Új privát üzeneted érkezett!

Junko,
olyan nincs! Sztem én fogom zárni a topicot! :roll: :wink:

Szilveszterkor pedig az újévre tessék koccintani! :D Rögtön januárban jönnek a fagyibabák, akik az utálatos hidegből nagyon vágynak ám a melegbe, és így még melegben is fognak születni! :)

Jól hangzik a zörgő békalábas bögre? :)

Nálam még ilyenekse vannak...

Ja, az előbb lerepült a gombom :evil: , legutóbb a beülti utáni napokban csinált ilyen, ne de most hol a hordóhas? :?
Tessék egy kis varrnivaló! :mrgreen:
angel37
 
 


Junkó Angel éls mindenki senki nem lesz sokáig ebben a fórumban!

És most jön az Én hírem!

Ma délben megvolt az első és remélem egyben utolsó inszeminációm!

azért tartottam eddig titokban, mert Párom munkája miatt kérdéses volt, de szerencsére Minden összejött! Most már csak a pozitív hozzáálásom kell! :lol: ja progipótlást nem kaptam, doki szerint nekem nem kell

most abszolute nem érzem magam száninak! :lol:
Vendég
 


Boni!!!
Szuper!!! Nagyon titkosban nyomtad 8) , de a lényeg hogy drukk drukkk!!!!+++++++++++++++++++++++++++++
Hány petécske volt? Ha lehet érdeklődni? :shock: és hova jártok?

Junko, Angel
jövő ilyenkorra már a kutya sem fog erre járni!!!! :lol: Egész jól "haladunk" Kamilla, Fanni, havonta 1 ember sztem jó átlag lenne! :D

Voltam ma talpmasszin!! Nagyon jól esett bár lebuktam :oops: a májam és a vesém érzékeny volt. A doktorbácsi pedig csuda jó fej! Végig beszélgettünk száni meddő dolgokról. :oops: :wink:
katica_75
 
 

 
 

sziastok.

angel,igen ez elefant.anyira nem lehetet rosz ha felismerted :lol: :lol:

junko.gyere nyugodtan engem nem zavar ha panaszkodsz.en alig varom a szilvesztert es ennek a szornyu evnek a veget.2008jobb lesz.

boni itt is++++++++++

katica,hajra talmaszi.

Kép
monyo83
 
 


Na sziasztok

Szerintem én leszek az utolsó száni a topikban :)

Huuu Katica jó volt a talpmaszi? Én el is feledkeztem róla pedig csak el kéne menni ....

Angel varrjá gombot :)

Junko ez a bögre izgi lehet .... ja a varrás nagyon jó dolog én sokat szoktam, nagyon szeretem.

Bonikám drukkhegyek neked :)

Monyo édes az elefánt, ügyes vagy!

Én bököm magam Merionallal, pénteken uh.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Na ezen aztán ne vesszünk össze ki lesz az utolsó. :D

Boni!
Jajj de jó, hogy megtudtátok csinánli. Reméljük a legjobbakat. :)

Kokusz!
Drukk-drukk-drukk!

Monyó!
Még mindig nem reménykedsz? valami érzés, jó vagy rossz?

Angyal!
Hát pedig neked aztán nincs hasad egy csepp sem. Hogy repülhetett le a gomb? :)
Szinyó koccintáskor sajna eszembe jut az elmúlt év is...

Én ma endokrinológusnál voltam. Kicsengetek ezért az egész maceráért majd 25 ruppót, hogy megállapítsák, minden oké. Túl stresszesek vagyunk. mondja a doki, én vagy a férjem nem tudunk-e munkahelyet váltani. Ja hát igen, tele vagyunk munka lehetőségekkel, meg hát a pénz sem számít... Na és a szokásos: Volt egy páciensem aki már lemondott a saját gyerekről, örökbe fogadtak és akkor megfogant...hogy én ezt már mennyire unom. :shock:

Tudjátok mit? holnaptól nem aggódom, nem idegeskedem, lezárom a témát....mert ez úgy megy.
Vendég
 


junko nem erzek semmit,szerintem nem sikerult,vagyis ez a megerzesem.
olyannyira nem erdekel most ez a dolog hogy lehet nem is vagunk bele az iden(ezt a parom meg nem tudja :roll: )nincs kedvem dokihoz rohangalni,Uh-ra jarni nincs kedvem ehhez az egesz cecohoz.

most teljesen be vagyok zsonva a szilvesztertol,tervezgetek,tavaly nagyon jol ereztuk magunkat.
Tudod en minden evben bogok koccintaskor,mert sajnos mindig van miert,tavaly az elment babamat sirattam de a barataink mar hozaszoktak.

