Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jó rég írtam, de azért olvasok ám Kép. Mostanában nincs túl sok időm alkotni Kép. Viszont anyósom szerint, aki megnézte a képeimet, "nagyon szépen tudok festeni" Kép. Nem akarta elhinni, hogy a "festmények" szalvétából vannak Kép.

Zsuzsa!
Én is kérdezem, hogy milyen szalvéta-üzletre gondolsz? Lehet, hogy kezdek szenilis lenni...

Anyapoc!
A "napraforgó3" nevű szalvétád kiválóan alkalmas arra, hogy sóderes keretbe tedd!!! Én ugyanilyenből csináltam és nagyon-nagyon jó lett! De ezt a felét használtam, nem azt, amin csak egy virág van.
Ha van léehetőséged sódert szerezni, érdemes kipróbálni. Csak előtte a gyerkőcöd szitáján szitáld át a sódert, hogy ne legyenek benne nagy kavicsok. Aztán a keretre Technokol, rászórni a sódert, és kész is. Csak egyszerre nem lehet túl nagy részt megcsinálni, meg kell várni, amíg megszárad a ragasztó.
Ha nem akarod megcsinálni, akkor a fönti pár sort ne olvasd el Kép!

Most gyorsan-gyorsan mennem kell, mindenkinek nagyon jó hétvégét, és kreatív tevékenykedést!!!

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Jamina!
Bár én későn kelek, de későn is fekszem, úgyhogy éreztem a hajnali friss levegőt...Lefagyott a lábamKép
Járólap--az itthon is van bőven...Hogyan lehet azt felrögzíteni?

Phaedra!
A decoupage papír ki volt vágva, vagy Te vágtad ki?
Egyébként megdöbbentő, hogy volt türelmed a citrom-alma-szőlő motívumot kivágniKép

Anyapoc!
Ez az a papírtörlő, amit egy hete nyúltam le anyósomtól. Képnek nem elég szép, viszont poháralátétnek, reggelizéshez tányéralátétre tökéletes. Nyolc motívum van rajta, a fentivel megegyező színben, és az oldalán fut az a border, ami itt keretezi az alátétet.

Kedves!
Köszönöm (nem tudtam kiírni a címétKép).

GigócaKép!
Most, hogy mondod...Azt én is csináltam! Jééé!
Bár nem vittem fel ragasztót rá, hanem csak a festéket. A Kreatív Hobby festéke nem fedett, de a Nerchau, meg a DEKA az igen...Akkor lehet, hogy a K.H. alá is ragasztó kéne...jó tudniKép
Egyébként küldd el nekem nyugodtan Anyapoc szalvétáit, neki nem kell, csak naprapörgős...Kép
Köszi, hogy felraktad a képeket!
Ez ugye mind gyurmás, igaz?
Vettél valamit a Liánban?

Csempematrinca: Nagyon örülök nekiKépKépKép
Végre nem látszik az a rettenet virág a csempén.
Ami nem jön le (már megint) a képről, az az, hogy a keretére a festéket higítás nélkül vittem fel, így jól kiemelkedik a síkból. Mivel a fólia átlátszó, így mindenhol előbukkan a szalvétán kívül a csempe gyári mintája, csak a virág helyét maszkoltam ki fehér akrillal. A fóliát pont akkorára vágtam, mint a csempe, így egyáltalán nem látszikKép Véletlenül van itthon egy olyan festékem, ami tökéletesen megegyezik a WC és kád színével, ez a kép kerete. Olyan, mintha oda lenne festve a képKép. És persze eltávolítható.
Itt összemosódik, és nem látszik az sem, hogy a keret sem összefüggő...

Csat--hegymászó-boltokban néztétek már? Ott biztos van (babakocsi áráértKép)

Én is megyek mosni...brrrr.

