Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta:A barnázás lehet a beágyazódástól. Nekem ezt a doki hétfőn mondta.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi csucsu a bíztatást, de a teszt se mutatott semmit, meg a hőm is kezd lemenni, bár kíváncsi leszek holnap reggel mit mutat, ha 36,4 lesz, akkor tuti meg fog jönni!!!! De aranyos vagy. Amúgy még ilyenkor is lehet beágyazódástól?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Sziasztok Csajok!!

Megjöttem Én is,remélen van még itt valaki...
Csucsu:Ne tűnj el,kérlek!!
Bízom benne, hogy nem lesz semmi nagyobb baj!!!
Pihenj sokat kérlek és írj holnap, ha voltatok a dokinál!
Fülikeeeeeee!!!!Én is azok közt voltam akik azt hitték,hogy a hosszú 7vége miatt elmentetek valahova,gyere vissza közénk, ne búsúlj!!!!!
Érdekes, hogy Én még nem is tartok a tesztelésnél,de már most érzem,hogy Én is visszább veszek egy kicsit, mert túlságosan belelovagoltam mostanában magam a babatémába...Hagyni kell, had jöjjön akkor amikor akar!!

Csubi
csubi
 
 

 
 

Csubi: Igazad van. Nagyon rálehet pörögni erre a baba témára. Én mondjuk ma nagyon sokat pihiztem remélem meglesz az eredménye.

Kép
csucsu05
 
 


Csubi: nekem a doki most mondta hétfőn, hogy a beágyazódástól barnázhatunk. És én ma léptem be a 7. hétbe. Nekem a 6.héten mutatta ki a teszt. Szóval bármi lehet .
Amig nem jön meg addig bármikor lehet baba.

Kép
csucsu05
 
 


én is itt vagyok,izgulok is meg..... :cry: :cry: .na mindegy

krisztannekem is ezt csinálta!!!ez rohadt idegesitő!ztán mikor megnyugodtam megjött már örültem neki.....

Kriszta reggel ird meg lécciiiii a hődet én még szurkolok azért :lol:
csucsu doki után meg gyere mert lerágom az ujjam és nem tudok netezni :wink: .

bogyó
bogyó77
 
 


Bogyó: csak délután tudok irni mit mondott a doki mert 4kor megyünk.Addig senki ne izguljon.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, gondolom az előbbit nekem írtad :wink: És csináltál már tesztet??? Várom az eredményt ezerrel!!!!!!

Bogyó írom reggel a hőm! :D :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Sziasztok, Szép Estét mindenkinek,

Hát a helyzet jelentés az hogy kevés piros hó esik tehát már nem annyir havazik mint korábban:) és azért ennek örülök.:D

Mostmegyek vacsit csinálni... azaz csak nézem:)
Vendég
 


Így van, úgyhogy azért is mondom, hogy Én most lenyugszom 1 picit...
Csucsu:Meglátod micsoda eredménye lesz majd annak, hogy ennyit pihiztél!!
Bogyó:Te miért nem csinálsz vonalzót?
Vicces, hogy pont Én kérdezem akinek nem is jó... :oops: :oops:

Csubi
csubi
 
 


Jajj lányocskák, remélem nem léptek le innen egyesével, mert akkor nem tudom, mit csinálok. Ez az egyetlen hely, ahova irhatok a hülyeségeimmel.
Csucsu, nagyon remélem én is, hogy nem történt semmi baj!!!
Kriszta, amig nem jön meg , addig még van remény, hallgass a tapasztalt leányzókra!!!
A vonalzó ötletemre nem irtatok semmit!!!!!!
Illetve nem mindenki. :(

Kép
jenny29
Mór
 
 


Dehogynem Jenny!!Én most kérdeztem Bogyeszt, hogy miért nem csinál Ő is vonalzót!!! :lol:
SZIAAAAAAAAAAA Fülke!!!!Jó étvágyat!!!!!Én is örülök,hogy elállóban a hó!!!!!!!!Csak így tovább!!!! 8)

Csubi
csubi
 
 


Szia Fülke!!! Örülök, hogy mégis benéztél! Ha csak egy szóra is :wink: Meséld már el részletesen légyszi mi is volt veled!!! Találtak a zsákodba már lakót?????? :lol: :lol:

Jenny nekem van vonalzóm, ami speciel most tök sz*r mert marhára nem jót mutat, de amíg nem jön meg rendesen nem tudom hogy javítsam :shock:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


most mennem kell Kriszta de ha időben visszajövök ígérem beszámolok. Hát hogy azsékban lakik e albérlő azt majd hétfőn tudom meg,.

most megyk
Vendég
 


Oké Fülke menj, ha menned kell :wink: De várom a részletes beszámolót!!! :lol:

Csucsu tőled meg a teszteredményt!!!