Kép
monyo83
 
 


apropo szilveszter.elmeselem mit otlottunk ki csajok.
4en leszunk szilveszterkor,ugy mint tavaly.
elterveztuk a baratnommel hogy kicsipjuk magunkat(soha nem csinalok ilyet)hogy ertheto legyek leirom mit nem csinaltam eddig:
nem festem sem a kormom sem az arcom,soha nem voltam szoliba,a parom meg soha nem latott szoknyaba es kivagott bluzba.szoval ilyen tok egyszeru csaj vagyok.
Amit most terveztunk:szoknya meg necharisnya esetleg harisnyatarto(van valakinek ilyen?az kenyelmes?)kifestett korom meg arc,mely dekoltazsu bluz.ja meg befestettem a hajam tok feketere( a parom erre gerjed de eddig nem akartam).
szoval izgisnek indul a dolog.

szoljatok ram ha sokat dumalok :!:

Kép
monyo83
 
 


Üdv!

Junko,
na az ilyen sikersztoriktól már én is falnak tudnék ugrani! :roll:

Hááát, legalább tudod, hogy endokrin szempontból minden okés... olcsónak épp nem mondható mulatság, de mióta ennyire benne vagyok a nőgyógyászatban már megszoktam az ilyet is :? :wink:

Monyóka,
még jó hogy nem a megérzésen múlik! :wink:
Drukkolok neked a kis elefánival együtt! :)

Kókusz,
Máris megy a szuri a köv. inszemhez? :wink: Hajrá!

Katica,
tetszene az átlagszámítás, de ebben a témában én azt csak rontani szoktam :?
Amúgy benne vagyok, márciusig még van pár hónap, tessék csak tessék előttem! :wink:

Boni,
na itt is elmondom, hogy gyanús voltál te! Nagyon elsunnyogtad a választ, mikor kérdeztem, hogy most miért vártok... :wink: De nem is lényeges ez, néha jó sunnyogni :wink: :lol: , küldök itt is szurkot: ++++++++++++++++
angel37
 
 


Monyóka,
hát, ha addig nem is, akkor ebből a szerelésből szilveszterkor tuti spontán baba lesz! :mrgreen:

Amúgy én se használok semmi ilyesmit. Szoknyát szoktam venni. Meg évekig feketére festettem a hajam, de pár éve nem, így is csomóan feketének látják... 8)
angel37
 
 


angel aranyos vagy 8)
most azt kene valahogy elernem hogy ne pont szilveszterre jojjon meg mert akkor megorulok :!:
mert ugye ha most megjon akkor pont szilveszterkor jon meg ujra.

Kép
monyo83
 
 


KAtica 2 tüszőcske de csak az egyik a domináns :lol:

Monyó hará szilveszter!

Kókusz drukkolok, hogy most sikerüljön!

Junkó, Angel! Ti sem lesztek itt sokáig! :lol:
Vendég
 


Monyó!
Ez jó buli lesz! :lol: Biztos döbbennek majd a többiek! :lol: A harisnyatartó pont olyan kényelmetlen mint amilyen sexi! 8) :lol: Főleg egy kismamin!!!! :wink:
Junko
lényeg hogy ezt is kipipálhatod!!!!

Angel,
A menetrend a következő: Monyó, Boni és Kókusz még idén babásodik, Junkó januárban a kiolvadt fagyibabákkal ér célba, februárt jómagam átugornám mert a skorpiókkal hadilábon állok :oops: de márciusban -ha nem bánod- társulnék hozzád a laparon rendbetett cuccaimmal! :shock: :lol: Remélem nem hagytam ki senkit?!Áprilsban új topic nyitás!Mondjuk hogy tetszik a "sohatöbbészánik" ?
Kókusz
igen nagyon jó volt a tmasszi.És az dr. tényleg nagyon szimpi, csak ajánlani tudom ha elszántad magad. Most 2 hét múlva tudott időpontot adni.

Boni
+++++++++
katica_75
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

KAtica jó kis ütemterv!

