Új privát üzeneted érkezett!

Kép Bettike a könyvvel:-)
S íme a kép:-)

Kép
kbernadett
 
 


VÉGE! :twisted: Szóval vége a vizsgaidőszaknak, matek gyakorlatból visszatapsoltak, így majd a köv. félévben úrja kell mennem! 8)

Olgám, örülök, hogy találkozunk, de nem gondoltam, hogy ennyire hamar! :roll: Nekünk már 1-én kezdődik, épp csak kipohenem magam. Lassan hírdetjük a házat is, szóval lesz elegem.
Szilbee, majd pü-ben elküldöm a paramétereket, nem akarom a topikot terhelni ezzel. :shock:
Egy kicsit bosszús voltam, mert nyelvészetből 5-re vizsgáztam ma, de az etr-en 4-es lett baírva, Olga ilyenkor mit lehet tenni? Az indexemet már leadtam, de én úgy láttam, hogy jelest írt bele, sőt meg is dícsért, mert olyan jó témát választottam. Sőt, azt mondta a tanár úr, hogy nagyon sokat tanult a beszélgetésünkből. Csoportos vizsgáztatás volt, négyen egyszerre, de csak ketten voltunk kompetensek igazán a témában. Még van egy vizsga, amit ma írtam, és nem tudom az eredményét, de remélem, hogy sikerült!

Na kb. enyi tellett most, mert Petike hajnali fél háromkor kelt, és persze akkor nem lehet visszaaludni tőle. Na megyek, mert szétszedi a hősugárzót! :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi! oké!

Judit!
Épp most töltöm fel a videjókat! Nagy hepaj volt! :lol:
szilbee
 
 

 
 

Háj!

Judit!
Köszke...próbálkozok.... :shock:
De állati jók lettek a Kolompos képek!!!!...Én még kicsi vagyok ehhez...írjatok már bővebbben hg hg kell ezt elképzelni......Jó?....Miket csináltok meg minden!!!!

Hiszti????
Háááát...ja.....az van nálamis :roll: ....lehet kéne vmi homeós bogyót szedni a nőknek rá......egyébként a férfi lennék biztos nem bírnám magam elviselni!!

Jaimee!
és hol találtál rá erre a türelmes pasira??? :wink:

Niki!
hát kérlek a Helyszínelőket néztük...csak én a vörös csávós Judit meg az ősz csávós verzót.... 8) :lol: .......Pedig nekem sosem volt szerencsém a vörösökkel.....volt egy anyósom meg sógornőm évekkel ezelőtt azok is vörösek...és hát úúútáltak engem úgy ánblokk.....szóval.....biztos taszítom.... :oops:

Évi!
Jó bulizást!!!!!!!! Irígyellek!.....

Bettike is milyen csini!!!...Kíváncsi vagyok mikor állít majd haza hg anya ez és ez a fiú tetszik..... :D

Olga!
Jaja.....ez bosszantó...és ez enyhe kifejezés.....kib.szás....

Szilbee!
Vadidegennők....hehehehe :lol: .és mi volt???

Dorka!
Csak az előttem szóló bölcs anyukákhoz tudok csatlakozni...én is napokig bőgtem amikor Nimi már nem akart....és még sokkal később is nagyon fájt ha rá gondoltam....de hát már mi csak ilyen érzelmesnek lettünk kitalálva!!! És pont ezzel vagyunk főnyeremények!!!!!!! Meg hát most Szabinak gondold el mennyi dolga van....most hogy már ilyen ügyes......bezony!!! :wink:

pusz

fanna3
 
 


Sziasztok!

Jelentem, mai napunk tök jól telt...mintha a tegnapi Zsófit kicserélték volna, semmi gond nem volt a szopival...csak el ne kiabáljam. Nem tudom, mi lelte tegnap :? Azért tartok tőle, hogy lesz még egy-két meccsünk :?

Ó, Dorka, sajnálom, szerintem azért még Ti is próbálkozzatok, hátha Szabi is meggondolja magát.

Niki, Judit: nagyon csinik a csajszik!
És Bettike is nagyon cuki, a kis gondolkodó.

Jamiee, tényleg tök jó az avatarod. Meg a képeket a múltkor meg se dícsértem, hát az a nevetős haláli!

