Új privát üzeneted érkezett!

Judit, el is felejtettem, hogy mi imádunk puzzlezni :lol: Máté 300-500 db-osat én 500-1000 db-osat, de most van egy nagyobb is, csak azt nem nagyon tudom hol rakni. Viszont csak a Ravensburgert szeretem, annak jó a minősége. Nem lenne rossz csereberélni, mert amúgy nem olyan olcsó játék, bár mi soha nem ragasztjuk össze.

Az áprilisról nem tudok nyilatkozni, nekem az még nagyon messze van. :roll:

Bőrgyógyász (nem emlékszem ki kérdezte, kicsit fáradt vagyok...): tudom, nem olcsó, de nekünk Mosonyi felesége, Bálint Zsuzsa jött be.

Balwin, új képek a vörös hercegkisasszonyról? :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szami!
Puzzle szőnyeg? utána összegurigatod, sé már megy is pici helyre!
nekem az ágyban most van kettő összerakva, az egyik egészen nagy, majd egy méter, otthon anyáéknál meg 3 vár ragasztásra, keretezésre. De ezt a horoszkóposat nagyon megcsinálnám!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


szép estét!

Próbálom behozni a lemaradásom...

Anna, akkor gyógyulófélben? A viszketés nem lehet száraz bőr miatt? Nekem akkor szokott... de csak tipp.

Niki, hajrá, vasalni ide s lehet jönni... :( Bármikor....Mindig akad...
Reméljük Kata nem pöttyösödik be!

Judit! Puzzle-m van nekem is, de amit te kinéztél, az nagyon szép!!!! Sztem vágj bele!

Évi, férjed hazaért? Merrefelé szokott menni? Vagy gondlom ez hülye kérdés, biztos mindenfelé...

Ditke! Husi mikor kerül a terítékre? Nagyon szép Zsófi, nagyon formás! Éjjelek? Fogak?

Szilbee! Mi volt dokinéninél? Mi pletyiztünk már előtte neki, bocsika! :oops: Mondtuk, hogy ma ti is mentek, Dáviddal...
Mi csak a vasat nézettük. 1 üveg Maltofer után Szabi 112-es hemoglobinja lecsökkent 101-re... :? De azt mondta, nem vészes, határérték körül vagyunk. Hát, gondoltam, a gyerek nem nevezhető fáradékonynak, az tuti!

Szamóca, olyan szépeket írtál megen!!!
És én is Bálint ZSuzsánál voltam. Ő ad ep-s számlát is, lehet, azért drágább, mert adózik...

Katlina, melyik Robinak hiányzik az öltöny?
:wink: KisRobi majd anyukád öléből nézi végig a nagy eseményt?
Ja, ez a "gyerektépős" stori izgi... De amit a dokitok mondott!!! Apám....Inkább no comment!

Hajvágás: no, kiderült, nem is csak gyerekeknek való ez a hajnyiró, csak náluk is lehet már használni. Philips a márkája, de csk kölcsönkértük, mert mielőtt beruházunk egybe (15.000 Ft körül van), inkább kipróbáltuk. De nagyon bejött, Apa őrült mód élvezte, Szabi már kevésbé...

Erika, sztem is nappal több pürés dolgot adj, és ha éjjelente éhesebb, akkor a Milupa szép álmokat! pépét szokták ajánlani, mert az rizs alapú, és ezáltal laktatóbb. De van még ilyen Jó éjt! papi, még utánanézek, ne írjak már hüleséget! Ami nálunk bejött, hogy közvetlen elalvás előtt kap még egy kis tápszert SZabi, ezzel reggelig húzza (no nem mindig....!)
De lehet, hogy te kellesz neki...:)

No ezt elküldöm, és visszaolvasok!

Kép
Kép
dorkáék
 
 

 
 

hja, igen!
Vizi Lajos/Lali egyelőre a szekrény tetején figyel, bevetésre készen! :)
MAjd úgy akarom kipróbálni, hogy peti is lássa!


Szamóca, Jázmin csudaszép, és nálam is nagyon nyerő a második kép! :)

Erika, ez a milupa leírása: "Az új Milupa Jó éjszakát! rizspehely tartalmának köszönhetően hosszantartó jóllakottságot biztosít éjszakára kisbabádnak... és miközben ő alszik a Milupa Jó éjszakát! természetes módon erősíti immunrendszerét is, speciális prebiotikus rostkeverékének köszönhetően. Kisbabád így pihentebben és megerősített védelemmel vághat majd bele a világ felfedezésébe"

és van még a HIPP-nek is: 4 fajta tejbegríz, üveges, 190 g-os, Jó éjt Papi név alatt futnak.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Megint apránként jövök...

