Új privát üzeneted érkezett!

Drága Monyó csak türelem.. ez a pár nap már nem oszt nem szoroz...jó? Mindenn oké lesz!

Csajok bocs az eltünésért, de sebeket nyalogattam picit!

Anyagi okokból van a pihi. de néha jövök majd és drukkolok angyon mindenkienk!
Vendég
 


ok boni minden rendben lesz!en kineztem magamnak a14,5 es tuszomet abbol lesz a gyerek :lol:

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Max visszamész kedden is! Akartam tegnap írni, hogy az lesz a befutó amelyikről elfeledkeztem! Legyen az a 14,5mm-es! :wink:

Boni!

De azért már jobban vagy, ugyi? Mindenki átesik ezen minimum egyszer!
Vendég
 

 
 

groni nem szeretnek megegyszer visszamenni.az mar nem igazan van benne a koltsegvetesben.igy is ez a ciklusom 60 euroba jon ki :?

Kép
monyo83
 
 


Jelentem kevésbé avgyok SZániérzésű :wink:
Vendég
 


boni josz msn re?

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Magánba jársz vagy nálatok alapból fizetős? Nekem a terhesség havi 30ezerbe volt! Oszt nem lett belőle baba...... :cry: Az elkészítés ingyen volt és nagyon kellemes....ha emlékeim nem csalnak! :oops: :lol:


Boni!

Az jó! :wink: Ki az a szépség az avatárodban?
Vendég
 


grönland Én :oops:
Vendég
 


Üdv Szánik!

Monyóka,
mára biztos megnőttek! :) +++++++++++++++++

Junko,
itt jobban le van írva, mint a hogy én elmondanám :wink: :
http://www.lombikbaba.hu/index.php?opti ... Itemid=129
angel37
 
 


angel valszeg nem megyek ma.

Kép
monyo83
 
 


Miért nem??
angel37
 
 


penteken kertem idopontot mara,de elkeveredett a nevem mert az aszisztensno nem talata.
azt mondta hiv ha lesz idopont de nem hivott meg.
ez gaz,de nem tudok mit csinalni,nem az en hibam

Kép
monyo83
 
 


Monyó hívd vissza őket, és közöld velük, hoyg nem azért szedsz peteérés stimulálót, mert unatkoztál! és neked fontos hoyg megnézzék, mert attól függ mikor kell a tüszőrepesztőt beadni!

na

azt a hét mega..... :twisted:
Vendég
 


boni,szepen mondtam neki hogy fontos!azt is mondtam hogy nem vagyok odavalosi tehat elore kell tudnom hogy mikor kell menyjek,szoljanak idoben.
valami szerb csajszi volt nem is az aki szokott lenni.

ez eleg szani hogy meg az idopontom se stimmel

:twisted: es pont most,eddig soha nem volt gond.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok Szánikák

Negatív a tesztem, úgyhogy most sem sikerült ... de már tegnap tudtam mert reggel a férjem addig macerált míg pisiltem egy tesztet és az is negatív volt úgyhogy ki is bőgtem magam még tegnap reggel. Már jól vagyok, Duphastont leraktam várom pirit.

Monyo hívd fel őket!
kokusz
 
 


kokusz,sanalom :cry: pedig nagyon szoritottam de latom ez kevesnek bizonyult.

az iden lesz meg inszem?

Kép
monyo83
 
 


Monyo igen lesz, és remélem az már sikerül :)
kokusz
 
 


Monyó,
ilyen nincs egy stimunál! KELL, hogy legyen időpont, nehogymár ezért kárbavesszen a ciklus! HÍVD fel őket! Ráadásul ők cseszték el, mert elkeverték a neved! :evil:

Kókuszka,
:( sajnálom :(
B.meg, hogy ennyire szánik vagyunk... :roll:
angel37
 
 


Angel ja ... ennyire .... én nem tudom mit vétettünk, hogy ennek így kell lennie ... :roll:
Már hívtam is a dokimat, mensit megvárjuk és indul a következő ...
kokusz
 
 


kokusz akkor hajra kovetkezo inszem.ahozz meg jobban drukkolni fogok.

