Új privát üzeneted érkezett!

Boszi: nálunk mindenki ekte kék szemű szóval elég nehéz lenne ha más színű lenne a szeme:):):):):):) még a szüleimnek is kék a szeme szóval a név kötelez :):):)

Bejglit mi is először készítünk vagyis a párom mert nálunk ő a cukrász van kedve hozzá nekem meg nincs igy ő süt én meg főzök :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szio! :)

Viki lezuhantam a hegyről,olyan balesetem volt sajna. :( Törés nélkül megúsztam,de az osztálykirándulásnak annyi lett. A szemem színe ez után pár hónappal változott meg,hogy mitől.... :roll:

Nika nem semmi,hogy nálatok mindenki kék szemű!:lol:

Itt továbbra is nagyon hideg van.
Ma voltam itt-ott ügyintézni,és közben a Balcsira is leszaladta.Csináltam képeket nektek. :wink:

Beiglit én még sosem csináltam. Most is a mamám sütötte. :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szép estét,látom nem volt ma nagy forgalom!

Csajok nálunk EXTRA-n beindult a fogzás! :( Gabika minden délután 17-től szenved,sokat sír,rág mindent. Ja és napi sokszor van kakija is! MA 5x volt! :shock: Kenem neki Dentonixal,de nem mindig veszem észre,hogy használna sajnos.
Úgy átvenném a fájdalmát.... :cry:
Ma este is elaludt,de zokogva felkelt. Most anyu van vele. Remélem azért jó éjszakánk lesz,mert holnap 6 előtt kelek,anyuval megyünk nagybevásárlásra karácsony előtt.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Jó reggelt!

Boszi: sajnálom Gabikát :( Nálunk még nincs fog, de a dokinéni már mondta, hogy csúnyán be van dagadva az inyje (úristen, ezt így irják? :oops: ), elindult a fogzás. De egyelőre nem venném észre Fannin, hogy fog miatt nyügös lenne.

Mi tegnap mindent megvettünk, még anyu ajándéka hiányzik, de azt a tesómékkal közösen vesszük, és azt ő intézi pénteken. Nekünk már csak karácsonyfát kell venni, de azt 23.-ára hagyjuk, mert nincs erkélyünk, és nem akarom, hogy karácsonyig le is potyogjanak a tűlevelek. Egyébként se szeretem, hogy az egész lakás tűleveles, csak Fanni miatt veszünk igazi fát.

Ja, és végül lebeszéltek a bejgliről, nem sütök... veszünk cukrászdában...

Kia? Rég jöttél? Lefoglal Levi? :D

horvviki
 
 


Sziasztok! :lol:

Jelentem az éjszakánk nagyon jó volt szerencsére.Gabika most is alszik! :wink:
Viki nekünk 5 hónapja fogzik Gabika,nem tudom még meddig tart.... :roll:
Na ma már nincs olyan hideg,talán ki is tudunk majd menni.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Voltunk kint sétálni,élvezte ám! :lol:
Most is alszik,csak ne legyen olyan nyügős,mint tegnap este!

Lányok ti? Nagy készülődésben?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én idáig takaritottam, vasaltam, mára befejeztem. Most már csak pihi van. Nem voltunk sétálni, mert nekem nagyon hideg van kint...

Kép Fanni próbál négykézlábra állni

Kép Új bodynk van - remélem olvasható a felirat

horvviki
 
 


Sziasztok!

Viki
Örülök, hogy Fanni ilyen ügyi volt az oltáson.
Szép a body!
Fanninak nagyon jól áll!


Nika
Szóval pék?
Irigykedem! Jó lehet, ha néha sütöget :P

Boszi
Sajnálom a fogzási fálydalmakat!


Bejglit ma vett Apa, így az letudva :wink:

Képzeljétek...
Már annyi kiló vagyok, mint a terhesség előtt. :lol:

Levi egyre ügyesebb, ma pl. már 110-et evett.
Ruhában , kaja után 4 kiló felett volt :wink:

Megyek, mert Anyós nem hagy....
Jobb lesz 3-asban :wink:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szio! :)

Viki nagyon jók a képek,és az a body! :lol: Hol vetted?

