami a szomorú, hogy én egy nagyon kicsit sem szeretem a futballt. :lol:

Timcike: azért ha nem marad abba a fájás, csak nézesd meg dokival szerintem. De remélhetőleg csak meghúzódott vagy ilyesmi. Köszi szépen, szerintem Atticy is nagyon nagy nőcsábász lesz a szép zöld szemeivel, és a mosolyával. Majd mehetnek a fórumos fiúk együtt diszkóba. Jaj nektek Sárika és Ágika! :wink:

Noémi: elhiszem, hogy el vagy havazva, de biztos szuper jó lesz, nagyon jó Nektek!!! :D Képeket várjuk majd!!!

Mogyó nem is mondtam, hogy nagyon tetszik az avatarotok! Neked sikerült összehozni vagy Menyusnak?
Nekem az a bajom, hogy az Istenért nem akar 12 kbyte alá menni. Hogy csináljam??

Képzeljétek az előbb elvitte apa Azizt egy órára, azt mondta jól elvoltak, egy picit sem hiányolt engem! :) Ez a gyerek bárkivel elmenne, csak kint lehessen a lakásból. :roll:

Lilypie Maternity tickers


Timcike, Bende az csak símán Bende. :D ez nem a becézett neve, hanem a hivatalos! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Köszi Lányok! :D

Kriszta, mi kiegyeztünk a vizilabdában (férjem játszott 8 évig, meg úszott, ezért ezt muszáj volt), meg én a korcsolyát szeretem télen. :D így kvittek vagyunk!

Focit azt nem nézünk... :wink:

Szerintem Ágika és Sára azért jár majd jól, mert ennyi helyes pasi kíséri majd őket, és persze lesz, aki meg is védi majd őket. Nem? :wink: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kriszta: Írtam pü-t!
Ugye, hogy ügyi voltam? :lol:
Na igen, ezek a barna szemek a gyengéim! :oops:
Akkor most volt egy szabad órád! Szuper! Mahmoud nagyon rendes volt, hogy elvitte! :D
Na nagynehezen leraktam Bencét, hát kíváncsi vagyok fog-e aludni!
Dana meg itt kuruttyol a járókában! Jól elvan, de lassan megy ő is a délutáni szundikájára! Bevágott majdnem egy üveg paradicsomos halat! Ezt nagyon szereti!

Névnap: Hát, általában nagy banzáj a férjem családjában, de most annyira azért nem lesz. Sütök sörkiflit, meg sajtosrudat, lesz üdítő, és Dana keresztanyjáék jönnek délelőtt, a nagyszülők dédszülők meg délután! Szóval az egész nap buli lesz! Még jó, hogy a kettő turnus között pont tudnak aludni a fiúk! :lol:

Timcike: Szerintem csak el kéne menni orvoshoz! Ez nem játék, és ő azért mégis jobban ért hozzá! Lehet kell gyógyszer, vagy vmi!
Én elmennék! Tapasztalatból mondom!
Vendég
 


Manó: Az én öcsém is vízilabdázott, Kecsón, 11 évig, ha jól emlékszem! :D
Na igen, a lányoknak egy szava se lehet majd! Reméljük még akkor is tartjuk madj a kapcsolatot! Csak aztán a lányos apukák nehogy jól elfenekeljenek minket! :lol:
Vendég
 


Manó: a vizilabdát én is szeretem nézni, na meg a játékosokat. Hihihi :lol: , na de ez már a múlté... :P
Attól félek az én Azizom a csábító szerepét fogja betölteni, már ha az apjára, meg úgy általában az arabokra fog ütni. Ezek a csillagokat is lehozzák a lányoknak, olyan dumájuk van...

Brigi: akkor jól ellesztek a hétvégén. Nem lesz kicsit sok az egész napos banzáj. Nem bírnék ennyit háziasszonykodni. :oops: A jó kis sörkifli, de finom is volt... :D
Jó, hogy nálatok beállt egy alvási rend, nálunk tök össze-vissza, és max fél órákat pihizik. Éjszaka éjfélkor altattam, azt hittem már végleges lesz, erre 1-kor felkelt, és 3-ig szenvedtünk... :(

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Hát éppen múltkor Afrika kupa volt és nyert Egyiptom gondoltunk ám rátok! :lol:

Hát én anno karatéztam,focitam meg birkoztam de szerettem mindent ami testmozgás volt bár már nem látszik rajtam! :oops:
egyszer már fogytam 20 kilót egy fittnestornával azt hiszem tavasszal megint erre az utra lépek olyan jó volna újra soványabbnak lenni!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


olimpia. én is szeretem meg apa én szeretem nézni !

