Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szia Kriszta!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D
De jó újra hallani Rólatok! :D

Noémi, remélem, jól sikerül majd a keresztelő. :) Mi is a Barátok templomában gondoltuk. :D és feltétlenül küldd majd a képeket!
szép nagy már Bálint! :D És egyetértek az előttem szólókkal, hogy ilyen kiegyensúlyozott boldog, mindig mosolygós anyuka mellett a baba is csak ilyen lehet... :lol:

Nagbri, remélem, hamarosan kibújik az a fogacska és akkor nyugisabbak lesznek az éjszakáitok.

Mogyó, jók a képek! :D Ágika tüneményes! :D

Ennn
, de jó Rólatok is hallani! Nagyon ügyi már Berci! :D :D

Bende most végig szenvedett néhány napot, mert az egyik kajcsit nem tolerálta. Nagyon fájt a hasikája tőle. De talán most már túl vagyunk rajta, csak mi vagyunk mosott rongyok... na meg volt 2 disznóvágás is, így most kellően elfáradtunk. :D
de annyiban jó volt, hogy szüleimnél töltöttük a hétvégét, így néha felváltottak a dajkálásból, és Bende nappal akkorákat aludt kinn az udvaron! :D ilyenkor jövök rá többszörösen és fájdítom a szívem egy kertes ház után... :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Közérdekű :) : Timivel beszéltem tegnap, és mondta, hogy vírusos lett a gépük, így nem tud jönni egy darabig. :roll:

Kriszti! De jó újra olvasni Téged! Nagyon anyás lett ezek szerint Azizka. Gratula a fogacskákhoz! :) Ádi szerencsére eljátszogat már magában is, néha már jobban szeret egyedül mókolni, mint velem. De hidd el nem bánkódok. :lol: Remélem eljutsz a felső fokig németből! :wink: Te is nagyon ügyike vagy, mert Aziz mellett sem lehet könnyű tanulni. :)

Mogyo! Gyönyörű lánykád van! Olyan édes kis mosolygós! :)

Timci! Sajna még nem tudom mikor jutok el felétek, de előtte mindenképp szólok. Okés? :wink:

Brigi! Sajnálom az éjszakátokat! Drukk, hogy minél gyorsabban kibújjanak a fogacskák! :wink: Nálunk most egész tűrhető volt. (De nem akarom elkiabálni.) Este majd dumálunk?

Noémi! Gyönyörű a legénykéd! Boldog miniszülinapot Neki így utólag is! :) Sok mindent vettetek? Mi egy nagy szatyor ruhával értünk haza. Annyi jó cucc volt! :roll: :oops: (Mi is a Barátokban kereszteltük Ádit, meg ott is esküdtünk annó.)

Ennn! Gratula Bercinek! Nagyon ügyike! :)

Manó! Örülök, hogy jobban van Bende! Megértelek! A kertes nekünk is nagy álmunk, talán majd egyszer összejön. :roll:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mogyo: Jók a képek! Még mindig kis vigyori a kiscsaj! :lol:

Adri: Naná!!! :lol:

Manó: Sajnálom Bendét, de jó, hogy mostmár rendeződni látszik a dolog! Örülök neki!
Kertes ház! Hát igen, valóban jó dolog! Bence nagyon sokat aludt kint a levegőn, Dani sajna nem hajlandó, ha nem megy alatta a babakocsi! :( Így őt nem lehet kint altatni!
Vendég
 

 
 

Miket vettetek a börzén? Én is szerettem volna menni, de a 2 disznó közbeszólt (röfögött :lol: ).