Ditke, Zsófi hogy nevet a képen :D Majd lesz neki is lobonca :wink: Tényleg, a fülbevalót megszokta? Egyáltalán, piszkálta valaha is? :oops:

Szamóca, egyelőre nincsenek újabbak, de dolgozunk rajta :) Most inkább az esti produkciókat próbáljuk lekamerázni...elég nehéz 8)

Jah, nem is írtam, adtunk már neki pipihusit (sültet, mellet), csippentettem egy darabkát, ő meg harapott belőle :D Elnyammogta... De olyan édesen nyújtotta a félig nyitott száját, hogy rakjam bele a hamit :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


ááá, Judit és kaja! erről jut eszembe!!!
joghurtos bébikajának nem volt mellékhatása, ugye??

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Trixi nevében is köszönjük a köszöntéseket! Aranyosak vagytok!

Dorka!

Szabi frizkója hát naggyon komoly! :D Vagány a fiú!

Ildi!

Sok sikert kívánok a ház eladáshoz. Remélem minnél hamarabb akad komoly szándékú vevő.

Szamóca!

Jázmin ténylég nagyon bájos lányka!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Holnap megint jönnek, kopogtatnak..... :lol: , dél körül háznézők jönnek. :!:
Már mi is néztünk, többet is, egy az nagyon tuti, pont olyan, amilyenről álmodtunk...bárcsak összejönne!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Dorka! Pletyizzetek csak nyugodtan... A frász állt belém, mikor beszéltem a dokival és mondta, hogy beszéltetek... Azt hittem, hogy vmi úton módon ti is elkaptátok vagy vmi más baja van Szabinak. Örülök hogy csak vas miatt voltatok! :)

Dávid jól van.. még mindig... :) Csak port írt fel neki.

Már ennyi! Sziósztok!
szilbee
 
 


Dorka, úgy tűnik, hogy nem :) Szóval ilyet is adni fogok már neki néha. Meg vettem már túrókrémeset is :oops: , de azzal még tényleg várok. Amúgy 7. hónapos kortól lehet a címke szerint...

Ildi, hűha, szurkolok, hogy összejöjjön az álomotthon! :lol: Meg hogy jó áron, minél előbb el tudjátok adni a házat :)

Erről jut eszembe: párom fedezte fel (én aszittem pesti, azé nem foglalkoztam a hirdetéssel) ezt a kis lakóparkocskát:

Átrium lakópark

Heh...fájdítottam a szívem a 3. szinti penthouse lakokkal :| De a többi se rossz...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


köszönöm tanácsokat, megfogadom.


szerdán megyek városba, megnézem azt az "éjszakai menüt" édesálom és társait.

Valaki kérdezte: Calcimusc biztosan receptköteles., többi hozzáfűzni valómat, már mások megírták, és nem akarok másokat ismételni. Viszkető bőr lehet, amiatt is, ha nagyon száraz. száraz bőr, pedig könnyen fertöződik minden félével. Mienk nagyon az. Tartós megoldást még nem találtunk.

Képzeljétek! Voltam szülőin az oviban. És csak hüledeztem: Azt mondta az ovónéni: "Kedves anyukák! Jó lenne ha segítenétenek, megtanítani a gyerekeket köszöni. Ami ott kezdődik, hogy önök is köszönnek nekünk, amikor reggel jönnek-mennek. Gyerekeket kellene minden nap fürdetni, vagy legalább lemosdatni. mert szaladgálnak, leizzadnak, rájukszárad a por, ettől vakaróznak...." Azt mondták, akinek nem inge ne vegye magára... és még sorolhatnám.
Szülői végén maradtam kicsit, mert valamit megakartam beszélni négyszemközt, és a fentiek sem hagytak nyugodni.

Van állítólag a csoportban egy kisfiú, akinek anyukája nem fürdeti meg a gyermeket rendszeresen, és amikor szóvá tették neki, akkor csak annyit mondott "nincs fürdőszobánk". Már csúnya gombás a lábaújja.

gyerekek nem tudnak kezet mosni, nem tudják megtörölni magukat wc-zés után, nem tudnak szépen enni...

csak úgy megjegyzem, valamennyien 4 évesek lesznek most kora tavasszal, vagy már be is töltötték.
Fentieket csak úgy leírtam, megosztani veletek.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


AKI ÁRULTA MÉZET, VAN MÉG ESETLEG BELŐLE? NEM JÖN VÉLETLEN KECSKEMÉTRE MOSTANÁBA? VENNÉK 2-3 ÜVEGGEL.

