Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fanni!
Jajj, nagyon sajnálom. Remélem sikerül jobb helyre vinni, bár ezt elintézni mostanában elég kemény.
Drukk a tüszőcskéknek!

Angyal!
A nagy semmi van az van. Egyszerűen az is hihetetlen hogy volt beültetésem, mert ugyanúgy nem érzek semmit, mint az elmúlt 3,5 évben.
Én tényleg csak azt szoktam kérni, hogy egy pici reményem legyen. ÉS azért ahhoz kell az is, hogy másként érezzem magam...Hát szóval kemény az élet.

Neked milyen volt a továbbképzés? Jobban vagy?

Többiek!

Puszi
Vendég
 


Fanni!
Megelőztél. Szupeer! :)
Vendég
 


Fanni :P
nagyon jó hír! :) Ennél jobb helyen nem is lehet! Persze majd otthon! :wink:

Junko drága,
:? mivel tudom, hogy tüneteket vársz :( , de hidd el, hogy nem feltétlen kell érezned semmit! Ezt nem én mondom, hanem a szerencsések közül sokan! Látod én miket éreztem a múltkor - már másodszor - oszt nagy túró! :roll: Persze az tény, hogy ezek a tünetek sokat adtak az optmizmusomhoz abban a pár napban!
Drukkolok, az van bőven! +++++++++++++++++

A kis egynapos program egész jól alakult!
Adtunk egy kicsit a züllésnek! :oops: :lol:
angel37
 
 

 
 

FAnni drága! jaj de jó hír! most már jó kezekben lesz ÁM! tessék megnyugodni4

ANgel zülleni is kell néha!

Junkó puszi

MA reggel megkpatam tüszőrepiszzurit! :lol: csüt, péntek lesz a nagy találkozás!
Vendég
 


Boni!

Sok-sok drukk csüt-péntekre!!!

Angyal!
Nagyon nehéz. A férjemnek már nem is mondom, mert ő tutira azt gondolja sikerült. Drága élet.
Egébként már túlvagyok a nehezén. Jó sokat sírtam az első pár napban. Már nem gondolok annyit a dolgora, lefoglalom magam mással. Majd lesz valahogy. Azért köszönöm, próbálok kitartani!!! :)
Zülleni jó, néha muszáj. :wink:
Vendég
 


Junko :?
Köszönöm!
Nem tudom, hol tartasz, de azt nem értem, hogy az első napokban miért sírtál? Akkor még végképp semmi sincs eldöntve... vagy volt valami nehézség? Lemaradtam? :oops:
Drukkolok nagyon és buksi simit is küldök.

Angel :P Boni :P
Köszönöm!!!

Züllés, Oh! :lol: Végülis vasárnap/hétfőtől amikorra a punkció várható, borozásra leszek kárhoztatva... na jó, csak a beültitől, de egy kis előedzés nem árt...addig nem akarom terhelni a tüsszencseket... bár erről nem hallottam sem pro sem kontra.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok

Fanni ez tök jó hír, örülök :)

Junko drága osztom Angel véleményét, ami a tüneteket illeti. Mindenesetre nagyon drukkolok!

Angel zülleni néha kell :) Jól vagy?

Én nemtom nálam mivan, tegnap beadtam az 5. merionalt de semmit nem érzek .... remélem lesz tüszőm. Pénteken megyek uh-ra.
kokusz
 
 


Junko,
Férjednek legyen igaza! :)
Mikor nézel utána az eredménynek?
Én nem vagyok egy sírós amúgyse, de a beülti utáni első héten mindig tart a felhőtlen optimizmus... utána valóban kicsit érzetfüggő...

Fanni :P
sztem szabad terhelni! :wink: :lol:
Én legalábbis tettem ilyet, és lettek mindig szép számmal! :)
Csak punckió előtt közvetlenül ne! :mrgreen:

Kókuszom,
neked semmise jó! :lol: A múltkor nagyon érezted, most nem, most ezen izgulsz! Drukk péntekre! LESZ tüsző! :)

A legjobb szó, hogy vagyok!

