Új privát üzeneted érkezett!

Monyó!
Te nem tudsz megbántani. :)
De gondoltam rá, egyszer elmentem egy kinezhez is, de első 10 percben zsebre vágtam.
Kellene valami jó szakember, de nem tudom hol keressem.
Vannak eszement gondolataim amiket nem ártana ha valaki elűzne. (le se merem írni) Szóval kéne doki, de mellette tudom a dolgomat is, tudom mit kell még letisztázni...

Fanni!
Gondolok rád hétfőn, hát még kedden. Az a legizgibb, hogy mennyi az annyi.... Az ÖB-vel kapcsolatban megkereslek priviben! Köszi.

Boni!
Köszi, várom a decembert. Az amúgy is a kedvenc hónapom.

Puszi nektek és igazából jobb egy kicsit már, ezt nektek is köszönhetem. Na megyek melött átmennélk nyálas szániba.
Vendég
 


Fanni :P
jaj ez nagyon izgis időszak, főleg ha ez ember tudja, hogy az UH-k alapján jól áll! :wink: De a 15 is jó lesz, ugye? :lol:
Férjecskédnek meg többtízmillás hadsereget! 8) Abból pedig 15 párnak való legislegszebbet! :lol:

Junko,
hajrá december! :) Meg egy kicsit még hátha hajrá október! :wink:

Sztem eszement gondolataim nekem is vannak! :roll:

Monyó,
mi ez a gyógyileves? :wink:
angel37
 
 


Junko :P
Köszi!
Rendben.
Nahát eszement gondolatokban én is mindig bővelkedem :oops: , én pszichohoz is járok, aki szerint normális vagyok... Szóval van ám mindenkinek :wink:

Angel :P
Persze, a 15 is jó, bár az 1. UH-n a drnő azt mondta, hogy nem a mennyiségre, hanem a minőségre kell menni. Erre gondoltam, hogy na igen, s az 5.-nél meg már a mennyiségre is... de nem mondtam. Úgysem ő a dokim. Azért 15-nél többet nem szeretnék... de az még belefér :wink:
Furi, de még egyáltalán nem izgulok. Tudom, hogy már csak 1,5 nap, de addig valahogy vánszorogni fog az idő. Meg utána a beültiig... na és utána a vérvételig :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Fanni :P
persze, a minőség! :) Én is ezt mondom, főleg annak, akinek kevés petécskéje van, de így igaz!
Azért én örülök, ha bőven el vagyok látva! :wink:
:oops: Bár nem mondom, hogy 21-től kicsit azért nem ijedtem meg...

Majd megjön az izgulás is! :lol: Az a jófajta izgulás! :wink:
Hááát, aztán meg a beülti után, az valóban vánszorogni fog :roll:
angel37
 
 


Angel :P
Látom, Téged sem engedtek haza korábban 8)
Én is örülök, 13-at szeretnék... ennyi volt a tervem már régóta, remélem, bejön :wink:
Igen, hétfő reggelre legkésőbb jön a "jófajta" izgulás :D
Lehet, hogy majd megkérlek, írd meg a bajtársaknak a petesejt számot, meglátom :) De azért előre is köszi :wink:
Puszi

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


junko orulok hogy nem bantotalak meg.Szemelyszerint en ugy erzem hogy te nem tudod elkepzelni azt hogy neked sikerulhet.
Ezen kene valahogy valtoztatni.persze nem akarok okoskodni csak ez a velemenyem.

angel boni nem kell am valami hude levesre gondolni.egyszeru jo kis csirkeleves rengeteg zoldsegfelevel.a jo forro levest megenni utanna a fot zoldsegeket befalni.
isteni es hatasos,jobb mint a tea.

fanny drukolok en is,kivanok annyi tuszot amenyit szeretnel.

Kép
monyo83
 
 


Köszönöm, Monyo :P
Mi is dögrováson voltunk a férjemmel, vagyis eddig én, most meg ő. S a húsleves gazdagon valóban csodákat tesz! :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
engedtek volna, de még verem egy kicsit a gépet! 8) Még kb fél órát vagyok, aztán lépek!

Akkor legyen 13! :lol:

Hú, én örülnék, ha megsms-znéd a petesejtszámot, szívesen megírom a többieknek! :D

Monyó,
ez jól hangzik! 8)
angel37
 
 


Angel :P
Igen, jó hírt vinni mindig hálás feladat :D
Szerintem megírom!
Megbeszéltük, akkor 13 a célszám :D
Én pedig már indulok is Apukámhoz. Sokkal jobban van! Végülis már nem beteg, csak nehezebb az emlékezés neki bármire is és gyenge, nem tud felállni. Ezeket kell megerősíteni és mehet haza :P

Sziasztok :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


További jobbulást Apukádnak! Már a látogatásoddal is biztos erősíted! :P

Jó tüszőrepesztést! 8)
angel37
 
 


FAnni nagyon nagyon drukkolok! és Angyal majd jelent nekünk! :lol:

Monyó nyami nyami húsleves!

