Új privát üzeneted érkezett!

KAtica csak Neked :wink: Kép
Vendég
 


FAnni babonából nem írsz mostanában ide? :shock:

azért itt is drukkolok.....

ÉDesapád ugye jól van! ?
Vendég
 


sziasztok.

katica aprilisban a 15ik napon 12mm es volt a nyalkahartyam,ez most vekonyabb.

junko.hat remelem hogy ezek kozul egynek sikerul megkapaszkodnia.

bonikam nagyon szepek a vonalzoid.

a doki azt mondja valaoszionuleg ez az ok hogy nem maradnak meg a babaim.nincs kello peteeresem.azt mondja valamicske bizti van mert valamitol pozitiv az a teszt de olyen gyende minosegu pete termekenyul meg hogy azert nem marad meg.
hat meglatom.Most sem volt elszallva attol hogy lassan nonek nem ugy mint kellene,mondta is hogy itt valami gubanc van de stimuval kikuszobolheto.
szoval most bizom hogy lesz valami.


bocs a regenyert.

fanny???

Kép
monyo83
 
 

 
 

Boni köszi nagyon kedves vagy! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez lesz a szerencs lapar lóherém,jó?!
Brrr fogorvos, de legalább utána rendben leszel.

Monyo
akkor továbbra is drukk, Te pont az ellentétem vagy nekem sok és gyorsan nő csak nincs hova beágyazódnia :oops:
katica_75
 
 


Junko,
ja, mondjuk az is igaz, hogy a leletek fényében kéne fagyizni... :wink: Így legalább egyértelmű a választás! :)

Monyóka,
lassan, de biztosan növögetsz! :wink:
Egy rossz minőségű pete meg sem termékenyül! Pláne nem jut beágyazódásig, pedig neked ilyened már volt...
Drukkolok!

Katica,
én sem vagyok egy mhyn bajnok, de hidd el, hogy nem múlik ezen! Mindig megkapom a pofámba a dokitól is! :roll: :lol: De ezt már sokszor leírtam, nem akarok untatni senkit. :wink:

Boni,
a dec-jan dilemma tavaly év végén volt, most erről szó sincs :?
Márciusban lesz a köv. lombik. Decemberben konzultálunk egyet, és elkezdem a fogit. :wink:
angel37
 
 


Jaaa, sziasztok Szánikák! :)
Merthogy ez lemaradt a zelőbb! :roll:
angel37
 
 


na megjottem a dokitol.
sehol egy arva tuszo.minket petefeszkemben van folyadek ami arra utal hogy megrepedtek.de hogy mikor????mondtam a dokinak hogy reggel fajdalomra ebredtem azt mondja szerinte hajnalban vagy reggel repedhettek meg.
kerdeztem nem kestunk-e le azt mondta nem.
ugrasztottam apat siet haza a munkahelyrol.
nyalkahartyam 13,5mm.

valaki nyugtasson meg hogy nem kestunk le,ugye nem??

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Nekem még nem jött meg ... de mára várom pirit.

Tényleg Fannival mi van? Remélem minden oké nála ....
kokusz
 
 


Ha apa már jön is, akkor nem! :lol: Épp bele fogtok trafálni, PÉ után 6-12 órát biztosan él és megtermékenyíthető a petesejt!

Mindent bele!!!!!!!! :wink:
angel37
 
 


Kókusz,
nézz át a kaálisba :wink:
angel37
 
 


angel a doki 24 orat mondott.tehat ha reggel repedt akkor elvileg holnap reggelig van eselyunk.
hat nem tudom :roll:

Kép
monyo83
 
 


Úgy írtam, hogy 6-12 óráig biztosan megtermékenyíthető, de ezzel a minimumot mondtam :wink: , lehet az több is, de apa húzzon bele munka után (bocs, úgy értettem máris jön)! Este még belefér! :)
angel37
 
 


Szal sztem az a biztos(abb), ha még ma! :wink: Minek várni holnapig?
angel37
 
 


Angel

Átnéztem :)
kokusz
 
 


Monyo nyugi nem késitek le :)
kokusz
 
 


3kor jon apa.

