Új privát üzeneted érkezett!

Annamari, melyik Bébikertõl laksz 10 méterre? Az Árpád hídnál?

Apahiány? Kép

angi,
bocsi, még szerencse, hogy van Gábriel! Kép

Solya
solya
 
 


A Nagyvárad téritõl Kép
muter
 
 


Akkor messzi laksz. Kép Mármint tõlünk.
Na lesz tali, ha hazamegyünk?
Mikor mész Frankfurtba?

Solya
solya
 
 

 
 

Persze, hogy lesz!
Nem tudom, mikor megyek, most Balázs-problémák vannak, úgyhogy nem gondolkoztunk ezen. De a közeljövõben szeretnék kimenni mindenképp! Párom most 3 hónapig ilyen inga-járatban lesz, úgyhogy lesz alkalmam Kép

Annamari
muter
 
 


Balázs-problémák? Csak nem beteg?
solya
 
 


Most épp taknyos meg köhécsel, gondolom, allergiás, majd jövõhéten kiderül. Ami miatt aggódom, az az, hogy elég nyugtalanító dolgokat mûvel mostanában, úgyhogy visszaviszem a neurológiára, egy kontroll EEG talán elég lesz, hogy megnyugodjak. Azt csinálja, hogy néha "bólogat", meg elõfordul olyan is, hogy nagyon elbambul és utána hirtelen összerezzen. És 1 éve nem sikerült kizárni az epilepsziát. Hát remélem, én látok csak rémeket!
muter
 
 


Sziasztok!
Drágák vagytok, hogy így segítetek. Most éppen kaptunk kölcsön egyet, meglátjuk, meddig maradhat nálunk, érdemes-e venni, mert végül is csak erre a nyárra kell, jövõre már alhat rendes ágyban két és fél évesen. Én úgy láttam, hogy hiába használt, alig vmivel adják olcsóbban sajnos, gondolom mások is keveset használják.
Annamari, ne ijedj meg! Biztos nem lesz semmi baj. A bólogatást nem bohóckodásból csinálja?

Rég kaptunk hírt odaátról. Remélem, nem vettük el teljesen szegény informátorunk kedvét! Vagy tényleg szabira ment, a mázlista. Remélem, júliusban is ilyen idõ lesz (bocs Benõ, de biztos nem ezért drukkolsz, megértelek, én is szültem augusztusban), mi akkor megyünk ide-oda.
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Ismét itt! Hogy vagytok? Kép Mi újság veletek?

Velem minden jó! Leszámítva, hogy mától ismét dolgozom. Szép volt az esküvõ, és jól sikerült a nászút is.
Puzsi, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Angi! Az az igazság, hogy nem vagyok a siránkozás híve és nem is bírom azokat a kismamákat akik ezt teszik.
Nagyon akartuk ezt a babát és nem igazán érdekel az idõ.
Meleg van, vagy hideg, egyre megy. A cél a fontos. Kép
Tény, hogy nagyon-nagyon izzadok, de mindig megmagyarázom magamnak az okát. Tudod Benõ, azért van ennyire meleged, mert 50%-al többet dolgozik a tüdõd és a szíved, meg tudod a vérkeringésed is sokkal gyorsabb a megszokottnál. Ja meg persze azért is, mert nyár van. KépKépKép
Viszont nagyon köszönöm, hogy gondoltál rám! Én is remélem, hogy júliusban is ilyen idõ lesz ránk. Kép

Annamari! Remélem Bazsival minden rendben lesz! Korábban is bólogatós volt? Elájulni is elszokott?

Shine! A nászútról bõvebb beszámolót kérünk. Na persze nem annyira nagyon-nagyon részleteset. Kép Babóka helyet foglalt már a pocidban?

Üdv mindenkinek: Benõ
beno
 
 


Annamari,
Ezeket csinálta már korábban is? Mert Máté is bólogat. igaz már kevesebbet, de még mindig rázza a fejét. Látszólag indok nélkül és ez számomra nagyon ijesztõ volt. A doki - itt - azt mondta, szerinte fáj a feje. Én úgy gondoltam nem, mert nem csak betegen csinálta. De mindenképpen kellett rá vmi indokot találnom, úgy döntöttem azért csinálja, mert túl sok fülzsírja termelõdik és ez zavarja.
Miért kellett nálatok kizárni az epilepsziát? Volt ráutaló jel?
Mindenesetre jobbulást Balázsnak!

angi,
szerencsétek van. Kép

Biztos jön majd, ha már egyszer bejelentkezett, csak nem hagy el minket! Kép

Shine,
az, hogy velünk mi újság fent olvasható Kép És Veled? Kép
Kicsit bõvebben, ha kérhetném. Kép Babaproject hogy áll?