NAGYON RÁKAPTUNK, AZZAL ISSZUK A TEÁT.

HA NEM, AKKOR, KIMEGYEK PIACRA, NÉZEK VALAMILYET. KÉT FÉLLITERES ÜVEGGEL VOLT ITTHON. MÁR RÉGÓTA TÁROLTAM, NEM ETTÜK/ITTUK, MOST MEG NÉHÁNY HÉT ALATT ELFOGYOTT. :)

KARÁCSONY ELŐTTI HÉTEN CSINÁLTAM MÉZESKALÁCSOT. DE MÉG MINDIG OLYAN KEMÉNY. VALAMIT KIFELEJTHETTEM BELŐLE?
AMIKET ELŐZŐ KARÁCSONYKOR CSINÁLTAM, AZOK OLYAN KLASSZUL MEGPUHULTAK, ÉS FINOM LETT. ÍZÉVEL MOST SINCS BAJ, CSAK JÓ ERŐS FOGAK KELLENEK HOZZÁ.
ÖCSINEK PONT JÓ, SOKÁIG "ELMAMMOG" RAJTA :) .

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Szép jó estét!

Judit!
éppen tegnap, amikor mentünk a Zagyvába, akkor mondtam misinek, hoyg milyen élhető lett az a környék, hoyg felújították a régi laktanyarészt, teljesen szupi, modern benyomást kelt.

megnéztem a linket, bár azt nehezen értem, hoyg tud a 76/74? m2-be 4 szobát belezsuppolni. na mindegy .... de nem rossz, és az ára sem...

Erika!
Húúú hát nem irigyellek! szegény kisfiú, és ő mit sem tehet az egészről! ilyenkor megint csak felmerül a kérdés, minek az iylennek gyerek?Én még nem voltam szülőin, tudok két másik ovit, ahol szintén a higiéniás alapszabályok betartására hívják fel a szülők figyelmét, de majd meglátjuk, nálunk mit mondanak.
farsang? minek öltözik a lány?

ildi!
Egy kis beszámoló az álom lakásról? miért álom? hogy néz ki?stb. és akkor Ancsi sulit is vált? meg hova mész gyakszira melyik oviba?

Niki!
Kata? Remélem nincs semmi!

úgy néz ki napok kérdése a második fogunk. már van "vonulata" és újabb szavaink: gyere, ne=nem. csak a leghasznosabbak. már alakul valami ada szerű is, ami vagy az adjál, vagy az anya akarna lenni. vagy mindkettő?

jaimee!
nagyon eltűntél ma!

Ja, és rám is rám ragasztottátok ezt a vakarózást, csak kicsit vakartam meg a kezem fejét, se mintha betonon húztak volna végig! megyek kencézni!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Erika édes! most voltunk vasárnap Kecskeméten! és nekünk van mézünk még jó pár száz kiló!
tessék sűrűbben jönni! látod! most talizhattunk volna! Tényleg Te nem voltál a babaruhabörzén?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1202765124.7106.jpg[/img] Kép

JÓ ÉJT[/img]

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


KEDVENC MESÉNK MOST AZ OROSZLÁNKIRÁKLY. EBBŐL ADÓDIK, HOGY NEM LEHETÜNK MÁS CSAK OROSZLÁN. MAJD LESZ KÉPÜNK AKKOR FELRAKOM. FARSANG MAJD 21.-ÉN LESZ. MÁR KÉSZÜLÜNK RÁ ÉS NAGYON VÁROM.
GRÉTI BEÖLTÖZIK?

TÖBBI GYERMEK MILYEN JELMEZT ÖLT?

JUDIT! ÉS NEM JÖTTÖK PÁR HÉTEN BELÜL MEGINT? VÉLETLEN?


BABARUHABÖRZÉN NEM VOLTUNK SZÜLINAPI PARTIZTUNK. MOST EGYIK BARÁTUNK ÜNNEPELTE 37. SZÜLINAPJÁT. EGYÉBKÉNT HOL VOLT? AZ EGYHÁZNÁL?
MERT OTT IS SZOKOTT LENNI.

NA TÉNYLEG MEGYEK ALUDNI.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Húúú Mennyit nőtt Józsika! és milyen édes Brigi, ahogy meg akarja tartani, hoyg nehoyg dőljön!

