Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Benő!
Mi 11-12 körül érünk ki Balázzsal pénteken. A játszó mögött leszünk, valahol a kőfalhoz közel. Te mikor érsz ki kb? Solyának tudsz szólni?

Forgi!
Én nem lakom annyira közel a Millenárishoz, de ki szoktam járni oda Balázzsal. Ha van kedved, csatlakozunk Hozzátok szívesen, bár azt nem ígérem, hogy mindennap Kép

Pirus!
A Millenárisban vannak fák és lehet, sőt KELL Kép plédet vinni Kép Nekem a Szent István park valamiért nem jön be annyira, de ha a többség azt akarja, akkor mehetünk oda is Kép

Lehet ma valami a levegőben... Balázs 3-szor akart fejest ugrani az ágyról, az utolsó percben kaptam el, pedig le tud már mászni ügyesen. A kisfiú pedig, akire vigyázok, simán kirohant volna az úttestre az autók elé. Az utolsó percben kaptam el, a pólója nyaka bánta.

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Annamari és Pirus! Most beszéltem Solyával, neki is jó a péntek délelőtt. Kép Ő is a Szent István Parkot részesítette előnyben és már 10 óra körül ott lesz a gyerekekkel.
Annamari, ha nektek is megfelel, akkor a tali helyszíne legyen a Szent István Park, időpontja péntek 10 órától érkezésig.
Lányok, a Szent István Parkon belül hol tudunk találkozni? (Én nem ismerem a parkot, olyan helyet mondjatok, ahová tájékozatlan is könnyen odatalál. Kép)

Benő
beno
 
 


Huhhh, most aztan jo nagy lett a kavarodas!

Beno! Bocsika, nem akartam hogy szomoru legyel, en anno azert nem mondtam idopontot, mert fene tudta hogy epp hol leszunkKép Sajna a delutan nekunk nem csak a meleg miatt nem jo, hanem ilyenkor Lacko joval nyugosebb is mar, plusz vezetni se nagyon merek pentek delutanKép Visszafele meg mar talan nem lesz olyan meleg, legalabbis legutobbi talirol este 6-7 fele jottem csak hazaKép

A delelott tok jo lenne nekem, de a Szip nem igazanKép Sajna vezetni nem merek meg odaig, csak az Orsig (ezert emlegettem az IkeatKép), de a Szip-be eljutni onnan bkv-val egy remalom. Na azert meg megprobalom osszehozni, vagy erot venni magamon es elvezetni odaig.Kép

orsoly
orsoly
 
 

 
 

Sziasztok!

Nekem okes akkor a Szent Istvan Park, nekunk kozelebb is van, sajna talalkozasi pontot en sem tudok mondani, max a Jaszain mekit KépKép

OFF
Pirus, tudod a telszamomat, lecci kuldd el a Tiedet sms-ben holnap, hogy a delutant lekonzultalhassuk, ha esetleg csuszas van, mert nem leszunk itthon napkozben, igy mailt sem olvasok.
ON

Annamari
muter
 
 


Annamari!

A Jászain a Mc azért nem jó, mert nincs pontos időpontunk. Én bizti, hogy nem tudok 10-re odaérni (azt sem tudom előre megmondani, hogy meddig fog tartani az ügyintézkedésem), addig meg természetesen ne várjatok rám.
Az az ötletem támadt, hogy add meg e-mailben a telszámod és én azt továbbküldöm Solyának, hiszen ő lesz a legelső anyuka ott, ezért ő a lesz a kiindulási pont is. KépKépKép

Orsoly és Pirus! Örülök, hogy kezd alakulni a dolog. Kép

a már kevésbé szomorú Benő Kép
beno
 
 


Csajok!

Most megyünk a kórházba, de ha visszajöttem, pontosan elmondom, hogy hol tudunk talizni!!!

Annamari! Küldöm a számomat!!!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Pirus: nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sajna a tali nekem nem jó, mert igaz, négyig dologzom, de utána megyünk névnapot köszönteni. Kép
De ti érezzétek jól magatokat! Kép Majd, ha egyszer én is babás leszek, akkor biztos könnyebben tudok csatlakozni. De hol van az még?!

shine
shine
 
 


Sziasztok!

Benő!
Hát én Solyának elküldtem a számomat, mikor indultak haza, de azóta se híre, se hamva Kép Elküldöm Neked, lécci Te meg küldd el az övét és akkor majd megkonzultáljuk Kép

Pirus!
Köszi, megkaptam!

Shine!
Mi ez a pesszimizmus, kéremszépen??? Lehet, hogy máris babás vagy KépKép

Orsoly!
Szerintem nem olyan vészes a tömegközlekedés az Őrstől! Kép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, élménybeszámoló később, mert még rengeteg dolgom van, és készülődünk a strandra is.

