Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Jaimee!

Szerintem lehet a melegtől is kiütéses,mert Máté is így nézett ki egy hete,de kentem neki az arcát és elmult.
Ami az ágyon van pléd nálunk azt se nagyon bírja az arca, mindig pöttyös volt tőle!De kicseréltem és azóta nem pöttyös!Nagyon nehezen jöttem rá mire kiderült!

Virág!!

Gyönyörű kisbabád van!!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Hali!

Jamiee: ekcémát csak szteroidot tartalmazó kenőcs gyógyít hatékonyan. Én a másik topicban talán Elintől olvastam egy homeopátiás krémről: Halicar a neve. Sajnos itt -ott én is ekcémás vagyok, most épp a térdem, azzal kenem, de a hatásfoka messze elmarad a doki által felírt szteroidostól. De ne ijedj meg, kend az arcát zsíros krémmel, és nem fog kiszáradni. Bencéé sem száradt ki, simán elmúlt. És tényleg, melegtől is lehet.

Kati: Nagyon cuki Szonja, úgy bírom a durcis képet :lol: Mi nem tetszett neki? :lol:

Judit, Niki milyen szerzeményeitek vannak?

Évi: az én/mi adataink is jók. Köszi.

Kati
szolkata
 
 


Kati: Trixinek boldog szülinapot!

Ditke: el vagy veszve mostanában... :?

Balwin Judit: ha így élvezi lánykátok a pörgést, érdemes lesz babatornára járnotok (a Hemoban van szerintem péntek délelőttönként), ott van egy tölcsérszerű eszköz, amibe pörgetik a gyerekeket,ki ahogy bírja. Nagyon jó.
szolkata
 
 

 
 

Sziasztok új képek Védiről. Virág megigérte leirja a szülést én meg beirom nektek. Jutka mami Kép papával Kép nagybácsival Kép jóllakottan Kép szundi

KépKép
viragb88
 
 


Sziasztok!

Évi megkaptam a táblit, aztán majd én is közszemlére teszem a hiányzó adatokat!
Köszi

Szilbee!
Biztos édes lehetett Levente, szegénykém, már biztos hiányoztál neki nagyon, én biztos nem viseltem volna olyan türelemmel, mint Te!

Háát bevásároltunk, de a felét sem néztem meg, Misi örömére! Sok minden beleszeretős cucc volt, amit NEM lehet otthagyni. nagyon sok jó dolog volt, én tutira megyek legközelebb is. képzeljetek el akár több száz turit egy helyen! Maga a paradicsom! Többektől hallottam, hogy jó jó, de már elköltötte az összes pénzét. hát igen, a megrögzöttek. A gyerekek az ugrabugrát, meg az arcfestést imádták, csak kín volt kivárni, hisz ingyen volt!

Olga Fanna, nagyon el vagytok tűnve, és Ildiről nem is beszélve!

Kati!
Trixinek nagyon boldog szülinapot.
Jaj, de édes Szonja, nagyon sokat nyúlt. vagy csak nekem tűnik nagyobbnak? és egyre jobban hasonlít Trixire!
Ja, és tessék beregisztrálni a tábliba!

Niki!
képzeld már megint bementünk Szolnokra, ahogy hazajöttünk, Misi elfelejtett tortát rendelni, amikor bementek Corázni Letivel. szóval ma voltunk egy párszor!
Zoli mit szólt a szerzeméynekhez?

jaimee!
Azzal nem kell csinálni semmmit, mármint a pöttyökkel, én is úgy tudom.

Szolkata!
Nekünk ekcémára az elidel is nagyon bejött.
Ja még a múltkor akartam, én hetente csak egyszer kétszer nézek híradót, akkor is úgy felidegesítem magam, most azon hoyg a BKV szóvivője szerint nem dolgozott a vezér fia az említett kft-nél másnap már dolgozott, de csak raktáros volt! Uygan már, legalább ne nézzenek hülyének! Majd szabadidőmben elkezdek már neki pénzt gyűjteni!
Na nem politizálni akartam, csak alapjáraton hülyének nézik a népet, elvárják, hoyg el is fogadjuk mindazt, amit mondanak, mint a birkák.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szió!