Boni,
gratu a repihez! :wink: A többi rajtatok! :)
angel37
 
 


Fanni!

Na végül is tök mindegy hogy titkolózom-e vagy sem. Múlt hét kedden volt a beülti. 18. cn-en. Hogy miért sírtam? Mert ideggyenge vagyok. :roll: :) 20-21 cn-en mindig sírok (vagy legalább is befordulok kicsit) természetes ciklusban is. És mivel most is sírtam, hamarjában össze is állt a kép arról, hogy bizonyára nem vagyok várandós.

Egyébként 2 blasztot kaptam vissza és lett 3 fagyibabánk is. És annyira boldog voltam.
Nem tudom, arra jutottam még a fagyibabákért visszamegyek és aztán átgondolom. Azt érzem nem nekem való ez az egész, nem tudok vele megbírkózni. Semmi nehézség nem volt, gyönyörűek voltak az embrikék is. Sokkal jobbak mint az előzőbe (pl most lett fagyi) ÉS a doki is azt mondta ebből terhességnek KELL lennie.
Nya nem rinyálok, várok, aztán majd lesz valami. :) Ezt amúgy is nehéz megfogalmazni így egy fórumban.
Látom a Kaálisban szépen haladsz. :)

Kokusz!
Én többek között a tüszőket sem nagyon éreztem. Nagyon néha valami szurkálás. Aztán mégis lett kilenc. :)
Úgyhogy hajrá. :)
Vendég
 


Junko,
bevallom már nagyon kíváncsi voltam a számokra! :wink: :wink:

Tudom, nálad ez a francos 21. nap... :(

De sztem az égvilágon semmi nincs veszve!!! Hallgassunk a dokinénire! :)
angel37
 
 


Angel

Persze igazad van .... de a múltkor is megszívatott. Mert fáj ezerrel, és közben meg nem is értek a tüszőim. Jajj még ez a nyomi időjárás is rátesz egy lapáttal ám a hangulatomra.

Junko

Nagyon nagyon drukkolok ..... ha tényleg ilyen jók voltak az eredmények sikerülnie kell!
kokusz
 
 


Az időjárást hagyjuk :roll: ez az egész október a hideggel, sötéttel, fúúúúúj! :evil: Plusz nemsoká óraállítás! :roll:

Na mindez nemigen segít rá a jó hangulatra! :? Már anélkül is, hogy lenne vmi privát nyomora az ember lányának...
angel37
 
 


Junko :P
Akkor tényleg nagy az esély! Úgyhogy nem sírdogálni! Meg aztán a fagyisok is :wink: Ez Neked hányadik lombikod?
Nagyon drukkolok, hogy már ne kelljen többet hisztizni :wink:
Különben én pont így szeretném, 2 blaszto be, 3-4 pedig a fagyiba... végülis szépen nőnek a petesejtek... meglátjuk!

Kókusz :P
Nekem kb. 15 tüsző van a pocimban, ebből 10 körüli a 15 mm-es és egyáltalán nem érzek semmit :wink:

Angel :P
Akkor este egy picúrka terhelést adok nekik, mert jól esne egy pohár vörösborocska. Csak Apukám átszállítása miatt :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel :P
Szombatról vasárnapra már állítunk? Jó, hogy írod, mert a tüszőrepinél erre figyelnem kell! :shock:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
nem tudom pontosan én sem, de rémlik, hogy még októberben, ott meg sok szombat este uyge már nincs hátra! :wink:

Hű, lehet, hogy aznap repesztesz? Nekem kétszer is szombatra jött ki! Biztos a doki is figyelembe veszi! :wink:

Na jó, csak apukád miatt egy pohárka! :wink: :lol:

Nem érzel 15 tüszőt? Hű a mindenit! :) Engem mindig nagyon húznak! :shock:
angel37
 
 


Sziasztok!

