Új privát üzeneted érkezett!

jó lenne... :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


na lépünk pancsizni. ráadásul Apa nélkül. :cry:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mogyó: Boldog hófordulót Ágikának!!!
Vendég
 

 
 

Köszi!

Mano jó fürcsit!

Na lépek nállunk is lassan kezdődik a menet!
Sziasztok!

jóéjt!


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo-nagyon szivesen!!!!

Egy par kep a jarokarol es a nagylegenyrol. :wink: Nagyon tetszik neki.Csendben van.Meg...remelem sokaig.Nallunk majd este 8 kor van furcsi. :wink: 9-kor fekszik.


Kép
KépKépKép
Kép

Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: jó a járóka! És a cumi is! :lol:
Vendég
 


nagbri-koszi szepen.Hat jah a cumi.Nekem is nagyon tetszik,nagyon praktikus,szuperul szellozik igy a kis bore. :wink: A pled amit ala tettem az nekem nem tetszik,de csak ez volt,ami folosleges.Kicsit...os. :oops: Dehat inkabb odateszem ala,minthogy felfazzon nekem. :wink:

Kép
KépKépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: Nincs mit! Ja, latex-es szokott neked lenni Mam-ba?
Amúgy a pléd nem gáz, nem tudom miért mondod! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Timci! Készülődünk ám, majd akkor délelőtt megyünk. :wink: Ja, és jól néz ki a járóka! Szerintem is jó üzlet volt. :wink:

Mogyo! Nagyon boldog hófordulót kívánunk mi is Áginak!
Semmi gond, majd erre jön a párod, ha ráér, és akkor megkapjátok, pontosabban Ágika. :)

Manó! Tényleg jó lenne, ha bömbi nélkül aludna el. De ma szerencsére nem volt sírás. Képet majd teszek fel az ülve-alvásról, csak még nincs feltéve a gépre. :wink: De ügyike Bende, hogy ilyen szépen elalszik önállóan! :)

Brigi! Majd dumcsizhatunk, ha ráérsz!

Kép
Kép
mandula82
 
 


nagbri-sajna magambol indultam ki,es igy nem hoztam latexest,de ha jol emlekszem nem is volt ezekbol az uj es szep fazonokbol. :roll:

Mandula-mar nagyon varunk.Remelem elobb erkeztek,mint a srac,aki hozza a csomagot.Anyum kuld egy egesz autonyi cuccot.Ami meg Karacsonykor otthon maradt,mert nem fert be a kocsiba.... :oops: :roll: Hozza a draga sport babakocsinkat is,mar nagyon hianyzik. :wink: Na,akkor varom,hcsorogj,ahogy kozelettek. :wink:


Kép
KépKépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timcike: tényleg szuper a jároka !Szerintem tényleg jó üzlet volt!


Kép
mogyoland
 
 


mogyo-koszonom szepen.

Ma nem hiszem,h.sokat leszek bennt,csak szolok elore,h.ne hinayoljatok. :lol: Mert itt lesznek Mandulaek,vegre. 8) :wink:


Kép
KépKépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike-Mandula: Jó szórakozást nektek mára!!!
Vendég
 


ja akkor jó szorakozást!


Most itt olyan szépen süt a nap azt hiszem mi is majd elmegyünk sétálni!Végre nem fúj a szél!

És tegnap a csajszikám átfordul hátról hasra és ma is böszen gyakorolta reggel!

Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Timcike, szerintem is tuti a járóka! :D Látom, ott a kutyus is. Szereti Atticy?
És persze nektek jó napot mára, lányok! :D

Mogyó
, nagyon ügyes Ágika! :D :D Csak így tovább! :D

Mandula, hát én is nagyon örülök, hogy Bende ilyen jól elalszik. :D
Viszont most az éjszakánk ramaty volt. Nem tudom, mi történt, de éjfél óta fél óránként kelt. Egyszer szopizott is, de ettől függetlenül fel-felsírt. :cry: Ő most persze édesen alszik, én meg megyek és felmosom magam... :shock: van valami front, vagy már a fogacskája nőne? De a szájában nem látom a fogait, még megduzzadva sincs az ínye. :?:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hát Manó lehet ,hogy az a fog jön!
Én már látom Ágikánál lent kettő is meg van dagadva!


