Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én még új vagyok itt, és egy pár dologban kérném a segítségeteket tanácsotokat! Olvasgattam a topicot és látom hogy vannak nagyon jó tanácsok.
Panka babám 1 hónapos és mostanában éjszakánként néha nyügi. Már próbáltam mindent legalábbis azt hiszem :oops: , szóval ettünk, pelus csere megvolt, büfi megvolt, de még mindig nyügösködünk. Ha vissza teszem cicire, egy idő után cuccog rajta, ha elveszem utána sírás. Néha jó nagyokat durrogtat, utána jön a kaki, utána megnyugszik. De ha jó sok kaki ment a pelusba akkor jön megint a sírás.
Szerintem tejem az van mert a kórházból 2990g al jöttünk ki(01.09) most már 4 060 gr.
Most éjszaka pl. szinte egész éjszaka cicin volt. Már a melleimet alig érzem. :oops:

Bár van egy másik babám ő már 2 éves, de már olyan rég volt ilyen pici, hogy nem is emlékszem mi volt nála :oops: :lol:

Esetleg ha van valami tanácsotok akkor szívesen veszem.
Mindenkinek szép napot!

Gabcsa
gabcsa
 
 


hali Gabcsa :D
Csak találgatok én is,így nem jártam még,de nem lehet,hogy sokat eszik a kisasszony,és attól fáj a hasa? :roll:
Vendég
 


Szia Cseriani!
Már én is gondoltam erre hogy Panka jól bekajólt, de ha meg megvonom a cicit, jön a sírás. :( Dorkámnál nem emlékszem ilyenre.
Gabcsa
gabcsa
 
 

 
 

Szia Gabcsa!

Én is a pocakfájásra gyanakszom, pláne, ha menetrendszerint szinte ugyanabban az időben jön.
Felhúzza a lábát, miközben szenved?Mert az tuti pocifájás, de ez csak tipp részemről.

Azért nem semmi súlygyarapodása volt az utóbbi időben!!! :lol:

Ja és még valami!
Az új bejelentkezőktől fotókat is várunk ám!!! Ugye csajok? :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Szia Gabcsa!
Nekem hasonlót csinált Samu az elején, csak szerencsére nem éjjel, hanem nappal: eleve egy óráig tartott a cicizés, de egy fél óra múlva megint úgy csinált, mintha baromi éhes lenne, képzelheted, milyen rojtosra nyúzta a mellbimbóimat. Aztán, előzetes terveimmel ellentétben, kipróbáltuk a cumit. Kiderült, hogy nem is igazán éhes, csak a szopizás feelingje kellett neki. Egy próbát talán megér nálatok is, ha nem ütközik nagyon az elveiddel.
Az éjszakai tisztába tevéssel kapcsolatban: szerintem csak akkor érdemes, ha bekakil, abban azért én sem hagynám reggelig, de egyébként segít neki különválasztani a nappali és az éjszakai rendet, ha éjjel kihagyod ezeket a macerákat. Ráadásul ezzel igen alaposan fel lehet ébreszteni :)
A gyarapodás pedig tényleg elég szép, a tejeddel és a kisasszony étvágyával biztos nincs semmi baj! :D Mi is kb ennyit híztunk ennyi idő alatt :wink:
danann
 
 


Igen, fotót, igen! :D :D :D :D
danann
 
 


Sziasztok lányok!
Köszönöm a tanácsokat hozzászolásokat. Nagyon rendesek vagytok!
Szóval igen felhuzza lábacskáját, közbe a kicsi kezével karatézik, ide oda, aztán jön a puki manó, utána esetleg a rotyiiii, aztán kielégült arcocska. :lol: Volt már olyan próbálkozása, hogy hiszti ezerrel, gondoltam kaki jött. Hát csalódtam mert nem, csak úgy jött neki a sírás. Bár elveimmel nem egyezik ki a cumi, de megpróbáltam, néha át lehet vágni. Egyszer elfogadja egyszer nem.
A nappalt szinte kisangyalként viseli, de ha leszáll az est. :roll: . Mintha érezné. Néha csak egyszer kel fel éjszaka vagy kétszer, de ilyen éjszakánk már egyszer volt. Reméltem hogy nem ismétlődik meg.
Adom neki az infacolt az esti fürdés utáni etetésnél.
Gondoltam hogy esetleg valami homeos bogyót adok neki. Nem tudom, majd meglátom.
Már arra is gondoltam, rendben hogy van tejem, de lehet hogy nem elég tápláló???
Szerintetek?

