Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Sokáig vakondoztam ma reggel, de kár volt, mert termeletek rendesen.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fűlűűű húúúh ez nagyon izgi lesz, hogy holnap mit mutat, azt a mindenit, mikor lesz máááá holnap :P
De mi úgy felkegetjük a hődet, mint cica az egeret. hehehehehehehe
Az ovud meg olyan zebrás lesz, hogy nem is fogod tudni mi az :P
Nagyin izgizerk érted Nyusssz, de amit már vártunk az végre eljön. Oksi? De ma elég mélyrepüés folt, holnap meg szárnyalni fog, mint a szárnyasbetét :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


Jajjj Angelo, sorry, de tényleg rég írtál már, de sebaj, ha elünsz mindennap kérdezünk/lek :!: :!: :!:

Angelo veled mizu :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na olvasok tovább..............
Vendég
 


komlyan dühitőek az anyosék......én sem mondanám meg,de én elterveztem hogy senkinek nem fogom elmondani,amég csak nem látszik.nekem anyuék csináltak ellenkampányt de inlább az aggódás miatt.na de az sem esett jol.pedig a férjem tündéri,nem csavargós csak értünk él,van egy nagyon szép lakásunk 2 éve épült igaz nem nagy 58-nm de a miénk és senki nem segitett.ha jön a hugi majd eladjuk és veszünk nagyobbat.na jol kiirtam magamból.......

jobbulást csucsu kismam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Trixy remélem sikerült!!!!!!!.

ja én azért mondtam még régen hogy nem fogok dokihoz menni csak ha egy jo hete késik mert ugyis csak visszarendel és ha nincs rendellenes tünet bizti jol van a baba.(Füli meg Csucsu esete más volt)

puccika drágáim
bogyó77
 
 


TRIXY

Huuurrrráááááááááááá megint itt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aggodalom az volt rendesen, hogy mi van veled :!: :!: :!:
otthon bekottetni a netet, mert ha legközelebb is gíy eltetszik tüncsizni, nagyon morcizós leszek :!: :!: :!: :!: :!: :!:

..és most te hol merre jársz p.érés, mensiiiiiiiiiiiiii, foggalmam sincs, brühühühüüü.


még olvasok tovább :wink: :wink: :wink:

válaszolok, csak ennyit megjegyezni, áhhhh számomra képtelenség
Vendég
 

 
 

Jenny,

Köszönöm, hogy segítesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hoppsz foggalmam sincs már hogy hány hetes a Nyuszikám,mert nálam még csak p.zsák van......az is 5,5mm :lol: :lol: :lol:
majd ma a nőgyogyit kérdezem is erről, ma megyek 14.re, és olyan jóó mert apa jön velem hihihihihihiihiiiiii

Kriszta, akkor itt helyet foglalva és összeszedve gondolataimat, a terhességem kezdetétől :P
Nyuszifülke tünetei :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mensi előtt: puffadás mint gey 6hónapos terhes, alhasi "görcs" mintha megakarna jönni, fáradság, úgy éreztem magam mint egy kivert nyuszika a fáradság miatt, váladékozás, hol kevesebb hol több, az öv zavart a pocimat, minden ami egy icike nyomit gyakorolt rá. Ciciék is bedurrantak rendesen
Mensi után: megakarna jönni, fáradság, mindent megenni, mármint az összes gyümit, cigiről leszoktam hál'Istennek,
váladékozás- hol kevesebb hol több. Jajj és a farkas éhség:) minden reggel, ezért van bent nekem tejjjjjjjaaa, hgy csillapítsam, meg korán megyek a mosdóba, még jóval felkelés előtt
Sztem mindent sikerült leírnom, de ha talán eszembe jut még valami akkor meg írom neked privibe, hogy a többieket ne zavarja a hosszadalmas regényem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: /csak nem zavaja/
Vendég
 


nem zavar,és ha nem bizalmas ide ird inkább mert nagyon nagyon érdekel.de mint gyakorlo anyuka szerintem mindenki másképp reagál,még a saját tehességeinél is.nekem az elsővel mindig az volt a parám hogy nem érzem hogy terhes lennék mindig mondta a doki hogy szerencsés vagyok na a másodiknál éreztem......

de IRJÁL IRJÁL MERT JO ILYENEKET HALLANI MIRE LEHET SZÁMITANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a váladékozásod milyen volt,vagy milyen?????amigy az nekem is zavarja a pocakom ha nyomja a gatya de mind ilyen csipő naci és pont ott.na de lehet hogy bebeszélem.

na kifutotta kerámiára a borsóleves.....akinek ilyen vantudja mit érzek k...va büdös van :( :( :( .

még jövök
bogyó77
 
 


Sziasztok!