Csi

ui.: Mediterrán mániások: DEKA festékből a 12-81 es Siena nevű az a terrakotta.
csii
 
 


Még azt elfelejtettem mondani, hogy Gigóca szalvétái használhatatlanokKép
Egyszerűen nem merek nekiállni feldolgozni őketKép

Csi
csii
 
 

 
 

Csi,
járólap rögzítésére többféle mód is kínálkozik:
- kifúrod és spárgával/kötéllel rögzíted
- csemperagasztóval fixen felteszed
- nekitámasztod a könyvespocon a könyveknek, nyitott konyhaszekrényen a hátoldalnak stb.
Akartam kérdezni, de effelejtettem reggel: a levegőn száradó gyurma & terrakotta katymaz & papírmasé izémizé hol kapható és mennyiért? És hogy kétbalkézzel érdemes-e? (esetleg Knorr-termék? Kép)

Apa szerint büdös a gyerek. Szóval szólítva vagyok...
Jamina
jamina
 
 


Csi, Jamina

Járólap rögzítése is Gyurmaragasztóval!!!!!!!

Üdv Gigóca

Ja a felrakott képek mind gyurmásak. Állítólag ki kell nyújtani fólia között, utána rádecopálni, majd kivágni a mintát. Hagyni megszáradni, mielőtt ráragasztjuk a képre.
gigóca
 
 


Nekem is itt fekszik a járólap, háááát...Ez olyan nagyon kemény, és nehéz, hogy csak na!

Szurkoljatok, eljött a nagy nap, kibontom a gipszformámat.....

Jamina!
Kerámiamassza:500g=690Ft
Softplast:60g=590Ft
Agyag:1kg=99Ft(kiégetés nélkül is használható)

Ezek HobbyM. árak, ami nekem van gyurma, az nem innen van, de hasonló az ára.(A Knorrt még nem néztem megKép)

Csi
csii
 
 


Csi,
megy a drukk ezerrel, meg a pozitív energia meg a gyógypuszik az ujjacskádra, ha mégsem úgy sikerül, mint tervezted, de ne légy nyügi, puszika:
Kép Jamina
jamina
 
 


Jézusom. Ennyit nem tudok visszaolvasni.

Nyügi? Hűha.
Meséljek a csokilikőrről?

Na jó, nem.

Itt 30Ft a szalvéta darabja. Jó ár ez?

Mit csináltok az agyaggal? Nem találom. Biztos a likőr teszi.. Kép

Tsók
Majd jövök.
Zsunya

zsunya
 
 


Zsunya

hol van az a hely, ahol 30 Ft a szalvéta?????

Az agyagról én sem tudok, pedig nem is ittam likőrt.

Üdv Gigóca, aki már kezdő felhasználó lett.
gigóca
 
 


ziasztok!
Csí! Most látom, hogy kérdeztél Kép
A decoupage papír az úgy nézett ki, mint egy csomagoló papír tele önálló (ez esetben) gyümölcsökkel. Nos, egyenként kellett kivágni. Egyébként jellemzően én a szalvétákat is kivágom és ezt a Dpapírt sokkal könnyebb volt körbe ollózni.

Én 25.-Ft-ért is láttam a héten szalvétákat. Most hirtelen nem találom a bolt szórólapját (mindent el kell dugnom a Kisasszony elől, pláne a papírneműt Kép), de megkeresem és beírom. Nincs nagy választék SZ szempontból, de egy-kettőt biztos lehet találni.

Phaedra
phaedraa
 
 


Dzsamina!
Köszi a gyógypuszikat, és a drukkokatKép Kicsit libabőrös a hátam, azonkívül azt hiszem aki nem tudja, miről beszélgetünk, tökéletesen idiótának néz minketKép Kép Kép
Most, mielőtt összekavarodik mindenki, vegyük mégegyszer:

Agyag--Én írtam fentebb Jamina kérdésére, hogy mennyibe kerülnek a térbeli sz.tech.-hez a kellékek, hogy van olyan agyag, amit nem kell kiégetni, mégis működik. Innen az AGYAG

Zsunya!
Csokilikőrről nem beszélni kell, hanem küldeniKép
Jó ár a 30Ft, de csak akkor, ha címet is mondasz hozzáKép

Phaedra!
Véletlenül nem előled kell eldugni a szalvétával kapcsolatos szórólapokat???
A D.papírt azért kérdeztem, mert lehet kapni gyárilag kivágottat is...Azt hittem, ez az.