Kép Anna Dominika (2008.01.06.)
gabcsa
 
 


És ha már fotók, régen árasztottalak el benneteket Samuval! :D
Ez amint repülni tanul:
Kép
Ez ébredés után, morcosan:
Kép
És itt ruhára várva:
Kép
danann
 
 


Gabcsa, ugyan, ha nem lenne elég tápláló a tejed, akkor nem gyarapodna ilyen szépen! Nagyon édes baba! :)
danann
 
 


Nagyon édes Samu!Tünemény egy pasi. Pár év múlva meg fogja őrjíteni a lányokat. :lol:
Mennem kell mert Panka rákezdett.
Szép napot mindenkinek!
Gabcsa Kép Panka imádja a vízet
gabcsa
 
 


És én még azt hittem, Samunak tök sok haja van! Panka sérója simán kenterbe veri Samuét! :D
danann
 
 


Gabcsa!

Nagyon tündér a Pankamanó!!!És mennyi haja vaaaan!!!!!Az infacol egyébként sokaknak nem jön be.
Állítólag léteznek valamilyen gyógyhatású cseppek, amit a doki fel tud írni, azt sokanistenítik.
Ha felhúzza a lábát, az hasfájásra utalhat. szerintem tényleg telezabálja magát, mert bimbizni szeretne, de hát jön az a fránya tej is és így kénytelen lenyelni. :lol: És tényleg úgy érezheti magát tőle, mint egy lufi. :lol:

Lívia!

Nagyon jók a képek.És micsoda zoknik!!!!! :lol: Na és az az előke!!!! :lol:
Nem jutok szóhoz!
És jól lekőröztetek a fotókkal.Én most nem csináltam. :oops:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Gabcsa,a fotókon is jó nagy babád van! Ari nagyon, mindegyik babóka.

Kép
fridus
 
 


Újra itt, vége a cápatámadásnak. :lol:
Bekajólt Panka, mindkét ciciből.
Az nfacolt azért próbáltam mert Dorkámnál bevállt. Lehet Pankánál ez nem fog.
Pankának most is fáj a pocakja, a sírásából következtetek így, mert hol rákezd hol abbahagyja. Próbálom akkor nem ciciztetni annyit, mert még tényleg akkora lesz mint egy lufi :lol: Lehet hogy erőltetni fogom a cumit??????? Dehát az meg nem mindig jön be neki! Az élet nagy gondjai :shock:
Lívia
Samunak ez az előke tündériiii. És tényleg elefántos!!Imádnivalóóóóóó !
Krisz
Ezekről a gyógyhatású cseppekről esetleg tudsz bővebbet? Vagy kérdezzem meg a doktornéninket. Ő mondjuk homeobogyós párti, de úgylátom amit ajánlott az nem vált be nekünk, vagy még lehet hogy nem voltam türelmes hogy megvárjam a hatását? Kép Íme a nagyobbik csajszim Dorka. Ő 2 éves múlt 12.29-én
gabcsa
 
 


Szia Fridus!
Köszönöm a bókot :lol:
Balu kapitány is tünemény egy baba. :lol:
gabcsa
 
 


Gabcsa!

Dorka nagyon szép és tündéri kiscsajszika!
Ezekről a cseppekről sajna nem tudok bővebbet, csak azt,hogy doki írhatja fel.
Amúgy az nem hátrány, ha a gyerekorvosotok homeo mániás,mert ez az jelentheti, hogy nem az az agyongyógyszerezős fajta!!!
Minden babónak más válik be, kénytelen leszel kísérletezni.
Nekünk az vált be, hogy én napi 2 laktoherb teát (tejserkentő) iszok!
Más babónak például fáj tőle a hasa, Dominak csak akkor fáj, ha kihagyom a laktoherbet. :?
Szóval hajrá!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


nekünk az elején sokat segített az espumisan csepp....
Vendég
 


Lívia!!!

