Új privát üzeneted érkezett!

Egy kis émelygésem nekem is volt ma, de azzal úgy vagyok, hogy sokmindentől lehet. Meg azt magától is produkálhatja az ember (szerintem).

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


igen ezzel én is igy vagyok,azért nem figyelek minden apró kis tünetre.

átadom magam a férjecskémnek. puccccika nekte :lol: :lol: :lol: :lol:

bogyesz.reggel jövök!!!!!
bogyó77
 
 


Puszika mindenkinek! Én megint kidőltem, csak az alvásra tudok gondolni.......

pusszantás

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 

 
 

Csajszikák!
Van egy nagyon kedves barátosném a babanetről! Ő is majdnem augusztusban kezdte a projektet. :)
Meginvitálnám. :)

Odri!! GYere! GYere!! GYere!!! Itt vannak a legeslegjobb csajok a babaneten!!!!!!! :):):) Együtt érleljük a petécskéinket!!!
GYereeeee!!!

Pusszzzzz
Nyusz2fűlűűűűű
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Sajnos velem is tragédia történt.
Idén egy héttel az esküvőm után májusban a nászúton elvetéltem
22 hetes terhesen. A legjobb az, hogy pont a szülinapomon történt. Jó kis ajándék a sorstól..
Ráadásul a Tesco közepén és a biztonsági őr csak állt és nézett!
Szörnyű volt!!!! Csak álltam és nem tudtam mi tévő legyek. Láttam a páromon, hogy kétségbe van esve! Sajnáltam magunkat de legfőképpen ŐT!!
Ez lett volna az első babánk.
Szilvásváradon voltunk, igy elöször Egerbe mentünk a kórházba.
Ott sajnos kimondták, hogy nincs tovább. Pedig még hallottam a szívhangját, azt hittem....
Onnan irány Pest a saját orvosomhoz. Hajnal fél 2-re értünk fel.
Reggel 9-ig a szülőszobán voltam, várták hátha megindul a szülés.
De nem történt semmi. Mellettem sorban születtek a babák, talán ez volt életem egyik legrosszabb napja.
Egy csomó antibiotikumot kaptam. Majd lekerültem a kórterembe.
Vasárnap reggel fél 8-kor mentem fel a műtőbe ahol bekötötték az infúziót de sajnos a branült elrontották és bedagadt a kezem. Nem is birtam mozgatni. Át kellett kötni máshova.
Szerencsére sikerült hamar megszülnöm és kb 3/4 9-kor megvolt a baba. Aztán jött a műtét az újabb az infúziók és gyógyszerek.
Az a pár nap szörnyű volt. Az ellenségemnek sem kivánnám SOHA!
A párpm véig bent volt velem és ez erőt adott!
Azóta orvost váltottam mert a régi már teljesen elszállt magától és már csak a pénz érdekelte.
Kiderült, hogy myoma okozta a vetélést, de az új orvsom eltávolitja műtéti úton.
Utána lehet újra próbálkozni, már alig várom ez ad nekem erőt!!!
Most már kezdek lelkileg jobban lenni, habár az első pár hét nagyon nehéz volt.

Ma már a műtéten is túl vagyok és nemsokára mi is próbálkozhatunk.
Erre várok május óta....

Köszönöm, hogy leirhattam...

Puszi,
Adri
odri
 
 


Sziasztok!