Kia nem semmi,hogy már minden kg lement,de te nem is híztál sokat. :wink: Én rajtam még 3kg van,a többi lement,de én 5-69ot szeretnék leadni,pedig a család szerint most nézek ki jól! :)

Karácsonyi előtt nagy balszerencse :cry:

Férjem elvesztett az övtáskáját benne a fél fizetésével és minden iratjával. :( Szegénynek ráment az ideg a gyomrára,állandoan a WC-ra jár.
Már összefolynak a napok is neki,mert 6-20ig melozik.
Holnap hívom a BKV-t a talált tárgyak osztályát és majd a rendőrségen is be kell jelenteni,de a párom január előtt nem tud bemenni a sok melo miatt! :( Abban bízzunk,ha a pénz nem is ,de az iratok meglesznek. Hátha vki megtalálja....
Ez azért nem hiányzott..... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Body: anyukáméktól kaptuk, majd megkérdem őket.

Kia!
Nagyon irigyellek, hogy visszanyerted az eredeti súlyod... Rajtam még mindig 5-6 kg plussz van... :( Apa mondogatja is elég sűrűn...

Boszi!
Szegény párod! Remélem nem volt sok pénz benne! Az iratok elintézése meg majd jó sok időbe fog kerülni... De most ezen már ne idegeskedjen, az a fő hogy karácsonykor együtt lesztek!

Ma is nagyon hideg van... Mikor megyünk már végre sétálni? Ilyen hidegben nem merem levinni, mert nehogy pont karácsonyra megint beteg legyen.

Kia! Ti hármasban töltitek az ünnepeket? Addig anyósod hazamegy?

horvviki
 
 


Kia ááááááááááááá dehogyis:):):):):):):) szerkezet lakatos :wink: :wink: csak mikor Gege megszületett és neki nem volt munkája azt mondta kipróálja ezt meg azt és azóta meg imádja csinálni és nem is rosszul én ma takarítottam ő meg csinálja a kaját meg már süti a bejglit:) holnap meg folyt köv mert csak a naygszoba van kész holnap meg a fürdő stb a maradék :):):):) Gartula a kilókhoz én mondjuk már kevesebb vagyok mint szülés előtt sőt már a kórházból is úgy jöttem ki na de én nem vagyok kis súllyal megáldva :):):)igy is van rajtam vagy 30 kg plusz :)

Gege tudománya narancshéjával a kezében amit hisztivel elkunyizott és nem akarta lerakni :):):):)
http://www.freevlog.hu/video/10030.htm

Viki: lehet olvasni nagyon jópofa és kislánykád is nagyon szép jány :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :lol:

Nagy öröm ért reggel. A Jóisten velünk van látom. :)
A helyzet ugyanis,hogy meglett a párom övtáskája hiánytalanul. :wink: A munkahelyén volt.
Amúgy elég sok pénz volt nála,így is örültünk,hogy meglett.
Nika nekem nem jeleníti meg a videót! :roll:

És mégegy örömhír:

GABIKA FELÁLLT AZ ELŐBB 2X is! :lol:
Persze azt a pillanatot kaptam el,mikor már dől el,de mindegy,lesz mér rá ugyis alkalmam! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Örülök, hogy megvan az övtáska és minden benne van.
Gratula - Gabika ügyes!
Mi - ki tudja mikor fogunk eljutni erre a szintre :P
De ráérünk... szeretem az ilyen piciket!

Viki
Igen, hármasban leszünk...
majd rakok fel képet!

Nika
Pedig azt hittem, hogy ...
De azért - akkor is jó, hogy süt :wink:

Levinek vacsizni kellene - remélem lassan felébred.

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :lol:

Gabika ma reggel 8:30ig aludt,reggelizett és 9:30kor már aludt is megint! :wink: Most játszik éppen,nemsokára ebéd lesz!

Továbbra is sokszor kakil egy nap,6x! Nagyon kicsípte a kis popsiját,megérem kenni. :roll: Remélem majd helyre jön neki!

És már csak 2 nap és szenteste és újra látom a páromat! :lol:

Mi ma a mamámmal készítjük a töltött káposztát. Anyum karácsonyi ünnepségen van 12ig. Én már kitakarítottam,feldíszitettem a lakást. A fenyőfát valószínű,hogy holnap este már feldíszitjük!

