Új privát üzeneted érkezett!

Solya! Hát ha a madarak igazat csiripelnek?! KépKépKép

Benõ
beno
 
 


madarak = verebek (vagy mi) Kép
beno
 
 


Annamari? Ugye nincs baj, hogy így hallgatsz?
Csak fárasztó nap volt?

Benõ,
osztán merre "csipegetnek" (by Sára) azok a madárverebek?

Milyen volt a zene?
Solya
solya
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi, itthon vagyunk, csak eddig sütfõztem KépKép
Velünk minden rendben, az EEG nem volt pozitív epilepsziára, hogy a dokinénit idézzem és azt mondták, Balázs vérszegény, de erre csak legyintettem egyet, mert szerintem nem vérszegény (volt, mikor tényleg vérszegény volt és mindig azt hitték, hogy beteg, mert olyan sápadt volt), de azért megkérdeztem a mi dokinéninket is, azt mondta, bár minden baba olyan vérszegény lenne, mint Balázs KépKép Megkaptuk a 15 hónapos oltást és az én Pöttömkém 12,1 kiló és 82 centi MAGAS KépKépKép És jönnek a szemfogai! Nagyon hosszú volt Neki ez a nap, szinte követelte, hogy tegyük le elõbb, még a fürdés alatt is türelmetlenkedett, pedig azt imádni szokta.
Ja és Apa tegnap este óta itthon van, mert Németországban ma valami ünnep van, így megkapták a pénteket is (Solya, milyen ünnep van?) és nagyon szeretgeti Balázst, olyan jó látni Õket így KépKép
Holnap ezer százalék, hogy mehjön és képzeljétek, 2 éve, mikor Balázs fogant, június 20. volt az utolsó mensi. Ez jó ómen, nem? KépKépKép

Puszi:
Annamari
muter
 
 


Lanyok!

Tegnaptol uzemel a szuloszoba! Kép
Ma beszeltem Margittal, mar volt 2 huvelyi szules es 2 csaszar! Mindez ma du-ig.
Megis ott szuljuk a kovetkezo babankat!
Udv
Kakukkfu, Emma 5,5 honapos
kakukkfu
 
 


HURRÁ!!!KépKépKépKépKépKépKép
solya
 
 


Annamari,
ez nagyon jó hír. Gõzöm nincs milyen ünnep van, vmi katolikus buli. Kép Itt keresztekkel rohangáltak a belvárosban, amíg én németórán voltam, mert a mi apánkat meg holnap elviszik kirándulni Svájcba.
Jó éjt mindnekinek! Kép
Solya
solya
 
 


Kakukkfû! Akkor a verebem igencsak igazat beszélt! KépKép

Solya és Angi! Nagyon jó volt a Fellegi Ádám. Most két hét kimarad, mert Olaszországba megy turnézni. Legközelebb júl. 10-én lesz. Azt vallja, hogy miért ne köthetnénk egybe a mesét a zenével. Így is tett, a Varázsfuvolából játszott és közben mesélte a történetet. Sajna nem jutottunk el a végére, mert letelt az idõ, de három hét múlva ugyanott folytatja.
Végszóként elárulta, hogy hamarosan (már meglévõ) kisbabáknak-anyukáknak szóló zongoraelõadást is csinál.

Annamari! Nagyon jó, hogy minden rendben van veletek!

Benõ
beno
 
 


Sziasztok!

Mostanában nincs sok idõm, cseresznye, ribizli, meggy... Ezeket mind el kell tenni -fagyasztani, befõzni, úgyhogy nem unatkozom Kép.

Holnap megyünk a tesóm esküvõjére!!!

KépKépKépHIHETETLENKépKépKép de azért klassz, hogy beüzemelték az új szülõszobát!!!

Benõ, akkor tuti, hogy ott szülsz!!!

Angi!
A Petõben végeztem.

