Új privát üzeneted érkezett!

Fanni :P
párosból lesz a sok páros! :lol:
Nagyon várom a holnapi jelentést! 8)

Boni,
ez eddig tutiság! :D
angel37
 
 


Boni :P
Ez eddig nagyon szép! Maradjon is így!!! Drukkolok!
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel :P
Remélem is!
Szerintem van egy enyhe hyperstimum, nekem sosem szokott fájni a pocim, most meg igen. Nem vészes, csak fura.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

remélem én is hogy így marad!

FAnni pocisimit kell kérni apától :wink:
Vendég
 


Fanni :P
nekem minden punkció után fájt, pedig nem volt hiper... lehet, hogy a sok tüszike miatt sokat matattak a petefészkeidben!

De ha van egy enyhe hypered, az egy kicsit csak rásegít! :wink: :wink:
De hát neked mondom? :oops: Tudod! :lol:

Mára mennem kell, várom holnap a számot!!!
angel37
 
 


Boni :P
Ha hazaért, egyből pocisimire fogom kárhoztatni :lol:

Angel :P
Tudom, persze. De mire visszakapom a kicsiket, ennek már nyoma sem lesz! Szerintem... :roll:
Írom holnap, jó pihit mára!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


NAggyon helyes FAnni!

AEnyim párocska külföldi hon felé tart éppen :cry: még jó, hogy nekem nem fáj pocim :lol:
Vendég
 


egyébként ha hiszed ha nem., ugyanezt a ticert néztem ki magamnak csak nem volt szívem megáltpoztatni a kis zebrácskusat! :oops:
Vendég
 


Boni!
Nekem azért teszik, mert nagyon vidám. Az előzőtől is nehéz volt megválni, úgyhogy megértem :wink:
A fő, hogy itthon volt férjecskéd, amikor kellett, igaz? :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


így van! ez a lényeg! bár nem szeretem ha messze van, de most nagyon jól jött ki, hogy pont hazaért addigra! :lol:

nekem is a vidámsága miatt tetszett meg! ja a fészek meg hogy szerencsét hozzon...... :wink:
Vendég
 


Fanni,
akkor drukk holnapra is!(Szteroidot kell szedned? :shock: )
Boni
Tényleg szupi eddig a görbéd.Egyeedül vagy? :( az nem jó!

Kókusz azt szeretném még kérdezni h. van e lábadozási idő lapar után?-vagy a köv. hónapban már lehet is babára menni?És a ciklus elején kell ezt is csinálni????

Én is sokáig henyéltem ott :lol: már kicsit fáztam is. :x legutóbb.

Tök gáz ez az sztk.! De. telefonáltam és mondták ma du. van a dokim erre mire odaértem kiderült h. szabira ment
:twisted: 1 hétig.Helyetteítő doki nuku! Most nem tudom várjak e egy hétig, vagy utaltassam be magam 1 másikkal a korházba(lapar)?Fogalmam sincs mennyire lehet teltház? :twisted: És jó lenne ha még a köv. ciklusba beleférne.
katica_75
 
 


Sziasztok.

ma este megyek dokihoz :lol: legszivesebben oromomben bognek.
Ha meg belemegy a clostyba akkor tutira a palfonig fogok ugralni.
Mivel 3 ik napon vagyok ha a terveim szerint lenne a dolog akkor meg abban a ciklusban felirna es kezdhetnenk.

jaj izgatott vagyok ugyanakkor orulok hogy nem kell ket hetet meg vegigizgulnom :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Katica

Megmondom őszintén, én még vagy két hétig alig bírtam menni a lapar után. Vezetni nem tudtam, mert feszült nagyon a seb, de nekem 3 volt. Mondjuk elég rossz helyen van a köldökben mert mindenféle mozgásra fáj. Egy hetet itthon voltam. És még utána a varratszedés is elég gáz volt ... de nem akarlak megrémíteni. Túl lehet élni :) Ciklus elején, közepén szokták csinálni. Nekem 11. napon volt úgy emlékszem. Nekünk nem kellett várni a próbálkozással. Kicsit bekavart a ciklusomba is de elég hamar helyreálltak a dolgok. Melyik kórházba csináltatod?

