Új privát üzeneted érkezett!

bár lehet , hogy belőlem ilyen homály is elég! :lol: :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Timci, Manó köszi szépen!

Manó: Szerintem nem is olyan rossz! Mármint ezt most úgy értem, hogy mi tudjuk milyen csinike is vagy, és belelátjuk a képbe! :lol:
Vendég
 


Nagbri: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

 
 

Manó: Nincs mit! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Adri: Merre vagy???
Vendég
 


Kép Buksi-buksi Kép Ki a főnök? Hát én!


Íme néhány kép a pasikról!
Vendég
 


Ez szuper!!!Nagyon irigyellek,h.ennyire szeretik egymást a gyerekeid.Nagyon remélem,h.mikor Atticy-nak is meglesz a hugicája :roll: ,akkor Ők is nagyon fogják egymást szeretni. :roll:

mano-látom már neked is sikerült,szerintem se hasonlit ez a kép rád,hisz élőbe sokkal másabb,ugymond csinib vagy. :wink: Köszi a nyugtatást,de ijenkor falra tudnék mászni.

Nagyon megfájdult a jobb karom.Nem tudom kiegyenesiteni.Azt hiszem meghúzodott ma.Nagyon fájdalmas... :cry: És még az avataros kép se akar összejönni... :x

mandula szerintem tanul ezerrel,és azért nem jön,de holnap fölhivom,kezdek aggodni :roll:

Szép álmokat!


KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Picikét elvesztem, de most már itt vagyok. Mondjuk ezentúl nem fogok tudni naponta jönni, mert tanulnom kell ezerrel, meg tételeket kidolgozni. :roll: De ígérem igyekezni fogok nem elhanyagolni Benneteket! :wink:

Kriszta! Örülök, hogy Aziz is kezd önálló lenni! :) Ádám is szokott amúgy sasolni, hogy a közelében vagyok-e. De úgy tanultam ez a normális, mert ha nem ezt csinálja ott valami gubanc van.

Brigi! Nagyon édesek a gyerkőcök! :D Tegnap vendégeink voltak, azért nem tudtam jönni. De majd ma! :wink: Amúgy nagyon kedves Tőled, hogy hiányolsz!

Timi! Jól gondoltad, tényleg tanulok. :) Nagyon ügyes nagyfiad van, hogy ilyen szép ütemben fejlődik! :wink: Fáj még a karod? Remélem gyorsan meggyógyulsz!

Manó, Nóri, Brigi! Klasszak az avatarok! :wink:

Ma voltunk reggel vérvételen, és képzeljétek jóformán meg se nyikkant, csak a szemecskéje lábadt egy pillanatra könnybe. Olyan ügyike volt. Holnap megyünk az eredményért, remélem nem kell tovább szednünk a vasat. :roll:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Nagbri, látom nálatok is a legkisebb a FŐNÖK! :) És van már neked is avatarod! :D lszi segíts, hogyan is kell normálisan kicsinyíteni.... :roll: ehhez túl ügyetlen vagyok! :oops:
Apa szerint csak használni tudom a gépet (pl: babanet) :lol: :lol:

Timcike, ne erőltesd meg magad. :) Avatar: én is próbálkozom tovább, mert ez azért még sem jó így. De azért köszi, hogy beleláttok a képbe! :D


Többiek??????

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mandula, azért ne vidd túlzásba a tanulást! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó! Nem szeretném! :lol: Azért nem szabadultok ám meg olyan könnyen tőlem! :wink: Bende hogy van?

Kriszti! Az előbb lemaradt, hogy teljesen megdöbbentett, amit a dokiról írtál! Komolyan hihetetlen, hogy ilyen megtörténhet. :shock: Örülök, hogy nem lett belőle probléma! Meg a puszilgatás sem semmi! :roll:

Mogyo! Jézusom, de sötét vagyok! Te kimaradtál. Bocsánat! :oops: Ágika csodaszép a képeken, és az avatarod is nagyon szép lett! Ízlik a pici lánynak a tejpép?

