Új privát üzeneted érkezett!

Virág sok tejcsit és örömet kívánunk a kislányotokhoz!!!!



Dorkák!
Sok Boldog Névnapot!!!



Kata!
Sok Boldog hófordulót!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Dorka: Nagyon boldog névnapot kívánunk! :D
jaimee1
 
 


Sziasztok!!!


Virág nagy nagy gratula Védához!!!!!
Kívánok minden jót a frissen született családhoz!!!


Dorka! boldog névnapot!

Kata bodlog hófordulót!

Dorka megkaptam az smsm-t köszönöm hogy gondoltál rám hogy meglátogassam Virágot, ez alapból jött volna nálam ha tudom hogy most leszek kinn gyakszin akkor simán mentem volna, de most 9 hétig még a suliban vagyok :cry:

Most megyek Bettikéért az oviba!

puszika

Kép
kbernadett
 
 

 
 

Judit! Hogy bírod egyedül?? Mikor jön haza Misi?
szilbee
 
 


No Ádámmal beszéltem telón... (megérkezett anyumékhoz :arrow: holnap viszi dokihoz Leventét)
Le vok törve, mint a bili füle...

... sok még a most fakadó pötty. Nem tartja valószinűnek, hogy holnap hazaengedi a doki. :?

No de a remény hal meg utoljára...
szilbee
 
 


Sziasztok!
Ezt kaptam ma!
Farsangi mulatság
Játszóház és Táncház kicsiknek és nagyoknak 2008. február 16.-án szombaton 14-18 óráig a Törökszentmiklóson a Városi Művelődési Központban
14 órától a kézműves foglalkozásokon készíteni lehet:
farsangi bohócokat, farsangi ékszereket,farsangi kalapokat, álarcokat,lesz még arcfestés is és sok más.
A kicsiket gyerek kuckó várja, a nagyobbak farsangi versenyjátékokon vehetnek részt.
1630-tól farsangi mulatság és GYEREK TÁNCHÁZ Sodrás Zenekarral és a Miklós Néptáncegyüttes tagjaival
Belépő: felnőtt: 450 Ft / fő, gyerek: 400 Ft /fő
Mindenkit szerettel várunk Apáról Fiúra Alapítvány és az Apáról Fiúra Népművészeti és Kézműves Egyesület
A programot támogatják azok a magán személyek akik az alapítványunknak ajánlották fel az adójuk 1%-át. Köszönjük nekik!

Szilbee!
Köszi, elvagyok. Már holnap jön is haza Misi, szóval nem hosszú időre ment!

Még nem döntöttem torta ügyben. Kacérkodom a sajáttal is, azzal amit Judit, csinált.
Druszám! Menniyre volt az nehéz, és kb mennyit vesződtél vele, és önköltség?
Kata! Szonjának az a katicás torta mennyi volt? és mekkora? most a 16 szeleteset itt 5000 pénzért adnák. az jó ár? vagy berobogjak inkább a Zagyvába?

Ja, és akinek tanuló kutymorgója van, az aktuális játék lehet még Letinek? És jó??? vagy tudtok ötletet, esetleg valami új FP-t? Grétinek valszeg bici lesz. nem érti, hoyg ez nem az ő szülinapja, azt mondja, az övé is, meg a letié is. úgyis kapna valamit, a bici meg már esedékes....

Kata! Még mindig annyi energiád van? dobhatnál nekem is

Én mától fogyózom. ismét.. úgyhogy szurkoljatok, hogy ne adjam fel idejekorán.

Dorka, gondolkoztam a pilatesen is. majd először próbáld ki, aztán lehet én is megyek! Na persze ha nem gond... Már csináltam, és én ezt a mélyizomtornát szeressem, anno callaneticseztem, sőt órát is tartottam, még fénykoromban....
valaki nem akar hastáncolni esetleg? még az si érdekel, de magam nem megyek sehova!!!!!!!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


ja, és akinek néplap előfizetése van, az nem akarna nekem venni egy nagy ízvadászat könyvet? 5000-t nem adnék érte, de asszem előfiztéseseknek ócsóbb! Olyan jó dolgok vannak benne, a szomszédasszonyom kölcsönadta.... de nagyon drágállom. Még Jaimee Oliver, meg bögyös Nigela könyve is olcsóbb!

Na elhúztam.....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Virág!

Gratulálok kicsi lányotok születéséhez, jó egészséget, boldog, vidám éveket kívánok Nektek!


Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Óh Szilbee! nagyon megjártátok!