Monyo

Ez tök jó, akkor drukkolokk :) Ne izgulj
kokusz
 
 


Monyo,űszuper , végre peregnek az események, igaz? :wink:

Kókusz,
még mindíg fáj ha mozogsz?Hát kicsit utána olvastam a dolgoknak és lehet hogy nem is akarom én ezt olyan igazán?! 8) (Betojt@m..)
HSG-ből nem szoktat 2-őt csinálni?Arra gondoltam mi lenne ha mégegyszer azt csinálnák? A dél-pestihez tartozom 1ébként.
katica_75
 
 


Monyó drukkolok+++++++++++++++
Vendég
 


Katica

Jaaaa nem hülyén írtam, már nem fáj, akkor vagy 2-3 hétig fájt utána ...
Ne félj annyira nem vészes és sokkal több mindent látnak laparral és ha gáz van még hozzá is tudnak nyúlni. Mondjuk én is be voltam tojva, de nem a műtéttől hanem az altatástól ... :) de így utólag annyira nem is volt vészes.
Ja tényleg dél pesti ...
kokusz
 
 


Fanni híradó!!! 8 embrikéjük van!!! :D

Katica,
ne félj, annyira nem durva a lapar! Hidd el, meg se közelíti azt, amikor felvágnak! Na az az igazán szar! :roll:
Még egy hsg-nek sok értelme nincs, ha a doki is javasolja, jöjjön a lapar, sokkal szélesebb képet ad, és ahogy Kókusz is mondja, egyben meg is oldják, ha van bibi! :wink:

Kókusz,
++++++++++++++ :)

Monyóci,
jaj de jóóó!

Boni,
++++++++++++ :)

Nekem teszik a zebrás meg a fészkes is!!! :)
angel37
 
 


Na jÓÓÓ! Rábeszéltetek :lol: :lol:
(Azt hittem még mindíg fáj)

De jó!!! Örülök az embrikéknek!Akkor majdnem mind megmaradt!Szép arány!

Kókusz hogy vagy?
katica_75
 
 


Juhéjj :) Fanni gratula!!!
kokusz
 
 


Katica

Naugye :) hidd el annyira nem vészes ... jó nem egy leányálom, de túl lehet élni és legalább ez is meglesz.
Köszi egész jól vagyok, mondjuk fáj a hasam.
Sipi csinálta tegnap ( a múltkor a tanárúr) és valahogy másképp csinálta. Tovább bent hagyta a katétert, a tanárúr azonnal kihőzta és a férjem mondta hogy jött is ki a cuccból mert nézte a monitoron. Most semmi nem jött vissza. :roll:
kokusz
 
 


Folyhat vissza? És bent volt veled? És monitor? Én nem is láttam h. van abban a szobában ilyesmi :shock: és soha nem jöhetett még be velem apa :cry: Tiszta mázlista vagy! :lol: ( Nekem mindig Sipi csinálta de nem éreztem h. folyt volna vissza b.mi is.)
katica_75
 
 


Kókusz,
Bizti, hogy AZ folyt ki? :wink: Nem lehetett esetleg vmi más, amit férjed annak nézett? Nekem sokszor elég kiismerhetetlen, hogy mi az amit épp látok a monitoron... :oops:
Mindenestre biztos maradt bent épp elég millás hadoszlop akkoris! :) Ezen nem múlhat(ott).

Katica,
legközelebb sztem szólj, és biztos veled is bemehet apa! :)

Velem is be szokott jönni a transzferre, igaz ez másik intézet...
Sőt legutóbb annyira közel ülhetett, hogy puszit is tudtam kapni közben! :P Rám is fért, mert maratoni, dokiizzasztó transzfer volt :oops:
angel37
 
 


Én sem éreztem csak a férjem mondta hogy látta ahogy kihőzta a katétert .... Tudod ahol van az uh ott van kamera a kolposzkópon és a szekrény tetején van egy monitor.
Velem beengedte a tanárúr, jó volt hogy ott volt. Mikor már megvolt minden és feküdtem akkor ott volt mellettem és mlegítette a lábamat. :)
kokusz
 
