Új privát üzeneted érkezett!

De jók lettek a képek.
Én átküldtem Annamarinak aki azt mondta ma felteszi őket, csak nem tudom hovaKépKépKép,- gondoltam legyen egy helyen..-
Holnap biztos elárulja, hol nézhetjük megKépKépKépKépKép
picus
 
 


Sziasztok!

Elnézést, de eddig varrtam, kettőig nem látok, már nincs erőm feltenni a képeket, de holnap isten bizony, bocsi Picus mégegyszer!

Annamari
muter
 
 


Annamari!
Ráér majd amikor lesz időd!!!
Ez miatt ne idegeskedj!
Mit varrtál?

Picus
picus
 
 

 
 

Sziasztok!

Picus is kitett magáért képgyártásban KépKép Itt vannak az általuk készített képek: http://kep.tar.hu/pocakpeti/index.phtml?aid=27582228

Picus!
Teszek fel róla majd egy képet, szerintem nagyon szép, egy kislánynak varrtam Kép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Köszi Annamari, hogy feltetted. nem mi csináltunk sok képet, a fényképezőgében van ennyi helyKépKépKép
Picus
picus
 
 


Sziasztok! Kép
Mennyi édes baba!!! Kép))))))))) Kár, hogy nem lehettem ott! Kép

Már írtam nektek, de valamiért nem örökítette meg a rendszer az utókornak, és eltűnt! Kép Na mindegy!

Orsoly: hétvégén, ha minden igaz, megyek Tarcsára. Tali?

Sziasztok, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Biztos nagyon jó volt a tali,most egy kicsit irígy vagyok de mi otthon voltunk Miskolcon.
Nagyon szépek a babák,végignéztem a képeket,mindenkinek gratulálok az utódokhoz!!!

Annamari!
Szívesen találkoznék veletek nektek mikor lenne jó?Mi Gergővel abszolút tudunk alkalmazkodni hozzátok.

Pussz:Forgi
Forgi
 


Sziasztok!

Voltam ma a Klinikán látogatóban, nem bírtam ki és megsasoltam az új szülőszobákat. Hát le a kalappal! Remélem, nemsokára belülről is láthatom majd!

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Forgi!
Lesz még tali aug. 5-én Kép
Millenárisba nekem akár mindennap jó, ha jó idő van. Pénteken jó Neked? Mondjuk itthon megtízóraizunk és úgy 11 körül ott leszünk. Szerintem meg fogjuk egymást ismerni Kép

Lányok!
Azt hiszem, Benő ma motyóval ment a Klinikára, lehet, hogy bent is tartották. Nagy drukk Neki!!! KépKép

Annamari
muter
 
 


Benő hajráKépKépKép

Picus
picus
 
 


Benot vegul megsem fogtak bennKép

Shine: tali nekem okKép melyik nap?

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok ismét!
No, itt van a ruci, amit varrtam: http://kep.tar.hu/pocakpeti/images/pic2908377.jpg

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Annamari, álomédes a ruha! Kép))))
Hajrá Benő!!!! Kép))))))

Orsoly: vasárnap megyünk ki. szülinapozni. Akkor jó neked?
shine
 
 


Sziasztok!

Nagyon drágák vagytok, hogy gondoltok ránk! Köszönöm!
Röviden a sztorink: A keddi CTG-n MenőManó keveset, sőt... nagyon keveset mozgott (előtte való nap sem aktiválta magát). Szerdán az újabb CTG-n viszont bekeményített és így meg is úsztuk a benntartást. Kép Holnap reggel újra dokibácsi, aztán remélem lassan a szülésnek is eljön a napja! KépKépKép, habár a kiíráshoz viszonyítva van még egy bő hetünk. Múlthét pénteken és tegnap este is nagyon úgy nézett ki a dolog, hogy indulunk a Klinikára, de aztán Nándi meggondolta magát és hagyta anyáját 2-3 órás fájdogálás után elaludni. Kép

Annamari! Te milyen ügyes vagy! Én max. a gombfelvarrást merem vállalni. Gratulálok, nagyon aranyos lett a ruha!

