Új privát üzeneted érkezett!

hogy kell bemásolni ezt a vonalzóz???komolyn már süllyedek a székbe :( .

bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok,

Csucsu, nem kommentálom a dolgok............................

Trixy, még jó hogy nem ment, mert diszidált :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
majd akkor hippizek ha tuttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol:


Bogyó,
ez egy kicsit eléggé tág amit kérdezel, hgy hogy kell bemásolni..
Tipp a válaszodra, lilypepon capott bbcode.ot be copyoz, a babanet profilok azánon belül ahova az álírásodat tetted
Vendég
 


Ja hogy hogy vagyok, hát már nem iszok eléőre a macika bőrére majd kiderül hétfőn hogy mi van, m,egvan vagy sem. ennyi
Vendég
 

 
 

komolyan szégyell......de mindegy csak kérdezek!!!!
hogy kell kinéznie annak a kurva kodnak.....pl:igy http/tt.....és akkor bemegyek a profilba aláirásom 255 karaktar stb...és ezt beirom.mert ezt már megtettem és nem jött nekem vonalzóóóóóóó,csak ez került. :( .

bogyó

biztos ott van kicsinyuszi ne izzgulj hétfőn megnyuktatnak :lol:
bogyó77
 
 


Lányok!

Köszi a halk örömöt. :P

puszi nektek!!
Vendég
 


jajjj te csaj ne köszönj semmit , miért írtál valamit aminek örülni kellene?? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon halk drukk Tryxinek... :lol: :lol: :lol:

Csucsú! Elég gáz, hogy ilyen orvosok is vannak. Mi az, hogy nem tud UH -ot nézni.....felháboritó.
Na majd a saját dokid, mindent rendben talál....

Velem semmi nincs baba projekt ezerrel, remélem lesz eredménye :oops: :oops: :oops:
Mindenestre apa nagyon örül neki :P :P :P :lol: :lol:

Mindenkinek szép napot!

Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Nem értem...bemásolom a vonalzót de kép nincs csak ez.
Mit csinálok rosszul???
Segítsetek!!!

Köszi,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Odri a bbcodeos kell!!! az egészet ami ott van jelöld ki és tedd ide be!!!!
nem jót másoltál ide azért nyugi én is így kezdtem :wink:
Vendég
 


Köszi Nyuszi!

Most már sikerült....
Az a kár, hogy nem értek németül. Ez most akkor mit is jelent?

Puszi,
Adro

Kép
Kép
odri
 
 


Odri:Biztos lesz eredménye a projektnek. Apa meg majd akkor, hogy fog örülni ha útban lesz a baba:)

Kép
csucsu05
 
 


29napos a cikluso és a 11. napon vagy
5na van a p.érésig vazze azt tényleg mi
Vendég
 


sztem jól írtam vagy fordítottam, pedig németes vok de az angol jobban megy:)
valaki segítsen !!!! Németes csajok bújjatok elő!!!
5nap az ovu.ig!
Vendég
 


Szia,

Stimmel a 11. napon vagyok és elvileg 31.én lesz pém...
Kiváncsi vagyok, mert nem hőmérözök és ovutt se csinálok. Simán mindennap apával vagyok :oops: :oops: :oops:
Na majd meglátjuk. Sose figyeltem a pé jeleit, mert a vetélés után nem lehetett baba, aztán a műtét után nem lehetett szex. Most álltunk rá újra a projektre.... :lol: :lol: :lol:

Csucsu! Köszi. Apa most is örül, mert mehet a szex :P :P :P
de akkor még jobban fog ha lesz eredménye is :wink: :wink:

Puszi,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


A nyúlacska jobban tetszik...remélem nincs harag Nyuszi???

Puszi

Kép
Kép
odri
 
 


Adri, Gratula a vonalzódhoz!!!!

Úhh Trixymami fel ne tegyél még vonalzót, nem iszunk előre okééé :wink: bár mondjuk te tudod deeeeee :lol:
Vendég
 


nekem nem is kell vonalzó!!!!!!!béna vagyok tudtam hogy nekem nem fog sikerülni,mert nem értek hozzá......ha igy még irhatok akkor jo ha nem akkor inkább elköszönök.egy nagy rakás semmi vagyok..................................................................................

bogyó :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
bogyó77
 
 


egy vonalzón ne akadj ki. Hisz árt a szépségednek :lol:
no stressz!!!!!!
igazából gőzőm sincs mit nem értesz de hát ez van, hátha valaki csak tud segíteni. az egyik ablakban lévő kódot átmásolod ide, és ennyi. tök egyszerűnek tünik de mégsem az. :roll:
hát most emiatt elköszönni......... te tudod, de kis dolognak tartom..

no comment

Csucsu merre jársz?? ...no és az én pajtim FŰLŰ???
Vendég
 


Szia Füllke, itt vagyok. bekukkantottam gyorsan mert lassan ebéd és alvás.
Te is pihenj délután. Jót tesz a kicsinek :)

