Új privát üzeneted érkezett!

Ivett: Máté nagyon aranyos és milyen jó kisbaba. Csak ámulok, hogy ilyen is van. Nekünk is Tancsik Andrea lenne a doktornénink, mert most az Ő körzetében lakunk, de maradtunk Orosz Áginál. Azt hallottam Róla, hogy nagyon aranyos. Nektek ki a védőnőtök?

Katlina: Robika is nagyon aranyos és ügyes (múltkor elfelejtettem megdícsérni, szégyeltem is magam utána). Jobb éjszakákat Nektek!

Szamóca: Katának is a papucsok a kedven rágcsálnivalói.

Judit: Előfordul, akkor egy kalappal keddre!

Hófordulósokank (Dávid, Szabi, Balázs) boldog hófordulót! Utólag Annalucusnak és Letinek is!

Rólunk: Kata jól van, épp kinn alszik a levegőn. Nincs igazából semmi baja, de 6 foga jön egyszerre ( 3 már áttörte szerintem). Lehet, hogy mégis ettől volt a hőemelkedés?

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Csni!

Süvegesné Gyöngyi a védőnőnk!
Nektek?

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Köszönjük a hófordulós köszöntéseket! :)

Ivett!
Nagyon klasszul fejlődik Máté! Hát hallod hosszra, majdnem annyi mint Dávidom. Ő most 57 cm... kb... (mérőszalaggal mértem).

Szamóca!
Voltam... Pénteken is, de akkor vissza is jöttem izibe, mert annyian voltak, hogy a lépcsőházban kellett volna várakoznom. Szóval el tudod képzelni... Hétfőn elnéztem megint hozzá. Minden okés, azt mondta! (Ezidő alatt Ádám "megszoptatta" Dávidot. :lol: Telefonban hallottam,hogy mennyire ízlett neki a 3-4 hetes korában lefejt cucc. :lol: )
Ja és képzeld!! Kirakta végre az árlistáját!! :shock: :) Asszem épp ideje volt már!
szilbee
 
 

 
 

Dorka!
Bocs nem H.A.-as a Beba 2,de ti akkor milyen tápit is esztek,mármint a neve érdekel!
Petinek Boldog szülinapot! :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Szilbee!

Dávid mikor született?
Most hány kg?

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Ivett!
Pont 2 hónapja! Most 6500 g.
szilbee
 
 


katlina, mi is beba 2-est eszünk. van H. A.-s, meg sima 2-es aktív.
Nagyrobinak is boldog szülinapot!

Niki, én is úgy érzem, hogy nagyon óvatos a dokinéni...
Katának 6 fog egyszerre??? :shock: Kitartást...
A tejpépeket Szabi is nagyon csípi, és nem hízik tőle túlontúl, ahogy mi itt méregetjük Szabit. de most akkor egy kicsit visszaszorítom.

Szilbee! Szülési árat is kiírt Mosonyi?

Ivett, nagyon szép a kis Máté babó, és nagyon szépen fejlődik!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hehe!! Na azt nem írt ki!! :lol: De hát baromi borsos árai vannak!! :shock: Szerintem eddig össze vissza mondta az árakat... mert ugyanazért a vizsgálatért néha kevesebbet néha meg többet kért! :|
szilbee
 
 


Szilbee!

Dávid akkor nagyon jo súlyba van!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Sziasztok!

képzeljétek, a barátnőm elment szülni, most. 4 perces fájásokat skypen végigizgultam én is. Egy kicsit irigylem! Jó neki, Leti si úgy nő, mint a gomba, Grétiről nem is beszélve!

hófordulósoknak boldog hófordulót, Katlina! nagy Robinak boldog szülinapot!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Köszöni szépen!!

Holnap megyünk vérvételre meg uh-ra,hát kíváncsi leszek!


Dorka!
Azért állítottam én olyan biztosan hogy az is H.A.-as,de ami nekünk itthon van az nem lehe hogy összekeverték a gyógyszertárban :shock: :shock: ,de nálunk Robi már a simától éjfélkor ordított mert éhes volt

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, nagy Robinak boldog szülinapot! Holnap majd szorítunk értetek, hogy minden rendben legyen! Aztán majd gyere, mesélj!

