Új privát üzeneted érkezett!

[i]Dorka!
Ment egy mail!

Balwin!
Sürgősen pótolni!! :twisted: :P :lol: Nagyon kiwi vagyok! :D
[/i]
szilbee
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szilbee
 
 


Ja....némmá mi volt itt az éjjel.........

Most adtuk le e jelentkezési lapot...majd májusban lesz a micsoda is....tájékoztató...de gondolom ez másod-harmad anyukáknak nem ujdonság.... :roll:

Nekem meg a fejem fáj de rettenet!!!!!!!!.......

Judit!
Neeem..én t.gyökeres szolnoki vagyok...csak a szülők valók onnan....és igen csaba nélkül csak simán Békés...ott van mellette 10 km.-re...Amúgy meg szerelem miatt laktam csabán 1.5 évet....de annak is mán 8 éve....de laktam Pécsett is egy kicsit.....Tudod kalandos/ felfedezős ifikor.... :roll: hehehehe.....de most mán nem szándékozok költözni többet...ill. csak városon belül.... :D
De jó ez a DE.... :lol: és ügyes is...én hiába mondogatom...tudatosan nem ismétli...úgy 2 napja bökte ki csak először... :lol: De akkor biztos érti ha ebben a szövegkörnyezetben mondja!!!! HEHEHEHEHE :D :D

DOOOOORKAAAA!!!!!!!!....remélem csak télvégi depi!!!!!!!!! És gyere!!!!!!

Szilbee!
Most azt akartam mondani hg elhiszem hg pityeregtél!!!!!!!...Elhiszed hg értem hg hg ...pedig nincs 2 Picifiam....de értem!!!! :wink:

Betti!
Olyan nehéz ügy az ilyen!!!!! REmélem nem lesz igaza a védőnőnek!!!!!!! Bár az a valaki kicsit érzékenyebb személyiség végülis még nem baj!!!!!! Lehet hg művész lesz!!!!!!! :lol: NEeeem?

No most megyek megint fejfájni.....

fanna3
 
 

 
 

hééé elküldtem aztán dobott engem másik oldarla meg vagy fél méterrel lejjebb..........na!!!!

Timi!
Hogy vagytok???
Akkor eljönne a varrónőd? Vagy hogy javaslod???:)))

Látm itt van AnnaLucáról kép...de még nem néztem meg rendesen...majd minnyá!

fanna3
 
 


Hehehe... Nem is mondtad hg a Hercegnőnek már 4 foga van!!!!!!!!!!!!!! És rág benneteket is?????? :lol:

fanna3
 
 


Anna! Olyan lendületesen tudsz írni! Tök jó! :lol: Mindig úgy feldob! (Remélem nem érted félre!) :oops:

No menek szoptatni! ... asszem, mert folyton beszunyál KisMuki a hordozóban... őőőő elaludt! :shock: ...
szilbee
 
 


..
...
.....
.......

NÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁMM

........
......
....
.. hehehehe

fanna3
 
 


Anna, ha nem gond, térjünk vissza rá a jövő héten, jó?

Balwin, Jázminnak is pont ilyen szünetes a felső két, ill. neki már négy foga :lol: És a zoknirágás :roll: :lol: Nálunk apáé a legkapósabb (Kis kábítós :lol: ), de a sajátját is lerángatja, pont, mint AnnaLuca. Mostanában, mert kicsit beleuntam a napi 2-3 pár rágott, nyáltól csöpögő zokniba, adtam neki egy kinőttet rágcsálni :lol:

Dorka, sok-sok ölelést és mosolyt küldök Neked!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Kata!

Üdvözöllek én is!

Már könnyezik a szemem a sok olvasástól. Amúgy nemtom mi van velem, mindjárt elalszom itt ülve. :roll:

AnnaLucus de nagy csaj! és milyen bájos :D

CSajok!

Esetleg tudja vki, hogy rákszűrésre mikor a legjobb menni? Közvetlen menszesz után? Középidőben?

Köszke

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati: Középidőben bizti nem...de jó kérdés, én az elején szoktam, még nem zavartak el... :D
jaimee1
 
 


Judit ma is próbálod hívni őket? Ma is rendel nem?