Mandula, azt gondolom, hogy nem bánod, hogy egy kicsit Ádi egyedül is elvan. :wink:

Kriszta, nagyon ragaszkodik hozzád Aziz. És lám, milyen nagy motiváló erő volt ez ahhoz, hogy elinduljon utánad! :D

Timi, remélem, hamarosan kiírtjátok a vírust! :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok.Ujra van gep.Attilanak sikerult hejrepofoznia. :wink:

Kriszta-szuper,h.van vegre nettetek,mar keztuk azt hinni mogyoval,h.ha :wink: ldoklik a topikunk,mert nagyon nem irt senki. :lol: Orulok,h.szerencsesen hazaertetek. :wink:

Kepzeljetek Atticy kuszik 1ooo-rel az agyunkban. :lol: Olyan kis draga.Sajna a foldre nem tudom letenni,de majd,mikor melegebbek lesznek. :wink:

Madula-nagyon varunk!!! :wink:

Most rohannom kell,mert locsi time. :wink:


Kép
KépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike, gratulálunk Attinak! :D nagyon ügyi!

Bende meg tegnap óta sikongatva-visítva sír! :( borzalmas hallgatni. Mint akit nyúznak! mint egy visító kismacska. nem tudom, hogy neki ennyire tetszik-e, de hallgatni borzalom... :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Ez a sírás nekem is ismerős! Dana erről már áttért egy újabb fajtára, de azt se egyszerű hallgatni, és sokáig nem is lehet!
De nincs semmi baja Bendének ugye?
Vendég
 


Szerintem nincs, csak szeretne valamit elérni... :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Az akkor jó! Elég lehet hallgatni! :D Majdcsak megunja! Egyem is meg, olyan nagy francok tudnak lenni!
Na én megyek, viszem a fiúkat a dédikhez! Már nagyon várják őket! :wink:
Este jövök!
Szép napot mindenkinek!

Ja, és éjszaka aludtunk, csak enni kelt!
Vendég
 


Nagbri! Ez nagyon jó! Akkor tudtál egy kicsit alukálni... :D
Szép napot nektek is meg a gyerkőcöknek is! :D

Egyszer csak megunja. :D Én is ebben bízom. De amikor Apa visszasikongat neki, akkor szerintem azt hiszi, hogy valami nagyon klassz dolgot csinálhat... :lol: Egyszer Apa is megunja.... :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


mano-köszi szépen. :wink: Atticy-nál is voltak ilyen sírási hangcsereberék.Annál maradt,amelyik jobban bevált,mármint,amejikre rögtön ugrottam.Nagy huncuttak ezek a gyerekek,nem kell aggodni,csak tesztelnek bennünket.

mogyo-nagyon szépek a képek.Ágica napról napra szebb. :wink:


Kép
KépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen, mi is kívánunk Mindenkinek boldog hófordulót így utólag is!!

Nagbri: örülök, hogy jó éjszakátok volt! Majdcsak kibújnak azok a fogacskák! Most mi is viszonylag jól aludtunk, azt leszámítva, hogy fél 3-kor sikerült elaludni. :roll: Elhiszem, hogy jó a kertes ház, Nektek meg van is jókora! :D

Manó: szegény Bende, remélem rájöttetek, hogy mi okozta a hasfájást! Nekem mindig az a bajom, hogy egyszerrre többet is kipróbálunk, így fogalmam sincs, hogy mi okoz esetleg csalánkiütést. :oops: Igen, nagyon ragaszkodó lett Aziz, elég idegesítő. :roll: Ő is sikítva sír. Először még azt hittem, hogy nagy baj van, fáj valamije, aztán rájöttem, hogy csak hisztizik, és rájött, hogy mindig rohanok, mikor csinálja. :lol:

Mandula: Elhiszem, hogy jó, hogy eljátszik magában, már Aziz is kezdi, de mellette még ott kell, hogy üljek, mindig lecsekkol, hogy ott vagyok-e. :) Ádi meggyógyult teljesen? Milyen volt a babanéző?
Na, azért én még nem kezdtem el a tanulást, még csak elviekben. :) Egyelőre az erőt gyűjtöm hozzá.