Jamina!
Ezt még tisztáznunk kell: azt nem mondtam, hogy gipszet is fogok önteni, csak annyit, hogy kibontom a formát....Végül nem tettem meg.
De mondhatnál egy arányt, ha lehet, kicsit pontosabbat, mint a "palacsintatésztasűrűségű".
Hátha mégis belekezdek...Kép

Ma nekiestem az egyik fémdoboznak a Sadolin nevű falfestékkel. Tökéletesen fed, sajna nem vízbázisú, de nagyon-nagyon jóóóó!(nem büdös)
Párom bosszúból falat mázoltatott velemKép.

Gigóca!
Öregszünk, öregszünkKép?

Csi
csii
 
 


Brrrr. Na, hol az a csokilikőr!!!
Nem Sandolin, hanem Supralux az, amivel tápszeres dobozt lehet festeni...
Csi
csii
 
 


Csi,
én mondhatok arányt, de Te azzal semmit sem fogsz tudni kezdeni Kép. 3 formám van, általában ha nekiállok, akkor mindegyikbe öntök. A nagy (dupla formához) majdnem tele a keverőlábasom vízzel, ebbe kb. 17 púpozott evőkanál gipsz kell. A normál formához háromnegyednyi vízhez 13; a kicsihez félvízhezKép 11. Nem szoktam a formába önteni a vizet először és úgy a lábasba, mert nagyjából jó a szemmértékem és már kitapasztaltam; de ha mégis van maradék, akkor megy a csikóhal formába -de majd én is veszek valami hűtőmágnesnek valót, mert már a tízezredik csikóhalat gyártom és fogalmam sincs, mit lehet ennyivel kezdeni. Na jó, mondjuk a fiam besegít, mert amortizálja rendesen őket Kép

Feltűnt, hogy ma reggel milyen későn jöttem? Szaffi cica hajnali 3-kor úgy döntött, mily szép is ez a hajnal, hát ne aludjunk! És 5 óráig így is tett... Gagyarászott, sikongatott, rúgkapált, engem karmolászott, szóval mindent elkövetett, hogy bebizonyítsa, neki van igaza. Úgyhogy gondolhatjátok, hogy nézek ki Kép

Nagyon álmos Jamina
Ui: aki a fenti gügyögésemet Csi irányába komolyan vette, az nem a barátom!
jamina
 
 


Phaedra

Nagyon jók a képekKép!

Panda
Ne merd azt állítani,hogy nem csak én szeretem a napraforgókat,mert harapok!KépDE IGEN!Mert ha mást állítasz,akkor nem lesz az enyém az összes!!!KépKép
Sóderest elolvastam és tetszik az ötlet,el is fogom készíteni!!!Hogy ne csak neked legyen olyanKépKép!
Egyébként díszállat boltban nem próbáltál még sóderhez jutni?Mert ott van olyan,amit szerintem nem kell szitálniKép.Ha már megvolt,akkor tekints tágytalannak...meg a sódert isKép.Homokkkal nem próbálkoztál még?És 180,kék szemű,izmos feketével?KépKép

Jamina

Kb keddre,ha hétfőn nem jön közbe semmi és tényleg!!! fel tudom adni a csomagokat!Annyit variáltam pénteken,hogy feladni már semmit nem tudtam.Ja de,az alkotást...KépNem jött össze semmi.De tegnap igen!!!Kép
Kávé megvolt?Kép
Agrár mi vagy?KépIsmerős a témaKépKép...