Kép
Kép
mandula82
 
 


És na még egyszer! :lol:

Nóri! Édes Sárika, ahogy az apája gallérját bűvöli! :D Nálunk most a villanykapcsoló a sláger. :)

Kép
Kép
mandula82
 
 


mandula-akkor nem is jösztök errefele,mig le nem vizsgázol,ha jol értelmezem... :roll: Pedig nagyon hiányzol ám!Jó tanulást neked!Ügyes légy! :wink: Mára már sokka jobban fáj.Nem tudom kiegyenesiteni.Nem tudom mi lehet...talán Atticy suja? :shock: :roll:

mano-én feladtam.Marad minden a régibe... :(

Teszek föl friss ma reggeli fotókat az én aranybogaramról. :oops:


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kicsit bénén sikerült lekicsinyitenem,néhol huzott feje van,máshol meg kerek... :evil:

KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike, nagyon komoly! :lol: Az utolsó képen látszik, hogy tud ő szigorúan is nézni..... :lol: :lol: :lol: Egyébként nagyon édes bogár! :D
A karoddal mi lehet???? Atti súlya lenne??? :roll:
és ne add fel! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Timi! Azért remélem még eljutunk Hozzátok előtte, csak mostanában túl zsúfoltak voltak a napjaim. :wink: Nagyon édike a "nagyfiad"! :D Ádinak megmutattam, és képzeld mosolyogva simizte a monitort. :lol: Majd írok pü.-t! A karodat meg szerintem mutasd meg egy orvosnak! Pláne, ha dagad is!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Ja, amúgy eldöntöttem ma pihenőt adok magamnak, és nem tanulok. :oops:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Bocsi, tegnap már nem tudtam jönni, a férjemet elkapta valami, és ápolgattam. Úgy el tudják magukat hagyni a férfiak ha van valami bajuk... :roll: :lol:

Szép nagyon a gyerkőcök, de úgy látom az én Azizom kövér, ugyanis 9,5 kilo... :shock: hosszát nem tudom pontosan, mert én nem tudom megmérni, kb. 72 cm.

Timcike: jobbulást Neked, nem tudom, hogy mi lehet! Nekem sem sikerül ám ez az avatar dolog...
Atticy nagyon édes a képeken, az utolsó olyan, mintha ő fényképezné saját magát. :) És ezek a fogak... :D :D

Nagbri: de drágák a fiaid!! Bence olyan kis gondoskodó, igazi báty! :) Tegnap is adtátok a tápit? És megint aludt Dana?

Mandula: nagyon ügyes fiacskád van! Már nem is sír a tűtől! :) Jól teszed, hogy adsz magadnak egy kis szabadságot ma.

Manó: remélem jól ment az egyedül fürdetés, nekem is kell néha, és elég fárasztó... Szerintem jó a kép, és hasonlít is. :)

Mogyó: merre vagy, lefoglal Ágika?

Teszek fel én is képet, hogy nehogy elfelejtsétek Zizokámat. :)

Kép így szuszog

Kép ollé :)

Kép és egy szép is

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Vagyunk ám csak tanácsadáson voltunk!
Megkaptuk a szurit és meg sem nyikkant meg is dicsért minket a doktor bácsi!
6620 gramm és 64,5 centi!

timcike: édi fiad van és ezek a fogas képek ! :lol:

Kriszta: Aziz is milyen jó csávó sokat nőt a képek alapján!

Mandula: hogy mikor jutunk el a lemezért még nem tudom!Majd csörgök!Valamikor csak összejön!

Manó: hát igen ezt már én is megkaptam ,hogy mindig netezek.De mostanában nem szól már!

Nagbri: kész voltam a fiaidtól!
Meg hát ez a póló!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Csajok!!!!

Sikerült, van szék! Új és szép! Vacsi és pancsi után jövök képekkel, meg infókkal. Most lépnem kell!
Vendég
 


Kriszta: Aziz kövér?! Akkor mit mondjak Sáráról, aki már két hete túllépte a 9 kilót és már legalább 70 cm...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: ritka jó anyatejcsid van! :lol:

Fürdőkarika én is veszek egyet a csajnak!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Íme az új fürdető! Most csak ennyi, apa játszik, kilenc után jövök a történettel is, nem semmi ugyanis! Kép fürdőszékben Kép így nevetek a Bencének! Kép Bence és a dínók! Kép És az új cumi, a széle rágókás! Imádja!
Vendég
 


Sziasztok,

bekukk, mert a férjem focizni van, így én meg netezek. :lol:

Mogyó: gratula Ágikának, nagy lány, és ő sem sír már a szuritól. Remélem nem is nyűgi miatta. Nálunk volt bömbi pár napja az extra oltás után.