Szami! Nekem ilyen képeket nem mutogassál, mikor nem ehetek! Imádom a marcipánt...is.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Niki!

Dorkának boldog névnapot, Katának pedig boldog hófordulót kívánok!


Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Jaj, bocs Juditom, de akkor még nem olvastam, hogy fogyózol... :oops:

Amúgy az új házba akarnám már a konyhabútort. Ha minden igaz, most már megvan a terv. Költözni rögtön a suli vége után szeretnénk, de a konyhabútort muszáj lenne előbb megrendelni, mert a festést és egyéb, azt megelőző munkákat (víz-, villanyszerelés) is meghatároz.

Ma megrendeltem a porszívómat is, holnap hozzák.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Judit! Hát a kutymorgóval még Levente is elkezdett játszani Dorkáéknál kb 1 hónapja! De egy másik ötlet, ami szintén FP-s, az a vizilovas járássegítő izé... bizti tudod melyikre gondolok, ugye? Ha nem akkor teszek róla képet! Levente azt kapta Keresztszüleitől (Dorkáéktól) első szülinapjára és nagyon szerette.
szilbee
 
 


Véda Jó Egészséget Kívánunk!

Dorkák Boldog Névnapot!

Kata! Bódog Hófordulót!


Timi!
Köszi szépen! Még a héten hívom!!...csak most..... :? .....meg lerobbantam....(fül,torok,orr..... :evil: )

fanna3
 
 


Szami!
Semmi gond csak hülyéskedtem

milyet vettél végül is?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka!

[img]http://pici-r-ryel.freeblog.hu/files/névnap3.jpg[/img]

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szami! És milyet is vettél? Kép róla?
szilbee
 
 


Anna!
Kép
szilbee
 
 


Szilbbe!
Hasonlót kapott járássegítőt karira. az is fp.
:lol: de köszi az ötletet. akkor jó lesz a kutymorgó, ha még Levente is eljátszott vele. csak kapjak. amit kitalálok sosincs, és ott kell a boltban rögtönözni.

Fanna!
akkor sok gyógypusza. Nimi hogy van? Tőle kaptad? vayg Neki adod?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Köszi Szép!!!!!!!!


Áááá...csak hülye voltam mert vasárnap kicsit lengén és vizes hajjal mentem sétálni...hg süt a nap....szt tessék...most kezd az ügylet kicsúcsosodni.....

fanna3
 
 


Ilyet:
Kép

Ezt írja róla:

De'Longhi WF1300-EDL

A vízszűrés hatékony módszer a por eltávolítására mivel a vízbe belekerülnek, és nem vissza a levegőbe. A por nem tömíti el a porzsákot, így a készülék maximális szívóteljesítményén tud működni.
Az Aqualand levegőtisztító is. A vízszűrés a HEPA szűrővel kombinálva még a legapróbb részecskéket is megállítja (0,3 mikronig), 99,9%-os hatékonysággal. Egy kedvelt illatból pár csepp a vízbe téve beillatosítja az egész szobát.
Az új rugalmas fej 3 szívóponttal rendelkezik, amely megnöveli a használhatóságát. A középpont segítségével a legnehezebben elérhető helyeket is felporszívózhatjuk, míg az alap tökéletes a nagy felületekhez.
Elektronikus teljesítmény szabályzás.
7 lépcsős szűrőrendszer.
Automatikus kikapcsolás.
A tartályt könnyen ki lehet tisztítani a rugalmas gégecső levétele nélkül.
Körültekerhető kábel.
Műszaki adatok

Súly: 7,5 kg
Max. teljesítmény: 1400 W
Szívóteljesítmény: 225 W levegő
Feszültség: 230 V, 50 Hz
Sigetelési osztály: II.
Légáramlás: 38 L / mp
Tartály kpacitás:
- száraz: 2,5 L
- nedves: 5 L

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Nagyon szupi!!! :D
És mennyi volt? Ha szabad ilyet kérdezni? :oops:

Anna! Ejnye-ejnye!!
szilbee
 
 


Anna!
[img]http://gabella.blog.hu/media/image/gyógyulj%20kutya.jpg[/img]