Hát akkor én rosz időben megyek? nekem nyilván pont közép időre van időpontom :oops: opssz ez van:-) ekkor érek rá:-)

kellemes délután!!!

Anna Luca gyönyörű egy teremtés:-)

Kép
kbernadett
 
 


Betti: Sztem nincs olyan, hogy rossz idő rákszűrésre...csak esetleg van jobb. Nekem érzékeny a hasam peteérés környékén, szóval azt az időszakot hanyagolom, olyankor nem közelíti meg mindenféle eszközzel senki az alfelem... :D

Ja, van egy kérdésem, ti mennyit isztok/ittatok szopi alatt? Én szenvedek a 2 literért, de cefetül....Pedig sztem ez még kevés...nem?
jaimee1
 
 


Jaimee! Hát én nem igazán figyelem... de ha jobban belegondolok, akkor nem iszok vmi sokat. kb. egy olyan másfél teáskannányi (teafőző gáphez tartozó edényre kell itt gondolni) teát / nap.

No én meg mindig középidőben megyek... ha megyek, de ennek is megvan az oka. Mivel egy fészkem van már csak, ezért figyelik, hogy jól funkcionál e... és nincs e esetleg megint cysta.

szilbee
 
 


Anna! Akkor jó! 8)
szilbee
 
 


Betegek hogy vannak??????????????????????
szilbee
 
 


Sziasztok!

Megint csak este tudok jönni.

Dorka nagyon jól van, szerencsére, kb. 15 pöttye van, nem is nagyon viszket Neki.

Kata kicsit nyüszi ma.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


jaimee!

hát ugye a napi bevitt adag az ajánlott 1,5-2 liter.

De épp most volt ilyen tételem: hogy a folyadék pótlást nem kell eszetlenül csinálni szóval egy szoptató anyukának nem kell 4-5 litert meginnia elég annyit aminyennyire szomjasnak érzi magát. esetleg célszerű akkor inni mikor szoptat illetve előtt vagy vagy utánna közvetlenül.
Tehát ha nem vagy jobban szomjas akkor szerintem hangsúlyozom szerintem ennyi bőven elég!!!!

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!
Na, nekem is vége a vizsgaidőszaknak, végre valahára. fodrásznál is voltam, szebb vagyok, mint valaha....

Judit!
nem lehet elég korán kezdeni.... nagyon jó a kép, mármint az uccsó! Tényleg 4 fogacska?

Fanna!
Tudom, hogy van Békés, csak azért írtam csabát, hogy hogy kerültél oda kabátot venni. Azt vettél ott, ugye? De így most már értem, de a há még midnig nem tiszta! Vegyél be gyógyszert, ne szenvedj!

Rákszűrés? én nem is gondoltam volna, hogy nem lehet jó, a bármikor.

Szami!
Apa zokni szaglása? nagyon édes, majd említsd meg neki 15 év majd mondja, jaj anya, olyan undorító!

Na mindjárt jövök orrszipolyozás köv.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Óh Betty! nem sikerült, rögtön hívtam, ahogy írtad, nekem ki is ment a fejemből, de most is csak nagy sokára vették fel, és már csak 21-re kaptam időpontot! Na fene, úgy sajnálom!
Na majd akkor nálunk a talin, vagy a Kolomposon legközelebb! Esetleg Halász Judit?

Dorka!
Szegény Te! mi a baj?bár van egy tippem, tegnap írtad is.....vagy nem az? már megint az én kombinációim!

Kata!
nem volt nehéz rájönni, hogy ki lehetsz a nick neved alapján!

Szilbee!
jaj, biztos nagyon rossz lehet neked! sok +++++++++++++++

Én napi 2,5-3 litert ittam, mikor szoptattam. na csa ennyit akartam, megyünk lassan angolra

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Bocs, de most csak annyi, hogy ebéd után tudtam meg a két utolsó vizsgám eredményét és az egyik ötös, a másik elégtelen lett, amit nem igazán értek, tutira meg kell legyen, bár még így is örülhetek, mert ez a kettő közül a könnyebb. És sajnos szombaton reggel 9-kor van uv. :cry:
Szombaton jövök.
Kati
szolkata
 
 


Kata! Ment mail! :)

Itt egy percentilises oldal... Sajna csak 2 éves kortól számol... :roll: Akit érdekel, azért sasolja meg...
szilbee
 
 


Timi! ok!

