Új privát üzeneted érkezett!

Hát majd ha mi megyünk ki, akkor jön Balázs is. Kicsit félek tõle, hogy mit szól majd a repüléshez...
muter
 
 


Annamari!
A Dorka simán bírta, sokkal jobban, mint én Kép brrrrr, igaz akkor már két éves elmúlt. A mai napig emlegeti, hogy jött a néni és hozott neki bébiételt meg színezõt meg csodaceruzát. Meg egy icipici darabokból álló puzzle-t, a kétéves gyereknek KépKépKép Aztán tavaly vonattal mentünk vidékre, és amikor elindult, aszonta, hogy most maradjunk nyugton, mert mindjárt hozzák neki a bébiételt, és itt mért nem kell beövezni magát.
a.
angi
 
 


Angi! KépKép És nem fájt a füle? Én attól félek nagyon, mert nekem a leszállás mindig egy kínszenvedés, pedig iszom közben egyfolytában.
muter
 
 

 
 

Kedves Pirus!

Ha jól fordítottam,akkor egyrészt szoptatsz,másrészt pedig Continuin fogamzásgátlót szedsz.Ha ez igy van,akkor teljesen felesleges tesztekre költeni a pénzed,mert szinte lehetetlen teherbe esned.
Ha ilyen dupla védekezés mellett pozitiv lenne a teszted,azonnal írd meg,mert leközöljük valamelyik tudományos lapban,mint abszolut kuriozumot. :-)
Komolyra fordítva: ha következõ babán gondolkoztok,akkor legalább a Continuint el kellene hagynod...

Üdvözlettel

Vojõr
Névtelen
 


Kedves Vojõr!

Köszi a választKép
A tünetek miatt vettem a tesztet, arra gondolván, hogy mivel vérzéseim vannak a Continuintól, esetleg nem megfelelõ a védettség sem. Azért jó lenne tudni, vajon mi okozhatja az émelygést, esetleg pont a Con.? Ha igen, sürgõsen fel kell hagynom vele, mert már kezd nagyon kellemetlenné válni. És akkor esetleg jöhet a kistesó isKép
Bár nem bánnám ha megjelenhetnék valamelyik tudományos lapban, mégha nem is szerzõkéntKép
De komolyan: lehet valami hormonális háttere a farkasétvággyal párosuló émelygésnek, ha nincs baba és ilyet kizárólag a várandósságom alatt éreztem elõször és utoljára, esetleg hova forduljak vele?
Köszi!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Annamari!
Nem panaszkodott, szerintem a gyerekek jól bírják. Az elsõ út elõtt kapott Daedalonetta kúpot, utána már nem adtam, mert tényleg kutya baja nem volt, de fel-se az ominózus leszállásnál. Én szorgalmasan öleltem a zacskót, a férjem meg azzal a frissítõvel nyomkodta az arcom.

Hazafelé jövet felszállt egy anyuka, két babahordozót cipeltek mögötte a kísérõk, kb. féléves ikrekkel. Nagyon jól bírták, szépen elvoltak, mondjuk Amszterdamból nem olyan hosszú az út, de látni kellett volna a szomszéd ülésen ülõ pasi arcát, amikor az elsõ, hát még amikor a második gyerkõcöt meglátta KépKép Nemigazán tûnt bababarátnak, de a végére egész kellemesen csevegett az anyukával.

a.
angi
 
 


Pirus!
Megy a Kata-féle pozitív energia, hogy ne legyél rosszul
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
a.
angi
 
 


Angi!
Köszi szépen, ari vagy!Kép
Tegnap írt fel Zsombi dokinénije Kép egy homeopátiás bogyót, bár nem hiszek ezekben a dolgokban, de tényleg jobban vagyok tõleKép
Én szeretek repülniKép A fel és leszállás a kedvencemKép
Bár a 16 órás Bali-s repülõút után azt mondtam, hogy többet nem ülök repülõre. Megyünk inkább Horvátországba kocsivalKép Most azért még az is várat magára. Idén a Balaton lesz az uticél, na és Veres, ahova költözünk, az is szép program leszKép
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
mennyivel jobb 10-12 óra kocsiban, mint 16 (gondolom átszállással) repülõn! Hmmmmmmmm, azon a fránya gépen még ki is szolgálnak, van mozi, és ha véletlenül a turistajeggyel az elsõ osztályra kerülsz (mint anno mi Kép), akkor lazacot eszel lazaccal. De rossz, tényleg. Kép
És akkor még nem beszéltünk a gyerkõrõl, akinek mozgásigénye van. Bizonyám! Vagy neked szerencséd és olyan gyereked, mint az enyémek. Alszanak a kocsiban, amikor csak lehet. Azért így sem leányálom a hazaút, pedig az csak kb. 10 óra kocsival. Kép Ráadásul most, hogy SÁRA BILIZIK!!!!Kép elõre rettegek, hányszor kel majd megállni bilizni. (Mert máshová még nem megy. Kép)

Szeretnél orvosi csoda lenni? Kép

Annamari,
szerintem ne aggódj!

