Új privát üzeneted érkezett!

Monyó nem most jön a pihenő üzemmód! :cry:
Vendég
 


piheno uzemmos? :shock: miert??

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyó!

Hát próbálok visszaemlékezni nekem hogyan vót. Azt hiszem most a lombiknál kb. 18 mm-es petikéim voltak és ekkor kaptam repesztőt. Amikor Clostyt szedtem akkor 20-21 mm körüliek emlékszem repesztőre.
Amikor nem kaptam tuszőrepit és 20 mm körüliek voltak akkor is másnap kellett talán akciózni.
NA ezek csak halvány emlékképek, de sztem a 18-22 mm még a normál tartományba tartozik repesztéshez. (de az átlag ciklushosszt is szokták ám nézni. Nekem ugye 26-28 naposak így tüszőméret mellett ez is fontos, hogyy ne túl későn adjanak repesztőt)

lombikos csajok javítsatok ha állat baromságot írtam volna.

Boni!
Teljesen megjött?
Vendég
 

 
 

Monyó!

Ja én nem a baba miatt vagyok ideggörcs. Minden miatt alapvetően, egy másodpercig nem tudom elengedni magam. Szörnyű.
Vendég
 


Boni,
:cry: már nem is tudok mit mondani..
Junko
még én is "messze" vagyok tőle (35) :mrgreen: csak arra írtam hogy ott milyen általános vizsgálat ez.
Kókusz?
Merre? :P
Jelentem a jóga csoda jó volt!!!! :lol: Serkentettük a nemi szervek energiáit is :lol: jól megjegyeztem ám hogyan kell :wink:
Junko Te e fajta stresszoldásra nem gondoltál?
katica_75
 
 


Helló!

Katica!
Hááát nem tudom a jóaga nemigen vonz, de lehet egyszer azt is kipróbálom. Most pszichológust keresek...

Fannikám!
Mennek a drukkok!!!!!! Nagyon-nagyon szorítok!!!! És foglald le magad, mert meg fogsz zakkanni mint én. :shock:
Figyu? Neked hogyhogy csak egy fagyibabás beültid volt?

Angyal merre vagy???


pussz
Vendég
 


Üdv Szánikák!

Junkóm,
itt vagyok, csak nem voltam két napig! :)
Kicsit békasegges vagyok, csak hol közelebb a földhöz, hol a fenékhez :wink: :lol: A kényszerpihenőket nagyon rosszul bírom... komolyan én inkább lombikoznék minden 2. hónapban :?

Ugyi mész a fagyikákért a köv. ciklusban? 8)

Monyó,
a 22-es tüsző teljesen jó, érett! :wink:
+++++++++++++++++++++++++++++++

Boni,
itt is :( :(
De miért pihenő üzemmód :?: Nem inszemeltek?

Grönland,
nincs esélyem spontán :(
És sajna ez évnek az a szaka, a hideg, takony, sötét se kedvez... :? Még tiszta szerencse, hogy alapból jól vagyok összerakva, különben megzakkannék...


Ja, tegnap már szedegettem a hajszálakat :roll: Úgyhogy lassan meg fog jönni, szokás szerint, a novemberi rövid ciklusom... Nem is vártam persze most mást! :wink:
angel37
 
 


sziasztok.

Angel :cry: parkolopalya :?

junko,lehet hogy a psichologus fog segiteni :wink:

katica szupi a joga,en is jarnek ha lenne hova :roll:

Kép
monyo83
 
 


Hello Csajok!

Én is itt vagyok ám, csak rohangálós dolgozós időszakomban vagyok.

Katica, akkor ez most jóga volt? És a talpmaszi?

Boni, fene ... sajnálom :( miért nem lesz inszem? Már ha publikus.

Úgy utálom ezt az őszt hogy el nem tudom mondani. Ez a sötét, esős idő engem kikészít. Ma az autpályán majdnem elaludtam ... úgyhogy siettem haza és aludtam egy rövidet. Nemrég keltem fel. Ja amúgy nem fáj semmi. Néha, de nagyon néha a hasam és az is csak éppen. Az előző inszemhez képest szinte semmi. Érdekes :roll:
kokusz
 
 


pfujj sötétség és eső, csatlakozom!Úgy akartam valami bíztatót írni, de rájöttem hogy nem megy :?