Judit!
kabátot?hehehe...hmmmmm?.....ilyet írtam volna.....hehehhe...no majd ha ráérek visszakeresek.....

1

fanna3
 
 


Ehehe...Apa zokniját mi is szeressük, meg sokminden mást is, ami a kezünk ügyébe akad - akár a használt textilzsepit is :mrgreen:

Folyadék: én nemtom mennyit iszok, de nem is vagyok mérvadó, mer Annaluci nem csak anyatejet kap/kapott.
Amúgy ha a 2 lityi sok, akkor a párom teljesítményétől beájultok: 6 liter ásványvizet iszik naponta. Nyáron 10 is lecsúszott... Fogyott is 20 kilót :lol:

A négy fogacskát írtam én...szép sorban mindegyiket... :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin: Aszta... :shock: És bírja vesével? Nekem azt mondta az urológus tavaly, hogy ne igyak többet 2 liternél, mert a vesémben vlmi izééé ki volt tágulva az uh-n és szte attól, hogy egy mááásik urológus itatott velem vesehomokűzésként 4 litert... Aztán most nem tudom mi van, mert 3 nappal később kiderült, hogy terhes vagyok és nem mentem el vesefunkcióra, én hanyag, az ugyanis röntgenes vizsgálat. Lapítottam végig a terhesség alatt, de mindig jó lett a pisileletem...Na ennyit a pisimről...Bocsi az izgalmakért.... :D

Amúgy nem sok 2 liter, csak nekem most vlahogy nem meg az ivás... :? Csak le ne szokjak róla teljesen...

Anna Luca gyönyörűűűűű! :D
jaimee1
 
 


6 liter???? :shock: 10 liter?????????????? :shock: :shock: :shock: Szerintem ezt még a katéter se bírná... ha lenne bekötve... :shock: ...

No én elköszönök, mert még előttem egy pancsi és szopi!... bár a kismuki már megint beszunyált fürcsi előtt... no mindegy...

Teszek már képet! olyan régen tettem.... :wink:

szeressük a traktort
no comment

Jóccccakát! 8)
szilbee
 
 


Szlbee!
Köszi nekem jól jött az a percentilises izé. Szupik a képek! Levente? Pöttsök, és egyébként?

Judit!
Ez nem semmi, nektek akkor érdemes kutat nyitni! Úgy ócsóbb
Na a használt papírzsepi nálunk isenő. mindig akad valahol egy, pedig annyira figyelek, de képes a zsebemből is kihalászni.

Fanna, nem kabát megnéztem, hanem akkor a mosógép/hűtő. Nem ott járt az agyam, pedig tudtam, hogy a konyhával kapcsolatban írtad.
:oops:

Na holnap megyünk Letivel fülészetre. scak el kell menni. remélem nem szúrják, de valami nem okés. Már vége lehetne ennek a takoynkórnak, nem is tudom mikor volt utoljára elrakva ez a sz@r porszíjjó. Már annyira unom, nem tudom volt-e olyan hónapunk, hogy nem voltunk betegek! Félek, hoyg többel kötjük be!

Kata!
Sok sikert szombatra. Mit tanulsz?

Olga! Ildi! Katlina!
Hol tartassz a szervezéssel? ruhapróba?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Helyzetjelentés: Jázminnak semmi baja, se egy köhögés, se taknyosság. Én ismét áldom a pneumo elleni oltásunkat.

Anna viszont folyamatosan lázas: nemrég mértem neki, 39,2 , úgyhogy hamarosan megyünk együtt hűtőfürdőzni, mert egyedül nem akar. "Amúgy" neki sincs más tünete. Ill. nyűgös, anyás, úgyhogy ma a két lány úgy lefárasztott, hogy azt néztem, mikor mehetek már a szülőire... :shock: :oops:

Balwin, én amíg szoptattam, minden alkalommal megittam fél liter mentes ásványvizet. Ez minimum 3 l volt, plusz még közben ugyanennyi, úgyhogy a párom állandóan valami kútfúrást emlegetett, nem is értem, miért... Na, azóta csökkent a mennyiségem kb napi 4-5 liter folyadékra :lol: De én ettől nem fogyok!!! A párod hogy csinálta? :shock:

Judit, gratula a vizsgaidőszak végéhez! Letinek jobbulást!

