Új privát üzeneted érkezett!

Igen, a 4 hós után, legközelebb 15 hósan kapnak! Addig csak a beadható, ha akarja vki.
Mi ebben a hónapban kapjuk meg a meningitis ismétlőjét! Ezt az egyet adattam be neki, meg anno Bencének is!
Vendég
 


kicsit keson,de annal nagyobb szeretettel,kivanunk boldog miniszulinapot a pici Bende babanak!!!!

Kép
KépKépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Köszi Timcike! :D Ti is most töltöttétek a 8 hót! Nektek is boldog hófordulót! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

 
 

Nem tudom, mi van ma, de Bende nem volt ennyire nyűgös még... A foga nem nő, a doki megnézte. Szóval a front lehet????? :?:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


hát nekünk az orvos az agyhártya ellenit akarja beadatni!
Azt mondta majd 5 hósan!

Szegénykém ilyenkor milyen sűrűn kapnak szurit!

Hát nállam is volt ilyen nap mikor nyügösebb volt a csaj!

Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Manó! Bendének boldog miniszülinapot kívánunk! Milyen nagy baba már Bende! Sajnos Ádi is nagyon nyűgi mostanában, mondjuk nála ez a betegség előszele volt. :(

Brigi! Sajnálom, hogy újra kell oltatni. :( Remélem nem fog fájni Neki! Amúgy mi hír felétek?

Timi! Mi is ott szoktuk hagyni anyuéknál Ádit míg nagybevásárolunk. :wink: Az apósomra viszont sosem fogom bízni, tudod, hogy miért. :roll: Hogy vagytok?

Mogyo! Be fogjátok Neki adatni az agyhártya ellenit? Az melyik is? A pneumococcus elleni vagy valami más? Bocsi, csak győzz válaszolni! :oops: :)

Sajnos Ádám belázasodott tegnap. Ma voltunk dokinál nem mondott semmit, csak kiírt egy gyógyit, amit péntekig szednünk kell. Aztán pénteken megyünk vissza kontrollra. Remélem gyorsan rendbe jön, mert hétvégén utaztunk volna el a sógornőmékhez unokaöcsi-nézőbe. :roll: Amúgy tegnap még 11-kor is fennt ugrált, én meg azt hittem, hogy majd milyen kis anyátlan lesz, ha beteg lesz. Hát nem... :roll: :)

Kép
Kép
mandula82
 
 


Szia Mandula!

Hát a doki kötelez rá ugymond aki nálla van annak minden beadatja!
Hát azt nem tudom hogy melyik!


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo! Bocs, csak kicsit korlátolt vagyok ma. :roll: Most már tudom, hogy az kötelező védőoltás, Ádi is megkapta annó. Amúgy a kötelezőkön kívül adattok Neki még valamit be?

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula, Nektek is köszi!
Ádinak meg jobbulást! remélem, gyorsan túl lesztek rajta. Azért jó, ha Ádit nem viseli meg annyira. :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Adri: Leszek egy kicsit! :lol:

Van olyan agyhártyagyulladás elleni, ami benne van a kötelezőben, de a C típusú ellen, amivel gond szokott lenni kicsiknél, külön kell kérni! Mi ezt adattuk be, illetve kapja majd két hét múlva az ismétlőt a Dani! Ez egy éves kor alatt támogatott oltás, kb. a felébe kerül így!
Vendég
 


Mogyo: Költői kérdés, ha nem vagyok túl indiszkrét, de mit csinál a párod, hogy ment a baleset helyszínére? Ez engem most komolyan érdekel.
Vendég
 


mano-koszonjuk mi is nagyon szepen. :wink:

mandula-gyogyulast a kis Adicinak!Mi elvagyunk,mint a befot.Minden nap kimegyunk setalni,eves,alvas,kis jatek,s el is telt a nap. :?