Fanni!
A második. Gyenge vagyok mint a harmat.
Egyébként már nem sírok. Nézem a Gilmor lányokat. :)

Angyal
Oké, azért kitartok. Mást úgysem tehetek. :wink:

Megyek zoknit fogok stoppolni, jó feleséghez illően...

Pussz
Vendég
 


Angel :P
Szinte sosem érzem. Egyszer-egyszer közvetlenül szuri után, de amúgy jól bírom :wink:
Inkább pénteki repesztésre tippelek, de mindegy ilyen szempontból, mert ha vasárnap lesz a punkció, akkor is figylembe kell venni és akkor is, ha hétfőn.
Bárcsak már este lenne. Elfáradtam :roll:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Junko :P
Ezen jót nevettem. Ahogy írtad, hogy nem neked való, azt hittem, már 3-4. lombik :lol:
Jó tévézést!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
tényleg mennyire nem egyformán reagálunk! :)

Azon gondolkodtam, hogy mivel egy órát "nyerünk" ugye az átállítással, így max. hamarabb érnétek oda! Még mindig jobb, mintha elszállnak a tüszők odaúton! :shock: :D

Valszeg péntek lesz, mi ezt már be tudjuk lőni elég ügyesen! :lol:

Junko,
zoknistoppolás :mrgreen:
Esetleg szemfelszedés harisnyán? 8)
angel37
 
 


Angel :P
Igen, általában be tudjuk lőni. Ezért mondtam is a férjemnek már 2 hete, hogy erre a szombatra ne csináljon programot :lol: Eddig mindig bejött a tippem... :oops: most kicsit később lesz rá szükség. Mármint a férjem-uram daliás katonácskáira :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sztem most is bejön az a tipp! :wink:
Igenbizony, apjukod csak fenje arra a napra! :mrgreen:

Holnapután ki is lesz tűzve a napja! :)

Jajj ez olyan izgi időszak!!!
angel37
 
 


Junkó nmem feladni, drukkolok nagyon++++++++++++jó stoppolást!

Kókusz nem érzeni kell, lennie kell! :wink:

FAnni daliás férjed daliás katonái! :lol: (láttam ám múltkor mennyire daliás)


Angel! ez az időeltolódásos gondolkodás naggyon tetsz!

:lol:
Vendég
 


Boni :P
Pedig úgy tűnhetett, mintha ott sem lenne. Nem bírtam behívni. Sétálgatott a drágám. :wink:

Nektek meg aztán minden bele! :roll: :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni akkora tömegbe nem is csodálom!

de én láttalak bennetekeet amikor kinnt sétálgattatok :wink:

Apa jlenleg külföldön van, de holnapra mire itt kell lennie, itten lesz! és akkor már senki nem menti meg a petéimet a NAgy találkozástól! :lol:
Vendég
 


húú de sokat írtatok :lol:
Junkó!
örülök hogy már jobban vagy! :lol: Annyira minden egyben volt akkor most! :lol:
kb. 1szerre tesztelünk ?! :lol: Nekem hétfőn kell...
Stoppolás? a barátnőm pillanatragasztót használ!!! :lol: :lol: :lol:
Fanni!
Örülök nagyon a papádnak! Milyen szépen alakulnak a dolgaitok!

Olyan jó hogy így peregnek az események, és mindíg van kinek szorítani!
Boni
akkor apára fel! :wink: +++++++++++++++++++++++++++

Kókusz,
felhívtam őket, a yama nekem szimpibb volt,mert ott legalább hétfőn lehet du. menni a másiknál csak munkaidőben van ami 1beesik az enyémmel is :cry: árban ua. Megnézzük jövőhéten?
katica_75
 
 


Szasztok!

A stoppolással csak a szám járt.. Nem csináltam ló*t sem, inkább lefeküdtem aludni.

Köszi csajok a drukkot, és a bíztatást. Jó van adok magamnak 1 %-al több esélyt. :)

Katica!
Szia, jó rég voltál. Nekem 30-án, a házassági évfordulónkon kell tesztelnem. Majd kiderül a teremtőnek milyen a humorérzéke...
Te mikor? Van valami érzésed?