Hát én még nem tettem le erről a kutyusról húsvétkor pont aktuális lesz! :lol: :lol: :lol:

Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Mogyo: nagyon boldog hófordulót Ágikának! és tényleg nagyon ügyes... Sára még sajna nem fordult át...

Mi tegnap voltunk védőnőnél: 9150 gramm és 69 cm a "kicsilány"... Minden rendben van vele, bár mostanában estére elfogy a tejem, de napközben már egyre több gyümölcsöt, zöldséget és tejpépet adok neki, így kipótoljuk az anyatej-hiányt... Mondjuk így is minden étkezésnél szopik még szerencsére... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


ja és a foga még neki sem jön, nem is kemény, a doki is megnézte és azt mondta, hogy még arrébb lesz a fogzás, mert még semmi jele... addig még legalább van pár nyugodt éjszakánk... :)

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Mogyó, még nem jön a foga. Így nem tudom, tényleg mitől nyűgös. (ahogy ezt kimondtam, felsírt... :roll: )

Falevél, szép nagy lány már Sára! :D Még mindig jó étvágya van!!!!! :D Raksz fel képet???
Miket adsz már Sárának napközben? Egyszer vagy már többször is kap gyümölcsöt-zöldséget???? Te kevered neki, vagy készételt veszel?
Én még csak délben adok neki és utána még egy kis tejecske (leöblíteni), és estére kapja ő is a tejpépet (Sinlac). NEkem is estére fogy el a tejem, illetve az egyik ciciben már nincs is annyi, így akkor kapja a pépet meg a gyümölcsöket. A másik még szerencsére fullon! :D
Mi jövő héten megyünk mérésre, kíváncsi vagyok. De mi még csak most léptük át a 6kg-os határt... :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép Bende teljes átéléssel.... :))))

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hát ez nagyon jó Manó!
Azt hiszem Apa majd ha játszani akar vehet magának egy másik gépet majd! :roll: :lol:


Én is vettem Tejpépet a lánynak Hippes sima grizes meg őszibarackos -banános !4 hós kortól ajánlják nem tudom mit szól majd hozzá!


Kép
mogyoland
 
 


Remélem, ízlik majd a pép! számolj majd be róla! :)

Apának már mondtam, hogy kezdjen spórolni... :lol: :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manófalvi: alma, répa, krumpli, tejpép. Eddig ezeket adtam, a tejpépen kívűl én csináltam meg a kaját, amit csak tudok, azt én csinálom, de néha azért fogok venni bébikaját is, de nem mindig, mert azt szeretném ha majd az én főztömet ismerné és szeretné meg... Persze, ha elutazunk vagy nem lesz időm akkor adok neki bolti kaját (a hipp mintacsomagos alma nagyon ízlett neki :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Manó: Nagyon jó ez a kép!
Nálunk Dani inkább csak a monitort nézi, meg lerámol mindent amit elér! :lol:
Ő mostmár kétszer kap rendes kajcsit! Meg ne ütközzetek rajta, de tízóraira joghurtot, kefírt kap! Imádja! Ebédre meg felváltva bébiétel vagy tejpép!
Úgyhogy hajrá mindenkinek!!! :D
Vendég
 


Huuuuuuuuuuuu,jo aktivak voltatok! :wink:

Nekem most van kis szabadidom,gondoltam feldobok par edi fotot a mai naprol.Szuperul ereztuk magunkat,es meg setalni is volt egy kis idonk,abba a szep napsutesbe.Remelem,hamarosan megismeteljuk.