Benő
beno
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a dicséreteket, igazából a sapkát jól elizéltem és az utolsó este álltam neki mégegyszer, úgy, hogy még próbababám se volt, mert Balázs aludt KépKép
Benő!
Nagyon drukkolok Neked és nagyon irigyellek! Olyan jó "mindenórásnak" lenni, mikor mindenki azt várja, mikor robban már fel az időzített bombád, Te meg csak ülsz nyugiban, mert eszed ágában sincs még szülni Kép Mondjuk nem a legkényelmesebb állapot, de azért tökjó Kép
Aztán mindent elmesélni ám a vadiúj szülőszobáról is! Tessék vajúdás közben buzgón jegyzetelni! Kép

Képzeljétek, olyan zuhé kapott el minket hazafelé, hogy 3 saroknyira lakunk a Nagyvárad tértől, mégis teljesen eláztunk, mire a metrótól hazaértünk. Remélem, Balázs nem fázott meg!

Forgi!
Ha ilyen idő lesz holnap is, lehet, hogy inkább a Mammutban kéne találkoznunk Kép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Benő!
Annyira szorítok neked így ismeretlenül is!sokat gondolok rád és eszembe jutott milyen szép emlékeim vannak a szülésről.Majd meglátod mennyire fantasztikus és semmihez sem fogható érzés amjikor kicsusszan a bébi!Csoda hogy ezek a hülye hidegfrontok nem indították be a szülést nálad,pedig azt monják az szokott hatni.

Annamari!

A ruha tényleg nagyon szép,ügyes vagy.Úgy látom értessz ahhoz hogyan kell képeket feltenni,én sajnos teljesen amatőr vagyok:nem tudsz ebben segíteni vhogy?:lemezen van egy rakat kép Gergőbergőről és olyan szívesen megmutatnám nektek.Holnap jó az időpont a talihoz csak kérdés milyen idő lesz.Ha esik akkor hol találkozzunk?

Forgi
forgi
 
 


Szia Forgi!
Persze, segítek szívesen! Ha holnap találkozunk, elmondom, hogy kell, nem egy nagy ördöngősség!
Szerintem ha esik az eső, akkor menjünk a Mammut 2-be, Balázs imádja azt a nagy szökőkutat! KépKép Aztán majd meglátjuk, hogyan alakul az időjárás. Többiek, nem akartok csatlakozni?
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Annamari!

A szökőkút nagyon ok,Akkor maradjon a 11?

Forgi
forgi
 
 


Igen, 11 óra, szökőkút Kép
muter
 
 


Annamari és Forgi!

Annyira jól esik, hogy drukkoltok nekünk! Remélem minden a legnagyobb rendben lesz. Bizony én is nagyon bíztam a hidegfrontban, de semmi... Kép, hátha majd a meleg meghozza gyümölcsét Kép A vajúdás alatti jegyzetelést viszont nem igérem. KépKép

Benő
beno
 
 


Sziasztok!

Gyorsan csak annyit, hogy visszamentünk szülni.
A reggeli vizsgálat alapján a doki csak annyit mondott, hogy itt még ma baba lesz! A méhszáj két ujjnyi, a méhnyak pedig 1 cm. Elküldött sétálni, és megkért, hogy 12 körül menjünk vissza. Most így állunk. KépKépKép

Benő
beno
 
 


Úristen, Benő! Kép)))))) De jó! Nagyon nagy drukk, és helentekzz, ha tudsz! Kép)

Képzeljétek, a párom "ficánkái" tökéletesek! Kép Tökjótökjó!
shine
 
 


Sziasztok!

shine: "ficánkái" az mi?KépKépKép
BENŐ: hajrá!!!!!! Szorítunk és várjuk a híreket!!
Picus
picus
 
 


Picus: )
shine
 
 


Hú Benő, nagy drukk!!! A francba, ha ezt tudom, megnézlek, pont délben voltam a Klinikán!

Mi taliztunk ma Forgiékkal, tökjó volt Kép, majd teszek fel képeket is nemsokára!

Shine!
Gratulálok a ficánkákhoz, akkor mostmár nincs más hátra, minthogy tegyék a dolgukat! KépKép

Annamari
muter
 
 


Lányok, tud valaki elérhetőséget Orsolyhoz?
shine
 
 


Sziasztok!

Benő!

Nagyon szorítok neked,jelentkezz mihamarabb!

Tettem a profilomba egyet a kedvenc képeimből Gergőről,hét hónapos volt akkor.

Annamari!

Várjuk a képeket!Remélem nemsokára találkozunk.ű

Forgi
forgi
 
 


Sziasztok!