Köszi szép! :D
Lejelentkezek.....gödhösség javulóban...itt volt a barátőm 3 napig aztán majd még mostanában kezdek visszaolvasni....

Remélem mindenki jól van! Hiányoztatok!

fanna3
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket! Igen, Beatrix ma 9 éves! Hihetetlen! Nagy csaj lett! Majd rakok képet!

Virág!

Gyönyörű a babácskád! Gratula mégegyszer!

Szonja nem volt mérges csak különböző arcokat vág és utána jót vigyorog magán. Tényleg sokat nőtt mostanában. Sok mindent mond már. Még a Trixi is sikerül (Tisszi).

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

Esélyem sincs visszaolvasni, így bocs, ha nem reagálok mindenkinek.

TRIXINEK SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

Hát igen, Judittal jól bevásároltunk. Szerintem is szupi volt, rengeteg pénzt el lehetett volna költeni. Főleg Dorkának vásároltam (nadrágokat, felsőket, egy szupi kabátot, mellányt, nyári ruhát), de Kata is kapott egy-két gatyót, felsőt. Szóval, nagyon jó volt. Dorka is jól érezte magát, nagyon jól elvoltak Grétivel.

Judit: És végül milyen tortát rendeltetek? Megadtam volna a Bástya számát, elég lett volna telcsizni. Zolit különösebben nem érdeklik a rucik, de a kisnyuszi tetszett Neki.

Dorka: Biztos nagyon szuper volt a fürdőzés, jók a képek. Lehet, hogy már leírtad, de múltkor hol voltatok vacsizni Petivel?

Szilbee: Dávid hogy van? Nekem azt mondta a dokinéni, hogy rázóval nem szabad a pettyeket kenni, mert befertőződhet alatta.

Évi: Megkaptam a táblit, köszönjük, hogy megcsináltad.

Jaimee: Megrendeltem a könyvet. Állítólag holnap jön. Én is olvastam már a kalózfordítást, de nagyon kíváncsi vagyok a hivatalosra. Te angolul olvastad?

Szonja, Védike és Réka baba nagyon édes.

Ekcéma: Nagyon szenvedek a számmal (Judit láthatta, milyen szép). Ősz óta nagyon ki van száradva, folyamatosan ki van repedve és a felső ajkam felett piros foltok vannak rajta, ráadásul nagyon viszket és ég is. Elmentem bőrgyógyászhoz, aki szteroidos krémet írt fel, ez rendbehozta, de ahogy befejeztem újra kijött. Aztán elmentem egy másikhoz, aki meg egy olyat írt fel, amit szoptatás alatt nem lehet használni. Persze ez csak azután derült ki, miután elolvastam a 4000 Ft-os krém tájékoztatóját. Nagyon mérges voltam, pedig mondtam a dokinőnek, hogy szoptatok.
Nem tudtok valami jó bőrgyógyászt vagy valami jó krémet? Nagyon nagy szükségem lenne rá!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Szilbee!
Misi is elolvasta a topikot, sé azt mondja, amit Niki, szigorúan ellenjavallt a rázókeverék, nem is érti miért nem alkalmazzák ezt a dokik, merthogy a rázókeverék lezárja a pöttyöt, ami ezáltal nem tud kifakadni, és akkor lesz heges a bőr.
Azt mondja, már régóta tévhit a rázókeverék.

na mentem fürödni.

Niki!
Mi is lefotóztuk nyuszi hölgyeményt, bár már sokat kopott, mire lencsevégre kaptuk

Katica lett, az nagyon tetszett, ami Katáék Szonjájának volt, és onnan loptam az ötletet.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Niki! Köszi! Jó hogy mondod! Nem is tudtam, annyira ajánlgatta mindenki! :shock:
Gyorsan utána is kutattam és a bárányhimlő oldalán is azt találtam, amit a dokinő mondott.

[quote]& írta:quot;A bárányhimlős bőrt nem szabad semmivel sem bekenni, a rázókeverék használata tilos! Ha a kiütéseket nem hagyjuk szellőzni, felülfertőződhetnek és bőrgennyedést, maradandó hegeket okozhatnak."


Kata hogy van??? Lassan esedékes lesz őt is figyelni, ugye?