Boni!
Holnap, holnap után meg ne lássalak itt este!!!

Fanni!
Mondtam, hogy nem nekem való. nem bírom olyan jól mint ti Angyallal...le a kalappal elöttetek.


Angyal!
Szemfelszedésről is lehet szó, ha lesz bátorságom felmondani a munkahelyemen... :oops:

Monyókám.
Merre vagy? Láttam ám, hogy te is tesztelésen töröd a fejed.

Pussz
Vendég
 


Katica!
Ja látom hétfőn... :oops:
Vendég
 


szaisztok,itt vagyok en csak olvaso uzenmodban.

junko ja teszteltem is csak negat,ugy utalllom :twisted:
en nem akarom azt mondani hogy de igen most tuti sikerult,csak biztatni proballak hogy hatha.Bar mar en is feladtam ezt a honapot hisz tudom hogy mit kellene ereznem,de sajnos nem erzem azt :cry:

fanny,remek hirek.remelem apud mostmar jo helyre kerul.Druk a tuszolesihez.

katica akkor erted is izgulhatok,drukkk.

angel,tudodm hogy nem lehet a kettot osszehasonlitani,de most valahogy hasonloan erzek mint te.Parkolopalya,ahogy te szoktal fogalmazni.Nem haladunk semmire,en mar nem bizom a spontanosdiba es mennek mar stimuzni a parom kerlel hogy varjuk meg(szerinte mi ilyenkor osszel vagyunk termekenyek :twisted: )par napja jol osszevesztunk mert en elhataroztam hogy elmegyek dokihoz es kerni fogom a "clostyt" sajat felelosegemre spermavizsga nelkul is.Erre mit mond....nem ezt beszeltuk meg :twisted: Igen megbeszeltuk hogy adunk magunknak meg 3 honapot de en most ugy erzem ennek igy semmi ertelme.

na kellet engem hianyolni mi?mindjart jovok a rinyaval.

Kép
monyo83
 
 


Üdv Szánikák!

Junko,
előre is kívánok nektek nagyon boldog évfordulót!!! Duplán, több értelemben is! :lol: :lol:

Monyókám,
megértelek :(
De férjecskéd miért hivatkozik arra, hogy mit beszéltetetek meg, hisz ha jól rémlik ígérete ellenére nem nézette meg az anyagát... :roll:
Nem is tudom, mit tennék... mivel nagyon nem bírom a szotyorgást, azt hiszem, én is belevágnék...
Ezt az októbert már úgyis spontánra bíztátok, hátha, hátha! :wink:
angel37
 
 


angel vegul belement abba hogy elvigyem az anyagot(errol volt szo az igeretben is,nem is beszeltunk meg akkor az ott produkalasrol)csak hat nem lehet vinni az anyagot amin en egy kicsit haborodtam csak fel :x

Kép
monyo83
 
 


Junko!

Drukkolok!
É s ne várd, hogy a teszt előtt sok nappal elönt a hányinger, mert nem fog. Kellene már valami, ami egy kicsit előre visz. :-)

Ha meg nem táppénz, akkor is gondolkodj a felmondáson, én abban hiszek, Kingánál bejött (bár egyre inkább azt hiszem velem is nagy baj van, csak én másképpen vagyok száni).

tjuca
 
 


juca olvastam a vetelosbe :cry: nagyon sajnalom :cry:

Kép
monyo83
 
 


Monyó,
igen emlékszem, és akkorse értettem, hogy ennyit miért nem tesz meg, hogy elmegy és ott produkál, bocs :oops: (Persze tudom, az ilyesmit végképp nem lehet erőltetni.) Az összes többi fizikai részét úgyis te viseled, rajtad végzik stb... A lelkiekről nem is beszélve... :roll:

Szal várjuk ki, ezt a 2 napot! :wink: Tényleg hátha, hisz október van! :wink: Aztán ha mégse, akkor én is Clostyznék asszem.
angel37
 
 


Monyó drága!