Sajnos velem is tragédia történt.
Idén egy héttel az esküvőm után májusban a nászúton elvetéltem
22 hetes terhesen. A legjobb az, hogy pont a szülinapomon történt. Jó kis ajándék a sorstól..
Ráadásul a Tesco közepén és a biztonsági őr csak állt és nézett!
Szörnyű volt!!!! Csak álltam és nem tudtam mi tévő legyek. Láttam a páromon, hogy kétségbe van esve! Sajnáltam magunkat de legfőképpen ŐT!!
Ez lett volna az első babánk.
Szilvásváradon voltunk, igy elöször Egerbe mentünk a kórházba.
Ott sajnos kimondták, hogy nincs tovább. Pedig még hallottam a szívhangját, azt hittem....
Onnan irány Pest a saját orvosomhoz. Hajnal fél 2-re értünk fel.
Reggel 9-ig a szülőszobán voltam, várták hátha megindul a szülés.
De nem történt semmi. Mellettem sorban születtek a babák, talán ez volt életem egyik legrosszabb napja.
Egy csomó antibiotikumot kaptam. Majd lekerültem a kórterembe.
Vasárnap reggel fél 8-kor mentem fel a műtőbe ahol bekötötték az infúziót de sajnos a branült elrontották és bedagadt a kezem. Nem is birtam mozgatni. Át kellett kötni máshova.
Szerencsére sikerült hamar megszülnöm és kb 3/4 9-kor megvolt a baba. Aztán jött a műtét az újabb az infúziók és gyógyszerek.
Az a pár nap szörnyű volt. Az ellenségemnek sem kivánnám SOHA!
A párpm véig bent volt velem és ez erőt adott!
Azóta orvost váltottam mert a régi már teljesen elszállt magától és már csak a pénz érdekelte.
Kiderült, hogy myoma okozta a vetélést, de az új orvsom eltávolitja műtéti úton.
Utána lehet újra próbálkozni, már alig várom ez ad nekem erőt!!!
Most már kezdek lelkileg jobban lenni, habár az első pár hét nagyon nehéz volt.

Ma már a műtéten is túl vagyok és nemsokára mi is próbálkozhatunk.
Erre várok május óta....

Köszönöm, hogy leirhattam...

Puszi,
Adri
odri
 
 


ODRI MINDEN SIKERÜLNI FOG!!!
nyuszifülû
 
 


Szia Odri!
Üdvözlünk itt egy nagyon pozítiv csapatban. Meglátod minden jóra fordul. Ezt nem csak azért írom mert ezt szokták, hanem mert itt mi tényleg egymás mellet állunk mindig. Jóban rosszban.
Azért azt had írjamle , hogy megrázott még így is ez a történet. Nem tudom ilyenkor az ember tényleg, hogy dolgozza fel a történteket de egy biztos ott van melletted a párod és ez már magában egy nagy kincs. Ismerve a féfiakat legalábbis az én férjem is ilyen eltudom képzelni ő, hogy megvolt ilyedve. Képzeld nekem is volt az lányomnál mióma ezt akkor vették észre mikor megszületett. Nekem azt mondták, hogy nem kell tőlle félni. Jó mi? Na akkor most az ember hogy álljon hozzá. De aztán vissza szivódott 6hét után.
De most nem is ez a lányeg hanem az, hogy jó babagyártást és meglátod a sors megajándékoz egy gyönyörű babával Titeket.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Odri!!!!!
jo helyre csöppentél mert itt annyi önbizalmat fogsz kapni hogy már apa sem kell a babagyártáshoz.hehe :lol: :lol: :lol: :lol: .

Fülű mi van a hőddel?????????????alig vártam hogy bekapcsoljam a gépet.

csucsu hogy vagy???????????nálunk apa van megfázva ugy jött haza.hmmm.most kerüljem szegénykémet?ugy sajnálom.de el is döntöttem nem kerülöm hanem kikurálom :lol: :lol: :lol: .


többiek??????


bogyesz
bogyó77
 
 


Utsó ovu tesztem totál negatív, még annyi csík sincs rajta mint a mulkor. Hőm: brühühü 36,4 :( Na még esélyem van ha holnap feljebb megy és ott is marad legalább 5 napig. Éjszaka fájt a hasam.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 79200_.png

Jajj! Jöjjön már valaki pozitív hírekkel!!!!! Totál szétvagyok csusszanva. ÚÚgy örülnék valami jó hírnek! :)


Millió Ölelés és csók mindenkinek!!!

Pusz
nyuszfűlűűűűű
nyuszifülû
 
 


Jó reggelt4

Odri
Üdv neked! Fel a fejjel, október a mienk, meg a többi hónap is!!!! :wink: :P

Na, ma reggel voltam hüv.UH-n, nem mondtak "semmit". Semmit amit én értettem volna! :lol: :lol: Ilyen ovarium, meg annyi mimiméter....stb
Csak lestem a monitort, hátha látom a babócát! Tudom ilyenkor még korai, múlthét szerdán volt a pé-m, csak reménykedek.
Annyit mondott a szonográfus, hogy van egy aprócska cisztám ami a következő mensivel????- kimegy, azaz eldurran.
ÉN NEM AKAROK KÖVETKEZŐ MENSIT!!!!!! Babócát szeretnék! Viszont a ciszta az eltűnhetne mindenképp!!!
A hőmről nem mondanék semmit, mivel ez a betegség ami van nálam kicsit megzavarta, úgyhogy majd a jövőhéten meglátjuk.