Virág! Mégegyszer gratula! Nagyon szép kiscsajszi! :)

Judit! Én se voltam türelmes, csak igyekeztem visszafogni magam és napjában csak egyszer kipanaszkodni magam nektek. :lol:
szilbee
 
 


De egyszerre írtunk!!! :lol:

No ezért is másoltam be, hátha van aki szintén úgy tudta, ahogy én.

De van is ezen az oldalon még egy pár tévhit... ami igen érdekes... Érdemes elolvasni.

http://www.gyermekbetegsegek.hu/tevhitek.aspx

Kép
szilbee
 
 


Trixinek boldog szülinapot! Tényleg jó nagy csajszi már, róla is kérünk képet! Szolja nagyon aranyos!

Virág, tetszik a nagybácsis kép! ( na meg persze az összes többi is)Hány éves a nagybácsi? :D

Judit, Niki, először nem tudtam, milyen nyusziról beszéltek! Fotót ide is! Szóval akkor jó volt! Na nekem nem kéne ilyen helyre beszabadulni. :lol:

Évi, tényleg, Csongi mindjárt 7 éves! Hát akkor boldog hófordulót neki! Milyen nagy fiad van, gyorsan elszaladt ez a 7 év, igaz?

Kati, megvagyok! :lol:

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szilbee!
Ezt nem neked kellett volna tudnod, hanem a dokinak!!!
Ezen nehoyg edd magad!

Niki!
két dolog jutott eszembe, a first, talán zsepit befújsz vele, sé rárakod a szádra, meg a vitaminos kézkenőcs gyógyszertári kevert, igaz kézre való, de nagyon gazdag tápanygaban a nagymamám azzal keni lassan húsz éve a kezét, lábát, ami néha véresre! reped a széltől, hidegtől! Hátha....

na mentem készen vannak a ygerekek a fürdéssel!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Elszállt!

Most komolyan :twisted: :twisted: :twisted:

Szóval:
Csni!

Most már csak röviden: NAgyon-nagyon ajánlom a Családinet-en Dr. Kohán Józsefet. Írd le neki a problémádat, küldj képet ha gondolod ( nem fontos). 1-2 nap és válaszol. Személyes nagyon pozitív tapasztalat mondatja ezt velem.
Ez a probléma szerintem (remélem) így is megoldható és nem kell drága pénzért dokihoz menni. :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


http://www.csaladinet.hu/index.php?module=index


Ott találod a Szakértők címszó alatt.
Bár lehet, hogy ismered.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati: Köszi, írok Neki holnap mindenképp.

Judit: Köszi Neked is az ötletet. Dorcsinak is Katicás volt az első szülinapján a torta.

Ditke: Gyere Te is legközelebb börzézni!

Jó éjt!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Trixi!

Nagyon nagyon bodlog születésnapot kívánok!!!!!!!

Virág!
nagyon gyönyörű Véda baba!!!!!
Várjuk a beszámolót!!!!

kellmes estét mindenkinek

Kép
kbernadett
 
 


Szép estét Mindenkinek!
A csevejről megest lemaradtam :(

Niki: én Dr. Szabó Andrásnál voltam a magánrendelésén (Baross. út 22., hétfő 15-18, péntek 9-10, 56/378-009) miután a hónaljam ekcémásságát gombának kezelték az SZTK-ban, olcsóbban meg akartam úszni az ellátásomat, de nem sikerült: 300 Ft vizitdíj, a kenőcsök és tabletta kb. 9000Ft, magándoki 4 vagy 5000, gyógyszer 2300Ft. Viszont a Szabó Andrást nagyon ajánlom, mert tényleg tuti. Sajnos szteroidos kenőcsöt kaptam, de most ott egész meggyógyult. És az is biztos, hogy vitaminhiány miatt is van a bőrbetegség.
szolkata
 
 


Bbj: köszi a krém nevét, kipróbálom. Ugye nem vényköteles?
szolkata
 
 


BBJudit: Hát persze, hogy elvárják. Számtalanszor bejött már nekik. :cry:

Virág: Gyönyörűű a baba! Főleg ahol jóllakott! Meseszép! Várjuk a szüléstörténeted! :D Kivi vagyok Tóth Z. mit produkált....