Kép
csucsu05
 
 


Oké csajszi!! Fektesd le a kis Hercegnődet!! Majd te is királylány menj és pihenj!!!!! Ne a neten lógj hehehehehehehehehehehehe :lol: :lol: :lol:

Hmm hogy így mondod jaaa enni kellene valamit. Tegnap este nagyon megkívántam csajok a virslit:) igaz ha no szex akkor van virsli:) vannak dolgok amelykre ránlézek és nem kell igaz ezazért anno is előfordlut, de hogy melyek a terhesség jelei, hmm a fene tudja, inkább utánozom Csucsuékat hisz annál jobb nincs:)) egy jó kis vakondozás:)
Vendég
 


jajj Adri dehogy van harag:)))

Amúgy meg nincs Nyúl csak Nyuszika!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó étvágyat, csajiok majd d.u. bekuksizok.

Triy neked mikor is lesz otthon net????
Vendég
 


hello!

Dehogy rakok én semmit még fel!!! Majd egyszer.....

nekünk nem tudom mikor lesz otthon net. A párom még gondolkodik hogyan lehet kedvezményes neki a net, de majd rövidesen. Rövidesen, csak a végét nem látom..... :lol:

Muffin? Merre vagy? Hallas magadról!!
És a többiek? Eltűntetek, de remélem igazoltan............ :wink:
És persze Apával!!!!
Vendég
 


Lányok!

Mik a jelei a pé-nek???
Én még sosem figyeltem. De fáj a derekam és cicim is érzékeny...

Puszi,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


hát én passzolom ezt a kérdést! fogalmam sincs, nekem a törpemikroszkóp segített. :)
Vendég
 


Nem tudom a hasam is fáj, mintha meg akarna jönni. Pedig nemrég múlt el... nem értem.
Amúgy elkezdtem használni a mikroszkót is.
Majd meglátjuk... :lol: :lol: :lol:

Puszi,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Odri: Na a Pé-nek ezeka tünetei. Mintha megakarna jönni fáj a has meg a derék. Cici érzékeny stb...
Szerintem most bújjatok sűrűn össze a pároddal. :)
És akkor jön a kisodri :)

Kép
csucsu05
 
 


Hajjrááá Adri!!!

Hát meg ha a bugyidon taláélkozok kérmszerű nyákkal és nyúlik is akkor még ez is biztossá tesz a gyanúdat, hoghy p.érésed van jeejeejee :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


sziasztok!

pusz mindenkinek!

Fülike holnap írok!!!

Szép délutánt!
Vendég
 


Jajjj Trixy te még itt vagy:)
8) 8)
Akkor pihenj nagyon nagyon sokat és holnap akkor itt!!

cuppcupp :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bogyóka, ne keseredj el!!!Ha gondolod, csinálok én neked vonalzót, csak ird meg, milyen legyen, meg a mensid napját. Aztán a kódot megadom neked, te beirod a profil/ aláiráshoz. Remélem lehet igy is. Ne szomojkodj!!!!!!!!!!!!!!!
Csucsu, ez az orvos egy idióta! Méghogy nem tud UH-ozni....még ilyet! A magánnőgyógyim rendelőjében alapből van UH, még rákszűrésen is elő szokta kapni a hüvelyi UH-ot, és bekukkant. Mire kapta ez a diplomáját???Jó ötlet a másik doki, elég legyen már a felesleges idegeskedésből!!!!
Odri, szexre fel, ezek jó jelek, tessék nekiállni a projektnek!!!!
Trixy, halk hurrá megy!
Akit kihagytam: helló lányok, irjatok!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Helló!!!

Én is itt vagyok!!!!!!!! :D :D :D

Bogyó ne keseredj már el egy vomalzó miatt!!!! :D :D :D Vonalzó nélkül is a mi Bogyónk vagy!!! Mond el, hogy meddig jutottál el és megpróbálunk segíteni!!! :wink:

Csajok én ma bevásároltam! :lol: Vettem férjuramnak Béres Q10 tablettát, magmnak meg azokat a teákat, amit a természetgyógyász mondott, hogy igyak. Szóval ha vége a pirinek elkezdem inni. :D

Csucsu: Ez elkeserítő!!! Mármint hogy ez a magyar eü!!! Nem tudnak egy uh-t csinálni???????? Hihetetlen!!! Ne is foglalkozz azzal, amit mondott, ha az uh-hoz nem ért, lehet, hogy a terhességhez sem!!! :wink:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


sziasztok csajszikák

...kicsit kifulladt a társaság,

Fűlű veled mizujs????????
Vendég
 


UHH CSAJOK! Én meghalok nélkületek. :(:( Nem volt net a munkahelyen, tiszta stresszes lettem, nem találtam a helyem, egyszerűen ettem a kefét hogy mi lehet "itthon" :lol: :lol: :lol:

Trixy: akkor egy halk hasrapuszi neked!!!