Én is csak nyöszörök, oda se neki. Há'sze szánik vagyunk vagy mi. Nekünk mindent szabad.
Próbáld meg a clostyt. Egyébként ha egy párszor már sikerült teherbe esned, sztem nincs gond a férjed cuccával. Próbálkozz más vonlon, (nálunk nis elöbb volt closty mint sperma vizsgálat úgy emlékszem) de ha nem történik semmi, elöbb utóbb nem kerülheti el. Valamit csinálj, mert ettől az egy helyben topogástól meg fogsz zakkanni!!!!

Juca!
Akartam neked is írni, hogy én is olvastalak. És azt is akartam írni, hogy no-no nem feladni én sem teszem.

Ja-ja egy nagy fenékbe billentés biztos előre vinne. :) És azt hiszem rám is férne.
Nem adom fel, elindítom az örökbe fogadást azt hiszem. Gyerekem lesz, de lehet nem a pocakomban.
Felmondás, nehéz ügy, most vennénk föl hitelt, pár hónap múlva. Kell a pénz, nagyok a tervek. Viszont ha belegondolok, hogy nem sikerül és vissza kell mennem a melóba amit már régen ott akarok hagyni, beleőrülök és ennél szánalmasabbat el sem tudok képzelni...

Angyalom!
Köszi. Lesz nagy öröm vagy nagy bú. De szélsőséges érzelmekkel vágunk neki az évfordulónak, az biztos.
Vendég
 


junko ebben bizom en is hogy nincs gond a cucaval.
amire en gondolok hogy mi a bajaom es a doki szerint is egy lehetseges ok az a nem jo minosegu peteeresem.Nem tudom hogy ilyen letezik-e.
amikor stimuzott a dokim ugy feszitett a hasam mint az allat es szep volt a tuszom,voltam mar nala spontan ciklusban is pe kornyeken es mondtam neki hogy szur a bal petefeszkem,erre volt ott egy kis nyamvadek(ha jol emlekszem 12-13 mm es) ami a gorbe szerint megrepedt.
ha ez a gond akkor azt stimuval ki lehet kuszobolni.
Futok en azert majd megegy kort a dokimnal,hatha belemegy spermavizsga nelkul is.
csak telhetne egy kicsit gyorsabban az ido....

Kép
monyo83
 
 


Monyó,
jaja nagyon igaz, amiket Junko ír! Tééényleg, férjed anyagával sztem se lehet gond, az előzmények alapján!
Nem akartalak ám megbántani az előbb, bocs, ha úgy jött ki... :( :oops:

Junko,
Jujújj ezt a munkába visszatérést ne is mondd :roll: ez nagyon szar része volt a dolognak nálam is... De most még legalább pár napig ne is gondolj ilyesmire!!! :D Reméljük utána se!
Meddig is várunk az eredményhirdetéssel? :wink:

Ja és teszik, hogy "szánik vagyunk, mindent szabad" :mrgreen: Már az is tök száni, hogy ez teszeni tud! :roll:
angel37
 
 


angel,nem ertem milyen megbantasrol beszelsz?nem is irtal bantot :shock: vagy igen? :lol:

egyedul azt mondta a doki hogy az lehet a baj hogy a ferjemnek sok a fejhibas spermaja,de erre nem sok esely van.Meg az ilyen terheseg ugysem marad meg,csak ha egeszseges sperma termekenyit meg.

Kép
monyo83
 
 


Nem hát! :lol:

Hú, nem értek ehhez, de sztem egy fejhibás sperma már be se tud furakodni a petesejtbe... legalábbis logikusan így gondolnám :oops:
angel37
 
 


heh angel,most hogy igy mondod van ebben valami :roll:
Na mindegy elkonyvelem hogy vele semmi gond es kesz.

amugy lanyok nagy orom ert mostanaban :lol: Talatam egy sorstarsat itt a faluban,illetve o talat meg engem,de ez mellekes :)
tegnap volt nalunk,nagyon aranyos es jol elbeszelgettunk.Jo volt egy olyan emberrelbeszelgetni aki ugyanabban a helyzetben van mint en es raadasul itt is lakik.