Kókusz
örülök hogy jobban viseled, lelkileg sincs akkora nyomás mint az elsőnél.Hétfőn tesztelsz?
Hát a talpmasszira csak 2 hét múlva kaptam időpontot,alig várom.
( Ma megint nem jutottam be a dokihoz!!!!holnap elmegyek 1 másikhoz, az nem olyan népszerű remélem.Végül is mindegy ki utal be nem?Vagy utána kötelezően az csinálja a lapart is vajon?)
katica_75
 
 


HAHÓÓÓÓ! :shock: :shock: sehol senki?Hol vagytok csajok?
Holnap megyek vérvételre!bibi-bíí! :lol:
Fanny hogy vagy?
katica_75
 
 


Na sziasztok

Hol van mindenki? Nekem ne depizzetek :)

Katica

Igen hétfőn tesztelek, remélem valami pozitívat. Bár néha az az érzésem most sem sikerült. Tudom hülye vagyok, hisz még van pár napom a tesztig de akkor is ... ma már eléggé fájt a hasam, de nem középen hanem inkább úgy a bal oldalon. Na ha nem sikerült most akkor n is bejelentkezem talpmaszira.
Szerintem mindegy ki utal be, a műtétet nem biztos hogy ugyanaz csinálja.
kokusz
 
 


szia Kókusz egyszerre írtunk! :lol:
Remélem nem kell bejelentkezned t.masszira! :shock: Próbálj nem foglalkozni vele, bár tudom nehéz...
Képzeljétek a hugim már 28 hetes és volt 4d-n csuda édes pofa!!! :lol: Bújik a méhlepényhez, fogja a fejét, a térdét és hasonló vicces képek születtek. :lol:
katica_75
 
 


Katica

Nekünk kisértetiesen egyforma dolgaink vannak :) az én nővérem is már jó nagy pocakos. Az egész család lázban ég. Anyukám a hétvégén azon vitatkozott vele milyen babakocsit vegyenek :) meg szedi elő a mi régi játékainkat :)
Ja próbálok nem foglalkozni vele, úgy érzem eddig egész jól ment. De talán azért mert nem fájt a hasam, de ma belekezdett.
kokusz
 
 


Még megvannak? Vicces lehet újra látni a régi kedvenceket :lol:
de hogy fáj szurkál vagy mesisen?Dufastont kaptál megint?

Igen ez a doki csak beutalt, de nem ő fogja csinálni.A hisztero...ra azt mondta hogy az a hsg.Hülyeséget beszélt nem?
Tényleg 1 húron pendülünk! :shock:
katica_75
 
 


(utána olvastam,hogy kaphatott ez diplomát?)
katica_75
 
 


Sziasztok!

Vagyogatok, csak nincs jelen pillanatban miről írnom. Kikészítenek az ingatlan ügyeink. BRRRRRRR.


Kokusz!
Húha, mindjárt hétfő. Úgy olvasom nem vagy depis, úgyhogy ez már fél siker így sikerülhet, úgyhogy hajrááá.
Úúúú én imádom az őszt. A kedvencem ez az édes-melankólikus-elgondolkodtató-kicsit depis-de illatokkal érzésekkel teli évszak.

Katica!
De jó a hugidnak. :oops:

Lmami!
Olvasom ám nemsokára inszem. :)

Monyó!
Mikor repesztesz? Ja nem ma mész UH-ra? Majd írj!!!

Fanni!
Drukkkkk: Midnen nap eszembe vagy!

Angyal!
Én tök hullámzóan vagyok. De általában feszült. :(
megjött? Te is úgy működsz mint egy robot. Semmi nem zökkent ki. (akár csak nálam)

Na pusszancs
Vendég
 


sziasztok.

kokusz kibirod hetfoig?

junko igen ma megyek,remelhetoleg ma repesztunk.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Katica

Igen még megvannak a játékaink, tegnap olyan jó volt megfogdosni őket :) Duphastont szedek megint. Nem mensis volt ez a fájdalom ... valahogy más.
Hát a hiszteronak köze nincs a hsg-hez :shock: érdekes .... és mikor lesz a lapar? Vagy még nem tudod?

Junko

Nem vagyok depis tényleg :) ez most sokkal jobb volt mint az előző. De valahogy mégis olyan érzésem van hogy nem sikerült. Reggel az államon már éreztem egy ragyakezdeményt .... hát majd meglátjuk :)
Irígyellek hogy szereted az őszt ... :)

Monyo

Ki fogom bírni ... :) erős vagyok. Neked drukk!

Képzeljétek a kika már tele van karácsonyi dolgokkal .... pedig még csak nov. eleje van.
kokusz
 
 


Kokusz!