A német ünnep ügyében én is kérdeztem az unokatesómat (nem tudtam, hogy itt is felmerült Kép), aki ma jött haza az esküvõ miatt, de õ sem tudja, miféle ünnep van. Pedig õ ott él már 20 éve Kép.

Annamari!
De jó, hogy Balázzsal semmi baj KépKépKépKép! A Te "Picurkád" szép paraméterekkel rendelkezik Kép.

Most elköszönök, mindenkinek szép hétvégét,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hát én nem bírok elálmosodni most, nézem az Anakondát és röhögök. Ezt most horrornak vagy komédiának szánták? Na mindegy. Köszönöm az örüléseket, nagy megkönnyebbülés, hogy ezen is túl vagyunk, jövõ héten megjön a zárójelentés is remélhetõleg.
Nagyon jó, hogy végre beindult az új szülõszoba, akkor mostmár tényleg jöhetnek a babák KépKép
Na, ez a németországi ünnep jól feladta a leckét KépKép párom se tudja, milyen ünnep, csak azt, hogy csak bizonyos tartományokban van, és pl Hamburgban nincs.

Benõ!
Ez a babazongorázás nagyon tetszik nekem!!! Mi majd mindenképpen szeretnénk beszerezni egy zongorát és Balázst zenei irányba nevelni! Mi mindketten ilyen muzikális fajzatok vagyunk, úgyhogy nem lesz nehéz dolgunk Kép Balázs már eszeveszetten táncol, ha meghallja a micimackót KépKép Kíváncsi vagyok, mikor kezd mnajd el énekelni! Szép mély hangja lesz Kép Nade hogy témánál maradjunk, honnan tudtad meg, hogy a Fellegi a SOTE I-en zongorázik?

Vojõrnek vajon elment tõlünk a kedve? Nem bírta sokáig KépKépKép
Annamari
muter
 
 


Annamari! Angitól tudtam meg az infót (2003.jún.18. 16.15). Még egyszer: köszi Angi! KépKép;)

Panda! Jó esküvõzést Nektek. Sok boldogságot tesódéknak (is)!

Benõ
beno
 
 


Panda,
jó bulit!Kép
Annamari, Te is említettél egy szombati bulit, ugye? Akkor Neked is! Kép
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Hú, nagyon dizájnos lett a Babanet KépKép
Voltam ma fogászaton, most fáj a fogam kicsit Kép
Igen, úgy volt, hogy holnap buli, de mégsem, ma viszont volt 2 tali is, nagyon jók voltak!
Ahogy jósoltam, ma megjött a mensim, remélem, a továbbiakban is követjük a 2 évvel ezelőtti forgatókönyvet KépKép

Shine!
Mikor megyünk a Pizza Hutba? Láttam valami tökjó menüt, ki kéne próbálni KépKép

Annamari
muter
 
 


Valaki... Izé... Mér vagyok new member?
muter
 
 


Hello-beló!

Én is jöttem próbálgatni. Hát, furi, de majd megszokjuk.
Nemrég jöttünk haza az Auchanból, fürcsi, szopi, Zsombi alvás és mindjárt én is.Kép

Annamari!
Drukizok, hogy jövő hónapban már leszálljon rólad a rém!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Annamari,
mindenki new member. Kép
Solya, aki szintén
solya
 
 


Sziasztok!

Akkor én is kipróbálomKép
Sajnos nincs sok időm az Andi mellett mert most 7 hónaposan már feláll - mászik már 6,5 hónapos kora óta a küszöb már nem akadály- s nincs egy perc nyugtom se .. vagy ha akarok egy kis pihit akkor etetőszékKépKépKép abban van el most a legjobban..de csak akkor ha lát és közben beszélek Neki..
Szóval egyre nehezebb, de ez van KépKépKépKép
Azért követem az eseményeket ahogy tudom.
Megyek, mert a férjem még nincs itthon most egyedül fürdés vacsi stb s most már elaludtunk ..
Én most megyek pancsi pancsiKépKép
Picus
 