Nagbri: szupi a szék, nagyon tetszik, kiváncsi vagyok, hogy mi volt! :D Tök jó, hogy így együtt fürdenek!!

Falevél: hát, igen, Sárika ő külön tészta. :D Ekkora kislánnyal még nem is találkoztam, és a képek alapján nem látszik ő sem kövérnek!

Na, megyek is, mert ordít...

K.

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Nagbri, ment a mail! :D és köszi! :D
És édes Dana, ahogy kacarászik! :lol: Zabálni való!
Jó a karika is! Ilyet én is akarok!!!!!!!!!!! 8) Várjuk a sztorit! kellett a személyes jelenlét??? vagy korrektek voltak?????

Kriszta! Édes Zizóka... :D
Apa jobban van már, ha focizni ment???? :wink: Mellesleg, nálunk is ma ment Apa focizni. Ráadásul fájós lábbal, de elment venni sípcsonvédőt. 1 hónapja belerúgtak a lábába, azt hittem eltört neki. Eddig ápolgattam, de ma már nem tudott megülni a fenekén, és inkább vett védőfelszerelést, csak hogy mehessen! :lol: Be van sózva a lelkem! :lol: :lol:

Mogyó, ügyes Ágika, hogy nem sírt! Meg sem kottyan neki a szuri!!! Ritka tulajdonság! :D

Falevél, ez igen! Szép nagy lyány Sára! :D Jól tartod!!!!! :D :D Kíváncsi lennék, mit adsz neki az anyatejben!!!! :lol:

Én most 3 napig nem adtam Bendének semmit az anyatejen kívül, mert nagyon szenvedett. Megvártam, hogy kitisztuljon a kis pocakja. Holnaptól pedig újra kap majd valami szilárd ételt is. Remélem, nem lesz vele gond. elég érzékeny a gyomra. :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: akkor nálatok is nagy futball-mánia van... :lol: nem számít egy kis hőemelkedés, meg torokfájás. :roll:
Szegény Bende! Majd hozzászokik a pocija a szilárd ételhez. Nekünk sem volt egyszerű az elején, mindentől fuldokolt, nem izlett, mostmár viszont minden jó ami a szájába kerül. :lol:

Mandula: milyen lett a vérvétel eredménye? És miért kellett Ádinak vasat szednie? Hogy derült ki?

Olyan hisztis gyerekem van, idáig sírt, mintha lenne valami baja, de szerintem csak unatkozott, most megtalálta a joghurt tetejét, és azzal nagyon jót lehet játszani. :roll:

K.

Lilypie Maternity tickers


Na, ez is jó játék volt, most halásztam ki a szájából, majdnem lenyelte egészben... :shock:

K.

Lilypie Maternity tickers


Mogyo! Majd jöttök, de már harmadszora csak összehozzuk. :lol: Nagyon ügyi nagylánykád van!

Nóri! Tényleg jó súlyban van Sárika. Biztos jó tejed van, ha ennyire gyarapodik tőle. :wink:

Kriszta! Nagyon édes Azizka! Mekkorát nőtt! És azok a szemek! :D Most nem sírt Ádi, amúgy szokott. De nem értem ez hogy nem fájt annyira Neki, mikor be is kékült picikét a vérvétel helye. :roll:

Brigi! Nagyon aranyosak a hapsik! Jól áll Danának a cumika! :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Kriszti! Úgy derült ki, hogy elég fehér a bőre, és a doki kapásból rávágta, hogy vas kell Neki. Tehát igaziból nem lett kiderítve tényleg kell-e Neki vagy sem. Az eredményt holnap tudjuk meg, mondom majd. :wink: Nem semmi Aziz! Kis rafkós! :lol:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sztori:
Bementünk a boltba, mondtam a hölgynek, hogy beszéltünk ugyan telefonon, de azért mégis elhoztam, nézzük már meg mit lehetne tenni.
Széket elkérték, elvitték, jön vissza, mondja hogy két lehetőség van, levásárolom az árát, vagy várunk, mert most nincs. Mondom, hogy nem szeretnék mást venni, mert nekem erre van szükségem, pontosabban a gyerkőcnek. Kérdezzük, mikorra lesz? Nem tudják. Barátnőm, aki megvette nekünk, mondja, hogy nov. végén ő vitte el az utolsó kettőt, kaptak-e azóta. Válasz: NEM!
Itt lestem egyet, hogy akkor mégis meddig várjunk, azóta majd 3 hónap eltelt. Megkérdeztem, a pénzt vissza lehetne-e esetleg kapni! Nő el, jön vissza, hogy van-e egy 10 Ft-som? Mondom igen, és már adta is vissza az árát a széknek!
Kint a bolt előtt csak pislogtam, hogy akkor miért is mondták telefonon, hogy nem garanciás? Azért elég durva, hogyha lemegyek, egyből, kérdés nélkül csere, pénz vissza, telefonon meg elutasítanak.
De a lényeg, bementünk a legdrágább bababoltba (Brendon), és még kevesebbe is került! És nagyon-nagyon jó! Nincs csavar, gumi a talp és úgy illeszkedik gumipatental a vályatba, szóval törés itt kizárva!
Ügyik voltunk?
Vendég
 


Manó: Ment a mail! :lol: Remélem mostmár sikerül! Bendéről nem kapunk képeket???

Kriszti: Aziz még mindig igazi kis gyönyörűséges pasi! Olyan gyönyörű barna szemei vannak! El lehet tőlük olvadni! :D
Igen, tegnap is kapott tápit, és újfent négy után evett! De jó lenne, ha beválna, de még nem merem elkiabálni!

Timcike: A te Atticyd is gyönyörűséges kispasi! Haláli a kis fogacskáival! Nagyon jókedvű kisbaba, valóban látszik rajta!

Nóri és Kriszta: Nem kövérek, nekik most erre van szükségük, aztán majd megállnak! Imádnivalóak, és csak ez a lényeg!
Vendég
 


Kriszta: Nem semmi, megeszi a joghurtos doboz tetejét! :lol: Dana meg rámol, amit csak elér! Azt hiszem menekíthetünk előle majd mindent!
Ja, és ma kézenfogva lépegetett néhányat!
Vendég
 


Timcike: Mi a helyzet a karoddal, voltál vele a dokinál?

Na eldugulok, mert már az egész oldal csak az én hozzászólásaimtól lesz hangos! :lol:
Vendég
 


Nagbri: na mindegy az a lényeg ,hogy sikerült és ügyik voltatok!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Hát igen remélem ezt tőlem örökölte én mindig nevettem a szurin az apját meg vagy 6 kelletek ,hogy lefogják a szurinál! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Egyébként nem nyügős a lány idáig remélem már nem is lesz az és éjszaka most nem is fetrengett ugymond nagyon jól aludt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Nagyon kis ügyes volt Ágika! Nem semmi, hogy egy szó nélkül tűrte! Gratulálok neki! :lol:
Vendég
 


Brigi: na látod, nem szabad hagyni magad, ha valami idejekorán elromlik,akkor panaszt kell emelni, mert különben elsinkófálják a cserét...

Tegnap én sem adtam Sárának szilárd kaját, csak anyatejet, mert a répafőzeléktől székrekedése lett... szegénykém egész nap nyögött, erőlködött és alig jött ki valami... no de mára meglett az eredmény, jól telerakta a pelust... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: Köszi szépen! Igen, csak azért ez minősíti a főnököt, szerintem elég ronda dolog, de tényleg, az a fontos, hogy az este már megint együtt pancsizhattak! :lol:


Szegény Sára! Rossz amikor fáj a pocijuk! Nálunk, is este volt tele a pelus, úgy döntött napközben nem szúr ki velem! :lol:
Vendég
 


nagbri-a karom még rosszabb,mint a tegnap.Nem voltam dokinál,mert most csak 1 kocsi van,és azzal Attila jár dolgozni.Én meg kenegetem Fastum gélel. :cry: Borzasztoan fáj,a doki se tudna semmit csinálni.Ma megkérdezem a patikába,h.milyen fájdalomcsillapitot ajál.Éjjel se nagyon aludtam,telyesen olyan,mintha béna lennék. :(
Nagyon ügyes voltál.Az ember mindig ki kell harcolja magának azt ami megilleti,főleg a mai világban.Nagyon szépe :( k a képek,tőndéri a kis főnök,ahogy ne :( vet. :wink: A mi fürdetőszékünk is szuper,nem tud eltörni.