Benõ!
Kép

solya
solya
 
 


Panda!

Elfelejtettem valami nagyon fontosat!

BOLDOG SZÜLINAPOT Ádámnak! Kép

Kép

Solya és az Ördögfiókák
solya
 
 


Namégeccer:

Kép
solya
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok. Remélem, nem lesz semmi baj.
Igen, mikor kisebb volt, sírás közben sokszor elájult, így merült fel az epilepszia. Ez azóta elmúlt. Viszont az EEG nem tudta teljesen kizárni az epilepsziát, de nem is igazolta. Egészen pontosan így szól a lelet: "Spontán alvásban generalizáltan bal oldalt frontotemporális túlsúllyal convulsív gyanús jelek." Azért is idéztem, mert valaki végre elmondhatná, mit jelent ez pontosan. A convulsív gyanúsat tudom, a többi nekem nagyon kínai.
A bólogatás pár hete van, nem tudom eldönteni, hogy ez most bohóckodás vagy nem, mert nagyon tudományos fejjel mûveli Kép, viszont valahogy úgy tûnik, mintha kényszeresen csinálná, nem tudok rá jobb szót. Megy és bólogat nagyokat.

Ádámnak boldog szülinapot!

Holnap kimegyünk délután a Dagályra, nincs kedve valakinek csatlakozni? Lesz ott mégegy II Nõis anyuka az ikreivel, képzeljétek, 29 hétre születtek és 8 hónaposan (korrigáltan az ugye 5 hónap csak!) felálltak, nem semmi kölkök KépKép
Annamari
muter
 
 


Annamari!
De nekem van kedvem! Kép

Értem. illetve enm értem. A lényeg, hogy mutasd meg Balázst dokinak, akkor megnyugodhatsz Te is.


Vojõr? Szülõszoba?

Kedden biztos megtudjuk.

Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Annamari a strand engem is érdekelne. Szerinted a 4 és fél hónapos Zsombit is? Mikor mennétek? Kocsival lehet parkolni ott?

Puszi Balázs bólogatós buksijára! Bizti nem lesz vele semmi baj! Csak pozitívanKép

Solya! Akkor most ti Mo-n vagytok?

Na megyek, mert férjuram szólít!
Üdv. mindenkinek, majd még holnap jövök.Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
nem vagyunk Magyarországon. Kép csak lélekben! Kép
De azért még mennék! Kép
S
solya
 
 


Sziasztok!

Szülõszobás hírek. Ma a viziten mondta a dokibácsink:
Már mindennel leköltöztek, a mûszerek is a helyükön, de a szülés még mindig nem indult meg. Ennek az az oka, hogy a bábáknak meg kell tanulniuk az új masinák (nagyon sok új masina) mûködését. Ha ez is rendben van, akkor indulhat a menet.

Benõ
beno
 
 


Solya!
Köszi a szülinapi jókívánságot Ádám nevében Kép!

Shine!
Szia, MESÉLJ!
KépKépBABAKépKép????

Benõ!
Én tavaly ilyenkor is majd' meggebedtem, olyan meleg volt. A gyerekágyon éjjel-nappal nyitva volt minden ablak, de nem sokat ért. Különben szinte tényleg mindegy, milyen idõ van. A nagy meleget is ki lehet bírni, minden szobában van zuhanyozó, annyiszor mész, ahányszor jólesik, a babákat meg nem zavarja, bent megszokták a meleget Kép.

Annamari!
Remélem, nem lesz semmi komoly Balázzsal! Azért jobb, ha megnézeted, legalább megnyugszotok!

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Pirus!
Lehet parkolni, legalábbis 4 éve, mikor utoljára voltam ott még lehetett és nyugodtan hozd Zsombit, ott szoktak tartani babauszit is, szóval abszolút tiszta a víz az erre kijelölt medencében!
Egyébként holnap 4-1/2 5 körül találkozunk a tanmedencénél, de elküldöm mélben a telefonszámomat!