Kép
KépKépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na ma legalább én leszek az első aki ír! :lol:
Hát negyed egy óta jó ha fél órát aludtam, most is Dani felsírt, cumi be, utána meg jól megvárta, amíg elvackolom magam, és újra rázendített! Na ennyit a további alvásról! Most meg itt játszik a járókában! :lol:
Jó kis napnak nézek elébe!
Vendég
 


huuuuuuuu nagbri-nagyon sajnalom.Mi lehet a gyerkoeitekkel,h.ejszaka nem birnak aludni? :shock: Hala en nem tudom ezt areszt,mert 2 honapos kora ota atalussza az ejszakat.De nem is szeretnem megtudni,milyen,mikor nem tudsz tolle aludni. :oops:

Kép
KépKépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ujra ez a pangas! :shock:

Kép
KépKépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Nagbri, sajnálom, hogy ennyire rossz éjszakátok volt! Bár azt hiszem, csatlakozhatnék... :( Bende is nagyon rosszul alszik mostanában. Éjfél után szinte óránként felébred és sír. :( most meg persze édesen alszik, én meg nézek ki a fejemből.

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Brigi, Manó! Nagyon sajnálom, hogy ennyire rosszul alszanak a babócák! :( Mi meg pont ma éjszaka aludtunk jót. Már nem nagyon értem mi miért van. :roll: Lehet most éppen azért sikerült átaludnia Ádinak, mert beteg és fáradékonyabb. De amúgy pont tegnapelőtt bizonyította be, hogy Nála a betegség nem függ össze a fáradékonysággal. Szöval nem igazán értem. :roll:

Timi! De jó Neked, hogy nem tudom, hogy mi az az éjszakázás! Ati mennyit alszik napközben?

Amúgy szerencsére ma nem volt lázas már. :) Remélem ez most már így is marad!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Timi! A tudom helyett tudod-ot akartam írni, bocs! :oops:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Mandula hivtalak de nem volt talán bekapcsola elmentem volna a dvd-ért!
Nem mertem felcsöngetni nehogy éppen alukáltatok!
Na majd leközelebb!

Kiváltottuk a rossmanos csomagot tényleg aranyos a polo!

Hát voltunk ortopédián még mindig egy kicsit kötött a baloldalt, alküldtek minket röntgenre de minden oké.Azért még 10 hósan vissza kell menni!

Vetkőzi ,öltözni aztán megint nyitva volt az ablak szellőztettek!
Takargattam a lányt ,most azon parázok ,hogy nemhogy lebetegedjen!
Hisz még mindig szürcsizik éjszaka!

Kép
mogyoland
 
 


Nagbri: most körbekeritették a terepet ahol leeset a gép.És majd azt hiszem földcsere lesz!


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo! Jaj, ne haragudj, csak Ádival meg apával szaladgáltunk mindenfele délelőtt, és időközben lemerült a telóm, én meg csak délután vettem észre. :oops: Basszus, ez a telefon már alig bírja egy napig fullosra töltve. :evil: Mikor jöttök erre legközelebb?
Ágika remélem nem fázott meg jobban! Örülök, hogy ortopédiailag minden oké Veletek! :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Tudtátok, hogy lesz baba-expó vasárnap? Mi tuti kimegyünk. :)

Ádi szerencsére jól aludt éjszaka. Remélem mindenki babácskája hasonlóan tett!

Na, most megyek, teszek, veszek, intézkedek.

Legyen ma szép napotok! :)

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Hú Mandula nagyon időben voltál most reggel! :lol:

hát aranylag mi is jót aludtunk de még mindig szürcsög hajnalra ezért ma kihivom a dokit mostmár csináljon valamit!
Ő tud aludni mert mindig fogom a cumit a szájába és egyből vissza alszik az orrát hiába szívom nincs benne semmi!
Meg teázik és alszik is csak én igy nem nagyon alszom csak részletekben de nem érzem magam annyira fárdtnak és tegnap fullosan migrénem volt már remegetem és hányingerem volt pedig már rég voltam ennyire migrénes!



Kép
mogyoland
 
 


Mogyo! Hát igen. :oops: :lol: Majd írd meg mit mondott a doki!Remélem hamar meggyógyul a pici lány!
Nagyon rossz lehet a migrén. Nekem hála az égnek nincs, de van egy ismerősöm, aki állandóan ezzel küszködik. Tényleg borzalmas. Te is gyógyulj meg! :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


mandula-Atticy min.2x alszik egy nap.Van mikor1 orat,de leginkabb 2 ot egyhuzamba,de elofordul,h.3-4 orat is.Valtozo.Es van,mikor 3x alszik.Miert kerdezed?Ha kecson laknak,mi is bemennenk a babaexpora,de igy sajna nem.Es meg azt sem tudom mit tervezett Attila a hetvegere.Annyit tudok,h.vagy szombaton vagy vasarnap megyunk megint Bp-re.
Orulok,h.vegre jobban aludtatok. :wink:

mogyo-nektek meg kivanok minnel hamarabbi gyogyulast. :wink:

Kicsit szomoru vagyok,mert Atticy kicsit lusti.Nem akar felulni egyedul,meg maszni,nem kapaszkodik bele a kisagyba,h.felhuzza magat.Ha odateszem,nem fogja meg a racsot.Fojon vagja hanyat magat.Ulni se akar,csak minimalisat.Ismerek egy babat,aki vele egy koru,es O mar maszik,meg kapaszkodik a kisagyba.Tudom,h.minden baba mas,de akkor is aggodok.Most is felultettem es 1 perc mar hanyat is vagta magat. :shock: :roll:

Kép
KépKépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Ne izgulj, a gyerekek tényleg nem egyformák! Bence soha nem mászott, és ülni is jó sokára tanult meg. Ehhez képest mégis enerigabomba! :lol: Nem lesz Atticyvel se semmi gond!

Mogyo: Remélem Ágika nem lett beteg!

Most elköszönök, mindenkinek jó hétvégét, vasárnap esténél hamarabb nem leszek, mert apa elviszi a gépet itthonról! :(
Vendég
 


nagbri-koszonom szepen a biztatast.Kicsit megkonyebultem. :wink:

Kép
KépKépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: szerintem se izguljál!

Hát a doki azt mondta ,hogy 1 fél 2-kor jön és még mindig sehol senki!


Kép
mogyoland
 
 


Na volt a doki nincs semmi baja a lánynak!
Adott calcimuscot,meg szívjam tovább de semmit nem hall nem piros a torka!
Párásitsak!

Hála ugy megnyugodtam!

Ja adhatom neki a tejpépet, mert már súroljuk az 1 liter tápszer!
Meg megy a bébiétel is!Meg azt mondta a doki ,hogy ő már kaphat két almát is vagy keverjem bele a tejpépbe!


Kép
mogyoland
 
 


sziasztok!

Sehol senki!
hát milyen dolog ez!
A nagy aktiv topicunk már majdnem haldoklik!

Kép
mogyoland
 
 


Mogyó, mi csak élvezzük a napsütést és sétálunk... :wink:

Timcike, szerintem se aggódj! Majd csinálja Atti, amikor akarja. :D Néha én is aggódom, de utána megnyugtatom magam, hogy eljön mindennek az ideje... :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Timci! Csak érdeklődtem. De nagyon ügyike, ha ennyi napközbeni alvás után átaludja az éjszakát is. :wink: Bár elvileg ez lenne a természetes, de látod Ádinak nem igazán az. :roll: Amúgy mi is megyünk holnap Pestre, meglátogatjuk a sógornőméket. Ti hova mentek? Ne szomorkodj, mert én is így voltam decemberben. Már azt hittem soha nem fog felülni sem, és láss csudát hónap végén 2 héten belül megcsinált mindent. Meglátod hónap végére Attika is ülni fog meg kúszni. :wink:

Mogyo! Örülök, hogy Ágikának nincs baja! A pép az tényleg nagyon jó dolog, Ádi is nagyon szereti. Biztos Ágicának is fog ízleni. :wink: Melyik fajtát mondta Nektek az orvos?

Manó! Mi is egész délelőtt sétáltunk doki után. Olyan szép idő van! :D Bende baba hogy van?

Nálunk minden oké, kutya baja sincs már az Úrnak. :) Ja, múltkor méredzkedtünk (nem tudom, hogyan kell írni), és 9250 gramm a popója Ádinak. Nálunk most ennyi a hír. :)

Mindenkinek gyönyörű napsütéses délutánt!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mogyo: mi is sétáltunk ... :D ebben a szép időben nem szabad bent ücsörögni... lehet, hogy délután is kimegyünk még.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nagyon aranyosak vagytok,h.probaltok nyugtatni. :oops: :wink: Koszonom szepen.Hat en is nagyon remelem,h.hamarosan mar maszni fog,ugyanis a tegnap locsi elott ratettem az agyunkra es lass csodat,negykezlabra allt es hintazott,majd elrugta magat.Es ezt egy parszor eljatszodta. :lol: Csak tobbet kene odategyem.Sajna csak mindig locsi elott van erre idom.Most meg ugy magyarza,mint egy felnot. :lol: Itt van mellettem az etetoszekbe es sugja,h.mit irjak. :lol: Varom,h.megfojjon a kajaja,aztan megyunk setalni,mert gyonyoru az ido.

mandula-mikor jottok hozzank?Atticy nagyon hianyolja Adikat. :wink: Adi annyit alszik,amennyire neki szuksege van.Azt mondjak az okosok,h.a babak alakitjak ki a sajat programjukat.Atticy most kelt folt,3 orat aludt.Es nagyon boldog.