Niki: Igen, de az angol is csak kalózverzió volt, ami keringett a neten. Ha kiolvasod majd egyeztessünk már, hogy jót olvastam e. :D :D

Ekcéma-tej kiütés téma: Remélem, maradunk a tejkiütésnél. Engem nem zavar, ha az, csak semmi komolyabb ne legyen.
jaimee1
 
 


Jó Reggelt!

Kép

Judit! Ő vele még nem is beszéltünk!! Szóval nem a doki hibája!! Leventénél meg port használtunk, de az meg elfogyott, szóval maradt a kence... de azt is az alapján választottam, hogy csillapíitja a viszketést... abba nem gondoltam bele, hogy ez nem egy hagyományosan vett csípés! Szóval mea culpa....
De szerencsére még jókor szóltatok, mert a fakadó pötty már kifakadt, mire bekentem, a többi pötty meg még nagyon kezdeti stádiumban van, ahhoz hogy gondot okozzon a kence! Így le is szedtem róla!
szilbee
 
 


Szép napsugaras reggelt!

Szilbee: hogy alakul a pöttyök száma Dávidon? Nála nem olyan rohamosan sokasodnak, mint Leventén? És Levente hogy van? Mikor mentek dokihoz? Nincs több kérdésem :lol:
szolkata
 
 


jó reggeltet!!!

teljes lehetetlenség lesz most mindenre reagálnom, elnézést előre is érte!

Szilbee, ma akkor dokinéni? Majd írj, mizujs! Levente mától bölcsiben? Olyan édes lehetett, ahogy hazaért, és bújt hozzád!!!
Dávidnak továbbra sincs láza?

Niki, a Nádasban voltunk, jó volt nagyon!

Katlina, hogy álltok a szervezéssel? Írj egy pár sort, Robikával és Veled mi hír!

Virág!!! Gyönyörű Védike! Milyen baba? Milyen volt az első éjszakátok otthon? És igen, olyan jó lenne, ha a szüléstörténeted le tudnád írni, kíváncsiak vagyunk!
Addig Mami dobálhatja fel a képeket!!!! jó sokat!!!! :)

annyit írtatok a hajvágásról, hogy mi is ledúrtuk Szabi haját, apa már nagyon kivolt attól, ahogy nőtt a haja... össze-vissza állt már, úgyhogy muszáj volt.

ilyen volt...
...ilyen lett

és el sem hiszem, Szabi tegnap kaja alatt, 3/4 9-kor elaludt, és 7-kor kelt!!!! :)kb. 2 hónapja nem volt ilyen!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Hú de vagyány lett Szabika! Hogy nyírtátok le a haját, ollóval?

Szép napsütéses idő van, de szerintem hideg...

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Trixi!

Boldog születésnapot!
Kép

Néha van időm olvasni titeket, de nem sok reményt fűzök hozzá, hogy felveszem a ritmust veletek!

Már voltak háznéző, az egyik páros tényleg csak nézelődött. Két idősebb nő. Mire elmentek kiderült, hogy nagy nekik a ház. :roll:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Szaisztok!

Ildi!
és az hogy volt? csak kíváncsiak voltak, hoyg mi van belül? hát kívülről nem tudta megállapítani, meg gondoloma m2 alapján is gondolhatta volna! hogy milyen emberek vannak! Azért egy kcisit rizikó is idegent beengedni, lehet rossz szándékkal közeledik, a fene se tudja....

Szilbee!
Asszittem, hoyg még Leventének mondta a doki, de akkor nem. A lényeg, hoyg még idejében nem kented tovább!

kata!
nem sajnos, amit írtam, szteroid mentes, de vényköteles, és ráadásul az a fajta, amit meg csak szakorvos írhat fel. Nem sok lehetőség van már, ha meg akarjuk úszni a dokik magánrendeléseit! sajnos. na mindjárt írok privit.

Dorka!
Hajszobrász veszett el valamelyikőtökben! Mesteri fokozatért nyugodtan indulhatnátok! Nagggyon jó lett Szabi haja!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Trixinek utólag is boldog szülinapot! :)

Ditke, géppel csináltuk, gyerekhajnyíróval. Zsófi hogy áll a főzelékekkel?
Képet nem tennél a nagylányról?