Kata, milyen suliba jársz? Szombatra egy kalappal...

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Balwin Judit! Az az utolsó kép Lucácskáról... :lol: Istenem, de sokat változott! Ott is nőnek a gyerekek? :lol:

Víz: én mindíg olyan szomjas lettem szopiztatás alatt. De igazából soha nem néztem, mennyi folyadék csúszik le. Bizom a testemben, csak jelez, ha kell neki valami! :D

Jaj, már annyi mindent elfelejtetem!

Zoknis téma: szoktam szagolgatni babó lábát, pfúj de büdi felkiáltások kiséretében. Persze a gyerek elleste tőllem, és főleg az én lábamat szokta szagolgatni... :oops: Peti már meg is jegyezte, hogy ez az első dolog, amit a gyerekkel megtanítattam... :oops: :roll:

Judit! bbj Tuti hogy jösztök a Halász Judit koncetre? Csakmert én is el akarom zavarni apát babóval. Remélem az is olyan lesz mint a Kolompos nem? Szóval sok gyerek, játszás, tánci-tánci... Én sajna suliban leszek. Erről jut eszembe! Hát holnap már megint sztrájkol a MÁV! Járjál suliba, meg vizsgázni, meg dolgozni, meg másfél évet vártam a műtétre, végre most kellene mennem, stb... Tök jó, hogy nekik joguk van minden héten kétszer sztrájkolni! Jól kibasznak a vezetőséggel mondhatom!!! :evil: Az érintettektől elnézést, de iszonyat mérges vagyok!

Na, hirtelen ennyi.

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


A dolgozós, műtétes dolog: csak beleképzeltem magam más emberek bőrébe, akiknek szintén jól jön a holnapi sztrájk.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jó, hogy írtad Olga a kiegészítést, már azon gondolkodtam, mire nem figyeltem oda, milyen műtéted lesz :oops:

Teljesen egyetértek Veled, kevés szakma képviselője teheti ezt meg így!

Én is csak azért tudom, mennyit ittam meg, mert mindig egy fél literes flakont töltettem meg ásványvízzel, mert azt fél kézzel is meg tudtam fogni szoptatás közben :lol:

Olyan irdatlanul fáradt vagyok... Azt hiszem, megyek is aludni. Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Olga!
Tutra megyünk, feltéve hoyg nem szedünk össze valami olyat, amivel nem. de azt mondom 99%.
Kár, hoyg nem talizunk, ha Te suliba leszel! De akkor Petivel maj összefutunk, vagy Misi.....

MÁV
Hát tényleg. egyetértek veleetk a többiek meg le vannak szarva kit érdekel, hoyg más is szeretne fizuemelést, mert minden más is emelkedik. Próbálná meg magáncégénél a sztrájkot. Holnap már nem kellene bemennie az tuti.

na megyek Leti extranyűgös

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Helló!

Mire idekerülök, nekem is majd leragad a szemem. Azért írok egy pár sort.
Jól vagyunk, Dorka jól viseli szerencsére a báránykákat, Kata volt ma nyűgös egy kicsit. Nem jön valami front?

Judit: Gratula Letinek az első szóhoz. És jobbulást Neki! Hová viszitek fülészetre? Neked is gratula a vizsgákhoz! Most már pihenj is egy kicsit!
Halász Juditra megvetéttek már a jegyet Lehet mi is elmegyünk megint. Angol milyen volt?

Olga: A Halász Judit koncert ülős, nem táncis. De biztos fel lehet állni, nem fognak érte szólni. A koncert végén néhányan már tánciztak a sorok között.