Ma megint treningen leszek 17 ig

:twisted: (lehet attól fájt a fejem? :lol: )

Mindenkinek ölelést küldök...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

akinek csak kell

puszi
:lol:
Vendég
 


Monyó,
mit szólnál, ha meg se jönne? :wink: Azért ugye nem haragudnál a kicsire, hogy keresztbehúzza a bulit! :D

Katica,
nekem megfelel, gondolom a többieknek sincs ellenvetés! :wink:
Akkor márciusban együtt! 8)

Boni,
itt is jobbulás és kitartás! :wink:
angel37
 
 


sziasztok.

katica asszem harisnyatarto kilove.nagyon hulyen erznem magam benne :roll: .szerintem az nelkul is eleg fura leszek :roll:

angel.ha terhes leszek a terv semmit nem valtozik.max anyi hogy nem iszom holt reszegre magam.
apuval mar ezen osszekaptunk,szerinte itthon kellene maradnunk es agyban fekudni...na ez amit nem fogok tenni,hacsak nem leszek veszelyeztettett.

bonikam jobbulast :wink:

Kép
monyo83
 
 


Jól van, akkor a buli nem marad el! :) Sztem ágyban feküdni semmiképp se fog kelleni! :wink:

Nekem még fogalmam sincs, mit fogunk csinálni! :roll:
angel37
 
 


angel szerintem jelen pillanatban nem is tudnek agyban maradni,csak ha szigoruan orvos mondana es nagyon sok mulna rajta.
most az beszeltuk meg a parommal hogy pe utan jobban vigyazok es sokat pihenek,na ebbol nem lett semmi. :roll:

angel tavaly szilveszter elott 3 nappal dontotuk el mi legyen,volt is kapkodas rendesen,kaja pia beszerzes ilyenek :roll:

Kép
monyo83
 
 


Hello Csajok!

Angel jaja már döfködöm a köv. inszemhez magam, még ma van egy szuri aztán pénteken megyek uh-ra. Most valahogy le vagyok nyugodva ... nem is értem magam.

Monyó jó lesz az a szilveszter :)

Katica, hát el kéne menjek talpmaszira, jól is esne biztosan meg még haszna is lenne. Nem fájt?

Junko ja ezeket a sztorikat ismerem én is ... mindenki ezzel jön és már a könyökömön jön ki .... ezt őgysem érti meg olyan aki nincs benne ....
kokusz
 
 


Monyóka,
semmi nem múlik a sok vigyázáson! Ezen igazán ne aggódj, hogy ebből nem lett semmi!

Lehet, hogy mi csak úgy "öregesen" leszünk majd otthon :wink: Hú, lehet, hogy főzök krampampulit! :D
angel37
 
 


kokusz hajra szoritok pentekre.)

angel ja,tudom,ezert nem is vigyaztam.
nekem errol a terheseg dologrol teljesen mar a velemenyem mind a tobbsegnek,csak nem szoktam beszelni rola.
pl ha terheseg alatt vereznek gorcsolnek es veteles allna fel(progi mellett) akkor nem tennek semmit(visszainekciozas) azert hogy megmaradjona baba.tudom hogy ez nagyon szornyen hangzik de igy erzem.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Barnázás mgszünt koppkopp, fejfájás megszünt koppkopp, csa

csak pozitív energiák vannak

:lol:
Vendég
 


Angel
Mi az akrampampuli? :oops:
Én nem annyira szeretem a szilvesztert a "kötelező jó hangulat" nem mindíg jön össze, főleg hogy tök másnapos szoktam lenni a szülinapi buli miatt... 8) :lol: :oops:

A hugom jut eszembe a vigyázásról, nem tervezték a babyt fogalma sem volt róla h. pár napja megfogant mikor a 60 kg-s tűzhelyt cipelték ketten ...és meg sem kottyant neki :P

Monyó a fiúkat sem avattátok be? :lol:

Kókusz,
a májam meg a vesémnél fájt, 1ébként kellemes.

Ja én "a próbáld meg elengedni a témát" és a "ne foglalkozz vele " című mondatoktól hányok..
katica_75
 
 


Ezaz Bonika !- csak így tovább, pihengess!
katica_75
 
 


sziasztok.

katica a ferjem tudja :roll: muszly volt elmondani neki nehogy gaz legyen belole.igy is furan nezett :shock:

hom 37 :lol: kar hogy az utrotol :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Kókusz,
drukkok a holnapi UH-dhoz! :)

Katica,
ez a kötelezőenjólérzemmagam nekem se szokott menni... sztem nem is voltam még egy igazán tutijó szilveszteri buliban se...

Krampampuli: beáztatsz gyümölcsöt, befőttet (ananász, meggy, bármi), diót rumba, akár egy napig, és azt majd összefőződ vörösborral és még kis rummal, fűszerekkel (fahéj stb.)! Melegen lehet inni! Ütős ám! :shock: :lol:

Monyóka,
hátha nem csak az Utrótól! :wink:
Egyébként hogy bírod? Undormány egy dolog, ráadásul az elsőnél iszonyúan viszkettem is tőle! :roll:

Boni,
++++++++++++++++++ :wink:
angel37
 
 


angel.mivel szajon at szedem iszonyu hanyingerem van tole.ha eszem akkor is ha nem akkor is.na jo nem egesznap de akkor is nagyon szar erzes.
Kép
most igy allok.