Benõ!
Ez szuper, akkor Te már tényleg tutira ott szülsz! KépKép

Annamari
muter
 
 


Annamari! Na-na! Várjuk ki a végét. KépKépKép

Benõ
beno
 
 


Annamari!
Most megint megmagyarázom, jó??? Remélem, most tényleg nem írok hülyeséget, legfeljebb, egy neurológus is idejön, és akkor nemcsak nõdokink lesz Kép.
Szóval magyarul:
Spontán alvásban általánosan bal oldalt (bal oldalra kiterjedve) homlokcsonti-halántékcsonti (az agy ott elhelyezkedõ részén) túlsúllyal görcsgyanús jelek.

Most azt hiszem tényleg nem írtam hülyeséget, sok ilyen véleményt olvastam már, eddig mindig értettem...

Jó éjt,
Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Igazad van Benõ! Én máténál nagyon beleéltem magam, és februárban még azt hittem, sikerül. Aztán mégsem. Kép

Panda, csak azt nem értem miért kell a hókusz-pókusz, amikor értelmesen is le lehet írni vmit?! Kép Így minden halandó megérti. Lehet, hogy ez a baj?
Mesélj, hogy telt a szülinap?

Lányok!
Ide tettem fel új képeket:
[url=http://www.bebilap.hu/fotoalbum/kepek.phtml?ai=221" TARGET="_top]http://www.bebilap.hu/fotoalbum/kepek.phtml?ai=221[/url]
Sajnos a Babanetre nekem nem megy, ide viszont pillanat alatt sikerült!

Jó strandolást!

Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Annamari: remélem, nem lesz gond Balázzsal! Nagyon drukkolok!!!!! Jó uszizást!Kép

Panda, az esküvõ szuper voltKép)))) És a nászút is csodásKép Erdõbényén voltunk, egy régi nemesi birtokon, ami ma üdülõ. Iszonyú gyönyörû hely: egy erdõ közepén van, és a kertje tele van rózsával, díszfákkal, zöldelõ fûvel, és volt egy nagyon szupi medence is. Jókat kirándultunk, fürödtünk, és kulturális élményeink is voltak: Sárospatak, Széphalom, Monok.
Baba? Hát, nem tudom. Elég depis vagyok, ami általában (mindig ) a mensi elõjele nálam, és tegnap este már tiszta ragya voltam. Szóval, asszem, nem sikerült, de végülis még nem jött meg. Ma vagyok a 24. napon, úgyhogy nemsokára minden kiderül.

Benõ: jó lenne, ha az új szülõszobában szülnél! Kép))))

Szép napot nektek, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Panda!
Köszi szépen a fordítást!

Solya!
Nagyon jók a képek!

Úgy néz ki, mégsem lesz ma strandolás, végre lehûlt kicsit az idõ KépKép
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Shine! örülök, hogy minden jól sikerült az esküvõn és a nászúton is jól éreztétek magatokat!Kép Mégegyszer nagy gratula!

Annamari! Mi kb. 10 percre (kocsivalKép) lakunk a strandtól és nálunk már kánikula van megint!Kép
Pedig teljesen belelkesedtemKép De azért megyünk valamikor? Zsombi még sosem lubickolt medencében, gondolom kell úszópelus is, ugye.

Solya! Hát, sajnálom, pedig azt hittem, hogy tényleg jöttök! Azért még hosszú a nyárKép

Nálunk gyarapodás terén változatlan a helyzet, Zsombi másfél hónapja nem hízott, voltunk mindenféle kivizsgáláson, de nem találtak semmit. Most elkezdtük a tejpépet bevezetni, hypoallergént és egy nap egyszer adok belõle szopi után.

Nem megyek már többet a szoptatásos topicokba, mert úgy látom, hogy nagyon durva lett ott is a hangnemKép Meg csalódtam a lll-ben isKép

Na, mindegy!
Szép napot Mindenkinek!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
miért csalódtál az LLL-ben?
Az tuti, hogy a tejed miatt nem hízik? Vagy csak tipp?

