Új privát üzeneted érkezett!


Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
De vidám Jack, aranyos! :D

ayse
 
 


Sziasztok!

Visszajöttünk. :D
UH rendben volt, szépen növöget, méretek pont 36 hetesnek megfelelők, magzatvíz is van még elég. Az NST viszont majdnem nem lett OKs, először folyamatosan mozgott meg csuklott, utána meg nem volt hajlandó megmoccanni, értékelhetetlen volt. Ment a vacila, hogy meg kell majd ismételni, de aztán megettem egy karamellát, és a lányzó beindult, úgy ahogy kell. Amúgy méhszáj zárt, csak nagyon lent van beilleszkedve a feje, amit érzek is egyébként, mert szétszakad a keresztcsont-csípőcsont ízületem, és napjában 50x megyek pisilni.
Szóval még egy hétre visszajöttünk, de az NST-t egy hét múlva javasolta a dokibácsi, és akkor már jövő hétvégén úgy megyünk haza, hogy tényleg otthon maradunk Keszthelyen, mert ez az állandó ki be pakolás is fárasztó.
Amúgy jó kis hétvége volt, végre tudtam karácsonyi ajándéktémában is haladni, Bendegúznak megvan már minden amit Mikire meg karácsonyra terveztem, meg az is amit a Tesója hoz neki (egy legegyszerűbb fajta távirányítós terepjáró, irtó klasszul néz ki :) ).

Nem nagyon tudtam érdemben visszaolvasni, majd talán holnap.

Mindjárt meglesem még ezt a Jack videót!

Név témában totál csődhelyzet van. Nem gondoltam, hogy ennyit fogok rajta molyolni. :roll:
Az ősziben leírtam a legújabb verziókat, de azóta van még újabb is.. :lol:
Márta Flóra (mellette szól, hogy a papának tudom ez a vágya, nekem is nagyon tetszik hogy kis Márti, nem túl gyakori név, és a Flórával sztem tök jól hanzik együtt, DE lehet hogy az érintett nem örül majd, hogy a mama is meg anya is meg ő is Márti, és mintha Laci is csak miattam bólintna rá :roll: :?: )
Sára Ilka/ vagy Dorka (az Ilka a legjobb német barátnőm neve, és nekem nagyon tetszik)
Zsóka ? (na ez nekem nem tetszik annyira, inkább Lacinak meg a tesómnak, de nem hangzik rosszul)

Szóval, jaj-jaj nem tudom ki fog dönteni.. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

 
 

Manka!

Jack annyira édes, ahogy tombol!! Kár, hogy nem látszik a kis pofija is jobban. :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Szia Márti!
De jó, akkor jó kis hétvégétek volt. Én is percenként jártam pisilni annak idején, átérzem a helyzetet.
Hú, csak kapkodom a fejem a névvariációkat olvasva :lol: , most már tényleg megesz a kíváncsiság, hogy mi lesz a végeredmény :) .
Amúgy nagyon tetszik mindegyik, talán a legjobban a Sára Ilka (- ezt a nevet még nem is hallottam, de nagyon szép, olyan könnyed, bájos).

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ayse, Márti, köszi :D , szegény John próbál gyakorolni (Dec 9-én újra J+R koncert lesz MüPa-ban), de ha gyorsabb ütemben játszik, akkor Jack "megkergül", mint ahogy a videó is mutatja :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Ugye, hogy az Ilka milyen szép név!! :D

Igen tényleg ez a jó szó Jackre ezen a videón, hogy megkergül. Megnéztem még egyszer, haláli aranyos. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán írok. Olvasni szoktam, de az írásig nem jutok el. Bár kétszer nekikezdtem már, de pár mondat után valamelyik gyerek sírva ébredt.

Gyorsan felrakom a képeket, aztán, ha Borcsa hagy még írok is.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ayse!
Nagyon tetszett a videó. Megkönnyeztem, olyan megható!

Manka!
Jack nagyon helyes így felpörögve!
Ha már így érdeklődsz Timinél és Krisztánál a kistesókról, Neked változott a hozzáálássod a témához?