 


Angel

Én nemtom mi jött vissza, nem néztem :) de persze biztos nem ezen múlt.
Szerintem ez tök jó ha ott van mellettünk a férjünk, valahogy másképp érzi magát az ember. Tegnap nem volt ott uram sajnos. Uncsi is volt
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kókusz!
Én is hiányoltam hogy nem nézik monitoron hogy hova teszik a kis embrikéket!De akkor lehet hogy csak nem vettem észre!És vajon a lombiknál is beengedik apát?Bár nem hiszem hogy bejönne! :roll: Beültinél éreztem hogy folyik ki belőlem valami de azt mondták hogy az csak valami fertőtlenítő folyadék!
Lehet hogy láttalak tegnap reggel? :oops: Én vérvételre vártam!
Sok sok babatapi nektek¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Fanni!
Ügyes kis bébik! :wink: Csak így tovább!!!!!

Angyal!
Hogy vagy?

Monyóka!
Drukkolok délután!!!!

Junkó!
:cry: Nagyon nagyon...

Katica!
Én is nagyon bevoltam sz@rva és én is az altatás miatt!Így utólag kár volt! :lol: Nekem jobban fájt utána mint a császárom után,de engem nagyon megpiszkáltak!Ugy hogy vágj csak bele nyugodtan!És írtam is neked hogy a Hsg-m mást mutatott! :?

Bonika!
Most nem hagylak ki!!! :wink:
Bíztatóan magas a hőd!Drukk,drukk....

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Igen ez sztem is jó! :D Azt nem mondom, hogy nélküle uncsi, de örülök, ha ott van! :wink: Olyan kis vicces a kis drága műtőscuccban! :lol: Bár valszeg én se vagyok jobb a saját műtősszerelésemben..., a kis hátulkötős hálóingben, amiből, amint felállok, nyilván kilóg a s*ggem :oops:

Az "őrzőben" viszont már nem lehetnek ott az apukajelöltek.

Azt tudom, hogy embriótranszfernél alaposan ellenőrzik a katétert a művelet után, hogy biztos nem maradt-e benne embrike, meg adnak UH képet, hogy tényleg a méhben van! :)
angel37
 
 


Ancsa,
á, engem most hagyjunk! :wink:

Te hol tartasz? Milyen vérvétel volt?

Mimimi? :shock: 10 nap múlva teszt???


Jaja, pl erre a fertőtlenítő folyadékra gondoltam én is, ami kicsuroghat!
angel37
 
 


Ancsa sziaaaaa :)

Hát lehet hogy láttál. Mikor voltál ott? Én reggel olyan 3/4 8 körül, meg utána fél 10 körül.
No és ti hogy álltok? Szerintem lombiknál nem engedik be őket, vagy a fene tudja .... Köszi a drukkokat.

Angel

Én akkor unatkoztam mikor már megvolt minden és feküdni kellett.
Ja ezek a műtős cuccosok elég borzasztóak. Emlékszem mikor volt a laparom mennyit röhögtem a műtősfiúval :)
kokusz
 
 


Sajnálom ha nem vagy jó passzban! :(
Még csak most kezdenénk,de nem akar a progi szintem jó lenni! :x
Holnap lesz a 3.neki futás,hátha végre elérjük a 10-es számot! :roll:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


1/4 8-tól 3/4 9-ig voltam!Az ajtó mellett ültem fehér pulcsiban,egy didergő duci lány! :lol:
Ha jól vettem ki a dolgokat,akkor ketten voltatok tegnap inszemen!Egy lány a férjével,meg egy másik aki az ajtóban állt!Melyik voltál Te???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Igen akkor emlékszem rád :) Én a dférjemmel voltam, az ajtónál ültem és világos felső volt ratam meg farmer és szemüvegem van. Na akkor már láttuk is egymást :) Jó sokáig vártál akkor ....
kokusz
 
 


na be vagyok tojva..... :? pedig meg holvan negyed hat,de 4 kor mar megyek.

jo nektek hogy a ferjetek is bemehet veletek,nekem a szulesemnel sem lehet bent ha igy marad a helyzet. :? pedig olyan jo olvasni az apasszuleseket :wink:

Kép
monyo83
 
 


Én is emlékszem rád! :D Nagyon kedvesnek tűntök! :D És végre arc is van hozzád! :wink:
Sokat bizony!Pedig 3.voltam!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
jaaa, csak a tickered megzavart... nem úgy rémlett, hogy már itt tartanátok...