Junkó hajrá december!
Vendég
 


Köszönöm Junkó,Angel s mindenkinek aki gondolt rám, igyekezni fogok hétfő reggel.:shock:
Igazából én is csak azt várom hogy tudjam már mi van :?: A csalódás elkerülésére mindíg új programokat agyalok ki, most jön ugye lapar, talpmasszi. :oops: ( Nagyon remélem h.nem jön el az az időszak amikor már nem tudok mihez kezdeni!)

Hát igen eszelős gondolatai sztem. ennyi sikertelen próbálkozás és hónap után mindenkinek vannak :roll: csak talán tényleg jó egy bizonyos határ előtt elcsípni őket.

Fanni
szurkolok hétfőre, akkor lassan haza is viszitek apukád?!
Lehet kérdezni hogy mennyire vagytok már benne az ÖB.-ben?

Monyo,jobbulást! Sajnálom hogy visszaesett a hőd.
katica_75
 
 


Angel :P Boni :P
Köszi!

Katica :P
Most azt gondolom, hogy kb. 10 nap és lesz olyan kondiban, hogy esetleg hazamehet. Meglátjuk!

Már csak a tanfolyam van hátra lényegében. Az nov. 17 és 24-én lenne... de addig kiderül, laknak-e a pocimban 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni hát persze! :lol:

KAtica jól tezsed, hoyg vannak b terveid!
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy a topicotokba befurakodok, de egy nagyon klassz koncertre hívnám fel a figyelmeteket!
Köszönöm, hogy elolvassátok.


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -



Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h

Helyszíne: Otthon Művelődési Ház - Bp. XXIII. kerület (Soroksár)
Szitás u. 112.
(a Hősök terei Templomtól egy percre)



Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini -A bohémélet, Gounod-Faust, Donizetti -A szerelmi bájital
és Donizetti -Don Pasquale című operáiból!


Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
"Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!"
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 – 10705005

Bocs, ha már olvashattátok!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!

Mindenki pihenget?
Csajok tudom már rohadtul unjátok a parázásaimat .... de még most az egyszer nyafogni akarok. :oops:
Tegnap beadtam a tüszőrepit, szerintetek normális hogy semmit nem érzek? Nem fáj a hasam mint a múltkor ... :roll: Küldjetek el nyugodtan a sunyiba :)
kokusz
 
 


Kókusz,
normális! Nem mindig ugyanolyan.
A múltkor több tüsződ is volt.

Egyébként pontosan 36 óra után repeszt, de akkorse biztos, hogy érezni fogsz vmit. :wink:
angel37
 
 


Köszi Angel :) Néha úgy irígylem az olyan nőket akiknek nem kell ilyen dolgokkal foglalkozniuk, komolyan. De gondolom ezzel nem vagyok egyedül ....
kokusz
 
 


Kokuszkám!

Én az ég egy adta világon semmit nem éreztem tüszőrepi után. Tessék csak nyafogni. :)


Monyó!
Jól látod, már nem tudom elképzelni.
Te fogsz még tesztelni?

Szép és sikeres hétfőt az akciósoknak. :)

Angyal!
Várjuk a híreket Fanniról...
Már konkrétan megjött az éjjel...

Puszi nektek
Vendég
 


sziasztok.

hat nekem is megjott....

Kép
monyo83
 
 


Junko drága,
basszus, akkor sajna ez a ciklus tényleg véglegesnek tűnik :( :( Sajnálom... Akkor sztem hagyd a bogyeszt is :( De a dokival azért mindenképp beszélj, és decemberben fagyiztok!!!

Fanni tegnap este repesztett, holnap lesznek számszerű hírek! :wink:

Fanni :P
ezúton is millió szurk! Várom majd a sms-t! :wink:

Kókusz,
hát mit mondjak én is irígylem, akinek szexből jön össze! :wink: Sőt én már azt is, aki normálisan pisil! :roll: :oops:

Katica,
+++++++
Én is nagy B-terves vagyok! :wink:
angel37
 
 


Monyóka,
sajnálom :( :(

Afene, tényleg szánik vagyunk... :?
angel37
 
 


Katica :P
Drukkok holnapra!

Junko :cry:

Kókusz :P
Én sem érzek semmit. Vagyis csak annyit, hogy aluszékony vagyok, mert Choragont kaptam repesztőnek, amiben hcg van. De a pocim teljesen OK. A szűk gatya nyom, de nem fáj az sem. Viszont egy picit talán több tüszőm van, mint Neked :wink: úgyhogy Neked az ég-adta világon semmit sem kell érezned!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel :P
Küldöm holnap az sms-t, amit mozog a kezem :wink:
Köszi előre is a közzétételt!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Monyo, Junko :cry:
Fene vigye, én csak azt kívánom hogy ürüljön már ki ez a topic!!!!