Picus, már hiányoltalak!
Nem semmi a kiscsaj, ezek szerint mégse kell aggódni a mozgásfejlődése miatt KépKépKép
Pirus köszi! Rém, ez teccik KépKép
Képzeljétek, a Pasim elhúzott Sopronba gyerekestül! Biztos csúnyán hangzik, de így legalább egy kis lélegzethez jutok Balázs nélkül! Na megyek aludni, mert holnap meló (még leírni is szörnyű)!
Annamari
muter
 
 


Annamari, egyáltalán nem hangzik csúnyán! Bárcsak az én pasim lépett volna le a gyerekekkel...Kép
Solya
solya
 
 


Muti! Hogyhogy 2 tali?Kép Melyikrol maradtam le...bar a mienken inkabb csak villamlatogatast tettelKép

Picus! Huuu, Ugyes a csajoca nagyon, Lacko mindjart 6 honapos, de meg nem igazan van kedve fordulni, csak hidal allandoanKép

Beno! A mostani Nok Lapjaban van cikk Fellegivel, ott irja, hogy mik az elkovetkezendo terveiKép

orsoly

Ps: Muti, drukk a ketcsikertKép
orsoly
 
 


Sziasztok, én most itt vagyok bent a Klinikán, 28.héten, véreztem sajna, de mostmár minden OK, Töpörtyü is jol van, Apa szerencsére behozta a laptopot, meg a telefonját, amugy sem tudok aludni. Lementem ma megnézni a szülőszobát gyönyörü /bocs de ezen a gépen nem mindig talalom az ékezeteket) Lehet, hogy itt fogok szülni (remélem majd csak szeptember végén), még nem döntöttem, nagyon szimpi a hely, viszont kellene egy jó doki is. Ha tudnátok ajánlani valakit, nagyon megködzönném, adig is üdv minen mamának és babócának. Kati és Mazsolka
LKati
 


Megködzönném=megköszönném, adig is = addig is :o)
Üdv!
LKati
 


Szia Kati!

Remelem minden rendben lesz veletek, es kivarja Mazsolka a szeptembertKép Mielott a Vermes fanclub jelentkezneKép, en ajanlom neked jo szivvel a dokinenimet, Radvanyi Krisztinat. Nagyon kedves, rendes, en a 2-at is nala szeretnem szulniKép

Eddig nem volt dokid?

orsoly
orsoly
 
 


LKati!
Ha szeretnél egy vidám, fiatalos, lendületes, türelmes, mindent elmagyarázó, nem ijesztgetős dokit, akkor én a sajátomat nyugodt szívvel ajánlom. Az úriembert Dr. Melczer Zsoltnak hívják. Kép
Hogy szülésnél milyen? Ilyen tapasztalatom még nincsen, de aug. 10-e körül erről is be tudok majd számolni, ha kivárod. KépKépKép

Orsoly!
Köszi! Kép

Benő
beno
 
 


Kata! Most találtam, bemásolom ide Neked. Kép
(A vizitdíj most 5eFt.)
Benő


Elküldve 2002 Február 04 hétfő - 16h 17:
--------------------------------------------------------------------------------
Kedves M.B. és khjutka!

Én csak ismételni tudom magam. Nekem Melczer dr. ideális orvos. Szakmailag nagyon ott van, mindig van rám ideje, egyszerûen mindent meg tudtam vele beszélni. Sosem éreztem rajta hogy siettet. És még jó humora is van. Nem volt olyan alkalom hogy találkozónk után kétségekmközt vagy rossz szájizzel jöttem volna el tõle. A szülésemnél sem aktivkodott fölöslegesen, hagyta menni a dolgokat, de éreztem hogy ott van, bármelyik pillanatban be tud avatkozni ha kell. (Szerencsére nem kellett) Én már elejétõl kezdve a magánrend-be járok (de oda is akartam). 4000 ft-t kér, de ezért foglalkozik is velem.
Úgyhogy, ha gondoljátok, menjetek el hozzá. Én mindig bejelentkezem: 06302137305 (rendelõ)

Sziasztok
Zsofka
beno
 


Sziasztok Lányok!
Jó rég jelentkeztem, pedig olvasgatni szoktam mi van Veletek, de nem mindíg van időm írni is.