KRISZTA!!!!
Nekünk együtt kéne nem megjönnie!!!! Meg persze muffinnak és bogyókának!!!! :D :D :D
Mindhárman 24-25re nem várjuk!!!! Szupi!

Majd még jelentkezem!!
Vendég
 


Trixy: Akkor most nem kérdeztél rá mi is van?

Kép
csucsu05
 
 


szia Trixy akkor nem kéne hogy megjöjjön inkább???nem mondták hogy most nem kéne teherbe esni?nem értek ezekhez,csak hogy később nem fog gondot okozni?na reméljük eltünik onnan mire jön a kis pocaklakó.ja én 22-23-ra nem várom,most a ciklusom 22.napján vagyok.most nem izgulok ugy majd lesz valahogy,persze várom,de az előző két hónapban mindig az hittem hogy mama vagyok,ugye reméljük most igen de,majd lesz valahogy.iszom a teát stb...

nálatok van valami tünet??????Fülikém,de halvány csikocskád volt neeeem?ne izgulj lehet körbepisilted :lol: .

csucsu jol vagy??

bogyesz
bogyó77
 
 


Sziasztok!

Angelo szia neked is, veled sem találkoztam még.
Lányok, nekem meg 26.-án kellene megjjönnie! Egyrakásra fogunk menstruálni? Vagyis....ti inkább ne csináljátok azt, jó? Ti csak ágyazódjatok, ahogy rendes kismamikhoz illik!!!! :)
Olyan rossz, hogy ti itt orvosokhoz meg szonográfus nénikhez mászkáltok, én meg csak vagyok, és vezetgetem a hülye hőgörbémet...
Feszül a mellem, a pocim, eszem, mint egy anyadisznó, de ha csak nem a 3. cn-on van peteérésem, akkor elvileg nem lehetek babás...
Titokban azért nem bánnám...:)
Szóval akkor szerintetek elkezdhetném a Gravidát? Vagy csak folsavat? Apának kinéztem a babatervezők otthona oldalon egy katona sokszorositó és stimuláló homeopátiás gyogyit. Neki is előtte 3 hónappal kéne megkezdenie. Szerintetek? Ott ajánlják a palástfű teát is, meg a málnalevelet. Erről nektek van valami vélemény? Úgy emlékszem, valamelyikünk iszik ilyesmit. Talán az egyik Nyuszika?
Muffin, én a wunschkinder oldalon vezetem a hőmet.
Irjatok délelőtt is, mert nekem délutánra dolgozni kell mennem...:(
Most meg boltba, de az hamar megvan.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Bogyó: Köszi kezdek jobban lenni. De ez most nem volt sima hétköznapi nátha. Még köhögök de már felszakad és ma végre nem úgy keltem fel, hogy hulla fáradt vagyok végre aludtam éjjel.
Amúgy azt , hogy az ember megérzi e mamó vagy sem? Én sem érzem , hogy babás vagyok vagy lennék. Érdekes ez. Lehet az agyunk nem akar csalódást? talán azért. De a lányomnál tuttira éreztem, hogy babás vagyok.

Mindegy hétvége elött tesztelek az tutti. Szerintem holnap. meglátjuk kis pöttyel mi van.

Kép
csucsu05
 
 


jenny:én a palástfű és a cicka keverékét iszogatom.lehet velem van a baj de nem értem azt a 3.cn-on van peteérésem mondatot. :?: :!: .én eszem a gravidát is de néha hányingert okoz,igy nem is veszem be mindig......én apával csak sima vitamint etetek hát majd látjuk.ti mikor is tervezitek a babát jol emlékszem hogy januártól?????na megyek megiszom a teámat......

bogyesz
bogyó77
 
 


csucsu holnap mész dokihoz?????????????????de jóóóó :lol: :lol: :lol:
bogyó77
 
 


Bogyó, igen, januártól van tervbe véve, hogy élesben megyünk. Addigre eltelik 4 hónap, talán kitisztulok a hormonoktól. Ebben a hónapban a 3. cn-on voltunk együtt apával élesben, gondolva, hogy nem lesz ebből baj. Ha akkor lenne peteérés, ami 100%, hogy nem volt, akkor esetleg gondolhatnám, hogy babás vagyok.:)
Bocsi, még reggel van, a fejem is fáj, nem tiszták még a gondolataim.:)