Balwin Judit: Annalucus csoda aranyos. A zoknievős tetszik nekem is a legjobban. Kata is szereti enni a zokniját, meg dobálni ki az etetőszékből. Dorkával nagyon élvezik, hogy Kata kidobja, Dorka vissza Neki, jó sokszor és ezen nevetnek. Édesek nagyon.

Fanna: Melyik bölcsibe jelentkeztetek?

Kata: Szilbee ismerősei között kerestelek a nickneved alapján. Nagy kalappal szombatra!

Szamóca: Annának sok gyógypuszi!

Jaimee: És éjfél után mikor van a következő szopi? Utána már alszik reggelig Réka baba? Én is sok folyadékot iszom, 3 litert biztos.

Ivett: Örülök, hogy Máté jobban van.

Szilbee: Meddig kell a Fenistil csepp? Elhiszem, hogy hiányzik Levente. Voltál már Tőle távol ennyi ideig?

Betti: Akkor ez jó hír. Lehet, hogy a pszchihológussal kéne még egy kicsit várni, nem? Most, hogy vége a vizsgáknak, Te sem vagy annyira ideges, lehet szépen rendeződik minden.

Dorka: Ugye, nincs baj? ++++++++++++++++++++

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Olga: De jó neked, nekem nem jelez semmit a testem, csak azt veszem észre, hogy 2 óra és még nem ittam csak kb. 2-3 dl-t.

Kata: Drukk szombatra akkor! :wink:

Judit: De jó, ott is vége a vizsgaidőszaknak. :D Gratulálok!

Niki: Ha egykor szopik, akkor olyan 4 körül van a kövi szopi.

Holnap sztrájk van? :shock: :shock: :shock: Elvagyok itt a kis világomban... :D De tök jó így. Ha összedőlne a világ azt sem biztos, hogy észrevenném.
jaimee1
 
 


Télleg, Dorka????

Szilbee: Kitartás, majd csak egyesül már a família...Semmi nem tart örökké és egyéb közhelyek....

Jelentem, ma kétszer fürödtünk, Réka szívem akkorát kakkantott, hogy...na nem írom le mi volt, de ki lehet találni, ha megint meg kellett fürdetni. Ő mondjuk cseppet sem bánta, kicsit csodálkozott, az látszott, de élvezte. Hogy ez hogy szeret fürdeni.... :D :D Mellesleg kedvem lenne írni a Pampers-nek, hogy lehet hogy marha jó a petyójuk, de Ms Réka DAVID, kiváló tesztalany lenne a termékfejlesztéshez, mert a jelenlegi termékükön bizony kifog. Asszem legközelebb Libero-t veszünk, bár ki tudja, az jobb e.... :?
jaimee1
 
 



Hali!
Kép

Lányok! Köszi a bíztatást... Akkor voltunk utoljára ilyen sokáig távol egymástól, mikor a kórházban voltam. Azért titkon reménykedek, hogy hétfőre azért csak leszáradnak azok a pettyek. Bár hogy addig is hogy bírom ki... soha nem éreztem még hogy ennyire hosszú is lehet egy hét! :(
szilbee
 
 


Dorka! Ezt neked küldöm! Hátha jobb kedved lesz! ;)

Kép
szilbee
 
 


Niki!

Hát várunk is vele még, mert most megitn változás lesz ogy én hétfőn elkezdem a suli..apropó ma szabadnapot adtam a csajszinak hagy legyen itthon velem sütünk fánkot majd meg takarítunk meg csavizunk majd egyet:-)....szóvall most várnunk hagy szokja meg azt a ritmust is mert akkor ugy én korán kellek 85% felkell velem együtt...várunk még egy picit...aztán majd ha megyünk valahova mármint orvoshoz vagy valami akkor szólok!!!!

Szilbee!
kitartást nked:-) nem sokára hétfő van:-)
Nah nekem viszont ez a két nap olyan gyorsan eltelik majd hogy csak nah.....
Olyan cuki Dávid :P

Mikor lesz halász judit koncert? hol?

BBJ!
De csütörtökre kértél időpontot? Mikorra?

puszi

Kép
kbernadett
 
 


sziasztok, vagyunk, élünk, köszi a biztató szavakat, nagyon jól esett!
Szilbee, Stich-et meg külön köszi, tudod, hogy szeretem!!! :)

esélytelenül pályázom arra, hogy mindere reagáljak, ezért elnézést!