Akkor várjuk a képeket! Gréti egyszer ez, egyszer amaz akar lenni. most éppen tündér/királynő, iylenek. de van itthon egy csibe jelmezünk.

nem az egyháznál, hanem a lánchíd úti sportcsarnokban volt az expo.

Hát sajnos mostanában tényleg nem megyünk arra.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Békés éjszakát Mindenkinek!

Milyen élettel teli volt ma a topic. :lol:

Bbj: Olyan lüke vagyok. Ildinek írtál, én meg olvasom... m2.... mi van...? Mi van a magyar királyi tv 2-vel? :roll: Jó sokáig gondolkodtam rajta... :lol: Megvettem a könyvet, mikor jársz Szolnokon? Tábliban a telószámom. Majd mindjárt írok privit is.

Dorka: Szabi baba nagyon hódító lett az új frizuval :lol: Ha vesztek hajnyíró gépet, olyat vegyetek, amivel hosszúra is lehet hagyni a hajat. Nekünk sajna csak 7mm-ig van. Miért kell vasat nézni? Vért vettek Szabitól?

Katlina: tényleg a gyerekorvossal beszéltél? Komoly szaktekintély lehet. Gratulálok neki.

Szamóca: Tényleg azt hittem, hogy meghibbantam az első mondatod után, és Bbj m2-je után :roll: Nehezen szedtem össze magam :lol: Néha magam sem tudom, mit szeretnék gyerek ügyben. Néha megelégszem ezzel az egy ördögfiókával, néha meg hármat is szeretnék. Olyan határozatlan vagyok vagy nem? :roll: Fránya dolog ez az ekcéma :( Ördögi kör. Jázmin gyönyörű, második kép mindent visz, a férjem álma. (Ő/én is már elsőre lányt szerettünk volna) Minden kislányt leszólít, amikor csavarognak a fiával :lol:

Ditke: foltok? hát látni kellene. Majd írj, mi lett.

Balwin Judit: lehet, hogy neked is erős tejed volt, csak Anna Luca szervezete jól bírta.

Erika: éjszakai etetés: csatlakozom az előttem szólókhoz. Józsika óriásit nőtt, nagyon csábító kék szemei vannak :lol: Tesókájával jól kijönnek? Olyan jó látni kis korkülönbségű testvéreket játszani! Én nem voltam bátor a kis korkülönbséghez. Szülőiről: itt az egyik bölcsiből olyat hallottam, hogy egy családban 3 gyerek van, a legnagyobb is még csak bölcsis, de kötelező neki, mert otthon nem tudják ellátni normálisan, pelenkája sincs, már reggel rászáradt és friss kakival érkezik, megfürdetik ott... stb. A 3. gyerek 3 hetes. És anyuka szőke, kék szemű....

Niki: vasalásból én is segítségre vágyom. :lol: Utálom.

Ildi: én is kivi vagyok az új házatok paramétereire. A mostani közelében lesz?

Jamiee: mindjárt szopi előtt vagyunk. Még össze is talizhatunk itt :lol:
szolkata
 
 


Hehe, itt vagyok...de még visszaolvasok...nem vagyok nagy formában... :?
jaimee1
 
 


Én meg épp a másikat olvasom :lol: Nyűgi a csajszi? Amúgy esti szopi után miért nem alszol éjfélig? Én nem bírtam ébren lenni egy perccel sem tovább, mint hogy Bence elaludt este.
szolkata
 
 


Dorka: Csatlakozom a többiekhez, nagyon klassz lett Szabi sérója.

Katlina: Akkor nagyon a helyzet magaslatán van a doki. Menjen már el el kis továbbképzésre, az ártatlan...

Ditka: Nagyon édes Zsófi!

A vonalzóm megint rossz, de már szemem sem rebben...

Kata: Gyerek ügyben én is így érzek, mint te. Dettó ugyanúgy. :D
Vasalnivalót küldhetsz ide, én nagyon szeretek vasalni. Megnyugtat. :D
jaimee1
 
 


Elolvastam. És "normálisnak" tűnik a pirid? Tehát nem kóros szerinted? Nem akarlak ám feltartani...
szolkata
 
 


Kata: na, amott már leírtam mi van, akkor tudod.