Nagyon szivesen azt a kis irományt. A peteéréses témán is rajtavagyok, megtettem a lépéseket ezirányban is.:)
Trixy, szia neked is, tényleg elkerültük egymást.
Bogyó, anyukám anyukája (vagyis az én nagyim) dettó ugyanilyen a lányával. Mióta csak az eszemet tudom, anya hiába volt beteg, és úgy járt dolgozni, meg foglalkozott velünk, mamám nem sajnálta, nem ajánlotta fel a segitségét. Az volt mindenre a válasza, hogy te még fiatal vagy, birnod kell......
És csodálkozik, hogy keveset látogatjuk...
Nyuszifüllke, nagyon kiváncsi vagyok, mit mond az orvos, nem igaz, hogy ennyire nem lehet behatárolni az idejét. Ezek az orvosok....
Bogyó, borsó leves.....mmmmm.........Én ehetem hétközben a rendelt kaját.:( Tegnap meg ellopták a lépcsőházból, amig boltban voltam......

Kép
jenny29
Mór
 
 


Várjuk a peteérős témát. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

hát többet se egyen aznap az a valaki aki ellopja más kajáját.

csjok lassan ebédelünk utána megyek mert a Beni ment futóversenyre és megigértük hogy megnézzük.

várom hogy miket irotok!!!!és jo étvágyat nektek is!!

bogyó
bogyó77
 
 


Fülike! TE most ugye hüvelyi UH-n voltál! ? ! ? ! Mert a hasi nagyrakás kaki még ilyenkor. Hisztizz ki egy egy olyan hosszu kellemetlen rudat amire ovszert húznak és tök hideg. Megéri :)
nyuszifülû
 
 


Jajjj imádlak te NyuszNyusz :lol:
Ilyen fehér bigyóval vizsgáltak, aminek a végén van a szeme :lol: , és fekete színű, de előtt letakarják, hogy ne érezze a ...... :o melegét ő megnézi hogy mizu van oda bent, mert a régi barátjának már nem megy csak kivlről hehehehehehehehe. Bár ezaz izé nem tartozik a kedvenceim közé, de sebaj még párat kibirok, de már unom ezt a nuniba való kukkolást.
Nem kel érte hisztizni anélkül is adják.

Majd jövök, nem tudom mikor :roll: de jövök.

cuppanós cupppppppantás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


nyuszifülke!!!!! én is örülök neked!!!!
Hol is járok most? hát muffinnal együtt van a ciklusom, szóval a mensi a baba miatt :cry: :cry: zűrzavaros volt, de okt8.-tól ovut jelzett a minimikroszkóp, a ciklus.hu 10.-re tette a pérést, mi egész héten rajtoltunk, nem tudom most mi lehet, elvileg 24-25-én kéne nem megjönnie. tünet most még nincs. De lesz!!!! :P :P :P
most meg munka van ezerrel. Nekem is csináltak hüv.Uh-t és semmi borzasztó nem volt, pont olyan érzés mint amikor a nődoki vizsgál az ujjával. Holnap is lesz egy, mert még gyanakszik a nődoki.
Vendég
 


Nos a héten elég sűrű napok eléé nézünk, tegnap, ma, holnap is meg valaki dokihoz. Csüt, péntek????

én nem szeretem a hüvelyit, mondjuk ki szeret nőgyogyihoz menni.