Ja a tecsóban voltam tegnap elött ott is az szólt. Rajongásig szeretem a Karácsonyt is, de azért ez ilyenkor még túlzás...
Háát azért én drukkokol neked, bár ha úgy érzed hogy nem sikerült...sajnos én is mindig érzem, de ideje lenne ezt az érzést megcáfolnia valakinek. :wink:

Monyó!
Akkor majd jelentkezz és aztán apával erővel is ha jól esik. :wink:

Olvastam a Kaáliban ZCocát... azt hiszem én ezt nem bírnám ki...akkor már inkább semmi ne legyen.
Vendég
 


junko jelentkezem este.ma no sex majd holnap.
kibirnad hidd el.Bar nalam meg nem volt szivhang es azt hittem beleorulok de tuleltem.
igaz en a pozitiv oldalat probaltam nezni.Legalabb teherbe tudodk esni mostmar csak meg kellene tartani.

Kép
monyo83
 
 


Junko

Ja ez a karácsonyi mizéria azért korai, mire oda jutunk elmúlik a varázsa.
Hát majd hétfőn meglátjuk ... jó lenne megcáfolni tényleg. Csak valahogy már az van bennem ha eddig nem sikerült miért éppen most sikerülne ... pedig ez baromság :)
Ja én is olvastam Zöldcocát ... ezt én sem bírnám, osztom a véleményt
kokusz
 
 


Monyó!

Hát alapvetően én is így gondolom, legalább teherbe tud esni. De a már többszöri vetélés azért az is más...
Persze ma nehogy szexeljetek, de holnaptól aztán...durr bele. :)

Kokusz!
Igen ellövik előre a jó érzést és karácsonyra mindenki besokall.
Na igen, tényleg baromság ezt gondolni. :) De már hinni is nehéz.
Vendég
 


junko en minden tesztemnel ezt mondogattam magamnak,kicsit gaz.
az elso meg rendben de utanna mar nem olyan vigasztalo,de hat ez van.ha lekaparom a falat akkor se lesz maskent.

kokusz jon majd az erzes ne felj.

nem tudom nalunk hogy all a karacsonyi mizeria.Monjuk van benne logika hogy mert kezdik koran legyen az embernek idelye bevasarolni.Mi ennek ellenere mindig az utolso pillanatra hagyjuk.

Kép
monyo83
 
 


Üdvözlet Szánik!

Junkóm :P
hát mi már csak így vagyunk gyárilag összerakva! :wink:

Jött a rövid ciklus, 23 napra! Tegnap, és szinte pöcsét nélkül, és relatíve sok... :roll: A békasegg meg békasegg! :mrgreen:

Fagyikról beszéltetek???

Kókusz,
teszt-time! :wink: Drukkolok, bármit is érzel!

Monyó,
nálatok meg repi-time! :wink: Gyűjtsétek az erőt holnapra, hogy beleadjatok apait-anyait!

Katica,
érdekes a dokid! :shock: A hystero meg a hsg igen más!
angel37
 
 


Junko

Nekem áprilisban volt egy pozitív tesztem, de komolyan mostanában néha gondolok rá és el sem hiszem hogy tényleg pozitív volt, meg szoktam nézni róla a képet. Utána sokáig én is jól voltam, mert mondván legalább tudom hogy teherbe tudok esni, de azóta egyre inkább kételkedem ebben. Én akkor is rosszabbul viselném ha már lenne szívhang aztán egyszercsak nem lenne ....

Voltál már a nagy elbeszélgetésen? Vagy még nem?
kokusz
 
 


kokusz aprilisban szedted mar a metet?

Kép
monyo83
 
 


Angel

Békasegget sajnálom :( én már alig várom hogy itt mindenki babás legyen és akkor csapunk egy nagy szánibulit :)

Teszt time ... ja köszi a drukkokat, rámfér :) hátha most hatásos lesz.

Monyo köszi aranyos vagy :) Mi is mindig utolsó pillanatban vásárolunk karácsonyra.
kokusz
 
 


Monyo

Igen akkor már fél éve szedtem .... tényleg te most szeded? Megmondom őszintén én nagyon hittem benne, de egyre inkább múlik ez az érzés nálam a mettel kapcsolatban.
kokusz
 
 


en februarban kezdtem el szedni es csak 1*850 et szedek.
a ferjem szentul meg van rola gyozodve hogy attol ment el a baba hogy akkor meg nem szedtem a metet,ne tudom honan veszi.

nekem ugy erzem hat a met.minden honapban van pem,igaz eleg gyatra de ven,es a ciklusom sem huzodik el ugy mint regen.

ha azt nezuk 3 szor estem teherbe egymas utan nagyon kis idokozokkel es azota semmi,tehat most en is csak filozok hogy most miert nem.Erre is van magyarazatom,es persze pozitivabn probalok hozzaallni a dologhoz.

