Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vagyok, csak ma nem tudtam jönni, este meg színházban voltunk. Holnap jövök.

Jó éjt!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Betti!

Gratula! Igazán nagyon ügyes vagy!

Ditke!
Köszi a gratulációt! Húú! Tavasz! Én is nagyon várom már!
Zsófi igazi kis pink girl! :D

Szamóca!
Ez ám a házikó! Gratulálok!

Évi!

Csongi fú de jó kis pasi :D (lesz majd 20év múlva). Nagyon helyes kis srác!

Ivett ! Oltás :( Szegénykém! Annyira sajnálom!

Sajna ennyire futotta!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


JA a képek!
Igaz, nem tudok most többet feltenni mert valami van a fényképezővel. Nektek is hamar lemeríti az elemet? Mindenképpen érdemes beruházni akkus megoldásra?
Köszke

előszoba:
Kép
a télikert
Kép
a ,,kert"
Kép

Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 

 
 

Sziasztok!


Katlina! Gratula!!! És persze sok boldogságot!

Az uram is kedvet kapott háztervrajzokat nézegetni... :roll:

Sogornőmék most vettek lakást és nem kapták meg a szocpolt, mert a férje elmúlt 35 éves (by OTP bank). (Ja, és másfél gyerek van. :lol: ) Április 8-ra van kiírva Szilvi a kisfiúval, aki ha minden igaz a Márton nevet fogja kapni.

Fanna! Úgy sajnálom, hogy nem tudod honnan szedted le a képet, nekem is annyira megtetszett! Mindjárt el is mentem a képet.

Csajok! Bölcsiügyben akkor senki semmit sem tud? A Pletykafalui magánbölcsi elérhetőségét esetleg?

bbj Judit! Hogy sikerült a vizsgád? Szidtalak ám! :mrgreen: Tegnap reggel fél 9 körül sütöttem a te féle kakaós sütidet, ugyhogy sokat gondoltam rád tegnap!
Aszta, Leti mindjárt 1 éves!!!

Évi!
:oops: Nekem a kisfiad fényképéről az jutott szembe, hogy 15 év múlva jelentkezhetne nálam! :lol:

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kati!
Ez baromi jól néz ki!! :)

Beti!
Barátnődet hazaengedték már? Hogy van?/vannak?
Vizsga?

Olga!
Én nem"tok segíteni. Csak a Rózsa útiról tudok nyilatkozni. :?

No ennyi... mert ezer dolgom van még... :x :(
szilbee
 
 


HJAAA Betti helyett BbJuditot akartam írni!! :oops: :roll:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Hát, Olga, bevallom őszintén én is szerelmes lettem a fiamba :lol: De szerintem ezzel minden fiús anyuka így van egy kicsit!

Mindjárt átgondolom, de nekem valamelyik ismerősöm horda a Pletykafaluba a gyerkőceit, csak egyelőre nem jut eszembe, hogy ki. Ha megtudok valamit, jelzek!

Kati, nagyon jó lett a házatok! Gratula hozzá, érezzétek nagyon jól benne magatokat!
Küldhetnél egy emalcímet Te is, készítem a táblázatot a topiclakókról...
Ja, és a többiek is, akik még nem küldték...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Hát Kati írigyellekk hogy ti már itt jártok!

Olga!
Igen 35-év alatt jár csak,és azt hallottam hogy valahogy úgy lesz későbiekben átvariálva a dolog hogy csak a kissebség tudja felhasználni,ez a szemét dolog!
Mi tartjuk el őket és akkor még ezt a lehetőséget is elakrják venni :twisted:

Dorka!
"Huzatos" volt a nő,azzal a lánnyal fekütt egy szobában akinek a babálya vérátömlesztést kapott

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Miki, mét néztetek meg?

Olga, lazítás így a vizsgák után? Csak nem ti is költöztök?

Katlina, az a nőci, aki éjjel telefonált, hogy a férje meg az apja összevitatkoztak/verekedtek??? Én rá gondolok, majdnem veled szemben feküdt... Vagy nem?

KAti, ez nagyon jó!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Miki... én se leszek bénább! Bocsika, NIKI!!!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Nem,ő nem is volt a mi szobánkban ő volt aki a kést belevágta a dinnyébe hogy ha nem engedik haza akkor kinyír mindenkit,nem is merték megszüleszteni inkább császár volt neki,és ahogy szétpakoltak minket a szobából akkor az a lány aki velem szembe feküdt vele került egy kórterembe


A mai produkció

térdelek
ami után fel is állt csak annyira ámultunk hogy elfelejtettük lefényképezni

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a szidást, megvan. Még jövő hét csütörtök, és én is végeztem erre a félévre!