Teljesen sokkat kaptam ma folytatván a netfüggőségből adódó ingert, vettem ma egy doboz Ovu tesztet.(Qorax) Hát azt a rézfánfütyülősrézangyalukat nekik!!! Hát nem fele akkora a tesztcsík??????? Most akkora mint amekkorára a régit vágtam ketté. Az ára persze ugyanannyi, csak a tesztből spórolnak. Megáll az agyam. Így már nehézkesebb kettévágni.
Használt már valaki közületek Rossmanos tesztet?? Az mekkora??? Váltanom kell másfajtára. Akkora így kettévágva mint egy fogpiszkáló majdem
A tájékoztatóban annyi változás van a régihez képest, hogy 10 perc után kell értékelni, és 30-ig érvényes, utána nem. Hm........

Kriszta! Én is ma vettem az uramnak kiskatonagyorsítót :):):):)

Fülike: itt vok hát! :):)

Csucsu: most akkor mi van?? Még egy UH-ra?????

Bogyi! Sztem hagyd a p-ba azt a vonalzót, majd ha lesz poz teszted persze terhességi, majd akkor a babafalván csinálsz egyet. :):):)

Odri! Bármi lehet :):) Hajrááááá

Puszi nektek!
Még jövök (ha megcsinálják holnap a munkahelyemen napközben is rátokfigyelek :lol: :lol: :lol:

Millió ölelés MINDENKINEK!!!

Pusszancs
Nyusszancsfűlűűűű
nyuszifülû
 
 


Talán a rossz idő teszi, de tényleg mindenki eltűnt...
Kriszta, tegnap én is Béres Q10-et vettem!!!:)
Ma már hiányzott egy szem, tehát ez azt bizonyitja, hogy apa szófogadó! :lol:
Asszem lefekszem kicsit, lehet, hogy alukálás is lesz...Mire visszajövök, pezsdüljön fel kicsit itt az élet! :idea:

Kép
jenny29
Mór
 
 


hát Fűlű, te mindig megtudod az embert nevettetni :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Fülű: Te is Q10-et vettél a párodnak?

Bogyó hova tűntél??????

Remélem jó lesz nekem a tea! Fülű:Te iszod/eszed még a csoda cuccokat, amit az okos néni ajánlott?

Fülke: Hogy vagy? Már nincs barna?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kriszta! Nem iszom. El is fogyott, meg kár is volt. Negatív ovuteszteltem egész hónapban, pé-s fájdalmam sem volt mint szokott, ugyhogy ......ennek annyi. ..........és az okos néninek is annyi hehe.

sima multivitamint vettem. MIndennel tele :)


Lááányoookk hooolllvagytoookkk??


Pusszanat
Nyuszfűlűűűűű
nyuszifülû
 
 


Fülű: nem próbálod meg az én teakeverékem? Azt mondta nénim, hogy a cicka és az ánizs fitoösztrogén hatású azaz segíti a teherbe esést, a palástfű méhizom erősítő hatású, tehát segít a terhesség megtartásában, az orbáncfű meg idegnyugtató (ami az izgalmak miatt nem árt...) és a női szervekre is jó hatással van!!! :D :D Szerintem jól hangzik!!! :lol: De azt is mondta, hogy ha az első hónapban nem jön össze, akkor folytassam, mert azért nem varázsütésről van szó, kell hagyni időt, hogy a hatását kifejtse!!!! Állítólag csoda számba menő dolgokat ért el ezzel a keverékkel!!! :lol:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Bogyóóóóóóóó!!!!!!!!! Ennyire lekötnek a fiuk???????

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


sziasztok!!!

Halk gratula Tőlem is Trixynek!! :lol: :lol: :lol:

Csucsu:Ez valami katasztrófa, hogy mi megy itt a magyar eü-ben.... :( Nagyon tetszik a hozzáállásod, hogy nem akadsz ki egyből, hanem megpróbálod nyugiban kivárni a hétfőt!!!Szorítok Neked nagyon!!Pihenj Te is sokat, ahogy Fülke is és meglátjátok minden rendben lesz!!!!
Bogyó merre jársz????????
Hajrá Odri!!

Csubi
csubi
 
 


Kriszta:Én is iszogatok gyógyteákat,de Én a cickát ittam pé.ig és azóta pedig a palástot nyomom..Az így jó,nem??És mennyit iszol a teából, mert Én napi 3 dl.
???