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Apáról Fiúra Alapítvány (740) Üzenek
Farsangi mulatság
Játszóház és Táncház kicsiknek és nagyoknak 2008. február 16.-án szombaton 14-18 óráig a Törökszentmiklóson a Városi Művelődési Központban
14 órától a kézműves foglalkozásokon készíteni lehet:
farsangi bohócokat, farsangi ékszereket,farsangi kalapokat, álarcokat,lesz még arcfestés is és sok más.
A kicsiket gyerek kuckó várja, a nagyobbak farsangi versenyjátékokon vehetnek részt.
1630-tól farsangi mulatság és GYEREK TÁNCHÁZ Sodrás Zenekarral és a Miklós Néptáncegyüttes tagjaival
Belépő: felnőtt: 450 Ft / fő, gyerek: 400 Ft /fő
Apáról Fiúra Alapítvány és az Apáról Fiúra Népművészeti és Kézműves Egyesület
A programot támogatják azok a magán személyek akik az alapítványunknak ajánlották fel az adójuk 1%-át. Köszönjük nekik!

február 6., 14:18

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szami!
jónak tűnik! ha nagyon belejössz a takarításba, akkor jöhetsz ide is....

Fanna!
Mivel én midnen reggel hajat mosok, és lusta vagyok akár 5 percnél is hamarabb kelni emiatt, így én is mindig vizes hajjal indulok az oviba, szóval... én sem vagyok teljesen normális, bár most hogy levágattam egészen picire, így nem sokáig tart a szárítás.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Évi!
Beelőztelek! :wink:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szilbee, persze, nyugodtan kérdezd: 35.999 Ft volt az Euronics-ben.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Én azt hittem, hogy sokkal többe kerül egy vizes porszívó... :shock: 8)
szilbee
 
 


Pedig szerintem ez nem rossz márka... Látod, milyen jó, hogy itt vagyunk :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Oh, már megint én vagyok az utolsó!

Drága Védike! Isten hozott ezen a világon! Kivánok neked sok tejcsit, egészséget, anyának, apának pedig sok örömöt!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


hjaj, de nehéz lesz utolérnem benneteket, megint pörgés van, úgy látom!
most csak egy gyors bekukk: NAGYON KÖSZÖNÖM A KÖSZÖNTÉSEKET, ARANYOSAK VAGYTOK!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szolkata!

Én vékonyka? :mrgreen: EZ nagyon aranyos! Épp most beszélem meg magammal, hogy jövő héttől torna van ám! Szigorúan!!!

BBJUdit!

Torta: épp most voltunk a Zagyvába tortát rendelni. Mi most egy normál 16 szeletes csokitortát rendeltünk ez itt 2200.-ft.
Itt 5000 ft-ért egy Barbie tortát adnak (nekünk ilyen volt 1 évvel ezelőtt) viszont ez egy kb 24 szeletesnek felel meg (szerintem). Ők adják a babát (gagyi de azért mégis). Szonja KAticás tortájának az árára nem emlékszem pontosan de olyan 3000 körül volt.

Szamóca!

Ez a porszívó nagyon ott van, tetszik. Mostanában készülünk mi is porszavót vásárolni. Ha kipróbáltad kérek szépen egy véleményt.
Köszke

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ja!

Ezt nézzétek meg!

www.kreatívtorta.hu

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Köszi Kata, akkor megéri beblattyognom a Zagyvába! Hülyék ezek itt!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Bocsi!!!!!!!!!!

tehát: www.kreativtorta.hu

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Virág, gratulálok a kis Védike születéséhez! Nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánok az egész családnak!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szasztok!

BBJ, azért előztél be, mert megláttam az iwiw-en, gyorsan bemásoltam, sajnos még olvasni sem volt időm! A mai napom dettó, mint a tegnapi :(
De vettünk Csongival jelmezt, Zorro lesz a lelkem (semmi normális nem volt már, és az ára...)

Dorka, míg el nem telik a mai nap: Nagyon sok boldog névnapot kívánok!

Kata, nem tudtam elküldeni a táblát mert valamiért nem jó a címed. A neved között alsó kötőjel van, vagy szóköz?

No, egyszer majd csak behozom a lemaradásom, de az nem ma lesz...Sorry!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Kép

Kép

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm én is a köszöntéseket a csajszik nevében.

Judit: Szerintem is jó ajándék lesz még Letinek a tanulókutyus. Dorka is szokott Vele játszani. Ha kell, megadom a Bástya (Zagyva) számát. Ha gondolod, hívd fel őket, hogy melyik torta mennyi.
Kíváncsi vagyok a hajadra, majd holnap meglátom, meg akkor megdumcsizzuk a vasárnapot is. Apa olyan piszok velkem mostanában, hogy úgy döntöttem megyek, itt hagyom Neki a két csajszit. Költök egy kis pénzt.

Szilbee: Sajnálom, hogy még nem jöhet Levente, de csak elmúlik már az a fránya himlő.

Fanna: Jobbulást!