Kép

Kép
ditke2007
 
 


sziasztok!

köszönöm mindenkinek a lelki támogatást, jól esett nagyon!!!!
Anna, ebből tényleg erőt merítettem, hogy most Szabinak mennyi dolga van!!
Meg hát na: csak kellek még neki....:)

Éjjel újabb egyfelvonásost tartott Szabi, most éjfél és egy között, ebből 40 perc masszív sírás volt....:(
SEEEEMMMMI sem segített rajta... Végül magunk közé vettem, és ott aludt el a franciaágyon, húzta is reggel 7-ig.
Mára kicserélték, nagyon jó fiú volt, aludt 4x is, nem üvöltött a kocsiban (már a "nagyoknak" való autósülésében, menetiránnyal megegyezően tettük be, és ez bevált!!!!), egyre többet mászott, most meg épp apával birkózik....Jókedélyű, és reggel félálomban hajlandó volt cicizni is!!! :) (Olyan, mint az anyja: kómásan bármire rávehető! :))


Olga, ez tényleg nem eshetett jól most neked! Azért próbáljatok pihenést beiktatni, ha más nem márcusban!

Ildi, gratulálok, végre vége erre a félévre!

Betti, édes Bettike, ahogy épp tanul, és köszi a mélt!

Szilbee! Köszönök mindent!!! :)

Katlina, ez a habos-babos ruhás szűk körű 60 fős lagzi jól hangzik!!! :) Bizti találsz ott szép ruhát magadnak!!! Nagyon szép menyecskeruhák is vannak, anno nekem azt ingyen adták kölcsön.
Ettünk narancsot, pontosabban facsartam a levet a gyümipüréjébe, nicns jele allergiának, és ízlett neki!!!

Ditke, milyen volt a napotok??????

hűű, még vissza kell olvasnom!!!
[/quote]

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Na látod, Dorka, mondtam én, hogy még Szabi is meggondolja majd magát! :wink:

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Fanna: Zsák a foltját megtalálja. :wink:
jaimee1
 
 


Ditke, beelőztél!! A két kis poronty akkor összebeszélt!!! :)

Niki, kezdődött azzal, hogy már fürdés előtt üvöltött hazafelé a kocsiban. Fürdés után megint kezdte a sírást, na, gondoltam, majd cicin lehiggad, így szokta esténként. De most nem: jó nagyot beleharapott, persze én meg felkiáltottam, ettől megijedt, ő is sírt, én is... Jött apa, kézbe vette a dolgokat, ő adta a tápszert, de közben is visított, csapkodta a fejét. A tápszer után (nem evett sokat) megpróbáltam megint cicre tenni, erre megint csak harapott, és sírt.

Évi, az tuti, ha vége a cicizésnek, nem fogok már fejni, nem érzek lelkierőt hozzá.

Judit, tök jó buli lehetett!!!! jövőre már mi is menni akarunk, de ahogy Anna is írta: mi még kicsik vagyunk ehhez....

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hella :)

Huh, hát a Pöttömök jól összebeszéltek alvásügyileg... :( Nálunk meg inkább picit javult a helyzet :oops: Többet alszik már egyhuzamban.

Jaimee, hát csak annyi, hogy nekem kezdettől nem volt elég tejcsim... deazé jól bírjuk, még tudok szoptatni :)

Jahjah, én a laszvegaszi helyszínelőket szeressem :mrgreen:

Kolompos buli jóóóóó lehetett :lol: Csatlakozom Fannához, Dorkához...jövőre :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Köszönöm a biztatásokat szopi ügyben, aranyosak vagytok! :D
jaimee1
 
 


Jó Reggelt! :)

Először is teszek pár képet a buliról...

Levente a színpadnál
Levente ismerkedik a színpadnál
Gréti és Judit
Gréti
volt aki fekve hallgatatta a zenét

És akkor pár videjó... (Akinek jó a szeme az láthatja némelyiken Juditékat is.)

A kör közepén
Tekerdik a kígyó
Levente a tömegben

Úgy tünik Levente nagyon jól érezte magát. Kár hogy nem lehettem én is ott. Dévid 16:15-kor ébredt és még utána jött a szopi... No meg érdekelt volna az is, hogy ropta Ádám Leventével. Rájuk fért már egy kis apja-fia együttlét, mert mostanában megint sokat melózott Ádám.

Judit!
Ki volt még veletek??

Dorka! Ditke!
Örülök, hogy akkor csak átmeneti volt a sztrájk! :D
szilbee
 
 


Sziasztok!