Névnapod alkalmából sok boldogságot kívánunk!!!

Dominika, Krisz

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Köszi a köszöntést! :D
Samu azzal köszönt, hogy már két órája alszik, így most nyugodtan tudok kajálás közben netezni, nem kell habzsolnom, mert ott reklamál mellettem :D
danann
 
 


Most megint csak egy nap a difi a gyerekek között :D Tényleg valamelyik szerver lehet egy kicsit elhangolódva, vagy egy időörvénybe kerültünk :lol:
danann
 
 


Szia Lívia!
Nagyon boldog névnapot kívánunk.

Krisz
É is iszom a laktoherb teát, de naponta csak 1szer, mert azt olvastam róla, hogy a babának hasfájást okozhat meg álmatlanságot. Én már nem tudok ezeken kiigazodni. Dorkámnál ittam, de akkor még nem olvastam ezeket a "rémhíreket" :oops:
Úgyhogyakkor lehet hogy próbálkozom nagyobb dózissal.

Cseriani
megnézem az espumisan cseppet hátha

Amúgy az éjszakánk megint úgy telt hogy esti fürdés után etetés, 20 perc egyik cici,utána másik cici utána büfi, majd gondoltam én leteszem aludni, mert szerintem már az agyamat is leszívta annyit evett. De sajnos nem volt sikeres mert nagyon nagy volt a sírás, a kicsi ökle a szájában, próbáltam ringatni, de nem igazán volt hatásos, már mindennel próbálkoztam, beleértve a cumit is. Nem jött be.
Utána feladtam és rátettem megint cicire, és csönd lett, elaludt, cici kiköp, gondoltam na talán most. De nem, felriadt, és a kicsi kezével hadonászott, és megint cicit akart. Utána megint elaludt. Ez szerintem olyan hajnal 2ig ment. Utána már én is elaludtam, ő is, sajnos nem volt lelki erőm átkommandózni a kiságyába.
Hátha ma jobb lesz. :oops:

Nadimo olvastam hogy nagyon jó tanácsaid vannak. Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy a babámnál köldöksérvet állapítottak meg. Tudnál nekem valamit írni erről?
Előre is köszönöm a válaszod

Gabcsa
gabcsa
 
 


Lívi!!!

Megvan a megoldás! Én annyira vidéken lakom, hogy időeltolódás van....csak erre még a tudósok sem jöttek rá!!! :lol: :lol:

Gabcsa!
Nem irigyellek!!!!
a délelőttjeitek is így telnek???? :shock:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Gabcsa : neked is gratulálok a gyerekeidhez, nagyon szépek.
Jók a fürdőzös képek, és nagyon tetszik az a játéktartó háló ami fel van tapasztva a fürdőben. Ilyet szeretnék venni pont , ha tudod hol lehet kapni ird meg légyszi. :wink:

KIcsit visszaolvastam a topikot, mert 2 napig alig volt időm ide ülni, csak gyorsan átfutottam a kérdéseket.