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny! 100%-hogy nem volt. De akkor még mensi volt nem? Vagy még az eleje?? :) Akkor van esély, ha olyan hiper szuper beleremegős orgazmusod volt hogy leszakad a plafon és forog a világ. Na akkor lehet spontán peteérés. :)
Pé előtt málnalevél. Pé-kor semmi Peteérés után 3-ik napon palástfű. Sokat tilos inni mert rámegy a máj. Napi kb 6-7 dl. Nekem ennyi tudományom van. :)
Vagy agnucaston tabletta (barátcserje). kb 1800 ft egy doboz. Mensi első napján kell kezdeni szedni. Helyreteszi a hormonháztartást.


Engem ki ne hagyjatok már! :):) 25-26-án kéne nemmegjönni :):) Jóó??? :):)

Trixy! A ciszta eltűnik. Nekem is volt. Nem okoz gondot terhesség alatt sem, csak aggodalmat. Persze vannak durvább bajt okozó ciszták is, de azokat nem pöttynek nevezik.

Puszi

Nyusz
nyuszifülû
 
 


oké már világos :lol: !de tudod hogy nem csak pé-kor lehet teherbe esni,a spermácskák képesek ott várni napokat is a petécskékre.a ciklus.hu-n regisztráltál már???ott jol nyomon lehet követni mikor van ovu,mikor fog megjönni mikor vannak az izgalmas napok stb.....meg csomó kérdésre lehet választ kapni.szerintem jo.mi az első gyerkőcönknél januárba kezdtük a hancurt és egyből megfogant :lol: :lol: az egy jo honap hihi.

többiek???????

bogyesz
bogyó77
 
 


Igazából nem mondtak semmit. Egy szonográfus vizsgált, diktálta a nővérnek a dolgokat, és azzal küldtek el, hogy van egy 40mmx26mm-es 2rekeszes cisztám a bal petefészkemben. Elvileg ettől fáj a hasam. De semmit nem mondott. Az én nődokim a héten nincs, majd a jövőhéten lesz. Szerintetek viszamenjek a másik dokihoz aki helyettesíti és mondjam mennyire fáj a petefészkem, és hátha intézi a továbbiakat?
Vendég
 


jenny!!!

komolyan nem okoz gondot a babásodásnál? Úristen ha ez igaz akkor mindjárt kiugrok a bőrömből!!! ez őrült jó lenne!!! Annyira jó lenne ha igazad volna!!!! :P :P
Nos remélem a ciszta elmegy, a baba meg jön!!!
Örülök hogy te is jövőhétre nem várod!!! Akkor 4en nem mensizünk egyszerrre!!!! :wink:
Vendég
 


az utolsó mondatod az jóóóóóó!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .ciszta meg megy .lehet ülőfürdözni cicka palást bodza,pásztortáska füveket kell összefőzni és abba.Fülikétől tudom mert neki mindig volt cisztája és ez segitett!!!!!

bogyesz
bogyó77
 
 


Az a baj az ülőfürdővel hogy gyorsan kihül a víz. Már csináltam lavorba (onnan kifolyt) meg a nagy seggem alig fért bele, csináltam kádba (ott meg nagyon kevés lett, hígítani meg nem jó. Én hülye nem szürtem le, és szűrővel horgásztam a cickát a kádból :):)

Nekem volt a terhesség elején, és fel is szívódott 2X3cm-es. A 12 hetes uh-n már nem is volt ott.

Na akkor hányan nem mensizunk a hó végén??? Uhh de izgi lesz csajok. Ennyiből egyikünknek csak összejön. Jó lenne :):)

Pusszancs
Nyusszancs
nyuszifülû
 
 


Hello csajok rövid leszek pedig lenne írnivalóm. jenny köszi az infót. Bogyó. Nem úgy értettem, hogy most úgy élek mintha mama lennék. Soha nem iszom soha nem dohányoztam nem ilyesmire gondoltam. Hanem arra, hogy a gondolataimat lekötöm ezzel és nem minden nap azon izgulok hogy vajon igen vagy nem. De mindegy. Trixy remélem tényleg minden okés lesz. :) Ez tök jó hogy ilyen egyszerre vagyunk. :)
Tegnap volt egy kis időm és olvasgattam hogy kinek mennyi idő volt mire összejött, stb. hát nem lettem okosabb. A lényeg, hogy próbálkozni kell ezerrel még akkor is ha nincs pé, aztán meglátjuk.
Ja, a hőm ma is 36,5 volt, tehát az ovu teszt szerinti pé óta fenn van. Én soha nem vagyok lázas, hőemelkedésem sincs sose, úgyhogy szerintem nekem nem is fog feljebb menni. Nem tudom később tudok e jönni még, de megpróbálom. puszi nektek
muffin
 