Menű mi lesz nálatok? :D

Mi ma még sütiket is gyártunk szerintem!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszibaba: Gratula Gabikának! :D És örülök, hogy meglett a táska is :)

Mi is feldiszitjük a fát holnap este (bár még meg sem vettük..., majd ma). Én nem főzök semmit. 24-én ebédre anyóshoz megyünk, aztán vacsira át az én szüleimhez. 25-én ebédre párom keresztanyáékhoz, vacsi ismét a szüleimnél, mert jönnek a nagymamámék, keresztszüleim stb.. 26-án elvileg otthon vagyunk, de hát csak csomagolnak már nekünk valami kajcsit :lol: Nem tudom, Fanni mennyire fogja birni ezt a két napot, hogy ide-oda megyünk... Biztos jó fáradt lesz, mert aludni nem nagyon fogják hagyni, meg hát nem a megszokott helyén lesz, nem fog olyan jókat aludni... De legalább lesz kibúvunk, ha megunjuk a vendégeskedést... megmondjuk, hogy Fanni fáradt mennünk kell... :)

Reggel 8-ra jött apukám Fanniért, átvitte magukhoz, igy én még befejeztem a lakás takaritását, csillog-villog minden. Még egy kis karácsonyi diszitést is csináltam. Persze csak addig van rend, mig apa meg Fanni haza nem jön... :D

Kia! Hidd el nagyon hamar repül az idő! Szinte még csak most született Fanni és már elmúlt 4 hónapos... Nagyon gyorsan nőnek.

horvviki
 
 


Sziasztok!

Levi ma nagyon nyügi.. a hasfájás :evil:

A Karácsonyi menű?
A halászlé tuti...
Apa főzi :wink:

Megyek simizem, nagyon nyöszörög... alig aludt délután.

Viki
Holnapra BOLDOG NÉVNAPOT!!


Anyós ma hazament , 3-an maradtunk :wink:

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ma én is takarítottam anyuéknál,szép is lett minden! :wink: Délután meg megsütöttem a Duna kocka tésztáját,holnap kerül rá a krém és a máz majd! :)
Páromnak még holnap is melo sajnos. A héten 80 órát fog dolgozni összesen! :shock: Hétfőtől-péntekig 6-20ig melozott,3:50kor kelt minden nap. Ma 6-18ig volt,holnap 6-15ig lesz+takarítás és elsztámolás+ajándékosztás vagy vmi!

Itt nem volt ma hideg,így jót sétáltunk! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki én se szoktam főzni karikor,csak sütni! :wink: 24-én este vagy anyuéknál,vagy anyóséknák vagyunk,utána másik szülők és szilveszter pedig otthon hármasban! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fanni ébren negyed 3 óta... Olyan jó nekem... :?

Kia!
Köszi a köszöntést :) Fannitól azt kaptam névnapomra, hogy kelhettem negyed 3-kor. No sebaj, előbb-utóbb elalszik... Fanni is nyügi 2 napja, pedig nem szokott ilyen lenni. Lehet a foga?
Milyen hármasban?

Boszibaba: Én párom is dolgozik még ma, mindjárt kel, fél 6-kor. Ő is hulla fáradt, alig várja az ünnepeket, hogy itthon lehessen. Bár pihenni nem fog tudni, mert ide-oda megyünk.
Szilveszter... Hát én úgy mennék valahova, de nem fog összejönni. Anyuék vigyáznának FAnnira, de hát ő nem hiszem, hogy elmaradna egy egész éjszakát nélkülem (na meg cici nélkül...)

Nika? KÉsz vagy mindennel?

horvviki
 
 


Az túlzás hogy kész de még pár apróság van hátra:) ma megyünk anyóshoz vasárnap nálunk ez szokás majd megyünk szerdán is karira de ez most csak a vsaárnapi családi ebéd :) amúgy bejgli kész töltöttkáposzta majd kedde vagy hétfőn annyira nem nagyon an kari hangulatom :)

nika70
Salgótarján
 
 


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kivánok!


Kép

horvviki
 
 


Sziasztok! :lol:

Viki kicsit megkésve,de én is nagyon boldog névnapot kívánok! :wink:

Ma megérkezett a párom is végre! :) Itt reggel óta szakad a hó,tehát pár év után végre fehér lesz a karácsony!!! :lol: Voltunk sétálni is a legnagyobb hóesésben.
Nálunk 17 körül lesz majd karácsony!