Képzeljétek ma én is nagyon sz@rul voltam hányinger hasfájás de olyan h. nem tudtam eldönteni hogy a gyomrom vagy lejebb... :roll: Nem lehet hogy ilyenkor van valami progi csúcs vagy valami ilyesmi a sok bogyótól? :shock:

Hát igen a B terv egy menekülési útvonal lehet, hogy ne kelljen szembenézni az A bukásával :oops: :lol: :lol:

Fanni, viszont drukk!!! :lol:
és Kókusz Neked is!Biztos minden rendben!(Legutóbb az inszi reggelén éreztem csak, 1 picit.)

Fanni a tanfolyam után kerül az ember a várólistára ami 1-2 év, ugye?
katica_75
 
 


Katica :P
Köszi!
Még behívnak utána a gyámhivatalba, jön a papír, hogy hivatalos öribaba szülő vagy és aztán indul a sorbanállás. Hivatalosan 2-3 év, de alapítványon keresztül lehet rövidebb is.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Az még egész jó, gondolom újszüköttről van szó ez esetben.Az uram sajna most valahogy nincs oda a témáért, pedig korábban már beszélgettünk róla :(
katica_75
 
 


Jó reggelt!
JUnkó :cry: hajrá december!
Monyó piri hozzád is elért? :cry:

FAnni óriási, extraméretü drukkok mennek ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kókusz én sem éreztem utána semmit, viszont csütörtök péntek en kellett együtt lennünk, és szombat óta néhanéha fájogat a hasam mensiszerüen, illetve a hőm is felment 37 re, pedig nekem nehezen szokott mnem egyből...++++++++++++++++++

KAtica ++++++++++++++++++++++++

SZép napot!

ANgel várunk a hírekkel, meg egyébkéntis! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok úgyegyébként! :lol:
Azonnal tudósítok, ha Fannink jelez! :wink:

Boni,
akkor ezt vehetjük biztatónak, igaz? :wink:

Katica,
+++++++++++++++++
angel37
 
 


Hát ez most sajna megint negatív lett. :cry:
Nme törtem annyira le,mert ugye mire jó a pesszimizmus! :lol: :lol: Viszont a páromon láttam reggel hogy szomorú és ez viszont nagyon fáj.
katica_75
 
 


Katica,
:( :(
Azért meg még nem jött, igaz? Addig adjunk egy kis esélyt!
Most hogyan tovább, ha tényleg nem sikerült? Rögtön újabb inszem? B-terv? :roll:
angel37
 
 


KAtica :cry: sajnálom, de nem feladni

Angel :oops: :wink:
Vendég
 


Nem jött meg még de a teszt csont nega.
Beszéltem a tanár úrral, és ő is a lapart javasolta ahogy azt én is gondoltam már.
Fáj?Látszik a vágás?Kettő vágás?Következő hónap már mehet is élesben lapar után?Tudom, közületek már sokan túl vannak rajta kérhetek 1 kis felvilágosítást? :oops:
katica_75
 
 


Én nem estem át rajta, de nem vágás, csak két (esetleg három) kis luk! :wink: Vagy szerencsés esetben asszem csak egy! Attól függően, hogy diagnosztikus v. rendbe is hoznak valamit!

Na, a többiek majd többet mondanak tapasztalatból! Kókusznak tutira volt laparja!
angel37
 
 


Sziasztok!

Katica, Monyó!

Sajnálom nagyon, ez nem egy sikertöténet most azt hiszem. :(

Fanni!
Drukk-drukk drukkhegyek!

Angyal!
Tegnap már nem vettem be. Tudod mi a legrohadtabb? Még csak most kellene elkezdenem izgulni, hogy mikor is teszteljek és ÉN már túl is vagyok a menzin. Kicsit szar. (nagyon)
ÉS nem is értem hogyan lehetséges ez duphaston mellett?????
De tényleg befejeztem a rinyálást. Igaza van Katicának mire jó a pesszimizmus?
:)

Bonika!
Ez igen jól hangzik. :) Rakjál föl görbéket. Kell szedned valami támogatót?

Pusszancs
Vendég
 


Junko drága,
sz@r ez :( , volt nekem is ilyen lombik, hogy sutty megjött, mielőtt izgulni kezdtem volna a célegyenesben...

Én is úgy tudtam, hogy Duph. mellett nem jön meg, de a múltkor rákérdeztem "illetékesnél", és úgy mondta, hogy jellemzően nem jön, de megjöhet... Az első fagyisnál nekem is indult a pecsét simán mellette, igaz rendesen csak abbahagyás után jött meg.