Solya
solya
 
 


Pirus,
Balcsira hova mentek? Nincs tuti tippetek az északi parton? Házat bérelnénk...
Solya
solya
 
 


Sziasztok!

A színház jó volt, de anyagot nem vettem, mert Férjecske nem ért hazaidõben, így nem tudtam elmenni Kép.

Vojõr!
Akkor hogy is van ezzel a Continuinnal? Aki nem bízik benne (nem egy ilyennel beszéltem már), azért nem javasolta, mert ha már kevesebbszer szoptat az ember (pl.: már nem kizárólag, hanem mást is eszik a baba), akkor értelemszerûen a "saját hormonvédekezés" is csökken, és kevés a csak progeszteron tartalmú tabletta. Vagyis: a szoptatás véd, ameddig véd, de mivel nem lehet elõre tudni, mikor csökken a szoptatások száma, érdemesebb más védekezési módszert alkalmazni.
Vagy ez is olyan, mint az életben szinte minden, valaki esküszik rá, más pedig az ellenkezõjét mondja? A szegény asszony meg hallgasson, akire akar Kép...

Annamari!
Repülõ Kép.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Vojõr!
Eszembe jutott még valami. Mennyire egyénfüggõ a szoptatás fogamzásgátló hatása? Mert nekem az elsõ szülés után (éjjel-nappali szoptatás mellett) 3 hónap után simán visszatért a menstruációm, rendszeres volt, és 18 hónapig szotattam (ekkor már 3 hónapos terhes voltam). Most viszont 1 éves a fiam, és menstruációnak se híre, se hamva... Pedig minden ugyanúgy zajlik szoptatásilag, mint elõször, és én is ugyanaz vagyok... Vagy mégsem, és bennem változott meg valami?
És ha már egyszer megjött szoptatás mellett, akkor UTÁNA el lehet kezdeni a Continuint, vagy ilyenkor már nem tudja visszacsinálni a dolgot. Mert lehet, hogy hamarosan megjön (elõjelek Kép), de ha tényleg ilyen jó a hatása, kipróbálnám, mert mégsem annyira körülményes, mint a jelenlegi módszer...

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Solya!

Igen Bangkokig 12 órát ültünk egy csarter gépen, egy picin, ahol el sem fért a lábunk, ráadásul a székemet nem lehetett hátradönteni, vagyis igen, mindig hátradölt, de nem akadt be ezért elõre-hátra billegtem rajtaKép Kaja csak akkor volt, ha õk úgy gondolták, de én gyakrabban éheztem meg a fene vigye el. Ráadásul csak madárlátta adagokat kaptunk, én pedig elég nagy étvággyal rendelkezemKép
A Bangkok-Bali út már jobb volt, de az 'csak' 4 óra volt. Ráadásul férjem nem beszél angolul és állandóan bökködött, hogy mirõl szól a film. Gondolhatod milyen felemelõ voltKép
Visszafele pedig hosszabb volt az út, bár erre még a mai napig nem jöttem rá, miért.
A kocsival azért csak meg lehet állniKép De majd ha megyünk, beszámolok milyen voltKép Esetleg jövõreKép

Mi Balatonvilágosra megyünk, párom céges üdülõjébe. Mármint nem a páromé, hanem a cégé, ahol dolgozikKép
Sajnos nem ismerek szálláshelyeket az északi parton, pedig az nekem is jobban bejön, mint a déli. De ajándék lónak ne nézd a fogát!Kép
Ott hova készülõdtök? Én Dörgicsét tudom ajánlani, gyönyörû és Badacsony környéke isKép