Nem tudom, nem tudok aludni. Pedig dél óta arra vártam, hogy ágyba bújhassak. Különben, apa 7-8 körül jön haza, úgyhogy ha 10-kor bealudnék, az még olyan korán lenne. Akkor nem is nagyon tudunk beszélgetni...Na, így is ő alszik el hamarabb....
jaimee1
 
 


Uram jézus, hogy lehet szeretni vasalni?! Bár amíg nem voltam férjnél és nem kellett inget vasalnom, jobban bírtam. De az uram csak ingben jár!
szolkata
 
 


Fogalmam sincs, hogy normális e vagy nem...Egyelőre várakozó állásponton vagyok, hogy elmúlik vagy sem. Erősödik e vagy gyengül....Fura, az biztos.
jaimee1
 
 


Nálatok is jó esti programok vannak akkor apával... :lol:
szolkata
 
 


Nem kérdezed meg Mosonyit?
szolkata
 
 


:D :D Akkor kapaszkodj meg, mert mosogatni is nagyon szeretek. :D :D De a lustaságom a titok, mindkét munkafolyamatban csak állni kell egyhelyben és sok erőkifejtéssel nem jár. Ennyi. Takarítani utálok.
jaimee1
 
 


Mosonyit? Nem. Várok még.

Apával? Hát ja. Hol vannak már a közös vacsik és reggelik? :D :D Amint leülünk kajálni, Réka megszólal. De nem bánjuk, inkább szórakoztató egyelőre.
jaimee1
 
 


Én lassan minden házimunkát utálok. Egész napom csak ezzel telik persze a gyerek mellett. Alig várom, hogy visszamenjek dolgozni, tutira lesz takarítónőm, én ezt nem fogom bírni egyedül.
szolkata
 
 


No megyek....Szép almokat neked! :D

Jól elbeszélgettünk! :D :wink:
jaimee1
 
 


Akkor legalább a védőnőt kérdezd meg. El ne vérezz. Vasat szedsz?
szolkata
 
 


ok, jó éjt!
szolkata
 
 


Jó reggelt!

Látom, este megint ment a csetelés! :)

Ditke, elfeledtem: Szabi már 5 fajta üvegeset megeszik... Ennyi már épp elég, így el tudunk indulni pár napra, ami kilátásban is van!!! :D :D :D

Erika, Józsika nagyon szépen fejlődik, rég láttuk, sokat nőtt!
Amit az oviról írtál: akkor készítem magam...Ovi-ügyben még szűz vagyok, sosem gondoltam volna, hogy ezekre fel kell hívni egyes szülők figyelmét...

KAta, egyik este már én is hívtam apukámat, hogy azonnal adja meg az ismerőse számát, aki takarítást vállal, mert idegbajos leszek, hogy 2 kupac vasalnivalóm csak halmozódik, tiszta kosz volt a konyha stb. De egyből vágta, hogy "az agyamban van rendetlenség (kibuktam és besokalltam)", és végül megoldottuk családon belül. De ez nem zárja ki, hogy nem fogom felhívi a nőcit... Ha belegondolok, hogy 2500 Ft-ból rendbevágja az egész lakást... NAgyon csábító...

Judit, ezt a lakóparkos oldal!!! :cry: :cry:
elgyönyörködtünk mi is benne, aztán fél perc alatt tisztáztuk, hogy úgysem lesz nekünk ilyenünk....

Erika, Réka baba jó baba mostanság?

Judit, gratula a második fogacskához! Mikor szülinapoztok?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Kata nem akar aludni. Eljátszik a kiságyában, pedig már álmos. Ilyenkor de, is van egy alvás. Most kétnapja megint háromszor szoptatok éjjel és Őnagysága ma hajnalban nagyon megsértődött, hogy vissza mertem tenni.
Mindjárt jövök, bekakilt.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Na, itt vagyok.

Még mindig nem alszik, de csendben van.

Judit: Igen, áprilisban szeretnék menni a börzére. Foglalnék egy helyet én is.

Balwin Judit: hol van ez a lakópart vagyis hol lesz? Nem találtuk meg rajta, de lehet, hogy nem voltunk elég figyelmesek.

Dorka: 2500? Az nagyon jó ár, szerintem. Elgondolkodtató.
Én is úgy vagyok, mint Jaimee: szeretek vasalni (persze a Zoli polóit, ingjeit nem, csak a kis falat babarucikat), de takarítani nem.

