Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Annamari,Solya!

Szerintem ha teljesen egészséges és még eddig a méhszáj is tartotta magát miért ne csinálná?A lényeg hogy rendesen táplálkozzék a baba érdekeit is szem előtt tartva,de az a 6 kiló tényleg nagyon kevés.
Én szerintem elértem a 20 kg-t
,most talán +5 van még rajtam de nem is erőltettem meg magam eddig igaz Gergő nemrég hagyta abba a szopit.
Tényleg ti hogy álltok a fogyókúrával?
Annamari,emlékszel a mellettem lévő ágyon volt egy lány aki a terhesség előtti farmrjában ment haza a babával?

Forgi
forgi
 
 


Sziasztok!

Jövő hétfőn én is megyek Vermes drbácsihozKépKép
Felhívott a kishúgom, hogy jó lenne ha elvinném egy jó nőgyógyászhozKépKép
17 éves a lelkemKépKép Úgy gondoltam, az első tapasztalat sokat fog számítani és ennél jobb doktorbácsihoz nem is mehetne!!
Úgyhogy lehet, hogy majd összefutunk. Én csak kisérőként megyekKépKép
Én is olvastam a Norbiékat de állítólag már 2 kg mot felszedett a 7. hónapra...
Én nem értek ezzel egyet, mert szerintem ilyenkor nem a fogyókura és az ugrabugra a lényeg.. de Ők tudják!!
Én biztos betolytam volna ha 7. hónapra csak ennyit híztam volna...sőt én összesen 9 kg mot híztam pedig ettem mindent de hát a "kövér alkatom" de én ettől megvoltam ijedve, hogy kevés!!!56 kg-mal mentem szülni pedig isten bizony nem ugrabugráltam és nem fogyókúráztam kartonszámra ettem a sportszeletet de el ne áruljátok senkinekKépKépKépKépKép
Picus
picus
 
 


Forgi: most 49 kg vagyok én ezt a szót hogy fogyókúra nem ismerem. Pedig én aztán mindent eszek, cukrot, csokit - imádom, a csokit kerek csokoládé, szögletes csokoládéKépKép- gyümölcsöt, jó pörköltöket,sülthúsokat, pizzákat ...bezzeg a Párom csak úgy szedi fel a kg-mokat mellettem. Mindig engem hibáztat, hogy azért nem tud fogyókúrázni mert jókat főzök...
Pedig tőlem ne várja, hogy én azért fogok Vele "fogyókúrás " kajákat enni mert Neki azt kell-ene. Akkor mi maradna belőlemKépKépKép

Picus
picus
 
 

 
 

Sziasztok!

Forgi!
Én a terhesség előtt igen keményen sportoltam, de pocakosan nem mertem megkockáztatni. Elméletben mindennel tök tisztában voltam, meddig mehet fel a pulzus, satöbbi, de nem mertem kockáztatni, mert a méhszáj sajnos teljesen észrevétlenül, előjelek nélkül is ki tud nyílni. Számomra úgy néz ki, hogy Réka nagyon meg akar felelni Norbikának, aki viszont egy felelőtlen, önző barom. Ez persze csak szvsz.
Igen, emlékszem arra a lányra, ő is járt babamasszázsra, pontosabban egyszer eljött Kép Őt nagyon irigyeltem! Mondta, hogy 8 kilót hízott csak. De ez alkati kérdés is lehet, meg attól is függ, mennyit rókázott az elején Kép Én is jó sokat híztam, de lement mind, pedig semmit nem tettem érte, szülés utáni első 3 hónap a zabálás jegyében telt.