Szabikával minden rendben (bár éjjel megint 1 órás üvöltés volt, a fogára gyanakszunk... utána megint közöttünk aludt).
Én vagyok kipurcanva, asszem feléltem vésztartalékaim... "csak" ennyi a baj...És egyszerűen nem tok erőre kapni!! tudom, olyan bagatellnek tűnik ez, de... egy kicsit besokalltam, úgy mndentől: téltől, a házimunkától, az állandó felelősségtől, és hogy egyszerűen nem jut magamra időm-energiám, arról nem is beszélve, hogy a házasság sem műxik csak úgy magától, jó lenne Petivel kettesben is elmenni csak egy vacsira, vagy bárhová, de nem jön össze sehogy sem....
tudom, tök piszlicsáré dolgok miatt nyekergek...
ja, és a védőnéni is rám ijesztett, hogy ha Szabinak így el fog görbülni a lába, mert nagyon korán felállt.... de hát nem én állítottam fel!! a vízszintes már nem kihívás neki... legszívesebben egész nap állna...

na befogtam, nem nyarvogok itt nektek... még egyszer köszi, hogy biztattok!!

ja, Virág ma van nst-n, már 39 hetes, szóval nem sokáig kell már várnunk Védikére, majd tudósítok!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka: De jó, hogy írtál. Hidd el, nem piszlicsáré dolog. Néha besokall az ember. Én is ki szoktam borulni. Gyere és írd ki magadból! Egyébként én is 7 hósan álltam fel és nem görbe a lábam. Erzsike néni kicsit vészmadár, szerintem mindig osztani kell kettővel, amit mond.

Betti: Febr. 9-én , szombaton lesz a Halász Judit koncert. 11-kor az Aba Nová-ban, Szolnokon.

Szilbee: Kitartást! Nem tudod milyenek a pettyek, amik száradni kezdenek. Dorkának egy-kettő közepén mintha pici lyuk lenne.

Szép napot!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


szió!



Dorka!
Dejó!!!!!!!...Tyűűűűű de felháborodtam....mondjuk amúgy is szoktam korán pattanni......de sztem ez akkora hülyeség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A baba mindent akkor csinál amikor az izmai, gerincoszlopa és úgy általában a csontjai engedik!!! Ja és szellemileg is elég fejlett hozzá!..(bár sztem ehhez nem kell fősulit végezni....) ha fájna neki és deformálódnának a csontjai nem csinálná......DE üssetek le ha nincs igazam!!!!!!!..brrrrrrrr....
Ezek meg nem bagatell dolgok!!!!! Tényleg nagyon nehéz néha amikor az embernek még élni sincs elég ereje...Vitaminost szedsz vmit?

Hűűűűűűű Judit!!!!!!!!
Teeeee.......elsunnyogok..........szólj ha már szóbaállunk....és Anna Luca is...... :oops:

Szilbee!
Már csak így kérdezem...írtad e már hg adott e vmit a doktornéni amivel lehet neki kenni???? Ha igen...akkor pszt!.....Én úgy emlékszem...hg amikor nekem volt...valamivel kenegettük.....talán....

Judit!
Ilyen kicsi korban még fülgyertyázni nem lehet?...vagy hülyeség?.....nincs erre vmi megelőző valami? Csak tud a doki mondani....Átérzem Kicsi helyzetét....nekem az egész gyerekkorom azzal telt hg ki-be rohangásztam a fül-orr-gégészetre és állandóan szúrták.... :twisted: Aztán úgy 6-7 évesen már ki is vették a mandulámat...nem műxött....szóval fene vinné el ezt a kórt!!!!!!!!!!!!! ( de még most is a ülem az ami legelőször bedurran ha egy kis szellő megfúj...)....bocsi hg magamról fárasztalak benneteket....csak úgy ...izé....tudom... :?

fanna3
 
 


Sziasztok!