Timci: gratula Atticynek! Látod, csak panaszkodni kellett egy picit rá, és már össze is szedte magát. :D :D

Ennn: köszi szépen! :D Nagyon ügyi Bercike!! Örülök, hogy felhozza magát!

Mogyó: nagyon szépek ezek a képek, szerintem látszik, hogy profi fotós csinálta! És persze Ágika is gyönyörű rajtuk!! :D

Aziz tegnap elkezdett tapsizni, annyira édes. Mi ezt sokat csináltuk, szerintem azért ragadt így meg benne, és mondja utánam, hogy ta-ta. Megzabálom. :D

Most megyek, még jövök szerintem. Szép napot! :)

K.

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!ú

lány is szokott sikongatni és apa visszasikit akkor meg nevet rajta !

Most éppen netel velem nemrég értünk haza a sétából!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Kriszti: Köszike! Na ma éjszaka már tutira nem lesz ilyen! :?
Hű ti meg már megint jó későn aludtatok el! Nem semmi Aziz baba!
Klassz lehet, ahogy mászik utánad! :lol:

Én szerdán megyek Szegedre. Képzeljétek, Dana fürdetőszékének az egyik tapadókorongja mindenestől kitört az ülőfelületből pénteken este. Na ma reggel felhívtam őket, aranyosak kedvesek voltak, mondták nagy valószínűséggel ez csere lesz, még azt is mondtam, hogy apa megpróbálta megcsinálni, és még így is. Mondták, majd ma hívnak! Na én hívtam őket, már egész másképp beszéltek velem, és azt mondták, egyáltalán nem garanciás a fürdetőszék!
Timci a tiétek?
Na jól kiakadtam, anyósom meg mondta, vigyem csak le, mert ez egy kicsit fura. Lehet azt gondolták, Félegyházáról ezért úgyse megyek le Szegedre! :?
Szerintetek?
Bocs, hogy ezt leírtam, de Dana annyira szereti, és csak így tudnak együtt fürödni!
Vendég
 


nagbri-ez kicsit kiakasztó,h.mostanság nem csinálják meg úgy a dolgokat,ahogy kellene.Nem elég,.a gyerekeken kereskednek,mert nagy biznisz a babakelengye az tuti!!!! :evil: Engem kiakaszt,h.csak ennyit birta.Szerintem a miénkre sincs garancia. :evil: Nagyon bizok benne,h.nem lesz baja neki. :roll:

kriszti-nagyon ügyes kisfiad van.Atticy mostanába sokat figurázik,nevet.Felhúzza a pici nozikáját,kinai szemek mellé,és az orán elkezd hangosan szuszokni,ki be.És élvezi,h.én nevetek rajta.Ezt eljátsza,addig,mig el nem megyek pisilni,nehogy beleeresszem a gatyomba. :lol: Aztán burrog,jaj olyan kis zabálnivaloak ezek a gyerekek.

Na jol van csajok.Szép álmokat nektek! :wink:


Kép
KépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszta: örülök, hogy megint tudsz írni! Aziz biztosan nagyon helyes, ahogy tapsizik! Majd fotózd le és mutasd meg nekünk is... :D Mit tanulsz? (lemaradtam róla...vagy csak figyelmetlenül olvastam...)

Brigi: szerintem, ha nincs garancia rá, akkor is ki kell cserélniük, ha mást nem akkor emelj panaszt a panaszkönyvükben és akkor tuti kedvesebben beszélnek veled, nem szabad hagyni, hogy kihasználjanak!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Dobok egy képet is Sáráról: Kép Mostanában apa gallérja a legérdekesebb...