Kedvenc musorat nezte az elobb a Minimaxon a jatszunk a szezamutcaban.Sajna egyetlen egy felvetelt tudtam megorizni,es azt nezi nap mint nap vagy 1oox.Nincs meg veletlenul valakinek az egesz sorozat,mert tobbet nem sugarozza a Minimax.Utanaeztem a netten is,es sajna nincs honnan letoltsem neki.Meg a Dcc-n sincs meg. :cry:


Kép
KépKépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ja persze mi is sétáltunk és alukált kint vagy 2,5 órát ennyit még sose kint ültem vele az udvaron és olvastam! :oops: :lol:

Mandula: hát mi a boltban vettünk neki hippest és azt mutattam meg a dokinak elolvasta és azt mondta ,hogy jó!
Hiszek neki!

Ti milyen tejpépet adtok a babáknak?


Kép
mogyoland
 
 


mandula-kepzeld,talatam a Pampers javaslatara egy vadi uj pelust,ami csuda jo!Maximalisan elegedett vagyok vele.Szuper egy termek.A neve Pampers Active Fitt.Lila zold csomagolasban van,pont mint a Pull up fajta.Es ennek pont olyan a belseje,mint az ujszulottnek valo,olyan kis redos,es maximalisan folszivja a nedvet es oldalt a tepozaras resznel meg gumis.Fantasztikusan jo.Ajanlom nektek is.En nagyon orulok,h.megtalatam a perfekt pellust,hisz ahanyat kiprobaltam egyik se jott be.Ilyenre vagytam mar amiota kinotte az ujszulotteknek valot.Ugyanis irtam nekik egy amilt,es ezt a fajta pellust ajanlottak(Pampers).Es valoban kielegiti a vagyaimat.
Csajok,ha nektek is pellus gondotok van,probaljatok ki ezt.Nem fojik ki semmi es jol illeszkedik a baba testehez,stb.Egyszeruen szuper. :wink:


Kép
KépKépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Harmadjára vág le ez a sz...!!! Most már dühös vagyok! Olyan ritkán tudok feljönni, erre állandóan levág!!!!!!!

Na!

Szóval!

A héten mi is voltunk méredzkedni. Bálint 8,25 kg és 66 cm! Nagyon-nagyon megdícsérte a doktor néni. :-) Mondta, hogy látszik, h nagyon kiegyensúlyozott, nyugodt, boldog baba! Olyan jól esett. A jövő hetem nagyon tele lesz a keresztelőre való készülődéssel, bizti nem tudok majd jönni, de utána jelentkezem a képekkel!
És mi is 5 hónaposak vagyunk ám!!!

Baba-Expora én is megyek, ha valaki lát, jöjjön oda és rúgjon bokán, ha nem venném észre! :-)

Lányok!
Egyékbént Nektek hogy van ennyi időtök netezésre? Én van, hogy napokig nem tudok ideülni és akkor is csak elolvasom a leveleimet és még válaszolni sem marad időm!

A másra bízni a gyereket témához én is hozzászólnék. Én is csak két etetés között tudom csak másra bízni Bálintot. Ez ugye, Anyósomékat jelenti, mert sajnos, az én Édesanyám már nem él. Meg senki másom a családból. (Édesapám, Öcsém, összes nagyszülőm elmentek már.)
Nagbri! Tökéletesen egyetértek Veled, hogy időnként az anyukának is el kell szabadulnia, bármennyire is imádjuk a Picinykéinket! Kell egy kis kikapcsolódás! Múltkor pl a legjobb barátnőmmel elszaladtunk 2 órára turizni-kávézni, utána két napig olyan voltam, mintha kicseréltek volna. Bálint meg itthon főzött Apával! :-))) És én azt is fontosnak tartom, hogy LEGYEN kapcsolata a nagyszüleivel a Kicsinek, ha már csak ők vannak! Ez így egészséges szerintem.