Picus!
Ez szuper, akkor a következő Babanetes talit a Medservben tartjuk, Vermes dr ajtaja előtt Kép
Terhesség alatt rám ugráltak felfelé a kilók, amit így utólag nem bánok, csak a végén már nagyon kényelmetlen volt, fájt minden ízületem pocaktól lefele. Én Toffifee-t ettem dobozszám, meg iszonyat sok almát. Naponta kb 1,5 kg almát benyomtam, csak úgy, nassnak.
Hízás-ügyben nálunk is ugyanez van, én minden bűntudat és következmény nélkül megeszem a St. Jupát kétszemélyes csülöktálját tökegyedül, de a férjem hízós alkat, már többször leszidott, amiért meleg kajával várom, merthogy nem tud neki ellenállni és miattam hízik Kép Dehát én így szeretem, ilyen mackósan KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari:

KépKépKépPedig a rendelő elég kicsi de majd összenyitjuk a vizsgálóval meg a konyhávalKépKép
Szerintem is jó ha mackós a Párja az embernek egyet értekKépKépKép
Engem nem zavar a pocakjaKépKép
Az almától nem volt sok savad? Az elején én is rókáztam két kgmot le is fogytam de aztán vissza és az eredeti testsúlyomhoz mérve híztam a kilenc kgmot. Az elején semmi mást nem tudtam enni csak krumplit azt is csak vízbe főzve és ásványvizzel buborék nélkülKépKépKépha mást ettem akkor annyi volt pár percre rá már nem volt bennem...
De pl. a túrórudit még a 8. hónapban is kirókáztam szóval azt egyáltalán nem tudtam enni....KépKép
Picus
picus
 
 


Picus!
Mi Shine-nal a rendelés vége felé megyünk, az Neked is jó? Nem is tudtam, hogy ott van konyha! Kép
Én nem rókáztam a terhesség alatt egyáltalán, csak a vajúdás alatt, de az annyira jól bírt esni Kép Nem volt sok savam az almától, én sem értem, miért, de nem bánom Kép

Annamari
muter
 
 


Annamari: Balazs nagyon cukiKép

Beno Nandija gyonyoru, es olyan jo viszontlatni a korhazi kocsitKép(Bar Lackonak sarga volt a szivacsaKép)

Shine: hmmm, elkezdtem valamit irni, aztan eszembe jutott, hogy Dr. Vermes is olvas minket, igy inkabb visszafogom magamKép Minitali VermesnelKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Picus, Annamari: ez már tényleg minitali lesz! Kép
Tényleg, Picus, te honnan tudod, hogy ott a konyha?! Kép

Hajaj, szóval mindent olvas??!!!! Ö, most már mindegy, meg sem nézem, miket írtam!Kép Maradjunk a "Vermes szerintem is egy tündér" mondatnál. Kép
De most már tényleg elkezdtem parázni, hogy hétfőn hogy fog árni! Szerintem én röhögőgörcsöt fogok kapni. Mindig ez van, ha zavarban vagyok! Kép

Solya: igazából csak a mensi előtt szoktam görcsölni a dolgon. Na de akkor aztán apait-anyait beleadok! Kép De addig jó! rengeteget röhögünk a "nyomorunkon". Pl. el lehet engem képzelni, a testalkatommal, amint éppen gyertyába állva röhögök magamon. Párom most már hozzászokott, bár az elején megrémült a látványtólKépKépKép

Lányok: Norbi tisztára értékelési zavarokkal küzd! Múltkor valami szépségversenyen volt zsűritag, és tényleg vékony, csinos lányokra mondta , hogy ducik! Akkor mit szólna hozzám?KépKépBiztos nagy kihívás lennék neki! Kép De nincs velem szerencséje, mert én szeretem magam így ahogy vagyok. Kicsit gömbölyűbben, és a férjem is ilyennek szeret! Kép
shine
 
 


Shine!
Na a gyertyázás valahogy kimaradt a szexuális életemből KépKép Én úgy voltam, hogy MINDENT a gyerek érdekében, de a férjem véletlenül se érezze úgy, hogy ő egy spermagyár. Így inkább titokban a fenekem alá gyűrtem a párnát vagy ilyesmi Kép Persze mikor Balázs fogant, pont nem csináltam semmi hasonlót, szóval nem ezen múlik Kép
Norbinak szerintem komoly komplexusai lehetnek a saját exkövérsége miatt, ami mondjuk nem jó, de ez van. De hogy másra is kivetítse a saját önutálatát, az már kicsit túlzás. Főleg ha ez a más történetesen a párja, aki az ő gyerekét várja. Én egyszer pocakosan futottam a vonat után, hát a férjem úgy leszidott, hogy komolyan szégyelltem magam! És Neki volt igaza!