Kép

Kép
falevel2
 
 


találtam egy jó kis tblázatot a hozzátáplálásról, persze nem szentírás
http://www.babafalva.hu/download/szilard.htm

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


falevel-nagyon aranyosak ketten.Kicsi maszat,h.jatszik. :wink: Én bármennyire is probálkozom,h.betegyek a felhasználó nevem alá képet az Istennek se sikerül.Mekkorára kicsinyitetted le a képet? :roll:

KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


ennn-ez szuper!!!!!!!!!!!!Nagyon köszi,ezt kerestem már 4 hónapja!Nagyon ügyes vagy!!!! 8) :wink:

KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Nagbri: kiakasztó ez a fürdetőszék-sztori! Szerintem se hagyd magad! Ha ott leszel biztos nem mernek majd magyarázni... Elhiszem, hogy élvezi Dani, hogy Bencével pancsizhat. :)
Igen, nálunk most beállt a fél 3-as alvás, tegnap is ez volt, de előtte fél óráig ordít, mert már olyan álmos... :(

Timci: köszi szépen, Atticy is nagyon ügyes, és képzeld, Aziz ugyanezt találta ki, ilyen mérgesen szuszog. Aztán ha utánnozom, akkor kacag rajtam.

Falevél: nagyon szép ez a kép!! Milyen aranyosak együtt. :)
A németemet szeretném alapról egy jó társalgási szintre hozni. De mint írtam, még nem kezdtem neki, csak tervben van meg. :oops:

Ennn: tényleg szupi a táblázat, bár én már láttam, hogy Aziz olyant is kóstolt amit 18 hónapos kortól lehetne. :roll:

Képzeljétek, tegnap mentünk oltásra, és tévedésből a barom orvos beadta a 6 hónapos kötelezőt megint!! :evil: Tiszta ideg vagyok, nem tudom, hogy ennek milyen következménye van, az otthoni orvostól próbálom majd kérdezni. Szerintetek :?: :?:

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Te jó ég, hát milyen orvos az ilyen???????? Remélem nem lesz Aziznak baja belőle.........

Timci: 80x80-ra le kell kicsinyíteni a képet, ha nem fogadja el a képet, akkor még kisebbre kicsinyítsd.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kriszta: köszi a bíztatást! Hát holnap meglátjuk!

Amit a dokitok csinált, inkább nem is minősíteném. Hogy lehet vmit ennyire elnézni?
Megkérdezzem dokinkat, lehet-e gond belőle? Szívesen, mert nagyon jóban vagyunk vele!

Nóri: Tényleg nagyon édesek együtt! Ja, és szerintem apára hasonlít, legalábbis ezen a képen mindenképp! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta: remélem semmi nem lesz belőle de ilyen orvost már én sem minősitenék!

Falevél: nagyon szupi a kép!Apás a csaj?

Nagbri: remélem sikerül a csere!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nagbri, ez tényleg felháborító, hogy nem akarják kicserélni! :x Szerintem is menjetek le személyesen. A fogyasztóvédelmi tv szerint is emelhetsz panaszt, és írd be a panaszkönyvbe. De szerintem ha személyesen meglátnak, akkor azért máshogy állnak majd hozzátok. Remélem!

Kriszta
, jaj, szegény Aziz! Milyen doki az ilyen??? :?: Mondott valamit, hogy mi lehet a baja tőle??? vagy sikerült azóta másik dokival beszélni????

Falevél, Sára milyen nagy már! :D Jól néznek ki együtt Apával! :D Az a gallér tényleg nagyon érdekes lehet.
Bendének is minden tetszik: sál, nyaklánc, de ha más nincs a nyaki redők is megteszik! Sőt tesz is hozzájuk néhányat, mert úg ymeg tudja markolni! :lol: :lol: :lol:

Ennn
, szupi a tábla! Köszi! :D

Timcike, én is próbálkozom az avatarral, de nekem sem megy... :?: Nem akarja lekicsinyíteni. Milyen programmal csináltad Falevél?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Mi is ebben bízunk, a személyes hatásban. Ha nem, akkor meg ez van, azt is el kell fogadnunk. Nem tehetünk úgyse semmit! De azért egy próbát megér, ha már úgyis ingyen megyek a vonattal! :lol:
Vendég
 