Háát, igen, Judit. Nekem is ez a nagy bánatom! Ma tettem Jázmin hajába egy csatot, hogy ne lógjon a szemébe a haja és olyan nagylánynak láttam!

Szilbee, kíváncsi vagyok az árakra, ha emlékszel, elküldöd privibe?

Niki, kitartást a fogzáshoz!

De jó, hogy írtál, Ivett! Az meg még jobb, hogy Máté ilyen jól fejlődik, s nincs vele gond!

Dorka, végül sütöttél valamit?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


BBJ!!

van skypod nem veszel fel?

ha igen írj s megírom priviben a címem:-)

puszika

Kép
kbernadett
 
 


BBjudit!! Megszületett már a pici??? Mesélj róla!

Katlina! Majd meséljetek!!! Ha Szolnokra jöttök, nem ugrotok fel hozzánk??

Szamóca, lógatom az orrom, nem sikerált sütnöm! :(
Szabi úgy döntött, hogy most nem enged el maga mellől annyi időre sem, amíg kikeverem a tésztát, meg beteszem a sütőbe.
De hétvégére bepótolom, addig is vettünk pár szelet sütit, meg a hagyományos szülinapi pizzát is beszereztem!

Anna, már hívtam a nőcit, még nem vette fel egyszer sem....:(
Ma is próbálom!

MA is éjszakáztunk, igaz, csak kajálni kelt fel Szabi. Este telitömi a pocakját, de mégsem húzza reggelig, mint régen. Vagy vacsira nem elég a cici+tápszer? Próbáljam ki a tejpépet vacsira? Kinek mi a tapasztalata? Már azt is próbáltam, hgy vacsira tejcsi+táp, és még közvetlenül elalvás előtt adtam neki pluszban tápszert, de akkor is felébredt...
Ráadásul már ott tartunk, hogy 10-kor alszik el, és 7-kor felkel. De. egy fél órát, du. 2 órát, meg egyszer még egy kicsit, olyan 20 percet alszik. A fennmaradó időben meg teper-teper-teper, asztal mellett feltérdel, stb.

csajok, ha valakit érdekel, a corában 1500-ért vannak a gyermek kabátok, meg 100-200 pénzért lehet sapkát, sálat, kesztyűt venni.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Jázmin is folytatja a hajnali 3 órai kelést, bár inkább úgy mondanám, 3 napból egyszer kel. Tegnap pl. napközben összesen 15 peret aludt, a többit... gondolhatjátok... :roll:

Dorka, nálunk most ez az evés rendje (Jázmin lassan 10 hónapos, közel 9 kiló):
* Ébredéskor 210 ml tápszer (HA)
* A tízórai legtöbbször kimarad, mert fél 10 körül ébred.
* Korai ebéd fél 12-12-kor: főzelék hússal, nagyjából 220-250 gr
* Uzsonna: 2-3 között: gyümölcs, kb 200-250 gr (ált. egy banán+1 alma mennyiségben a többi gyümölcs is)
* Pótuzsonna: na, ez idáig tejpép (HA) volt, most leváltottam főzelékre, legtöbbször ez is hússal: 180-200 gr
* Fürdés után: tápszer (HA) 210 ml.
* Éjszakai evés (ha van): 180 ml tápszer (HA)

Azóta, hogy a késődélutáni tejpépet leváltottam főzelékre, ritkábban ébred. Viszont, ha felébred, bemegyek hozzá, nem kapcsolok villanyt, megszagolom, ha nincs kaki, tisztába se teszem, csak szó nélkül megetetem. Utána egy puszi és megy az ágyába. Ált. egy perc nyüszizés és alszik tovább.

Jázmin olyan este 6-fél 7 körül kezd el nyűgösködni. Ha akkor hagyom elaludni, nálunk is elcsúszik 10-11 órára az elalvás. Mostanában az vált be, hogy olyankor megtornáztatom, masszírozgatom, táncolunk kicsit. És ettől átlendül a holtponton. Fél 9-kor fürdetés, 9-kor alszik.