Olga: Balázs nagyon édes. Te gondoltál már arra, hogy leszoktatod Balázst az éjjeli szopiról? Én fontolgatom, de meg akarom várni ennek a influenzás, járványos időszaknak a végét. A kivételezést valahogy úgy gondoltam, mint ahogy Szilbee írta. Ti napközben is szopiztok még? Mert Katát már reggel, este is csak nagy nehezen tudom rávenni a szopira, de éjjel simán 5-ször is.

Szami: Anna nagyon szép. Vajon miért nem engedi, hogy fényképezd? Ennyire a lelkébe hatolt az a harapás?
A házatok is nagyon szép, a porszívó is szupi. Használjátok egészséggel!

Jó éjt mindenkinek!

Ja, és Véda nagyon cuki!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Kata!
Most értem a végére a tortáknak, csorog a nyálam.......

Húú micsoda kis zorronk van! az új antonio banderas!

OK. Niki! holnap talizunk!

ja, és már Misi a határon innen. Évi, hogy Te hoyg bírod s férjed nélkül. bár ezt már egy párszor kibeszéltük! és tudom, hoyg csak megszokás, vagy elszökés kérdése!

na mentem fürdetni/fürödni

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hella :)

Huh, nanézzük, mi jön ki első szuszra...

Gratulálunk Virágnak Védikéhez, sok boldogságot az egész kiccsaládnak! :D

Dorka, Boldog Névnapot! :D

Niki, a lányoknak is: Dorkának Boldog Névnapot, Katának pedig Boldog Hófordulót! :D


Fanna, ájájáááájjj, gyógypucc néked :(

Csajok, Pilates engem is érdekel, ugrálni nem szeressek :oops: Szóval ha lehet csatlakozni, akkor én is szívesen :wink: Meg persze ha meg tudom oldani Annaluci felügyeletét.

Druszám, ugyanez a helyzet hastánccal is...régi vágyam :mrgreen: De mostanában űberbrutálul néznék ki hasat rengetve :oops: Szal előbb egy kis Pilates...ehehehehehe.
Torta: huh...hát a marcipán kilója a metro-ban ezerhatszázakárhány forint, arra a tortára kb. az 1 kg 2/3-át használtam el. Ami extra ktg volt még, az a holland kakaópor (állítólag a csokikrémhez nem érdemes gagyit használni...), az negyedkilós kiszerelésben került durván 1.000 HUF-ba. De ha a sütögetés (és azon belül a csokikrémes verzió) mellett döntesz, adok belőle :)
Jáááájj, Gréti cukipofa ezekkel a sajátos megközelítésekkel :lol:

Szamóca, nagyon fajin a Zúj ház :D Meg a vizesszippantyú is :) De mindenekelőtt a Nagylányod :lol:

Ditke? Ildi?

Izé...biztos hagytam ki valamit, de most mennem köll.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Évi, helyes Zorrod van! :lol:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szép estét, most megpróbálok én is összeszedni mindent, amiről írni akartam...

Először is: Védike 10/10-es Apgarral született, szombaton már jöhetnek majd haza, ha rendben lesz minden!

Anikó, tényleg ti lesztek a következők! :wink: Aztán ki lesz a kismamink, akért izgulhatunk?

Betti, köszi a válasz sms-t is, még nem is volt időm reagálni rá :oops:
Én teljesen zizi vagyok, mert nekem csak az volt eszemben, hogy ha Hetényi és szülés, akkor BEtti!!!! Szóval azért riadóztattalak Téged, pedig pár napja írtad, hogy a suliban vagy....

Szilbee, sajna, hogy Levente még nem gyógyult meg... De talán 1-2 nap, és minden a régi kerékvágásba kerül...
Biztos nagyon hiányzik már Dávidnak is a bátyja...
Ahogy írtál kockafaló Vizilaliról, eszembe is jutott, hogy majd elhozhtajuk kipróbálásra?

Szamóca, de kár, hogy Anna nem hagyja magát fotóztatni, olyan gyönyörű kislány!
éS a házatok!! Hűű, nagyon szép lesz! És igen, belős képeket is tegyél, amint lehet! ÉS remélem a porszinnyó is beválik majd!
Anna egyébként még otthon? Jól érzi magát?
És köszi az érdeklődést, a napsütés minidg jó hatással tud lenni rám is!


Juditok! Most először Sziluett nevezetű alakformálón voltam, de jövő héten a Pilatest próbáljuk ki. Sajna csüt.ön 20-21-ig van, az pont a pancsi-szopi-vacsi időpontja, az nem jó nekem, de keddenként van 17-től és 20-tól is.
Ez a sziluett nem túl erős, semmi ugra-bugra nincs, és olyan 45-50 perc volt.