Kép
monyo83
 
 


Monyó,
szuper! :lol:

Kókusz,
:wink:
angel37
 
 


Monyó remélem elkaptátok :lol:

KÓkusz na?
Vendég
 


sziasztok.

az akcio 2 kor mar megvolt,negyed negyig fekudtem felpolcolva aztan este rasegitettunk,vagyis akartunk csak kicsit furan sult el a dolog :oops:
na de ne perverzkedjek itt :oops:

fanny hol vagy?miert nem jelentkezel?

kokusz??

boni nagyon szepek a vonalzoid.

Kép
monyo83
 
 


Monyókám,
megtettétek, amit lehetett! :lol: Az időzítés tuti volt! :)

Úgyhogy most várunk... :roll:

++++++++++++++++
angel37
 
 


Monyó ennyire részletesen nem kell! :wink:
Vendég
 


Sziasztok :)

Na ma reggel megjött. De csajok az este azt hittem szétszakadok. Olyan szinten fájt az egész medencém, hogy majdnem bőgtem. Na úgyhogy szombaton kezdem a szurikat :) aztán hajrá 3. inszem.
kokusz
 
 


Kókusz sajnálom! :cry:

HAjrá 3.és egyben utolsó sikeres inszem! :lol:
Vendég
 


Fanni! drága! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Monyó olvass bele a Kaális párok fórumába! Megéri! :wink:
Vendég
 


boni bocsi a reszletesegert,maskor nem teszem :wink: hol van ez a topik?

angel ja varunk.most valahogy kicsit se izgat,ilyen meg nem volt :shock:

kokusz.hajra 3.dik inszem.

Kép
monyo83
 
 


Szülészetek, kórházak/ Kaális párok
Vendég
 


megtalatam.

ez igazan szuper hir :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Jövök és mondom is, bár látom, átnéztetek :wink:
HCG 1511. Ez őrült nagy szám. 100 feletti érték már terhességet mutat... 3 embrike került a pocimba, így max. ennyi a létszám odabenn :D
Lényegében nincs tünetem, így elég nehéz elhinni, de nyilván napról napra egyre "természetesebb" lesz a gondolat.

Junko, ezt most csak Neked!
Én sem igazán hittem benne... és mégis. Hja az 5-9. napon mérget vettem volna rá, hogy nem sikerült... De ha más kérdi, a hitetlenségemet letagadom! :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!!!!!!
JUHÉJJ!!!! :lol: :lol: :lol:
naggggyon nagggyon örülök és gratulálok NEKTEK!!!
Vigyázz magadra, sokat pihizel???
Akkor most hány hetes is vagy tul. képpen? DE JÓ!!!!! :lol: :lol:
katica_75
 
 


Katica :P
Köszönöm! Ha jól gondolom, akkor 4+3 vagyok :P De azért ezt még meredek leírni, amíg az ember lány nem látta legalább a petezsáko(ka)t :wink:
Vigyázok persze!
Fanni (mint vendég)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanny tiszta szivbol gratulalok.nagyon nagyon vigyazz magatokra :!: :!:

Kép
monyo83
 
 


Köszönöm, Monyo :P

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni köszi hogy benéztél, mint vendég :wink: drukkolok az Uh hoz! :lol:
Vendég
 


Fanni!

Gratulálok! Láttam a tesztjeidet is, szépek.

Mi az, hogy semmi tünet? Még a cickók sem? Ez olyan hihetetlen.

tjuca
 
 


Fannikám

Gratulálok :) annyira örülök!!!
kokusz
 
 


Fanni!

Itt is gratula! :wink: Nekem mindig 6. hét környékén jöttek a tünetek, nem fognak cserbenhagyni, nyugi! :lol:

Monyó!