Nem tudom, Dorka, ezzel segítettem-e valamit.

A sütin meg ne lógasd az orrod, nem az a lényeg szerintem a párodnak sem!

Szilbee, köszi a privit!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Katlina, boldog hófordulót Robikának!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Hali!

Először is... Judit! Ment privi válasz... Szamóca! Nincs mit... majd megkérem Erikát hogy nézze meg a rákszűrés mennyibe van!

Nem tudom ki hogy van most, de én totál ki vagyok purcanva... Nem ragozom nagyon, hogy mi hogy ... a lényeg úgyis az, hogy kissé kimerültem. Szegény Ádámnak is ma van túlóra. Mindig akkor jár ránk a rúd, mikor egyébként se könnyű az élet... De ugye, ami nem pusztít el, az erősebbé tesz!! :) Ez lebeg a szemem előtt! :wink:

Levente tegnap volt dokinál. Semmi komoly... egyenlőre. Tüneti kezelést kap. Kicsit nyűgös, folyik az orra és van némi hőemelkedés is.

Dévid este 9-től reggel 7:00-ig aludt.. akkor is én keltettem. :shock: Vajon meddig aludt volna egyébként... :?:

Bocsi, hogy most csak magunkról írtam... ha lesz időm, majd még jövök reagálni is!! Pusz!
szilbee
 
 


Szamóca, köszke!!!! sokat segítettél vele! Szabi is 6 körül bealszik egy 20 percre, akkor lehet, hogy ezért alszik el olyan későn?????
na, majd ma kipróbáljuk, hogy át tudunk-e lendülni a holtponton, és hogyan telik majd így az este-éjszaka.

a köv. lépésben én is főzit adok majd neki uzsira. hátha... próbálkozik az ember lánya! Meg lehet, hogy ezt a pótuzsis dolgot is kipróbáljuk!
éjjel én is szó nélkül csinálok mindent, szerencsére minden további nélkül visszaalszik általában.
Jázmin akkor nappal nagyon pörög, ugye? aztán ha cask negyed órát alszik, bizti nyűgi már estére....

Szilbee! Örülök, hogy nincs nagy baja Leventének, bár így is nehéz, tudom! Főleg, hogy Ádám soká ér haza... Lassan ugye beköszön a tavaszi fáradság is, meg szülés után 2-3 hónappal asszem igencsak feléli az ember a vésztartalékait is. Nekem is volt egy durva mélypontom, Peti akkor pár nap szabit vett ki, így tudtam átlendülni rajta. Nincs esély mostanság erre?
Dávid meg kicsit hasonlít MiniSzabira: inkább alszik kajcsi helyett! :)

Katlina, boldog 7 hónapot!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


elolvastam a priviket, reagáltam, mentem tanulni,

nincs még meg a baba a barátnőmnek tegnap 19-kor bementek, valami állat megvéreztetette, nem tudom ki volt, még most is vajúdik, nem akar tágulni, Dinya rendel az sztk-.ba, még nem látta hátha utánna kap valamit, már tegnap hajnal 3 óta vajúdik, még most is csak 3-4 perces fájásai vannak, félek, mire a végére érne, elhagyja az ereje, pedig akkor kell csak igazán.

na majd jövök két tanulás között bővebben

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Nah itt vagyunk!

Vashiány az bizti,na meg és ennél csak pislogtam húgyhólyag gyulladás!!!!
Az utóbbit nem tudom hogy a fenébe szedtük össze!

És olyan hősies volt hogy a nővérkével beszélgetett amikor vették a vért!
Az uh-nál meg a monitort sasolta mert hát azt neki is látni kell mi is vann odabenn :D

Dorka!
Jó lett volna de későn végesztünk mert ahogy kiderült hogy gyulladás van kellett még egy pisiminta is és arra vártunk hogy a fiatalember produkáljon

Kép

Kép
katlina
 
 


Ja dorka!