Apa késik hol van már???? jajj a gyomrom a tojkomba ragadt
Vendég
 


Hát én inkább nőgyogyihoz megyek mint fogorvoshoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nőgyogyisat lehet otthon is játszani de fogorvososat nem.
Vagyis hülye vagyok, fogorvosost is lehet, csak az kissé fáj, meg ki kell érdemelni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Végül is itt is ott is van fúró csak más az értelmezése. ( hi hi Fülike: ennek is középen van a szeme, meg annak is hehe hehe hehe )
Na témát bezárom mert elszaladnak velem a pacik, aztán nem győzitek húzni a kantárt. hehehehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nyuszifülû
 
 


hát ez a ciklus.hu teljesen kész! :shock: :shock: :shock:
Beírogattam visszamenőleg a hőimet, erre nem adja ki mikor volt az ovu. :shock:
Pedig mielőtt elmentem betegácsiba, még jelölte, és írt is mailt hogy 2nap múlva pém lesz! Most meg nem húzta be a vonalat. Vagy nem is most kéne behúzni? vagy mivan?
Nektek csinált már ilyet? :shock: :shock:
Vendég
 


Trixy! majd később teszi be!! a ciklusod vége felé! Ne aggódj! Van a babatervezok.otthona-ban is tabla, nézd meg ott egy másikon, hátha az beteszi. :)
Pusszancs
Nyusszancs
Fűlűűűűűűűűűűűűűű
nyuszifülû
 
 


várj. most a a normál nézetbe jelöli. Ha elmúlik, vagyis túllépsz az adott napon utána már nem látod. A ciklusdiagrammon nem látod előre, azt utólag teszi be. Nekem kb a 30-ik napon tette be :)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!
Újra itt. Nyuszifülke ari vagy tudod csináltuk a központi fűtést és széjjel voltunk azért nem voltam benn( a gép darabokban volt...)
Amúgy lehet még eltünök majd egy időre mert net szolgáltatót fogunk cserélni és nem tudom hány napig lesz még a mostani mert már lemondtuk mert várjuk a másikat.De hiányozni fogtok jó így kikapcsolódni kicsit addig is itt vagyok és olvasgatlak titeket.

Trixy mi újság van? Hogy haladsz?

Kíváncsi vagyok nekem vasárnapig kellene megjönnie vagyis attól függ s múltkor 4 nappal hamarabb jött meg... :)

Azért annak örülök hogy sok a munka itthon így gyorsabban telnek a napok.

Szia Jenny azt hiszem mi még nem találkoztunk.
Na jó majd járok erre pááá
angelo2
 
 


fülűűűű!!!!! Drága vagy, köszi a gyors választ, megpróbálom.
neked is pusziiiiiiiii
Vendég
 


angelo2

sziaaaa!!! Velem mostmár minden ok? :shock: nem tudom, de babaprojekt van még mindig!!!! :D :D Kíváncsi vagyok a jöv.hétre akkor kéne nem megjönnie! 24-25-én kb.
Veled mizujs? tünetek, vagy éppen hol tartasz a ciklusban.

mufffiiiiiiiiiinnnnnn!!!!!!!!!!! MUFFIN, MUFFIN!!!!!
Merre vagy én OVUtársam? együtt az ovuban és még csak nem is látlak? írj mindenképp!!!!!
Vendég
 


trixy+muffin. Akkor ovu társak vagyunk kb :):) Ha normális lenne a ciklusom nekem is akkor kéne megjönnie :lol: :lol: :lol: :lol:
De nem az :(.
ÚÚgy foszok hogy nehogy megint az legyen mint a mult hónapban hogy nem tud szegénykém beágyazódni a rövid luteális fázis miatt :( Pedig ha ma lesz az ovu (remélem már látom azt a redvás két csíkot, ha meg nem akkor tuti hogy körbelőttem) akkor is már most rosszabbul állok mint multhónapban. :(:(
Jahj nekem :( .
Annyiban jött be a málnalevél + méhpempő hogy nem fáj a hasam, vagy azért nem fáj annyira mint a mulkor mert pé sem volt.
Na nem negatívoskodom :(

Puszi a hasatokra! Párdon ! Puszi a növekvő tüszőcskéitekre! A méh felé haladó megtermékenyített petesejtjeitekre! És a Kisnyuszra! :)
nyuszifülû
 
 