Igen a barátnőm tegnap hazajött babóval, még fáj a feje, de gondolom itthon majdcsak alakul, már a hazai "szagra" is.

Évi!
Tényleg nagyon jó kép, jól áll ez a frizu Csonginak!

Szocpol. Mikor mi vettük a házat, akkor még használtra is teljeset adtak, és mi nem vettük igénybe! én egy kicsit féltem, hogy "előre iszunk a medve bőrére" A barátnőmék is felvették, két gyerekre, nem lehetett második, és most fizethetik vissza. Most már felvenném! csak már lassan az időből kimegyünk.... íyg marad a ksiebbségnek, hoyg ro..janak meg. (nem vagyok rasszista, csak az ember színe fehér)

Fanna!
Téynleg nagyon szupi a sátor!

Kati!
Nagyon szépek a színek, már amit látni engedtél, aztán folyamatosan kérjüka fotókat ám!
Nekünk is folyamatosan merítette az elemet, volt hogy 3 kép, és lőttek. van egy olyan funkció, hoyg merítés, nálunk valszeg Gréti odaállítgatta, aztán vettünk a corás pontokért akkut töltővel, azóta nagyon jól műkszik!

Niki!
Mit néztetek? jó volt? Lányok?

Gréti itthon, nincs láz, "csak" orrfolyás, egy kis rekedtség. Remélem Leti nem kapja el, bár kétlem, a tegnapi taknyos zsepi szétrágása, sé a "csőrős" szájbavevése után. Igazi jó testvér, semmi jóból nem akar kimaradni. :roll:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Ez nem az én hetem. Hétfői tanácsadás: folyadék naponta 1, 5 literre levéve, mivel egy nagyon kicsit vizesnek tűnt a bokám. Heti 1 gyümölcsnap. Diéta nem olyan fontos, kevés folyadék a lényeg, plusz sómentes étkezés. Én már teljesen elveszítettem a fonalat: a legújabb verzió szerint ez mind folyadék rajtam, amit híztam...Jelzem: sokat is pisilek...Annyira de annyira szomjas tudok lenni, és mellette még aggódok is, h. mivel ártok a Picurnak: ha iszok, vagy ha szomjazok???El kellene kezdenem fogyni, azt mondták. Sírok.
Plusz: tegnap a mosógépünk kilehelte a lelkét. Hát ennél jobbkor nem is tehette volna! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

Katlina! Írtad régebben, h. Te vizesedtél, neked mit kellett betartanod?

donkoaniko
 
 


Katlina!
hehe... hát tényleg jól meglepett benneteket a kissrác!! Mondom én hogy az ikreknek benne van a bugi a lábukban! :lol: Ugye Dorka? ;) :lol:

Látjátok! Ez az előnye, ha egy gyerek nem pufidzseki, hanem izmos!! :)
Levente anno milyen kis zsírpaci volt... rendesen hozzá kellett erősödnie a súlyához... :lol:

Dorka!
Írj magatokról is!!
Télllleg, hogy sikerált Peti szülinapja végül?

Ja! Majd elfelejtettem!!

Lenne egy körkérdésem....

Hogy lehet rávenni egy 2 és fél éves csemetét, hogy egye a húst is... Idehaza egyáltalán nem eszi... csak a nagyszülőknél naaaaaagy ritkán....
Sok mindennel próbálkoztam már, de egyik se jött be... kíváncsi vagyok más hogy csinálja...

No menek takarítani, mert ez a "fránya" napocsaka megsütötte a porcicákat.... :twisted: így nagy kedvem támadt takarítani.... :lol:
szilbee
 
 


Anikó!
Ezzel nekem is gondom volt (Leventénél)!!! mármint a vízzel... Igyál olyan ásványvizet, aminek alacsony a nátriumtartalma.. így kevésbé leszel szomjas, plusz tegyél egy kis citromlevet a vízbe.
szilbee
 
 


Hát szeretnénk mi is költözni még nem mondtunk le a dologról mert asszem kezdek kissé besokkalni:-(

BBJ!

akkor már neked se sok van:-)
kitartástt tényleg

Katlina!
gratulálok az esküvőhöz:-D

remélem nem felejtettem el semmiről írni de ha igen akkor majd jövök még ma ugyanis ráérek nem kell tanulnom már :lol: :D

puszika

Kép
kbernadett
 
 


jaj, tényleg majdnem elfelejtettem!