Niki! Köszi a számot, jövőhéten felhívom.

Ildi! Én még nem jártam így, de gondolom az indexet veszik figyelembe, hiszen azt a tanár az aláírásával is igazolta, az ETR-en meg könnyen történhet elgépelés. Azért majd nézz rá februárban: ketif honlap/ETR kivülről/Képzési adatok/ott pedig az adott félévre katt. Aztán meg a tanulmányi osztályt kell zaklatni. De ne hagyd magad! Matekot sajnálom, majd meglesz. Nektek már nem előfeltétele semminek, nekünk még akkor volt a második félévben is matek.
Akkor pénteken taláékozunk! Azt szeretném kérni, hogyha pénteken változna az órarendetek csörgess már meg. Első nap szokott kavar lenni: nincs beíratkozás, elmarad a gyak.tájékoztató, és olyankor a konzultáció időpontja is csúszik, általában előre. Nehogy óra végére érjek oda. :lol:

A vizesedést már olyan régen akarom írni: az orvost nem az érdekli, hogy te esztétikailag hogy nézel ki, hanem ha nem ürül a víz (általában a só miatt), akkor a méreganyagok sem távoznak, ami visszajut a babához és különböző fejlődési rendellenességekhez vezethet. Sajna. Épp ebben a félévben vizsgáztam ebből a témából.

Csajok! A Kolompos nagyon jó lehetett! Majd egy-két év múlva mi is megyünk!!!

Sajna "nyaralás" márciusban nem igazán jó, mert az uram akkor kezd az új munkahelyén. Elég érdekes lenne, ha szabival indítana! :lol:

Üdv mindenkinek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Kolomposon mi is nagyon jól éreztük magunkat, úgy látom Dorisz örökölte apja néptáncos vérét.
Sajna a képek nagyon rosszak lettek, a telefonnal csináltk , tök homály az összes. Szervízben van a gépünk, remélem lassan kész lesz.
De a Ti képeitek nagyon jók.

Szilbee: Levente nagyon aranyos volt. Ahogy elindult a zene elkezdett forogni, táncolni. Nagyon édes. És így élőben inkább Ádámra hasonlít. Én nem támadtam le Ádámot, pedig rögötn felismertem, de nem tudtam, hogy fel van rá készülve, így nem mertem. Majd legközelebb.

Judit: Logicot az Okos játékok üzletében vettem. Igen, kell az alaptábla is, abba tudod betenni a feladatlapokat. Nagyon sok téma van, egész nagyobbaknak is.

Ditke, Dorka: Örülök, hogy jobb lett a helyzet.

Ildi: Gratula.

Bettike szépséges. Ő engedi fésülni magát? Dorka egyáltalán nem. Így mindig vágatni kell a haját, pedig már tök hosszú haja lenne. Nagyon nagy hajjal született.

Helyszínelők: Azt nem nézem. Vagyis semmit sem nézek, nincs időm. Mire elalszanak a porontyok, dőlök be az ágyba.

Menek, megyünk anyósékhoz szülinapozni.

Szép napot!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Szép napot Mindenkinek!
Igaz már nagyon régen nem írtam, éppen ezért elnézést kérek hogy csak az épp aktuális dolgokra reagálok. Számomra ha a nap 26 órából állna az is kevés lenne hogy mindent megcsináljak.
Hihetetlen hogy milyen gyorsan nőnek a gyerekek, Dávid kész vasgyúró, szinte még most született és mekkorára nőtt. A kolompos együttest az én lányom is élvezte volna, imádja a zenét és a táncot.
Betti! Gratula az albérlethez, jó együtt laknia szülőkkel, de egyedül még jobb. Bettike is nagyot nőtt. A vizsgáidhoz gratulálok.
Ildikó! Irigylem az energiádat, tanulni gyerekeket nevelni és most pedig házvásárlásba fogni- sok szerencsét hozzá.
Katlina! Gratulálok az esküvőhöz.
Olga, Judit! Ügyesek voltatok a vizsgákat illetően.
Csak ámulok és bámulok hogy mindenki házvásárláson, építésen töri a fejét, remélem mindenkinek sikerül megépíteni illetve vennie álmai házát. A remény és a vágyak éltetik az ember.
Kristóf és megkapta félévi bizonyítványát: matekból 100%-os lett külön dícsérettel, a magyar egy kicsit gyengébb, de évvégére jobb lesz.
Angélával már frizura ügyben készülünk a februári ovi farsangra.
Szerencsére az influenza még elkerült minket, remélem el is fog.
Lelkileg nehezen állok helyre, de az emlékek erőt adnak.
Szerencsére nem kell főznöm, mivel a férjem ma dolgozik és tegnapról maradt kaja, csak egy kis joghurt tortát készítettem a gyerekeknek.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!
na csak gyorsan megyünk shopingolni.