Timi!
Dédi jobban van?
Amit írtál , a játszótéri kisgyerekről, akinek kistesója született, mintha Ágostonról írtad volna, ő is ilyen volt az első napokban, aztán lenyugodott.

Márti!
Fú, nagyon kevés időd van már a szülésig! Izgulsz már?
Gondolom ha már lenn lesztek Keszthelyen még jobban tudatosodni fog benned, hogy már nincs sok hátra. Szerinted hogy fogja viselni Bendegúz, hogy kishúga született?
Amúgy nekem is a Sára Ilka tetszik a legjobban.

Panna!
Milyen végre itthon lenni? Dávidnak hogy tetszik?

Kriszta!
Mit csinált a bölcsiben Roger Moore? (Tudom már nagyon rég volt, de már akkor is kérdezni akartam, és még mindig érdekel.)

Mi jól vagyunk. Borcsa jó kislány délelőttönként hatalmasaakat alszik. Délután már kevésbé, akkor inkább csak ölben. Este szopi után maga alszik el az ágyában kb. egy óra alatt. A tegnap este kivétel volt, mert még éjfélkor is fenn volt és nyögdécselt. Éjszaka egyszer vagy kétszer kel. Általában az első után be tudom csempészni az ágyába, másodjára nem nagyon, akkor elég hosszan fennt van. Olyankor legtöbbször behozom a nagyágyba, így legalább én tudok pihenni, amikor elkezd nyöszörögni csak megsimogatom, vagy bedugom a cumit a szájába és nem kell felugrálnom hozzá. Ilyet Ágostonnál sosem csináltam, mindig inkább én ugrátam hozzá, reggel viszont sokkal tovább tudtam vele aludni. Most nem tudnék, mert Ágoston kel kb. 7- kor.
Ágoston Borcsával nagyon kis kedves. Mostanában elég eleven, és sokat rosszalkodik is, csak akkor hagyja abba, ha nagyon erélyesen szólok rá. Én meg utálom ezt, hogy csak akkor tud viselkedni, ha rákiabálok. Utána mindig sírás a vége. Nem igazi sírás, hanem csak színészkedik, de elég meggyőzően.Szerintem mert látja, hogy Borcsának a sírására ugrunk, ezért ő sír hogy ölelgessem. Amúgy alapból nagyon sokat ölelgetem, puszilgatom.
Játszótérre nem nagyon járunk, csak nagyon ritkán. Ágoston általában sétálni akar inkább, mert a kukásautó még mindig nagyon nagy szám, és azt szoktuk keresgélni. Egyszer már sikerült is egy botot adnia a kukásbácsinak, hogy dobja bele az autójába! (Sajnos csak az üres kukába dobta bele.)

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Hú, jó nagyok lettek a képek, és jó sok is! :oops:

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Réka!
Dehogy lett sok!! Annyira aranyos képek, már szerintem mindenki várta az újabb adagot!!
Egyébként szerintem egyre jobban hasonlítanak egymásra a gyerekek, hihetetlen, hogy szinte ugyanaz a szempár néz az emberre. Annyira aranyosak ezek a tappancsok!!

Hát igen azért már bennem van a zabszem, és igen tartok tőle, hogy Bendegúz hogyan fog reagálni, ő hihetetlen anyás, annyira tud bújni mostanában még gyakrabban, mintha érezne valamit. Remélem azért nem lesz nagyon ellenséges a kis rózsaszín csomaggal.. :roll:

Ma, ha időben ébred lehet hoyg bemetrózom vele a karácsonyi vásárba a Vörösmarty térre, talán már van valami hangulat.
A hétvégén ha hazamegyünk Keszthelyre, többet már úgysem tudunk kimenni.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Réka!
Köszi! :D
Nagyon szép a kislányod! :D:D:D És én is felfedezem benne Ágoston tekintetét :D. A kép a Dédivel (?) nagyon megható! :D
Ha már mindenki a gyerekekről kérdez, akkor én is: nálatok lesz harmadik?
Kukásbácsi :D
Andris egy olyan kukásautót kap Mikulásra (névnapjára?), ami még a konténert is felemeli :D Ő is kukásfan :D
A kiabálás nálunk is napirenden van, én sem szeretem, hogy erre hallgatnak. Pedig mindig szépen kezdem!