Katlina!
Gratu az esküvőhöz, mégha....
De azért képek biztosan készülnek. Bejelentkezni minél hamarabb, ha sürgősen kell a papíros, mert min. 30 napra adnak időpontot

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szasztok!

Dorka: Köszi a választ fagyó ügyben! :wink:

Katlina: Nem köll az a 30 nap, sürgősséggel akár 1-2 hét alatt össze lehet házasodni. Legalábbis amikor az apaságit csináltattuk aszonta az anyakönyvvezető.

Akit érdekelnek naplórészleteim, szóljon, nem akarom feltenni a netre, mint a szüléstörténetet, mert hosszú....Elküldöm e-mail-ben.

Amúgy jól vagyunk, Réka ma 6 hetes. :D :D Mostanában azt játsza, hogy csak a kezemben érzi jól magát, le teszem, sírdogál. Most elmentünk sétálni, azt persze végigaludta, de aludni is csak kézben akar, amint leteszem, 3 percen belül felriad. Ja és óránként enne, de a cicin elalszik, a tejet meg le köll fejnem, mert szétdurranok. Tanácsok???? reggel hagytam üvölteni 10 percet, sok értelmét nem látom még nevelni...Vagy kéne???

Még mindig vérzek... :cry: Kicsit, de pont eléggé...

Na megyek, még nem ebédeltem.
jaimee1
 
 


Ja, igen, itthonról jelentkezem, Szami kérdezte.
jaimee1
 
 


Gyorsan reagálok Olgának, aztán majd jövök, visszaolvasok és írok még. Csak a csajok nem akarnak aludni.
Szóval, Olga nem tudom a pletykafalus magánbölcsi számát, de megpróbálom megszerezni. Viszont volt ma a Höcögtetőn egy csaj, aki februárban valamikor nyit egy családi napközi elnevezésű helyet, ahová bármikor (aszem szombaton is) viheted a gyereket, főleg 1-4 éves korig, de idősebbet is. El lehet vinni egy-két órára, de egész napra is. Lehet étkezést is kérni és nem lesznek túl sokan, azt hiszem 7 fő a max. Óradíjat kell fizetni, de árat még nem tudott mondani. Febr. 1-én és 2-án tart nyílt napot, most még az utolsó engedélyekre vár. Szerintem ez jó lenne Nektek. Ha érdekel, megírom a számát.

Most ennyi, jövök nemsoká.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Jaimee, én szívesen olvasgatom a történéseid, bírom a stílusod :lol:
csongianya@freemail.hu

Szopi. 6 hetes (3 hónapos) kor körül jelentkezhet fejlődési ugrás. Ekkor a babáknak megnő a tejcsi igénye. Érdemes ilyenkor akár óránként szoptatni, aztán pár nap és beáll az egyensúly. Arra azért figyelj, hogy legalább egy cicit kiszívjon bealvás előtt, mert a szopi eleje "szomjoltó" és a végén van a táláló tejcsi! Így ha nagyon hamar bealszik, lehet azért éhes, mert csak az elejét szívta ki!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Bocs, úgy lett volna, hogy: tápláló tejcsi

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Jaimee!!

nekem jöhet ki van rakva az emailom:-) várom puszika

Kép
kbernadett
 
 


Csak terheseknek, meg betegeknek van hamarabb, vagy ha valaki külföldre megy, egyébként az állásával játszik az anyakönyvvezető, ha nem várja meg a 30 napot!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Betti!
Nem akartok ide jönni a fiatalok házába vagy be a városba egy önkormányzati bérlakásba?
Viszonlag kevés a bérleti díj. Nálunk pl. 7500 körül van, viszont havonta 30 ezret félre kell teni LTP-be havonta. De van olyan önkormányzati bérlakás is (általában garzonok), ahol csak 10 ezret kell félretenned + a rezsi havonta.
Bár gondolom az ovi miatt Újfalun akartok lakást találni, ugye?
No mindegy, azért a Szolnok honlapján fent van, hogyan lehet pályázni. Viszont sietni kell, mert lassan lejár a pályázatleadás asszem.... www.szolnok.hu
Ja és 5 évre lehet igénybevenni a lakást. De annyi általában elég, hogy az ember összespórolja a kezdő tőkét a saját házra v. lakásra.