mano-csucs ez a kep,csaknem hekkernek keszul a kiscsavo?! :shock: :lol: :wink: A kutyust meg nem nagyon dijjazza.Megtepi,meg jatszik vele kicsit,aztan felredobja. :roll:

Koszonom a jokivansagokat.Megvolt az eredmenye,hisz jol telt a nap. :wink:

Jaaaaaa,lattam Adibabat ulve aludni,ma is bemutatta a nagy alvopoziciot.Olyan kis cukor volt. :lol:


Es ime a jo baratok!!!! :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike, Mandula: nagyon édesek a fiúk!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Koszonjuk szepen falevel. :wink:

mandula-nah?Milyen volt az ejszakai cumi?Mejiket adtad oda?MAM,vagy az Aventosat? :roll:


Kép
KépKépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike. értó édi a srácok és ahogy fogják egymás kezét! :roll: :lol:

Kép
mogyoland
 
 


Timcike, Mandula, örülök, hogy jól sikerült a nap! NAgyon édesek a fiúk! Mint igazi két jóbarát! :):):):):)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Timcike: jók a képek, a fiúk meg zabálnivalóak!
Vendég
 


Kép

Kép tornászbajnok

Kép nagyon tudok koncentrálni...

Kép kis bamba

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: Annyira édesek ezek a képek! Nagyon tündéri Sára! :lol:
Vendég
 


Nóri, tényleg nagyon cuki Sára! :D :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


itt még találtok Sáráról sok fotót:

http://www.picasaweb.google.hu/norita84

Manófalvi: Bendéről is kérünk még képeket!!!

Kép

Kép
falevel2
 
 



Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél: nagyon cuki Sára és tényleg milyen nagy baba! :lol:


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Timci! Mi is jól éreztük magunkat, és nagyon jók lettek a képek is! :D A pü-re majd este válaszolok, ha nem ájulok be megint. Atticy nagyon drága volt, és mekkorát nőtt! :wink: De Ádi nem fáradt ám le, éjszaka megint műsort rendezett.

Manó! Nagyon édi Bende! :D Hogy telt az éjszakátok? A miénk borzalmasan, mert kb. 2 órát szenvedett. Nem tudom mi baja lehet. :roll:

Falevél! Nagyon aranyos Sári, igazi csajszika! :wink: Mekkorát nőttetek! :shock:

Brigi! Remélem jól vagytok! Majd este dumálunk, ma kicsit kipihentebb vagyok. :wink: Ja, Ádinak már adtam túrókrémet, de valamiért nem jön be neki. :roll:

Mogyo! Ágika hogy van? Ízlett Neki a pép?

Majd rakok fel képet az alvó pozícióról.

Kép
Kép
mandula82
 
 


Hát még nem adtam neki pépet!

De holnapra kaptok meglepit!


Kép
mogyoland
 
 


Adri: Várom akkor hogy jelentkezz!

Szerintem front volt, mert a mi éjszakánk is pocsékra sikeredett! :( Annyira hidegfront érzékeny, hogy az hihetetlen!

Többiek, mi újság veletek?
Vendég
 


Nagyon szepen koszonjuk.Valoban nagyon jo baratok ketten.Es nagyon jol erzik magukat egyutt. :wink:

falevel-igazi kis tunder lanyod van. :wink: Milyen aranyosan jatszik egyedul. :wink: Es azok a szemek,gyonyoruek.

nagbri-Atticy is a tegnap miutan elmentek Adriek nagyon nyugos volt,igaz nem aludt delutan,de alig birtam vele.Furcsi utan gyorsan ellaludt,de 2x megebredy,kerte a cumikat es aludt is tovabb.Ritkan csinalja,szerintem is a front miadt volt. :roll:

mandula-nem hiszem el,h.az az aldott jogyerek musort tud rendezni.Tuti a foga...Mas nem lehet.nagyon varjuk a kovetkezo randit.