Jenny látod lassan visszajön mindenki :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


én azért nem csinálok vonalzót mert akkor akarok aamikor már beköltözik a kis puncis a pocakomba :wink: .

helló Fülike!!!!én irtam neked privibe de lehet nem ment el mert béna vagyok.....

akkor összegezzük!!!!-várom csucsu teszjét!!!!
-Fülike beszámoloját mi is történt!!!!
-Kriszta hőjét!!!!!

de jo hogy mindenki itt van még a kedvem is jobb :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .nem is mozdulok,várom a fejlemények!!!!!!!!!!!!!

CSAJOK SOHA NE HARAGUDJON MEG SENKI MERT MINDENKIT SZERETÜNK,ÉS MINDIG VAN PROBLÉMA AMI NÉHA ELHOMÁLYOSITJA A GONDOLATUNKAT.OKÉ!!!!!



bogyó
bogyó77
 
 


Na most BK., de majd még visszatérek:) Örülök, hogy végre szállingóztok vissza.
OKé oké, akinek van vonalzója, az ügyes kislány!:)

Kép
jenny29
Mór
 
 


Hát csajok most voltam fürcsizni, barna sehol! Pedig du még futni is elmentem, hogy megjöjjön rendesen, meg kellett egy kis mozgás!!!! Erre ahelyett hogy megjönne eláll!!!!! :roll:

Ha meg kell jönnie, akkor remélem reggelre megjön és nem szórakázik velem tovább!!!!!!!! :x

Csucsu, eredméyn?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Bogyó!!Mélyen egyetértek!!!!
Tartsunk össze és ne haragudjunk egymásra, hiszen ez a legjobb topic az oldalon!!!!!!Mégpedig azért, mert MI(mindnyájan)tesszük azzá!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csubi
csubi
 
 


Puszika mindenkinek reggel írok egy hőt, utánna este jövök! Addig is szeressétek egymást! :D :D :D :lol: :P :P :P

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Megyek, csajok bocsi,de apát még el akarom kapni ma.. :oops: :lol:
Holnap este jövök és olvasom a híreket MINDENKITŐL!!!!

puszi

Csubi
csubi
 
 


nem sok mindent kelett visszaolvasni!!!csucsu a teszt eredményét ird le lécccci mert várom!!!!!!

még bekukkantok :lol: :lol: :lol: :lol:

bogyó
bogyó77
 
 


jol van csucsud nem izgulunk,de attól lehetne irni délelőtt is!!!!!!!meg hogy mi a tesz eredménye!!nem akarom hogy baj legyen izgulok értetek :)

puszi bogyó

megyek csicsikálni!!!!!!
bogyó77
 
 


Akkor szép álmokat MINDENKINEK!!!!!!
Irjatok holnap többet, légyszike!!!!!!!!!!
Pusszantás!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Csajszikák! Homályosítson már fel valaki ezzel a barnázással kapcsolatban. Ez azt jelenti hogy a bugyi hófehér ha nincs. Ha nem hófehér akkor van? Akármennyire is picit nem fehér. Uhh,,,,ezt jól megfogalmaztam. Valaki??? Mennyire barna a barana? A világos barna is barna? Vagy a halvány krémszinűsárgás is barna????
Naaaaa!!!!

Mindenkinek puszi, mindenkit szeretek, ne menjen el senki!!!

Szétrobban a hasam, és a cicm is. Itt halok meg mentem :(


Nem sorolok fel senkit név szerint most, de: NEM SOKALLUNK BE!!!! UGYIS SIKERÜL!!! HA NEM MOST AKKOR NOVEMBERBEN, HA NEM NOVEMBERBEN AKKOR A KARÁCSONYFA ALÁ TESZÜNK KICCIPŐT, HA NEM AKKOR JANUÁRRA, HA JANUÁRBAN SEM AKKOR FEBRUÁRBA................................

