Új privát üzeneted érkezett!

Monyóka,
bírom a nagymacskákat! :lol: A "sima" macskákat már kevésbé! :?

Nega teszt :(

Én azért drukkolok tovább, lehet, hogy korai volt! És a dolgokat még fokozhtajuk, hogy ugye a mensis tünetek is utalhatnak babára! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Monyókám!
De bizony depis vagyok.
Úgy szeretnék egyszer nem magammal lenni...
Figyu sztem inkább azért gyerek legyen mint kis oroszlán. :)

Fanni!
Hiper szuper sok tüsződ van!!!!!!
Gondolok rád hétfőn. Akkor holnap repesztesz?
Apukád sikerült átvinnni a másik helyre? Hogy van?

Angyal!
Köszi a napi drukkot. :)
méhszájam puha, mellem lapos háááát hidd el ez nem lehet nyerő...
Vendég
 


junko,a puha mehszaly nem tul biztato(nekem fent van zart es kozepkemeny)azt ugye tudod hogy este kell nezni?mert napkozben,reggel nem tuti az eredmeny.
amugy az is fontos hogy hol van,ha fent van meg van remeny.
nekem is eleg szar kedvem van de majd megleszek valahogy.

angel hazimacskabol is a tigrismintasat szeretem van is itthon 3 darab.szeretem oket.


most kapcsoltam be a tv-et,hat megint megy a buli nalatok.Ez mostmar kezd nevetseges lenni.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Junko,
hú, hogy milyennek kellene lennie a méhszájnak ha babás vagy, azt sajna nem tudom, de ezt inkább biztatónak venném!
Tudod, én sose tapizom, úgysincs minek :roll:

A cici dolgot már többen megcáfolták, persze annak ellenére én is luficiciket várok mindig a sikerhez! :roll:

Jaj, nagyon drukkolok! Még 4 nap!!! Nem lógatsz egy pisiset előbb?

Monyó,
milyen buli megy? :shock:
angel37
 
 


angel,tuntetes van nalatok megint.van vagy 200 :lol: ember.
Nem ertem mit kepzelnek majd ok megdontika hatalmat :?: :lol:

amiota megtudtam hogy nagyon zsiros a mellem en nem agodok azon hogy nem feszul es nem no.A dokker azt mondta hogynincs is nagyon minek feszulnie.

Kép
monyo83
 
 


Ja, az Erzsébet hídon a taxisblokád évfordulója miatt, ami van?

Mást most nem teszek hozzá, mert no politics itt a száni topicon! :lol:

Igen, a cicifeszkó attól (is) függ mennyi benne a zsír ill. a mirígyállomány (asszem). A mirigyes tud igazán feszülni.
angel37
 
 


angel,enyim zsirnyos:)ezert fordulhat elo,(es nem kell infarktot kapnom)ha talalok csomot.Mer ilyen cickoban konnyen kialakul a zsircsomo :lol: doki mondta nem en vagyok iylen okos. :lol:

angel nalunk is volt ilyesmi,csak annak lett eredmenye.Mondjuk ott a szitu is mas volt.
na de tenyleg hagyjuk a politikat.
csak erdekesnek talalom hogy mar megint :roll:

Kép
monyo83
 
 


mennyi a normalis homerseklet ami a szobaban kell lenni?nalunk 25 fok van es szetfagyok. :?

kintis hideg van.utalom a hideget.

junko de azert teljesen nem adtad fel ugye?

Kép
monyo83
 
 


Pedig a 25 fok nem kevés! Elvileg nem kéne fáznod... annyiban még én se szoktam, pedig igen fagyos vagyok! :wink:

Az enyim nem éppen zsíros, de nem is tudom, hova férne a zsír! :oops: :lol:
angel37
 
 


mindegy en begyujtottam. :roll: nem fogok fagyoskodni.

szerintem az van hogy benyeltem egy virust,mas se hianyzik mar :roll:

angel en mindig pici ciciket akartam :lol: :roll:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyó!
Hát teljesen nem adtam fel, csak kb madjnem. Nekem kis mellem van, és most még kisebb, hogy elillantak a hormonok.
Hááát tüntetés...én nem mennék, mert feleslegesnek tartom ilyen formában és amúgy most a saját harcomat vívom. Az ország dolgait nem tudjuk így megváltoztatni, legalább is én már lemondtam róla. meg kell teremtenünk a saját értékes kis világunkat, függetlenné kell válni. Kár hogy ezt sokszor nem hagyják...