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!
Bejelentkezem újra, itt-ott voltunk, nem volt gép sehol, sok mindenről lemaradtam.

Benő-Nándi-Apa: Sok-sok puszi, szívből örülök és gratulálok, gyönyörű a picur, de tényleg. Minden elképzelhető jót kívánok Nektek!!

Shine!
Én is sokat gyertyáztam, aztán akkor lettem terhes, amikor petevezetés gyulladásom volt, lázas voltam és mindenből és mindenkiből elegem volt, leginkább a Klinikából,amit havonta többször látogattam ilyen olyan vérvételek miatt (hormonhiány illetve túltengés, csak persze a gyerekcsináló arányokkal ellentétesen).

Hajrá Vermes fan-club! Aztán nem zavarni a rendelést nagy vihogásokkal! Bár az sokkal jobb, mint faarccal ülni és izgulni.
Annamari!
Hogy érti azt, hogy rendbetenni baba előtt??

A Norbiékon én is kiakadtam, kíváncsi vagyok, mekkora gyereket szül a csaj. Szerintem pont az lenne a példamutatás, hogy most normálisan hízna, és utána szoptatás MELLETT fogyna le szép lassan. A Norbi meg elmehet a ... kapálni. Amúgy se tetszenek az ilyen kitenyésztett pasik. Valahogy nem normális, hogy csak a testével foglalkozik, nem? Én is tornázok rendesen, de azért nem megy az agyamra, persze nekem nem ez a munkám. Férj legyen csak nagydarab, és inkább főzzünk jól, mint rosszul, nem?
angi
angi
 
 


Annamari, kimaradt?*Pedig isteniKépKépKépKép
Na a párnáról jut eszembe. Erazmusznál olvastam, hogy hagyjuk a párnát magunk alatt éjszakára. Természetesen, kipróbáltam. Mitnemondjak, mikor hajnalban is csak forgolódtam, mert iszonyú kényelmetlen volt, hát bizony, gyerek ide -gyerek oda, akkorát repült az a párna! Kép Én meg végre aludtam! Kép
A férjemet ezek nem zavarják! (Max. nevet rajta. Ő nem hisz az ilyen "boszorkányságokban.") Sőt, minden reggel megkérdezi, hogy mennyi volt a hőm, meg mikor fog megjönni, meg ilyenek. De egyébként nem témázunk rajta otthon. Csak itt dumálok róla egész nap! Kép Mégiscsak jobb, mint dolgozni! Kép
Én sem hagyom abba a tornát, mert akkor tényleg nagyon elhíznék, de ha babás leszek, tuti, lejjebb veszem a tempót.(ez most úgy hangzik, mintha valami nagy sportbajnok lennék. ez nagyon vicces! Kép És főleg nem fogok fogyózni! Kép ezt könynű lesz betartani! Igaz, most is odafigyelek, mit eszek, de ha valamit nagyon megkívánok, nem mondok le róla. Pl. csokika. Kép
Valamelyik cikkben a Réka meg azt nyilatkozta, hogy arra büszke, hogy a csoportjából egy-két kismama még fogyott is nála. Szerintem a dokijuk nem találta ilyen viccesnek.
Na jó, abbahagyom.
puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok Lányok!

18.40KépKép az jóKépKép most kértem időpontot ..
Konyha: ott szoktam főzni mikor megéhezem a várakozás közbeKépKép
Amikor még kicsi volt az Andi és menni kellett beültettem magam oda szoptatniKépKép
Egyszer a Vermes dr ültetet be Valakit...meg ott szokott szólni az a jó "zene" egy recsegő rádióból sose hallottátok mégKépKépKépKép
Gyertyázás: én se csináltam bár nekünk nem kellett sokat várni az Andikára az első nekifutásra pedig hogy féltem, hogy nekem majd évekig kell próbálkozniKépKépKép

Shine: hát szerintem sok nő a fogyás rabja, még akkor is ha kismama....
én úgy vagyok vele amig nem leszek annyi mint a Párom addig nem zavarKépKépKép
Picus
picus
 
 


Picus: 18:30 Kép
shine
 
 


Sziasztok!