Ildi, sok sikert az eladáshoz-vásárláshoz!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Nem is tudtam, hogy gyerek-hajnyíró is van! De akkor Ti ezt jól ki tudjátok majd használni, ha Szabikának így nő a haja! Zsófinak is már elkezdett! :lol: :wink: De szerintem még egy évig biztos nem lesz neki akkora, hogy hozzá kelljen nyúlni. :lol: :lol: :lol:
Jól áll a főzikkel, egyelőre csak üveges bébikajákat adtam neki, szeretni őket, gyümi-zöldség, még husit nem kapott.

Szabika megeszi már az üveges kajcsit?

Mindjárt keresek képet is.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Ja, azt meg nem is mondtam, képzeljétek, vasárnap regggelre lett a kis karján két gombaszerű folt! Teljesen kivagyok...honnan?!Egyikünk se gombás :lol: na jó most viccen kívül...mert még ha valami hajlatban lenne. Mára már ugyan halványodott, de holnap viszem majd tanácsadásra és megmutizzuk a dokinéninek. Legalábbis remélem, nem ekcéma, mondjuk olyat még nem láttam, viszont gombát már igen, és ez tök olyan :shock: :?

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Kép Hú de jó kedvem van!

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Sziasztok!
Elnézést kérek, hogy ilyen ritkán jelentkezem, zömmel csak akkor, ha valamilyen bajom van. És vélemény, vagy segítség kéne. Most is ez a helyzet:
Öcsike már hat hónapos is elmúlt. Sajnos muszáj volt a mellétáplálást elkezdeni. Éjszaka két óránként felkelt enni. Két napig bírtam, aztán már a mellem is fájt. Azt gondoltam, ha mellétáplálok, akkor majd végig alussza éjszakát. de nem így lett. Öcsi evett este 6 tájt, majdnem egy egész üveg „pempőt” (csibecomb, répa, krumpli, zöldség) 8 kor szopizott, és megette a maradék kajcsit is. 23órakkor már ébredt, hogy éhes, ekkor megint szopizott. hajnal 1 kor ismét éhes. jó ¾ üvegnyi bébikaját evett. 5 kor megint ébredt szopizni.
Próbáltam, hogy nem adok neki enni, csak teát, de akkor sírt. Ha adtam cicit, úgy kezdte szívni, mint aki egy hete már nem evett. Napközben tartja a háromóránkénti szopizást.
Lehet, hogy napközben is éhes marad, csak türelmes, és kibírja estig? Lehet, ha napközben többször adnék „pempőt” akkor éjszaka kevesebbszer kelne fel?
Öcsike már rendesen mászik. Nagyon gyorsan kotor, szoba egyik végéből másikba. Ha lefekszem földre, és odatérdeltetem magam mellé, akkor felkapaszkodik és feláll, megáll a talpán pár pillanatra, aztán eldől. Ezt azért nem hagyom sűrűn gyakoroltatni.


Látom időközben született még egy kisbaba. Védababa üdvözlet, és sok boldogságot ezen a világon. Anyukának, pedig gratulálok.


Ekcéma témához nem tudok hozzászólni.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Dorka! Milyen az a gyerekhajvágó... No nem mintha fenyegetne a veszély, hogy Dávidnál használnunk kéne, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy nézhet ki. Tennél egy képet róla?! Ja és persze Vizi Lajosról is ha lehet!! ;) Jól műxik? Szabi mit szólt hozzá?
A lényeg majdnem lemaradt! Nagyon király lett a sérója! :lol:

Ditke! Nagyon édes Zsófi! :lol: Nagggyon hasolnlít rád! :)

Rólunk:
Dávid nem lázas és hőemelkedése sincs... Hólyagosodnak a pöttyök a feje tetején. Szóval naggyon jókor szóltatok, hogy le kell álni a kencéve. Délután megy v. megyünk a dokihoz. Ádámtól függ, hogy ki megy... nem'tom hogy én nem vagyok e most fertőző... nem akarok mást is kitenni ennek.

No most ennyi... nincs időm sok... :D Hál"stennek!! :lol:


Kép
szilbee
 
 


Csász!