Gabcsa irod hogy milyen nehézségek adódtak a picivel.
A babáknál az ilyen fájdalmas sirások hátterében sokszor a hasfájás áll. A hasfájás pedig nagyon sok mindenből adódhat.
Efsősorban figyelni kell hogy te mit eszel és mit iszol, mert a baba mindent megkap a tejen kersztül.
Irtad hogy a tejelválasztó teát is iszod, de a teával kapcsolatos infok ellentmondanak egymásnak. Hát igen az biztos.
A topikon belül is láthatod, hogy valakinék beválik és valakinél nem.
A tea összetevői ( ánizs , édeskömény stb ) mind szélhajtó hatásuak, és ha a baba csak az egyikre érzékenyebb akkor már gondot okozhat. Én ezért nem szeretem ezeket a teákat elsősorban.
Még mindig jobb ha egyenként próbálkozol velük, mert akkor legalább tudod követni mikor melyikre javul , esetleg romlik a helyzet. Kriszéknél jó hatású a tea, náluk nincs mellékhatás.
Én a múltkor is azt irtam , hogy mindenki próbálja ki, ha úgy látja jónak, és igya ha úgy itéli meg hogy beválik.
Én inkább a homeop. golyókat szoktam javasolni, mellette pedig azt, hogy anya változatosan táplálkozzon, sok zöldséget, gyümit , folyadékot és kevés tehéntejes dolgot és 100% -os rostos levet egyen igyon.
Ezek nagymértékben javithatják ezeket a hasfájós dolgokat.
Érdemes még odafigyelni arra hogy a baba minél kevesebb levegőt nyeljen a szopi alatt, ha kell a szoptatás közben is meg lehet állni , hogy a levegő könnyebben kijöjjön. Ha csak a szopi végén büfiztetünk, akkor már a levegő nehezebben tud kijönni, valamikor csak a tejcsivel együtt sikerül , vagy idő kell mig szegényke alul kiküzdi magából. A hasfájásra jó hatású lehet a maszirozás, tornáztatás, hasonfektetés, vagy hogy úgy tartjuk a kezünkben , minhta ülne, a lábait felhúzzuk. Irod hogy a nagyobbik gyereknél nem emlékszel ilyesmire. Pedig tuti volt, csak az idővel inkább a szép -jó dolgok maradnak meg bennünk. ( szerencsére ) :oops:
De azt is hozzá kell tenni , hogy ahány gyerek annyi féle.
Lehet hogy a picid érzékenyebb a pocakjára , hajlamosabb a hasfájásra. Vannak sajnos ilyen babák. Általában ez a korszak nem tart sokáig , csak az embernek nagyon nehéz időszak ez, és addig minden nap szembesül a problémával, egy örökké valóságnak tünik .
Irtad hogy az infacolt este adod , és a tünetek is inkább este jelentkeznek. Próbáld meg elhagyi a szert , hátha neki ez pont nem válik be. Éjszaka próbáld meg csak akkor tisztázni mikor nagyon fontos, a kakitól megvédi a krém a pisi jól beszivódik a pelusba. Próbáld meg az éjszakai teendőket csak a legszükségesebbel átvészelni.
Tudom nehéz . Homepoatia szerekből is van jónéhány ami kiváló a pocifájásra, érdemes megpróbálni, hátha segit.
Sajnos ezeket a problémákat nem lehet másként megoldani csak a próbálkozással, valamelyik csak beválik. Kitartás .

Köldöksérv :
Az újszülöttek . és a csecsemők két leggyakrabban előforduló " betegsége " a köldök és a lágyéksérv.
A köldöksérv már általában akkor jelentkezik amikor a köldökcsonk leesik, mivel a köldök körüli kötöszövetes gyürü még igen gyenge , nem záródik jól. Ennek következtében kialakulhat a sérv , ami egy kifelé türemkedő . puha tapintású dudor. Ez általában nyugalmi állapotban visszahúzódik, ha pedig sir vagy erőlködik a gyerek akkor előjön. Bár rémisztőnek néz ki , nem okoz gondot.
Normális esetben ha a gyerek hasfala ill. a hasfal kötöszövetei megerősödnek akár magától is elmúlhat.
Vannak orvosok akik javasolják a leragasztást, (amit kizárólag csak az orvos csinálhat ill. tanithat meg -mert ha rosszul történik bajt okozhat ), de nem mindig hatásos a módszer , nem mindig gyógyul hamarabb a sérv, sőt a ragasztó is kikészitheti a bőrt. Ennek alkalmazása az orvoson múlik.
A köldöksérv nagyon ritkán záródik ki ( szinte soha ) , ezért nincs vele különösebb teendő. Ha a gyerek nagyobb akár ovódás koráig is fennáll, akkor sorkerülhet a mütérte , de ez még azért odébb van. Tehát ne aggódj emiatt.