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk!!

Levi nagyon nyügi mostanában...
Éjjel pl. 4 órácskát virrasztottam vele.. :?

Ki tudja mi lesz ma is...

Egy hét alatt 370 gramm hízás - nem sok???

Állandóan eszik :)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Megvolt a család egyik felével a karácsonyozás, ma megyünk a másik feléhez. Fanni egész jól bírta, de nagyon elfáradt. 8-ra értünk haza, fürdés, kaja, és egyből bealudt. Most ébredt fel. Nagyon sok mindent kapott, pl. játszószönyeg, ruhák, új overáll, kiságy fölé játék, maci, baba, zenélős mesekönyv, szivacs kockák... És kapott egy autósülést, aminek apa is meg anya is nagyon örült :D Már tervben volt véve, hogy veszünk. Ma is későn fogunk hazaérni, de legalább nem nagyon kell altatnom Fannit.

Mellesleg Fannit a karácsonyfa abszolút nem érdekli, rá sem néz. Bezzeg a tévé, meg a monitor... Pedig a fa is csillog-villog... A játékokkal viszont most jól elvan.

Nika, Boszibaba, Kia, nálatok hogy sikerült a Szenteste?

Kia: sajnálom, hogy Levi nyügi... Fanni ebben a korban nagyon aluszékony volt, nem volt gondom vele éjszaka. Inkább mostanában kezdődnek a gondok az éjszakai alvással.
Hízás: hát én nem tudok neked tanácsot adni, mert én nem mértem soha Fannit, csak havonta a védőnőnél. 3500 grammal hoztuk haza, és 4080 gramm volt az első hónapos mérésnél. Aztán 4600, majd 5060, és 5750 most (egy hete mértük). Azt hiszem... De Fanni is állandóan cicin volt (még most is), majd ha többet mozog, akkor nem fog ennyit hizni.
Hasfájásra adtok neki valamit? Lehet a hasától nem tud aludni.

Boszibaba: ma reggelre nálunk is lett hó :D Mikor jöttök haza?

Ja, és a legfontosabb: Fanni már állandóan négykézláb van :D Most már teljesen meg tudja magát tartani, közben hintáztatja magát. Még az elindulásra kéne rájönnie...

horvviki
 
 


Sziasztok!

Viki
Akkor mi jól állunk a hízással :P
3240-nel jöttünk haza, most vasárnap 3840 volt.

A múlt éjszaka kellemesebb volt végre.
Csak enni kelt fel - itt aludt velünk - lehet ez volt most a "gyógyszer". :wink:

Néha tornáztatjuk, ha pl. nem evés után van, vagy itt alszik mellettünk, így nem sír annyit.
De a gyógyszertárban ajánlották az Espumizan cseppet - azt is kap néha (a gyermekorvos nem ajánlotta, azt mondta még korai) így nem fáj annyira neki.

Szenteste?
Pihengettünk hármasban.
Nekünk most Ő volt az ajándék.
Ha felébred le is fényképezzük a fa alatt :lol:

Szép napot!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Mai képek:

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt!

Kia! nagyon jók a képek :D Jobbak az éjszakák? Fanni is sokszor velünk alszik a nagyágyban. Ő is ott sokkal nyugodtabban alszik (na meg én is...)

Ma végre kicsit pihizünk, nem megyünk sehova, csak majd délután át egy órácskára anyuékhoz, de ők ugye itt laknak a szomszédban.
Apa ma beszereli az autósülést, meg lejjebb rakjuk a kiságyat, mert Fanni állandóan négykézláb van, és a popsija már feljebb van, mint a rács. Félek, egyszer kibillen.

Nika, Boszibaba? Hogy telt a karácsony?

horvviki
 
 


Egy pár kép a karácsonyról és a négykézlábas Fanniról...

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

horvviki
 
 


Sziasztok!

Viki
Az éjszakák sajna nem jók még most sem.
Most is alig aludtunk.

Kiváncsi vagyok a ma éjszakára...
Most evett, cserélünk pelust és...

Anyu ma eljött ismét pár napja.

Szép hatalmas a fátok!
Szépek vagytok Fannival.
Már tényleg nagyon ügyesen "áll négykézláb".
Szép a szőnyege...