Erika!
Igen, még korai az efajta nevelés. :) Normális, hogy mikor leteszed felriad. Dévid is ilyen... néha... olyankor én hagyom egy kicsit nézelődni, aztán megint megpóbálom hasrafordítani (nálunk az az alvós pozíció). Ha nagyon ásítozik és nem megy neki az egyedül elalvás, akkor rásegítek cumival. Ha ez sem segít, akkor hagyom nézelődni... legvégső esetben beleteszem a bébihordozóba és míg én teszek veszek, szépen elszunnyad. Kézben altatni nem szoktam, mert ez egy nagyobb gyerek mellet már kivitelezhetetlen. :D Bár volt alkalmam Dorkáéknál ezt is kipróbálni... mikor is egy kis szemöldöksimi közben beszunyált! :lol:
Nekem jöhet a naplórészlet, de szerintem senki se bánja ha felteszed a fórumra. :D
szilbee
 
 


JA és jól mondja Évi!:) Dévidnél is ezt tapasztalom... így inkább ébresztgetem szopi közben.. hogy megegye a magáét... így totál ki is üti magát és alszik mint a tej... fel se ébred mikor leteszem.

No léptem....
szilbee
 
 


Betti!
Itt találod az szükséges infókat a lakáskról és azok bérléséről:

https://www-3.szolnok.hu/pub/html/altal ... 04_hu.html
szilbee
 
 


BBJ: Jaaa, akkor decemberben én éppen beleestem az egyik kategóriába. :D :D
Köszi a kiig.-et! :wink:

Szilbee: Nem teszem fel, mert marha hosszú, neked ment automatice. :wink:

Cumija van Dávidnak? Hm...én is nagyon fontolgatom a dolgot...Most a kezét eszi olykor, az sem jobb, nem?

A TIsza parti sétányon tegnap megszólított egy 15 év körüli fiú, hogy csókolom, mennyi az idő?? Nem volt nálam óra, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy egyértelmű volt, hogy őskövület lettem a fiatalok szemében... Hm... :shock: :shock:

Na megyek, egyetlen szem lányom vertyog. Imádom, ha ordít is. :shock: :shock:
jaimee1
 
 


Anikó!
Ja én is 5kiló pár hét alatt és az víz volt!
Nekem mondjuk a fejem is dagatt :oops:

Hát ja a vizet egy kicsit hanyagold én citromot tettem bele,és sónélkül ettem mindent
A gyüminapot csak délig bírtam addig megettem a megengedett almát mert nagyon éhes voltam
Na meg Sűlyön van talpmasszázs nagyon érti a néni a dolgát és ott voltam párszor és nekem ez is bevált,habár utólagosan megtudtam ha nem szakszerűen csinálja valaki ezt a tapmasszázst akkor még a szülést is beindíthatja
Még lenne a petrezselyem de neked azt nem lehet mert kismama vagy

Jaimee!
Engem is érdekel kata984@citromail.hu

Kép

Kép
katlina
 
 


okes! Megkaptam! :lol:
Ha gondolod, legközelebb felpakolászom a képeket a netre...

Van cumi. Adjuk is neki, meg nem... Iagzán nem nyugtatja, meg ha gond van... csak elaludni segít. Nem hiszem hogy hosszúéletű lesz nálunk.

Viszont nem olyan megfontolásból adjuk neki, "hogy jobb mint ha a kezét enné". Ezt se bánom, meg azt se bánom. Egyikről meg másikról is leszokik, ha nincs rá szüksége. Orálisan kellőképpen fixált! :lol: Én meg szopiztatom ezerrel... Szóval ilyen téren ki van elégítve a pettyem... mert azért tud 1 órát is cicin lógni! :wink: (szerencsére a didkóim is bírják a kiképzést.. és nem sebesednek)

No most már tényleg húzom a csíkot.... Levente mindjárt ébred... én meg vasalni is akarok még.
szilbee
 
 


Katlina, én erről a storyról lemaradtam.... :roll: :roll: én hol voltam júni 16-20 közt???? egy ilyen nőci feküdt ott???? komoly, én nem is tudtam erről!!!!!
holnap????
a képet nem tudtam megnézni... majd újra megpróbálom, naon kíváncsiak vagyunk!!