Kép
monyo83
 
 


A hőd az gyönyörű! :)

Ja, szájon át? A viszketés után én is úgy szedtem, de nem voltam rosszul...
angel37
 
 


azon filozom hogy kovetkezo stimunal lehet valami mast kene szednem.
az nem normalis hogy a ciklus elejen a clostytol vagyok padlon a ciklus masodik feleben az utro keszit ki.
tegnap mar bogtem egy sort hogy milyen hulye szerencsetlen vagyok.

ha ilyen maradna a hom egy hangyakakinyit elkezdenek remenykedni. :oops:

Kép
monyo83
 
 


nem is dicsekedtem de tegnap voltunk babalatogatoba 8hos a kicsi es egy tunder:)
ket tanacsot kaptam.1-gyerekszoba,mindenkepp.
2.ha ket gyereket akarok minel kisebb korkulombseg.
na a gyerekszoba mar megvan csak be kene rendezni,ja eloszor teherbe kene esni :lol: sot a legeny/leany lak is megvan mar, amit a joveveny 14 evesen vehet birtokba(teljesen kulonallo resz a haztol)

a kis korkulombseg mar gaz,en legalabb 4 evet szeretnek ha nem tobbet,de elgondolkoztatott amiket mondott a csaj.

ti hogy szeretnetek?elkepzeltetek milyen lesz stb?

Kép
monyo83
 
 


Sztem a clostynál csak erősebb stimu van, attól meg lehet, hogy még rosszabbul lennél... :(

Korkülönbség? Á, Monyókám, örülök ha egyáltalán egy icipicink valaha összejön... másodikra nem is merhetek gondolni... :roll:
No de ha netán mégis, és a szervezetem is engedi, nem várnék sokat, így is rohamosan vénülök... :? :wink:
angel37
 
 


Na sziasztok

Angel köszi a drukkot ... úgy feszül a hasam hogy kész vagyok tőle.

Monyó jó a hőd :)
kokusz
 
 


Az csak jót jelenthet, mocorognak a tüszők! :wink:

Új stimu?

Képzeld el, hogy tud feszülni 10-20 tüsző! :D
angel37
 
 


Kókusz drukkolok! :lol:
Vendég
 


Kókusz
drukk holnapra! Most ugyanazt szúrtad mint legutóbb? ++++++++

Angel,ez a krampampuli jól hangzik :lol: a bort vagy a rumot érezni jobban?Lehet nekem is kellene vmi. ilyesmit csinálni, főleg ha jobb híjján nálunk lesz a szilveszter.
Aza arányokat leírod majd ha lesz 1kis időd?

Monyó, Boni is ++++++

Fannink jól van? :wink:
katica_75
 
 


Kép


Junkó elsősorban miattad ez a szín! :wink:

Angel, én is érzem az időt... de szerintem nem lehetsz vén :lol: sekrülni fog tesóis, hidd el!

Kókusz óriási drukk

Monyó++++++++++++++++++++

KAtica rmeélem a talpmaszázs segít.....
Vendég
 


sziasztok.

kokusz gigadrukok mara++++++

lanyok olvasgatok tobb forumot,es neha olyan jokat kacagok.a legjobb amikor 3 honappal a fogantatas elott elkezdik szedni a vitaminokat,es mivan ha en is elkezdtem volna szedni akkor mar ket es fel eve szednem,tele lennek vitaminokkal.
szerintem ez a vitamingyartoktol egy akkor a uzleti fogas hogy csak na :lol:
ti szedtek egyaltalan valamilyen terhesvitamint?
a masik a fogamzasgatlo kiurulese.. :lol: szerintem amig ki nem urul a szervezetbol(amihez szerintem nem kell 3 honap)addig ugyse esik teherbe az illeto.a parom fogigatlo mellet fogant es kutya baja.
en nem szedtem soha bar ha jobban belegondolok nekem sokat segitett volna.

Kép
monyo83
 
 


Monyó én most a fogantatás előtt 1 hónappal kezdtem el szedni a Gravidiát! :lol:
Vendég
 


boniko :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Üdv Szánik!

Monyó,
bizony én is látok üzletet a sok terhesvitamin mögött :?

Ja, a fogiürülés végképp marhaság, lombiknál direkt szedetik, úgyhogy f@sza lenne utána nem eshetnék teherbe! :wink: :roll:

Drukkok!