Farsang: Nálunk holnap lesz a bölcsiben. Dorcsi nem öltözik be. Ráadom azt a gyönyörűséges ruhát, ami az esküvőnkön volt Rajta. Még jó Rá és legalább még egyszer lesz Rajta. Egyébként csak itthon szokott benne billegni.
Van két hercegnős jelemzünk is, tesóm hozta Londonból. Egy Belle-s és egy Jázminos, csak még nagyok Rá. Majd az oviban jövőre meg utána.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Jaimee: Akkor tegnap volt kéthós Réka?
Ha igen, bolodg hófordulót Neki!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Jó sokat termeltetek megint! :lol:

Igen, Zsófi inkább rám hasonlít jobban, mint az apjára. És tényleg tök hosszú, annak ellenére, hogy szerintem még mindig 6 kg alatt van ( bár ma majd a tanácsadáson megméretem) már 2 hónapja hordja a 68-as rugikat. :shock: A fülbevalóját észre se vette soha, soha nem piszkálta, szerencsére. És ahogy nézem Jázmin képét (aki még mindig gyönyörű, csak úgy, mint a nővérkéje) Zsófinak is olyasmi fülcsije van. Dorka, a husit 7 hótól akarom neki bevezetni, van egy táblázatom, abban benen van, hogy mit mikortól lehet adni a gyereknek. Persze lehet, ez túlzott óvatosság, de én úgy vagyok vele, inkább betartom, abból nem lehet baj. Egyébként tényleg megdöbbentő, hogy a bébiételekre sokkal korábban ráírják, hogy adható...na ez értelmes volt...pl: áfonyás-alma 4 hótól, holott a tábla 18 hótól javasolja az áfonyát és társait. Na mindegy. Zsófinak még nincs egy foga sem, és nem is úgy néz ki, hogy akarna jönni...Az éjjeleink meg úgy alakulnak már több, mint egy hete, hogy elalszik 8-kor, aztán 11-kor felébred, sírdogál félálomban, ha odamegyek megnyugszik, ha eljövök sír megint...de általában azért 10-15 perc alatt visszaalszik, aztán 5 óra tájban megint felsírogat...de épp tegnap olvastam egy régebbi Kismamában, hogy ezt ált. 6 hó után csinálják a gyerekek, amikor elkezdenek jobban mozogni, ill. megkezdődik a hozzátáplálás, mert ilyenkor olyan sok új inger éri őket, hogy nehezen tudják feldolgozni. Hát ez kicsit megnyugtat. És azóta, mióta ezt csinálja, a kiságyban is forog állandóan, a legkülönbözőbb pózokban és helyeken lelek rá mindig ...holott előtte mozdulatlanul aludt ugyanott. Hát ez van "dióhéjban" velünk, felmerült kérdéseitekre válaszolva :lol: És én is kíváncsi vagyok, mit mond majd délután a dokinéni ezekre a foltocskákra.

Balwin, Annalucusnak meggyógyult már a szemecskéje?

Ja, börze! Niki, Judit, köszi az invitálást, de én komolyan gondoltam, hogy nekem nem kéne iylen helyre beszabadulni. A hétvégén is vettem egy csomó mindent Zsófinak a Corában, baba-mama hetek címszó alatt felbuzdulva...elköltöttem egy csomó pénzt...

Erika, nem volt egyértelmű a leírásod alapján, Józsika napközben is kap pépes kaját?
Bár próbáljátok ki ezeket a Jó éjt papikat, hátha az segít, de lehet, hogy nálatok is azért nyugtalanabb éjszaka Józsika, mint nálunk Zsófi.


Hát a vasalásnál meg takarításnál én is kevés dolgot utálok jobban...Kati, mikor együtt dolgoztam a zuraddal, és néztem, hogy mindig milyen fess a szép vasalt ingeiben, arra gondoltam, hogy hú de nem irigylem a feleségét, na meg arra, hogy milyen jó, hogy az én uram csak egy fehér köpenyt+nadrágot használ el/hét :lol:

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szaisztok!

Jaimee!
mi baj van? nem olvasok át, nincs időm!
mi az, hogy szeretsz mosogatni???? a vasalással nincs sok bajom, bevonulok a tv elé, aztán kész. anya mindig nyarvogott, hogy most vagy vasalok, vagy tv-t nézek, szerinte nem lehet együtt csinálni a kettőt, de ahogy hallom már ő is kipróbálta! Viszont a derekam hamar megálljt parancsol!

Szilbee!
Hoyg alakultok?

Ditke!
nagyon egyzserű a megoldás, csak fix összeggel érkezel, és annál tutira nem tudsz többet költeni!
Várjuk a dokis híreket!

Kata!
Mindjárt elolvasom, és megy a válasz.

Olga!!!!!!