A tan.kutty szerintem is jó ajándék Letinek, sőt, igazából a "tanulós" oldalát 1 éves kor után lehet jól alkalmazni, sztem...
De ha nem kapsz, esetleg nem gondolkodsz fürdős-pancsis játékokban? Amit aztán strandra is tudtok esetleg vinni.
Majd a tortáról mesélj!
A Zagyvában egyébként vállalnak olyat is, hogy ha viszel képet, rá"operálják" a tortára. Én kérdeztem egyszer, asszem 3.500 FT egy átlagos 16 szeletes trta, a képpel együtt. CSak 1 héttel előtte le kell adni a fotót.

Anna! JObbulást Neked, próbáld kúrálni magad!!!

Niki, akkor minden rendben már a lányokkal? Mikor pótoljátok be a telelést?

Kata! Honnan ez a sok-sok pozitív energia?
Fini volt a gesztenye? :wink:

Márti, táska? Beszerezve?

Évi, már szerda van, kitartást!!! A kis Zorród nagyon belevaló kis srác!!!

Katlina, Ditke, mizu veletek????

Hűűű, bizti kihagytam valakit-valamit!!! Bocsika!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!Naná!!! Hogy nem jutott korábban eszünkbe!! óóóóó :D
Amíg Dávid nem áll fel addig maradhat is! El van spájzolva Levente ágya fölé, de könnyen levehető, sz"al ha gondolod elruccanhattok érte vagy Ádám elviszi vmelyik nap. :)
szilbee
 
 


Micsoda élet volt itt ma! :D

A tegnapi sok-sok pozitív energia a mai nap előzménye volt (logikusan), még jó hogy full töltve voltam. Ma a gyerekem kezelhetetlen volt. Folyamatosan. Minden normális dolognak az ellenkezőjét csinálta, véletlenül sem fogadott szót, úgy lemerített, hogy agyilag teljesen lefagytam. Egész nap azon gondolkodtam, miközben harcoltam Bencével, hogy talán én vagyok ingerlékenyebb, érzékenyebb ma. Próbáltam még több nyugodtsággal viselkedni. El sem mertem menni ma boltba egyedül vele. Este a férjemmel hármasban voltunk a Corában, ott is minősíthetetlenül viselkedett, pedig ott már apukája hatáskörében volt csak, tehát nem biztos, hogy én voltam ma a ludas. Aztán még itthon este is. Áááááhhhhh. Mással is szokott ilyen lenni?
szolkata
 
 


Virág, sok boldogságot kívánok nektek! Kép

A betegeknek jobbulást Kép , hófordulósoknak és a névnaposoknak sok puszit küldök! Kép

Sajna már régen nem tudom nyomon követni az eseményeket, de nézzétek el nekem, nagyon sok tennivalóm van, volt, lesz!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 



Jó reggelt!

Kép

Ildi! Azért legalább magatokról írhatnál pár sort, meg esetleg pá képet jó lenne ha tennél fel. :)

Doktornő megnézte Levente pettyeit.. még vannak fertőzők... :( de már csak pár darab. :) Amint azok leszáradnak, jöhet haza.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szabi behumódott, úgyhogy gyorsan egy pár reag.:
Szilbee, kitartás, órák, max. 1-2 nap kérdése már csak!!!!

Ildi, azért majd gyere, ha lesz egy kis időd, energiád!!!


2 kép, mert a történlem bizony ismétli önmagát... Ez ua. a lakás, csak az egyiken Ádám és én, a másikon Szabika látható, 27 év különbséggel....

27 éve épp lessük, mit csinál Mama a fürdőben
Itt Szabi teszi ugyanezt! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


:lol: :lol: :lol: Ádám milyen kis gizda volt még itt... :lol:
szilbee
 
 


Dorka! De aranyosak a képek! :lol: Az elsőn mintha az egyik lábadon nem lenne cipő?!

Ildi, hogy álltok a ház kérdéssel? Képeket is olyan régen láttunk Rólatok!

Szilbee, már csak pár nap...és ... milyen jó lesz Nektek! :lol: Az édes vágyakozás - gondolj erre- meghozza az eredményét , Leventét újra magadhoz ölelheted :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szilbee: És azok mikor száradnak le? Hétvégén azért csak családegyesítés lesz, nem?

Ildi: Igen, kérünk legalább fotót! :wink: :wink:

Dorka: Nagyon jók a képek! :D
jaimee1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?