angel,nem hivom.reggel hivtam ugysem tud mit mondani ha a doki nem er ra.ugyanis ugy van hogy a doki dolgozik a korhazban ha van paciens akkor bejon a privatba arra az egy orara,de egy percel sincs ott tovabb.
az duhit hogy lattam hogy cetlira irja fel a nevem de megsem szolhatok ra hogy ne arra irja mert majd elkeveredik :twisted:
ez ugy van.hogy telefonalok idopontot kerek,erre felirja a nevem es visszaszol ha megbeszeli a dokival es a dokinak ok.

talan holnap sem lesz keso :roll:

Kép
monyo83
 
 


mondjatok mar errol velemenyt!
nem az en gorbem.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 25600_.png

Kép
monyo83
 
 


monyó akkor menj be akórházba és nézze meg ott!
Vendég
 


UH idopontom.
MA ESTE 17:30 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Na hurrá! :lol: :lol:
Kapsz hozzá egy adag drukkot is! 8)
angel37
 
 


angel koszi.hat egy csomo agysejtem tropara ment az tuti.
most a rendes aszisztens neni hivott.otet szeretem,o irta fel a nevemet is.

mostmar csak azon izgulok hogy eleg nagyok e a tuszoim a repeszteshez.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Ezek a tüszők abszolút jó méretűek. :-) Bár jobb lett volna, ha nem három, csak egy nagy, de kánya bánja!

tjuca
 
 


az en szamitasim alapjan a tuszoim.
6 mm ert szamoltan 3 napi novesnek.
1.13,6+6=19,6
2. 14,4+6=20,4
313,3+6=19,3

ha ez bejon akkor orulni fogok.

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
hihetetlen vagy ezekkel a számolásokkal! :lol:
De a tüszőnövés azért nem egészen így működik!

Kívánok neked szép nagyokat, ne kelljen visszamenned, már csak egész másfajta UH-ra! 8)
angel37
 
 


angel jolvan na,almodozni lehet.foleg egy szaninak.

mindegy mekkorak lesznek ma nem jovok el ugy a dokitol hogy nem kapok tuszorepit.megegyszer nem megyek vissza,akkorm majd a kovetkezo ciklusban sikerul.

Kép
monyo83
 
 


Azt szabad! :lol: Bár ez azért talán nem álom! :wink:

A repit nálam 18-as tüszőnél már ki lehetett tűzni, akkorád biztosan lesz!
angel37
 
 


angel meglatjuk.

en egy rendes tuszonek nagyon tudnek orulni,es a 14,5 tuszom elerheti a 18mm ert.a tobbi,hat....sajnalom mert nem szedtek ossze magukat :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyó!
Ajj ez a sok baj mindig,. Drukk, hogy a nap végére jó híreket kapj a tüszőcskékről. :wink: Nagyon drukk.

Angyal!

Köszi, elolvasgattam nagyjából, de nem értem ha találnak valamit, akkor azt hogy tudják kiküszöbölni?
Nya voltam Kaáliba. A doki végül is a pajzsmirigy kivizsgálást hajtja (anyám alul, tesóm felül működik, de nekem nem volt vele bajom) , mert már rég voltam kivizsgáláson.
Mondtam neki az ideggörcseimet, és azt gondolja a prolaktinom vszínű nagyon ugrál. Most is határeset volt, de megnézte az ediggi leleteimet és valóban ugrál. És azárt ez nem a legjobb lombikkor. Úgyhogy lehet bromó lesz a vége.
Érdekesnek találta azt az elméletemet is, hogy még sosem éreztem semmit. A pszichológusért, nem tapsolt, de azt mondta ha nem menekülök bele a "Baj van velem"- dologba menjek, mert lehet nem árt. Szóval jó fej volt, és nem tartotta hülyeségeknek azokat a dolgokat amit mondtam. Azt gondolja itt lehet a baj forrása. Meglátjuk, úgy legyen.
Kérdezte mennyire vagyok most ideges, há mondom mivel most basszarintott le a főnök, azért nem vagyok nyugodt sem, így ott is levették a prolaktinom és holnap telefonálok.
Endokrinóra kedden megyek és valamikor elcsoszogok nőgyogyihoz is, mer köll a chlamydia, meg bakterológia.
Remélem ezek mihamarabb meglesznek, mert ha igen jöhetnek a fagyik decemberben, ha nem akkor az újévet kezdem a fagyikölkökkel.