Tök jó egyébként hogy találtál sorstársat. Tényleg jó volna nekem is néha olyannal beszélni aki tudja miről is beszélek...

Angyal! Én így a vége felé szoktam nyúlkálni és nem igazán bíztató a méhszájam jelenlegi állapota. Lehet lógatok holnap...

puszi
Vendég
 


Junko :P
Te tényleg átolvasol :lol: Jöhenél ám oda is :wink:
Köszi.
Nem feladni, de tudom, hogy milyen sz@r a végén... kitartás...
Olyan jót nevettem az "úgy szeretnék egyszer nem magammal lenni" mondatodon! Hogy én ezt hányszor éreztem már épp így! 8)
Igen, holnap repesztek.
Apukám most a férjem kórházában van. Nem épp ott kellene legyen, viszont ott figyelnek rá, s 1 nap alatt többet javult, mint az elmúlt 3 hétben... Nagyon örülök ennek :)

Kókusz :P
Kíváncsi vagyok, Nálad mi a helyzet. Én a 12 tüszőmet nem is érzem!

Monyo :P
23 az átlag, de nálunk 21 szokott lenni és az már konfortos nekünk!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


junko ezaz,az hogy meg an egy kis remeny az jo.
Nekem suliban is nagy melleim voltak es utaltam,es leszoritottam oket mindig. :roll:
Meg lehet valtoztatni,nalunk is igy volt,csak ahozz egyseg kellene es addig meg az orszag tobbsegenek megfelel nem lesz semmi.
En is voltam mar tuntetesen,mi is megallitotuk a forgalmat,de mivel a soforok egyet ertetek velunk igy nem volt gaz,inkabb bizattatak benunket(sulis tuntetes volt)

Kép
monyo83
 
 


Monyó,
már én is megszoktam az enyéimet! :lol: Jó, egy kicsit talán nagyobb lehetne :wink: De majd márciustól! 8)

Junko,
sztem lógathatsz, ha úgy érzed! :wink: Jujj, de izgi!!! :D
Milyennek kéne lenni a biztató méhszájnak? Végülis azt nem is tudhatod, még magadról... :oops: :wink:

Fanni :P
ha a punkcióra se fogod érezni ezt a tüszőmennyiséget, akkor csoda vagy! :lol: Akkor kérem a receptet!!! :wink:
angel37
 
 


Hali csajok!

Köszi a drukkokat mindenkitől :) hatásosak voltak.
Hétfőn inszem. Van két 18 mm-es tüsző az egyik a jobb oldalon a másik a balon. Holnap repiszuri.

Bocs most rohanok!
kokusz
 
 


Angyal!
Méhszáj elmélet:
Én olyannak képztelem, hogy fönt van annyira hogy el sem érem. Ha meg elérem kemény mint a kűűű.
De lent van és puha. Persze bájos meg aranyos, de igazán lehetne kemény és elérhetetlen. :roll:

Monyó!
Hát azt hiszem az a nagy helyezt, hogy itt Magyarországon soha nem látott (z)űr van a fejekben. Egymás ellen vagyunk. Húú erről hosszan tudnék beszélni, de csak elszomorodom tőle. Igaz száninak száni a dolog, de mégsem teljesen idevaló. Majd egyszer átugrom hozzád és megbeszéljük a nemzetközi helyzetet is. :)

Fanni!
Naná hogy olvasok oda is. Odavaló lennék, de már nem bírok több helyre írni. Ez jó topik ezt tudom követni.
Örülök hogy apukád jobban van. Hogy mennyit számít a környezet!!!
NA neked sok-sok optimizmust. Érezd sokkal ellentétesebben magad mint én most. Nagy szükséged van rá. DRUUUUUKKKKKKK.
Vendég
 


Junko,
aha! :wink: Akkor szeretném ha nem nem lenne elérhetetlen az elérhetetlen! :D

