Új privát üzeneted érkezett!

Olga: Elküldenéd nekem a csokis-cseresznyésnek a receptjét?

Bár nem olvastam vissza, de muffin recepteket én is kérek szépen attól, aki ajánlgatta.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Lányok, Réka december 12-én született, tehát nincs hófordulója, de azért köszönjük! :D
jaimee1
 
 


Ezt a táblis dilemmát nem nagyon értem, melyik adat változó benne, hogy fel kellene tenni a fórumra ?
jaimee1
 
 

 
 

Sziasztok!

Szilbee.... Kép
PEdig már reménykedhettünk....

Még elfeledtem írni, hogy a tornán még nem került elő a fit-ball, amiről tuti lefejelném a padlót egy gurigálás alatt... de kíváncsian várom, sosem használtam még én sem.

MA Cegléden voltunk végül de., az élményfürdőben, jól éreztük magunkat, de Szamiékat nem láttuk... :wink: PEdig sasoltam, hátha...
egy-két kép:
uszika
már fáradunk
az edzés sem maradhatott ki
hazafelé-kiborulva

Miután éjjel negyed 1-től fél 3-ig teli torkos üvöltés-nem alvás volt, nem mertünk messzebb indulni... :roll: Sztem a fog volt a bűnös, mert du. még csak alig fehérlett egy mini petty az ínyén, éjjel meg már látszott a kis fog teljes szélességben.
VAgy talán ennyire megérezte volna, hogy nem mi fektettük le???
Aztán du. sétáltunk a TP-on, olyan szép idő volt, csak egy kicsit szeles.

No estére még majd jövök, most vár rám 4 adag vasalnivaló... :evil:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Jaimee, akkor ezt magyarázd meg a lilypie-nak is... :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin:Nem tudom, mi ütött a nyavalyásba. Mindjárt kezdek vele valamit....

Dorka: Klasszak a képek! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! :D :D
jaimee1
 
 


Sziasztok megint Virág anyukája vagyok .Ma jöttek haza a bébivel nagyon megvan Virág elégedve Védikével mert eszik alszik és nem sirdogál csak ha éhes .Szülésről annyit nem viselte meg csak a varrás.Ha jön hozzánk majd ő írrészletesebb beszámolót. Megint kisérletezem a képfelrakással hátha most sikerül.ezek mai képek Kép Védike Kép Védike

KépKép
viragb88
 
 


Ez jó, Dorka, mert apa és a két lány meg Szolnokon voltak :wink: :lol: Mi meg itthon tanultunk Mátéval, készültünk a versenyekre. Meg mostam, teregettem, pakolásztam... Igaz, koradélelőtt voltam a városban: vettem illatos csokrot (frézia, jácint, tulipán) és tavaszi díszeket a lakásba. Holnap jönnek ebédre anyáék és szeretném, ha már kicsit tavasz lenne nálunk :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Kép Védike és anya

KépKép
viragb88
 
 


Virág: Még egyszer sok boldogságot nektek! Nagyon aranyos a kis Véda! :D Aztán gyere mielőbb beszámolóval. :wink:

No csekkoltam a lilypie-t, azt mondja, hogy 1 hónapos és 4 hetes a gyerek, ha dec. 12-én született. No, kiléptem ezen a ponton...Nincs most türelmem hozzá.
jaimee1
 
 


A Bbj által ajánlott oldalon fíús ruhák is vannak!
][/url]http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=264367&page=1

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!

Szilbee, reagáltam a másikban...

Virág, még egyszer gratula, formás kis Védikéd van :lol:

Olga, örülök, hogy találtál a barátnőmnél jó cuccot. És nem tudom, hogy tudod-e, de ő is itt lakik a környéken :wink: Nem kell még postaköltség sem... :lol:

Dorka, jó lehetett Cegléden. Egyszer már nekünk is el kellene oda néznünk...