Panna?

ayse
 
 


Sziasztok!

Sajna ritkán jutok ide,de már nem bírom ki hogy ne írjak!
Bence mostanában elég hamar elalszik,jut egy kis időm....(már tanulnom is kéne valamit,mert januárban féléves vizsgák :roll: )

Manka!
Beszélgettünk kistesóról,nagyszülők is érdeklődtek! Én nagyon örülnék 1 "rózsaszín kiscsomag"-nak :)
De egyenlőre nem.....nincs saját lakásunk,anyósék nyakára nem akarunk még egy babát....Jack nagyon édes ahogy tombol:)

Márti!
Nekem is tettszik a Sára-Ilka!Szép dallamos!:)
Már tényleg nem sok idő van,és te is a kezedben tarthatod a gyönyörű kis "rózsaaszín csomag"-otokat:)

Réka!
Tüneményes tündérkeBorcsa!!!!!!!!!! :D
Szerintem is ugyanaz a két gyönyörű kék szempár mosolyog vissza a képekről :) Nagyon hasonlítanak egymásra Ágostonnal!
A képek közül nekem az nagyon tettszik amelyiken együtt vannak,és amelyiken hason fekszik a kiscsajszi :)

Ayse!Hol lehet kukásautót kapniiiiiiiiiiii?????????
Amióta Bence bölcsis,meg van veszve érte....szokták látni az udvarról amikor jön,dudál nekik,ők meg visítoznak!Ha sétálunk,és kukásautót látunk,eufória van...........:)

Timi!
Tudom beszoktatás van ezerrel,de majd ha lesz egy kis időd,írj hogy Fiincsike hogy viseli!!!!

Mennem kell...Bence nyöszörög..
Pusszantás mindenkinek,ha tudok jövök!!!!!!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Márti!
Sokat gondolkodtam a neveken...nálam Sára Flóra győzött! :D

ayse
 
 


Cristi!
Nálunk a játékboltban. Össuehozzuk valahogy? Különben nem drága, 1500 pémz. A tesóját, az utcasöprót tavaly kapta Andris és még ktya baja. Hiába...német! :D

ayse
 
 


Ayse!

Nem rosssz! :)
Az ára is kellemes :)
Ma délután megyek át a Plázába a postára(vettem Bencének egy olasz hótaposó jellegű csízmát a TeszVeszen egy 1000ért,remélem ma megjön)és szétnézek a játékboltokban,mert a keresztgyerekeinknek is kell néznem valamit!
De a kukásautó mindenképpen érdekelne!
Ha itt a Játékboxban nem lesz semmi,akkor jó lenne valahogy összehoznunk!:)

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 



Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Ayse!

Megvettem ezt a Wadert,1600 volt...köszi azért hogy segíteni akartál!
Ha ezt nem találom meg,akkor találkoztunk volna :lol:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Szívesen, igazán nincs mit! :lol:
Nekünk különben nem ilyen van. De ismerem a wadert, van belőle betonkeverő :)

ayse
 
 