Kép
monyo83
 
 


Hát ma nem sok munka lesz...

Angyal!
Ja droidok vagyunk. :shock:
Fagyikat szeretném decemberben visszakapni és apjuk is így gondolja. A dokinéni sztem máshogy, de majd meglássuk.
Rúgd seggbe azt a békát.

Kokusz!
Hétfőn megyek, kicsit izgulok is, mi vár rám. :shock:
Én nem tudom végül is mi a rosszabb. Sztem is ha már szívhang van és az megszűnik kalapálin sokkal rosszabb, mintha teszt pozitív és utána elmegy. Á de ígyis úgy is rossz, ha nem gyerök a vége.
nem emlékszem amikor + volt a deszted UH-n is voltál?


Monyó!
Ez így van. Én is mondhatok bármit, kaparhatok bármit akkor sem lesz jobb. Azért mindenkinek van magához valami vigasztaló dumája, ami segít.
Vendég
 


junko ha nagyon sokszor te tenyleg sokszor mondogatod magadnak hogy nekem ugy is lesz babam akkor vegul magad is elhiszed.

en nem tudom elkepzelni hogy nekunk ne legyen.meg nem ezert is hanyagolom a temat amikor a parom felhozza az oribabat.
Most valahoyg igy erzem lehet hogy ez majd meg valtozik de most ez van.

Kép
monyo83
 
 


Junko,
miért gondolná máshogy a dokinő? :?
Na de hétfőn úgyis kiderül, én remélem, hogy nem!

Droidok? Jaaa, hát akkor ezért nem megy! :mrgreen:

Kókusz,
akkor az már ex-száni buli lesz! 8)

Nekem volt tavaly januárban poz. tesztem, és mellé a vérvétel 0-s hcg-t igazolt. sajna ilyen is van - tényleg nem tudom, nálad az annak idején, mi volt...
angel37
 
 


Monyo

a ciklusom nekem is helyreállt de azon kívűl semmi egyéb ....

Junko

Uh-ig nem jutottam, aznap mikor pozitív lett a teszt mér el is kezdtem vérezni. A másik topikban (hőmérősök babásaiban) fenn van még a teszt képe, április végén volt.
No akkor hétfőn rád is koncentrálni kell :)
kokusz
 
 


Angel

Ja igaz az már ex száni :)
Én sem tudom mi volt .... hogy ilyenkor mi lehet a szervezetben .... mindegy remélem hamarosan látok még olyan kétcsíkos tesztet :) testközelből.
kokusz
 
 


kokusz en mar ma este latni fogok egy pozitiv terhestesztet,ugyanis elhataroztam hogy repiszuri utan tesztelek egyet.legyen mar valami oromom nekem is.tudom hogy hulyeseg,de en a pozitiv LH tol is ugralok oromomben,olyan jo latni a ket csikot.(a halvanyakat utalom!!!!)

Kép
monyo83
 
 


Szasztok!

Angyal!

Hát azért gondolhatja máshogy mert sztem ki akar még egy-két helyen vizsgáltatni. Sztem, de én akarom őket decemberben, bár nem tudom, ha frissből nem jött össze, nehezen bírom elképzelni fagyiból.
De akarom. :twisted:

Monyó!
Próbálom mondogatni, hogy de sikerülni fog, ám olyan hülyén érzem tőle magam. Lombik akatt is próbáltam simogatni a hasam, meg mesélni nekik, meg gondolni rá, de egyszerűen nem ment. Hiteltelen voltam. (mivel végig tudtam hogy ez még nem az az érzés...)
De ezt már megbeszéltük, majd a pszihónéni segít.
Ez jó teszteljél csak, kell a pozitív energia. :)

Kokusz!
Nekem is volt + tesztem (halvány, de a férjem is látta egyértelműen) az első lombik után 10. napon ET után. ÉS most is akkor teszteltem és akkor kő nega volt. Először arra gondoltam biztos repi utrán maradt hcg és azt mutatta ki az elsőnél, na de akkor a másodiknál is kellett volna...Én nem tom mi lehet ez. De akkor sem éreztem semmit egyébként...asszem most a dokinak ezt is el fogom mondani. Márhogy volt egy halvány tesztem.
Vendég
 


junko egy szaninak jogaban all hulyen erezni magat pocisimi kozben :lol:
olyan jo kedvem van:)mindjart csinalok egy LH tesztet.

nekem se tudja a doki hogy volt par pozitiv tesztem,egy terhesegrol tud csak.lehet ma elmondom neki valojaban mi is van.