Szilbee!
na nem is gondoltam ,hoyg Ádám ilyen kis ravasz! Kis paparazzo!
Magamról önszántamból úgysem tettem volna képet, rontja az összképet!
:oops: :roll:
Dorkát is láttam a videón, ahogy Zolival ropják!
A szomszédasszonyék foglaltak nekünk helyet, ők hamarabb mentek, előtte volt egy kis kézműves foglalkozás!

Lányok!
Nem értek veletek egyet, szeritnem nyugodtan lehet jönni kisebbeknek is, a következőre (márc 15, ha jól emlékszem)Leti is tuti jönni fog, csak most nyűgi volt, a nátha miatt is, és bealudt. a sok gyerek, zene, tánci a szülőkkel szerintem a kicsiknek is jó buli!

Niki!
Zolinak boldog szülinapot! Tegnap el is felejtettem, pedig volt eszembe, még indulás előtt, de aztán kihagyott az agyam....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit! Akkor lehet mi is megreckirozzuk ezt a Kolompost márciusban. Hátha elmúlna addigra az influenza. Állítólag 4-6 hét, abból már vagy kettő letelt, nem? :lol:

Helyszínelők: már megint balwin Judittal vagyunk közös nézőponton: mi is csak a lasvegasit szeressük. (meg én rákaptam a szellemekkel suttogóra is... :oops: ).

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Most másoltam ki a Kolompos honlapjáról:

2008-03-15
Színház és Gyermektáncház

"Jönnek a huszárok"

TÖRÖKSZENTMIKLÓS - VÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT
Kossuth u. 135.

Kezdés: 11:00
Vége:12:00

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, kicsit eltűntem... de tegnap a barátnőimmel az elmaradt Éva napot tartottuk, aludni meg sokat nem tudtam. A buli jól sikerült, ritkán vagyunk együtt a régi barátnőimmel, ilyenkor annyit tudunk ökörködni :lol:

Holnap megpróbálok kicsit összeszedettebb lenni...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


nahát ha ilyen jól siekrült ez a móka! Lehet mi is elmegyeünk akövetkezőre:-)

szép délutánt

Kép
kbernadett
 
 


Szerintem nyugodtan meg lehet reckírozni, márcsak azért is, mert nem hosszú, tényleg csak egy órát tart. az elején 20-30 perc egy kis előadás, hangszerbemutatás, énekek, aztán egy darabot játszanak el, ahol vagy gyerekek/szülők mennek (na nem önszántukból) a színpadra most a rege a csodaszarvasról volt, aztán a maradék idő a táncház.

most lesz egyébként miklóson táncház uennek az alapítványnak a szervezésében majd megnézem mikor, azt hiszem február. itt mindig csinálnak valami bütyköldét, de ez már tényleg csak a nagyobbacskáknak való

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Ma ismét egy jó napunk volt, lekopogom... Szabika még kér belőlem! :) Egyre ügyesebben mászik, és éjjel sem ébredt fel! :)
Ditke, ti hogy álltok?

Katlina, a ti éjjeleitek? Jól alakulnak?

Jaimee, sztem sincs semmi gond!! :) Ügyesen csináljátok!

Dobok egy-két képet én is!
már majdnem jó helyen a cumim
így kell a buszon kapaszkodni:)

nyugodt éjszakát kívánunk!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Helló csajok, ilyen korán, mert készülünk be a városba.
Ani, ma nem megy suliba, mert értekezlet van, így igazolásért megyünk, ami kell a tankönyvhöz és az ebédhez.
Tegnap hajnal óta nem, volt nálunk áram, így fűtés sem, de a gyerkőcöket anyósomék elvitték, mi meg tudtunk haladni a konyhafestéssel. Egy kicsit tuningolunk a házon, hogy tetszetősebb legyen.
Jó nagy vihar lehetett, mert csak estefelé jött vissza az áram. Pont akkor, amikor mondta a férjem, hogy pakoljam össze a gyerekek cuccait, mert anyukáméknál alszunk. Szerencsére nem kellett menni, de ilyen nem is volt még, hogy egy teljes napig ne legyen Amper. :roll:

Köszi a gratulációkat, megvan a félév! Most egy kicsit lazíthatok!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Márti, ne gondold, hogy az energiám olyan tartós. Már nagyon el vagyok fáradva, de ezt te is tudod a hétköznapokból. Biztos azért írtad, hogy a gyerekek és egyebek mellett tanulni milyen nehéz, hiszen te is tanultál még nemrég. Volt egy pillanat, amikor majdnem összeomlottam. Úgy éreztem, haogy azonnal összeesek, az állandó éjszakkai tanulás, és utánna a folyamatos éjszakai kelések miatt. Nagyon rossz volt kb. egy hétig, de aztán valahogy újult erővel, mint a griff madár, vagy melyik, feléledtem. Az is lehet, hogy az a borzasztó makacsságom nem engdte, hogy teljesen feladjam, de bevallom nagyon csábító volt. Mondjuk így utólag, már nem bánom, de volt olyan pillanat, amikor azt mondtam, hogy nem kell nekem ez a stressz, és abbahagyom a sulit. De nem szeretek olyan könnyen feladni dolgokat, így folytatom.

Szerintem a lelki felépülés sokkal hosszabb folyamat, mintha valakit valamilyen baleset és, de te szerencsés ember vagy, hoszen egy szerető család ölel téged. Az emlékezés nagyon tud fájni, de lassan oldódik, a düh és a fájdalom egyfajta negédes keveréke és könnyebb lesz csak a szép emlékekre gondolni.

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Bocsi a hibákért, még korán van!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Lányok!

Úgy tünik, hogy már nem kell beoltani Leventét bari ellen.. :cry: Pedig épp ma mentünk volna...
Ki vagyok borulva teljesen, mint a bili... Nagyon féltem a két lurkót. (És én se voltam még bárányhimlős, de ez a kisebbik gond.)
Gondolom mindenkit frankón végigfertőztünk a táncházon is... :x :cry: Ha tudtam volna... pedig pont eztért vettük ki 2 héttel ezelőtt a bölcsiből... de úgy látszik mégse voltunk elég gyorsak. :x :(
szilbee
 
 


Szilbee: Sajnálom. De nem olyan nagy baj, hogy átesik rajta, szerintem.
Hogy vetted észre? Milyenek a pöttyük? Hol és mennyi?
Szerintem Dávidot védi még az anyatejcsi.
Legalább kiváltottad már a tök drága oltóanyagot?

Egyébként én is állandóan keresgélem Dorkán a pöttyöket, teljesen be vagyok tojva. De én azért, mert egy hét múlva mennénk a hegyekbe pihenni. Meg ez a bizonytalanság rossz.

Kitartást!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Ilyenek a pöttyök. Én nem örülök, hogy étesik rajta. Nagyon veszélyesek a szövődmények. Dávidot pedig sajna nem védi a tejcsi. Pláne hogy én se voltam még baris.
Igen! Kiváltottam már az anyagot... ott van a hűtőben. :? Ha esetleg valakinek kell... én már úgyse tudok szerintem vele mit kezdeni...
szilbee
 
 


Sziasztok!

Szilbee, a másikban már írtam a bárányhimlő kapcsán...

Ildi, hát gratula, tudom milyen gyerek mellett tanulni. Nekem is voltak ilyen feladós időszakaim, szinte minden vizsgaidőszakban, de csak megcsináltam! Te is meg fogod! Pihenj most egy kicsit!!!

Dorka, édes Szabi! :lol: Hát elhiszem, hogy nem fejnél, én sem tenném már a helyedben :lol: Szopik ameddig szopik, már így is sokáig tette, ahhoz képest, hogy tápit is kapott mellette!

Ditke, nálatok mi újság?

Márti, hosszú folyamat a gyász... Nagymamám márciusban halt meg, de anyukám még mindig nem tudta igazán elengedni. Talán az idő segít, és megszépíti az emlékeket.

Hú, a Helyszínelőket és is szeressem :lol: Nekem jöhet mindenkét fajta, a vörös meg az ősz is :lol:

BBj, az én keresztfiaim törzsgárda tagok ebben az Apáról-Fiúra Alapítványban. Az iwiwen is fenn vannak, és mindig küldik a programot.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szaisztok!

kezdem megint, mert nem jelent meg!