Bocsi, a táblázat még mindig nincs kész. Ma bejött anyukám és rábeszélt egy nagytakarításra. Elég nehezen ment neki, de jó rábeszélőkészsége van :lol: Viszont ablakok megtakarítva, függönyök kimosva, szal, jöhet haza apa. Holnap jön :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Jaimee: Bocsi. Akkor nem tudom miért írta a vonalzód. Emlékeztem, hogy tizenvalahanyadika, de azt hittem ma az van.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Szaisztok!

Elküldtem a muffinrecepteket, aki nem kapott, az síkítson!

Szilbee!
na azért gyere, majd mi lelket öntünk beléd! nagyon sajnálom szegény kis pöttömkét, de hátha igazuk lesz az előttm szólóknak, és a tejcsi véd rajta annyit, mint Niki Dorkáján.

Dorka!
Biztos nagyon jó lehetett, nagyon jók a képek!

Szami!
Különleges menü? OK köszi, majd ránézek, most már le kellene egy párat szedni, több időm van....

Márti, meg aki még szeretne rendelni! lehet egyben természetesen, sé akkor megpróbálom megbótolni a pk-t. hátha engedékenyebb!


Virág! Gyere gyorsan a szüléstörténettel, és a mindennapokkal, addig kedves nagymama lehet ám képeket feldobálni :wink:

Olga!
Köszi! remélem én is! már készítem a pénztárcámat! na meg a karomat a sok cucc cipelésére. Este súlyzózni fogok! :wink:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Van-é itt valaki?
szolkata
 
 


vagyok

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Bár már haladnom kellene, mert reggel Nikinek 1/4 9-et mondtam, ahhoz még fel is kellene kelnem, na meg apát átcsábítani a szobába. bealudt Grétinél.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hú lányok!
délután egy nagyon szép 9000db-os puzzlet láttam, (másik szenvedély, mostanában Leti miatt kivitelezhetetlen, bár a gyártók pótolják a hiányzó darabokat) Valaki még fertőzött kirakó ügyben:? na a lényeg hogy a 12 csillagjegy van rajta:
http://www.ravensburger.de/web/Astrolog ... 46896.html
valahogy el tudnám képzelni a háló falán!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jó hosszú volt a mai nap, alig vártam, hogy ideülhessek, elolvassam az aktualitásokat :lol:

Szilbee: Én is azt hittem, hogy Dávid nem kapta el. :( Doki látta? Ilyenkor mi van? Például fenistil cseppet lehet neki adni? Én is bízom az anyatej mindenekfölöttiségében!!! Levente végül is akkor otthon van?

Szamóca: Kíváncsi lennék a Te véleményedre is, mint háromgyerekes anyuka, hogy lehet, a gyerekeket egyformán szeretni. Vagy hogy milyen érzés, amikor már van egy gyereked (kettő) és megszületik a következő? Na jó értelmes vok :roll:

Évi: megkaptad tegnap a mailt az adataimmal? sajnos tegnap este hiper béna voltam mindenhez :oops:

Dorka: Nagyon szupik a képek! Sokan voltak a fürdőben?

Bbj: Én is kérek muffin receptet: szollosi_katalin@externet.hu A szakácskönyvet a jövőhéten intézem.

Virág: Gyönyörűséges Védike, és szupi nagymamátok van, hogy ilyen ügyesen tájékoztat minket Rólatok :lol:

megnézem van-e már valaki...
szolkata
 
 


Mit kell ilyenkor még haladni? Nálunk már nyugi van, csak apa sóvárgott az előbb, hogy inkább vele foglalkozzak.
szolkata
 
 


No, már el is tűntél? :?
szolkata
 
 


HIhihi! Szegény....

elküldtem Neked is a recepteket!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


még vagyok!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Köszi a recepteket. Szóval, mit kell még csinálniod?
szolkata
 
 


aludni? vagy mire gondolsz? :oops: Pajzán Druszám nincs a közelben?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ja, hogy aludni kellene... :lol: Azt hittem még ilyenkor is valami házimunka van.
szolkata
 
 


Mi kb. ősz óta sokáig fenn vagyunk (kb. éjfél). A férjem dolgozik a szolgálati laptopján, én meg netezek. Csak az például ilyenkor pech, amikor apa délután, míg Bence aludt, dolgozott, most meg ráérne, de én meg csak most tudok netezni.
szolkata
 