Amit a Norbiról írtatok azzal teljesen egyet értek.Ami pedig a feleségét illeti:valószínű hogy a média miatt tartja magát ennyire karban meg hogy jól fogyjon majd a kismamatornás kazija,de lehet hogy így érzi jól magát.Végül is nem mindegy?
A fogyókúra nem izgat különösebben,inkább tornáznék vagy jógáznék hogy jobban érezzem magam a bőrömben.A +5 kg sem olyan sok de ha a második baba után is majd marad valami az már nem lesz vidám.Csak annyira szeretnék formába jönni hogy a következő terhesség ne legyen megterhelő.
A párom nálunk is mackós:most 104 kg.
Még egy kérdés:Pajor profhoz nem jár senki?

Picus!
Nagyon szerencsés alkat vagy!

Forgi
forgi
 
 


Képzeljétek! Balázs kimondta a saját nevét!!! Épp a hűtőt nyitogatta, mikor mondtam Neki, hogy Baláááázs, erre Ő: Balááááá. Ha nem lett volna itthon a férjem, nem hittem volna a fülemnek, de Ő is felkapta a fejét és úgy megölelgettük a kis szószátyárunkat KépKép

Forgi!
Lola hozzá jár, majd idecsalogatom, hogy értekezzetek róla Kép
muter
 
 


Annamari: az nagyon jóKép!!
Én alig várom már hogy az Andi beszéljen két hete kezdett el mamamama meg hasonlókat de olyan édi Kép)
Bár nő a lelkem így szerintem nem lesz gondKépKép
Annamari a Te időpontod?
Picus
picus
 
 


Itt vagyok ám, sutyiban olvasok, csak nem írok soseKép
Forgi, mi amúgy a babád születés előtt váltottunk pár mélt a Prof kapcsánKép
lola
 
 


Nekem a 18:10 jutott, de tulképp hót mindegy, mert mindig vannak olyanok, akik nem jelentkeznek be, csak beesnek, mert nem név szerint hívnak, hanem érkezési sorrendben, ezért állandó csúszás volt. Bevallom, a terhességem alatt éppen ezért én sem jelentkeztem be sosem, de ma megjavultam Kép
muter
 
 


Mut,
tettem fel új képet a profilombaKép
lola
 
 


Szia Lola!

Lehetséges hogy nem emlékszem?!Bár azt kezdem észrevenni hogy egyre szenilisebb vagyok.Igaz,már több mint egy éve nem írtam ide,nem te vagy véletlenül akinek faros volt a babája és azon tanakodtunk hogy lehetne megfordítani?
Bocs ha tévedtem.
Ákos nagyon szép baba,gratulálok hozzá,így utólag is!

Annamari!

Nem tudom hogy ez a korral jár-e,de Gergő is előszeretettel próbálgatja a fejenállást!

Forgi
forgi
 
 


Annamari: na jó úgy én is voltam már, hogy nem jelenkeztem be de ki nem? Azt is ki kell próbálni:KépKép Az a néni aki felveszi a telcsit nem mindig ér rá én meg néha meg unom hívogatniKépKép
Picus
picus
 
 


Lola!
Igen, megsasoltam az előbb, nagyon profi kép Kép
Én profilomban is van egy vadiúj kép, egy bizonyos szülinapi bulin készült, ismerős? Kép
muter
 
 


Forgi,
lehet, hogy én voltam az, Ákos egy jóideig ült a fenekén, és az UH doki szerint sanszos volt, hogy úgy marad, de megfordult, és fejjel előre született meg, szerencsére.
lola
 
 


Szia Angi!
De jó újra látni Téged is Kép
Azt hiszem, Vermes dr vitaminokat, ilyesmit értett rendbetevés alatt. Egy rákszűrés is aktuális lesz lassan, szóval nagygenerálra készülök Kép
Annamari
muter
 
 


Érdekesek az időpontok. A Vermes ennyire precíz ebben? Az én dokim szerintem csak úgy sacc per kábé mond időpontot, de ott is érkezés szerint megy, úgyhogy múltkor másfél órát vártam, amin a szemem se rebbent ultrahangon, de egy magánrendelőben azért sokallom.
Na kíváncsi vagyok, összehasonlítás végett, jövő héten megyek a gerinc ambulanciára, májusban!!!!!!!! kértem időpontot, mostanra kaptam, ilyen távlatokban hogy tudják tartani a sorrendet.