Dorka! Szerintem védőnéni kicsit eltúlozza a dolgot. Apával mi is most Január elején voltunk először kettesben, moziba mentünk, matiné előadásra, azt hiszem du. 1kor lezdődött. :) A Bübájt néztük. Aranyos volt.
Éjszakám nekem is jó volt: 6x keltem Balázshoz.

Jaimee! A Pampers nekünk sem vált be, de a Libero igen. Aztám majdnem 1 éves volt Balázs, mikor újra váltani kellett, mert a Libero nem bírta ki az éjszakai pisiléseket. Aztán a Pampers lett jó megint, a 9-20 kg-ig méret.

Babó nyűgös.

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Betty!
Kértem, 1/4 5 -re volt. Szerintem is várjál, a dokival, nem kell azt elkapkodni. Lehet csak ő is stresszelt veled a vizsgák miatt!

Niki!
Angolon nem volt semmi, különös, volt két idegen kislány, pótoltak. nem tanultunk semmi újat, vagy csak nekem nem tűnt fel. most nem voltak rosszak, mert Erika mondta, hogy jól kel viselkedni, csak angolul beszélünk.... Korábban érkeztünk, és kihallottuk, hogy mi volt az előző csoportban, hát iszonyat. nem csodálom, hoyg Szofiék nem bírták. Gnodolom Erikát is lefárasztották egy csöppet.

Dorka!
Hát remélem javult a kedélyed ez a szar idő nem sokat segít rajta!

Hallottátok, hogy itt nem messze tőlünk lezuhant egy helikopter? ahogy jöttünk vissza angolról, furcsállottam is a sok szirénázó rohamkocsit, és mennyi rendőr volt tegnap este Szolnokon, mi volt?

Judit!
Mi is használunk ipari gázokat! :wink: (lézer, targonca, hegesztők) Hangstúdió???? Hú ez nagyon érdekes, mesélj csak erről valamit!

Fanna!
Tegnap olvastam a gyöngyben, hoyg nagyon menő a konyhád! na nem konkrétan rólad írtak, meg nem ijedj, hanem hogy most a fehér és az inox szín(pedig Druszám nekem is az tetszik), az idei évben nem trendi, hanem a kék!!! sárga, na meg a többi színes.

Ivet!!
Kicsi Máté hogy van? Ti melyik nap jártok angolra és kihez?

Szami!
Hogy van Anna? Láza lement már?
Na nem kötözködésképpen, de a pneumo az bacikra van, a nátha meg az influ az nem vírus? (már engem si fertőz az uram a gyógyszermániájával)
Ja, és nemrég olvastam, hoyg a nyeu-s országokban a pneumo kötelező védőoltás, csakúgy mint a baris. mi meg amúgy is szegények vagyunk, még ezért is fizessünk!

Olga!
Tényleg ülős a Halász Judit, de a végén már Gréti ropta :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Na, közben teleírtátok az oldalt megent.

Dorka!
gyere és mesélj! Nem piszlicsáré dolgok. Nekem is vannak napjaim, heteim, hogy belesz...rok mindenbe. elég volt mindenből, és mindenkiből. sztem ez tök normális.
Az meg hogy Szabi felállt, teljesen igaza van Fannának, ha fájna, nem csinálná. Ők tudják mi a jó nekik.
És én is szeressem lilo&stitchet!

Niki!
Sztem az már pörkösödik! Na, hátha csak ennyi volt!


Jaimee!
hoygha ilyen hígabb a széklete Rékának, akkor inkább olyan pelust vegyél, ami hátul gumírozott. az jobban fogja. Bár cáfoljatok!
Réges régen éppen látogatók voltak Grétinél, amikoris vagy 3 x megjátszotta ezt a zuhanyzós, teljes ruhacserét, se előtte, se utánna, csak pont akkor. gyerekek.... szeretik magukat produkálni.

Na mentem keltem Letit.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Anna! Kinek és mit kenni? Leventére gondoltál?