Annamari!
Örülök, hogy Balázsnál mindent rendbe találtak a Neuro.-n.

Benő!
Jó közel van már a szülés!Hogy bírod a meleget nagy pocakkal?

Lányok!
Van valakinek tapasztalata az ABC Design típusú babakocsikról?(Ma vettünk ABC Design Twin Light típusút a gyerkőcöknek-ezért érdeklődöm.)

Végre sikerült a képeket is feltenni a netre.(Cica gyermekei-címmel.)

Legyetek jók!Kép
Lisa
lisa
 
 


Benő!
A fotóalbumban vannak Benő néven Esztergomról készült képek.Te készítetted azt az albumot?
Lisa
lisa
 
 


Kati!
Jaj, de félreérthető voltam. A kivárod szót nem úgy értettem. Persze én is azt szeretném, ha szeptember végén szülnél! A dokiválasztás, ill. a szülésem kivárására gondoltam.
Bocsánat!

Lisa!
Köszönöm, jól bírom a meleget. Sőt inkább meleg legyen, mint hideg. Kép
Nagyon aranyosak és szépek a gyerekek!
Babakocsihoz sajna nem tudok hozzászólni.

Benő
beno
 
 


Lisa!

Aha! Kép
Csak próba.

Benő
beno
 
 


Köszi a gyors infókat! Szerintem fel fogom hivni ezt a dokit, meg esetleg a növérkéket is megkérdezem róla. Annyit szeretnék még tudni, hogy helyileg hol van a magánrendelője? Köszi, megyek szivhangot hallgatni :o)
LKati
 


LKati,
ajánlottam volna én is, de Benő megelőzött. Kép
Egyébként, ha már úgyis bennt vagy, akkor figyelj, kivel találkozol, bennt fekvő kismamikkal is beszélj, és kérdezősködj. De legfontosabb szerintem, hogy azon melegében meg tudod szemlélni az ajánlások alapján kiválasztott orvost! Kép

Bár most máshol hallottam neg. tapasztalatot is ám a klinikáról! Kép

Solya
solya
 
 


Lisa,
megkuksiztam a gyerkőket!
Édesek nagyon, az enyémek is imádnak mosni! A gombokat is nyomkodja már? Kép
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Hát vége a baba- és pihenésmentes hétvégémnek! Ennél rosszabbat senkinek sem kívánok! Az a meló, ahol voltam, egy rémálom! Egy "magánbölcsi", ami egy kertes házban van kialakítva, vietnámi és kínai gyerekekkel, akik tündériek, de a "gondozók"... Egy pár szösszenet tőlük: a babákat 4 hónaposan el kell kezdeni biliztetni. Ha egy évesen a pelenkába kakil, meg kell verni. Ha játék közben lelép a 2x3 méteres szőnyegről, meg kell verni. És ezek még nem is a legdurvábbak KépKép Szerencsére ma egyedül voltam a kölkökkel, úgyhogy ma nem voltak megverve. Azért kerestem egy kis zsebpénzt, de oda én soha többet nem megyek!

LKati!
Vermes Fan Club nevében bátran ajánlom Vermes Gábort, én nála szültem és nagyon meg voltam elégedve vele. Ő az Erzsébet körúton magánrendel hétfőként, valahol a Király és a Wesselényi utca között a páros oldalon.