Annamari!
A Dagályba mennyi a belépő? És mennyi a népsűrűség hétköznap du?
a.
angi
 
 


Angi!
Nem a Vermes mond időpontot, hanem egy nő, akit egy másik számon kell felhívni. Úgy vettem észre, kb 10 percenként ad új időpontot, tehát 10 percet szán egy betegre, ami nagyjából reális, legalábbis én eddig nemigen töltöttem bent ennél több időt. Sajnos, ennek ellenére nagyon sokat kell várni, mert mint írtam, sokan nem jelentkeznek be, csak megjelennek. Az talán segítene, ha Vermesdoki megkapná az utaslistát és név szerint hívogatná be az emberkéket, aztán aki nem kért időpontot, az így járt.
Én az időpontra hívásokkal nem szoktam megjárni, egy helyen jártam meg nagyon, a Sportkórházban, ahol mint kiderült, mindenkinek ugyanazt az időpontot adták, méghozzá a rendelés kezdetének az időpontját. Rendesek Kép
Dagályra 1200 a belépő és közepesen tömött szokott lenni azzal az egy alkalommal, mikor ott jártam Kép Na jó, régebben jártam ott, de az 8 éve volt, az nem mérvadó, gondolom.

Titeket nem nyom a földbe ez az idő? Én egésznap csak szédelgek és az előbb konkrétan elaludtam, míg Balázs játszott lefekvés előtt.

Annamari

Mégvalami: nézzétek meg ezt az oldalt, szerintem jó kezdeményezés, már be is regisztráltam a beregisztrálnivalót KépKép
muter
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik mindenki szédeleg,kevesen jártunk ma erre.
Tegnap este nem néztétek a Becéző szavak-at az M1-en?Olyan jót bőgtem megint rajta,az egyik kedvenc filmem.Ja és közben kivasaltam egy raklap ruhát amit a melegre való tekintettel gyűjtögettem össze.Valahogy tévézés közben jobban megy(?)

Forgi
forgi
 
 


Sziasztok!

Annamari megnéztemKépKép
Látom alkottál..A Vermes előtt ahhoz jártam aki alatta szerepel...hát ég és föld a különbség a két orvos között!!!!!! Nem bántam meg hogy váltottam!!!!!!! Pedig látod arról az orvosról is dicshimnuszt zengett valaki...
Nem véletlenül váltottam!! Az a doki mindig azt mondta ha annyira félek, hogy fogok szülni...ezek után mikor oda került a sor hogy Babát várok hát...nem mertem nála szülniKépKép És még mesélhetnék..Ki tudja így jó ez az oldalKépKép
Sőt aki azt a dokit ajánlotta nekem utólag tudom Ő se nála szültKépKépKépKépKépKépKépKép
Szóval nemtudom....ami az egyiknek jó az a másiknak nem biztos...
Bár van olyan ismerősöm akinek Vermes dokit és a másik dokit is ajánlottam s mindenki elégedett eddigKépKép Bár Csapónál még nem szült akinek ajánlottamKépKép, de a Vermesnél már igen ikreketKépKép
Picus
picus
 
 


Húúú szerintem ez borzasztó ciki azoknak, aki tarifákkal szerepelnek, merthogy ugye jogellenes.
Ti különben megkérdeztétek, hogy mennyi a szülés meg úgy az egész? Én sohasem, igaz, hogy amikor elkezdtem a dokimhoz járni, akkor még nem volt magánrendelése.
Amikor Andris született, mellettem egy anyuka Dabasról jött, náluk helyben van a terhesgondozás, a klinikára csak szülni meg egy-két uh-ra jönnek be, ő mindhármat ott szülte, de egyszer se választott dokinál, és így is meg volt elégedve, leszámítva, hogy az ügyeletes a burokrepesztéssel kicsit bénázott és legalább öt tűszúrásnyom csíkozta be a kisfia fejét Kép
a.
angi
 