Éljen a beágyazódás! :)
(biztatni kell! :) )
nyuszifülû
 
 


fülű: ne keseredj el, amíg nem tudsz biztosat addig nem szabad!!!!
Igen akkor 3an vagyunk ovutársak!!!!! De jóóó!!!! Biztos mindhármunknak sikerül!!!! :D :P :P
Puszi neked és fel a fejjel, ne feledd, mi már babásak vagyunk csak még a tesztek nem tudják!!!! :wink:
pusz
Vendég
 


Már megint nem győztem olvasni., És megint a béna gépnélülökúgyhogybocsi az egybeszavakért... Mostmég lesz egy órám, csak előtte gyorsan pótoltam az olvasnivalókat, utána meg lemondták a többit, úgyhogy jövökvisszaés írok. addig is puszi mindenkinek
muffin
 
 


Sziasztok!

megjöttünk a futóversenyről.12.lett a kisfiam.az jo mert tavaly30.lett.jo sok gyerek volt.

örülök hogy ennyit kelett olvasni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fülike remélem jösz haza a hirrel mert naon izgulunk!!!!!!

akkor ahogy olvastam a jövő hét lesz a honap fináléja?????kriszta,trixy muffin,Fülű veled mi is van lehet hogy körbepisilted az ovud,mert halvány csik volt ugyeeee???????nagyon szurkolok a holnapi hőd miatt.

Trixy te miért mész holnap dokihoz????ja hogy hozzászoljak a hüvelyi uh-hoz én sem emlékszem hogy olyan borzaszto lenne.nekem semmi nem volt a kismamisággal borzasztó,a vérvételt utálom igaz de azt nem lehet kikerülni.aztán uh+vizsgálatok semmi kellemetlen.a szülés meg ugye .......de arra sem ugy emlékszem hogy soha többet pedig a Benivel 14 órát vajudtam,abból 10 óra igen huzós volt.a Mátéval csak 6 orát az odamenetellel együtt és abbol az utolsó óra volt....hát na.ja és a legkellemetlenebb élményem a tágulás közben mikor vizsgálnak na az nem jo(elég finoman irtam).

de koncentráljunk a beágyazódásra :lol: :lol: :lol: izgulok mindenkiért Fülű meg nem lehet feladni csak igy!!!!!!!!!!!

bocs ha untatom a társaságot a szülésem élményeivel de mostanában sűrűbben eszembe jut.majd figyelek rá,hogy a beágyazódásról csevegjünk.

csucsu ugye minden oké!!!!!mikor kell dokihoz menni???????

bogyó
bogyó77
 
 


Itt vagyok minden ok. Köhögök mint egy dög. Ha nem jön meg akkor hétfőn kell menni. Pihenek mert alig bírok állni. teljesen legyengített ez a nátha.

Kép
csucsu05
 
 


bogyóka, azért megyek az Uh-ra mert még mindig ki akarják zárni a méhenkívülit, de én tudom h nincs az, csak a doki nem hiszi. Sebaj, kibírom, legalább tudom h egészséges vagyok egy babyhez. :P
Vendég
 


Akkor szépen sorjában. Először is ma megyünk intézni a netet, úgyhogy kíváncsi vagyok mikor lesz újra otthon. Remélem hamar mert ez így nem állapot. Szóval örülök hogy két ovutársam is van. :) Így van kivel izgulni. Nekem amúgy 27-28 környékén kell megjönnie. A hőm reggel megint 36,5 volt. Az is jó, ha felemelkedett 0,2C-t és ott marad, vagy folyamatosan kell emelkednie a ciklus végéig? Mert olvastam ezt is azt is. Tényleg nem jó amikor az ember már mindent összeolvas mert a végén azt sem tudja merre áll a feje... A lényeg, hogy fenn van. És remélem ott is marad. :) Amúgy a megtermékenyülés után mennyivel érezhet az ember bármit? Mármint rosszullét, cicifeszülés stb... Mert ezt sehol nem taltáltam. Gondolom a beágyazódás környékén? vagy nem tudom. De pajtikáim rájöttem valamire. Lehet hogy bebeszélek/bebeszélünk magunknak tüneteket, de és??? A legjobb módszer. Így legalább két hétig azt hisszük hogy tényleg baba van benn. Ha mégis megjön, akkor már megint csak két hetet kell várni hogy pé legyen, és az mégsem egy hónap. Úgyhogy én úgy döntöttem, hogy most terhes vagyok. :) Aztán ha mégsem, akkor majd ráérek keseregni. :) meg persze újra próbálkozni jövő hónapban. Addig meg élem a kismamák felhőtlen életét. És ha így gondolkozom, tök jó, mert a terhesség ugye csak kilenc hónap és szerintem az egyik legszebb időszak az ember életében, és így akár több hónappal meg tudom toldani... :) Fő a pozitív gondolkodás, ugye?
Csucsu a helyedben én is tuti folyamatosan tesztelnék... Tuti nem bírnám ki.
Közben most bejelentkeztem a ciklus.hu ra. Megnéztem, és elvileg nekünk szombaton vagy vasárnap kellett hogy összejöjjön a gyerek, és a ciklus.hu szerint fiú lesz. De vicces, mert ami ovut nekem jelölt, aszerint elvileg nekem mindig fiam lesz. :) Kiegyezek. :) Na most keresek valami hőm. görbe vezető cuccot aztán jövök. Addig is írogassatok. :)
muffin
 