Szilbee!
nagyon sajnálom! Egy praktikát ismerek, ami pörkösít, és nem viszket annyira, a fürdővízbe szódabikarbónát kell feloldani.
És hátha Dévidet megvédi az anyatej, bár én olyat is ismerek, aki anyatejes volt, de az anyja is, és a baba is baris lett.

Na majd jövök...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Évi!
Igen láttam már, éppen most jelöltem be őket, gondolván, hogy akkor minden megmozdulás előtt dobnak valamit.

Na lehet egyszerre akartuk elküldeni a dolgokat, azért dobott engem vissza

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szilbee!
meddig jó az oltás, mert nekünk kellene, hacsak nem leszünk mi is. Letinek a 15 hósal adja a dokinéni, hátha addig kihúzzuk!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szilbee, hát a kép alapján valószínűlet az :(

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Ó, Szilbee, nagyon sajnálom! Hol szedte össze Levente, még amikor bölcsiben volt, és eddig lappanghatott? Elhiszem, hogy bosszant, és hogy félted Dávidot is, de hátha ő mégsem kapja el...Te sem voltál még baris?Még szerencse, hogy Levente nem tavaly kapta el, amikor pocakos voltál! Jobbulást kívánok Leventének! Majd írj, hogy mi a helyzet a fiúkkal.

Évi, Dorka, lekopogom, egyelőre nálunk is normalizálodott a helyzet szopi-ügyben! Persze most már, hogy kap más kaját is, nem szopizik annyit, mint előtte, de hát ez azt hiszem, normális.
Szabibaba irtó jópofa! :lol:

Kép

Kép
ditke2007
 
 


SZiasztok!

Szilbee, :cry: :cry: :cry: Írtam mélt!

Ditke, ztem is normális, hogy egyre kevesebb a tejcsi, egyre több a tartalmasabb, szilárd étel.

Évi, igen, én is úgy vagyok vele, hogy csoda, hogy eddig volt tejem, 5 hetes korában a fél kezemet adtam voln azért, hogy tudjam eddig szoptatni...

Mi is megyünk ma dokinénihez, SZabi zacsiján egy pici piros duzzanat van :? :?
Remélem nem lesz gond, úgy tűnik, nem fáj, nem érzékeny...
Niki, hová mentek? MEnnyi időre??? De jó lesz! Hátha Dorka nem lesz beteg! Ő kapott védőoltást, nem?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Ditke, teljesen normális, ha mondjuk egy kaját már csak szilárdat kap. Én annó ebben a korban úgy csináltam, hogy megkajáltattam, aztán a szopi volt a szomjoltó+desszert :lol: Egy idő után pedig a szilárd kaja melletti szopi elmaradt és így tovább...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi, köszi, azt hiszem, nálunk is valami ilyesmi van alakulóban!

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Jobbulást a kis betegeknek!
Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szilbee, tudom, elsőre ijesztő a bárányhimlő és rengeteg rémtörténetet lehet olvasni a neten, de igazából nagyon-nagyon kevés gyereknél alakul ki szövődmény! Nálunk Máté az óvodában kapta el, Anna akkor volt 4 hónapos, még egyszer egy nap szopizott és így 7 pettyel megúszta!

Judit ötletét mi is alkalmaztuk, segített. Nálunk az is jó volt, hogy mivel nem volt lázas, a doktor bácsi nem ítélte szobafogságra, sétálhatott a kertben. Ma megyek először ruhapróbára, de kicsit aggódom, hogy lesz kész szombatra...

Dorka, majd mesélj, mi volt a doktor bácsinál.

Nekünk bejött a banános-spenót , azt evett ma Jázmin lefekvés előtt és csak néztem, hogy hová fér ennyi kaja?! :lol:

Ildi, jókora vihar lehetett arra! Nálunk csak a szél fújt, de az nagyon, viszont délben olyan szépen sütött a nap, enyhült a szél, hogy inkább eltoltuk egy órával az ebédet, csak ki tudjanak menni.

Niki, milyen volt a szülinapozás? Mi is túléltük a bejelentést, bár szerintem a kaja most is fontosabb volt, mint az, amit mondtunk :roll: Aztán legközelebb megkapjuk, hogy semmit nem mondunk el...