 


Bocsesz, most látom a Vermes mellett is, gondolom ez a terhesség alatti magánrendelések tarifájának összege, nem??? a.
angi
 
 


Angi: igen de ez, hogy "terhesgondozásért kért" ez is hülyeség nem kérteKépKép én pl. nem annyiszor voltam Nála mint Annamari így az az összeg nagyobbKépKépKépKépKép
Oda inkább azt kellene írni terhesgondozási díj/alkalomKép

Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Annamari: látom alkottálKép Vermesnek biztos te vagy a kedvenc "betege". Kép Kép Szerintem most már neki kéne fizetnie neked! Kép
És ha írnak neked vele kapcsolatban, az is megjelenik majd, vagy csak egy vélemény? Mert ez így nagyon egyoldalú. Igaz, a mi Vermesünkről rosszat nem lehet írni, de esetelg a többieknél szóba jöhet más is. Ez a "Mi Vermesünk" úgy hangzott mint a Vuk-ban a "mi kakasunk". KépKépKép Remélem, ezt nem olvassa el! KépBár elég jó humora van! Kép

shine
shine
 
 


És azt olvastátok? "Mindenkinek ajánlom, aki emberi kapcsolatot is szeretne létesíteni az orvosával."
Kép kicsit félreérthető , nem? ! Kép Kép Kép Tudom, hogy nem arra gondolt, de vicces. Kép Vagy csak én vagyok ilyen "huncut"?
shine
 
 


Sziasztok!

Angi!
Én sem kérdeztem, mennyi a szülés, én a magánrendelés díját felszoroztam tízzel és azt adtam oda a szülés után. Egyébként a vizitdíj nem jogellenes, hiszen az Erzsébet krt-on cégként működnek. Akkor lenne jogellenes, ha a Klinikán is pénzt kérne, de ott nem kér Kép A szülésért pedig, mint mondtam, nem kért pénzt.
Egyébként ami vizitdíjként van feltüntetve, az a terhesgondozás alatt összesen elkért pénzt jelenti.

Picus!
Szerintem, ha egy A/4 lapon nagybetűkkel ki van írva a vizitdíj, azt úgy kell érteni, hogy annyit kér. A boltban sem kérik a pénzt, csak ki van írva a cuccok ára Kép
Ajánlgatással én már csínján bánok, 2 embernek is ajánlottam a Vermest, egyikük egyszer ment el, aztán továbbállt egy másik orvoshoz, a másik illető pedig végiggondoztatta vele a terhességét, aztán elment máshova szülni.

Shine!
Szerintem nyugodtan beregisztrálhatod mégegyszer a Vermest, úgyis ABC-sorrendbe teszik, így közvetlenül alatta fog megjelenni és akkor lesz több vélemény is.
Ezt az emberi kapcsolat-dumát nem én írtam, ugye??? KépKép

Annamari
muter
 
 


Persze az teljesen ok hogy a magánrendelésen tarifa van, azért privát és nem a kórházi ambulancia vagy az sztk, nekem csak az a furcsa, hogy a szülésért elkér egy konkrét összeget, már aki elkér, nem a Vermesre gondoltam, akit szerintem már mindenki veletek cukkol odabenn. Még jó, hogy jó humora van.
a.
angi
 
 


a: cukkol mért? Szerintem meg teljesen jó érzés lehet, hogy ennyire szeretik a "betegei"!!
S csak jót mondunk Róla - rosszat nem tudunkKép- akkor mért ciki ez?
Meg gondolj bele abba ha most egy teljesen idegen ember ide téved és mondjuk a SOTE II.szeretne szülni tuti, hogy megkeresi a dokinkatKépKép
Ha én lennék a helyébe engem nem zavarna, sőt szerintem meg jól eshet Neki, hisze a munkáját dicsérjük ami azt jelenti, jól csinálja ennél jobb visszajelzés meg szerintem nem is kell senkinek!!
Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Angi!
Egyrészt nem nagyon hiszem, hogy annyira nagyon belemélyednének az orvosok pár GYES-beteg anyuka irományaiba, hogy ezzel cukkolják egymást, másrészt a tapasztalatok azt mutatják, hogy a dokik elolvassák, levonják vagy nem vonják le a konzekvenciát, röhögnek egy jót és 3 perc múlva elfelejtik az egészet. Konkrét példákat nagyon szívesen írok magánban.