Kép

ANDRISNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Andrisnak mi is nagyon boldog névnapot kívánunk! Isten éltesse sokáig!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek mi csütörtök délután elmentünk az Állatkertbe, és meglátogattuk a Mikulás bácsit! Nekünk nagyon tetszett, igazi szép nagyszakállas Mikulás volt, egy gyönyörűen kivilágított kis faházban, és szerencsére nem volt éppen senki, csak mi Bendegúzzal. Ez jó is volt, mert meg is szeppent így is, becsukta a szemét elsőre, és mondta hogy menjüüünk. De a Mikulás nagyon kedvesen beszélgetett vele, és aztán kicsit feloldódott. Sajna nem énekelte el neki a Mikulásos nótát amit tud, csak egy két részt mondott nagy kegyesen, úgyhogy én énekeltem. Kapott egy mandarint, és a Mikulás Manósegítői lefotóztak minket a Mikulással. Na, szóval nem tudom hétvégén mekkora tömeg van, de így hétöznap este nagyon hangulatos, és tényleg olyan meseszerű volt az egész, ahogy ott üldögélt a kis házikójában, és várt "minket". És mondom az én kis megszeppenős fenegyerekemnek ez így volt pont jó. Lehet ha tömeg van, akkor ki se bírtuk volna várni mire sorra kerülünk.
Persze utána lementünk a játszóházba, hát az aztán nagyon bejött Bendegúznak, másfél órán át cikázott fel-alá, mindent kipróbált (tényleg nagyon klassz, rengeteg játék van) baromira élvezte, és ott is alig voltak, rajtunk kívül három gyerekecske.
Úgyhogy örülök, hogy elmentünk.

Holnap megyünk haza Keszthelyre, most már végleg, de most már megnyugattaóbb lesz nekem is, mert annyit keméynedik a hasam, és nehezen bírom már a strapát, a sok sétát, megmotorozást Bendegúzzal. Jó lesz, ha a nagyik kicsit besegítenek. Meg nem utolsósorban megnyugtatóbb lesz közel lenni a kórházhoz.

Laci ma kungfuzik, mi talán elmegyünk Bendegúzzal meg a tesómmal a karácsonyi vásárba, ha normál időben ébred.

Timi!
Mi újság a sulival?

Manka!
Te megint külföldön vagy?

Majd jelzek ám lányok mindenképpen, vagy sms-ben, vagy ír majd Laci!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!

Megy a drukk,folyamatosan! :)
Bár még van egy pár nap,de sose lehet tudni........
Remélem gyors könnyű szülés lesz!:)

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Köszönjük Andrisnak a jókívánságokat! :D

Márti!
És a névvel tisztába jöttetek már? Vagy ne kérdezzek ilyen indiszkrétet? :lol: :wink: Drukkolunk majd nagyon!

Tegnap is karácsonyi vásároztunk, ma jól beikeáztunk :lol:

Lili a Magyarország c. dal dallamára a következő szöveget énekelte Andrisnak:
"Ha kislány lennél, a barátom lennél,
de így testvérek vagyunk örökké!" :lol: :lol: :lol:

ayse
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan.........


Andrisnak utólag sok puszit küldünk a névnapja alkalmából!!


Elkezdtük a bölcsit ugye a múlt héten, na ezen a héten már itthon is vagyunk.Szombatra benáthásodott, nem lázas, csak negyedóránként porszívózni kell az orrát.Meg egy kicsit köhög, illetve rossz a közérzete, látszik a szemén, h beteg.
Amúgy a bölcsi addig tetszett neki, amíg ott voltam, de pénteken úgy telt a délelött, h fél órát sírt, fél órát meg szépen játszott nélkülem.
Már ebédelt is bent, sőt aludni is szeretett volna, de majd csak jövő héttől.
A gondozónéniket nem nagyon fogadja el, de ha hozzávesszük, h bújkált benne a betegség..............egész múlt héten olyan hisztis volt, h teljesen kiborított.
Biztosan érzi az elválást.

Márti, drukkolunk, majd üzenjetek ha van vmi!

Most részletesen nem tudok írni, mert én is beteg vagyok és hulla fáradt az éjszakai kelések miatt, megyek is aludni Fannival.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
Jobbulást Nektek!
Egész jól alakul a bölcsi, főleg, hogy Fanni annyira anyás!

ayse
 
 


Sziasztok!!!