Felre ne ertse senki nincs veletek bajom,csak hat tudjatok a foldi az foldi :o

Kép
monyo83
 
 


Monyó én nem bánom! beszéld csak meg földiddel, főleg ha hasznos! :lol:
Vendég
 


Monyó,
az tényleg jó! :)
Nem értjük félre, nyilván más személyesen beszélgetni ilyesmiről egy sorstárssal, mint egy fórumon! :wink:

Nekem az ismeretségi körömben nincs ilyen eset - persze most a kedves topicos ismerősöket leszámítva :wink: - , pedig én se bánnám, ha néha nemcsak olyanoknak ejtenék egy-két szót erről (és már egyre kedvetlenebbül), akiket meg se érintett hírből sem ez a problémakör, hanem aki valóban érti is, hogy kb milyen ez... :?

A fejhibáról, amit írtam, azt úgy értettem, hogy nem hiszem, hogy ez lehet nálatok gond, hisz már volt megtermékenyült petesejted! Vagy a dolog ennél bonyolultabb lenne? :oops:
angel37
 
 


angel igen,nagyon jo errol egy olyan emberrel beszelgetni aki igazan aterzi mit erzek es en is ertem hogy benne mi zajlodik le.

megmondom oszinten imadlak benneteket mert ha ti nem lenetek nem is tudom mi lenne velem,de ti ott vagytok en meg itt.
Sokszor kivulallonak erzem magam,hisz az vagyok.Ti beszelhettek a dokikrol,meddosegi centrumokrol,amihez en nem tudok hozzaszolni.
Persze ez a normalis,meg mar megszoktam es vasvillaval nem lehetne inen elzavarni

:lol:

Kép
monyo83
 
 


monyó ugye ezzel se? Kép :wink: :wink:
Vendég
 


boni neeem, kenytelenek lesztek elviselni :lol:

Kép
monyo83
 
 


akkor jó! :lol:
Vendég
 


Monyó,
jól van, ha Boni virtuális vasvillája sem! :wink: :lol:

Kicsikét sztem mindenki különálló a többiektől, hisz nem teljesen ugyanaz a problémája, és mindannyian máshogy éljük meg...

Mondtam már, hogy tündéri a kis oroszlánod? :D :D
angel37
 
 


meg nem mondtad de jol esik :lol: szeretnek egy ilyet itthonra de az kivitelezhetetlen asszem :wink:

Kép
monyo83
 
 


Hali csajok :)

Hu mennyit írtatok ....

Na én holnap 11-re megyek uh-ra, remélem lesz tüsző ...

Katica elmehetünk, jó lenne. Árak milyenek? Vagy kinn van a honlapon?

Monyo egyetértek a többiekkel, szerintem is más vonalon kéne elindulni. Már többször sikerült neltek....

Junkonakmég mindig erősen szorítok :!:

Meg még akinek kell :)

Én totál kész vagyok ettől az időjárástól ....
kokusz
 
 


Kókusz,
már miért ne lenne, te! :roll: Drukkolok és gyere beszámolni!

Monyóka,
azt sajnos én is úgy vélem, hogy kivitelezhetetlen! :lol: Meg egyszer ugye megnő a kis vakarcs! :wink:

Junko,
szorítszorít, tudod! :)

Fanni,
itt is drukk! :wink:
angel37
 
 


sziasztok.

kokusz druk a mai uh-hoz,bizti lesz ott tuszo szerintem nem is egy.

junko,azert remelem nem vagy tul depis?gyere es beszeld ki magadbol.

angel,ja az a gaz hogy nem tudnam hova tenni ha megno :lol: amugy olyan aranyosak kicsinek :D

Nalam a helyzet valtozatlan,nega a tesztem.

Van egy par tunet ami menzire utal es egy par ami nem utal menzire,addig meg a nem menzis tunetek vannak folenyben addig remenykedek.
ja meg lehet benyaltam meg pluszban egy kis virust,furan erzem magam.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?