Dorka!
Hova terveztek menni, és mikor?
Téynleg nem tűnik soknak a 2500.- ha ezért tényleg rendesen dolgozik! Még most úgy érzem bírok a házzal, de nincs mindig pöpec tisztaság. a szekrény teteje..... hát na azok mindig kimaradnak csillárok stb...majd szökőévben, ja most az van akkor szökőév utáni évben.

Judit!
tutira fertőzésveszély áprilisi bababörze. Misi is azt mondta (ugye ő volt velem tavaly a kismamáson) hogy soha többet, menjek magam.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ditke!
Napközben csak szopizott.

Ma beszéltem védőnővel, kértem jöjjön már ki hozzánk...
Ő is azt javasolta, (amit ti) hogy próbáljak napközben kétszer (délután/délben és este) is adni főzeléket, és akkor talán jobban bírja éjszakát, illetve ő is azt mondta, amit Ditke írt a nyugtalanságról.

Két testvér: Most nagyon aranyosak. Most nem érzek/észlelek semmi féltékenykedést. (korábban volt, amit már írtam is). Brigittának tetszik, hogy már tud játszani a kistestvérével: letakarja pelussal és "hol a baba, itt a baba" , Maga elé tartja a kisplédet, elbújik, és pléd különböző oldalán hirtelen előbújik, megijeszti a babát. Öcsike meg ijedés helyet egész testében remegve nevet. Öcsike hasonfekszik, könyökén támaszkodva nézelődik, Brigitta lábánál fogva húzogatja szoba egyikfeléből a másikba. Nagyfiú ezt is nevetéssel fogadja. Brigi befekszik mellé ágyba, mesét olvas, simogatja, csiklandozza… Este Brigitta ágyában olvassuk a mesét, utána magukra hagyom párpercre őket. Brigitta lekapcsolja kisvillanyt. Valamit sutyorog az Öcsinek, aki békésen fekszik Brigitta párnáján, és ha nem megyek be időbe, akkor talán el is aludnának együtt. Szóval nagyon aranyosak.

Olvasgatva kicsit visszafele, nekünk is van valami bőrbajunk, ma felhívtam őket, holnap reggel már fogadnak is. Azt mondták, ilyen kicsibabákat soron kívűl fogadják, csak mennyünk korán.

na megyek főzök, valamit.

Szép napot!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Kép Kép [/img]

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Gyöngyök!!!


Gombát tudja vki mikortól lehet? Sehol nem találtam meg........

ja és Olga szerettem volna kérdezni hg már adsz virslit? És milyet?

fanna3
 
 


Anna! 24 hónapos kortól láttam eddig írva... marha nehezen emészthető..
szilbee
 
 


Hát én is vakarózom már 2 hete, mióta Levente bepettyesedett, de még a nagymamák is elkezdtek viszketni, mikor Levene hozzájuk került. :lol:

Hát nálam ez a vaslalós, takarítós dolog elég fura... van hogy jól esik, van hogy bosszant... de az bizti, hogy én nem bírnám, ha vki helyettem csinálná meg. Legalábbis akkor ha ott vagyok én is... Én már csak ilyen vagyok, szeretek mindent magam csinálni...

Szamóca! Olyan szépen jellemezted a gyerekeidet. Látszik, hogy jól ismered őket! :)

Erika! Nagyon szépek a gyerekek! Az együtt alvós vmi fantasztikus. :lol: Hogy csináltátok? :lol:
Nagyon édesek... és milyen jó testvérek. Nálunk is hasonló dolgok vannak. Levente már tudja melyik Dávid kedvenc játéka és van hogy odaviszi neki a kiságyba. Ő is sokszor takargatja az öccsét, meg simizi. Ha nyüszi éppen Dávid, akkor odamegy és megvígasztalja. Én is próbálom most kiélvezni ezt az időszakot (akár a házimunka rovására), mert ez most olyan nagyon idilli... :D

Rólunk:
Dávid jól van. Kevés pöttye van. Láz és hőemelkedés szépen el is kerüli. Fáradékonyság az van, így gyakrabban is etetem, mert gyorsan elfárad cicin. Egyébként minden rendben van. 8)
szilbee
 
 


Ditke! 68-as?? Nekünk is kicsi már a 62-es... most sasolom a 68-as rucikat a teszveszen Pedig Zsófi is szép hosszú baba... lány létére meg pláne! 8)
szilbee
 
 


Fanna!
habár nem tőle kérdezted, de leti tegnap majdnem 2 virslit benyomott, először evett. nagyon bejött neki, na de neki mi nem.
Gomba? nem is adtam, nem nagyon főzök, rajtam kívül nem eszi senki.
meg még sok midnent pont ezért nem.
Magatokról egy kcisit? fogacskák, elindult már babó, vagy erőteljes a próbálkozás? Bár gondolom azt írtad volna. Gizikém nem nagyon akar, van 3 napja, hogy nehoyg elmaradjon a nővérétől, de még midnig a pipiske megy, és a haskitolás vezetgetéskor.