A lényeg: SZENT ISTVÁN PARK a Pozsonyi útról van a főbejárat, szemben van egy szökőkút, onnan balra egy játszótér. Az amelletti füves, árnyékos helyen kéne megtelepedni.
A 76-os és 79-es troli pont ott áll meg a park bejárata előtt. Illetve a Jászairól be lehet sétálni a Pozsonyi úton. Mi kocsival megyünk, parkolóhely is szokott lenni.

Orsoly, szerintem nem vészes bejönni a parkhoz. Ha gondolod találkozhatunk valahol és követsz engem.

Na puszi mindenkinek, rohanok, mert éhen halok!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus! Mert akkor jossz vegulis?Kép Es ha elvinnel minket mondjuk az Orstol? Neked az nagyon kiesik? Apanak ugyis lehet kene a kocsi, meg felek ettol a penteki forgalomtol. Pedig ra kene mar venni magam a pesti vezetesre is, akkor mar telleg el tudnek menni barhovaKép

Ha nem jon ossze, bkv-val hogy jutok el? Ezek a trolik a Keletitol mennek?

Ki jon akkor egyebkent? Solya, Muter (Annamari), Beno, Pirus, en? Kihagytam valakit?

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a Dagályról! Annamariék is kint voltak és nagyon jól éreztük magunkat! Balázs az életben is olyan huncut, mint a képeken és nagyon tetszett neki a pancsikálás. Zsombinak isKép

Orsoly, sajna nekünk nagyon kiesik az Örs, a Váci út mellett lakunk. Húha, azt nem tudom honnan indulnak a trolik, de azt tudom, hogy a Dózsa GYörgy úton megállnak. www.bkv.hu-n pontosan le vannak írva az útvonalak.

Most megyek fürcsizni!

Remélem holnap ki tudunk menni. Mindenképpen meg kell várnom, hogy meglegyenek Zsombi laboreredményei.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Régen irtam már ide.
Holnap mi is megyünk a talira. Már szeretnék veletek talizni.

Puszi

Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Mi is benevezunk a talira, udv,holnap
Kakukkfu
kakukkfu
 
 


Lányok!

Mi is nevezhetünk egy talira?
Vagy bennünket el is felejtetetek?
KépKép
Picus és Andika
picus
 
 


Picus!

Szó sinncs róla, hogy elfelejtettünk Benneteket!
Gyertek csak minél többen!

Remélem Benő már egyáltalán nem szomorú, hogy ilyen sokan lettünk így hirtelenjébenKépKépKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Éljen, mennyien leszünk holnap!!! KépKép
Mindjárt lesznek képek a mai strandolásról! Nagyon jó volt, Balázs rettentően élvezte a pancsolást! Zsombi egy kis Tündér, annyira jó baba, Pirusék meg mázlisták KépKép És ahogy kukucsozik a pelussal... Ennivaló KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!!
Na most jöttünk meg Balcsiról, mindenki olyan barna, hogy rá se lehet ismerni. Képek sajna nincsenek. Nem igazán világos: akkor holnap PÉNTEKEN a Szt István parkban vagy az ma volt és holnap a Millenárison? És mikor???!!!!!!
angi
angi
 
 


Angi!
Holnap a Szent István Parkban, 10 órától KépKép

Lányok!
Nem megy a kep.tar, így sajna ma nem lesznek képek Kép

Annamari
muter
 
 


Angi: holnap 10-tol a Szent Istvan ParkbanKép Ize, akkor hol is talalkozunk? Es kb ki mikorra jon?

Pirus! Sebaj, majdcsak odajutok valahogyKép

orsoly
orsoly
 
 


Lányok! Nagyon-nagyon örülök, hogy ilyen sokan leszünk a holnapi napon!
Akkor ahogy írta Pirus a park főbejáratánál a játszótér melletti füves, árnyékos helyen 10 órától tali. Éljen! KépKépKép
Plédről, innivalóról és egy kis nasiról ne feledkezzetek meg. Akkor holnap. Kép

Benő
beno
 
 


En csak egy kis jatszoszonyeget tudok vinni, telleg, aki kocsival jon, hozzon jo nagy pokrocokatKép

A kozelben van valami bolt arrafele?

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok, a főbejárattól jobbra van a játszótér!!!Kép

Nálunk esik! Mi legyen, ha továbbra is rossz idő van? A vizes fűre nem szívesen teszem le Zsombit!Kép

Orsoly! Bolt van, és a Jászain egy meki is.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Lányok nálunk is tök szar idő van, nincs valami olyan hely ami fedett és oda tudnánk menni?

Mert jó lenne talizni.

Pusz
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Itt is esik.
Westend? Az van a legközelebb...

Annamari
muter
 
 


Lányok!

Gyertek-gyertek tanácskozni!!! Nálunk újra elkezdett esni az eső, és férjem is hívott, aki nem messze dolgozik a SZIP-től, hogy ott is esik!
Jó, hogy pár napja még a kánikula miatt sípoltunk, most meg itt esik és nincs akciótervünk eső esetéreKép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Szia Annamari!