Ó, én is annyi helyre írok, hogy elég nehéz követni, de megbirkózóm vele! :mrgreen:

Kókusz,
gratu a két 18-ashoz! :) Megfelel? :wink:
angel37
 
 


fanny szuper hir hogy apud allapota gyorsan javul.

kokusz,szupi a tuszomeret,majd szoritunk hetfon nagyon az inszehez,meg utanna egeszen a pozitiv tesztig :wink:

junko.A babatervezok oldalan leirja hogy milyennek kell lennie a mehszalynak.
Az enyem soha nem megy fel(meg terhesegem idejen sem)olyan magasra hogy ne ernem el.
Szivesen latlak egy dumapartyra :lol:

Angel en remelem hogy terhesegem altt nem fog nagyon megnoni :shock: akkor tuti nem fogok magamra rendes cicifixet talani :roll:

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
sajna vmennyit biztos fog! :?
De akkor már igazán ez legyen a legkevesebb! :lol:
angel37
 
 


Junko!

A méhszáj terhesség alatt felpuhul. :-) Csak mondom.
A másik a lividitás. Nekem ez az egyetlen biztos jel. Nézz utána a neten, most itt nem fejtegetném, mert kissé intim. :-) Lombiknál nem tudom hogyan változnak a bevitt és termelt hormonok, az is okozhat másféle tüneteket vagy nem tüneteket. Semmiről sem akarlak meggyőzni persze, és feleslegesen bíztatni sem. De tény, hogy méhszáj puha, és vagy fenn van, vagy középen, de a hüvely is puhább zártabb.

Most pl. én sem vagyok magammal jóban, ez egy ilyen időszak. :wink:

tjuca
 
 


Juca, Junko,
aha! énnekem is ez rémlett a méhszájról! :wink: Csak már nem akartam itten... :roll: Köszi! :)

Mi az a lividitás? :oops:
angel37
 
 


engem is erdekel a lividitas?

akkor a kozepesen kemeny,magas mehszaly jo?
En ugy tudtam hogy a kemeny mehszaly a jo,tegnap ez miatt bogtem egy sort :? mert az enyem nem olyan kemeny mint amilyennek kell lennie.
Anyit bizti tudok hogy zart,mert tudom milyen mikor nyitott(peteereskor).

ha mar ugyis itt tartunk akkor nekem van egy ciki dolog amit boninak priviben megirtam.O mutizott egy cikket es az szerint lehet akar jo jel is.

A nunimon a kisajkak belilultak :oops: nem rohogni,apa is teljesen beremult es nem nyul hozzam :cry:

Juca en is irtam intimt te is ird le mi az a lividas.

Kép
monyo83
 
 


Juca!

Bizonya lividitást beírtam a keresőbe... :oops:
Ja hogy pont puhának kell lennie? :oops:

http://www.babapopsi.hu/Terhesseg
Na majd este megtekintem, persze a színét is szoktam nézni...nya ez már tényleg nagyon intim. Egy ország tudhatja milyen vagyok odalent.
:shock:
Neked is szebb napokat. Most nem járnánk jól, ha egymás bőrébe bújnánk...

Monyó!
Köszi azt hiszem megpróbálok elszakadni a méhszájamtól és egy adás-vételi megállapodásra koncentrálni., Nehogy véletlen a méhszájam tulajdonjogával rendelkezzek végül...(kilenc tulajdonos van...)

Kokusz!

Éljen, csak így tovább!!!!!! :) :) :)

Angyal!
Tudom, hogy sok helyre írsz, nem is értem hogy bírod.
Vendég
 


na most csekkoltam le a mehszalyamat,inkabb kemeny mint puha :cry:

Kép
monyo83
 
 


Monyókám,
nyugi! Nem néztem a linket, amit Junko becsatolt, de a nuni színe biztos biztató! :wink:

Junko,
és dolgozom is ám közben! 8)

Hát rólunk sztem már sok intimet tud ország-világ, ha olvas :mrgreen: Még ha nick mögé rejtőzve is! :wink:
angel37
 
 


hat nem tom angel :roll: majd meglatjuk.
ezt is csak veletlen vettem eszre,egy borotvalkozas utan csekkoltam le tukorrel hogy sikerult :oops: :shock: eddig nem figyeltem fel ra lehet maskor is i volt mar ilyen.