Marti! megy a drukkolás!! Szerintem is nagyon jók a nevek, az Ilka is aranyos nagyon! Nekünk lánynévből a Jana tetszett nagyon.. dehát.. nem aktuális :D

tehát kiderült már a neme: FIÚÚÚ! Még nem végleges, de úgy néz ki Áron lesz. :)
Most pedig ezerrel azon vagyunk, hogy az új lakasunk minél hamarabb elkészüljön. Újépítésű és júlis végén kellett VOLNA átadni :(
Egyébként jó itthon és Dávid is nagyon élvezi, meg nekem is nagy segítség, hogy itt vannak a nagyszülők, de jó lenne már saját lakásban lenni. Most anyósoméknál vagyunk. Szegény Dávid elég sok költöztetésnek van kitéve, de eddig nem volt ebből gond.

Manka! Nagyon édes Jack ahoyg beindul a zenére :)

Réka! Szuperek a képpek, nagyon szépek vagytok!

Timi!
Szerintem idővel majd biztos megszokja a bölcsisnéniket Fanni.. és az meg úgy tudom a beszokás velejárója, hogy állandóan van valami takonykór.. :(

Ayse,

Lili már megint jófej :)
Ti egy egész könyvet meg tudnátok tölteni aranyköpésekkel!! :D

Kép

Kép
ppanna
 
 


Ezt az üzenetet kaptam:

Ma reggel 6 40kor megszületett Bodor Sára Ilka, 2850 gramm 50 centivel, császárral. Mindketten jól vagyunk, kis Saci nyulunk olyan édes! Márti

Boldog születésnapot Saci, Isten hozott!!!!! :D:D:D


(hiába a jó öreg hidegfront.... :wink: )

ayse
 
 


Kedves Mindenki,

Márti megbízásából felteszek néhány képet a kicsi tündér Saciról:

Kép
Bodor Sára Ilka
Kép
Tündér mégegyszer
Kép
Kincseim
Kép
Bendegúznak is tetszik a csaj :)

Kép
Meg nekem is ... tetszenek ... :)

Szerencsére mindenki jól van, Saci baba megfontoltan gyakorolja a szopizást. Márti kivirulva, mindenki boldog.

Mindenjókat,
Saci és Bendegúz apukája

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, Laci!

Szívből gratulálok ehhez a gyönyörű kislányhoz!!! Nagyon szép az égész család!
Sacinak boldog, egészséges, hosszú életet kívánok, Nektek pedig, hogy sok örömetek teljen benne!

Puszi: Réka

KépKép
KépKép
oréka
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D

Márti és Laci! Gratulálok, hú, mennyire szép ez a kislány, már most igazi kis hölgy. Annak meg külön örülök, hogy az én kedvenc névkombinációm lett a befutó :D !

Márti, Rajtad egyáltalán nem látszik, hogy megviselt volna a császár, olyan boldognak látszol a képeken.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


De jó, hogy benéztem!


Márti! Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek, nagyon helyes család vagytok, rózsaszín csomag iszonyat cuki és szerintem nagyon hasonlít Lacira és Bendegúzra.

Semmire nincs időm, újra bölcsi, vizsgák, szombaton esküvő, utána jön a konyhabútor, szerintem beesek a fa alá, de majd igyekszem jönni.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Tegnap írt Márti, hogy ő már nagyon fürge és Saci nagyon ügyesen szopizik, 30 gramm a rekordja. Bendegúz szeretis a Tesót! :D

Timi!
Kitartás!!!

Nekem sikerült benyalnom egy enterovírust... :(

ayse
 
 


Látom, Márti kórházi ágyán ott van a tuti "szakirodalom"
( ELLE , Hot magazin) :lol:
Nekem is van ilyen képem csak Wellnessel, meg Glamourral.

Ma hazaküldtek a bölcsiből minket, mert Fanni egész délelött sírt és mondogatta, h fáradt.Tényleg az volt, 1/2 12-15 óráig aludt.
(Vasárnap ugyanis a mikulásvonat miatt kimaradt az alvás, illetve 20 percre korlátozódott.Hát ma pótolta be.)