Robi is feltérdel ezen én csodálkoztam is mert hogy ülni nem hajlandó mászni normálisan nem hajlandó de térdelni igen

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!
Boldog hófordulót Robikának!
szilbee
 
 


Katlina, ez a hólyaggyulladás... :shock: :shock: Sosem gondoltam volna!!! Kapott valami antibiotikumot Robika? VAgy mi a gyógymód??
Nagyon ügyes fiúcska volt!
Kár, hogy nem tudtunk talizni, majd legközelebb!

Ma meg Annáékkal taliztunk!!! Hogy Nimi milyen szép élőben is!! És tök jó baba, amíg dumcsiztunk, nem is reklamált!!! Jó volt összefutni, és élőben is váltani pár szót!!

Szabika óráról órára ügyesebben csinálja ezt a térdelést, már a kiságyban is felkapaszkodik, félek, ha egyszer elengedi az ágy tetejét, koppan egyet... Pedig biztos lesz ilyen, mert amíg én ügyködöm-teregetek-főzök stb...
Kaltina, Szabi sem akar ülni, egyből elvágódik, és teper is valami játékért... :shock:

Egy-két kép, csak úgy:

kicsi rozmárunk
megmászlak!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


na és egy térdelős:

új móka

Kép
Kép
dorkáék
 
 


PÉNTEK HÉTFŐ!!! :D

Hehe! De aranyos! :lol: Szerintem bizti nem várja meg az egy éves kort (mint anno Levente), hogy elinduljon két lábon felfedezőútra! :lol:
De úgy tünik, hogy Robika se tétovázik. Ez a két fiú nagyon hasonló ütemben fejlődik. Legalábbis kívülről szemlélve nagyon úgy tünik. :) Lehet ebben az ikrek jegyben valami! ;)

Dávidom is egy új periódusba került. Most már többet van ébren és hason fekve folyton a feje búbját látom, ahogy kikandikál a fejvédő párna fölött. :lol:

Teszek én is egy viszonylag friss fürdetős képet.
szilbee
 
 


Szilbee, mi ez a "péntek hétfő?" Én nem értem....
Dávid is nagyon gyorsan nő!! Olyan derűsen szemléli a világot!
Robikával meg Annalucussal tényleg nagyon hasonlóan fejlődik Szabi, produkcióznak is most már egyre többet!!!
HOgy vagytok? Betegek?

BBjudit, ez a selyemfű....hmmmm.... fiinom!!!
Gréti milyen édes volt, olyan jót beszélgettünk!!! Jó volt látni benneteket, már Letire is nagyon kíváncsiak vagyunk!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Katlina, BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!!!!!
Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


JAaaaaaaaaaj csak fáradt vagyok! :lol: Annyi! Ki se látok a fejemből... :oops:
szilbee
 
 


Jó reggelt!

Na, Katám tegnap délutánra csak belázasodott. Ki kellett hívni a doktornőt (tegnapelőtt is felvittem, de rengeteg köhögős beteg volt, így nem maradtunk). A dokinő azt mondta, hogy erezett a torka + 3 foga is jön egyszerre (ezek szerint nem 6). De olyan kis jókedvű volt, alig éreztem melegnek, csak egy picit és mikor megmértem 39 volt végbélben. Teljesen kiakadtam. Most gyógyulgatunk. Dorcsi szerencsére jól van.

Szilbee: Levente hogy van? Dévid édes kis húsos, gyurmancsolnivaló fiúcska. Megértelek, hogy fáradt vagy. Nagyon kimerítő tud lenni, főleg a két gyerek. Szerintem nagy könnyebbség egy kétgyerekes anyának, amikor a nagyobbik bölcsiben, oviban van. Kis szusszanás legalább.

Dorka: Szabi is nagyon ügyes. Nem soká mászik ez a fiú meg feláll. Éjszakai etetés ügyében nem tudok segíteni, mi jó sokszor fenn vagyunk. Te mindenkit megismersz a végén. Hogy ismeresz fel mindenkit?