Erika!
Én is csak találgatok...de nem lehet hg fejlődési kiugrása van és pár napig-hétig több kajára van szüksége??? Nálunk sokan nem hiszik el de Nimi tényleg egy nagy tányér kaját nyom be egyszerre...(sokkal többet eszik mint én!) És így is napi 4-szer. sosem kell neki tukmálni...ha itt a kajaidő eszik....És hg esetleg több napig próbálkozni hg napközben a " szilárd"-kontra tejcsiből a szilárd javára többet?

HajasSzabi Király!!!!!!!!!!!
Nekünk még ilyen gondunk nincsen..........

Halljátok ez a viszketés !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tegnap elkezdtem reggel...de mindenhol!!!!! Pók nincs, bolha nincs, beteg nem vagyok,baris sem..(Nimi se) és persze pirosodik foltokban.....gondoltam mán a kalcimusc-ra...az vény köteles? Vagy milyen vitamin hiány okozhat esetleg viszketést??? Csak azt tudom elképzelni...még jó hg a fejemen nincs ........

fanna3
 
 


Ja Timi!
Beszéltem a varrónőddel, a héten elnéz, nagyon várom!!!! Köszi szépen még1x!!!!

Olga!
Esernyőskocsit vettetek már? Ha igen milyet?

fanna3
 
 


Ja Dorka! Nem engedtem még bölcsibe! ... bár Ádám akarta, de kompromusszumot kötöttünk. ;) Így csak csütörtökön mehet. Kicsit ledöbbentem mikor közölte velem vasárnap, hogy Ő már szólt a bölcsibe, hogy hétfőn megy a gyerkőc... Két hétig nem látjuk egymást a fiammal, aztán máris küldené tovább... No de mentségére legyen mondva, hogy szerencsére nem tudja milyen rossz 13 napig Levente nélkül. Csak jót akart neki, hogy gyerekek között legyen, társaságban... de most ebből nem engedtem. :lol: Ráadásul az immunrendszer is le van gyengülve ilyenkor... szóval sehogy se lett volna jó a hétfő.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Dorka, édes lett Szabi! Ügyik vagytok!

Fanna, nem lehet valami allergia??? Calcium-Sandoz-t lehet vény nélkül venni, a Calcimusc-ot nem tudom. A Claritin Akut-ot is vény nélkül vettem, anno.

Ditke, de édes Zsófi! Ahogy így leírod, simán lehet ekcémás folt :? Kíváncsi vagyok, mint mond a dokinéni.

Erika, hááát sok okosságot nem tudok én sem hozzáfűzni, mivel Csongi ezt hónapokig eljátszotta... Bár őt teával vissza lehetett altatni éjjel.
Próbálj neki napközben több szilárd ételt adni. De az is lehet, hogy csak egyszerűen anyahiánya van éjjel?!

Szilbee, tarsd még egy kicsit otthon Levit, nehogy összeszedjen már megint valamit! Jó, hogy Dávid ilyen jól viseli!

Trixinek nagyon sok boldog szülinapot kívánok én is!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, csak nagyon el vagyok maradva a házimunkával, azt csinálgatam. Vár rám rengeteg vasalatlan.

Szilbee: Igen, nézegetem már Katát. Gondoltam is rá, hogy Nektek 2 nappal előttünk jött kik, akkor elvileg ma már Katán is jelentkezhetnek a pettyek. Egyelőre nem találtam.

Kata: Köszi a tippet. Hallottam már erről a dokiról. Dícsérték.

Dorka: Cuki lett Szabababa haja.

Ditke: Nagyon édes Zsófi.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Trixi!
Sok boldog szülinapot!!!!


Hajvágó kellenne nekünk is!!!!!! :wink:

Robikám mászik,mármost rendesen ül már most párperci egyedül is de felülni még nem tud,mászni míndíg odamászik ahol felis tud állni :D ,emmi sem akadály!!
Szókincsünk a:be,ee
Tudunk pápázni és persze anya haját tépni


Nálunk a szervezés már úgy áll hogy minden megvan,már csak a virág esküvői torta,és Robinak az öltöny híja van :D


Márti!!
Írtad hogy megtaláltad a fiús oldalt is amit bbj,rakott fel lányosba bemásolnád mégegyszer!!!!

Ezt a rázókeverékes dolgot én is hallottam,akkor azt mondták hogy kamillás hintőpor is jó rá!!!