Még két hét és együtt strandolunk! Kép


Lányok,
hallottatok már olyat, hogy e gyerek a melegtõl legyen ekcémás? Ok, hogy teli van melegkiütéssel és csalákiütéssel is sajnos Máté, de hogy az ekcémára annyit mondott a doki, hogy hintõporozzam?! Kezdek komolyan kételkedni. Kép
Azért azt szerencsére megkérdezte, hogy Máténak is adhat-e gumicukrot, vagy csak Sárának! Kép

Benõ,
jól megijesztettél ezzel a vizittel! Aztán rájöttem, hogy csütörtök lévén te voltál viziten! Kép

Annamari,
köszi! Kép
Nem akarsz Te is itt albumot? A Képtáratokat olyan nehezen nyitom meg! Kép

sziasztok:
Solya
solya
 
 


Pirus! Melyik szopis topikban durva a hangnem??? En a Szoptatasba szoktam irni, mindig tok normalisan valaszolnak, nem dorongolnak le senkit stb. Vgay te mas topikot olvasol?Kép

orsoly
orsoly
 
 


Solya!
Még nem a kórházban tartandó szülés utáni viziten voltam, pedig már nagyon szeretnék ott tartani, hiszen akkor babót már a kezemben tarthatom. Tudom, vissza fogom én még sírni ezt az idõt, amikor még a pocimban van, mert ez is nagyon jó. Kép
Már csak 2 hét és újra itthon?! Kép
Benõ
beno
 
 


Sziasztok!

Hát, ez a péntek 13. nem a mi napunk!

Annamari
muter
 
 


Annamari!
Történt valami rossz, vagy csak úgy simán nem volt valami jó nap? Remélem, semmi komoly probléma!
Bocs, hogy Neked nem köszöntem meg a szülinapi jókívánságokat, szóval: KÖSZI!

Solya!
A szülinap megünneplése még hátravan, mert a hétvégén anyukáméknál lesz a "nagy buli", ott lesz az egész család. Torta, miegymás Kép. Csak azt sajnálom, hogy fényképekkel nem tudok szolgálni, mert nincs digitális fényképezõgépünk Kép. A szkennerünkkel valami nem stimmel, a férjem szokott néha pár képet beszkennelni a munkahelyén. Sajna, elég ritkán, ezért van a profilomban még mindig tavaly augusztusi kép KépKépKép.

Már én is gondolkodtam, hogy miért nem írnak bárki számára érthetõ zárójelentéseket. Talán azért van, mert a latin minden orvos/szakember számára érthetõ, ezért ha esetleg más nemzetiségû doki olvas valamit, az is megérti. Csak épp az nem, akirõl szól. Emlékszem, amikor az elsõ zárójelentéseket olvastam (a latin érettségim ellenére), a kötõszavakon kívül semmit nem értettem. 4 év alatt a fõsulin sosem oktatták a szakkifejezéseket, bezzeg volt olyan tantárgy, amit 4 év altt 4x tanultunk meg, csak más név alatt futott. Gyorsan beszereztem egy orvosi szótárt, és ezzel felfegyverkezve olvastam. De mint a múltkor kiderült, abban sincs benne minden (az ominózus "p.p."), így aztán hogy legyen okos az ember??? De tényleg könnyebb lenne magyarul olvasni, mert pl. mikor tanácsadáson az ember egy koraszülött baba záróját olvassa, rengeteg vizsgálat, adat, eredmény -persze latinul, nem mindig jut hirtelen eszembe mindenrõl, hogy micsoda, ott meg nem lehet szótárban bogarászni. Meg sokszor az anyukáknak is el kell magyarázni, hogy mi micsoda, mert az illetékes doki nem teszi meg. Pedig elvileg a betegnek joga tudni, mi a baja, sõt, a nem biztos diagnózisról is tájékoztatni kell. Persze, azzal, hogy a zárót a kezébe nyomják, valamennyire el van intézve a dolog, mert azon ugye minden rajta van.

Na, most picit kibosszankodtam magam Kép.

Shine!
Akkor klassz volt minden Kép. Annamari szuper képeiben, amiket Rólatok készített, kigyönyörködtük magunkat.
A baba is hamarosan jelentkezni fog, ne izgulj!

Kata!
Veletek mi van?????