Neked millió drukk! :wink:

Meg persze mindenkinek!

Kókusz!

Nagyon sajnálom! :(
Vendég
 


Tjuca :P
Köszi. A cicijeim nagyobbak, mint egyébként. De nem feszülnek már. Őszintén szólva nekem onnantól feszültek (a teszt mínusz 2 napig), hogy elkezdtem utrogestanozni, márpedig onnan +4 nap múlva kerültek vissza a kicsik a pocimba. Ezért ezt nem gondoltam "terhes tünetnek"... Mostmár egyre többet görcsölget a méhem, így végülis van már tünetem, de olyan tuti tünetem, mint mondjuk a hányás, vagy kívánósság nincs :roll:

Kókusz :P
Köszönöm szépen.

Lányok, én elbúcsúzom. Figyellek Benneteket továbbra is, de félek, megsértődnek a kicsik a pocimban, ha "száni"-nak érzem magam.
Köszönöm, hogy befogadtatok és kívánom, hogy ne kelljen nektek is 4,5 évet várni erre a csodára... ami még tudom, törékeny, de nagyon bízom benne, hogy ezúttal egy életre szól!

Minden jót nektek!
Szeretettel,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Én is, mint ex-száni, szívből gratulálok!!!!!!!!
Nagyon örülök Nektek!!!!

Gyugyiról is mintha jó híreket olvastam volna egy másik topikban.

Többieknek meg drukkolok ezerrel a háttérből!

Ancsa! Hol tart a második menet?

Velünk minden rendben. Kezdek "nőni". :)

Pusza!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Fanni!

Egy kicsit sajnálom, hogy rövid volt a "közös fórumozásunk", de üsse kavics így kell ennek lennie.
Többeknek szerencsét hozott már ez a topik, remélem Monyó :wink: lesz a következő.

Őszintén GRATULÁLOK nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csoda szép egészséges babákat kívánok és agyon BOLDOG várandósságot. Élvezd ki minden percét (sokan nem teszik)

Puszillak
Vendég
 


És akkor a többeiknek is.

Szóval

Monyókám!

Drukkolok! progi pótlót nem kell szedned? Sztem neked az sokat segítenei így a második szakaszban...NAggggggyon szorítok!!!!!!!!!

Kokuszom!
Szuper hogy megjött, gigantikus erővel haladtok a cél felé!!!!! reméljük a következőre összejön. :)

Boni!
Jól olvasom, hogy mentek a Kaáliba? Beszámolót kérnék. :)

Gröni!
Ez most már próbálkozós ciklus? Vagy, hogy is, ti januártól kedztek? Valamiért emlékszem valami olyasmire, hogy a Karácsony miatt kihagyjátok, vagy hülyeséget írtam? :oops:

Kamilla!
Azért jó téged is látni, láttam ám a pocakod. Király.

Juca!
Szorítok ehhez a ciklushoz!!!!!!!!!!!!

Ancsa!
Te már tényleg ET elött után lehetsz valahol. Te is az eltűnős taktikát választottad? remélem bejön, neked is szorítok.

Angyal!
Te merre? Akartam már kérdezni, hogy miért jó, ha több hónapig szedetnek fogigátlót az emberrel? Pihenteti a petefészket, vagy miért jó ez?

velem semmi, vegetálok és várom hogy elteljen ez a minden szempontból über sz*r év.
Vendég
 


sziasztok.

fanny azert neha nezz vissza hozzank,jol esne.

kamilla mikor tudjatok meg hogy milyen nemu babaitok lesznek?

junko.szedek progit 2*1 et.meglatjuk.most nem fuzok hozza sok remenyt.ugy erzem ez most nem jott ossze.

kokusz.tudod...szoriiiitok.

angel?

boni?mar megint lemaradtam valamirol?kaali?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyó!
Akkor majd én bízom benne. :)
Boni-t lehet összetévesztettem valakivel... :oops:
Vendég
 


junko jo rendben.

nalam mar ez a bizom nem bizom nem jott be.
Az elozo stimunal nagyon biztam,szinte tuti volt a siker oszt megse sikerult.Aztan voltak olyan honapok hogy nem biztam es ugyse sikerult.
szoval nekem eppen minegy hogy bizom vagy nem.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Akkor én nem zavarom össze magam azzal, hogy sosem hiszek benne. :wink:
Lehet nem ezen múlik, azaz nem tudom.