Na, feltettem a mai képeket, itt vannak: http://kep.tar.hu/pocakpeti/index.phtml?aid=27582228&beginnum=48

Annamari
muter
 
 


Egy elkapott üzenet Benőtől:

"Ma 13.55-kor 3100 grammal és 55 cm-el megérkezett kisfiunk, Nándor. Ő és anyája a legnagyobb egészségnek örvend. :-) Heni és Pali"

Nagy GRATULA Nekik!!! KépKép
muter
 
 


Gratulálunk Benőnek és családjának!!

Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Benő!

Nagyon nagy szeretettel gratulálok Nektek a kisfiadhoz,sok boldogságot és jó egészséget kívánok!

Annamari!

Imádlak a képekért,nagyon jók lettek!

Pussz:Forgi
forgi
 
 


HŰŰŰŰ Nagy gratula, ez aztán a rakéta baba !!!!!

Sok sok boldogságot, rendeteg tejcit Nektek!!!!

Történetet várjuk!!!

Puszi. : Katáék
LadányiKata
 


Shine, bocsika, elfeledkeztem benezni, en marhaKép Tudsz meg ilyenkor netezni? Muteeeer, dobj meg leci Shine telszamavalKép Jo egyebkent nekem a holnapKép

orsoly
orsoly
 
 


a telnet-re elküldtem a telefonszámot
shine
shine
 
 


Sziasztok! Régebben jártam itt párszor, igaz csak kis ideig, tanácsot kértem Tőletek dokival kapcsolatban, Benő akkor ajánlotta dr. Melczert, azóta hozzá is járok. Bár nem szoktam írogatni (nlcafén igen) csak olvaslak Titeket, így megtudtam, hogy Benő-(Heni) megszült, akivel azóta is e.maileztem. Holnap megyek a klinikára UH-ra, és szeretném meglesni, ha nem zavarom, ezért írnék neki sms-t. Tudja valaki a számát? Ha igen légy szíves küldjétek el e-mailben, vagy a 06-70-248-2840-re Köszi, Kati (+Mazsolka 33.hét)
lkati
 
 


Benő: nagy-nagy-nagy gratula! Kép))))))
shine
 
 


Shine! Jo volt talalkozni, kar hogy a ferjecsked hamar elrangatott, bar mondanam, mikor mentem hazafele, enyem is ramcsorgott hogy hol a feneben vagyok marKép Ilyenek ezek a pasik!

Csajok, a 2. tali nem holnap lenne? Bar en valszinu nem tudok menni, csak kerdezem...

orsoly

Ps: Benonek nagy gratulaKép
orsoly
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból, még Pesten, és én is úgy emlékszem, holnapra beszéltünk meg egy talit, sőt, mintha a Dagály is felmerült volna. Nekem most így egy hét után sürgős gyerekezni valóm van, de még beugrom legkésőbb reggel, hogy lesz-e valami a taliból.

Benőről annyit még, hogy minden rendben velük és holnap már haza is mennek! Kép Remélem, még elcsípem őket egy rövid kuksizásra reggel.

puszi
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Holnapi talira mi sajnos nem tudunk menni, de a többieknek nagyon jó mulatást!

Banő babája gyönyörű, mindjárt teszek fel róla egy csomó képet! Nagyon jól vannak, Nándi profi szopizó és nagyon nyugis baba KépKép

Annamari
muter
 
 


muter
 
 


Sziasztok!

Orsoly: tényleg jó volt talizni. meg jót is tett a nyűgös időszakomban! Kép

Annamari: édesek nagyon a képek. Szerintem, simán kinevezhetnénk téged a SOTE2 hivatalos fotósának! Kép)))

Nektek nem jött ki az allergiátok? mert én iszonyúan szenvedek tőle! Kép
shine
 
 


Hello!

Akkor ezek szerint nincs ma tali?! Sajnálom, a múltkoriból tanulva most apástul mentünk volna... Kép
Mindegy, majd legközelebb.

Benő,
ha nem találkoznánk, a csodagyereked gyönyörűséges!Kép

puszi mindenkinek:
Solya
solya
 
 


Solya!
Végül voltál bent Benőéknél? Én összefutottam a férjével, már pakolt a kocsiba Kép
Annamari
muter
 
 


Annamari,
igen, sikerült még varratszedés előtt elkapnom, és megcsodálnom őket! Mert nem csak Nándi gyönyörű, de Benő is nagyon szuperül néz ki: alig van hasa, és határozottan megszépítette az anyaság! Eddig is irigykedtem, hát még most! Kép Tényleg tündéri baba! Palival is találkoztam, annyira helyes volt, ahogy simogatta a fiát! Kép Mit csinálsz te ilyen sűrűn a klinikán? Ha nem túl indiszkrét?
Majd visszaolvasok ám, hátha lesz időm... Kép

Na mék...
sziasztok:
Solya
solya
 
 


Solya, Annamari: de jó nektek! Ti nemcsak képeken (bár ott is édes volt a bébi) láttátok! Kép Remélem, Benő jelentkezik hamarosan.