Szilbee!
na akkor védi az anyatej, meg lehet a neked beadott szuri elleni reakciók őt is érték valahoyg. már a 68-asokat nézed? atya gatya.
Vasárnap a barátnőmnél megmértük Letit olyan 7 kg körül van, és itthoni mérőszalag szerint 70 cm, szóval könnyen lehagyható. Gréti is vigyáz a vonalaira 11,5.

Erika!
A gyerekek tényleg alszanak, vagy csak pózolnak?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szilbee, nekem is fura volt először még az ötlet is, hogy más takarítson helyettem. De aztán nem bántam, amikor a férjem azt mondta, kell, hogy találjunk valakit, aki segít. De azért azt hozzáteszem, hogy a heti egy alkalom arra elég, hogy ne legyen nagy kosz...

Nálam hétfőn van itt 3-3,5 órát, ezalatt letörli a port (szerintem a szekrények tetején nem), prontózik, lemossa az ajtókat, áttörli a hatalmas beépített szekrényeket, úgy 80 %-osan rendbeteszi a WC-t és a fürdőszobákat, kiporszívóz, felmos, lemossa a gázt és kitakarítja a mikrót. Lesöpri és felmossa a kinti lépcsőt. Mindezt 2000 Ft-ért. Ez sem kevés, de azért a lámpák nálunk is kimaradnak, meg az egész nem olyan, mint amikor én csinálom. Viszont nem is tart 3 napig, mint nekem, főleg Jázminnal a nyomomban :lol:

Anna, a gomba nagyon nehezen emészthető, még 2 éves kor után is sok gyereknél okoz gyomorgörcsöt, hasmenést, óvatosan kell vele nagyon bánni.

Erika, az együtt alvós olyan bájos :lol: Nálunk most nincs ez a nagy összhang, mivel Jázmin nyáladzik folyamatosan (pedig nem érzem, hogy bárhol is jönne foga) és összekeni Anna játékait, aki ettől ideggörcsöt és hisztirohamot kap folyamatosan :roll: De pl. tegnap este ők is olyan jót bújócskáztak, mikor Jázmin az etetőszékben volt. Mindkét nagy bújkál, ugrált, énekelt Jázminnak, ő meg hatalmasakat kacarászott, sikongatott :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Tényleg, két napja Jázmin is evett már virslit. Kicsi kockákat kap és a pici kezével szépen berakosgatja a szájába. Evett mellé kis kockázott sajtot és almát is. A drága kenyér bezzeg annyira nem jön be neki :roll:

Judit, Jázmin 74-es rucikat hord és olyan 8,5-9 kiló körül lehet. Lassan haza hozzuk már a mérlegünket is a barátnőméktől, s akkor pontosabban látom majd.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Hát visszaolvasni nem tudok,mert ez rengetek :D

Az esküvővel úgy állunk,hogy terem megvan,most a dekorációt kérdezgetem mert bordó-krém lesz
Még gyertyákat kell vennem az asztalokra,na meg úgy búcsúztat el a vőfély bennünket éjfélkor hogy mindenki kezében gyertya meg a miénkben is és kikell vele táncolnunk!
Na meg a virágokat nem intéztem el

És apának kell még rucit venni na a fiúcskánknak

És egy pár kép rólunk: Kép Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Szió!

Köszöntem a gombás hozzászólásokat :mrgreen: akkor biztos azért nem találtam mert nem babának való....

Judit!
Köszke a muffinrecepteket, még nem néztem át....de talány a héten egyet sütni kéne....

Virslit meg csak azért kérdeztem mert úgy tudtam hg a sok műa. miatt azt sem nagyon lehet még.....de akkor jó. Gondolom a drágábbik fajtát, hátha abban van hús is....

Igen csak mondtam volna ha elrobog mellettem..hihi..hát még nem..........2 hete mondták hg 2 hét és menni fog..én még 2-3at rátennék.... :roll: csak a bútor mellett és a gatyámba kapaszkodva....nézek képet....

Ja Timi!
A ruháid után egy kis ficni sátor egész biztos nem kottyan meg a varrónődnek..... :D

minnyá bevágtam egy doboz mercit...... :shock:

fanna3
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?