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Most írt a Párom, hogy leszállt a gépük, ezek szerint felfértek a 8 órásra KépKépKép

Panda!
Nagyon összejött minde, azt hiszem, lusta vagyok leírni, bemásolom az Indexrõl Kép
"Hát a mi napunk annyira genny volt, hogy fúj. Úgy kezdõdött, hogy Balázs fél7-kor befejezettnek tekintette az éjszakát. Aztán végre jött egy kis hûvös, pár csepp esõvel. Aztán délelõtt ez a rohadék nap megint kisütött, persze pont azután, hogy átszerveztem a programot annak megfelelõen, hogy akkor ma nem lesz strandtali, mert rossz idõ lesz. Hülye szemét nap, jól átvert! Délben úgy döntöttem, hogy akkor visszaszervezem és részemrõl mégis strandtali. Ebédnél egy harapásnál iszonyúan elkezdett fájni a fogam, de annyira, hogy beszélni nem tudtam. Bevettem egy Cataflamot, semmi. Mégegyet, semmi. Ekkor már elviselhetetlenül fájt. Bementem az Õrs vezér téri sztk-ba, ahol elõször azt mondták, fogadnak, aztán mégse. Hát itt elkapott a sírógörcs. Tudják ezek, hogy mennyire tud fájni egy fog??? Hüppögve elindultam és az elsõ fogászati magánrendelõbe bementem és közöltem, hogy én akkor most itt vagyok és be akarok menni egy orvoshoz. Alig 3/4 órát kellett várnom, már bent is voltam és akkora mázlim volt, hogy egy nagyon profi doktornéni kezei közé kerültem. Végül gyökérkezelés lett a dologból, de akkora hatalmas megkönnyebbülés volt, miután elkezdett hatni a Lidocain, hogy eszembe se jutott félni. Úgyhogy 7:15-re már itthon is voltunk, 8ezer forinttal szegényebben. Hát ennyit a strandtaliról.
Lett vagy 3 lukas fogam szülés óta, a fene se érti ezt. Annyi hülyeséget mûvel a terhesség az emberrel. Szülés után 8 hónappal lecseszett a fodrász, hogy miért festem össze-vissza a hajamat. Mondtam neki, te nem vagy normális, azt se tudom, mi az, hogy hajfesték. Hát képzeljétek, a terhesség 9 hónapja alatt sokkal világosabb hajam nõtt, ami szülés után elmúlt és újra sötét lett. Így lett az, hogy a hajam töve és kb 10 cm barna volt, utána kb 10 cm szõke és utána a többi megint barna.
Na, jól elkalandoztam. Szóval ez a péntek 13. nekünk nagyon nem jött be!!!"

Annamari
muter
 
 


Panda!
Nagyon szépek a gyermekeid! Ádámnak boldog szülinapot!

Solya! Ti is gyönyörûek vagytok! :-)

Annamari!
Terhességed alatt is lukadt ki fogad?

Benõ
beno
 
 


Sziasztok!

Na, alszik az egész család Kép

Solya!
Te kérdeztél a barnás foltokról, ugye? Az lehet ám csalánkiütés is! Nekem volt ekcémám is és szokott lenni csalánkiütésem is és tlnyleg nagyon hasonló, csak az elején tudom õket megkülönböztetni. Mikor kezd a csalánkiütés száradni, barnás szokott lenni nekem. Most is vannak ilyenjeim a kezemen, csak még nem száradnak, hanem iszonyúan égnek és most épp nem barnák még, hanem sok kicsi hólyag egymás hegyén-hátán. Nekem van egy nagyon jó mentolos rázókeverék, ami bevált, de úgy kell készíteni patikában és nem tudom az összetételét, de majd megkérdezem Neked!
Most jut eszembe, hogy Te külföldrõl nem látod a tar.hu oldalait! Na, akkor majd átpakolom máshova KépKép

Panda!
Nekem most esett csak le! Te védõnõ vagy?? Gyorsan kapcsolok, mi? Kép

Pirus!
A Szoptatás topicról amit írtál, számomra sajnos nem újdonság. Nem mindenki tudja lazán venni, ha nem hízik a gyereke, de az lll mindenre gyárt ideológiát. Végülis nem az õ gyerekük...

(Most másfél órával késõbb vagyok, közben felébredt a család Kép)
Benõ!
Terhesség alatt nem lukadt ki fogam, egy lukasat talált a fogorvos, meg egy bölcsességfogamat, ami félig nõtt csak ki, azt kihúzták. Szerintem az lehetett a baj, hogy szülés után abbahagytam a vitaminok szedését, pedig a szoptatás miatt talán még nagyobb szükség lett volna rá, mint a terhesség alatt.