 


csucsu: szerintem tuti nem jön meg!!!! hány napja is késik?
én szurkolok neked ezerrrel!!!!! :P :P :P

na pá lányok, most megyek haza. Puszi mindenkinek, holnap érkezem és beszámolok az UHról!!!!
Vendég
 


Ti hol vezetitek a hőm görbét?
muffin
 
 


Muffinkám:A cikluson mindenkinek igy irják,mert a tudományos háttér ezt igazoljaa pé-élött kell csomót hancurozni hogy kislány legyen és pé-kor nem kell ha nem akartok fiut.mi eszerint gyártjuk a kislányz mert mi azt szeretnénk.nekem hétfőn volt az ovum két csikos hétfőn még rajtoltunk aztán kedden enm és szerdán ráerősitettünk.na nem tudom sikerült e .szerintem a mensi előtt lehetnek valami tünetek csk mert kb 10-12 nap a beágyazódás és csk aztán kerül az anyával biologiai kapcsolatba.szóval onnantól kezdődik a hcg hormon termelődése,ami a mensi után 1-2 nappal már valószinűleg kimutatható.de ovuból is lehet jósolni de azt Fülike tudja jol hogy is kell.elvileg pé utáni 11-12.napon az ovu már kimutatja.
én nem csinálok hőmérőzést igy nem is tudok róla sjnos........

Kriszta várlak remélem nem alszol már megint :lol: :lol: :lol: iii

Fülike mit mondott a dokiiiiiiiiiii??????????

bogyó
bogyó77
 
 


köszi az infót bogyó :) Akkor ha nekünk összejött, akkor fiúnak kell lennie mert pékor olyan hancúr volt.. :)
muffin
 
 


Ez mennyire tipikus. Végre van egy kis időm itt ülni, most meg senki nincs itt. Jó, gondolom vége a munkaidőnek és nagyrésze hazahúzott vagy épp most meg hazafelé. Na mindegy. Most megyek én is. Nem tudom mikor tudok megint jönni, de igyekszem holnap. Addig is mindenkinek megy a drukk. :)
muffin
 
 


Haliho,

Hát kicsit levagyok kettyenve, de shoppingoltam így feldobódtam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dokibácsinál: megvizsgált, így is meg úgy is, fúúújjjjjjjjjjjjjjjjjj.
És hát látszódott a haematoma helye. Mondtam neki, hogy most mikor voltam pisikélni, akkor a bugyikám rózsaszínben tündökölt. :cry: És azt mondta a doki bácsi, hogy azért mert távozik a heamatóma :lol: :lol: Tegnap miért nem látta a néni????Pedig az egy szupper masina volt. Hmm :?: Pedig a nénihez 29.én megyek vissza :lol: Na a doki bácsit meg vissza kell hívnom nem is csak fel kell hívnom jövő csütörtökön, akkor mebeszélnk egy két hétmúlva egy időpontot, és azt is megdumcsizzuk hogy nincs semmi bajom. De a lenne azaz véreznék akkor irány a Szent Imre, fúúújjjcsi én azt nem ismerem, azt se tudni jóó. ez volt ma.