Azt hiszem, ez a fórum azért nyílt, hogy a SOTE II-n szerzett élményeket, tapasztalatokat megosszuk és ebbe keményen beletartoznak az orvosok is. Nyilván amelyikük nem bírja a kritikát, az nem olvassa vagy majd ha hülyeséget írunk, kijavít.
De felőlem akár hanyagolhatjuk is a dokikat és beszélhetünk a kölkökről, végülis őket is a SOTE II-n szereztük és sokkal szívesebben beszélek inkább róluk Kép
Az enyém például ma belebeszélt a fürdővizébe, aztán ledugta a fejét a víz alá. Hogy hogyan is gondolta ezt az egészet, azt nem tudom, mert mikor kiszedtem a víz alól, fuldoklott, igaz, nevetett is Kép A fejenállást még mindig bőszen gyakorolja, mostmár forog is közben, aztán felegyenesedik és úgy közlekedik, mint aki részeg Kép

Pirusékkal mi lehet vajon? Írtam neki sms-t 1 hete, de nem válaszolt. Biztos élvezik az új környezetet Kép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Hát Pirus biztos élvezi már az új lakást csak ott még azt mondta az elején nem lesz internet...pedig jó lenne tudni mi van Zsomborcival...
Hát Andikáról...ma elvittük az Árkádba nézelődni imádnivaló egy kölyök mindig mindenkinek eladja magát egy széles vigyorral de megfigyeltük, hogy először jól megnézi mi mit reagálunk a különböző emberekre és ha nem komolyan nézünk akkor vigyorog ezerrelKépKép
Holnap lemegyünk vidékre ezért lassan ágyikóba kell bújnom mert kileszek biztosKép
Balázs alkot látom írjad csak az élményeidet várom kb. mikre számíthatok pár hónap múlvaKépKépKép
Jövő héten leszünk 9 hónaposak uram atyám és még egy foga sincs az Andinak de mindent megrág mint a rossz öregek mi lesz már azzal a foggalKépKépKép
Protkóval indítunk vagy hogy is van ezKépKép
Jövőhéten itthon lesz a Párom szabin és ki akarom csalogatni egy kicsit pancsizni - csak az Andi miatt - valahova remélem sikerül...
De már előre hallom "már megint nem csináltam semmit a szabadság alatt"KépKép
Benőékkel mi van? Gyönyörű a kisfia!!!!
Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem, holnap estig már nemigen leszek netközelben, szóval én 18:10-re megyek a dokihoz, Shine, Picus, ha tudtok, gyertek oda előbb, én meg persze megvárlak Titeket, ha végeztem. Shine-nal tudjuk egymás számát, Picus, Neked elküldöm mailben és küldd el Te is lécci!

Benőre mindjárt rászólok, hogy hol bújkál Kép

Annamari
muter
 
 


Jól van na, elfelejtettem smiley-kat nyomni a végére a "cukkol" után. Szerintem is jól esik neki, nekem is jól esik, amikor megdícsérik a munkámat meg úgy általában, ha meg nem érdemelné meg, akkor nem írnátok(nk) róla azt, amit.

A betegek visszajelzésével kapcs:
szemészorvos mesélte, hogy ügyeletben hallotta, hogy az orvosi szoba előtt megállnak betegek, ki vannak írva az orvosok nevei, őket kezdte a két idős hölgy elemezni, aztán belemélyedtek a műtétek részletezésébe, az egyik elmesélte a beavatkozást: beleszúrnak egy injekciót a szembe, ettől elmegy a látás, majd letakarják az arcot hogy csak az operált szem látszik ki. Viszont fönn van egy tükör a plafonon, onnan LÁTTA, hogy az orvos egy kanállal kiszedte a szemet, majd valamit csinált vele és így tette vissza. A másik meg buzgón helyeselt, hogy persze, mert csak így tudják lekaparni a hályogot körös körül. Aztán rátértek az operáló orvos dícséretére, aki, magát vélvén felismerni, csendben maradt, és másnap egészségesen engedte haza a pácienst, akit sehogyan sem tudott kötéslevétel alatt meggyőzni arról, hogy műtét közben nem veszik ki a szemet. De hát én láttam, doktornő!!

a.
angi
 
 


Benő????