Miért olyan fontos ez a progiszint??? Nekem egyáltalán nem néztek a kaáliban progit stimuhoz...

Na jó, mindenképp sok sikert, hogy 10 fölé kerülj! :wink:

Kókusz,
igen, az őrzőben már unalmasabb, bár én mindig igyekszem szóba elegyedni a többiekhez, ha épp nem alszanak! :)

Na én nem röhögtem, mikor annak idején műtétre vártam :roll: Nagy hülyeségemben azt is mondtam a betegtologatónak, hogy igérje meg, hogy élve kitol és hogy valaha saját lábon elhagyhatom a kórházat :oops:
angel37
 
 


Ancsa

Köszi szépen :) Jaja így arccal annyira más :) Na jól megvárakoztattak. Drukkolok nagyon :)

Angel

Ez nem semmi amit írtál ... én csak annyit mondtam a műtősfinak hogy milyen jü a pasiknak, és csak nevetett hogy igen ilyen szempontból igen. De jó fej volt.
kokusz
 
 


Ancsa, Kókusz,
na megvolt a nagy felismerés? :lol:

Monyóka,
elhiszem, hogy izgulsz, de tényleg nyugika! :)
Nagyon jó hírekkel gyere ám! :wink:
angel37
 
 


Angel

Jaja :)

Monyo

Nyugi :)
kokusz
 
 


Ancsa köszi :lol:

fujogatom felfelé....... :lol:
Vendég
 


Kókusz.
Igen, asszem egy pasinak kevesebb féle nyomorra van lehetősége a nemi szervével... :wink:

A hsg katéterfelhelyezésnél már én is poénkodtam a műtősfiúval, főleg miután annyi seduxent kaptam, mint egy paci! :mrgreen: Legalábbis én marha jól éreztem magam :wink: , pedig kívülről biztos idiótának látszottam...
angel37
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


(Kókusz, Ancsa is iwiw-es nem jelölitek be 1mást?) :lol: Többiek nem küldünk képet 1másról? :lol: :shock: vagy dedós dolog? :lol:
katica_75
 
 


na elmentem sziasztok.drukoljatok.
holnap delutan jovok.

Kép
monyo83
 
 


monyó drukk! :lol:
Vendég
 


Katica :P
Miért nem hiszteroszkópiára mentek? Miért kell a laparaszkópia?
Előbbinél alulról néznek be, nincsenek lyukacskák és nem is fáj utána sem.

Kókusz :P Ancsa :P
Köszi :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni
Gratula az embrikékhez! :D
ez újabb eljárás? Nem tudom, lehet h. ilyet itt nem csinálnak?Utána lovasok.Neked ez volt?És ezzel is lehet segíteni az esetleges elzáródásokon?
katica_75
 
 


KAtica Utána lovasok? :lol:

FAnni itt is óriási hiperextradrukk! :lol:

Monyó dokinál mi volt?

Reggeli hőm 37,1 ! fújom fújom felfelé! de 3 óra óta csak forgolódtam ágyikómban, nem tudtam aludni... :twisted:

Szép Napot!
Vendég
 


Üdv!

Monyóka,
na mi volt :?:

Boni,
jó ez a 37.1! :)
angel37
 
 


Sziasztok

Monyo mi volt? Gyere mesélj

Katica, tényleg elmentél megnézni a talpmaszit?

Elfeküdtem a nyakam, rohadtul fáj.
kokusz
 
 


No végre egy tünet, ami egyértelmű, hogy mitől van! :D

Bocsi, nem akarok a kontódra viccelődni :oops: , biztos rossz... remélem azért lassan múlik!
angel37
 
 


Angel :lol: na ez jóóóó
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?