Azaz
Fanni, ezt neked akartam írni, hogy én nem "nem hiszem hogy sikerült" hanem tudom. Sajnos van egy kis különbség.

Ejj, de nega vagyok. :oops: Biztos azért mert pisilnem kell.
Vendég
 


Fannikám :P
állapotodra való tekintettel örülök, hogy elköszönsz innét! :wink:

Junko,
a 3.-nál úgy terveztük, hogy 2x35 szemet fogok szedni, a doki akkor azt mondta, hogy a németek erre a módszerre esküsznek. De a mi nyaralásunk és az ő szabadsága miatt végül nem jött így ki. Úgyhogy most már csakazértis én is ragaszkodom a 2x35-höz! 8)

Mondott olyat is, hogy minél tovább, annál jobb - és tény, ami tény, hogy minél több fogit szedtem, annál több petesejtem lett, de az is meglehet, hogy véletlen összefüggés volt...

35 szem fogi - 13pete
18 szem fogi - 8pete
30+25+24fogi - 21pete

:?

Monyóka,
szerencsére teljesen mindegy, mit hiszel! :wink: Sztem! :)
Drukkolok!
angel37
 
 


FAnni teljesen megértelek! úgysem tusz lerázni minket

Remélem a fórum már nagyon rövid életű lesz! :lol:

KAmilla örülök, hogy jól vagytok!
Vendég
 


Namivanmá senkiseszáni? :roll:

Részemről tuti élni fog a topic legalább márciusig! 8)

Monyóka,
drukkolok! :wink:
angel37
 
 


szia angel,elegge pang a topik,ami persze jo mert lassan elfogyunk.

en varrogatok azuj gepemmel imadom.jo lefoglal,csak eddig nem nagyon volt anyagom.tegnap kaptam anyutol.
ime a legelso muvem(most tanulok varrni,magamtol)
Kép

Kép
monyo83
 
 


Elefáni! :lol: Ugye?

Ügyes vagy! Én inkább meg se próbálom... :oops:
angel37
 
 


S
Na ez a száni, hogy miylen kevesen vagyunk.
Mi lesz, ha csak én leszek? :shock:

Monyó!
Jaj de ügyes vagy. Nekem több hónapja áll a vadiúj varrógépem a szobában. Nem bírok neki kezdeni. Pedig az első sikertelen lombik után kaptam édesszüleimtől és tesvéremtől. Tuti terápiás célra, drága életek.
De most már tényleg előveszem mert Karira varrni akarok!!!

Angyal!
Sztem is elefánt. :)

Én nem vagyok nagy formában mindég. Minden hétfőn sírni bírnék, hogy megint egy hét. Mindent magamra veszek. Leesik egy könyv a földre, kiborítok egy pohár vizet és menten úgy érzem összeesküdtek ellenem az égiek ez is csak azért van hogy engem bántsanak.
Hú lányok soha ennyire nem vártam hogy véget érjen az év. Soha így nem vártam a Karácsonyt. Bár a szilveszteri koccintástól a hideg ráz, szembesülni az elmúlt év kudarcaival. BRRRR.

Lányok, ezért nem írok, kell ez nektek? Megkeseredett öreg panaszkodós, rosszérzésű vénasszony lett belőlem.

Ja de vettem egy zöld cipőt. Az legalább vicces. Hosszú zöld sállal...:) Meg még kaptam tesómtól egy békás bögrét ma. Zörögnek a békalábak ha iszom a teát. Szupcsi. Ilyenek vannak...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?