Ma kapott Levi is egy játszószőnyeget.

Megyek...
Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Boszibaba, Nika merre jártok? :D

Kia:
Milyen volt az éjszaka?
Most lekopom, nálunk pár napja nem volt már éjjeli kelés... Felébred enni, de az 10 perc és rögtön utána vissza is alszik, és kb. 7-ig birja. Bár most az ünnepek miatt, sokat jöttünk-mentünk, el van fáradva.

Apa most 3 napot dolgozik, aztán 4-et nem. Igy most mi átjöttünk anyuékhoz, mert anyu nem dolgozik ünnepek alatt. Most nekem is van segitségem :)

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

26-án este megérkeztünk vissza Pestre! Minden jó volt nagyon,csak rövid. Képek fogalmam sincs mikor lesznek,mert az USB-m lent maradt,és csak azzal tudom feltenni a gépre őket! Most már rendeltem újat,de annak is kell min. 1 hét!

Lent nagyon szép fehér karácsony volt,pár év után újra!

Ma nagyon nincs jó kedvem! :cry: Mamámat most viszi a mentő a kórházba,mert a lábszárfekélye miatt olyan fájdalmai voltak,hogy semmi nem használt neki! Pedig karácsonykor olyan jól volt... :( Anyuéknak is szép szilveszter és újévük lesz! Ráadásul anyu egyedül... :cry: Most meg már én se tudok menni,amikor csak akarok,gyerekkel már nem olyan egyszerű,pedig tuti mennék ma le. Anyósékhoz vasárnap megyünk karácsonyozni.

Párom 2 ünnep közt is dolgozik,mert jön a Szilveszter ugye és akkor is sok húst vesznek!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok vagyunk csak eddig olvasó üzemben voltam és mivel Gabi itthon van keveset jutok a géphez.

Nálunk szolidan telt az ünnep sajnos anyagilag úgy állunk hogy nem nagyon volt ajándékozás csak a nagyitól kapott meg a nagynénitől de azért a szeretet ott volt nekünk majd jövőre talán más lesz és azt már jobban tudja majd értékelni:)

Kép

Kép

Kép

Kép

És megvolt az első hajvágás is :):) az utsó képen már hajvágás után van.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Boszibaba: sajnálom a nagymamádat. Az én nagymamámat is kihoztuk az otthonból ünnepekre, de már 25-én délután vissza kellett vinni, mert már nagyon el volt fáradva, és anyuéknál nagy volt a nyüzsi nem birta...Ő már ott érzi magát biztonságban... Emiatt anyu is szomorú volt, hogy már a családban nem érzi jól magát és inkább az otthont választja...

Nika: jó lett a frizura :D Hát mi még nem tartunk itt, nekünk alig van hajunk. Nekem is, mert az enyém úgy hullik, mint az állat. Nektek is volt hajhullás szülés után? Én már egy hónapja küzdök vele, lassan nem marad hajam. Apa meg tiszta ideg, mert minden tiszta haj. Már a lefolyót is szét kellett szednie, mert eldugult a hajamtól.... Nincs valami jó tippetek ellene?
És már mennyi foga van Gegének... :D

Kia: Éjszakák?

horvviki
 
 


Viki: 8 foga van már :):): Nekem is hullott és nem akarlak elkeserítenmi de úgy kb mostanára állt le:):):) Gege nagyon élvezte a hajvágást hangosan kacagott mert géppel vágtuk és bizsargette a fejét ez nagyon tettszett neki:):)

Bosziba: Sajnálom a nagyidat jobbulást neki

Kia: mizu?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :)


Mamámról továbbra sincs semmi jó hír! :cry: Anyukám nagyon fél,hogy már élve nem jön haza! :cry: 2 hétig min. bent kell lennie. A lábszárfekély mellett még a vérkeringése se jó! Ordít a fájdalomtól! :( Anyukám most egyedül van otthon,rá szakadt a nagy ház egyedüli ellátása! Úgy mennék haza,de Gabikával nem olyan egyszerű! Miért is nem laknak közelebb???
Anyu nem is szilveszterezik,de mi se nagyon szerintem. :cry: Ilyen rossz év végém még nem volt,és senkinek nem kívánom. Amíg bent van,még telefonon se tudok vele beszélni,csak érdeklődni lehet utána! Nagyon bízom benne,hogy tudják stabilizálni az állapotát olyan szintre,hogy otthon is el lehessen látni! És neki élnie kell még sokáig,hiszen Gabikának kistesót tervezzünk 2009-ben!