Dorka! Olyan szívesen átvenném Szabit, de nem merem... nem!tom mennyire fertőzhetek.. De ha Ed hazajön és kimosdatom Levente nyavajájából, szívesen elvisszük Szabit sétálni... vagy vmi... Én megígérem, hogy nem érek hozzá, mert ez a kis alattomos nyavaja már napokkal a tünetek előtt is fertőz... de majd adom az instrukciókat Ednek! ;)
szilbee
 
 


Niki! Nem'tom... én a második napi pöttyök óta nem is láttam a fiamat! :cry: Tudod, rögtön el lettünk különítve. :(
szilbee
 
 


Szamóca! Csajszik jól vannak?

Erika! Mióta beszéltünk a folyadékbevitelről, azóta állandóan szomjas vagyok. :shock: :lol: Már majdnem egy kanna teát megittam.
szilbee
 
 


Igen Leventére gondoltam.

fanna3
 
 


Kap vmi mentolos hintőport, meg fenistil cseppeket. Ez utóbbi Ádám elmondása szerint nagyon látványosan hat. Amint beadta neki teával onnantól kezdve nem vakarózik egészen délig... akkor kapja a köv. adagot. (3x13 csepp naponta) A por meg nem csak a viszketéscsillapításban segít, de szárítja is a pettyeket .... és mivel Leventének a legtöbb a buksiján van, ezért különösen jó, hogy por állagú.
szilbee
 
 


Köszke a kedves szavakat! :)
Anna, nem szedek semmit, lehet, ez is a baj...
A felállással kapcsolatban meg józan paraszti eszemmel én is úgy gondolom, hogy nem csinálná, ha fájna, vagy nem lenne elég érett/fejlett hozzá. De akkor egy több évtizedes tapasztalattal bíró védőnéni ezt ne tudná? Szóval attól tartok, hogy jópár elgörbülős lábat látott már, és azért mondta nekünk is.

Szilbee, aranyos vagy, három gyerkőccel ki akarod próbálni? :wink:
asszem nem terhelnénk vele, Szabi most egész embert kíván az ébrenlét alatt, mert feláll, de leülni még nem tud, csak max. eldőlni, így minidg 20 cm-es körzeten belül kell lenni mellette....

Kicsi betegeknek jobbulást!

Jaimee, sztem is a hátul is gumis pelusok a legjobbak, mi Huggies-t használunk, nagyon bevált!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka: Hát "rosszul" csinálod. :wink: A fórumra pont akkor köll jönni, ha bánata van az embernek. nyakunkba zúdítod, és máris könnyebb lesz. Szerintem. :wink: :wink:

A védőnőre nem is reagálok. Hol a diplomája, itten tépem széjjjjel! :evil: :evil:

Lelki dolgokról jut eszembe - már tegnap is akartam írni - szülési utáni depresszió. Múltkor mondja a védőnő, hogy lelkileg hogy állok? Á, mondom, szuper minden, feszítettem, már a 6 héten is túl vagyok, elkerül nagyívben a gyermekágyi depresszió. :D Mire felvilágosított, hogy az ritkán támad az első 6 hét alatt, az még EZUTÁN jön... :shock: :shock: :shock: Nekem meg figyelni kell rá, mert a családban nem egy csajszin jött már ki... :? :? Nem akarok a pszichiátrián kikötni. :shock:

Szilbee: :D :D Kár, hogy én még mindig nem vagyok szomjas egyáltalán.....Küldök pöttyszárító energiákat Levinek.

BBJudit: És melyik pelus gumis hátul? Merthogy nem bontanám fel a boltban a csomagolásokat, ha nem muszáj... :D :D Jaja, én is olvastam az EU-s országok kötelező oltásairól, nem is kell nagyon nyugatabbra menni, már Szlovéniában és a cseheknél is jobb a helyzet. Ezen a fronton IS. :cry:

Lezuhant egy MI8-as. Egy halott, két súlyos sérült. :cry: :cry:

Olga: Köszi, kipróbáljuk a Libero-t!

Mitakartammmég......

Ja, kipróbáltuk a teát a gyereken, nem tudom, ti teáztattok e, Réka útálja az édeskömény teát...Látnátok, hogy néz fel rám. Azt a felháborodást.... :lol: Most próbáljak ki mást vagy próbálkozzam ezzel vagy hagyjam az egészet a fenébe?

Na megyek, ISZOM valamit. :? :?
jaimee1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?