Van kismmi gatyim és tök jóóó, naon kénylmes.

Jaj a bácsi azt mondta nincs ficky, brühühühüüüüüüüü :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
meg melegfürdő sincsen, én aki imád fürdeni. Ja tényleg még nincs vége. Figy csajoknekem addig pihennem kell ugyanúgy ahogy eddig :!: :!: :!:
No sex :cry: :cry: :cry:
No fürcsi :cry: :cry: :cry:
No melóó :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hát fülű én a fogdokit választom, az nem nyulkál a nuniba, és nem dugdos műszereket sem a nuniba, csak a szába, és nem vizsgálja meg a ciciket sem :lol: :lol: :lol:
Kinek a Papp kinek a Papné :wink:

Ja 29.én megyek megint u.hra nénihez de ezt elfelejtettem mondani a doki bácsinak :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
majd csütörtökön mondom neki
Vendég
 


tényleg akkor ha én pont ovukor apával voltam akor fiúú, ha előtte meg utána akkor csaj?
pedig mintha feljebb olvastam volna, de most meg nem találom :x :x :x :x :x , anyira keresem :roll: . Veszek egy szemüveget, de olyat ami 10szeresre nagyít hihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :P :P :P :P :P :P
Vendég
 


Nekem mikor fog már látszani valami a zsákomban??
Az én Gólyám nagyon izé vlem, mert nem mutatja meg. de bizti megsérült egy kicsit a lába azért volt nekem ott haemtoma :lol:
de lehet a szárnya. Lehet megvan rám sértődve. Nem baj majd kibékülünk. Csak utassa már meg!!!! :o :o :o :o :o

tök jól el vagyok itt magamban hehehheheheheee
Vendég
 


cuppantás nektek majd reggel jövök
Vendég
 


Helló!!!!!

Hát csajok kb. fél óra volt, mire elolvastam mindent.

Fülke: Nekem is vannak görcseim!!! Nem erősek és nem sokáig, de ma is ültem a melóhelyemen, és olyan mensi féle görcs volt, aztán abba maradt!!? Meg fáradtka is vagyok, ma is.... :shock:
És remélem veled mostmár minden okés lesz és megmutatja magát a bébike!!!! :D :D :D

Írni se tudok, annyira fáradt vagyok........... Pedig egész nap azon járt az agyam mi van veletek!!!!!!!

Ja, és Trixy nagyon-nagyon örülök, hogy itt vagy és nincs komoly baj!!!!!!!!!!!!!! :D

És mindenkinek örülök, hogy itt van!!!!!!!!!! :wink:

Most megcsinálom a palástfű teám és még bekukk.

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Fülike én azért örülök!!!!!!!!biztos minden rendben lesz.amugy mire vagy kiváncsi??a kezére lábára vagy mire????sokáig csak egy pontocska lesz,bár belül növekszik a kicsike de mi azért nem látjuk.ne izgulj ha ugy mondja zsákocska biztos mondaná hogy a terhességi korának nem megfelelő,de biztos minden oké ha nem mondja.

a golya meg veled van a legjobb barátságban,akkor mi mire számitsunk?? :lol: :lol: :lol: .szeret téged ez a tollas madár!!!!!!

Kriszta hol vagy???????

Muffin nekünk van itthon net csak a gyerekeimmel is kell törődni,nappal velük éjszaka a legkisebbel :lol: :lol: :lol: :lol: .lehet ma apa meglátogatja és megnézi hogy van,remélem találkozik vele :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..

még jövök drágái de most készitem a vacsit,várok még mindenkit!!!!!!

pussssssz bogyó
bogyó77
 
 


Kriszta neked mikor nem fog megjönni??????mikor volt ovud???????
hirtelen nem vagyok képben.

bogyesz
bogyó77
 
 


Hát Bogyócska nekem 24-25 körül nem kéne megjönni és egy hete volt pé-m. Ma már volt is egy kis krémes nyák vagy mi... Neked a krémes mennyi volt és mennyi ideig?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


nekem nem sokáig volt.pont kedden volt pé.d?hát nyilván átolvasom mert én ugy emlékszem hogy hétvége körül.na jo próbálom észben tartani. :lol: :lol: :lol: .mennyi időmulva ágyazódik be????????de jo másnak én is osztom az észt.akkor már csak 1 hét izgi,és finálé :lol: :lol: :lol:

bogyesz
bogyó77
 
 


Hát a ciklus.hu szerint kedden volt pé-m! Az ovu teszt szerdán volt poz. De a nyákok alapján is szerintem a ciklus.hu-nak van most igaza. Amúgy nekem az ovu teszten hétfőn és kedden is volt már 2. csík, csak még nem kellően erős. Hát ki tudja...