Annamari: szerintem Vermes hülyét fog kapni tőlem: hétfőre bejelentkeztem! Kép Nem gondolta szerintem komolyan, hogy 6 hónap után menjek vissza! De én igen! KépKépKép Lehet, hogy elküld melegebb tájakra, de én jól kitaláltam, hogy nekem hormonhiányom van Kép, és szeretném, ha megnézné. Kép

Orsoly: mi van veletek?
Többiek? Kép

puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Solya!
Mail ment!
Igen, Benő tényleg nagyon szép anyuka Kép Én is néztem, hogy alig van pocakja Kép

Shine!
Tényleg, milyen jó nekem... Benőnek a lelkére kötöttük, hogy el ne merjen tűnni, remélem, jól megijedt! Kép
Vermes doki szerintem nem küld el, tök lelkiismeretes! Nekem tegnap azt mondta, meg ne tudja, hogy úgy állunk neki gyereket készíteni, hogy előtte nem tesz rendbe. Úgyhogy én emiatt nem aggódnék a helyedben, amúgy én is jövő héten megyek hozzá, majd fogom a kezed és nem engedem, hogy bántson Kép

Annamari
muter
 
 


Annamari: okéKép))) Vermes szerintem is egy tündérKép Csak vicceltem. De azért biztos, hogy azon kiakad, hogyha megmondom, hogy simán diagnosztizáltam magamon a progihiány összes tünetét, és mivel 5x nem lettem babás, és a férjemmel minden oké, kezdem magam meddőnek érezni! Kép)) Szerintem tuti sokkot kap, ha meghallja. De nekem ez a (majdnem félév) is egy évenk tűnik!Kép

Benő!!!!! Gyere! Kép)))
shine
 
 


Sziasztok!

Shine!
Nem hiszem, hogy kiakad, hiszen lesz ideje felkészülni a hétfői találkozásra, merthogy állítólag nap mint nap olvasva vagyunk, olyannyira, hogy pl az egyik csecsemős nővér a Babaneten értesült Benő-Nándi születéséről Kép Na, szóval ha igazak a pletykák, a dokik jókat mulatnak a hozzászólásainkon Kép
A türelmetlenségedet amúgy megértem, de inkább próbáld úgy nézni a dolgokat, hogy tök izgi, hogy élesben mennek a dolgok és TÉNYLEG akármikor megfoganhat a baba. Így sokkal gyorsabban telik az idő.

Más: Ti mit szóltok a Schobert Norbi-Réka hozzáállásához? Norbi azt nyilatkozta, hogy megvetné a feleségét, ha terhesség ÜRÜGYÉN elhízna. Normálisak??? A csajszi napi 9 km-t fut a 3. harmad küszöbén és egyetlen kilót sem hízott még, mindezt orvosi engedéllyel. Szerintem nincsenek tisztában azzal, hogy mit csinálnak.

Annamari
muter
 
 


Annamari,
egy picit én is hallottam Réka véleményéből, úgy emlékszem 6 kg hízást engedélyezett a terhesség alatt. Kép Szerintem sem normális ez a hozzáállás, és ami a baj, hogy erősíti sok férfiban, hogy a nők soványabbak lehetnek már közvetlenül szülés után is. Kép Hiszen ha 6 hónap alatt nem hízott, az nem azt jelenti, hogy fogyott? Hiszen annak a babának és a környezetének is van súlya.
Mailt olvasom, amint tudom, jeléenleg ketten ülnek az ölemben. Kép
Solya

ui.: Shine, ne görcsölj, szerintem nem lesz semmi gáz, de érdemes utánajárni.
solya
 
 


Solya!
Pont ezt írtam én is egy másik fórumra, amin jól felhúztam magam! Hogy ha nem hízott mostanáig, akkor relatíve muszáj volt fogynia, hogy meglegyen az a 2-3 kiló, amit a baba+tartozékai ilyenkor minimálisan kitesznek.
Ami engem nagyon felhúzott, az a napi 9 km futás. Futástól nyílik ki legkönnyebben a méhszáj, tudtommal.

Annamari

Még egy kis adalék: ezt művelte ma a Fiam egész délután Kép
muter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?