Anikó, nekem a kígyóubi hajtott ki vizet, nem is az alma, esetleg próbáld ki. És Szilbee és Katlina tanácsa is jó: alacsony nátrium-tartalmú ásv.víz, kicsi citrommal, de sztem ne fogd vissza drasztikusan a folyadékot, főleg, ha kívánod is!

Szilbee! hajaj, kicsi Elvisem egyre ügyesebb, rágja a kiságyat, vigyorog ezerrel... aktivitásával nincs gond!!!! :D
ja, és van ízlése is: nem eszi a spenótot... (nem csodálom...)
hús??? nem tom.....
dévid májki hason nyomul most már éjjel is???

Jaimee, nekem is, nekem is!!!! SZILVASI.DORA@CHELLO.HU
és biztos nem a korod miatt magáztak, hanem mert ANYUKA vagy, kijár a tisztelet!!!! :wink:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Na, megjöttem. Mindkét lányomat kb. 1 órahosszáig altattam külön-külön. Azt hiszem, cseppet elkényeztettem Őket.

Most pedig írok mindenkinek (legalábbis azt hiszem).

Szami: Gratula a házhoz, jól hangzik. Jó nagy, kergetőzhettek benne. Majd este gyere, mondd el, mit mondtak Máténak Pesten.

Jaimee: Jó, hogy visszajöttél. Én is kérek naplót: csniki@freemail.hu
Merre szoktatok sétálni?

Balwin Judit: Galyateőre szeretnénk menni, 4 napra négyesben.

Judit: Sajnálom, hogy nem jöttök. Remélem mi igen, ugyanis még mindig vannak új báránykások a bölcsiben és amilyen szerencsénk van, elkapjuk mielőtt indulnánk. Grétinek jobbulást!

Fanna: A bölcsibe mindig tavasszal kell beíratni a csemetét, de szeptemberben kezdődik a beszoktatás. Fokozatosan szoknak be, de általában csak akkor mehet a gyerek, ha betöltötte a kettőt (hamarabb is, de akkor a gyedről le kell mondani). Szóval, akár decemberben is lehet kezdeni, de mivel Nimi is meg Kata is tavaszi,szerintem csak szeptemberben kezdhetnének. Szerintem már tavasszal nemigazán mehet új gyerek. Te mikor akarod beadni Nimit?

Betti: Gratulálok. Nagyon ügyes vagy! Nem semmi gyerek mellett ilyen eredményt elérni.

Ditke: Zsófi nagyon szép, annyira édes a pofija. Kata jól van, köszi az érdeklődést. Nem jöttök Höcögteni? Ti a Vasút felé laktok, nem?

Évi: Csongi nagyon jó pasi. Menyasszonyjelöltjeim nekem is vannak.

Dorka: Ha elromlott és úgyis utáltátok, akkor ez a sors keze. Szerintem, ha tehetitek, vegyetek másikat. Szabi is nagyon cuki.

Szilbee: Jobbulást Dávidnak! Próbáld a husit fogpiszkálóval össetűzni kenyérrel, sajttal vagy valamivel, amit szeret, hátha így nagyobb kedve lesz megenni.

Katlina: Gratula a mennyasszonysághoz! Mindegy, ha csak a szocpol miatt, akkor is férjhez mész.

Kati: Jók a képek. És hol ez a ház?

Ivett: Szegény Máté! Milyen a doktornő?

Jó hosszú lettem, de mindenkinek akartam írni valamit. Ezt elküldöm, aztán még jövök.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Katám már fel is ébredt. Ezért altattam enny ideig, hogy aludjon félórát.

A színházban a Két úr szolgáját néztük. Jó volt, bár néha nekem már egy kicsit túl sok volt.

Foglalkoztatók: Mi Logicozni szoktunk, de akkor megveszem a Minimanót meg a Csigabigát is. Kipróbáljuk.

Anikó: Neked nem írtam, de sajna vizesedésben nem tudok segíteni, én nem vizesedtem.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


jaimee!
helyesbítek, nem minden terhesnek, csak azoknak akiknek már előrehaladott.
Én a topikba feltevést javaslom, mint Szilbee, de ha nem akkor bbjudit@tvnetwork.hu

Egyébként én is sokáig véreztem, majdnem 2 hónapig, vagy addig? már nem nagyon emlékszem

Niki!
Hátha nem kapjátok el, pont most....! Fél óra? hát nem vitte túlzásba
Fogai?