Utána elmentünk pelenkáért a Tescoba, és ott történt egy érdekes eset:
Mindig meg kell nézni a halakat a medencében.Most is ott állunk, egyszercsak érzem, h vizes lett a fejem.Hátranézek, hát az egyik hal kiugrott a vízből a földre. :shock:
Fanninak ez nagyon nem tetszett, mondta, h szegény halacska.Mentünk és kerestünk valakit, h tegye vissza szerencsétlen halat.Ez meg is történt.
Hazafelé viszont végig röhögött a kocsiban és ezt mondogatta:
-"Halacska kiesett a vízből.Szóltunk embernek, tegye vissza". :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 


Okos Fanni! :D
Bölcsi: ez elég érdekes! És ha dolgozol, akkor is hívnak, hogy hazavidd aludni a gyereket? Mindegy, a lényeg, hogy most volt rá mód!

ayse
 
 


A "szakirodalmat" én is kiszúrtam :lol:
Andrisnál Agathe Cristie-t vittem, az orvosom kiakadt. :shock: Végül is igaza volt, nem éppen témába vágó választás :lol:

ayse
 
 


Marti! :D

Fantasztikusak a képek, tényleg ki vagy virulva, ahogy olvashattuk is. Nagyon gratulalok és sok boldogságot kívánok! A név pedig gyönyörű :)

Ayse! Jobbulast!

Kép

Kép
ppanna
 
 


Sziasztok!!


Márti-Laci!

Tiszta szívemből gratulálok nektek a gyönyörű szép kis "rózsaszin csomaghoz"!!!!!Nagyon édes,és szerintem is hasonlít a fiúkra(Laci,Bendegúz)
Nagyon sok boldogságot,és jó egészséget nektek!!!!!!!!!!!!!!!!
Márti!
Téged császároztak? :roll: mert szerintem ezt a pici lányt a gólya hozta... :lol: rajtad nem látszik semmi,azaz én egy boldog kivirult anyukát látok!!!!!...:) Azon sem csodálkozom,hogy Bendegúz szereti tesót!Ezt az édes kishölgyet csak imádni lehet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A név nem csak Manka favoritja volt! :wink:

Ayse!
Jobbulást

Timi!
Neked kitartás!
Mondom én,akinek 2 hete meghalni sincs ideje....Jah,és vigyázz,szúr a fa levele! :wink:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kedves Édesnyák!

A napokban sok-sok karácsonyi zenével gazdagszik a www.pszichologia.multiply.com oldal. Lesz hangszerrel játszott zene, lesz magyar nyelvű és angol nyelven is – kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A feltöltött zenék listáját itt is megtaláljátok az „Érdekességek” menüpont alatt: www.pszichologia.mlap.hu Mindenkinek kellemes időtöltést kívánok. Természetesen a tanácsadás lehetősége a továbbiakban is fennáll.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Délelőtt lennt voltunk Lili főpróbáján az Amerikai Iskolában. Már maga a suli is megérne egy kisebbfajta értekezést. Ha azt írom, gyönyörű, nem mondtam semmit. A színházterme egy profi színház, nagy, jól felszerelt, egyes neves színházak elbújhatnának a háta mögött.

Lilinek jól ment a próba, mosolygott a színpadon, láttam, hogy nagyon élvezi, hogy szerepelhet. Hópihe, karban táncol, de az első sorban :D. Persze elkapott a gyomorgörcs, hogy megy-e majd neki, aztán meg a torkom szorongott, hogy milyen nagylányom van. :D

Robi bácsi megdícsérte őket, sőt mondta a nagyobbaknak, hogy mennyivel fegyelmezettebek ezek a kicsik.
Robi bácsi szerintem táncos lehetett valaha, jó 2 m magas, de már nem táncos alkat. :twisted: Szerintem ő szeretné eltáncolni valamennyi szerepet, és elég ideges, hogy mások nem úgy csinálják, ahogy elképzelte. Elég érdekes a stílusa, tavaly állítólag szóltak neki a szülők, hogy vegyen vissza, mire azt mondta, hogy akinek nem tetszik, csináljon másik balettiskolát (egyébként nem ő a tanár, hanem Edit néni, aki egy bűbáj). Lilit nem zavarja, de szerintem azért, mert eddig még nem szólt rá. Most állítólag egész visszafogott volt (én most láttam először). Mindenestre a 6 gyerekes apukának, aki a varázslót játsza, azt mondta:
- Nem a Segg c. balettet adjuk elő, fordulj a közönség felé! A csöcsödet akarom látni! :shock: :lol: :twisted: :evil: :?