Kép
monyo83
 
 


Megnéztem a linket!

Már sejtem, mi a livid! :wink:
angel37
 
 


Csajok ez már 18 karikás! :lol:
Vendég
 


:oops: :roll:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok lányok!

Nekem úgy néz ki megjött. Milyen csodálatos a természet. Mint nekem lombik ide vagy oda. Mit nekem duphaston meg egyebek. Nem ámít, nem bizonytalanít, nem reménykedtet feleslegesen. És még a pénztárcámat is kíméli teszt ügyben. :)
Úgyhogy akármi is van 28. cn megjön az én atombiztos drága menzim.

Nya és most ne mondjátok, hogy ez beágyazódás, meg egyebek, meg azt se hogy ez jót is jelenhet, meg azt se, hogy a szervezetem emlékszik arra, hogy iylenkor kell megjönnie és azért.
Jól vagyok, soha jobban. Minden szupcsibogyó!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beveszem még a bogyókat, meg a kálciumot de az unicumot is. :-)
Vendég
 


Junko,
jajj
akkor nem mondom, de attól még lehet!!!
Légyszi ha nem indul be rendesen nézzes egy hcg-t!!! :oops: Na jó nem idegellek! :roll:

Az unicum jó ötlet! Így is, úgy is!
angel37
 
 


Csajok!

Bocsi. Monyó! Előbb válaszoltam, mint olvastam, de a lividitás nem más, mint a padlizsán színben pompázás délvidéken. A férjednek meg üzenem, hogy ez vérbőséget jelent, ne ijedjen meg, azért lekörözni nem fogod, de ettől csak szexibb leszel. Jaj ez a méhszáj móka: http://babatervezok.otthona.net/sk-mumu-zs.shtml
na itt pont az áll, hogy az a szjúpör, ha kemény. Nos tök mindegy milyen, csak baba legyen. Ezen önmagában nem stresszelni, nem picsogni! :lol: A vizsgálatot pedig az objektivitás, és összehasonlító elemzések elvégzése érdekében kéretik apa speckó mérő- és letapogató műszerével végezni. :twisted:

Ma pedig zárul Juca korhatáros sorozata. Pá Kedveskéim! 8)

tjuca
 
 


Sajnálom Junko. Hajrá örökbébi!!! Aztán meg ki tudja mit hoz a jövő...

tjuca
 
 


juca koszi:)

junko,nem jut eszembe semmi biztato,hulyeseget pedignem akarok irni.
Anyit meg talan hogy sajnalom :cry: tenyleg nagyon :cry: :cry:

Kép
monyo83
 
 


Lájf iz hárd. :?
Vendég
 


Ha nem bánjátok én MÉG nem sajnálkozom... :oops:
Ugyi megérted Junko drága? Bízom picikét még helyetted (is), tudod én nullás hcg-ig nem tágítok!

De ha mégse, akkor ott vannak a kis hidegseggű fagyikák!!

Juca,
köszönjük a korhatáros fejtágítást! :)

Na most má akkor tényleg nem tudom milyen tapintású a jó! :?

De ezzel legalább úgyse tudom hülyíteni magam! :roll: :mrgreen:
angel37
 
 


Junko :(
Köszi a drukkot.
Én mindig tudtam mi a dörgés, így nem ellenkezem veled... S akkor hajrá fagyibabák!
De ha kiderül, hogy mégis babás vagy, nagyon fogok örülni...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Junko bakker .... a fene ... bocs! Nincs igazság, mást nem írok.

Fanni, hu neked is lassan szoríthatunk. Én nem tudom hogy nem érzed, de irígyellek :) én már kezdem érezni őket.

Angel, jaja nagyon is megfelelnek :) úgy örültem. Mikor kereste a petefészkem a doki az uh-al már akkor láttam hogy szupcsi a helyzet. Úgy látsuik mnálam a merional a hatásos.