Ha esetleg még van kérdésed amire nem adtam választ , kérdezz nyugodtan. Örülünk hogy a topikon vagy . :lol:
nadimo
 
 


csiperke : irom a privit neked, hamarosan küldöm :P
nadimo
 
 


Sziasztok!
Nadimo és többiek is köszönöm a válaszokat! Rájöttem, hogy érdemes lenne elolvasnom az egész fórumot, el is kezdtem, de aztán félbemaradt. Mindenképp folytatom, de most lenne egy sürgős kérdésem: valamiért nem jó a gyomrom és a hasam is fájdogált, amiből most estére jó kis hasmenésem lett. Nem tudom, mitől, elképzelhető, hogy a gyógyteától, de ha nem attól, hanem esetleg összeszedtem valamit, lehet szoptatni? :? Úgy aggódom :(

Kép
hablaty
 
 


Gabcsa, neked is köszönöm a köszöntést :)

Krisz, látom, te is áttértél közben a mi idősávunkra :D
danann
 
 


hablaty : csak nagyon kevés megbetegedés vonja maga után a szoptatás felfüggesztését illetve abbahagyását.

A hasmenés, hányás, influenza , láz stb. nem indokolja ezt, szerintem szoptass nyugodtan tovább. Az anyatej megvédi a babát, és a picidnek nagyon fontos az anyatej. Kevés az esélye hogy megbetegszik. A hasmenésed oka lehet virus , lehet a tea is, ebben a járványos időszakban nem lehet tudni.
Próbáld meg mindenképp a természetes gyógymódokat használni,
nagyon jók a homeopátiás szerek és a Normaflore vény nélkül kapható szer. Nemrég a családom is átesett hasmenéses járványon és mindannyiunkkal csodát tett. Mellékize nincs, helyre teszi a gyomrot és a beleket a hatása pedig hamar észlelhető. Esetleg érdemes megpróbálni. Szoptatás alatt is alkalmazható. Felnőttek és gyerekek is szedhetik.

Remélem hamarosan rendeződsz, jobbulást kivánok.

Ha szükségét érzed, kérd ki az orvosotok véleményét.
nadimo
 
 


Nadimo!

Tulajdonképp a tejpötty mitől alakul ki? Domin olyan sok van és nem akarnak elmúlni. Rossz a tejem???? :shock:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok, képzeljétek, ma bevágtunk flk üveg kecskeméti őszibarack konzervet, ezt az üvegest. Először fancsali képet vágott Balu, de aztán már a térdére is jutott a kezén keresztül :-9

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Fotó nincs róla? :lol: Megnézném...... :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


fridus most nézem,hogy Balu nem sokkal idősebb,mint Elizám. Mikor született szeptember hányadikán? Eliza 14-én...
Vendég
 


krisz : a tejpöttyök azért alakulnak ki , mert a baba bélrendszere nehezebben tudja a tejfehérjéket lebontani. Elsősorban a tejcsi minősége okozhatja a kialakulását, , ezért célszerű az anya táplálkozásában figyelni a tehéntej alapú ételekre , másik oka lehet a kezdeti formája a késöbbi ekcémának. .Egyébként normális állapot, és általában maguktól elmúlnak a pöttyök. Ha nem javulnak akkor több kezelési forma is lehetséges. Pl:

-száritás ( alkoholos vatta, hintőpor )
- kamilla
- kevert krém amit az orvos tud felirni
- gyógynövény boltokban kapható diófalevél tea, ezzel az arcot naponta több alkalommal le kell mosni. A gyógyszerész hölgy aki ajánlott azt mondta nagyon jó hatású a pöttyökre , hamar meglátszik a hatás. ( én még nem próbáltam )

A tejpöttyök a szopi után jobban előjönnek, aztán halványodnak.
Ha tápszeres a baba szokták ajánlani a tápszer váltását is ( orvostól függ ).