Katlina: Robika szintén nagyon ügyes és egy kis hős. Utólag is boldog hófordulót Neki! Olvastam a másik topikban, hogy orvost keresel Robikának, akinek van magánrendelője. Én úgy tudom, hogy Orosz Áginak nincs. De Antal Ferenc állítólag egy nagyon rendes, hozzáértő doki. Ha kell a száma, elküldöm.

Szamóca: Hú, mennyit eszik Jázmin, Kata ennek a felét sem. Ő többször eszik keveset, lehet ezért kell éjjel 3-4-szer szoptatni. Próbáltam már tápszert adni este, de nem fogadja el.

Judit: Barátnőd megszült már? Mikor lesz az utolsó vizsgád?

Ivett: Nekünk is Gyöngyike a védőnőnk. Ti merre laktok?

Menek, Kata megaludta a félóráját.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Katlina! :)
Kép
szilbee
 
 


Hát ha Levente egészséges lenne, akkor könnyebb lenne, de így nagyon nyűgös dolog. Ez az állandó orrszívás, meg ugye ami vele jár... :roll: Amúgy ha egészséges én se vagyok fáradt. Olyankor nagyon jó! Csak hát ez az elmúlt 4 nap... :roll:
A bölcsi olyan szempontból tényleg jó, hogy mikor már unja Levente a fejünket, akkor jót tesz neki a változatosság. ÓÓÓ ha látnátok milyen hévvel rohan be a csoportjába! :lol: Viszont az egy hét bölcsizés is megteszi a hatását és olyan kis bújós lesz, mert azért hiányzunk is neki. :)

No menek. Ennyi kikapcsolódás járt most... és most belevetem magam a mókuskerékbe.

Dorka!
Mikor szoktatok hétvégén sétálni menni? és most mentek majd valamelyik nagyszülőhöz?
szilbee
 
 


Ez még lemaradt!!

Niki!
:( És akkor Katának torokgyuszija van? vagy inluenzás lett?
szilbee
 
 


Szilbee: Nem tudjuk. Szerintem influenza biztos nem. Azt mondta Orosz Ági, hogy lehet lázas a torka, de a fogzás miatt is. Amúgy jókedve van, jól eszik, nem nyűgös, éjjelre nem is adtam Neki kúpot, nem volt láza. Most sincs. Lehet, hogy majd megint délután megy Neki fel.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Köszönöm a köszöntéseket!

Dorka!
Ma telefonálok a dokinéninek hogy mi lett az erdmény a pisinek,és ha az is kimutatja amit az uh akkor antibogyó!
Tényleg nagyon egyhúrún pendülnek ezek a gyerekek,nekünk ilyen képünk nincs de mintha Robit látnám úgyanezt csinálja engem meg a szívroham kerülget mikor vágja be a fejét!!

Niki!
Priviben küldheted meg azt is hol van a rendelője!
Meg még kérdezősködni is fogok!

Szilbee!
Olyan kis húrka gyurka,nagyon aranyos!

Anikó!
Elvagy veszve!!!
Mizujs veletek!

Ildi??????

Olga???

Fanna???

BalwinJudit??

Erika???

Na és akit még nem soroltam??????

Kép

Kép
katlina
 
 


Háló!


Igen igen....igen....Szabi is sokkal szebb élőben tanúúúúsíthatom!!!! És láttam aludni is....meg ébren is!!!!!!! :lol:

Láttuk még a héten Zsófit is... :D Neki nagyon szép fülbevalója van....és amíg a dr.néninél bent volt az anyukájával addig Nimi minden áron a játékára pályázott... :oops: :roll:

Ó hogy vége lenne már ennek az időszaknak...jöhetne a tavasz...és senki nem lenne bötög....és mehetnénk a játszótérre!!!

Katlina!
Elismerésem.....és biztos bőgtem volna a vérvételnél......írj majd mi volt!

Asszem nekem is nem csak nyűgöm van hanem tavasz előtti fáradtságom....semmi kedvem semmihez....bár a tegnapi napsütés király volt!!!

fanna3
 
 


hóhóhó!