Kép


Kép
mogyoland
 
 


na ezt jó megasszontam!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Kriszti: Hát, biztos nem lesz kevés, de csak kibírjuk valahogy! Meg itt lesz Andris, és azt hiszem senki nem várja el, hogy körbe legyen ugrálva, mindenki a fiúkkal akar úgyis foglalkozni! Le se fogják tenni Danit, Bence meg megint agyonnyúzza a Patyi dédit! :lol:

Hű, én már úgy várom az olimpiát! Na meg most márciusban a korcsolya VB-t! Talán a 2. héten kezdődik, ha még jól emlékszem az EB-ről!
Vendég
 


Brigi: én nem vagyok képben semmilyen sporttal kapcsolatban, túl lusta vagyok hozzá, nézni még elnézem ha nagyon muszáj, de sosem készülök rá. Persze, biztos a gyerekekkel lesznek a vendégek elfoglalva!! :D

Mogyó: nem semmi vagy,ennyiféle sport??? Ügyes vagy, hogy leadtál egyszer 20 kilot, nem lehetett egyszerű! Akkor hajrá! Nekem is kellene aerobikozni, de mint írtam, nagyon lusta vagyok... :oops:
Igen, megnyertük az Afrika kupát, utána leállt az egész város, és zászlós, tüzes felvonulás volt. Mi is bementünk megnézni, nagyon készek voltak az emberek, felmásztak a kocsik tetejére, sípoltak, dudáltak, ilyent még nem láttam. :D

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Tök jó lehetett!
Tényleg, küldesz majd képeket az új környezetről? Én nagyon kíváncsi vagyok ám!
Ja, megy majd a pü is, még a nap folyamán, de fel kéne már tennem a vacsit! :wink:
Vendég
 


Apa mondta ,hogy biztos nagy ünneplés lesz !Akkor nem tévedett.

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nem küldted még a képet, ugye? Csak mert még nem kaptam levelet!
Vendég
 


Köszönöm,h.aggodtok értem.Igazán jolesik,de ha 3 napon belül nem gyógyul,akkor elmegyek.Ugyse akarok gyógyszert szedni,mig szopizik a kincsecském. :wink:
kriszti-ugy legyen.remélem,h.jó barátok lesznek a fórumos fiuk,de ahoz sokat kellene taliznunk.
Gondolom az én fiam is egy pár erdélyi jányka szívét majd össze fogja törni.Csak az övét ne törje össze senki.Hehe

Hogyan készültök a nagy szerelmes napjára?Én vettem egy üveg vörösbort,egy gyönyörű virágcsokrot,és főzök valami fincsit. :wink:

KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


mano-csúcs az avatarod!!!!Ha lesz nekem is megfelelő képem,akkor megkérem nagbri-t segitsen már nekem is. :oops: :wink:
N :wink: em láttam még igy,h.Bende,pedig itt az új vénaptár a kezemben. :shock: :roll:


KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Ha lesz képet, küldd el, megcsinálom neked is szívesen!

Nálunk nem ünnep a Valentin-nap! Mi ezt nem tartjuk fontosnak, se ünnepnek, de mindenkinek ennek ellenére jó ünneplést, akinek ez fontos! :lol:
Vendég
 


BOLDOG NÉVNAPOT a kis legényeknek!!!!!!!!!

Mi ma vettünk Sárának egy járókát, mert már félek, hogy kiugrik a hordozóból, amit pihenőszékként használtunk... És kapott egy etetőszéket is, bár azt szerintem csak kicsit később használjuk,mikor már jól tud ülni...

Az olimpiát én is nagyon szeretem, meg a műkorcsolyát is, ez a kettő, amit szívesen nézek tv-ben, a többit nem.

Manófalvi: jó lett az avatarod!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Brigi: küldtem a képet is, azt a freemailedre! fú, innen képet nem küldök, mert gáz!! :oops: :lol: Elég egyiptomias az utca, de maga a lakás belülről tűrhető. Nekem az a lényeg, hogy itt vagyunk a városban, tudok mászkálni. :D Aztán nyáron megbeszéltük, hogy cserélünk majd valami jóra.