Millió Ölelés Mindenkinek!!!!
Nyuszfűlűűűűű


Fülikeee: no azéééé!!! :lol: :lol: :lol:
nyuszifülû
 
 


Hát nekem az utóbbi napok nem tartoznak a kedvenceim közé.
Szombtaon voltam a St.Imrében, mert elkezdtem vérezni ami elvileg bajt jeletn legalábbis így tudtam, és elmentünk megvizgsáltak kaptam gyógyszert, és a jelentésen az volt ráírva, hogy fenyegető vetélés. Húúh bömböltem mint egy két éves.
Vasárnap reggel azaz pontosabban hajnal 3-5között nem tudtam aludni, mert annyira görcsöltem, ezért visszamentünk. Beakartak fektetni, persdze haza jöttem hisz mivel másabb ott vagy itt, talán kényelmesebb. Hétfő pihi pihit követte, mert azt mondták, hogy ha csak pisilnem kell akkor keljek fel. Keddre úgyb ébredtem hogy jajj megijedtem mit egér a cicától, h nincs meg ZsákosFrodó, olyan furcsa érzéseim voltak, nem tudom miért, talán azért mert éjszaka nem voltam pipilni, és hajnalban sem keltem fel hogy éhes vagyok. hmmm azért érdekes. Nos vissza a kórhzába. Tehát kedden visszamentünk megviszgált egy nagyon kedves aranyos jószívű fickó, és elmondott nekem mindent A-tól Z.-ig. Mert az ami nálam van ez előfordul........ sorolhatnám miket mondott, a lényeg a lényeg, hogy jó kedvvel távoztunk, ja és megkértem, hogy legyen a dokim és kiderült hogy ahova én járok u.h.ra ott van ő is, azaz ővé az egész. Nahát csajok a sors így akarta:)) Mert hát az előző dokival nem nagyon voltam megelégedve:(((
Ja viszont 5-6 inkább 6 hetes terhes lehetek!!! Tehát a vonalzóm ezért van javítva!! igyekszek midnent megtenni, mert már nagyxon szeretnénk babázni, persze úgy mint ti, hisz az elsőt úgy várja az em,ber mint ha hímes tojás lenne úgyis fogunk rá vigyázni, na ezt jól összekuszálgattam itt de érthető talán.........

Megyek aludni, jó éjszakát!!!
Vendég
 


Ja amúgy meg esetleg csakoj nem azért vannak kitörések, mert esetleg terhes vagyok???
Remélem az is maradok, na mindegy majd hétfőn azaz 29.én megysek ultrahangra, azaz szonográfishoz, utána a nőgyogyihoz rögtön:)
Nagyon várom.
És ami a vérzésemet iletti pötty pötyyy de kipp kopp kopogom!!!!
Majd még utána olvasok hogy okosabb legyek.

Trixy remélem beszerezted a dolgokat!!!!!!!!!!!!!!!! vagyis a teákat és remélem holnap máűr az fogod iszogatni!!!!! Ja és azt nem írtam hogy én durván 1 hónapig csináltam ezt az egész kúrát.

A vonalzó témát én is támogatom, legalább tudnánk hogy mikor lesz hány nap múlva lesz ovu, mert a Krisztánál jól működik de remélem majd a babavárós is:)))mert azért már jó lenne cserélni!!!!! :lol:
Vendég
 


Hőm 36,5. Sietek dolgozni, de este jövök. pussz

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kriszta: Na nagyon nem ment le a hőd. Tegnap 36,4 volt nem? Akkor ez jónak számít. Kitartás. :)

Tegnap este megcsináltam a tesztet és elöszőr majdnem földhöz vágtam mert negatív. De valójában van egy halvány csík. CSak szerintem ez kevés. Mindegy most nem pörgetem az agyam rajta. Elmegyek majd ma a barátnőmhöz és jól kidumálom magamból a sok rosszat. Délután meg jön értem a férjem és visz dokihoz. Addig van remény. Legalábbis én ebben hiszek.
Mindenkinek szép napot !

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

naon izgalmas volt olvasgatni! Kriszta kíváncsi vagyok h babóca beköltözött-e hozzád!

Fülike! Igen megvettem a teákat de azt a táskás füvet nem kaptam, úgyhogy iszom a cickát - palástot, baj nem lehet! Ülőfürdőzni még nem merek! És ne is kelljen!! :wink: :P :P
hát nem semmi, megtaláltad a dokidat? Annyira jó h így "véletlenül" rátaláltál a megfelelőre, nagyon jó lehet! remélem így is marad a bizalom! :)

A többieknek meg nagy drukk a babócásodáshoz!!! Menni fog!

puszika majd még jövök!
Vendég
 


Csucsu: drukkolok h minden rendben legyen!!!! Írj amint megjöttél a dokitól!