Holnap megyunk Szegedre,reggel koran,muszaj mar vegre elintezni a papirjaimat. :evil:

Na mentem is mert locsi time. :wink:


Kép
KépKépKép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: Könnyen lehet a front, meg a sok inger is az oka! Hát néha nem könnyű rájönni, hogy mi bajuk van ezeknek az apróságoknak!

Mogyo: Kíváncsi vagyok a meglepire!

Mondjuk én holnap nem sokat leszek, mert temetésre megyünk! Hát nem sok kedvem van, de muszáj menni! :cry:
Vendég
 


Mogyo: várjuk a meglepit!!!!!!!!!!!!!



A hétvégén lehet, hogy nem írok, mert elutazunk Fehérvárra anyósomékhoz, a sógorom szülinapját ünnepeljük... Remélem Sára jól viseli majd az utat, bár az autókázást nagyon szereti...
:D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Falevél,
jó utat nektek! Szerintem nem lesz semmi gond, Sára jól fogja bírni az utat. Mi is utazunk, Veresegyházára. :D
Képet majd még rakok föl, ha Bendétől lesz egy kis időm!

Mogyó, várjuk a meglepit! :lol: Kíváncsi vagyok! :lol: :oops:

Mandula, remélem, most jobban aludtatok. Nekünk is borzalmas volt az előző, de most csak 1* kelt, így én is aludtam egy kicsit. :) Mennyire jól esett! :lol:

Ma látom, mindenki megy valahová. Mi se maradjunk ki! :lol: Egy csomó intézni valónk van... :wink:

Bende meg itt sír az ölemben... Szerintem az a baja, hogy nem gépelhet. :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Na sziasztok!

Képzeljétel el ,hogy Ágika megevett egy egész almát meg egy majdnem fél üveg banán-őszibarack-alma kompoziciót és alszik még tápit sem kért!

Na boldog farsangozást!
Meglepi!


Kép

Kép

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, több, mint nagyon sűrűek a napjaim. Bálint szinte egész nap fent van, múlt héten még enni, inni és pisilni is alig tudtam Tőle.

Visszaolvasni nem tudtam, remélem mindenki jól van.

Szerdán sikerült hátról hasra is fordulnia, a hasról hátra már december eleje óta ment, most ez is megvan! Nagy volt az öröm! /Csak azt a fránya fényképezőgépet nem találtuk. :-(/

Bálint eszik már reszelt almát, tejpépet, meg sárgarépalevet. Vettem kecskemétis kajákat, holnap kapja az elsőt.

Február 17-én lesz a keresztelője, már megvan a kis ruhája, felteszem majd a képet.

Mi is csak jövő héten megyünk mérésre, de biztosan 8 kiló felett van a Pici.

Mogyo!
Remek fotók! Úgy bírom, hogy ilyen vagányak vagytok!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo: Ez állat! :lol:
HOl szereztétek ezt be?
De nagyon jól áll neki!
Vendég
 


Kép
kabátkával

Kép
kabátka nélkül

Kép
Picinykém

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo : nem semmi ez a ruha! :D

Noémi: Bálint biztosan nagyon fess legény lesz ebben a ruciban! Gratulálok a hátról hasra produkcióhoz! Sára sajna még nem csinálja, de majd eljön annak is az ideje...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Noémi: Csini kis legény lesz, az tuti!
Hát a fordulásokért én is irigyellek, vagy nem is tudom! :? Dana ugye hátról még nem fordul, viszont ugye dumál! Hát annyira nem egyformák ezek a gyerekek, hogy az csak na!
Na de pont ezért jó, hogy nem egyformák, mert mindig van mit mesélnünk! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Noémi nagyon fajin kiscsávó!
És ez a ruci! :lol:

Egy turiban vettem még meg sem volt a lány de mikor megláttam kihagyhatatlannak tűnt!


Kép
mogyoland
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?