Szerintem beszélj minél hamarabb a dokinővel a fagyibabákról! :) Az biztos önteni fog beléd egy jó adag optimizmust!
angel37
 
 


sziasztok.

katica:(sajanlom hogy nem jott ossze.

junko,tenyleg nem ertem mi a francert nem jon ossze nektek.

boni szuper a hod,lehet nem sokaig leszel szani.

nekem meg fele anyi menzim van mint kellene.ugy latszik nalam mostmar ez igy lesz.egyik honapban rendes menzi a masikban fele anyi :? ha valaki szani ez nem meglepo.

jaj ugy varom mar,ket het mulva megyek dokihoz.

Kép
monyo83
 
 


Fanninak 10 petesejtecskéje lett!

Kezdhetjük a drukkolást a randikért! :wink:
angel37
 
 


fanni ez szuuper!drukkolas elkezdve+++++++++++++

Kép
monyo83
 
 


Az jónak számít ugyi?! :lol:
Monyo,Junko,én hát csajok nem hazuttoljuk meg szániságunkat! :lol: :lol: Tényleg egyik pillanatban sírnék a másikban meg röhögnék a nyomoromon.
Junkó a pesszimizmus stipi stopp az én száni kiváltságom!Szóval sajnálom már foglalt, Te nem lehetsz az!!! :lol:
katica_75
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Hozzon neked sok sikert ez a 10 szép petike. Ölelkezzenek és legyen sok szép embrike holnap!!!!!!!!!!!!

Angyal!
Beszéltem a dokival. Jövő hét utáni hétfőn megyek hozzá egy hosszú elbeszélgetésre. Azt hiszem ő sem ezt várta... Mondtam neki hogy 3,5 éve semmit nem érzek és ez fura. Minden esetre azt hiszem nehéz eset lettem és kivizsgálunk mindent amit tudunk. Hát ez is valami. Különleges vagyok én is. :roll:


Monyó!
Nekem meg most jó sok van.
Egyébként az én menzim ált. 3 napos szokott lenni. Rövidül. Azt mondják ez még normális.

Katica!
Mikor lesz a következő?
Vendég
 


Junko,
na jól van! Bár én sem ezt vártam... :?
Jelen pillanatban ennél több nem tud történni, minthogy konzultáltok egy hosszút... aztán eldöntitek!
Hú, ez nagyon égő, lehet, hogy rosszul, de úgy emlékszem neked még nem volt laparod... ha igen, akkor ezer bocs, tudd be a hülye fejemnek! :oops:

Katica,
igen, ez jónak számít! :)
angel37
 
 


FAnni! HIpp hipp hurrá!+++++++++++++++

csajok nem kaptam támogatást semmit! de má gondolkodtam betelefonálok....

görbét délután tudok tenni! ár kissé hiányos, mert nem hónap eleétől mértem!

Monyó jó is lenne :wink:
Vendég
 


Junkó remélem lesz valami megoldás! ++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Katica sajnálom, a fene vinné..... :cry:
Lapart ki csinája? Tanárúr? Nekem volt, tavaly. Nekem 3 vágás van, mert a petefészkeimhez hozzá kellett nyúlni, de amőgy csak 1 van a köldökben ha nem kell semmihez nyúlni. Az szinte már nem is látszik. 3 nap kórház. Nem mondom hogy utna nem fáj, elég kellemetlen. De a cél érdekében bármit :) Ha még kérdésed van írjad.

Junko

Remélem jutni fogtok valamire az elbeszélgetéssel. És végre teljesül az álmotok nektek is. Van még valami amit nem vizsgáltak nálatok?

Fanninak gratu :)
kokusz
 
 


Ja elfelejtettem: megvolt az inszem, itt fekszem az ágyban a laptoppal. Minden oké volt, majdnem ottfelejtettek :) a lábam is elzsibbadt ... picit fáj a pocóm.
kokusz
 
 


kókusz pihengess++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Kókusz,
ja hogy a lényeg meg lemaradt! :wink:

++++++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Kókusz :P
Ügyi vagy. Pihizzünk együtt :wink:
Nekem még szúrkál a pocim -vagyis már, mert egyáltalán nem feszült a leszívásig!-, de szedem a szteroidot, úgyhogy sokáig már nem fog.

Junko :) :?
Köszönöm.
Pirike a dög. Ördög vinné. Nem kell itt senkinek :(

Katica :cry:

Boni :P
Nem kell Neked támogatás. De tényleg. 2 petesejtből van elég progid, ne aggódj. Dobhatnál ferty táblát!

Monyo :P
Köszi!

Angel :P
Köszi, hogy megírtad. Olyan furi kerek szám ez a 10. Még nem is volt páros számú petesejtem :shock:
Írom holnap a folytatást :roll:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Közkivánatra!Kép :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?