 


ja, értem. Na mos már tényleg mentem kezd lassulni a gép is, sokat volt ma megint szolgálatban!
Jó éjt!
Bár kiteregettem. Még jó, hogy írtad!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jó éjt Nektek is!
szolkata
 
 


Jamiee: Másikban olvasom, hogy pöttyös az arca Rékának. Bencémnek is volt ilyen, doki néni és a falusi tapasztalt asszonyok azt mondták rá,hogy erős a tejem, azért olyan, de magától letisztul. Doki néni annyit mondott még, hogy azt azért figyeljem, hogy ne legyen száraz a bőre a pöttyöknél, ne hogy elekcémásodjon. Nálunk letisztult simán. Bár sokáig csúnya volt.
szolkata
 
 


BBJudit: Juj, gyönyörű ez a puzzle!!!! 9000 db ? :shock: :shock: Kinő a szakálam, mire kirakjuk. De még tán Rékáé is.... :D

Niki: Beszerezted a 7. kötetet? :D Sztem nem ez a legjobb kötet, de nem rossz...

Kata: Köszi. :D Én optimista első körben azt hittem, hogy ez MÁR ekcéma, de a védőnő szerint nem, szerencsére. Kenegetem neki a fürdetővel, aztán most majd jön a doktornő, megnézi kell e rá krém, mert állítólag van rá vlami kence, ha nagyon csúnya.

Erős lenne a tejem? :shock: Hm....hát jó kis hörcsögképe van a szentemnek, az biztos.

Jaaa, nem is írtam, tegnap Réka átlépte az 5 kg-os küszöböt, heti 230 g-ot hízik.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Küldtem a táblázatot! Ha valami nem jó benne, sikítsatok!

Kata, megkaptam, beírtam :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!

Szilbee mi újság Nálatok?

Jamiee: Nekünk is hagyott receptet a doki néni itt, de mivel az szteroidot tartalmaz, nem kentem vele, inkább kivártam.
szolkata
 
 


Köszi Évi!
szolkata
 
 


Hali!

Csak egy gyors bejelentkezés.... (Dádid most kaja előtt beszunyált, ezért van egy pötty időm.)

Nem is tudok most reagálni a kérdésekre, de pótolom majd ha Levente is tentézik... vmikor...

Először is köszi Mindenkinek a biztatás! :)

Dávid szépen laaasssan pöttyöződik. Doki még nem látta, majd holnap. Láza nincs, de még hőemelkedése sem. Kenem neki rázóval, mert azt tutira lehet neki "adni". Holnap doki többet mons majd. egyértelműen fáradékonyabb, többször eszik keveset, de azért jókedélyű.

Levente nagyon imádnivaló volt mikor megérkezett. Repült a karjaimba, el se akart ereszteni. :lol: Éjszaka rengetegszer kelt, mindig mentem nyugtatni, hogy akkor is itt leszek , amikor ő felkel. Lefekvéskor is vagy 4x elköszönt tőlem és Dávidtól.

No most ennyi... megyek a fiaimhoz... :D:D:D
szilbee
 
 


Judit megkaptam a muffin recepteket. Köszike!

szép délutánt mindenkinek

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Szilbee! Hihetetlenül sajnálom én is, hogy Dávid is baris lett :cry: Pedig azt hittem, már nem kapja el, jó sokáig lappangott. Jobbulást neki is! Remélem, Te már nem kapod el...

Évi, köszi a táblit. Részemről ok. Szerintem is azt kellene csinálni, hogy a gyerkőcök név-és szülinapi adataiból egy publikus táblit csinálni és azt beszúrni néha ide, a többi meg maradna nekünk "belső használatra".

Évi, Csongi melyik suliba fog járni? Mikor kell beíratni?

Judit, Niki, mit vettetek a börzén?

Dorka, jó lehetett Nektek, hogy egy kicsit ki tudtatok mozdulni!Jók a képek is.

Védike nagyon kis cukor!

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Hali!