Orsoly!
Köszi a drukkot, erősen reménykedem, most még mást nem tehetek az ügy érdekében KépKép
A másik tali a felkészülősökkel volt. Bocs a villámlátogatásért, de várt a Kedvesem, mert ment is le utána Sopronba és azért Balázs holmijainak összepakolását még nem merem rábízni Kép

Köszönöm az örüléseket a Balázsneurológiához, én is örülök nagyon KépKépKép Végül tegnap mégiscsak buliztam, bár volt némi bűntudatom, de az hamar elmúlt KépKép Olyan finom szalonnát sütöttünk!
Na megyek Lisa gyerkőcöket lesni!

Annamari
muter
 
 


LKati!
Nagyon jó egészséget kívánok Nektek, és azt hogy mielőbb hazamehess a Klinikáról, bárhogy is szeretjük Klubunk fundamentumát. Na én sem akarok lemaradni a többiek mögött, és ha dr. Szabó Istvánt hozza az utadba a véletlen vagy a vizit és szimpinek találod akkor bátran bízd rá magad, rendel amúgy keddenként a Bartókon a Gellért térnél.

Annamari!
Ez borzalmas! És ezért még fizetnek is a szülők??
Különben sajnos ez van pl. a lóczi csecsemőotthonban is, az oviba járt onnan néhány gyerek régebben, hozzájuk sem lehetett érni, szólni is alig, merthogy ott nincs személyes kontaktus a gondozók és a gyerekek között, hogy ne alakuljon ki kötődés.

Solya!
Miket hallottál????

angi
angi
 
 


Angi!
Miért hittem én azt, hogy Szabó Zsoltnak hívják a dokit? Nem is illik hozzá az István név KépKép
Annamari
muter
 
 


Kati!
Ugyan ott rendel mint Vermes dr., csak nem hétfőn, hanem csütörtökön (16-20-ig).
1073, Bp. Erzsébet krt. 40-42. 1/7.

Solya!
Pletyizz léccci! KépKépKép

Benő
beno
 
 


Sziasztok!

Na, jó, akkor én sem akarok lemaradni itt a doki-reklámmal!Kép
Az én dokim is nagyon szuper, a terhes pathológia az osztálya, szóval, Kati, biztosan találkoztál vele. Dr. Mericli Metinnek hívják és a változatosság kedvéért ő is az Erzsébet krt-i magánrendelőben rendel, amikor a Vermes doki. Kép

Solya!
Ne csigázz itt minket, irgum-burgum! Köztudottan pletyire éhes csajszik vagyunkKép

Tényleg, feltűnt Nektek, hogy Benőn kívül nincs is kismama közöttünk, vagyis még nincs!Kép
Szóval Annamari, Kata és a többiek, mindent bele!

Lisa! Édesek a gyermekeid, nagyon!!!

Pá! Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Még várok némi infot, ha megkaptam, szigorúan magánban pletyizhetek majd. Annál is inkább, mert nem vagyok autentikus hírforrás.Kép És még szeretném betenni a lábam a klinikára! Kép

Vojőr,
tényleg, hogy szuperál az új szülőszoba? Beválik, vagy nehézkes a sok külön szobába szaladgálni a szülésznőknek?

Ja és LKATA,
ha már ennyien ingyenreklámoztak és LadányiKata nem jár erre mostanában: ha véletlenül összefutnál Bánhidy doktorral, el ne ereszd, fogd meg jól! KépKépKép
Amúgy hogy vagy? Már otthon?