 


muffin:akkor jol félre értettem bocsi :cry: :cry: :cry: .az én gondolataimat is ez köti le ezerrel hehe.....

még jövök csak most a kicsikémmel foglalkozok ovodai gyakorlóbol.....

bogyesz
bogyó77
 
 


hello!

Most jövök a bioboltból, bevásároltam cicka és palástfüvet, most ezt iszogatom hogy a fránya ciszta elmenjen, és a baby meg ott vigyorogjon a monitoron a köv. hetekben!!!
puszi mindenkinek!!
Vendég
 


HÚÚHA CSAJOK TERMELTETEK:)

Szia Odri,

előre nézz és ne vissza! Megtörtént :(, bár én sem kívánnám ezt senkinek sem ami veled történt. Kitartás!
És mikor kezdhetitek el a babaporojectet?
Itt majd felfogsz töltődni, mert itt egy szuper jó társaságra leltél:) No meg a drága Fülűűűűű aki ha én is padlón vagyok felnyom :lol: meg a többiek is .itt mindenki naon rendi!
Itt elég sűrűn bvan izgalom, ami miatt a rossz felhők hamar elszállnak, és azért van néha néha GÓLYAZÁPOR!!

Érezd jól magad nálunk!

cuppcuppp


Most pedig elkezdek visszafele olvasni! :wink:
Vendég
 


én ugy szoktam ülőfürdőzni(nincs cisztám csk nem akarom hogy legyen)hogy a kádba engedek jo forró vizet erre teszem a lavort és ugy ülök bele.a lelkemnek jot tesz .na meg iszom is kivül belül ápolom magam :lol: :lol: aztán majd látjuk :roll: .csak összejött valakinek nem hiszem hogy nem,mult hoban Fülike,csucsu folytatnám a sort de még nem tom.........


Fülikéről tudunk valamit?????hol van már :?: :?: :?: :?: :?: .

jaj csak közben főzök meg a Máté is itt nyaggat.

bogyesz
bogyó77
 
 


Fülike:neked mikor kezdett fájni a cicid????hány nappal a mensi előtt?vagy csak utána?

bogyesz
bogyó77
 
 


Akinek nem kell hogy megjöjöjjön24- 25-26.én


Nyuszifülűűű :lol: :lol:
Jenny :lol: :lol:
Bogyó :lol: :lol:
Muffin :lol: :lol:

???? Ki maradt le????
Vendég
 


Hello-bello Lyányok!

Nyuszifülű, 3. napon már nem sokminden vérzés volt, és apával ki voltunk éhezve.:) Az orgazmusról...most nem dicsekvésből, de párocskámmal most vagyunk kapcsolatunk szexcsúcspontján, amikor minden egyes alkalommal beleremeg a panel a kitörő energiáktól.:)
Szóval, ha igaz a spontán peteérés, akkor van esélye. Ami aggasztana, hogy ebben a hónapban elég sok gyógyszert vettem be, mert meg voltam fázva. Aspirin, Coldrex...
Ezekre a teákra azért gondoltam, mert az e havi görbém elég cikkcakkos, és hátha ez nem jó. Talán inni kellene valamit, hogy szép legyen, a peteérés meg egyértelmű. A wunschkinder betette ugyan az ovulációt a 14.-16. nap közé, de nem tudom....Végülis jelei voltak.
Bogyó, a ciklus.hu-n regeltem már a hónap elején, és már mondtam is a páromnak, hogy nézze meg, mikor tud kislányt csinálni. Én egy időben nagyon fiú párti voltam, de mióta tudom, hogy drága apucim inkább lánykát akar, ezért neki akarok minél nagyobb örömet.

Kép
jenny29
Mór
 
 


jenny nekünk is jol jönne a lányos recept :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .de hát majd látjuk tudomány ide vagy-oda.