Manó!
A Barátok templomában lesz jövő vasárnap, elég kb 2-3 héttel korábban intézkedni. Az atya azt mondta, hogy amennyit gondolunk. 5-öt gondoltunk.
Boldog hófordulót Bendének!

Mandula!
Remélem jobban vagytok! Köszönjük a dícsérő szavakat!

Sok puszi Mindenkinek!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Timcike!

Ne aggódj! Minden rendben lesz! Mindennek eljön az ideje! Olyan egészséges baba! Hát, mi baj lehetne!

Puszillak!
N.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo!

Remélem elmúlt a migréned és a Picike is jól van! Én a Babylove-os dm-es tejpépet adom Bálintnak, nagyon szereti.
Ezen kívül kap még almát, őszit, srépát és most kezdjük a sütőtököt.



Ja!
Azt az előbb elfelejtettem írni, hogy a hátról hasra fordulás után most már emelgeti Bálint a fenekét hason is, háton is! :-)))))))))) Tiszta cuki!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

noémi: boldog hófordulót kívánunk nektekis!

Gratula Bálinthoz !Szép nagybaba!És nagyon ügyes!

Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Végre itt! :D :D :D Már hiányoztatok ám! :wink:
Megpróbáltam visszaolvasni, de nem sok időm van most írni.
Először is, nagyon szépek a képek!! A babák továbbra is édesek! :D

Mogyó: sajnálom a fényképes sztorit, nagyon szemetek! :x Remélem Ágika hamarosan jobban lesz, nem semmi, hogy még betegen is olyan kis vigyorika! :)

Nagbri: szuper lehetett a kirándulásotok, és tök jó, hogy így "le tudjátok adni" Danit! Szeretném én is, sokszor szükségem lenne rá, de sajna nálunk a cici még lételem. :roll: Sajnálom, hogy újra kell adni a BCG-t, de az is furcsa, hogy ennyire komolyan veszik még nálunk, és a tőlünk nyugatra lévő országokban már nem is adják... :?

Mandula: Ádika már egyedül játszik? Akkor egy kicsit felszabadultál! Sosem értettem, hogyan tudsz még mellette tanulni is! Nagyon ügyi vagy!! Most én is kitaláltam, hogy ráfekszek a németre, aztán majd látom, hogy meddig jutok. :oops: Nekem nem megy ez az autodidakta nyelvtanulás... :(

Timci: nagyon jó a járóka, nekünk is ilyen volt Magyarországon, és nagyon szerette Aziz, itt sajna nincs, mert nem tudják mi az, így az utazóágyban szokott lenni, csak abból nem lát ki rendesen.
Szerintem se aggódj Atticy miatt, előbb vagy utóbb úgyis mindent fognak csinálni, nem számít, hogy mit milyen sorrendben! Legalábbis szerintem.

Noémi: tündéri a keresztelő ruha, de jó Nektek, hogy lesz!! (nálunk sajna nem, mert muzulmán a vallása) Ügyi Bálint a forgással, Aziz is a fenekét emelgette. :lol: Sajnálom, hogy nincs időd netezni, igazából nekem sem lenne, csak sokszor ezt választom a takarítás helyett. :oops: :oops: :oops:

Falevél: nagyon tündéri Sárika is, és még mindig hatalmas. Úgy sajnálom, hogy nem tudtál jönni a talira, szívesen megnéztelek volna benneteket is! :)


Rólunk: nagyon nehéz volt visszaszokni, Aziz egy hétig csak sírt. Mondjuk ehhez az is hozzájárult, hogy kijött két fogacskája. Mostmár úgyahogy helyre jött, de elég sírós, ha kimegyek a szobából már ordít. De ennek köszönhetően megtanult kúszni, így mostmár jön utánam. :lol: Olyan édes. :)
Az éjszakáink még mindig borzasztóak, tegnap fél 3-kor aludt el, én már nem tudtam, hogy mit csináljak, teljesen kikészített, aztán persze kelt még vagy 5-ször. :roll: Az a baj, hogy nem tudja magát visszaaltatni, ezért van szüksége a cicire. Nem hiszem, hogy éhes. Egyébként sokat eszik már, és majdnem mindent. Belefáradtam a különböző szabályokba, így mostmár kap mindent, kivéve a nagy tiltottakat, mint pl. méz, tej, tojásfehérje.
Nagyon élvezi az ízeket, már egy danette puding nem is elég neki. :)
Hú, most mennem kell, remélem nem untattalak benneteket a hosszú beszámolóval! :wink:

Puszika mindenkinek, és bocsánat akit kihagytam, fogok írni mindenkinek!