GigócaKép

Levél megy, és a pontos rendelés is!Gyurmából lehet kérniKépKép?

Csi

Jó a csempe-járólap dolog!KépDe milyen virágmintával van bajod?Vagy az nem ezen van?Már megint sokat kellett olvasnom és összekeveredett bennem mindenKép.
Szerinted Supralux jó papírdobozra is?Mert a vizes festék nem fedi jól.Mármint a diszperzit és ott áll félig készen és Jamina szalvétája csak rá várKép!

Zsunya

Akkor ezért volt olyan sok muslica a képernyőmönKépKép???

Anyapoc

anyapoc
 
 


A szalvétalelőhely az Dunaharaszti. Csak gondoltam megkérdezem, a tájékozódás végett. Van itt egy hobbibolt, amilyen szuper felszereltségűt és nagy választékút nem tudok Pestországban. Most butaszinű szinesceruzákat vettem. Olyan majdnem neon szinűek, és mégis fognak rendesen. Kép

A likőrt nagyon szeretem, nem tudok küldeni mert megiszom. Kép Gyakorlatilag az egész üveggel megittam. De ollllyan finom. Kép

Zsunya az iszák

zsunya
 
 


Ez a fránya gép megint kitolt velem,de akkor is én győzök!!!És győztem!

Akkor enyim új cuccok:

papírnehezék Jamina szalvétájával
másik papírnehezék,nem túl jó megvilágításban
a ládikó zsidócseresznyével

anyapoc
 
 


Anyapoc
Kép
Szupi lett mindhárom cuccKépKép KépKép. Levelet várom. A gyurmiból azért nem kapsz, mert még nem volt szívem kibontani, és mivel levegőn szárad, nem tudom most biztosítani a hermetikus lezárást.

És én most szomorú vagyok, mert bár lenne időm kreatívkodni, lévén egyik gy. sincs itthon, még a gép billentyűit is alig látom a náthőától.
gigóca
 
 


Anyapoc!
kicsit tényleg összekeveredtélKép
Phaedra mondta, hogy ő is szereti a naprapörgőt, de akkor ezt titokban tartjukKép
Jamina mondta a járólapot, nem énKép De tényleg jó tipp!
És Phaedra virágairól beszéltünk, mert az egyik képét decoupage papírból készítette...
Egyébként jó lehet a Supralux papírdobozra is, mert nekünk azért van itthon, hogy a fűrészporos, diszperzittel festett tapétáról el tudjuk tüntetni a gyerekek kéznyomait.Ez wallkyd falfesték, alkidbázisú. Gőzöm sincs, ez mit jelent...(Zsunya?)Engem meglepett, hogy nem csúszik le a fémrőlKépHa tudnám fektetve szárítani, akkor elég lenne egy réteg, csak nekem megfolyt, így marad a kétszeri átfestés. Bár, egy réteg után is úgy fed annyira, hogy mehetne rá a szalvéta.
Van hozzá Supralux színezőpaszta is. Higító is kell hozzá, mert nem oldószere sem a víz, sem a lakkbenzin. Ma nézek árakat, ha tudokKép!

Jamina!
Jó reggelt!!!
Ne magyarázkodj, ebből már úgysem jövünk kiKép
Tudom, most olyan depi vagy, hogy mindjárt öngyi leszel.
NaugyehogylehetmégfokozniKép
Arányok--Kösz.Kép Talán egyszer a víz mennyiségét is lemérhetnéd a kedvemééért...
Nem öntöttél még homokozó formába gipszet? Kölyöknek van itthon traktoros homokozója, és eddig nem láttam gipszformát, ami traktor formájú lenne. Csak be kéne kenni valami maszattal, talán mosogatószer???
Lehet, hogy mégiscsak kibontom azt a nyüves formát!