A Westendben hol?
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


A mozi szintjén! Délelőtt úgysincs mozi. Ha meg eláll az eső, kimegyünk a teraszra. Vélemény?
muter
 
 


Nekunk nincs esovedonk, nem tudok elindulni. Kép
kakukkfu
 
 


Sziasztok!
Elinduljunk akkor a Westerndbe?
picus
 
 


Most nem esik, de mit mondanak mara, ki fog derulni az eg?
kakukkfu
 
 


Picus!
Mi mindenesetre elindulunk, a mozi szintjén leszünk kb 10 órától.

Kakukkfű!
Azt mondják, ki fog.
muter
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jó a Westend. Akkor menjünk, oda jöttök? Mikor talizzunk ott?
andy78
 
 


Akkor mi is elindultunk!!!
picus
 
 


Sziasztok!

Most hívtam a kórházat, kb. 10-kor lesznek meg az eredmények, utána indulunk!

Sokáig sajna nem tudunk maradni, mert a férjemet vinnem kell a kocsijáért, mert feltörték szerdánKép és most lesz kész.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


okés akkor mi is olyan 10 felé ott leszünk.

Andy
andy78
 
 


Oke, akkor mi is odamegyunkKép En mar itt dekkolok ferjecske melohelyen, akkor Westendbe megyunk mi isKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Itt vannak a talis képek

/image{1}
/image{2}
/image{3}
/image{4}

Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Itt vannak a talis képek

Kép
Kép
Kép
Kép

Andy
andy78
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
andy78
 
 


Sziasztok!

Andi, köszi a gyors képeket! Márk is nagyon édes! Kár, hogy csak olyan rövid ideig maradtatok! Kép

Csajok! Én nagyon örültem, hogy végre már személyesen is megismerhettük egymást és a babákat is! Mindegyik kiskölök nagyon édes és aranyos volt!!! És a mamák illetve Andi papa is! És persze Benő is, aki még rejtette előlünk Nándit.
Már nagyon várom az újabb talit a Dagályon. Remélem szebb időnk lesz!!!Kép
Most megyek vissza dobozolniKép Ráadásul nem lett kész férjem kocsija semKép És még ma megyünk ki Veresre is.

Puszi Mindenkinek!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Benő albumában található néhány általam készített kép is.

Andy! Nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk egymással találkozni. Kép
A többieknek nagyon örültem. Kép

Benő
beno
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a tali!!!
Képek 1. adag: http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=2145
Képek 2. adag: http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=2146

Tegnapi strandolós képek: http://kep.tar.hu/pocakpeti/index.phtml?aid=27581372

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó volt a tali. Sajnos a képeket csak holnap este tudom feltenni, mert a saját gépeme most átdolgozzákKépKép s holnapra lesz kész.
De gyorsan elraboltam még egy kis időre.
Sziasztok Picus Andika és Andi papa.
picus
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó volt a tali. Sajnos a képeket csak holnap este tudom feltenni, mert a saját gépemet most átdolgozzákKépKép s holnapra lesz kész.
De gyorsan elraboltam még egy kis időre.
Sziasztok Picus Andika és Andi papa.
picus
 
 


Haliho!

Huuu, de gyorsak voltatokKép Mi kepeink majd holnap, de oszinten bevallom, en nem csinaltam tul sokatKép De ahogy latom, Annamari dolgozott helyettem is, suttyomban milyen sokat fenykepezettKép De klasszak a kepekKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Orulok, hogy lattalak benneteket, sajnalom, hogy hamar el kellett mennunk, de Emma rossz evo, es mashol nem hiszem, hogy hajlando lett volna szopizni.

Solya!
Neked kulon orultem, mert miutan olvastam a szulestortenetedet, nagyon kivancsi voltam, hogy ki az akibe ennyi iroi-muveszi vena szorult.Az irasod irodalmi erteku, es szivesen olvasnam kesobb egy novella kotetben! A gyermekeid pedig gyonyoruek!

Egyebkent minden baba nagyon edes volt.
A legkozelebbi viszontlatasig, udv,

Kakukkfu, Emma

Ja, Vojort nem hivtatok? Kép
kakukkfu
 
 


Kakukkfű! Ti is voltatok? Kár, hogy elkerültük egymást. Kép
Vojőrt is meghívtuk (a 2003. június 27-ei hozzászólásban 17h 54), de sajna nem reagált. Kép Hátha majd az aug. 5-eire eljön. Kép Az lesz a Dagályban?

Benő
beno
 
 


Sziasztok!

Tettem egy tutijó képet a profilomba KépKép
Nézzétek meg, Balázs melyik Internetes oldalt nézi éppen Kép

Annamari
muter
 
 


Annamari! KépKépKép

B
beno
 
 


Na itten van a kemeny 7 darab kep, amit a talin csinaltamKép

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=2169

Pusza: orsoly

Ps: Annamari, Balazs nagyon edesKép Lacko is billentyuzetfob, ha meglat egyet, elkezdi csapkodniKép
orsoly
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?