(Nem tudom, de valahogy most ez a palástfű tea kifjezetten jól esik :D )

A beágyazódás meg hát nem is tudom én már több félét olvastam. Az megegyezik, hogy a pé után kb a 4. napon ér be a méhüregbe és utánna kezdi a beágyazódást. (van ahol az 5.naptól van ahol a 7.től írják a beágyazódás kezdetét)

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


ez az internet egy agyrém......mindent lehet olvasni ezer féle képpen.én a palást és cicka keveréket iszom rendületlenül.remélem nem csinál bajt.

én már nem is figyelek a tünetekre mert félek hogy bebeszélem magamnak,majd csak lesz valahogy.ha meg nem akkor marad a babavárás édes pillanata tovább :lol: :lol: :lol: ugye az sem rossz hihi.nekem pé-kor nem tojásfehérjés volt hanem krémes,de azt olvastam az is jo.na nem tom.

de jo már csak 1 hét :lol: :lol: :lol: .nem josolsz ovuból???már amugy lehetne?

bogyesz
bogyó77
 
 


Fülike!!!!!!!!!!
neked hány nappal a mensi előtt kezdett a cickod feszülni??????????neked Kriszta feszül??????

bogyesz
bogyó77
 
 


Hát maradt még két ovu tesztem, de még csak a 7. nap van és a 11.en lehet előszőr! Ahogy ismerem magam bizti elfogok csábulni... De azért próbálok erős lenni :D :D

Hát majd kiderül mi lesz... Jó lenne, ha most sikerülne, de ha nem hát már akkor se tudunk mit tenni....

Muffin hozzáállása viszont tetszett, hogy gondoljuk azt mamák vagyunk.....

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Bogyó nyugi!!!!! :D :D

Nekem nem feszül, hanem érzékeny... Még mindig, már egy hete, a pé óta folyamatosan!!!! :roll:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


hát én nem élek ugy mintha mama lennék mert,nem szeretem beleélni magam csak ezen pörögni.jo,nem iszom soha nem cigizek de ha felemelek valamit nem gondolok arra hogy nem szabad mert mivan ha......majd jön erre is a golya vagy varjú vagy valami :lol: :lol: :lol: .nekem Trixy irása van a szemem előtt hogy mamik vagyunk ccsak még a tesztek nem tudják :lol: :lol: :lol: :lol: .jo könnyen beszélek mikor van két lurkóm.azért izgulok meg minden sőőőőőőt!!!csak mindig terelek....

naon hülye vagyol????

bogyesz
bogyó77
 
 


Jaj, bogyesz dehogy vagy hülye!!!! Én is mindig másképp gondolom :D :D :D

Úgyse mi döntjük el, hanem az élet, a sors, vagy ki tudja mi....... :wink:

Én most nagyon vigyázok magamra a múlt hónap és az az előttiek miatt, de amilyen szerencsém van most meg nem jött össze... :(

Bogyó neked pontosan mikor kell nem megjönni?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


hát elvileg hétfőn.de tudod a barnázás miatt mindig vannak a szemembe kérdőjelek.na reméljük nem sokáig ahgyalok már ezen mert eltünik a piri egy időre. :lol: :lol: :lol: .nekem is szurkál a pocakom meg fáj a derekam is,de ugy vagyok vele biztos azért mert meg fog jönni.persze titkon reménykedem de próbálok nem ezzel foglalkozni.a cickom még nem feszül csak egy kicsit.hmmm nem tudom,nem érzek semmit.

bogyesz
bogyó77
 
 


ja ma volt egy kis émelygés de bevettem a gravidát lehet attól volt.nem mindig van tőle de előfordul. ez még lemaradt az előbb.
bogyó77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?