K.

Lilypie Maternity tickers


Noémi: Elhiszem, hogy nagy az előkészület, a keresztelő után mindenképpen várunk a hírekkel, és a képekkel!
Bálint valóban nagyon jó súlyban van, és azt tényleg látszik, hogy kieegyensúlyozott baba, de egy ilyen örökké mosolygó anyuka mellett nem is lehet nagyon más! :lol:
A hátteredet maximálisan átérzem! Nem könnyű, ezt mi sajnos tudjuk! :(
Net: engem ez kapcsol ki, ha Bence mesét néz, vagy alszik ide ülök, még ha csak annyira is, hogy elolvasom, és írok egy-két sort! Egyébként inkább este van rá időm, lefekvés után!

Kriszta: Annyira örülök, hogy végre itt vagy, hogy el sem hiszed? De most mennem kell, vendégeink jönnek hamarosan! Este viszont tutira leszek, akkor írok bővebben! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Kriszta én meg küldtem neked sms-t mire rájöttem ,hogy ez nem él kint ez a szám!Mert visszajelzett ,hogy nem küldi el!


Ma ebédre meg evett a csaj majdnem egy üveg sárgarépa pürét és még kért tápszert 140millit! :shock: :D

Hát egy kicsit soknak találom de sirt a tápszerért!


Kép
mogyoland
 
 


Brigi: köszi, aranyos vagy, én is örülök Nektek! :D Akkor végülis lett nálatok is net, mintha azt írtad volna, hogy nem lesz holnapig. Bocsi, úgy meg vagyok zavarodva ennyi oldal olvasása után. :) Hogy van Dani foga? Kibújtak?

Mogyó: igen, itt más számom van, de köszike, hogy gondoltál ránk! :) Ágika akkor tényleg jó sokat bevágott! :shock: Igazából én nem tudom, hogy Aziz mennyiket eszik, mert nincs mérlegünk, meg ugye nem üvegből issza. De nőtt Ági úgy láttam a legútóbbi képeken! Ja, és nagyon édes a farsangi jelmez! :D

Manó: Neked nem is írtam! Szépen gyarapszik Bende! Szuper, hogy nálatok még üknagyi is van, jó volt nézni a többgenerációs képet! Nálunk csak egy dédipapa van sajna.

Most megint mennem kell, majd holnap jövök, nekem az esték nem jók, mert a férjem itthon van, éS nem szereti a netet. :?

Sziasztok!

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: boldog hófordulót Azizbabának v.nagylegénynek!
Ő is már 8 hónapos tellik ám az idő rendesen!


Kép
mogyoland
 
 


Kriszta:Igen, végülis én voltam a béna, elfelejtettem, hogy a laptop marad itthon! :lol:
Dani foga megint nyűgit okoz, de még mindig nem jött ki! Az éjszakánk megint borzalmasra sikeredett! De szerintem ezt te is tudod milyen! :?
Remélem holnap tudunk majd dumcsizni!
És utólag is boldog hófordulót Aziznak!

Noémi:Boldog hófordulót Bálintnak!
Vendég
 


Szegények remélem hamar kibújik az a fogcsak már nagyon sokáig eltart már!
Hát nállunk most semmi nyügi !

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Az éjszakánk megint pocsék volt, már meg se lepődtem! Nagyon tudnám már értékelni, ha kibújna az a fogacska! Ő is szenved, meg én is! :(
Vendég
 


Na egy pár kép amit a fényképész csinált!


Kép

Kép


Kép


Kép


Kép



Kép


Kép


Kép


Kép

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nagyon aranyos és helyes ez a lányzó :D
Kriszta, üdv újra itt.
Mi, köszönjük jól vagyunk. Berci péntek este átfordult hasáról a hátára, és ezt szombat reggel 2x, meg ma reggel is megismételte :D :lol: :lol: :D
Voltunk lent szombaton kecskeméten. A szemészeti kontrollja is rendben :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?