Muffin: veled mizújság? Írj magadról kicsit! Ugye jól elkerült a Mikulás!!!!! :)
Vendég
 


sziasztok csajszikák!!!!!

minden jo ha jo a vége :lol: :lol: :lol: ,örülök Fülike hogy nincs komolyabb baj,remélem igy is marad mert már elég az izgalmakból,aprónyuszi nagyon erős és győzni fog!!!

na jo én is csinálnék ilyen vonalzót de nem tudom hogy kell :( ,gondoltam amig kismami leszek rájövök de ha mindnkinek lessz én is akarok!!!!pontos szájbarágós leirást szeretnék :lol: :lol: :lol: ugye segitetek!!!!!

Trixy remélem jön a babóca hamar most érted parázok meg Krisztáért :lol: .meg a kismamaikért!!!!!!!csucsu alig várom hogy menjél a dokihoz!!!!!!biztos jol alakul,de én is baromi ideges lennék!!!!!!!

Fülű:nekem a barnázás az olyan barna szinű,mint amikor muloba van a mensi,szoval mint a maci olyan barna!!!!!
de rájöttem hogy nekem hogy szokott megjönni 1-2 napig kinlódik kevés ozsaszin+barna és a 3.napon ekönt a piri ez 2 napig erős aztán szépen elmulik.most hogy 10 percenként mentem a wc-re hogy mi van akkor láttam hogy jön ott piri is csak nagyon kevés....már ezért is megérte :wink:

megyek iszom a teát....kerülget a nátha, komolyan az elmult 5 évben kb:egyszer voltam beteg most mikor babát akarunk akkr meg minden rámjön..hmmmm :evil:

bogyó
bogyó77
 
 


na ujra itt vagyok!!most olvastam a ciklus.hu-n hogy ha a hőmérséklet emelkedik 3 napon keresztül akkor van pé,éa ennek 10-12 napig fennt is kell maradnia.akkor miért mondják azt hogy akkor volt pé ha leesett a hő,és utána ujbol kell emelkednie.akkor most nem az a jo ha végig fennt marad???komolyan sik hülye vagyok ehez a témához!!!!!!!!!nekem eddig 36.4 ,36.5 ,36.5 ,akkor ennek most folyamatosan majd emelkedni kell és nem szabad visszaesni csak mensi előtt??????ha visszaesik akkor az baj??????

érthetelen bogyó :wink:
bogyó77
 
 


Sziasztok,

Trixy; de ha veszel hozzá borsmentát sokkal fnomabb:) de az elkészítését megírom mégegyszer neked priviben! Iszogasd nyugodtan és abból bajod nem lehet mert ezek nőgyogyis dolgokra vannak

csucsu neked írok...
Vendég
 


fülike,nem ment el a privi????
ujjabban engem sem vesz észre senki,de biztos mindenkinek meg van a maga baja :(
bogyó77
 
 


Bogyóka: én úgy tudom, a mensi után normál hő van pl. 36,4-5, pé előtt 1-2 tizedfokot leesik pl 36,3 és pé után felemelkedik hirtelen pl 36,7,36,8,36,9.......stb.

Szóval a lényeg, hogy pé után felemelkedik és ameddig meg nem jön a köv. mensi fennt is marad. Ha megjön a mensi akkor vagy előtte 1 nappal vagy mensikor leesik a normál hőre pl. 36,5, ha pedig babásodás van akkor fennt is marad ill. 0,1-0,2 fokot eshet vissza.
De!!! Ha fennt van a hőd, csak ingadozik, tehát olyan mint egy sinus görbe pl. 36,9-37,1-37-36,9....stb attól még babás lehetsz!!!

Én így tudom neked megfogalmazni. Remélem tudok segíteni!
:D
Vendég
 


Fülike: köszi a privi jó lesz! Egyébként jó ötlet ez a borsmentás dolog, így se annyira borzasztó az íze, de mentával jobb lesz! :)
Várom nagyon a privit!
Vendég
 


Bogyi! Nem törvényszerű hogy lemenjen a hőd, hormonális hatásra esik le (olvatam már valahol, de el nem tudnám mondani most:) ), általában hajnali órákban, ezt sem tom mé, szóval nem mindenkinek esik le a hőcskéje. Az a lényeg hogy felmenjen. :)


Füli. Ugye nem haragudtál meg rám? Az őszintére?? Úgy bánt:( .