Monyo akkor most mivan nlad? Mert az láttam hogy nega a teszt de közben meg itt produkálsz fura tüneteket. :roll:

Hu ez a méhszáj téma nekem elég idegen. Egyszer próbáltam megnézni milyen de nem igazán sikerült .... azt meg végképp nem tudtam eldönteni hogy puha vagy kemény vagy milyen .... :lol: meg még hogy livid is .....
kokusz
 
 


Junko drága :cry:
(lehetséges ez duphaston mellet?)Totál megjött?
Örökbefogadni újszülöttet gondoltatok? Én is nagyon szeretnék bárhogy is alakuljon a babaprojectünk.

Kókusz
gratulálok itt is! :lol:

Monyoka
lehet ebből még bár mi is...bár én ebben a tapikában sajna nem vagyok gyakorlott..de ma sokat tanultam tőletek :lol: Ez a "szines" megközelítés teljesen új, lehet hogy én is szerzek egy tükröt :shock:
Boni
romantikáztok? :wink:

Én alig várom a hétfő reggelt, megvettük a tesztet. :?: Türelmetlen vagyok ! :twisted:
katica_75
 
 


Sziasztok!

Junko drága,
annyira eszemben voltál egész tegnap este is...
Mi van veled? Nincs esetleg vmi jó irányba mutató fejlemény? :oops:

Kókusz,
akkor jó! :wink:

Katica,
drukk hétfőre!

Monyóka,
nálad helyzet?
angel37
 
 


sziasztok.

szia angel.fejlemeny?annyi hogy leesett a hom,ugyhogy meg fog jonni.faj a fejem a parom meg beteg :?

junko?

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
ó jaj, hét ez nem a legjobb, főleg így együtt :?
angel37
 
 


Sziasztok!

Angyal!
Semmi jó. Azért teszteltem ma egy negatívat is. Meg se kottyant. :)

Kokusz!
Mikor lesz az inszem? Lehet írtad már...Klassz, hogy ilyen gyorsan mennek a dolgok.

Katica!
Az én szervezetem már csak ilyen. Rá se hederít meg se moccan, tudomást se vesz arról, hogy én most terhes akartam lenni. Úgy érzem minden idegszálával tiltakozik a terhesség ellen...szar érzés.
Örökbefogadást még meg kell beszélnem a párommal, de a fagyossegűekért még decemberben visszamegyünk. Hátha lesz egy klassz Karácsonyunk (mint a mostani évfordulónk. :? )

Neked sok sikert. Ügyet se vegyél a negatívságomra és tesztelj szép pozitívat hétfőn.:)
Én tényleg befejezem a nyavajgást, legyünk pozitívak. Valahogy.
Vendég
 


Junko,
ó, hogy az a negatív búbánatos ló*@* :(

Télleg meg se kotty? :?

Engem azért fél órára kiakasztott a legutóbbi negám... :wink:
angel37
 
 


Angyal!
Már túlvagyok rajta. És már régóta tudom. Azt nem modnom hogy jól vagyok, de tudomásul vettem.
Vendég
 


Junko :?
Drukk a fagyikért, s ha úgy határoztok, szívesen segítek, mert mi már elindítottuk...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Junko,
értem, azt hiszem... tudom azért kb milyen ez :(

Szorítok a fagyijaidnak!

Fanni,
remélem sok szép petécske van a kincsesládában! :P
angel37
 
 


junko. :cry: hajra decemberben faygibabak.
Most nem akarlak megbantani ha ugy erzed szolj ram,de nem gondoltal meg elmenni egy psichologushoz?ha banto akkor bocsi.

angel,asszem megmaradunk,nekem csokkent a fejfajasom es a parom is jobban nez ki.
meg a ma ebedre fozott gyogylevesem csodakat fog tenni.

Kép
monyo83
 
 


Junkó kívánom, hogy a Karácsonyi áldás meglegyen nálatok!

Fanni Hétfő?

Monyó millen gyógyleves
Vendég
 


Boni :P Angel :P
Igen, hétfő! De remélem, nem 7 fő, hanem úgy 12-13 :lol:
Szép hétvégét, Lányok!
Monyo :P
Gyógyuljatok meg!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?