KARÁCSONY:

24-én délelőtt jött le a párom. Már reggeltől szakadt a hó,így pár év után újra végre gyönyörű szép fehér karácsony volt! 18kor volt karácsonyozás. Először mindenki átadta az ajándékát,utána volt ünnepi vacsora.

Gabika nagyon sok ruhát,mesekönyveket,hintalovat,ugató-autós kiskutyát,kirakót kapott anyuéktól.
Tölünk Fischer Price csigát,kisTv-t,ruhákat,játék fényképezőt és játék távírányítót!
Anyósékhoz vasárnap megyünk,ott akkor kapja meg majd!
Párom is kapott bent a munkahelyén sok italt a kedves vevőktől. Jelenleg 33 üveg van itthon. Ennek több,mint a fele pezsgő.
Gabika is kapott a vevőktől óriás plüss dinót,ruhákat,édességet,pénzt.
Párom fönőkétől óriási ajándékcsomagot kaptunk,amiben többek közt nagyon szép kis ruhák voltak!
Én a páromtól gyönyörű fehérnemüket kaptam,és kindertojásokat sokat,mert imádom!
Anyuéktól téli kabátot,felsőket,nadrágot,fürdőlepedőt,édességet kaptam.
Párom tőlem nadrágot,övet és Csillagászatos könyvet kapott. Anyuéktól fürdőlepedőt,webkamerát,Történelemi könyvet és édességet kapott. Közössen kaptunk még egy aprítógépet a babakajáknak.
Anyukám tölünk kapott szép kardigánt,könyvet,DVD-ket és nyakláncot.
Mamám kapott tölünk szép pulóvert,hagyományos ingás régi órát és sok kávét! Szóval gazdag Jézuska volt,most már csak egészség kellene sok a Mamámnak!!! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hú Boszibaba, mennyi ajándék! Tényleg gazdag volt. :D Meglepő, hogy a párod főnökétől kaptatok ajándékot... Én egy nagy multinál dolgozok, de nálunk a kari ajándék egy csomag, amiben egy üveg pezsgő, kávé és szaloncukor van... :shock: És már évek óta ez...

Remélem minél hamarabb felépül a nagymamád!

2009-es kistesó? Akkor 2008-ban neki kell állni a projektnek :D

horvviki
 
 


Minden évben kap ajándékot vagy + manit. Ez nálunk is így volt.
A 2009-es kistesót 2009 eleján kezdjük majd el. :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkinek jó volt a Kari.

Boszi a nagyidnak jobbulást!!!

Nekünk "csak" MANÓ volt az ajándék, és Apa kapott a cégtől (vagyis azon belül a szakszervezettől) szaloncukrot...

Manó kapott egy játszószőnyeget, és néhány ruhát - bár még van egy kis idő, míg fogja használni.

Nika
Látom nektek is kék-ezüst a fa, mint nekünk :wink:
Gege nagyon ügyesen mos fogat és jó a haja :P

Kistesó..
Én is tervezek, majd úgy kb 2011 körül - HÚÚÚ DE MESSZE VAN :lol: :lol:

Az éjszakák még most sem jók...
Remélem még 2 hét és jobb lesz.
Most kicsit többet pihenek nappal és éjszaka is, mert itt van Anyu pár napig.
Levi hasa még most is fáj, alig akar kijönni a levegő kaja után..
Ha lefektetjük már jön is vissza a tej, pedig csak 60-110-eket eszik... :shock:
Néha iszik kamillát..
Szóval nem könnyű..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Nem akarlak elkeseriteni, de a babák kiszámithatatlanok :) Látod, Fanni 3 hónapig átaludta az éjszakákat, aztán most meg... Tegnap éjjel 1-kor aludt el, és már negyed 8-kor felébredt teljesen kipihenten. Mondjuk azóta már aludt egyet.
Szerintem ha ilyen hasfájós, akkor rendszeresen adjál neki pár korty kamillát. A büfizésre meg állitólag az Infacol jó, úgy hallottam. Jó, hogy anyukád tud neked segiteni.