Köszi szépen lányok az együttérzést, aranyosak vagytok!!! :D :D
Brigi: külön köszönet az ajánlatodért!!! :D

Közben anyum hívta a gyermekorvost, és azt mondta, hogy nem lesz probléma, mert eltelt több mint egy hónap a kettő alkalom között, ez még csak erősíti majd a szervezetét. Csak így a következő oltást, ami két hét múlva lenne csúsztatni kell. Huuhhh, nagy kő esett le a szívemről. Persze ezt a doktorbácsit nagy ívben kerülni fogjuk a jövőben.... :evil: Az a lényeg, hogy mikor odaérünk körbecsókolja Azizt... :roll: :shock:

Nekem sem sikerül az avatar. Na, elmegyünk sétálni a nagy idegességre. :)

K.

Lilypie Maternity tickers


Hú, Kriszta, ez azért megnyugtató! :) Inkább rendesen adja be a szurit, mint hogy csókolgassa... :?


Kép

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kriszta: Most azért megnyugtattál! De elhiszem, hogy kerülitek a dokit! Mahmoud mit szólt ehhez?
Jó sétát nektek, és ha lehet jelentkezz utána, jó? :lol:

Csókolgatja Azizt? Fuj!!!
Vendég
 


Avatar kép: Itt nem tudja lekicsinyíteni, azt máshol kell megtennetek, is itt ugye csak beilleszteni!
Vendég
 


kriszta-örülök,h.nem lesz gond. :wink: Még ilyet... :shock: Hát nem nézte meg a kiskönyvét,h.milyen oltásokat kapott már? :roll:

falevel-köszi,de ennyivel sem akarja betenni.De ugyse adom fel! :evil:


KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szóljatok lányok, ha meg van a titok nyitja, hogy hol tudom lekicsinyíteni??? mert nekem ez a gondom. a méretét engedi, de a KB-tokkal gondban vagyok. :oops:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Brigi: Mahmoud ttalán még jobban betojt mint én, és magát hibáztatta, mivel ő tárgyal a dokival arabul, nem én angolul. De ennek vége, keresünk olyant, aki beszél angolul. Jaja, megcsókolgatta, én is azon gondolkodtam, hogy minden pácienst végigpuszil?! És ekkor még azt sem tudta, hogy miért jöttünk, akár beteg is lehetett volna... :roll:

Timci: de megnézte a kiskönyvet, ez a furcsa.... Aztán az oltás után mikor megint nézte, láttam rajta, hogy nagyon megzavarodott, és csak ahhoz az oltáshoz írt dátumot, amit tényleg meg kellett, hogy kapjon... Imádom ezt az országot! :roll:

Manó: édi a micimackó! :D :D :D

avatar: én lekicsinyítetem külön a megfelelő méretre, és nem engedi. Na mindegy, Ti úgyis tudjátok, hogy hogy nézek ki. :lol: :lol:

Mostmár tényleg indulunk, puszi mindenkinek!

K.

Lilypie Maternity tickers


Csajok! Ha kivasaltam, megnézem, hogy tundátok megcsinálni, okés?

Kriszti: Elhiszem, hogy megijedt! Hát, nem egyszerű máshol élni, az biztos!
Várunk vissza a séta után!
Vendég
 


Hát Kriszti örülök ,hogy sikerült beszélni a dokival!
És semmi baja nem lesz!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nekem sikerült feltölteni képet!