:wink: Ha nem javul akkor kérd ki a védőnőd , orvosod véleményét biztos tud rá adni valamit.
nadimo
 
 


Dominika, sajna erről nincs fotó, de majd holnap megpróbálom ezt is megörökíteni. A tipegő most van mosás alatt...
Cseriani, mi szeptember 7-én születtünk,egészen pontosan 9:45 perckor:-)

Kép
fridus
 
 


Nadimo!

Köszi a választ!!!! Pedig a tejet már rég kiiktattam....még körüljárom, hogy mi lehet allergizáló a kosztomban. :(
Azt a diófamicsodát meg megrendeltem itt a biopatikában nálunk!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!
Nadimo köszönöm gyors megnyugtatást, most már leglább ezt is tudom :) Szerencsére ma már nincs bajom. Nem akartm semmi gyógyszert bevenni, csak akkor használok, ha nagyon muszáj. Hasmenésre nekem a zöld tea jött be, kicsit féltem, nehogy nagyon élénk vagy nyugtalan legyen tőle Luca, de reggel ittam, és egyenlőre semmi, úgyhogy talán már nem is lesz.

Nahát, többiek már nem csak szopiznak, olyan furcsa olvasni, pedig biztos hamar eljön nekünk is az az időszak... milyen izgalms lesz majd mindeféle ételt kipróbálni a kicsinek :)

Teszek fel egy sztriptízes képet Nektek :lol: Kép

Kép
hablaty
 
 


Szia Hablaty!

Milyen nagy Lucababa!!!!Mekkora már?

Kép: nem árt az ilyen jellegű (mármint sztriptizes) képek felrakásával vigyázni, mert pont ezeken az oldalakon sűrűbben fordulnak elő az olyan gusztustalan férgek, akik alig várják, hogy láthassanak és letölthessenek ilyen képeket.
Légy óvatos!!! :(

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Írok nektek csajok erre a napra egy kis vidító szösszenetet!

Versike:

Ősz van...-gondolta a hulló levelekről....
pedig!
Csak a postás esett le az emeletről.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Cseriani!

Elizának Boldog 5. hónapfordulót kívánunk!

[/img]

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta köszönjük szépen a köszöntést...Képzeljétek,Elizának felül majdnem kinnt a két fogacskája. Elöbb ki fog jönni neki,mint az alsók :shock:
Vendég
 


Sziasztok!
Újra itt. Tegnap nem sikerült ide ülnöm a géphez. Annyi minden volt.
Kirszta
Pankával a délelőttök jobbak :D általában átalussza az egész délelőttöt.
Nadimo
Nagyon köszönöm a válaszodat.
Azt a narancssárga hálót mi is ajándékba kaptuk, de van egy kékem amit vettem a Visegrádi u.ban Mária bababolt (www.pekido.hu).
Próblok odafigyelni hogy mit eszek. Tegnap pl. rántott levest ettem és Panka éjfélkor evett, utána meg reggel 8kor. :D :D
Azt figyeltem meg hogy ha pukizik, utána jobban érzi magát :D
Köszönöm a köldöksérvre vonatkozó választ is akkor nem izgulok. Bár megmondom őszintén ha sír akkor nem szoktam rögtön felvenni, mert ugye nekem itt van még Dorkám is és sokszor nem sikerül az azonnali felvétel. Előfordul hogy hagyom sírni pl. ha Dorka ebédel és Panka rákezd nem rohanok hozzá azonnal.
Mi a véleményed erről? Nem lesz gond a köldöksérve miatt? Csak megmondom őszintén nem igazán szeretném ha hozzászokna hogyha sír akkor azonnal felveszem.
Mi a véleményed a pólyáról?

Hablaty
Luca aranyos egy csajszi, de Krisztának igaza van, én is hallottam már ilyen "abberált állatokról"

szép napot! [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 6.4573.jpg[/img] Panka

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Panka lemaradt, valamit elnyomtam :D
Kép Panka
gabcsa
 
 


sziaszok!
én is bemutatnám a kisfiamat,aki aug.27én látta meg a napvilágot 3300grammal,53centivel,két hete voltunk méretni,akkor volt 8 kiló,és 65centi :) Kép

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia nóri79!
Gratulálok a babádhoz,nagyon szép kisfiú! :) És azok a szemek :)

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Szia Nóri

Üdvözlégy közöttünk! Igazán jóképű kisemberkéd van!:-)

Gabcsa!