Picus
picus
 
 


Tudna valaki segíteni, hogy a Gimes doktorhoz hogyan lehet magánrendelésre bejelentkezni?
Előre is köszi.
O. Anna
Névtelen
 


Szia Anna!

Nem kell bejelentkezni, odamesz a korutra, azt hiszem 4 tol 7 ig van ott. Az elejen es a vegen vannak kicsit kevesebben. (szerda)
udv
Kakukkfu
Kakukkfu
 


Sziasztok!

Picus!
Benőékkel beszéltem, most nincsenek netközelben, de amint tudnak, jelentkeznek.

Angi!
Szemműtétekről tudnék mesélni, az mondjuk nem igaz, hogy elmegy a látás, meg az sem, hogy hályog-műtétnél kiemelik a szemet, de bizonyos műtéteknél kiemelik. Engem kancsalság miatt műtöttek és láttam mindent, egy idő után azt is, ami mögöttem volt Kép, de azt, hogy a műtőasztal fölött a plafonon tükör lenne erősen kétlem, hacsak nem valami szadista helyen műtötték Kép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Picus: nagyon édes a babád! Kép))))) Már az utcán is meg akartam csodálni, de aztán leállítottam magam, hogy ne legyek udvariatlan.
És minden oké volt a tesóddal? megnyugodott? Kép

Annamari: ez a szemműtétes dolog, főleg, hogy láttad, ami mögötted van, ez nagyon durva! KépKép

shine
shine
 
 


Annamari: hát Rólad mi ki nem derülKépKép
A nővéremet is műtötték kancsalság miatt de nem volt számára egy felemelő érzés ...
shine: köszönöm a dicséretet a Lányommal kapcsolatbanKép, de nagyon alkotott amig mi bent voltunk. Már megszoktuk, hogy sokan megcsodálják, de nem tudom mértKép, főleg idős házaspárok szokták órákig dicsérni KépKép
Nem tudom hogy honnan lett ilyen szép és aranyos de jó géneket örökölt ami bennünk kettőnkbe rejtve maradtakKépKépKépKépKép
Imádom Őt !!
A Húgom nagyon meg volt elégedve szerintem sokat számított a dr. úr hozzáállása. Nagyon rendes volt!!! Úgyhogy szerintem két év múlva úgyis ide szeretne jönni egyetemre úgyhogy egy újabb tábortagKépKépKépKép
Benőt meg azért várjuk ám!!
Picus
picus
 
 


Kedves Kakukkfu!

Köszönöm.

Anna
Névtelen
 


Sziasztok!

Valami kegyetlenül fáj a derekam és fogalmam sincs, hogy mitől. Nem tudtok rá valami jó gyógymódot? Fekve nem jó, ülve nem jó, sehogy sem jó.

Annamari
muter
 
 


Annamari!

Voltaren...kenőcs...csodákra képes!! Kérd meg a Párodat, hogy maszírozzon meg! Itt kezdődik a csodaKépKép
De tényleg jó..a Párom nagyon hátfájos és neki mindig segít na meg persze isteni a masszörnőjeKépKép

Picus
picus
 
 


Köszi Picus, sajna nem használt a masszír, pedig szokott. Remélem, nem vese-téma, mert akkor a veselógus fejére borítom az asztalt.
Megkaptam a mailedet, megyek válaszolni Kép

Mi lehet Pandával, LadányiKatával? Rég jelentkeztek...

Ja és ha nem haragszotok: a profi, pasis kakálást nem lehet elég korán elkezdeni...
Kép
KépKépKép

Annamari
muter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?