Az előadás nagyszabású lesz, profi jelmezek, díszletek, világítás, kellék. :shock: :D
A gyerekek tényleg élvezik az egészet, ez egy fantasztikus nagy játék!!!!

ayse
 
 


Ayse, ez egy karácsonyi műsor lesz, amiben Lili szerepel?
Ha esetleg elrontja, az sem baj, de szerintem biztosan ügyes lesz.
Robi bácsi :shock: :shock: :shock: -elég érdekes fazon!Szeretem az ilyen formákat, h minden szerepet ő szeretne eljátszani.
Azon nem csodálkozom egy percig sem, hogy milyen profin van felszerelve az amerikai iskola.

Tegnap megvolt az esküvő, nagyon jól sikerült, hulla fáradt vagyok.Fanni persze nem volt hajlandó a koszorúslányokkal bevonulni-nélkülem, úgyhogy szépen hátra ültünk a sorba.Jól meghatódtunk, többet sírtam mint a sajátomon-ott tartani kellett magunkat.
Mégiscsak a gyerekkori barátnőnk ment férjhez.........
Az étteremben remekül elvolt másik két fiúval, az asztalok alatt mászkáltak négykézláb vagy éppen a babakocsiját tologatta neki mindenkinek.3 cini és egy csacsi ült benne.
Azért sikerült egy röviditalos poharat is levernie és összetörnie.


Ma viszont reggel az ügyeleten kezdtünk, mert anyósomékhoz vittük el aludni a gyereket az esküvőről és ők mondták, h nagyon sokat köhögött és csúnyán is, a hét közepén meg fájlalta a fülét.Hát kiderült, h ráhúzódott a nátha, picit be van gyulladva, de nem középfül gyulladás-kapott Augmentin szirupot és 2 óránként Nasivin, 4 óránként Panadol kombinációvbal kell kúrálnom, tehát a holnap tutira NEM MEGYÜNK BÖLCSIBE! :twisted:
Nálunk nagyon bejön ez az 1 hét bölcsi 1 hét otthon.Így nem tudok tanulni.

Azért van jó hír, kaptam egy 5-öst Informatikából:)))

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Ma este 8-kor repülünk Dublinba. A pakolás elég kemény dió, mert Ryanairral repülünk, és egy bőrönd max. 15kg lehet csak (nem lehet megosztani a súlyt), és már maga a bőrönd üresen 7kg . 28-án jövünk haza, úgyhogy addig is:

Boldog Békés Karácsonyt kívánok Mindenkinek!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Bocs a távirati stílusért, de alig van időm, most is azért ültem csak le, mert felraktam egy pakolást az arcomra (bizony igencsak rámfér :roll: ).

Timi, gratula az 5-öshöz, ügyes vagy! Fanninak küldöm a gyógypuszikat

Ayse, mikor lesz az előadás? Robi bácsi... hmm :roll: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Az előadás ma és tegnap volt/lesz. Ma kettő van, a délelőtti nagyon jól sikerült. Mindjárt indulunk a délutánira, remélem az is jó lesz. Úgy néz ki, hogy egy villámkezű angyalka még gyorsan iderepít egy digigépet az előadás előtt, hátha le tudom fényképezni!

Lili észrevette a fenyőfát a teraszon. Tavaly vette észre először. Nálunk amúgy az angyalok hozzák. Azt mondtuk neki, hogy most hamarabb iderepültek vele, aztán majd még visszaszállnak feldíszíteni. Úgyhogy most már ismerte a dörgést. :lol:
- Egy kicsit pókhálós lett, ahogy lefelé szállt az égből. - tette még hozzá, látván a hálót, amibe csomagolva van. :lol: :lol: :lol:

ayse
 
 


Sziasztok!