Sóder, és társai--Van egy nekem nagyon tetsző zúzalék, a zeolit. Kicsi lemezkékből áll, olyasmi, mint a mészkő-zúzalék (talán az is). Ezt úgy pucoltam meg a minap, mint régen a mákot nagyanyám, hogy egy nagy edénybe öntöttem egy másik edényből, jó magasról, így a szellő kivitte az elporladt zeolitot. Nagyon szép anyag, macskaalom néven is árulják, most vettem egy zsákkal, kb hatszáz forintért. Dekor-célra szerintem életem végéig elég lenneKép
Tegyek fel képet róla?(mármint a zeolit-szemcsékről).

Jó napot mindenkinek!
Zsuzsának jó ünneplést!

Sziasztok!
Csi
csii
 
 


Már megint mindenki egyszerre van a neten...
Zsunya!
Az (is) a világ másik vége nekemKép
Anyapoc!
Miből van a nehezék alapja? Kő?
Gigóca!
Jobbulást!
Én is pont emiatt nem bontottam még ki a gyurmát... Bár állítólag elég egy jól záró műanyag doboz, bene zacskóban a gyurma. Én sem vagyok bátorKép.
csii
 
 


Csi, Jamina akkor hagyjuk ezt a tali dolgot. Ha nem megy, nem kell erőltetni. Kép

Jaj. gyerek visit mindjárt jövök

zsunya
 
 


Egy megoldást látok: rendezzünk telefonos konferencia-beszélgetéseket Kép
Jamina
jamina
 
 


Újabb ötlet alapra: GIPSZKARTON! Remek struktúrája van: enyhén rücskös a felülete, eleve fehér, tehát még alapozni sem kell, és ócsó is, ~400Ft/nm.
Izé... most találtam a garázsban Kép Nálunk a garázs tele van meglepetésekkel Kép és még nem is tudom, mi van leghátul!
Holnap megyek Esztergomban Sz. István-napi kirakodóvásárba, ha látok valami jó ötletet, megírom.
Jamina
jamina
 
 


Csí

Hát ez cikiKép!De mentségemre legyen mondva,hogy Panda is írt a napraforgókról és mindkettejük P-betűsKép,De akkor tényleg ne mondd senkinek!
Szóval fémre is érdemes kipróbálni a festéket?Hűtő????KépKép
A papírnehezékek alapja gipsz.Az egyik a túrós doboz, a másik egy mikrós süti doboza,csak nem látszik a formája igazán.
Ha minden igaz, az általad emlegetett macskaalomhoz hasonlót lehet kapni "halalomként" sötét színűben is!Meg mindenféle extra kavicsot,kisebb méretűeket,ami akvárium aljába való.Kép

Gigóca

KösziKépKépKép!A gyurmával csak vicceltem!Lehet,ki sem tudnám szedni a csomagbólKép!Majd beszerzem én is,csak először az elhatározás kell!Ha működik a freemailem,akkor írok!És szintén jobbulást!Kép

Panda

Akkor nem szóltamKép!De a sóderes dolog áll!Kép

Phaedra

A napraforgó ügy Rád vonatkozikKépKép!És a képek akkor is jókKépKépA napraforgósból síma kép lett?

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc!
Hááát, azt nem merem bevállalni, hogy lekenessem a hűtődet Supralux-szal...Ha venni kell, akkor inkább a Trinát. De lehet, hogy annál már van jobb is, én itt elakadtam. Régen a munkahelyemen trináttal festettünk fémet, a Supralux mégiscsak falfesték...Nemtom.
Halalom--ez az! Én is annak vettem, kültéri halaknak. Gondolom, a beltéri halak alá festik be...meg ha annak adják el, akkor az drágább isKép. Brico Store-ban vett télen a párom 50kg-os kiszerelésben, abból aztán az egész topik elszöszölne egy darabigKép

Ide is berakom a mai vadászat eredményét:

Lakkhenger nyéllel--ez egy olyan szerkezet, mint a teddy-henger, de méretét tekintve teddyke-hengerke. 11-cm-s szivacshenger van rajta, lakkok, festékek bugyborékmentes felhordására való. Megtekinthető itt, ára:359Ft.
Vettem hozzá két 11 cm-s lakkozóhengert 199Ft-ért, és két 5cm-s hengert 159 Ft-ért.
Továbbá:
--Supralux festékhez hígítót 659 Ft-ért.
--rétegelt lemezből készülő sz.képhez 210cm hosszú, 11mm-es félkörlécet (4mm vastag), 279 Ft-ért.
--100cm hornyolt tiplit 129 Ft-ért
--másfél méter styropor díszlécet 129 Ft-ért (Hobby Művésznél egy keret 540 Ft)
--Sárga pigmentet beltéri festékhez 339-ért. Ez u.az, mint az Aquacolor, csak abból most a sárga 599(?) Ft volt.
--Csiszolópárnát 177 Ft-ért.

Nnnna, ezt azért írtam le, mert nekem az első kérdésem mindig az, ha valaki valamit vesz, hogy milyen, mekkora, és mennyiért. Ja, meg a hol... ezek nagy részét a Brico Store-ban vettem.
A lapszabászatból a maradékokat kidobják a kukába, nem értékesítik(randa öregúr nem ajánlotta fel, hogy kukázhatokKép). Viszont állítólag némely OBI eladja azt, lehet benne keresgélni.
Mennem kell falat festeni, mert nem szárad meg reggelre...

Sziasztok
Csi
csii
 
 


'gelt!
Iszonyúan fáj a fejem, alig vártam, hogy reggel legyen. Mivel nagyon morc vagyok, nem rontom itt tovább a légkört, csk bejelentkeztem.
Ja, ma apika kiszedi nekem a garázsból a gipszkarton, én meg felszabdalom -állítólag sniccerrel is lehet, az talán még nekem is megy.
Jamina
jamina
 
 


Anyapoc, a hűtő lefestése a gond? (nem biztos, hogy birom követni... Kép) Azt lehet alapozni UNITOP nevü alapozóval. Az benne a szép, hogy fémen fán megmarad. Aszem. Aztán azt már azzal és olyanra amilyenre szeretnéd.

Jamina, mitől? Csak nem vagy másnapos? Kép

zsunya
 
 


Zsunya

Igen,igen, még mindig a hűtőKép!
Neki sem merek állniKép,de nagyon akarom!

Csi

Elképzelem,hogy előtted a Brico Store-os blokk..Kép!
Akkor nem is macskaalomként fut a zeolit?KépNem kemény az a kis feneküknek?KépÉn ilyet még nem vettem,de a finomsódert igen,régen,az olyan 50 Ft-os áron mozgott és kb 1 kg-os volt.De lehet,hogy nem isKép.Emlékszik már a fene!De majd járok arra és veszek,mert amit Panda emlegetett,nagyon tetszik.Csak azt nem tudom,ha keretként,de nem keretre akarom tenni,akkor hogy csináljamKép.Ezt most jól megmondtam,mi???Kép

Jamina

Nem lehet,hogy kimaradt egy kávé?KépÉn már túl vagyok rajta és semmi bajom!

Zsuzsa

Mail mant!

Gigóca

Neked is!Tegnap láttam csak legutóbbi alkotásodat,a repesztett kerettel!Nagggyon tetszik!!!KépKép

Na,megyek keretet festeni.De hogy mi lesz belőle...Kép

Csomagok ma mennek a postára,már szóltam nekik!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Nalam is most vendegeskedik a cser-fele szalvetaskonyv, erdekel valakit belole valami?

Hugom elso szalveta+repeszto probalkozasa:
nagy cserep citromokkal

Van gey olyan erzesem, hogy van tartozasom, de nem t'om mi. Ha valaki tudja, sikitsonKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya

IgenKépNekem csomag!Kinéztem a napraforgós és a mozaikos szalvétádat is!