Kókusz,
neked is! :) +++++++++++

Bonika,
neked is! :) ++++++++++++

Én valóban örülni fogok, ha kihordok vhogy egy gyereket, tényleg nem merek gondolkodni következőben.

Katica,
érzésből szoktam csinálni :D , de van otthon egy könyvünk, amiben le van írva (egy szakácskönyv sorozatnak az "Ünnepi ételek" tagja, nagy alakú, színes képes könyv), ott majd nézek neked pontos arányokat, ha hozzájutok!
angel37
 
 


angel na ja.
en is szerettem volna fogigatlot szedni de a parom azt mondta akkor is gumizunk,az a biztos.hat igen o nem bizik a fogiba mondjuk megertem :lol: :lol:
elso baba utan tuti szedni fogom.

a masik az egeszseges eletmod :lol: hat persze en most is azt csinalom,pipizsiros kenyeret majszolok ubival :lol:

Kép
monyo83
 
 


Angel várjuk a pontos receptet!
Vendég
 


Sziasztok!

Bonikám!
Jajj de cukkancs ez a béka. Imádom őket. :) Drukkolok továbbra is. :)

Monyó!
Sztem jó ez a szilveszteri terv. Én szeretek néha kiöltözködni, akkor a párom is egészen máshogy néz rám. :wink:
Vitamint én csak lombik alatt szedek. Már elszállnék az űrbe akkora lennék, ha mindazt a marhaságot amit sorolnak hogy szedni és enni és csinálni és nem csinálni kell ha babát akar az ember lánya. 3, 5 év alatt.... :shock:

Katica!
nekünk most remélem jó szinyónk lesz a Börzsönyben.:) A házi bulikat én sem bírom. Ez az első, hogy elmegyünk valahová és ha még hó is lesz, juujj de jó lesz. Három nap!!!
Hát én elengedtem jó egy hete a témát. oszt mégis meg fog jönni. :)

Angyal!
Krampampulit én is kipróbálom, jövő héten ádventi koszorú készítő foglalkozás lesz nálam és mindig van f.bor, de most lesz iylen izé.

Velem továbbra is semmi. tele vagyok gondal, de már nem tudok többet befogadni. Így mikor hazamentünk hétfőn egy nehéz nap után és a kert tele volt széttépett fehér lapokkal, amiről megállapítható volt, hogy a legújabb háztervünk eredeti példányai, csak annyit mondtam a páromnak.
"Mit akarsz, a kutyák is átnézték és szerintük is szar!"
Vendég
 


junkó :cry:
Vendég
 


junko es most mi lesz a haztervvel?ugye lehet ujat kapnotok?

Kép
monyo83
 
 


Ennyi szarság után most már mindennek jól kell sikerülnie!
Vendég
 


Monyó!

Semmi. Föl se veszem már, csak nevettem. Komolyan.
Tudjátok van egy szint, amikor kínodban már csak nevetsz. Tényleg amúgy is át kell tervezni, újra immár negyedszer és a lakásunkat sem tudjuk eladni (ma derült ki) úgyhogy pénzünk se lesz rá, úgyhogy mindegy.
Vendég
 


Junko,
jujjuj ezek a kutyák... :?
Annak idején a házunk legnehezebb tervrajzát - anyu tervezte - a 2 éves kis angel37 tépte szét sajátkezűleg...
A régi kutyánk nekünk pénzt imádott széttépni... minél nagyobb címlet, annél kisebb cafatokba!

Szal baromira ideje azt a trutymák évet elbúcsúztatni!
Majd krampampulival elűzzük!!! :wink:

Monyó,
egészséges életmód, ja... pl. ott vannak az afrikai éhezők... csak úgy csüngenek a nőkön a kisgyerekek...
Simán teherbe tud esni az alkesz, a hajléktalan nő, a láncdohányos és hiv pozitív is...

Csak szánik szerencsétlenkednek ennyit! :lol:
angel37
 
 


junko hat tenyleg a baj csostul jon.

nekunk meg tegnap derult ki az egyik rokon pasirol hogy felre....beallitott egy majd negyveneves no aki a lanyanak allitja magat.
hat az is eleg gaz.nem is tudom mit csinalnek iylen helyzetben.mi mar tobbszor atbeszeltuk hogy a paromnak nem lehet mastol gyereke. :lol:

Kép
monyo83
 
 


Na a neten most hirtelen ezt találtam (csak az arányok miatt)!

http://www.mr-mixer.hu/recept/997c.htm
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?