Most mi megint a kakival küzdünk. 4 napja nem volt. De lehet én rontottam el, mert sok mákos bejglit ettem (nem birtam neki ellenállni) és lehet a mák megfogta Fanni hasát... :shock:

Babaprojekt: én kb. 3 évre vissza megyek dolgozni, aztán jöhet a következő :D Egyelőre elég nekem Fanni :D

Mindenki otthon szilveszterezik? Nálunk lehet apa elmegy külön a haverokkal. Elengedtem... :) Mi meg Fannival lehet átmegyünk anyuékhoz. Jönnek apu tesójáék hozzájuk, nekik is van 3 gyerekük (2, 5 és 12 évesek), ott jól ellennénk, és még Fannit is le tudom fektetni, ha elfáradt. De az is lehet, hogy hármasban leszünk otthon, ha apa nem megy el. majd még ma derül ki.

horvviki
 
 


Sziasztok!

Ma délelőtt gyors leugrottunk még a Dm-be és boltba,nem szeretnék 31-én a nagy tömegbe menni majd. Hát elég hideg van,és ez a hósesés?! :roll: Vagy essen rendesen vagy sehogy!

Mamám még mindig nincs jól sajnos. :( Amin nagyon meglepődtem,hogy anyukám nem mehetett vele a mentővel. Tehát mindenki úgy megy a hozzátartózoja után,ahogy tud. Még az a jó,hogy egy kollegája elvitte,és a mentő után értek oda nem sokkal. Ha meg busszal megy akkor várni kell,a buszállomástól meg nagyon sokat kell a kórházig gyalogolni. Vonattal meg 2x át kellene szállni,és a vasúttól is nagyon sok séta a kórház! :( Szóval elég szépen ki van ez találva!

Viki én is visszamennék dolgozni,mert néha hiányzik ám a társasság! :( De,ha nincs hova...... Szar ügy,de ez van! Ezért is lett a kistesó előrehozva! Igaz a lakás már most kicsi,de majd elférük vhogy! :wink:

Ki hogy áll a kg-al? Én 8kg minusszal jöttem ki a kórházból. 5 volt még rajtam. Szülés után tegnap álltam rá a mérlegre először,és mostanában nem is fogok,mert semmi változás! :roll: 1 dekát se fogytam! Így jön majd a torna januártól! :wink: Muszáj lesz,mert nem érzem így jól magam,hiába nem vagyok kövér,és sokak szerint jól nézek ki!

Szilveszterkor mi 3-ban leszünk,de nem ünneplünk nagyon,csendes ünnep lesz a mama miatt! Mióta együtt vagyunk mindig 2-ben vagyunk,az a legjobb,most meg hármasban! :wink:
Az én párom nem nagyon megy el nélkülem,aminek örülök. Szeret sokat számítógépen játszani és olvasni,de legalább együtt vagyunk! :)

Viki remélem megoldódik a kakiprobléma!
Kia hát nem tudok mit mondani a hasfájásra,mert nekünk nem volt,de remélhetőleg megoldódik majd nemsokára!
Nika Gegének nagyon jó lett az új frizuja! :lol: 8 fog,az nem semmi! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Itthon szilveszterezünk 3asban:) apa most ment el póker partira a haverokkal mondtam had menjen :):) majd hajnalban jön valamikor :):):) addig enyém a gép gyerek kidőlt már alszik nem tudom meddig:):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Kaki még mindig nincs. Ma már valamit kell csinálnom... :( Valami mindig van, ami miatt nem nyugodt az ember.

Mi mindig mentünk valahova szilveszterkor. Ez lesz az első, hogy itthon leszünk. Bár még apa nem döntötte el, hogy megy vagy marad... Kiváncsi vagyok milyen lesz igy. Szerintem már 10-kor be fogunk aludni. Holnap ebédre megyünk anyóshoz, aztán délután még beköszönünk pár barátunkhoz, este anyuéknál, aztán meglátjuk. Ha apa elmegy, akkor mi maradunk anyunál, ha nem megy, akkor megyünk haza hármasban ünnepelni.