Annamari
muter
 
 


Annamari!
Nem, nem vagyok védõnõ, hanem konduktor Kép. De a munkakörömbe tartozott, hogy hetente egyszer kijártam a védõnõkhöz, és a koraszülött/problémás babákat megnéztem, nincs-e valami bajuk. Mármint központi idegrendszeri sérülés. És ha volt valami, akkor megmutattam, mit kell csinálni a babával, vagy továbbküldtem orthopédiára, neurológushoz stb.
A péntek miatt részvétem Kép. A fogfájás tényleg nagyon rossz. Nekem nem is tudom, mikor fájt utoljára a fogam, de még emlékszem milyen volt...
A hajadon abszolút csodálkozom. Nekem Noémi után, miutána hajhullás megállt, frankó göndör hajam nõtt a kihullottak helyén Kép. De utána normalizálódott a helyzet.

Benõ!
Köszi Kép. Bár Ádám már egyáltalán nem így néz ki, mint a képen, Noémi viszont igen.

Ma levágtuk Ádám haját, most elõször, mióta megszületett. Nagyon fura így 1 cm-s hajjal...

Megyek aludni, jó éjt,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Panda, tényleg, ezt írtad anno, hogy konduktor vagy! Kicsit lukas az agyam Kép
Hát, én eddig nem tudtam, mi az a fogfájás. Egyedül a bölcsességfogam volt érzékeny, de azt ki is húzták, szerencsére, elõtte se és azóta se volt ilyen gondom.
Hajamon én is csodálkoztam, mert nekem sem tûnt fel, a fodrász vette észre.

Képzeljétek, tegnap olyan aranyosat mondott a párom! Láttam egy képet, amin premier planban mutattak egy éppen kifelé igyekvõ babát és mondtam neki, milyen szerencse, hogy a fejemnél állt. Erre azt mondta, neki abban, amit látott, semmi csúnya nem volt, sõt! Viszont attól ájult el majdnem, hogy a dokim segített kinyomni Balázst. Hogy Kedvesemet idézzem, "egy ekkora pasi feltérdel az ágyra és két kézzel, pedig egy keze is megvan akkora, mint másnak kettõ, lendületbõl, mintha kocsit tolna..." Hát ezen olyan jót nevettem! KépKép Nekem ez akkor kimondottan segítség volt és nagyon jól esett. De, mint kiderült, nem is engem féltett, hanem Balázs ropi csontjait. Így belegondolva, szegény csak azt látta, hogy ketten nyomunk, mint az állat és egy szegény 3 kilós ember meg mit szólhat ehhez ott bent KépKép
Na mindegy, azt megígértem neki, hogy a következõt egyedül nyomom ki KépKépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok KetteskékKép

Tegnap Annamaritól megkaptam a beosztásomat, amiért sosem írok, hát itt vagyokKép

Pirus, Orsoly, melyik szoptatós topic a LLL-esebb a sima Szoptatásról vag a Kitõl ne fogadj el...? Mert én már napok óta tervezek kérdezni vmelyikben, csak nem tudom eldönteni melyikbe menjek, hogy választ is kapjak meg össze se balhézzak velük;)))

Képzeljétek, tegnap volt a zuram szülinapja, és 3 napja folyamatosan tanítottam a lányunkat (10 és fél hó) arra, hogy APA. Erre tegnap reggel, amikor bevittem magunkhoz az ágyba, és mondtam neki halkan, hogy "mondd, hogy APA", mondtaKép)) Erre persze tökre odavoltunk, de a dilis szülõknek semmi sem elég, mondom neki, "mondd még egyszer, hogy APA". Mire õ: "APA NEMNEM"Kép))

Na szép vasárnapot nektek,
ildi
ildib
 
 


Annamari! Ezt a fogas tanácsot nagyon köszönöm!

Benõ
beno
 
 


Angi!
Ezt találtam Neked.