Ja új gyerekdokink van!!!!
Mondta hogy nem-e gondolkodtunk rajta hogy valami étrendkiegészítőt adjunk Mütyinek,mondtam hogy jó adjunk
Persze jó anyuka módjára megkérdeztem doki mit ajánl
Erre azt mondja nincs tisztába az ilyen dolgokkal kérdezzem már meg a patikába mit tudnak ajánlani :shock: :twisted: :twisted:
Hát azt hittem frászt kapok!
mert ügye mindíg jobbat vár az ember

Kép

Kép
katlina
 
 


Ja és azt elfelejtettem hogy ma ahogy voltunk beutalót kérni,Robika megtépte az eggyik kisfiút,még jó hogy bundazsákban volt a gyerek,ha sapi nem lett volna még a haját is elkapja :D :D :D :D ,mi ilyen kis harciasak vagyunk :D :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Ditke, ne ilyedj meg, Petikének a szája körül van gomba. A védőnő azt mondta, hogy lehet a fogzástól is, és én is erre gyanakszom. A doktornő azt mondta, hogy kenjem a -vitaminos popsikrémmel, vagy sudokrémmel és canestennel, vagy bármelyik krémmel, ami gombára van és recept nélkül kapható.

A karján is lehet, gondolom néha bekerül a száj útjába..... :lol: , de azért nézesd meg!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi, köszi! Holnap mindenképpen megnézetem, bár már alig látszik.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Kata, kérdésedre kérdés a válaszom: melyiket szereted jobban: a tavaszt, a halványkéket vagy a madártejet? :lol: Ahogy nem tudnék e három közül sem választani (de nem is akarok :wink: ), ugyanígy nem tudnám azt mondani, hogy egyik vagy másik gyerekemet jobban szeretem. Viszont mindenképpen másként.

Mert ők maguk is mások: Jázmin még édes kis gyömöszölni való, akinek óriási szüksége van a testi közelségemre, a puszikra, a simogatásra, arra, hogy amikor a karomban tartom a nyakamba fúrja a kicsi arcocskáját.

Anna már nyíladozó értelmű kislány: vágyik a dicséretre, de néha még szereti, ha babusgatom, viszont már van önálló akarata, azt is tudja, mit nem akar, s olyankor bizony hiába is szeretném én ölelgetni! Ő az, akinek talán a legnehezebb volt azt megélni, hogy kiststvére, s főleg hogy húga született. Igyekszem őt okosan szeretni, nem elkényeztetni, de kell, hogy érezze, hogy a kicsi baba és az iskolás fiú mellett ő is fontos, akkor is, ha már nem kicsi, de még nem is nagy. :D

S Máté... igen, ő már kiskamasz, akit naponta meg kell erősítenem abban, hogy szeretem, de nem szavakkal és nem öleléssel, hanem azzal, hogy bízhat bennem, hogy érezheti: én adom meg a választ a kérdéseire, én vagyok a megoldás a gondjaira! És ajándékként fogok fel minden pillanatot, amikor közel enged magához: amikor megpuszil, megsimogatja a karomat, hozzámbújik. És büszkén szeretem, hiszem okos, ügyes, bájos pofikája van - és bármi is történjék, számomra mindig Ő az én kicsi fiam! :oops:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Trixi! Utólag ugyan, de annál nagyobb szeretettel kívánok boldog születésnapot!
Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Katlina!http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=264367&page=1

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Katlina, milyen lesz végül a ruha? Robika egyre ügyesebb :lol: A múltkori laborvizsgálatnak nincs még meg az eredménye?

Ildi, és Ti már találtatok olyan lakást, ami Nektek jó lenne?

Niki, ha végeztél a vasalással, jöhetsz hozzám is :wink:

Anna, a barátnőzés jó dolog :lol: Jaj, akartam mondani, hogy ha valami mégsem úgy jön össze sátor ügyben, majd ne utálj ki innen, jó?! :oops:

Szilbee, végtelen türelemmel bírtad ezt a hosszú távollétet, élvezd csak minden percét, hogy újra együtt lehettek, a bölcsi megvárja Leventét :lol:

Ditke, milyen hosszú Zsófi! :lol:

Judit, kicsit irigykedtem ezért a bevásárló túráért, de mi már korábban megbeszéltük a szüleimmel, hogy jönnek ebédelni, meg társasozni, kártyázni. Nem volt extra menü, de azért éhen sem haltunk: én sajtlevest akartam, de lebeszéltek, hogy legyen inkább szamóca leves, aztán grilleztünk csirkemellet, sütöttünk sajtot, mellé pedig zöldségeket grilleztünk: padlizsánt, paprikát, gombát, fokhagymát. Volt sült kacsamell és libacomb, s ismét beruháztunk egy helyes darabka libamájra. Desszertnek almás- és meggyes rétest sütöttünk, igaz, az mirelit volt.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Erika, én úgy gondolom, inkább napközben egyetek szilárd kaját, s evés után kínáld meg a cicivel, s éjszakára maradjon a csak cicizés. De az is lehet, hogy ez csak egy fejlődési ugrás, amikor hirtelen több táplálékra van szüksége és hamarosan újra beáll a rend. :lol:

Kata, Jázmin Elocomot kapott az ekcémájára, a bár születésétől fogva gyógyszertári fürdetőkrémünk és ápolónk van, ha kijön az ekcéma, csak az Elocom segít. Tudom, szteroidos krém, de ez az egyetlen, ami 3 nap alatt rendbe teszi.

Dorka, Jázmin nyírást is vállaltok? :lol: Édes lett Szabi tüsi haja!

Betti, jó az új képetek!

Védike de helyes! És milyen jó, hogy ilyen ügyes nagymamája van :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Nah, és két kép Jázminról , mielőtt eldugulok:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Szami!
Nyam-nyam! Megint finomat csináltál!
és miylen szépen jellemezted a gyerekeiteket!
Na akkor április?

A szomszédasszony lecsapott egy helyre a kocsiban áprilisban, ha Niki is benne van, már hárman vagyunk! Ditke? Judit? Még valaki?


Katlina!
Képek!
jaj, sé mesélj, a lagzi előkészületről, már ami megvan, mi milyen lesz, akkor végleges-e már a stáblista, na ilyenek.

Ditke!
majd írj mit mondott az orvos kivi vagyok!

Ildi!
Arról nem is írtál, hoyg Ti találtatok-e már?

Niki!
Ide is ide is, habár nincs olyan sok, mostanában rendszeresen vasalok, de azokat amiket nem szeretek vaslani mindig maradni, így sosem jutok a végére.
Pettyek?

Szilbee!
Hogy alakul Dévid?
Mit mondott a doki?

Fanna!
Nekem is olyan jó volt dumcsizni, és máris hiánycikk a barátosném! Jó egy kicsit csak nőcis dolgokról susmusolni! Ezt egy pasival csaknem lehet úgy....nem érti a lényeget, vagy csak azt, és az okot nem....

Judit!
Elutaztatok?

na mentem, írjatok, had olvassak este!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ahojtye :)

Trixinek utólag is Boldog Születésnapot! :)

Jaimee, Olyan jó nyomon követni, hogy mennyit változnak akár egy hét alatt is a pöttömök :lol: Réka is egyre szebb - bár itt a fokozás nem állja meg a helyét, korábban is csini csaj volt :wink: Sztem nem feltűnőek a pettyek.
Hm, hátakkó így mán nem vagyok olyan büszke arra, hogy jányomnak mindig is csudaszép volt a bőre... nem lehetett túl fajin a tejem :roll:

Judit, nem, most nem utaztunk :mrgreen: Majd. Április ok (bár Apának még nem mondtam), de én Annalucival menek :) Szóval ha megyünk, nálunk is lesz hely :) Gondolom Apa nem töri majd kezét-lábát, hogy jöhessen...

Szamóca, a második kép a kedvencem :D

Erika, szerintem is nappalra kellene helyezni a hangsúlyt a pürés ételeket illetően... Annalucinál határozottan érezhető, ha napközben jól megtömi magát; ilyenkor is előfordul ugyan, hogy éjszaka felébred, de csak 1- max. 2x, és akkor is csak nyugtató cicizésre :oops: Vissza is alszik azonnal.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Tuttam, hogy kimarad valami :?

Dorka, nagyon tuti lett a kislegény frizurája :lol: Ügyesek vagytok :)

Sztem akartam még valamit, de nem fog eszembe jutni...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?