Én -10 kilóval jöttem ki a kórházból, azóta még 5 lement, de még 5-nek kéne lemennie. 65 kg vagyok, de én max. 60 szoktam lenni, de az is sok már nekem. Inkább 56-57 kg az átlagsúlyom (legalábbis ez volt). Még nem volt erőm elkezdeni ellene tenni, de majd ezt fogadom meg holnap, hogy jövőre (nyárig) leadok még 5 kilót.

Kia? Hogy vagytok?

Nika! 8 fog az tényleg nem semmi. Barátnőm kislánya most volt egy éves, és még csak most kezdett el jönni a foga. Azt hiszem 2-nél tart... És nekünk sincs még egy sem, de az innyével is nagyon nagyot tud harapni... Ezt minden szoptatásnál tapasztalom :)

Boszibaba!
Nagymamád jobban van?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Viki
Hogy alakul a holnapi nap?
Kakiügy?
Remélem már sikerült!

Nika
Akkor Ti is 3-asban... mint mi...
Apa már megvette a kölyökpezsgőt nekem :P

Boszi
A mamádnak jobbulást!!

Kiló...
Én tényleg annyi vagyok, mint a terhesség előtt -- ez nagyon tetszik :lol:
Most rengeteget eszek, még este 10-kor is néha...
Hajnalban pedig már korog a hasam :shock:

Holnap megy haza Anyu, így én leszek fent éjjel végig, ha fáj a pocak :(
Majd alszik mellettünk, ott megnyugszik..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ha holnap nem tudok jönni
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDEN "KIS CSALÁDNAK" !!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kaki még mindig nincs, pedig már szilva levet itatok vele...

Apa nem megy el szilveszterezni :D Azért igy jobb lesz. Majd este kicsit átmegyünk anyuékhoz.

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK!

Boszibabának: gyógyuljon meg a mamád
Kiának: múljon el Levi hasfájása és nyugodt éjszakákat
Nikának: még több fogacskát, és jövőre gazdag karácsonyt! :D

horvviki
 
 


Viki köszönjük szépen:)

Mára reggelre lebetegedtünk ketten gegével folyik orrunk ő még köhög is szegény úgy sajnálom amikor porszívózni kell nóziját:( de majd csak meggyógyulunk előbb utóbb.


Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Szép a képeslap!!

Mégis jöttem - Manó most pihenget..

Nika - Neked és Gegének jobbulást!

Fanninak egy nagy ... megkönnyebbülést!

Apa leugrott a boltba, aztán főzünk, ha hagy Levi.

Éjjel 2 körül aludt el, előtte szenvedett vagy 2 órát... volt 2 kaki is... aztán csak 6 után kelt fel :lol: De közöttünk aludt - itt legalább alszik. :wink:

BUÉK Mindenkinek!! Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Párom ma is dolgozik,majd 15 körül ér csak haza. Aztán szerintem alszik egyett,hogy éjfélkor fent tudjon majd lenni.
Én már megfőztem holnapra a lencsefőzeléket.
Estére szendvicsek lesznek,éjfélkor virsli és sajtos pogit sütök ma még.
Tegnap megvolt anyóséknál a karácsonyozás. 10-16ig ott voltunk. Abból a szempontból is nagyon jó volt,hogy nem kellett főznöm. :lol:
Gabika sok mindent kapott:bicikli,hinta,micimackós zenélő játék és vonatos zenélő játék,sogórnőmtől meg bébikockát.
Mi a párommal közössen CANON fotónyomtatót kaptunk,ami egyben fénymásol,scannel és faxol is! :) Én meg még plusszban kaptam Jennifer Lopez LIVE parfümjét,amihez szemfesték és szájfény is volt! :wink:
A 3D-s kockának nagy sikere volt! :lol:
Mamám kicsit jobban van,de azért még messze a teljes javulás.... Szerdán viszik érsebészetre majd,mert érszükölete is van. :roll:

Nika jobbulást nektek!
Viki remélem a kaki dolog megoldódik!
Kia nektek is minden jót!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba: lenyúltam a progit amivel a képeslapot csináltad apa már bohóckodott is vele:)
Azta micsoda pazar karácsonyotok volt:):):):)

Viki : drukk a kaksihoz szegény lány küldünk neki könnyebülést :):):):)

Kia mit főztetek? Apa most gondolt egyet és lángost süt :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?