Bocs a kisregényért. Unatkozni nem fogok mostanában (határidős meló, lakás eladás, ház építés, vizsga időszak, dokik)


Jajjj KÓKUSZKA- elvileg miattad akartam írni, :oops: nagyon-nagyon-nagyon...de hát tudod 3 a magyar igazság. Engem is ezzel vígasztaltak.

Fannikám!
Továbbra is gondolok rád, és remélem már nem jössz vissza ebbe a topikba. :wink:

Szörnyen kivagyok egy régi topiktársam miatt. Nagyon rosszul van a kisfia, mióta megszületett egy küzdelem az élete.
Az én problémám a családéhoz képest semmi. Annyira rohadtul igazságtalan az élet.



sziasztok
Vendég
 


na en elmentem.holnap jovok a hirekkel.

Kép
monyo83
 
 


Junko,
Asszem úgy működik, hogy lehet, hogy nem mindegyik embrike hordozza a betegséget, és csak azokat ültetik vissza, akik nem. Vérzékenységet pl. az Y kromoszóma hordozza, tehát csak a fiúk, és a PGD-vel kiszűrik ki milyen nemű, és csak a csajokat ültetik vissza.

Szóval pajzsmirigyre küldenek? Azt már nézték, nem? De hát ezen ne múljék! :wink: Ha meg a bromón múlik, azon se múljék! :wink: Csoszogj el nődokihoz is, és hajrá december! Vagy január... Melyiket szeretnéd?
Én úgy érzem, hogy tavaly jobb lett volna várnom az új évig, nem volt szerencsés, hogy nekivágtunk úgy, hogy az ünnepekre esett a beülti utáni időszak, de ebbe biztos nagyban belejátszott, hogy akkor még titkolóztam otthon a lombikkal... De nyilván úgysem ezen múlt! :wink:

Ki a volt topictárs? :?
angel37
 
 


Monyó!

Miért nem ma? Mindegy várunk, szorítunk!!!!!!!!!

Angyal!
Igen már nézték, de régen.
Hááát hajlok a januárra, király szinyó bulit szervezek a Börzsönyben és síelni is akarunk menni. Csak januárban meg vizsgaidőszak....nem tom. Majd a férjem eldönti.
Nem inkább december. vagy január?
Vendég
 


Akkor inkább talán január! :wink: Írtó furdalással buliznék v. sielnék, hiába tudom az eszemmel, hogy úgysem múlik ezeken.
Vagy épp jó volna figyelemterelésnek a beülti utánra? :roll:

Na majd férjecskéd eldönti, vagy ahogy majd kialakul! :)

Monyóka,
+++++++++++
Holnap várunk! :)
angel37
 
 


"Akkor inkább talán január! :wink: Írtó furdalással buliznék v. sielnék, hiába tudom az eszemmel, hogy úgysem múlik ezeken.
Vagy épp jó volna figyelemterelésnek a beülti utánra?"
:roll:

Nya ezzel jó sokat segítettél. Vagy nem? :mrgreen:
Vendég
 


Amolyan száni segítség volt! :wink: :mrgreen:

Sokat agyaltam én is tavaly ilyenkor, hogy mit válasszak, mert januárra voltam előjegyezve, de a szokásos novemberi rövid ciklusom miatt szóba jöhetett a dec. is... Végül a doki mondta, hogy legyen inkább idén, mert ki tudja, mit hoz a jövő év a lombikososkra... Ezzek a dolog eldőlt, és akkor örültem is, de pete és embrike felhozatal szempontból is a legrosszabb menetünk volt, és hát ugye nem is sikerült. Legközelebb u.ilyen helyzetben a januárt kivárnám.

Szal akkor január, ha úgyis te is hajlasz arra! :wink:
angel37
 
 


Kókuszka :cry: :cry: nagyon sajnálom
Jössz talpmasszira? :oops: Tudod "B" terv.Jövő hétfőre van időpontom.