Timci: azért ha nagyon fáj akkor talán egy algopirint bevehetsz, azt szabad szoptatás mellett! Igen, jó messze van még, hogy a fiaink barátok legyenek, de hátha kitartunk addig! :)

Mogyó: igen, jól gondoltátok, volt nagy muri! :) Egyébként Magyarországon biztos egy jó kis verekedéssel végződött volna, de itt sokkal barátságosabbak, türelmesebbek az emberek. Sajnálom, hogy nem vittem fényképezőt, tudnám mutatni nektek! :)

Falevél: tegyél majd képet a járókáról! (persze Sárikával együtt) :wink: Mi is nemrég vettünk etetőszéket, hát, nem igazán szereti Aziz, atósülést pedig tegnap, azt elviseli kb. 10 percig, aztán jön a bömbi... Pedig Magyarországon elvolt benne. :(

Nekünk sem jelent sokat a Valentín nap, de én is főzök finomat, a férjem meg már melepett egy nagy doboz Raffelloval. :D én nem vettem semmit, de lehet, hogy keresek valamit, nemsoká megyünk sétálni...

Lilypie Maternity tickers


Eddig mi sem ünnepeltük a Valentin napot, de ma a férjem meglepett 7 db csokival, a kedvenc csokimmal, azért 7-el mert eddig 7 valentin napot töltöttünk együtt, amit nem ünnepeltünk... :D

Kriszta: a hordozóban Sára sokáig elvan, az etetőszékbe még egyelőre csak ritkán rakom, mert még nem tud stabilan ülni és nem akarom, hogy a gerince megterhelődjön... A járóka viszont tetszik neki... de persze a legjobban ő is kézben szeret lenni...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Kriszta
, nem gond, majd beirítjuk a fiúkat Azizhoz továbbfejlesztésre a csábítási technikákra. :lol: :lol: :lol:

Nagbri, márciusban kezdődik a kori? Hú, ezt jó tudni! BÁr nem tudom, Bendétől hogy tudom majd nézni... :?
azért jó, hogy ilyenkor az egész család lefárasztja a gyerkőcöket! :wink: vagy a gyerkőcök a családot? :lol:

Mogyó, nem semmi sport-lady vagy! :D és -20 kg!!!!! :shock: ez aztán igen!

én is aerobikoztam x évig, és újra rá kellene majd magam venni, de amíg szopizik Bende, addig nem akarom magam ezzel is terhelni. Addig elég emelgetni őt és rázni a sejhaját. :lol:

Köszi Falevél! :D
Mi már használunk etetőszéket. :D Hátrébb döntöm a támlát, és olyan, mintha a hordozóban ülne. Az etetőszék meg legalább lemosható. :D Néha szükséges is.... :lol:
Majd tegyél képet Sáráról amint felavatja az új szerzeményeket! :D Most nézem csak, már jövő héten fél éves lesz!!!!!! :) Hogy rohan az idő!!!!!! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mi sem ünnepelünk Valentin napot. De azért megleptük magunkat egy nagy doboz bonbonnal, amit el is majszolunk... :lol:
Nesze nektek kalória! :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: A fiúkból, még inkább csak Bence fáraszt, de ő aztán képes mindenkit, és még ő akkor is ezerrel tud pörögni!
Dana meg inkább még elfárad! :lol:

Igen, majd ha tudom pontosan, megírom neked, jó? Mármint a korit! :lol:

Mi is már székben eszünk, ez ugyan nem dönthető, néha eldől benne, de etetni, meg annyi időre tökéletes. Meg néha kiviszem magammal akkor is, ha főzök!
Vendég
 


Etetéshez valószínű én is beleteszem az etetőszékbe Sárát, mert a hordozót nagyon összekente és azt nehezebb takarítani... A járóka is a konyhában van, szóval, ha ott teszek-veszek, akkor hosszabb időre a járókában lesz... De szerintem már csak hetek kérdése és fog tudni ülni is, mert elég rendesen gyakorolja...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: megértelel, rossz állandóan mosni a huzatot, és annyira meg nem lehet vigyázni, hogy az ember ne kenje össze! Na én is ezért álltam át az etetőszékre!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?