"UTAZÓÁGY 6000 FT! 5 kg súlyú táskás utazóágy eladó. (Sajnos nincs meg a gyári szivacsa, de egyébként teljesen stabil.)
[url=http://kucko.uw.hu" TARGET="_top]http://kucko.uw.hu[/url]
XIV.ker Bosnyák tér 2. (a templommal szemben, egy pizzéria és egy gsm bolt közt az udvaron)
KEDDEN (jún 17. 14-18 óráig leszünk nyitva)"

Benõ
beno
 
 


Benõ!
Nagyon köszi!!! elmegyünk holnap megnézni.
a.
angi
 
 


Ildib! Szerintem a sima szoptatas-ba menj! Vegulis inkabb ott szoktak erdeklodni szopi-ugyben, a masi topik arra valo, hogy leird a hallott-veledtortent fura eseteketKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!
Mi ez a nagy hallgatás? Mindenki nyaral, csak én dolgozom?

Annamari!
Voltál dokinál a Balázzsal?

Benõ!
Sajnos már elkelt az ágy, de azért köszi.

Ildib!
Et aranyos! Az én fiam nem hajlandó mondani (15 hónapos), csak azt, hogy baba és hinta. Pedig jön az apja szülinapja három hét múlva Kép

Panda!
A Petõ intézetben tanultál? Vagy a gyógypedagógián?

Puszi mindenkinek, a.
angi
 
 


Szia Angi!

Én élek, vagyis félig halok!Kép

2 napja szörnyû fejgörcs gyötör, ráadásul egy gonosz manó beleköltözött a szépséges, jóalvó Zsombi babánkba és 2 napja, éjjelente 3 órán át szórakoztattja magátKép
Kész vagyok....

Megyek és próbálok pihizni, mert úgy néz ki bealudt rosszcsont Zsozsó-bácsi a cicimen!

Pusz!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Angi, én is dolgozom, sajna.Ha ez vigasztalKép

Annamarinak megy a drukk ezerrel:azt mondta, hogy tegnap nem volt EEG, úgyhogy ma mentek be a kórházba. Remélem, jelentkezik!

Pirus, tuti az idõ miatt van. Tegnap nekem is tökre fájt a fejem.

puszi, shine
shine
 
 


Annamari, énis énis szurkolok ám!
S
solya
 
 


Angi! :-((

Annamari! Én is drukkolok ezerrel!

Fejfájással én is küszködök. :-(

Lehet, hogy ma indul az elsõ szülés az új sz.szobában?! :-)

Benõ
beno
 
 


Benõ,
ez az info, tuti? Kép
Solya
solya
 
 


Hát amilyen vacak idõ meg front meg miegymás van, lehet hogy beindulnak. Bár én senkirõl se tudok, akinél beindította volna a szülést a telihold, a front, vagy a szex.

Benõ: a mai Nõk Lapjában írnak arról, hogy az egyes klinikán a Barossban minden héten lehet menni ingyenesen hallgatni Fellegi Ádámot, aki élõben zongorázik pocakbabáknak és mamáknak. Kellemes lehet. (csütörtök du. 4 óra)

pussz, a.
angi
 
 


Angi! Nagyon köszike! Holnap akkor (lehet, hogy) elmegyek. Kép
Benõ
beno
 
 


Angi,
én ismerek ilyet! Kép
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Ugyan hírt még nem hozok, azért bejelentkezem!
Hát tegnapra már kaptunk is idõpontot, persze az EEG-t nem csinálják meg ambulánsan, ezért ma be kellett feküdnünk. 9-re kellett menni ÉHGYOMORRA, de Balázs egy kukkot nem szólt, sõt, még a kedve is jó volt! Vérvételnél is alig sírt, pedig kidurrantották a kis vénáját. EEG alatt gyönyörûen elaludt, jó mélyen, nagyon ügyes volt, még a lámpázás alatt sem ébredt fel, így értékelhetõ lett az eredmény. Az más dolog, hogy nem értékelték még ki, majd csak holnap, úgyhogy megint 9-re megyünk, de immáron nem éhgyomorra. Remélhetõleg nem járunk úgy, mint tavaly, amikor a fele vizsgálatot nem végezték el, így újra meg kellett szúrni. Mostmár csak azért kell szorítani, hogy ne legyen gond az EEG-vel.
Köszi a sok szurkolást, nagyon jól esik Kép
Balázs ma este azt mondta, cica!

Angi!
Én speciel ismerek valakit, akinek a szex+front nagyon bejött KépKép

Nagyon jó ez a lehûlés, sokkal jobb kedvem van tõle!!!
Holnap kórházból irány saját dokinéni, 15 hónapos oltás, holnapután fogászat, nade szombaton BULIIIIIII KépKépKép

Annamari
muter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?