Ayse, várjuk a Lili képeket és a másik előadásról is a beszámolót!

Kész a konyhabútor, de ezt még egyszer karácsony előtt nem vállaljuk be, az tuti!De legalább szép nagyon!
Elég zaklatott volt amúgyis ez a hét, mindketten betegek voltunk Fannival, két vizsgára be se mentem, csak egy dolgozatra volt energiám.
Tök jól elterveztem, hogy a héten bent lesz a bölcsiben és szépen előre lehet készülni takarítással, süti sütéssel stb..............hát ez nem jött össze.
De legalább meggyógyultunk, kezd rend lenni és holnap el tudom vinni Fannit a nagyszülőkhöz délutánra, és majd együtt jönnek ide hozzánk vacsorára és akkor lesz neki meglepi!!!
A fát sajnos Vele együtt vettem meg, mert nem tudtuk máshogy megoldani.(Egyébként nálunk is az angyalkák hozzák a fát:) )Szerencsére nem mentünk bele mélyen a kérdezősködésbe.

Majd jövök képekkel, de addig is Mindenkinek:

Áldott, szép karácsonyi ünnepeket kívánunk!

Puszi

KépKép
tibicsoki75
 
 


Ezzel a fenyőfával kívánok Nagyon Boldog Karácsonyt!

Kép

ayse
 
 


Timi!

Éljen, hogy Fanni jobban van! :P

Az előadás sikerült. Egy kicsit rágörcsöltem erre a dologra, hogy ki tudja kik nézegetnek fotókat, inkább emilben küldök képeket Liliről, ha megírod priviben a címet!

ayse
 
 


Békés, boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Kép

BÉKÉS ,BOLDOG KARÁCSONYT kívánunk mindenkinek!!!!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Most ment el a család, nemsokára mi is indulunk tovább, csak kaptam egy kis szusszanásnyi időt...naná, hogy ide vezetett az utam! :lol: Jók ezek a "pihenő"napok! :wink:
De nem akarok ünneprontó lenni, olyan szépen sikerült minden, a gyerekek annyira örültek, és persze mi is. :)

Éneklünk a fa alatt. Andris azt kérdezte: Homá mentek Andalok? És néz kifele az ablakon, hogy arra repülhettek. :lol: Lili is hallott mindenféle szárnysuhogást, sőt magát az angyalt is látta, itt ült a fánkon! :lol: :wink:

Kép

Még mindig énekelünk :)

Kép


Kincseim :)

Kép

Tesók

Kép

Kicsi lányom

Kép

A xilofonnak nagy sikere volt! Meg az FP iskolabusznak is, nem véletlen, hogy annyit hajtottam! :wink:

Kép


Tündivel (unokatesó) tündérszárnyakat és varázspálcát kaptak :)

Kép

Fa

Kép

ayse
 
 


Ayse, nagyon tetszik a fátok és az még jobban, h a tesók így hasonlítanak egymásra.


Fannika úgy örült a csili-vili karácsonyfának, hogy az egész család könnyekig meghatódott attól, ahogy óriási szemekkel odament a fához.
Az ajándékok helyett a bontás tetszett neki nagyon, de azért persze örült nagyon mindennek.Kapott duplot-ezt minden reggel hozza az ágyunkba és fél órán át építkezik.
Szokás szerint nem az egészséges életmód jegyében telt az ünnep, hanem a tespedés és a kajálás került előtérbe.De tegnap kimentünk a hóba kicsit szánkózni, szegény Fincsikét kétszer felborítottuk véletlenül, úgyhogy el is ment a kedve tőle.

A digi fényképezőnk pedig estére bekrepált, a nyakamat teszem rá, hogy egy vagyonba fog kerülni megjavítani.
A képek megvannak, azokkal nemsokára jövök.

KépKép
tibicsoki75
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?