Szilbee!

Levente de édes lehetett, úgy elképzeltem.
Dávidnek azt kívánom, hogy nagyon gyorsan és könnyen vészelje át ezt az egész pöttyös dolgot!

Dorka!

De szípek vagytok. Azért mondjuk mutathattál volna magatokból is többet. :D

JAimee!

Az a 230g szerintem tökéletes. Képzeld Szonja kezdetben havi 1kg -1,2kg is hízott. Hasfájós is volt a szentem.

BBjudit!

Fúú de szuper a puzzle! Türelmem még csak-csak lenne na de időm. Hát kb úgy 8-10 év múlva. :D
Egyébként nagyon jó ötlet ez a falra kitevős dolog.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Jaj hát tudom mit akartam még.

Védike nagyon édes, várjuk a többi képet is.


BBJudit!

Kössz a receptet!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Szépjónapot :)

Judit, ejh, nem voltam itt este :wink:
Gyere majd beszámolni a szerzeményekről!
Aaaaahh, ez a pázöl! Fantasztikus! Na ezt én is el tudnám képzelni az ágyunk fölött, a falon :lol: Úgyis unom, hogy csupasz...

Jaimee, az szép súly :D Még mindig hajtom :wink: : új képek? :) Egyformás lett a vonalzónk :)

Szilbee, de aranyos lehetett Levente :lol: Én is nagyon várom már, hogy Annaluci puszilgasson, meg a nyakamba ugorjon :D Csak nem ilyen apropóból... Dávidnak pedig minél gyorsabb kilábalást a barikból!

Amíg olvastalam a topicot, az kezemben volt Bogyóm, és hogy valamelyest nyugodtan maradjon (ne kapkodjon az asztalon lévő cuccok után), kicsit forogtam ide-oda a forgószékkel. Hát akkorákat kuncogott :lol: Valamelyik este rendesen megpörgettem magunkat a székkel, azon meg röhögött :D Minden ilyen pörgős, dobálós dolgot imád :) Hát ebben nem rám ütött :roll:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Nah, mindenki eccerre? :mrgreen:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Dorka, dejó, kikapcsolódott a család :D Jók a képek, Szabi élvezte a pancsit? :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Kép Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Virág, szépek vagytok :)

Évi, megkaptam a táblázatot, köszi :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Kata, húdedurci Szonja az első képen :lol: Mekkora nagylány már!

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin: He-he...Bocsi vonalzó ügyben. Majd átszerkesztem. :D :D

Lehet, hogy űrhajós lesz a gyerek, ha így bírja a pörgetést. :D

Fotók? Nézek mindjárt valamit....

Kati: Szép ez a lány nagyon! Trixinek szülinapja van? Félve kérdem, mert az én vonalzóm sincs mindig toppon. :? :? :D

Kata: Szteroidos? Azt én is hanyagolnám...[/quote]
jaimee1
 
 


Kép Kép

Na ilyenek vagyunk ma....Látjátok a pöttyeket?
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Hát Jaimee, hízás miatt neked sem kell aggódnod! :lol: Igazi kis szopisbaba reklám Réka :lol:

Ditke, ide megy a Kőrösibe (piros iskola a Nagy Imre krt.), 27-én lesz szülőértekezlet a leendő elsősöknek! El sem hiszem... hát még most született a lelkem :lol:

Kati, nekem is egyből az jutott eszembe a kép láttán, hogy hú, de durcis arcot vág. Mi nem tetszett neki :wink: Egyébként tényleg nagyon sokat nőtt!

Kíváncsi vagyok Judit és Niki miket vásárolt...? :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


És hoppá, most tudatosult bennem, hogy pont egy hónap múlva lesz az én nagyfiam 7 éves...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Kép
Trixi boldog születésnapot!
Bbj! Köszi a recepteket, várom a beszámolót a mai vásárról, remélem találtatok kedvetekre való darabokat.
Jaimee1!
annak idején Angi és Kristóf is pettyes volt, de ez tényleg annak a jele hogy erős és jó az anyatej.

Kép
Kép
bmárti75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?