Katlina!Boldog Szülcsinapcsit!!!!!!!

fanna3
 
 


Erika izent! :)

"Jó vagyunk, bár én megint fogytam, ami aggasztó. Réka viszont úgy néz ki, mint egy kis hörcsög. Picit kötött a csípője, ezérttornázunk. Szülési sérülései elmúltak. Lassan 6 hetes lesz, döbbenet. Puszilunk Mindenkit! Lassan mi is visszatérünk!"
szilbee
 
 


Fanna!
Köszi!

Beszéltem a dokinénivel,megvan a pisieredmény nem mutatott ki semmit!
Viszont a vérkép alapján nem vashiányos tegnap váltig állították hogy az!
Így jövőhéten újabb vérvétel és plusszban röngen
Most már elkeseredtem egy kicsit

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!
Pontosan miért kell ilyen alaposan kivizsgálni Robikát? Bocsi ha már írtad korábban. :oops:
szilbee
 
 


Ja és azt még tegnap elfeleftettm írni hogy megkérdezték hogy kapott-e tehéntejet,na attól mert a pareszt falun lakik tehenek között az még azért nem azt jelenti hoy itt minden gyerek azt iszik,kivagyok ettől mert én tényleg tápit adok neki és azt mondtam hogy nem-nem kapott tehéntejet,de aki azt adja neki ő is azt fogja mondani amit én na meg mért cspnám be saját magam :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
katlina
 
 


Szia Csni!

Itt lakunk a Kút úton!
Ti merre laktok?

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Kép

Sziasztok!

Na mi is megvagyunk, csak sok vizsgám van, ezért vagyok eltűnve. És még hol a vég? ! Jövő hét szombaton lesz az utolsó vizsgám! Ma három tantárgyból vizsgáztam, 4,5-lett, a harmadik még nincsen leosztályozva.

A gyerekek is és mi is meggyógyultunk, nem jött jól a betegség, bár az sosem jön jókor! :roll: Én teljesen kivagyok idegileg, valószínű a vizsgadrukk készít ki és a kialvatlanság. Peti még mindig felébred éjszaka, pont amikor már hajnalban én is aludnék. :evil: Napi egyszer még kell neki az anyatejcsi. Ő már egy rekorder!

Puszilok mindenkit: Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Mert a dokinéni szerint is elég sovány,és nagyon hóka,ezért született az a feltevés hogy vashiányos de ügyi a vére nem ezt mutatja így már most mindenképp kiakrja vizsgálni mitől is van ez a nem hízás és sápadtság


Ildi!
Gratula a vizsgáidhoz!!!Ügyes vagy!
Azon nem csodálkozom hogy kivagy idegileg,vizsgák után próbálj egy picit pihenni is

Kép

Kép
katlina
 
 


Értem! Hát akkor tényleg érdemes végére járni. Dr Károly Évánál jártatok már a Kórházban a gyermeknephrológián?
szilbee
 
 


Szabikának, Robikának oldog hófordulüt!

Katlina boldog születésnapot!!!!


Ildikó igyál magnézium pezsgőtabletát, vagy szedjál magnéziumot, jót tesz az idegrendszernek,én is azt szoktam inni igy vizsgaidőszakban vagy mikor ki vagyok idegileg, igen jót tesz próbáld ki!!!

De szerintem a következő vizsgaidőszakban már nem leszel ilyen, tavaly én is nagyon ideges voltam meg lámpa lázas aztán most már belerázkodtam.

És már csak egy vizsgám van hétfőn!!!!!!!

puszika

Kép
kbernadett
 
 


Szilbee!
Nem voltunk,most nagyon hülye leszek mi ez a gyermeknephrológia :oops: ?
Pintér Melinda doktornő kezeli ő jár ki Tiszasülyre is


Ettünk céklát!Ízlett neki :wink:

Kép

Kép
katlina
 
 


A nephrológián veseproblémákkal foglalkoznak... de nem is igazán ez a lényeg, mert a főorvosasszony belgyógyász is, nem csak nephrológus. Eléggé érti a dolgát... minket mindig hozzá irányított a háziorvosunk, ha úgy tűnt gond van... (Hál'stennek mindig kiderült, hogy nincs baj!)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, csak nem nagyon tudok írni...Zsófi nem nagyon hagy. Olyan kis nyűgös mostanában, főleg délelőtt.