Junko, Angel csak kapkodom a fejem ezekre a genetikai izékre :shock: De ezek szerint akkor lehet tenni ellene.
A pajzsmiriggyel kapcs. én is agyalok mostanság, annyi helyről hallom hogy azzal volt a bibi.Azt nézik normál vérvételen v. külön kell kérni?
Junko én a Börzsöny lánya vagyok!!! :lol: :lol: Bizti jó buli lesz! Pesten építkeztek? Ja a kutyával már én is letárgyaltam a babaproject menetét 8) , úgy láttam nincs kifogása ellene.

Monyó drukk, drukk!Ezt jól kiszámoltad! :P
katica_75
 
 


Monyó!

Na mi vót? :shock:

Katica!
Én endokrinológiára megyek. No, és Börzsönyön belül hová való vagy? Viszonylag jól ismerem a környéket. Nem Pesten, itt Szeged mellett. Csak Pest mellől, Dunakesziről származom. Kutyákkal én már nem tárgyalok tegnap is az utcán szedtük össze őket. Az agyamra mennek néha. :) :twisted: :D

Angyal!
Sztem is január lesz a vége, mert nem biztos, hogy meglesznek a leleteim ennyi idő alatt.
Vendég
 


Monyó hol vagy már? :shock:

Junkó hajrá fagyibabák!

Angel teneked decemberben lesz? vagy félreolvastam!

KAtica jó talpmasszázst

Kókusz! Kitartás! piri?
Vendég
 


Jóreggelt :)

Junko drága, köszönöm az együttérzést.Neked hajrá kivizsgálás ... és akkor január?

Katica hát evvan ... :) ja kéne menni talpmaszira, most a férjem végre már engedi hogy menjek edzeni is, mert eddig nem engedett két hónapig. Úgyhogy holnapmár megyek :)

Bonikám köszi :) piri még sehol és a hasam sem fáj ....
kokusz
 
 


Monyó!
Csak nincs valami gond?

Kokusz!
Hát még nem tom melyik hónap lesz.
Egyenlőre tegnap megnézték a prolaktinomat és az teljesen oké.
nem is tudom, vizsgálgathatunk, de nem hiszem hogy találnak valamit...(és azt se tudom örüljek-e ennek vagy sírjak)

Boni!

Köszi szépen. Te jobban vagy már? Ugye így peteérés felé az ember mindig jobban van...

Pussz
Vendég
 


sziasztok.

itt vagyok.most ertem haza(ha dokihoz megyek anyoseknal alszunk es csak masnap tudok jelentkezni)
nos nem eleg nagyok a tuszoim meg.
jobb oldalom van 3 tuszo 17es 18 mm kozottiek.
bal oldalon van egy 17,5 es .
szoval pentek ota not egy vadiuj tuszom is(a parom elnevezte hamiltonnak mert ujonc es gyors).mostmar 4 en vannak.
nyalkahartyam 10,5mm.
holnap megyek megint dokihoz.

Kép
monyo83
 
 


Junkó köszi! Jé Peteérésem lesz?

:lol:
Vendég
 


Monyóka Nekem kb ekkorák voltak hétfőn és szerdán regegl reopesztettük
Vendég
 


Monyó!

Ezek szuper jó értékek. Csak nem lesz itt semmi gond, nem?

Boni!
Hát, csak lesz... :)
Vendég
 



Monyó !
Ezek szuper eredmények!!! 10,5-ös nyálkah. closty mellett?-hogy csinálod??? :oops: :lol: Pihe puha ágyikó várja őket! :wink:

Boni
érleljünk együtt!!! :lol: ( 13cn.) Száni, hogy én nem találtam meg a négylevelűt??? :twisted:
Meglett a véreredményem, mennem kell az aneszteziológushoz meg főorvosi vizitre előtte aztán vissza az sztk.-ba aztán majd megmondják a dátumot a lapira.
katica_75
 
 


Jó reggelt!

Kép

KAtica nem voltál elég türelmes!

:lol:

Szerintem az sokkal szánibb, hogy akárhányszor ránézek a vonalzómra, feldobódok ... ez a szín.... :lol:

Tegnap voltam fogorvosnál
MA megyek fogorvoshoz
Holnap is... :?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?