Solya
solya
 
 


Annamari!
Vigyázz miket írsz, mert lehet, hogy ha úgy időzítesz, hogy a Vermes elpályázik nyaralni, akkor az ő kezében fogsz kikötni KépKép

Solya!
Várjuk a körlevelet. Hogy retteghetnek a további kukkolók Kép

a.
angi
 
 


Angi,
én még Szabó dr-t nem is láttam, pedig jó pár orvoshoz volt már szerencsém a Klinikán! Kép
Ha lesz kis időm, pletyizek, de ne gondoljatok túl nagy dologra ám! Kép
Solya
solya
 
 


Pirus!
Igen, ez nekem is feltűnt már, de senkinek nem akartam fájdítani a szívét, azért nem írtam erről. Előbb utóbb lesz itt rajtam kívül más kismama is. Kép

Kati és Solya!
Bánhidy dr-ról annyit, hogy van egy ismerősöm, aki Egerben lakott. Oda járt nődokihoz is. Nőgyógyászati problémái akadtak és az ottani doki azt mondta neki, hogy ki kell venni a méhét, mert rákos lett. Emiatt felkerült Bp-re Bánhidy dr-hoz. Ő természetesen nem ezt állapította meg. A mai napon a 25 éves csajszi babát vár, 9. hétben van. KépKépKép

Benő
beno
 
 


Benő,

azért ezt nagyon jó hallani, és megnyugtató! Kép

És mivel már régen mutogattam a gyerekeimet Kép:
http://www.bebilap.hu/fotoalbum/kepek.phtml?ai=221

puszi:
Solya
solya
 
 


Benő,
megnéztem a profilod! Kép Kellemes a profiljuk! Kép

Azt nem írtad, hogy az esztergomi képek Benő albumcím alatt a Te elkövetéseid? Kép

Solya
solya
 
 


Solya!

Na ja, de csak próba Nándi megszületése előtt. Kép

Annyira édesek a gyerkőcök. Sára igazi kis hölgy, Máté meg a megtestesült szívtipró!

Benő
beno
 
 


Hízik a májam! KépKépKép
tegyél be UH-képet! Kép
S
solya
 
 


Benő!
Ez borzasztó! Mit állhatott ki szegény lány!!!
Ezek szerint kisfiú, gratulálok. Mi is gondolkoztunk a Nándin, a Dorka mindig Lándinak
mondta, de aztán győzött az Andris.

Te voltál 4d-s ultrahangon? Én direkt nem akartam elmenni, mert addig csak olyan csúnya képeket láttam, hogy nem akartam azon izgulni, hogy tényleg ilyen a gyerekem, mint a képen. De most itt a babaneten nagyon ari arcokat láttam. Egyszer a Szabó doki csinált 2d arcképet a Dorkáról, az is elég félelmetes lett, de hát a gesztus volt a lényeg.

Lisa, Solya! Tündériek a gyerekek.

Solya!
Az összesen négy darab beszkennelt képem közül az egyiket betettem a profilba, Sára megihletett.
a.
angi
 
 


Hát már nem Benő az egyetlen kismama!!!!

Puszi: Anonymus, bár tudjátok ki vagyokKép de csitt, mert egy másik topicban még hadd találgassanakKép
Anonymus
 


Angi!
Igen már voltunk 4D-n (2* is), nem bírtam volna ki nélküle. Én nagyon kíváncsi fáncsi természet vagyok. :-)
A második alkalommal (26. hét) Nándi nagyon megviccelt minket, mert egy hétre úgy gondolta, hogy megfordul. Pont azon a héten történt az akrobatika, faros babáról meg nem lehet arcképet csinálni. :-( Következő héten már megint fejfekvésű volt. :-)

Benő
beno
 
 


Hát, nőci!
Anonymus,
Téged teljesen kilőttelek! Kép A kullancsos sztori miatt, meg azért mert nem jöttél ide akkor, mikor az összes többi helyre is! De jó!!! Bár a 27. napból gondolhattam volna!!! Kép
Jól csináltad, hosszú szünet után ilyet bejelenteni! Kép Jó, jó, befogom a számat! Kép

Angi,
örülök az ihletnek! KépKár lett volna kihagyni ezt a képet! Tündéri! Egyszerűen zseniális! Csak felsőfokban tudok Dorkáról beszélni! Kép
Solya
solya
 
 


Angi!
Tényleg óriási a kép! KépKépKép

Benő
beno
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?