Füli kihagytad Krisztát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cicifeszülésről is adhatnál valami infót :lol: :lol: .

bogyesz
bogyó77
 
 


nyuszifülke

Engem hagytál le! Nekem kéne nem megjönnie 24-25-én!!
:D
Vendég
 


cici egy héttel korábban kezdett feszülni, mielőtt megkellett volna jönnie.

Akinek nem kell hogy megjöjöjjön24- 25-26.én


Nyuszifülűűű :lol: :lol:
Jenny :lol: :lol:
Bogyó :lol: :lol:
Muffin :lol: :lol:
Kriszta :lol: :lol:

Többiek hogy is álnak, Csubi, Angelo..............?????????
milyen sokan vagyunk:))
Vendég
 


Hmm, na mégegyszer,

24,25,26 mikor a Gólya jön :!:

Akikhez ekkor érkezik, azaz landol :lol: :lol: :lol:

Nyuszmusz :lol: :lol: :lol: :lol:
Trixy :lol: :lol: :lol: :lol:
Muffin :lol: :lol: :lol: :lol:
Jenny :lol: :lol: :lol: :lol:
Bogyó :lol: :lol: :lol: :lol:
kriszta :lol: :lol: :lol: :lol:

azért néha jó frissíteni a memóriát :!: :!: :!:

és még akik lemardtak???? Tegyük össze csajok, oké :?: :?: :?:
Vendég
 


Trixy:Nálad van valami tünet????akkor már az utolsó hét van hurrááááááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
ciszta megy baba jön.hihi de jo.ti mit szeretnétek elsőre?????

Fülike elveszett pedig vártam a válaszát :cry: .

ja még angeló is kimaradt!!!!!

szoval:Angelo,Kriszta,Trixyi Muffin Fülű,Jenny,és én.Odri?(nem tom)

bogyesz
bogyó77
 
 


Vissza néztem nagyjából az eddigi hozzászólásaimat, már mint az időpnthoz viszonyítva.
nekem szept.26. vagy 27.én kellett volna megjönnie!!!!

ezt írtam szeptember 18.án. ide copyzom teljesen:)
/3.oldal itt a fórumon!/

Csucsu,

már túl vagyok a p.érésen, csak fáj az alhasam, mintha megakarna jönni, meg a cickó is de ez is úgy mint mikor megakar jönni,(meg is ijedtem, hogy jaj meg ne jöjjön) és ezért az ovu tesztet használtam, mint terhességi teszt, mert azt mondják, hogy mint jósnak lehet használni!!!!meg sokkal érzékenyebb a hagyományos t.teszteknél.
Remélem van összefüggés azzal hogy baba van, ha nem, akkor meg októberben folyt köv, a babócáig meg sem állok
Ez volt a 3.hónap és azért már ez olyan sok időnek tűnik, a várakozás miatt no meg a vágy.
Vendég
 


nem tüntem el itt vagyok, csak próbálok segíteni.
vissza is kell néha olvasnom :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm nektek a bíztató szavakat! Rám férne már az önbízalom a baba projekttel kapcsolatban.
Maga lenne a csoda ha elsőre összejönne, de én hiszek bennük!!!
Amúgy meg már annyira ki vagyok tisztitva, hogy a dokim szerint nincs akadálya a következő babának.
A férjemmel nincs gond, tökéletes és mindenben mellettem van és segít!
Már nehezen bír magával... :P :P :P :P
Szeretném ha novemberben már nem jönne meg.... :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek szép napot!

Puszi,
Adrienn
odri
 
 


jol van no bogaram értem én :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .amugy jol vagy elmult az a rózsaszines izé?na megyek átolvasgatom az irományokat.

még jövök!!!!!!!
bogyó77
 
 


na ezaz Adri, ha hiszel benne az nagyon jóóóóóóóóóó!!!!
fel a fejjel, de akkor sincs kesergés ha december, mert akkor meg vagy a Mikulás hozza vagy a Jézuska :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálunk itt korábban a lányok gyakran használták ezt a kifejezést, leszarom hónap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De ez eddig még sosem jött össze!!!!! A Gólyazáport meg úgy várjuk, mint tyúk a tojást :P :P :P :P :P :P :P Jön az a Gólya, egyszer mindenkihez odatálál, csak kérdés mikor, de nem adjuk fel hanem addig virgonckodunk míg egyszer leszáll hozzánk :!:


Most már az ovu tesztre nem tudok mit mondani csajok, mert én nem ma vagyok 7hetes hanem csak 4hetes. nos de sebaj:) a lényeg hogy terhes vagyok:) és pocakmanó megvan még, és remélem még 8 hónapig :P :P :P :P :P
tehát Fülű amiket írogatsz hogy későn van a p.érésed. és már nincs ideje betakarózni (ágyazódni) hát akkor nálam meg hogyhogy sikerült :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ??? ezen nem kiakadni, oké Nyuszóm :wink: ? Mert Jónás szerint 18.án volt a p.érésem, 19.én apával hancúrotzunk, és rá 1hétre kellett hogy megjöjjön, de nem jött :wink: Tehát sikerült betakaróznia! ez a Jónás naptár nagyon jóóó! Mindig arra gondolok amit kihozott. cupppppppppppppppppppppppppp :wink:
Vendég
 


nem nem, nem vagyok jó, nagyon szarul vagyok, mert most meg barnázok, de a doki azt mondta az az izééé távozik belőlem, de akkor húúzon már a fenébe, és hadja békén a Nyuszókámat, mert ha Nyuszioroszlán leszek akkor ő nagyon rosszul fog járni, bruhh de mérges vaok.
Na utána olvasok.....................

csak ne vérezzek mert akkor gáz van, nagyon nagy de ilyen nem lesz
Vendég
 


Fülike,hivd fel a dokid és kérdezd meg hogy ez normális e.nekem volt ilyen barnázás de kaptam valami gyógyit hogy ne menjen el.szerintem meg fogja érteni hogy izgulsz!!!!!!!!!csk egy telefon és megnyukszol lehet ennek ez a természetes folyamata. :roll: .

ird majd mit mondott!!!!!!!!

bogyesz
bogyó77
 
 


Na én húzok készülődni+kajcsizni, aztán dógozó:(
Jók legyetek itt délután, és irjatok jóóóóóó sokat! Este jövök és elolvasom, bár időben ágyba kell majd bújnom, mert apával panelrengetés van betervezve.:)

Sziasztok, pussz-pussz!

Kép
jenny29
Mór
 
 


tegnap kérdeztem tőle, a bartnázást, pont előre mentem:) és mondta hogy az a vérömi lesz. Ne izguljak pihenjek.
pihenek de még 3hét brüühhüüüüü.
Elkezdem akkor a diplomamunkám írni, bár kevés eséllyel, mert a kedvem elég csekély hozzá.
Nem tom ti hogy vagytok vele de a baanet éredekesebb mot "bárminél" :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


bogyó

Igen az utolsó hét van!! :D :D Tünet? Hát a hasifájás miatt most nem tudom mi számít tünetnek, úgyhogy még nem tudom.
Nekünk mindegy mi lesz csak egészséges legyen. A szívem mélyén kislányt szeretnék, de ha fiú lesz már annak is megvan a neve!
Te hogy állsz tünetileg?
Vendég
 


Itt vagyok ám én is. Ma egy kicsit jobban vagyok már tudtam ma főzni. Mert eddig nehezen birtam még állni is nemhogy mást csinálni. A hasam fájdogál úgyanúgy mintha meg akarna jönni. na de ezt érzem már vagy 2hete.Valaki mesélte, hogy ő is ezt érezte ezért amig nincs piri nem izgulok. Reméljük a kispöty növöget.

Most én is vissza olvasok mert lemaradok még a végén mint a borravaló :)

Kép
csucsu05
 
 


nekem nincs tünetem,de ha valami furit érzek egyből ráfogom valamire,na már ugysem tudunk tenni csak várni.

valóban mindennél jobba babanet,nekem meg nincs kedvem elmenni itthonról mert akkor nem tudok netezni :lol: :lol: szóval hiányoztok akkóóóór!

csucsu az a lényeg hogy ne legyen piri.és növekedjen a pőtty.

akkor Fülikém minden oké,és hamarosan túlleszel ezen!!!!!

pussz még jövök

bogyesz
bogyó77
 
 


jaja Csucsu, én írtam hogy ez ilyen olyan érzés, mintha megakarna jönni, közben a kis Pötty takarózik:) vigyázz magadra, és pihenjetek sokat, és már naon örülnék ha egészségesek lennétek:))
bujibe az ágyba, lábat fel és pihenni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?