Jamina,Csi,Zsuzsa,Míra

csomag elküldve,holnap már a postáson keressétekKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
valasszal meg, mert annyiert nem eri meg postaznom. Cimedet tudom?Kép

-Afonya
afonya
 
 


Nem tudod,de írok mailt és abban akkor mmég rendelek az Áfonya-katalógusból.KépTörpös van?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Áfonya,
felém -->csomag.

Kérem szépen, gipszkarton remekül működik. Bemerészkedtem a garász általam még sohasem látogatott részébe, és ott találtam DARABOKAT! Még vagdosnom sem kellett. Jól lehet vele dolgozni, bár alapozni mégsem árt, mert nem szép fehér ab ovo.
És akasztónak marha egyszerű belecsavarni egy facsavart, aminek karika van a végén.
Jamina
jamina
 
 


Gigóca újabb szalvétája, bár van aki már kapott belőle:

macik_léghajóban
gigóca
 
 


Vettem levegőn száradó gyurmát..Na,mit gondoltok,mit fogok vele művelni?Kép
Nem,nem szárítom meg az egészet...gyártok vmi domborművet,hátha nekem is megy!
Talán egy Lenin-szobrot?

Jamina

Nálunk az előszobafal van gipszkartonból.Lehet,hogy férj nem örülne,ha nekiállnék szétdarabolniKép?

Gigóca

Én is kéérreeeek !!!!KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Jut eszembe.Anyukám szerint a Budapest TV-n van kedden vagy szerdán du-onként vmi hobby-műsor,amiben nagyon sokat szalvétáznak.Nem tudtok erről vmit?
anyapoc
 


Látom alapoztok is. Én egy fa képkeretre akartam szép kockás szalvétát, és valahogy olyan halott. Mivel kellene aládolgozni? sofka
sofka
 
 


Sofka,

általában akrilfestékkel, de ha visszaolvasol, a lányok már több lehetőséget is leírtak.
Segítene, ha feltennél egy képet a kész műről, akkor tudnánk ötleteket adni.

Üdv Gigóca.
Mindezt jó szándékkal írtam.


Anyapoc, természetesen a te csomagodba is lesz macikás.
gigóca
 
 


Leányok,
voltam kirakodóvásárban; 2 kézműves-hobby sátor is volt, nem mondom meg, mennyit költöttem Kép Vettem repesztőlakkot, holnap kipróbálom...
Gipszkarton télleg jó, napraforgótKép tettem rá, enyhe sárga alappal.
Jamina
jamina
 
 


Úgy eltettem a ragasztót a gyermek elől,hogy én sem találomKépKép

anyapoc
 
 


Megvan a ragasztó!!!!Kép

anyapoc
 
 


Áfonya

az én szalvétáim közül egyik sem tetszik?
Különben nekem igértél elektronikus levelet, de nem jött. Ha vmelyik szalvétát szeretnéd, jelezz, mert akkor a héten megint tudnék egyszerre csomagokat küldeni.

Phaedra,
neked félretettem szalvétákat, de szerintem a héten sem találkozunk, mert a család lebetegedett

Üdv Gigóca
gigóca
 
 


Gyorsan megírom, mert reggelre effelejtem Kép
Olyat láttam ma, hogy nem a keretet repesztették, hanem a kép alatt a festéket, és arra rakták rá a képet. Jól nézett ki Kép!
Jóccakát!
Jamina
jamina
 
 


Zsuzsa


én általában úgy szoktam készíteni a gyerkőcnek, hogy a bútorhátulja, nekem fehér színű van, lealapozom, rá szalvéta, újra ragasztó, és készítek mindig eggyel többet, kicsi fiam részére.
Nálunk most megy az egyforma nagyságú de könnyű tárgyak gyűjtögetése, így 5-6 db-ot összefog, és nézegeti: Jaj de szép!!! felkiálltással.