Többiek?? Valaki tesztel mostanában??????

Kinek kell szoríjjak??? :):):):):):):):)


Millió ölelés MINDENKINEK!!!!!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 70400_.png
nyuszifülû
 
 


Fülű: nekem szurkolj és Krisztának!!!!! Nekünk most van izgi!!!!!
Köszi h kijavítottál, nem tudtam h nem kell leesnie, én ezt olvastam, de nekem le is esett a múlthónapban. Azért jó h plusz infot adtál! :)
Köszi és puszi neked!!!
Vendég
 


Nyuszimuszika, de hogy haragudtam meg Rád, hisz Rád nem is lehet, pajtikám:))) Na bízok magamban, és persze benne is hogy minden rendben lesz. ..és képzeld már múlik a mensim, ennek naon örülök borzasztóan örülök, és remélem minden rednben lesz ZsákosFrodóval. megpróbálom magam majd nem kiakasztani és terminátorkodni dolgokon:)) OKÉ??? Csak ha nem mondasz semmit annál rosszab nincs, de tudod naon jó hogy milyen rossz mikor nem mondanak az embernek semmit, hát nem a legjobb dolgok jutnak az ember eszébe!!! Tecccik érteni Nyuszómuszó??
most olvasok egy kicsit a babatervezökotthonán mert ott olyan jó dolgok szokat lenni. cuppppppppp :P :P :P :P :P :P
Vendég
 


Bocsi csajok
Vendég
 


ajjjj, boccsi a fiacskám elküldte véletlen,szóval

Nyuszikám november sikerülni fog :!: :!:
Nagyon sokat gondolok rád,annyira várom már ,+ teszted legyen :wink:


Puszika
Majd irok mélt is ,de Mironkám most is üvőlt

puszka
Vendég
 


Ella2: Miért kérsz bocsit?


Bogyó: Írtad , hogy senki sem vesz észre téged.Én azért nem írok ehez a hőmérőzéses témához mert én nem hőmérőztem. Most csak úgy okoskodni nem akarok. Érted?
De szerintem itt mindenkit érdekel minden. Olyanok vagyunk mint a szivacs mindent magunkba szívunk. Mármint információt.

Na lassan pakolok mert ma a lányomé ez a nap megyünk játszani. :)
Ilyenkor imádnivaló ám.Pakol ezerrel mit vigyen :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu

Mivel nem irok ide,úgy akartam inítíni bocs a belepof..sért....csak a "jó,tünemény,mindig szótfogadó" :lol: ,fiacskám elküldte,mert hát az ölembe kell lennie és rángatni a zsinórt,meg ütögetni a bill.-t.

ezért :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Na tegnap este megleptem apát. Gyertya, zene meg szexis fehérnemű :oops: :oops: :oops: minden ami kell!
Ráálltunk a baba projektre. :P :P :P :P :P
Én nem csinálok vonalzót, mert még nincs miért....

Trixy és Kriszta szorítok nektek, hogy babások legyetek!!!!

Babásodni, babásodni mindenkinek!

Puszi,
Adri
odri
 
 


Elle2: megbocsájtunk. A gyerekek ilyenek :) Nempofátlankodsz te be . Irj nyugodtan.

Kép
csucsu05
 
 


...nem kaptam semmi privi üzit Timi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de ezt te is visszatudod nézni, hogy elküldted e, mert rá klikkelsz a küldöttekre.............................................................. :wink:
Vendég
 


Csucsu neked kitartás!!! A pötty az ott van azaz a zsákos, és amúgy meg tudod nem kell mindenben hinni, a teszt az tesdzt, lehet hogy rossz volt!! Ja és tuod biztosat a doki tud csak mondani!!! hát izgi bizgi napot csináltál nekem tuod e :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Nagyíon aktívak vagytok csajok, így megyek én is ebédelni, jól telerakom a pocakom, majd durmogok egy kicsit úgyis olyan cicakaka idő van. Remélem trixy jövök még addig míg el nem mész dolgozni, de sebaj én úgy is utolérlek hehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cupppppppppp
Vendég
 


na nem dolgozni dokihoz!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁhhhhhhhhhhhhh kész vagyok jót tesz majd a szúnyóka
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?