Kép

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Látom egyedül én vagyok ennyire töketlen,már bocsi a kifejezésért,de nem akar összejönni ez az avataros fotó. :twisted: Pedig direkt képkicsinyitő progival csináltam és ugysem engedi.Nagyon idegesit. :twisted:

mano-nekem az a neve a porogramnak,h.MGIPhotoSiute.Probálj rákeresni a netten.Azzal szoktam lekicsinyiteni a képeket,de ugy tünik ez nem megy... :roll:

Ma voltunk méretkezni.Hát nem mondom ki voltak ájulva a drágámtól. 8) Mennyire cuki,szuperül fejlődik,óriás baba,csodaszép stb.Hehe.Mondom az adatokat.Cm-69 suly-84oo gr. 8)


KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Ez szupi! Ügyes gyerek ez az Atticy! :lol: Mi múlt héten voltunk, meg jövő héten megyünk újra. A múlt heti, csak úgy éppen útba esett, én meg kíváncsi voltam! Mondjuk le is mentem hídba, hogy két hét alatt nőtt két centi!
Azt meg nagyon is elhiszem, hogy el voltak tőle ájulva! :lol:
Vendég
 


Timcike, Atti akkor nagyon ügyi, hogy már ekkora! :D
Legyen is szép szál legény! :D
Timcike, köszi. De neked akkor miért nem sikerül????

Nagbri, nálatok sem semmi ez a 2hét=2cm! Pedig ilyenkor már lassul a növekedés, hízás, nem? Vagy ez csak elmélet???? :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Timcike: gratula szép nagy legénykéd van!

Én Hp -val kicsinyitem a képeket!

Nagbri: hát mi is megyünk holnap kíváncsi leszek mekorrák vagyunk!
De két hét alatt 2 centi nem semmi!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nekem nem megy. Most találtam egy programot a gépen MS Picture manager )ki is írja, hogy tömörít, és ekkora lesz, de nem csinál semmit. :roll: Meglátszik, hogy nem értek hozzá :oops: :oops: :D
De nem adom fel! :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó szólj már hát apának ,hogy segitsen!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Apa még nincs itthon. :cry:
Dolgozik :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


meddig szokott dolgozni?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Manó: én is meglepődtem rendesen, gondolhatod! Így most 70 centi, meg 7530 gr a koma! De ugye az egy hónapos kötelező védőnői látogatás majd jövő hétfőn lesz! Szerintem hosszra addig már nem nő, de súlyra biztos!
Képzeljétek, az este adtam neki tápit, és 4-ig egyhuzamban aludt. Most apával úgy döntöttünk, megpróbáljuk szopi után bekínálni vele, hátha beállna arra, hogy többet alszik éjszaka. (lehet banánnal ízesíteni, vagy barackkal!)
De igen, lelassul majd, de ugye súlyra nem is hízott, csak 30 dekát, tehát az tökéletes. Most megnyúlt. Volt olyan hónap, hogy össz 1 centit nőtt!

Mogyo: Majd te is írd ám meg mekkora Ágika, kíváncsi vagyok nagyon! :D
Vendég
 


Mogyó, ilyenkor már itthon szokott lenni, de most külföldről jön haza, ráadásul még BP-t is útba kell ejtenie. Ott meg szerintem elkapta a csúcsforgalmat. :?
Így egyedül fürdettem Bendét. Csak rossz, hogy egyszerre minden bekészítsek, hogy minden kéznmél legyen. Már fél órával a fürcsi előtt pakolok. :roll:

Nagbri, szép szál legény lesz Dani is! :D
Én is este adom neki a tápit. De én először tápi, utána még egy kis szopi. Mert a pohárból addig iszik, amíg van, szívni meg nem szívja végtelenségig. Szerintem ki is durrana már, ha annyit adnék, amennyit bír inni-enni. :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Köszönjük a gratulációkat!Hát nagbri-te sem panaszkodhatsz.Jó nagy legénykéd van neked is a korához képest. :wink:

Még mindig nem sikerül :!: :!: :!: :!: :!: :twisted:

mano-fogalmam sincs,h.miért nem sikerül,minnyá szétvágom az egész programot :!:


KépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nyugi Timcike!
:roll: Árt a szépségnek a sok idegeskedés! :D

Nekem sem megy!!!!!! :x

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


áááá! ez katasztróóóóóóóóóóófa! :evil:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


ez már olyan picike, hogy nem is látszik semmi...... :?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?