Üdv Gigóca

Viszont érdekelne az a megoldás, amit Áfonya kislányánál láttam a képen, valami kirakó. Ha tudod írd majd le nekem, Légyszi!!!!!!!!!!
gigóca
 
 


Gigoca,
irtam mailt, benne a lista, keszuljKép
Tolem kerded a kirakot? Mert akkor nem ertem a kerdestKép

Jamina,
A Te csomagodat mar lassan egy hete cipelem magammal, elegge viseltes lesz, mire odaerKép Viszont majd tud meselni a mai Gyorrol sokat, annyi fele jartunk, nosztalgiazhatszKép

-Afonya
afonya
 
 


Anyapoc!
macskaalom=hahalom=zeolit=talajjavító. Sőt, van olyan ásványvíz is, amiben ez van, nagyon feloldvaKép

Áfonya!
Szerintem arról a kirákóról beszél Gigóca, amiről valahol említést tettél.Azt írtad, hogy éppen fested őket. Képet én nem láttam, de ha nem is egyről beszélünk, engem ez a festett is érdekelne. Jó a kézimunkába is...Kép
Ha a Cser-ben van valami, ami szerinted klassz, akkor rakd fel! Köszi!
Jut eszembe, pakk ment! Idegroham kerülgetett, mert a Herlitz féle boríték pont akkora, hogy nem fért bele a szelvéta...Itt matekoltam vele, aztán a felét összehajtva belegyűrtem. Majd kivasalod! Levélke nincsen benne, mondjuk azért, mert nem fért beleKép(no meg a párom itt tipródott a levélre várva, míg én tuszkoltam befele a szalvétákat)

Brrrr. Létezik, hogy benarkóztam a higítótól?
Bezárom a boltot, mert csípnek a szúnyogok, és viszi a szél a szalvétákat....

Joccakát!
Juj, bejött egy bazinagy sáskaaaa!

Csi
csii
 
 


Lepréseltem! Kell valakinek?
Névtelen
 


Áfonya,
csomagot nem cipelni, küldeni! Majd kikérdezem a SZkat, merre jártál, mit csináltál, kivel találkoztál... jó lesz az Neked? Kép

Csi,
az empátiám -jóval tovább fenn voltam tegnap este, mint azt a szervezetem megkívánta volna, mert egy mélt vártam egy telefonszámmal -ami még ma reggel sincs itt

Apácska betegecske, úgy látszik, nyavalyám fertőző volt, ágyba kérte (és kapta) a kávéját és most nyög (nem öntöttem le, nem azért Kép)

Alkotásban gazdag szép napot mindenkinek:
Jamina
jamina
 
 


Sziasztok!

Tudom en, hogy melyik kirakorol lehet szo (http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/30326.jpg), csak azt ugy vettem, penzert.... de igazatok van egyebkent, eleg egyszeru lenne hazilag megcsinalni, ugyhogy ma valamikor csinalok rola jobb kepet es leirom, en hogy csinalnam.

Csi,
boritek: hat en nem vacakoltam sokat vele, a5-osbe nem birtam beletuszkolni, igy ez maradt. Normalisan ert oda mindenkihez, nem gyurodott meg, nem azott el, stb?

-Afonya
afonya
 
 


Jaigen, megvalamik:

Lattam a probateruleten, hogy egy uj versenyzo a lathataronKép Jelentkezz, jelentkezz /a kepekkel egyutt, ne add felKép/

Es remlik, hogy volt valaki, akinek nem volt még cserealapja szalvetabol, az is jelentkezzen, en kuldenek parat. Kerestem, ki volt az, de seholsem talalomKép

-Afonya
Névtelen
 


Afonya,

n4eved úgy van ahogy a mailben leírtad, vagy van valahol ékezet??

Címezném a borítékokat.

Ja és arról a kirakóról lenne szó!!

Üdv Gigóca
gigóca
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?