Márti, de jó, hogy jöttél! A gyász egy hosszú - hosszú folyamat, de ne feledd, milyen jó, hogy van mire emlékezned és hogy ott a családod, akiknek Te vagy a legfontosabb!

Évi, irigyellek kicsit a bulizásért... De a lényeg, hogy jó volt :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Ditke, és miket kóstoltatok már?

Betty, nagyon csinos a lánykád! :lol: És az a képkeret! :lol:

Na, azt meg nem írtam, hogy Máté is megkapta a félévi bizonyítványát: nagyon elégedett vagyok vele, mert a magatartása négyes, minden más kiváló! De azt mondja, a tanító néni már látja a magatartásban is a javulást, mert a december és a január már ötös lett. :lol:

Anna, beszéltél már a varrónőddel? Kíváncsi leszek, mennyiért csinálja, mert a Kikás ár teljesen elriasztott :roll:

Balwin, nem láttál valahol olyasmi sátrat, mint AnnaLucának amit vettetek, csak nagyobbat? Amibe legalább Annám is belefér?

Szombaton beugrottunk Balláékhoz, megkaptuk a rajzot és az árat is, de délutánra kiderült, újra kell tervezni az egészet, mert egy gázcsövet és egy hatalmas gázórát nem vettünk figyelembe... :roll: Úgyhogy a héten pénteken ismét megyünk. De egyébként mindenben nagyon szimpatikusak és az áraik sem nagyon elszálltak.

Tetőtéri bútort gyártó céget nem tudtok?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Lányok! Köszi a biztatást, a tanácsokat és a nyugtató szavakat! :) Most már én is kicsit jobban vagyok... Köszi az ajánlkozást is az oltóanyagra... ez azért is esik jól, mert ugye az ember lánya nem vesz csak úgy fűtől-fától (patikán) kívül vakcinát... szóval ez egyfajta bizalmat sugároz felőletek! :)
... de végül arra jutottunk - egy kis utánajárás után - hogy beadatjuk nekem, mert beelőzheti a vírust. Talán Dévid is nagyobb védettséget élvezhet így. Délután 14:30-ra megyünk a dokihoz a két kölökkel! Aztán remélem Dévid is megkaphatja végre a 2 hós oltását... :?
szilbee
 
 


Háj!


Hát gratula a szuperokos csemetékhez!!! :D ...miért...a fiúknak is szokott 5-ös lenni a magatartása????......hűűűűű az enyimé sose volt annyi.... :roll:

Timi!
Mélben kérdeztem egy másik varrót...itt a közelben nem tudok....de még nem írt vissza....ő meg a Széchényin van....szal...nem tudom ki fogja megcsinálni..... :cry:
Ruha??..Képet majd ne felejtsél el!!!!!!!!!!!!!!

Lassan mán a farsangi ruhákon is lehet gondolkozni...neeeeem?

Igaz ez nem most volt téma...de én már adtam Niminek fél narancsot,joghurtos gyümölcskoktélba turmixolva és semmi baja nem lett! Meg már mandarint is csócsált.....de egyik ismim a lányának még a nyáron....olyan 4-5 hósan is adott.....

Hűűű Dorka!
Kukitéma......lehet csak megcsípte vmi....de pont ott?.....Nekünk meg "húzós" problémánk van....remélem megoldódik!!!!
Én is találtam Babón egy pöttyöt...csak a füle mögött...de hát mi csípne ilyenkor...?


No most ennyi...menünk bölcsibe jelentkezési lapért...meg vásárolni...

fanna3
 
 


Anna! Pók! :wink: Azok most a ház/lakás hajszálrepedéseiben laknak.
szilbee
 
 


Dorka! Ti ma hányra mentek??
szilbee
 
 


Szilbee!

Úgy sajnállak benneteket! Kívánom, hogy minnél gyorsabban és könnyebben túl legyetek rajta!


balwin Judit! Emberem kiváncsiságból érdeklődik, hogy mennyiért csinállják Balláék a konyhabútorotokat?

Én is akarok iglut Balázsnak! Épp tegnap beszéltem meg apával. :lol:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ildi: hát tényleg le a kalappal előtted, hogy bírod a sulit a csemeték mellett. Óriási energia kell hozzá és kitartás.