Csubi
csubi
 
 


Csubi: A múlt hónapban én is valahogy így ittam, de most azt mondta a nénim, hogy a mensim utolsó napjátol kezdjem inni 14 napig, úgy hogy összekverem őket! 2-2-2-1 arányban
(orbáncfű az 1). És napi 6 dl-t. Kíváncsi leszek, bár nem várok rögtön hatást!!! :wink:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Köszi Kriszta!
Akkor most Én is átállok a mixre!!
Aztán majd megosztjuk a tapasztalatokat!!
:lol: :lol:
Jó éjt,holnap találkozunk, lányok!! :lol:
Akinek pihenni kell, ki ne kelljen az ágyból a többieknek pedig apára fel!! :lol:

Csubi
csubi
 
 


Hát Kriszta köszi kérdésed jól vagyok:)
Remélem keden minden rendben lesz és már látni fogok valamit vagy nem. hát igen két esélyes a dolog. De hát kitudja, majd hétfőn látom. Már csak 3napot szundítok és megyek...........

Olyan sok mindent összeisztok nem lesz az egy kicsit sok csajok????????
Vendég
 


Amúgy Fűlű mindig lelépsz azaz leugrasz ha jövök, na ezért puff-puff neked! :lol: :lol: :lol: :lol:

na remélem lassan mindenki kismamóca lesz, és megint elindult a következő leszarom hónap:)

Bogyóó nehogy mááá ezen megsétőőőgggggggyyyyyyyyyyyyyyééé, hmmmm :!: :idea: :idea:
Vendég
 


..egy vonalzó miatt, áhhh ezek a terhesség jelei, hangultaváltozások vannak nála, nesze nektek csajok titkol valamit :D :D :D :D :D de vajon mit :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Na hello csajok. Ismét itt vagyok. Akkorát szívtunk ma hogy csak na. Siettünk haza ezerrel, mert ugye ma jönnek a netet kötni... Jöttek is, kötik először a telefont, aztán kérdezzük, hogy és a net? Erre ők. Milyen net? Kiderült, hogy nem ők kötik, és nem is tudják mikor lesz. Ami azért nagy szívás, mert már tökre berendezkedtünk, hogy akkor ma estétől hawaii... De nem. A **************. Férjecském fel is hívta őket hogy sos csináljanak valamit mert ez így nem állapot úgyhogy remélem összekapják magukat mert jövő héten végig szabin vagyunk. És így, hogy másfél napot hagytam ki is elég nehéz volt pótolni a dolgokat...
Szóval csucsu én is kiakadtam. Amúgy én már rég megfogadtam, hogy sztkba nőgyógyászhoz soha többet. Nekem elég volt a rákszűrés is... Úgyhogy teljes együttérzés, és a pihi tuti segít, úgyhogy mást se csinálj és minden rendben lesz. :)
Trixy... Sárgulok lassan. De persze csak halkan... :)
Nekem elvileg holnap vagy holnapután kell megjönnie, de szerintem meg fog. Derékfájás, hasfájás, cicifeszülés, ahogy szokott. A hőm még fenn van, de szerintem reggelre már az sem lesz. De már beletörődtem, hogy ez nem a mi hónapunk, mert semmi tünetem nem volt, úgyhogy most nem lesz olyan nagy csalódás hogy megjön. Talán minden hónap egyre könnyebb lesz és akkor egyre kevesebbet kell görcsölni a dolgon. És ugye akkor szokott összejönni. :)
Most nem tudok sokat írni, holnap majd jövök koradélután, aztán olvasgatok meg írogatok egy kicsit ha tudok. Addig meg legyetek jók, pihenjetek sokat! És örülök, hogy megint béke van. :) Tényleg szupi kis csapat.
na babásodásra fel! :)
ja, és vonalzót majd én is csinálok, ha lesz egy kis időm. :)
muffin
 
 


Nem lesz sok Fülke, ez csak napi két bögre teácska!!! :D Csak több féle fűből :D :D :D

Bogyó engem is aggaszt!!!! Este mindig be szokott nézni!!! Mi van???

Fülke, hogy jól vagy az azt jelenti, hogy semmi barna, görcsölés? (Remélem :!: :lol: )

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Hát Kriszta izéé szóval barna az pöty pöty van. Görcs hmm, inkább olyan szúrkálós az van mindig benyilazik a baloldalban:) ez jóóó állítólag mert ágyikózik:) tök jóóó, de ahogy szoktátok mondani erős az én hmm NyuszóMuszó, macikám zsákosFrodó, vagy kicsoda, az én kicsi babócám :lol:

Jajj de fóüvesek vagytok ti csajok heheheheheheheheheee
Vendég
 


...na csajok ezt a mosolytalan szünetet jó lenne ha befejeznénk!!!!!
egy ki.........tt vonalzón ne sértődjünk már meg!!!!
bár Timi te tudod hogy most ha neked így jóóóó :!: :|
Hmm talán majd kialszod magad és holnap poztiív energyvel ismét visszatérsz a csapatba!!!

Csucsu drága el fújt téged a szél?????????
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?