Szóval, a közelmúltban és jelenleg hófordulós, szülinapos babáknak, apukáknak és anyukának sok boldogságot!

Szépek a képek, amiket tettetek fel!

Fanna, ne is mond, én is annyira kivagyok ettől a téltől, most kezdek kicsit befordulni...és hulla vagyok, jól mondtad, tavasz előtti fáradtság.

Igen, találkoztunk Fannáékkal a dokinál, én Nimit ismertem meg a képekről, Annára meg a szemem sarkából pislogtam. Gyanús volt, hogy van frufruja. De nem akartam beégni, így megkérdeztem, hogy hívják a kisfiát. És amikor mondta, hogy Nimród, akkor letámadtam. :lol: Nimi nagyon aranyos volt, nagyon jókedvű volt, csak úgy nevetett Zsófira!
A dokinéninél megkaptuk a rota második szuszpenziót, valamint mázsálás is volt. Hát Zsófi se valami nagydarab: 5540 g. Azt hittem, kicsit azért több lesz :?

Balwin, nagyon pöpec az új járgány! Na többet már nem kell babakocsira költenetek, ez már biztos kiszolgálja Annalucus kistesóját is. Én meg egyre jobban utálom a Bergonunkat.

Ildi, Betti, kitartást a vizsgákhoz, és gratula a jó eredményekhez!

Judit, mizujs már a barátnőddel, biztosan megszült már!

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Sziasztok!
Hoyg előre vetítsem én si hulla vagyok, ez nem valami túl jó így vizsgaidőszak kellős közepén, de már kivagyok, mint a kutya. 10 percnél tovább nem megy a koncentrálás! Szünet, legalább egy óra, aztán megint tíz perc, hiába kelek 8-kor, már este 9-kor majd leragad a szemem, szóval ko.

Boldog szülinapot Katlina!

Hát nagyon sajnálom szegény Picúrodat megint a vérvétel...Mi is voltunk anno, ha emlékszel, de mi nagyon megszenvedtünk! Hátha Ti ismét nem!, és persze nem lesz semmi probléma!

Niki!
31-én van az uccsó vizsgám, meg még most kedden lesz és kész. már nagyon várom az elsejét! nem is viszem Grétit lehet oviba, itthon leszek, egész nap pizsibe, és a SAC-ot fogok nézni, akarom írni hallgatni.
Na hogy álltok a lázzal? Amikor megláttam Zolit, gondoltam, hogy Katának van valami kórsága, na hoyg álltok már vele? fogacsák előre törtek már?

Dorka!
örülök, hogy ízlik a méz! Köszönjük mégegyszer az üveget, és persze Katiéknak is, akik már az új házban laknak! Rakjál már képet róla!

Ildi!
Kitartás! a következő is ilyen szar lesz, na nem akarlak elkeseríteni, ez idővel egyre fárasztóbb, talán mert öregszünk. Én legalábbis arra fogom.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


A barátnőm megszült, 1,5 napos vajúdás után úgy döntöttek császár. 4018 g, és 57 centis baba Emesének hívják. Köszi a kérdést! majd tolmácsolom neki. Most még nem is tudja, mit, és hoygan, de majd belejön, első baba.

Betty!
bejelentkeztél Dinyához? és sok sikert akkor ahhoz a maradék vizsgához. Mg? na ki kellene próbálni, de lehet már csak a köv, vizsgaidőszakban, hátha használ....

Szami!
Ti hogy vagytok?

Ja, Katlina! nem tudnád felrakni a háztervet? én annyira szeretek iyleneket nézegetni! A régit is, meg az újat is.

Olga!
veletek mizu? Vizsgák? Foylamatban?

Évi!
Írtam mailt, még nem jött válasz. Még mindig betegek vagytok?

Fanna!
Ti minek voltatok dokinál? Csak mázsálás volt, vagy szuri is?

Judit!
Ti megint elutaztatok?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?