Szilbee: Hű, jobbulást Levenének. Mondjuk, én fel sem ismerném, hogy mik azok a pöttyök.... :shock: :shock: :? :?

Szami: Gratula Máté bizijéhez! :D :D
Nekünk is Balla konyhánk van, nagyjából reálisak az árak és a tervezés során sok hasznos tanácsot kaptunk. Az összeszereléssel, beéptéssel nem voltam elégedett, mert pl. a 2 asztalos gyerek 1 óra késéssel jött, majd amikor megérkeztek elvonultak reggelizni, majd cigizni...Én meg azért vettem ki szabit, úgyhogy néztem az órát erőssssen. No, nem is fejezték be csak másnap délben. Ja és később a munkalapon akartak fúrni faragni...Naneee...Szóval a körmükre kelllett nézni.

Nálunk semmi újság, Réka többet vigyorog a cserépkályhára, mint rám, de lesz ez még másképp... Mit tud az a cserépkályha, amit én nem???? Kinőtte a kezdet ruhatárát, már 62-es rugikban feszít.

Este jövök az árlistával, Mosonyis anyukák!

Szép napot mindkinek!
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Sose hozom be a lemaradásomat. :?

Szilbee!
Sajnálom! :( Az ért remélem minnél hamarabb átvészelitek!

Szilbee! és Jaimee!
Milyen árlista? Mosonyinak van árlistaja?
:oops: Avassatok már be légyszi!

BAlwin!

Bár már nemtom mit álmodtam az első éjszaka de erről jutott eszembe, hoyg mióta Szonja megszületett kivétel nélkül minden éjszaka álmodok sajna ez azt jelenti, hogy nem alszok elég mélyen. Hát ezt néha érzem is. :(

Szoc.pol-hoz még egy hozzázólás: ezt tudtommal nem a bank ítéli meg ugyanis előtte a volt Néplap székházban működő Szociális Támogatások Osztályán bírálják el, ide kérnek be minden okmányt és innen már csak akkor jut el a Bankhoz ha minden feltételnek (ez szinte lehetetlen) megfelel az ügyfél.

Fanna!

De közel laktok, hátha összefutunk valamikor. Örülnék! :)

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


JA!

Jaimee!
most látom, hoyg írtál az árlistáról. :oops: Okesz várom.

a naplót én is kérném: kozmakati@freemail.hu

köszi

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Hi!


Na megjöttünk a dokinénitől, meg a sétából. Semmi komoly bajunk nincs, csak valszínű egy kicsit a bőr gyulladt be a zacsin, de nincs gond "odabent", lesznek még unokáim! :) Nem tudni mitől, lehet azért, mert rátalált, pancsi közben mindig megvizsgálja:)
Anna, húzós gondjaink is vannak, de ez szinte gyári hiba, én még nem hallottam olyan kisfiúról, akinél minden o.k. lett volna ott....


Szilbee, mi hír? Ki kapott szurit???

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka, ez jó hír! :lol:

Anna, igen, február közepén-végén farsang. Pont tegnap kérdeztem, Máté most éppen manó akar lenni, Anna természetesen hercegkisasszony. Ha a héten kész az én báli ruhám, utána a jelmezek jönnek a varrónőnél sorba, de addigra ki kellene találniuk véglegesre.

Jázmin is eszi a narancsot, a mandarint is. Most a sajttal próbálkozom, hogy kijön-e tőle az ekcéma. Tegnap vacsorára és ma ebédre azt kapott: pici kockákat, mellé kockázott pirított mindenmentes kenyeret. Pirítás nélkül olyan puha az a kenyér, hogy mire kézbe veszi, már szét is morzsálódott. Olyan ügyesen felcsipegette, mint egy kismadár. Csak ámultam! :lol:

Jaimee, BBJ, melyik a Ti konyhátok Balláéknál? Köszi, hogy írtad ezt az összeszerelési mizériát, akkor tudom, hogy a páromat kell készíteni erre, ő olyan rettentően precíz, majd figyel rájuk (ha oda jutunk egyszer... :roll: )

Olga, nekem úgy mondta a srác, hogy nagyjából 70-150 ezer ft folyómétere gépek nélkül. Ez egy elég tág határ, talán a lányok már tudnak pontosabbat, hiszen nekik kész van, az enyém meg még terv.

Kati, ez érdekes, nálunk a félszocpolt simán a bank rendezte. De lehet, hogy városa válogatja?!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?