Panka még méndig nagyon ééédes!!!És 8 órát alszik egyhuzamban??!!!Micsoda egymázlista vagy!!!
Mi még mindig 2-3 x kelünk !!!! :shock:

Cseriani!!!

Kezdheted a bíbelődést a fogmosással?! :shock:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


amit tud: hasról hátra fordul,vissza még nem,magától,egyedül ül,és kb másfél hónapja alussza át az éjszakát!

a ti manóitok is tündériek :wink: itt egy újabb kép!Kép

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Kriszta
Én is csodálkoztam hogy ma ennyit aludt. Általában egyszer kel fel éjszaka aztán csicsi. De azért ez néha rosszabb. Változó. Már várom hogy végre beálljon az éjszakai tuti alvás.
Dorkámnál nagyon szerencsém volt ő is nagyon hamar átaludta az éjszakákat. A mai napig este 9kor fekszik és reggel 9 kor kel. :) :)
De most az a legújabb hogy amikor reggel bemegyek hozzá, totál meztelenre levetkőzik. :oops: :shock: :shock: :oops:
Ja és természetesen pelus is lekerül róla. A pelus tök száraz de körülötte minden pisis. :shock:
Úgyhogy ma egy kicsit el voltam keseredve. :cry: Ez a csaj egy szabadulóművész. Kép
Dorka és Panka

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Gabcsa!

Dorka olyan veszedelmesen néz, hogy ha beadod oviba majd, tutira veszélyességi pótlékot fog kérni az óvónéni!!! :lol:
Meztelenre??? Vajon miért??? :lol:
Ahhh megvan!!! Van titkos hódolója, csak Te nem tudsz róla! :wink:
De viccet félretéve elég érdekes szitu.Látom nektek is babycontrollos légzésfigyelőtök van!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Gabcsa,nem kéne ráragasztani a ruhát, talán nem tudná magáról levenni. :-)
Balu is valamelyik nap, megszabadult a meleg zoknitól :-)
Nóri, dok mindent tud a kismukid. Az enyém még csak próbálkozik.

Kép
fridus
 
 


Hé, egy percre nem figyelek, és elárasztják a fórumot a szebbnél szebb babák! :D Ezt nem hagyom annyiban, én is teszek fel egyet!
Na így kell csodálni a csillárt (kicsit bemozdult, sorry, nem volt elég fény és így csak hosszú expozíciós idővel lehetett):
Kép
Ezen kívül a legújabb nagy kedvencünk a konyhában a falon a konnektor. Majd' kiugrik a kezemből, amikor megállunk előtte :lol:
Azt már csak halkan merem megemlíteni, hogy Samu kb. 3 hetes kora óta átalussza az éjszakát :oops: Először 11-től aludt 7-8ig, most meg 9-fél10től kb 7ig. AAAAnyira rendes gyerek! :D
danann
 
 


Lívia!!!

Ilyeneket nem ér írniiiiiiiii!!!!!!!!!!Méghogy átalussza! Mikor ém meg minimum 2x fennvagyok éjjel és hajnali 5-nél tovább néha nem akar aludni.Most bezzeg húzza a lóbőrt!!!!
Mindegy. Az az egy vígasztal, hogyha Michael Jackson újraforgatja a Thriller című klipjét, oda tutira felvesznek! Isteni zombi leszek!
Na ha őkelme felébred, én is csinálok egy új fotót mán.

Konnektor+csillár???=villanyszerelő mester!!!!Na a jövő nemzedéke, már tele vagyunk mesteremberekkel.

Az én lyányom operaénekes lesz. Olyan hangja van......huhuhúúúú

Most látom Samunak milyen édes kis hapsis pocikája van!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?