Szilbee!
Nem eszi a húst? Felvágott( már amennyi hús benne van), kolbász? semmilyen formája? De az jó ötletnek tűnik ,amit Niki ír, úgy észre sem veszi, hogy rajta van!
Viszont, ha azt sem akarja, akkor vegyetek olyan dolgokat, ami pótolják, nehoyg valamilyen hiány legyen a szervezetében. A barátnőm húga sem eszik húst, csak módjával, viszont folymatosan eszi azokat a magvakat, amivel helyettesíti azokat a dolgokat. Majd rákérdezek micsodákat eszik.

Anikó!
én sem értek a vizesedéshez, viszont egy pár éve olvastam, megdőlni azt a hitet, hogy nem szabad a vizes kismamnak folyadékot inni, mert az a szervezetében van, és semmi köze a babához, ezért a babának mindenképpen szüksége van a folyadékra. (jó, ez így hülyén hangzik hogy semmi köze, de a lábadból nem fog felvándorolni a magzathoz, szóval értitek)

Na mentem, csináltam máglyarakást, hááát, most derül ki, hoyg kuka-é, még sosem csináltam, enni is csak egyszer, de arra emlékszem, hoyg nagyon fincsi volt!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Köszi a dícséreteket házügyben :D

Évi!
Köszke! kozmakati@freemail.hu

BBJudit!

Köszi az információt fényképező ügyben.

Csni!

A Szegfű úton van a házikónk.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Niki!
Jó ötlet! Kiptóbálom! :) Bár most a mindent szétszedő korszakát éli... remélem beválik. Holnap ebéde megcsiálom a mai husit meg zöldséget fopiszkálósan! 8)

Judit!
Én is magvakkal (dió, mandula, mogyoró...stb.) meg veres gyimilcsekkel (azokat is csak sütiben eszi meg) próbálom pótolni.
Hát néha egy negyed felvágott lecsúszik, de az is úgy hetente 1-2 alkalommal. Meg néha megeszik egy kevés virslit is, de csakis akkor mikor apai nagymamájánál van. Tőle jobban preferálja valahogy! :lol:

Dorka!
A spenót banyánnal se ízlik neki? :( Nem baj! Ha csak ezt nem eszik nincs gond! :D
Dévid az első 2 hét kivételével hason alszik éjjel-nappal. Sokat bukik... még mostanában is .. én meg félek hogy belélegzi a tejcsit. :?
szilbee
 
 


Dorka kültem mail-t!

Kép

Kép
katlina
 
 


Jaimee!
De helyes vagy, és milyen sovány! Irígy vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az apa lánya képen először csak apát vettem észre, mondom, na jó de hol a lány, nagyon tünci, mi pont fordítva alszunk, azon az oldalon vagyok én.
Viszont nem tudom a naplót megnyitni, pedig bevonultam egy adag máglyarakással (ehető, de jöhetnek ötletek, hoyg Ti hogyan csináljátok) (na meg ezért nézek én így ki...), hogy majd elolvasom, de nem bírom! Többieknek jó?

Szilbee! Ők valami kölesgolyók (corában lehet natúr puffasztottat kapni, Grét imádja, sztem bűnrossz), hajdinakása, meg iylesmiket esznek, majd megkérdezem, két hét múlva úgyis jönnek.
Állítólag van ameliyk finom, és arra emlékszem, hoyg van amit tejbe/kakóba áztat reggelinek....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Jamiee, nekem is küldjél légyszi naplórészletet! ditke2007@citromail.hu. Köszi szépen! És tényleg, milyen volt a gyermekágy? Nagyon szörnyű volt, vagy kibírható? Remélem, a Babi Téged nem készített ki!

Niki, épp akartam írni, hogy akarunk menni a Höcögtetőre, de kicsit még várok, hogy elmúljon ez a betegséges idő. Lehet, csak márciusban. Mennyien vagytok már?

Katlina, gratulálok, hogy asszony leszel!

Kati, tök jó a házatok! Nagyon tetszik az a nagy télikert!

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szilbee, ahogy ajánlottad, csináltam banánpürét, ha nem ízlene neki, bele is kevertem, de nem kellett Szabikának még így sem.
Ja, és Peti szülinapját megünnepeltük, de nem volt nagy felhajtás, csak egy kis sütike, ez-az.

Jaimee, a szöveget én sem tudom megnyitni, de a képeket igen!!! Nekem is az apás kép a kedvencem, nagyon édes KicsiRéka!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


A szöveg nekem se megy... pedig kicsomagolom meg minden... no de majd megkérem Ádámot, hátha tud valamit csinálni vele.