falevel-nem semmi paraméterek... :shock:

kriszta-nagyon menő lesz idehaza a kiscsávó!Tuti sok magyar lány szívét össze fogja törni,mikor hazautazik. :lol: 8)

Igazatok van,Atticy egy nagyon boldog kisfiu.Mindenkire mosolyog. :lol:


KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Kriszta, a foci-mánia eddig tart. :D Szerencsére! :lol: TV-től és egyéb közvetítésektől nem nagyon esik hanyatt. Inkább vizilabda pártiak vagyunk. Ez a foci csak a mozgás miatt van - na meg a társaság szerintem. :lol: :lol: de nem bánom! ennyi mozgás kell! :D
Vigyázz Azizra! mindent a szájukba vesznek. én is úgy félek ezektől... :roll:

Mandula, nem lehet, hogy eleve fehérbőrű???? Bende is fehérbőrű, de eddig nem erőltették nála a vasat. Sem a vérvételt. Remélem, nem is fogják. Inkább én eszek egy csomó bogyót, és hátha a tejen keresztül kap ő is belőle. melyik zöldségben-gyümiben van sok vas???? Mert lehet, hogy olyan ételt adhatnál neki. Ádám talán már ehet ilyen ételeket....
csak egy ötlet volt... :?:

Nagbri, nem semmik! Azért örülök, hogy jól végződött a történet! Akkor irány a B bababolt! :D
Köszi a képet. Mindjárt próbálkozom feltenni... de hogyan csináltad????? :roll: ez nekem örök rejtély marad.
:lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hurrááááá! Sikerült!
:D
Még egyszer köszi Brigi!!!!! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog, szép, bújós-ölelős Valentin Napot mindenkinek!

Puszi!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Na látom összejöt ez a képfelrakás!

Hát nállunk is olyan és is leszereltem apró dolgokat mert hát minden a szánkba veszünk! :wink:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Marcsi: Nagyon-nagy SZÍVESEN! Örülök, hogy sikerült! Ez tényleg jó, mozgás és társaság gyanánt nagyon klassz!
Az én férjemnek a társaság a lanparty! De azt viszont nagyon szereti! Teszem hozzá, én is csípem őket!
A sport inkább csak nálam van, de nálam is csak azon a szinten, hogy van amit szeretek! Andris már előre kivan a nyári olimpiától! Én ugyanis nézni fogom! (torna, vízilabda, úszás)
Amúgy nekem a korizás a mániám, és végre két hét múlva megyünk is! Már nagyon várom, Bencével együtt! :lol:
Vendég
 


Brigi!

A fürdetőszékkel volt problémátok? Mi azt kértünk a keresztszülőktől a keresztelőre. Ők is a Brendonban vették sztem, de vasárnap majd megtudjuk.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kép


Nagbri, hát igen... ez a sport mánia... :lol:

Noémi
, de jó hogy még van egy kis időd így a keresztelő-üzemmódban!! :D remélem, jól sikerül majd. És várjuk a beszámolót, na meg a képeket! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép még ilyenkor is magyarázok

Kép zongora leckéket vehetnék

Kép már majdnem elérem...

Kép a három nyulak :)

Kép :)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Marcsi: Nagyon aranyos Bende! És nagyon jók ezek a képek! Édes kismanó! :D

Noémi: Igen, azzal volt, de nem a brendonossal! Ez egy Jané márkájú volt, szerintem ti meg olyat kaptok, mint amit mi tegnap vettünk. Nekem ez stabilabbnak tűnik, és szerintem nagyon jó! Nem tudom elképzelni, hogy eltörne, szóval nincs miért izgulni! :D
Vendég
 


Nem izgulok az ajándék miatt. De az egész miatt nagyon!!! Azt se tudom, hol áll a fejem!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?