Kép
monyo83
 
 


Junko,
Igen, az valószínű, hogy javasolni fog vizsgálatokat, de szerintem rád fogja bízni, hogy belemész-e a fagyikba előtte... Én is akarnám! A fagyikat! :wink:

Ááá, ez a simogatás, mesélés nekem sem megy, el nem tudom képzelni, hogy ettől fog majd sikerülni! :roll:
angel37
 
 


en szoktam simizni a pocimat meg beszelni a babammal,engem megnyugtat hogy en bizom benne hogy ott van

Kép
monyo83
 
 


Angyal!

Oszt milyen vizsgálat lehet még? Genetika? Attól fosok. Mi van ha ott találnak valamit? Akkor vége a dalnak? :shock:

Én csak addig jutottam el, hogy a kuytáknak magyaráztam azt, hogy most már lassan lesz még valaki akit zsibbaszthatnak. De csak annyira volt jó, hogy ők is hülyének néztek, mit magyarázok.

Monyó!
Az már igaz, nekünk mindent szabad. Megőrjítesz ezzel a teszteléssel. :)
Vendég
 


Junko,
pl laparod nem volt még, ha jól emlékszem... :oops:

A genetikai vérvételre én is most készülök egyébként, saját akcióból. Nemigen hiszem, hogy lesz vmi gond, de azzal is telik az idő. Ha van vmi, akkor esetleg PGD-t lehet bevetni.
Apa még nem is tudja, de őt is meg fogják most szúrni! :mrgreen:

Monyókám,
na megvan a kétcsíkos? :wink:

Na elköszönök, hétfőn jövök majd legközelebb!

Jók legyetek, jó hétvégét! :)
angel37
 
 


sziasztok,megjottem a dokitol.

Hat nem azt kaptam amire szamitottam.nem kaptam tuszorepit mert nem volt mire.
Jobb oldalt:egy 14,5 es 13mm
Bal oldalt:egy 13mm
a nyalkahartyam: 8mm

hetfo delelott megyek ujra es akkor mar remelem repesztunk.kicsit csalodott vagyok most.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Basszus! De legalább a méhnyálkahártyád szép! Lehet, hogy nálatok akkor tényleg az van, amit írtál, hogy nem jó a pé-d! Viszont ez valahol jó, mert ezen lehet segíteni! Ugye a másik kettő, amit felvázóltál, ennél sokkal rosszabb! Viszont nem szabad elkenődni, hisz van két szép tüsződ, ami hétfőre akár megrepeszthető állapotba is kerülhet! :wink:
Vendég
 


melyik ket tuszod szemelted ki?mert ugye van ket egyforma meg egy nagyobb.
multkor 1 volt rendes most 3 van nem rendes,a doki szerint meg fognak noni.
csak csalodott vagyok.

Kép
monyo83
 
 


Jóvanna! :oops: Persze, hogy megfognak nőni! És persze, hogy csalódott vagy!
Vendég
 


azt mondta hogy mivel 35 naposak a ciklusaim igya 13ik napon ez tok jo meretek.
o szamukkal meg volt elegedve,szerinte a tobb tuszo tobb esely.

Kép
monyo83
 
 


Ja, azt nem tudtam, hogy 35 napos! Ahhoz képest persze, hogy jó! Sőt.... :wink: Nekem 27 általában(most volt egy kicsit hosszabb)és a 15.nap környékén van pé! Ez gondolom azért van, mert sz@r a sárgatestem vagy a hormonjaim! Tavaly 29 volt és ugynígy volt pé! Megrövidült a ciklusom, gondolom a vetélés és a sok kapirgálás miatt! :? De akkor most miért vagy csalódott? Ezek nagyon szupi méretek! :wink:
Vendég
 


Monyó!

Én is rögtön erre gondoltam. Mivel hosszúak a cikulsaid, így 13 cn-en ez teljesen oké. ne aggód!!!!!!

Angyal!
Az a PGD az meg mi a tököm. Anyám mi vár még ránk!!!

Sziasztok én is lépek, mert családozok a hétvégén.

pussssz
Vendég
 


groni mert anyira azt hittem hogy jo nagyok,igaz 2 re tippeltem.
Aprilisban a 12 ik napon egy 17 mm es tuszom volt.ezert voltam bizti benne hogy ma jok lesznek erre nem.
meg abban se vagyok biztos hogy hetfon eleg nagyok lesznek vagy inkabb menjek kedden. :roll:

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?