Dorka!
Annyi baj legyen. Nem veszít vele semmit Szabi!

Nálunk meg Ed lebetegedett. Tiszta takony meg torokfájás... eszelős horkolás lesz itt még éjjel... már látom... :roll: :|
szilbee
 
 


Judit!
Tényleg!
Olyanról már én is hallottam egy másik topikban. Majd megsasolom a corában...
Köszi! :)
szilbee
 
 


Csőkutya!

Anikó!
Nekem az orvosom mondta hg rágjak petrezselymet...(persze nem rágtam....) mert nagyon vizes voltam...illetve azt ajánlotta hg szopogassak néha savanyú cukorkát...nekem is kínszenvedés volt az utsó 3 hónap mert én is iszok normálisan is több litert......alig vártam hg végre ihassak.....szörnyű ...tudom milyen!!!!

Niki!
Háááát......és akkortól mikortól már beszoktatunk le is kell jelenteni ugye?Akkortól nem jár a gyed....?....Én úgy januárra gondoltam hg márciusra vissza tudjak rendesen menni.....nem fogom tudni kivárni a következő beíratást mivel a 24.ezer gyes kicsit kevés lesz..... :twisted: Szóóval.....barátnőm most kérdezi meg hg hogy is van ez a bölcsiben.....bár sztem bölcsije válogatja....Annak idején itt Elin volt így vele (az ő lánya is márciusi...)és ha jól emlékszem januárban tervezte a bölcsikezdést......

Szió Judit!
Mágglyarakás.......nem is jutok szóhoz!!!! Szülés után a szomszéd asszony hozott egy jénaival......egyedül ettem meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-1 kg kalács
-4 tojás
-1 liter tej
-20 dkg cukor
-20 dkg darált dió
-10 dkg mazsola
-1/2 kg alma felszeletelve
-barack lekvár

A tojássárgáját kikeverjük a cukorral,felfőzzük a tejjel. A felszeletelt kalácsokat belemártjuk és kivajazott jénaiba helyezzük.És össze-vissza rétegezzük amíg el nem fogy,a tetejére kenjük a felvert tojás fehérjét és sütőben kicsit megszárítjuk........

Hmmmmmmmmm..................... én a tiédet is megenném kérdezés élkül!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fanna3
 
 


Lányok, elküldtem újra, de még nem mindenkinek, mert félúton összeomlott a fiókom. :twisted: :twisted: :twisted: Killéptem, majd még próbálkozom...

Nekem miért nem hozott senki máglyarakást? :lol: :lol: Nem panaszból mondom, de én rántott húson tengődtem 6 héten át... :cry: Oké, szeretem, meg minden, de mégsem máglyarakás...

Szilbee: :D :D Szegény urad. Vagy szegény te? :D
jaimee1
 
 


Jaimee ha nem tudok tőle aludni,majd olvasom a naplódat!! :) Komolyan mondom, hogy könyvet kéne írnod, annyira jó olvasni amit írsz!! :D

No így estére teszek már képet... ma még nem mutogattam nektek a srácaimat... :oops:

Dávid, mint Hurka Gyurka

Jóccakát!
szilbee
 
 


Jóóóó Reggelt! :)

Kép

Niminek boldog hófordulót! :) Már csak 2 hónap és egy éves! :shock:

Erika! Hogy állsz a súlyoddal? (Már tegnap meg akartam kérdezni, csak elfelejtettem...)
szilbee
 
 


Judit!Akkor várunk ma benneteket! :)
szilbee
 
 


Jó reggelt....


Szia Szilbee! :D
Te vagy a kakukk..... :wink: köszönjük szép!...Hogy aludtatok?...én ilyen korán nem is szoktam gépezni.... :roll:
Húúú...tényleg.....KV!!!!

fanna3
 
 


Szilbee: +2 kg, jelentem, ami még mindig -3 a fogantatáskorihoz képest. De az étvágyam határozottan jobb.


Amúgy jó reggelt.....Mi fenn voltunk 2-kor, 5-kor és 8tól már tartósan...Legalábbis asszem ébren vagyok.... :D

Fanna: 10 hónapos Nimi? :shock: :shock: Aszta, hogy telik már mgint a idő.... :D
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Jaimee, én is kértem naplót, én nem kapok? :wink:
csongianya2@freemail.hu

Évi és
Kép
csongianya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?