Panda!
Akkor most mi is van ezzel a Cont.-nal? Mégis lehet, hogy nem életbiztosíték?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus,
nekem ezért ajánlotta az orvos a Cerazettet. Kép
Én ugyanezen az úton lazacoztam. Kép Aztán három hétig mentünk Bali felé. Kép Mindennel, ami szembejött. És százszor inkább Bangkok - Bp, mint a Jakarta- Kualalumpur járat. Azt hittem viccelnek, amikor megláttam a gép méretét! Kép Pedig erre is úgy sikerült "becsekkolni", hogy a "bizniszklasszra" kerüljünk. Amikor leszálltunk, akkora volt a gép, hogy néha azt hittem lábbal fékezünk, amúgy Flinstone módra. Kép
Köszi a tippet, nem tudom még hova, csak vízközelbe, ahol még értelmes élet is van esténként, mert titokban a nagyszülõkre számítunk! Kép
Solya
solya
 
 


Voltatok Kualalumpurban is?
Egyébként mennyire tetszett neked Bali? Mi odafele 10 napot töltöttünk el Thaiföldön, de visszafele jóformán nonstop jöttünk BalirólKép
Ja, ott én is láttam olyan helyi gépeket, amik szerintem 20 éve láttak új alkatrészeketKép Nem is ajánlották, hogy olyannal utazzunkKép

Szóval, van másik gyógyó is? A Cerazett miben különbözik a Continuintól?

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Pirus!
Én aztán végképp nem tudom, hogy mi is van KépKép. Igen, a Cerazette is létezik, de, hogy miben különbözik a másiktól, arról fogalmam sincs. Azt hiszem, ez a gyogyi-ügy picit olyan, mint mint mondjuk az, hogy adjunk-e cipõt a gyerek lábára, mikor magától lábraáll, vagy nem... Egyik orthopéd erre esküszik, a másik arra. Hogy kinek a tanácsát fogadod meg, rajtad áll. Persze, 100%-os biztonsággal alkalmazható fogamzásgátló szer nincs, de ezt tudjuk. És engem is nagyon érdekel, ez a gyógyszer téma!!!!

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom, vannak tapasztalatok repülés-ügyben Kép
Angi, nekem rosszullét nem volt, a felszállást imádom, de a leszállás az valami kegyetlen rossz, olyan, mintha két ujjal nyomnák befelé a dobhártyámat. Pedig már külön emiatt beleegyeztem egy orrsövény-mûtétbe is, de azóta se jobb Kép
Kényelmetlenségek: egyszer mentünk a céggel Los Angelesbe és hogy a költségekbõl lefaragjunk, a lehetõ legolcsóbb úton mentünk, vagyis innen Brüsszelig, onnan Cincinattiig, na az egy Jumbo volt, full extra, csak épp az ülést nem lehetett függõlegesben fixálni, így felszállás alatt hasizmoztam egyet Kép, Cincinatti-ben pedig a leszállást a nagy érdeklõdésre (és a viharos szélre) való tekintettel kétszer is bemutatták. Ott azért kerülgetett a rosszullét, mikor alánk kapott a szél, aztán "kiment" alólunk Kép Onnan Los Angelesig egy Volán busz-szerû géppel mentünk, ahol a kaja babfõzelék volt sültkolbásszal... No comment Kép Visszafelé azért valamivel jobb volt szerencsére.
Tavalyelõtt úgy hozta a véletlen, hogy éppen ismerõsömmel egyidõben mentem New Yorkba és az õ jóvoltából egész úton az elsõ osztályon henyéltem, megittuk a Malév egész éves Bailey's készletét és nagyon élveztük KépKép Visszafelé este 8-kor szálltunk fel, vacsi után végigdõltem 3 ülésen és majdnem Ferihegyig aludtam KépKép
Én azért ezt a repülõsdit sose tudnám megunni, úgy szeretem a légikaját KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok Aggódók!

1,Bár hatóanyagban különböznek,lényegében a Cerazette és a Continuin ugyanazt tudja.Vagy nem tudja...
2,A szoptatás alatti ciklikus szabályozás nem mindig ismeri a szülészet tankönyvet. A vérzés léte-nem léte absz. individuális,de nagyjából követi azt a tendenciát,hogy aki ritkítja a szopiztatást /napi 6-7-rõl csökkenti/, vagy eleve ritkán szoptat / 3-4-szer /,az jó eséllyel számíthat a vérzésének visszallására,mégha nem is pontosan 28 napos ciklussal.A vérzés persze nem jelenti a termékenységet automatikusan,mert az un. anovulációs /peteérés nélküli/ ciklusok száma rel. nagyobb,mint egyébként/ hasonlóan a kezdeti ill. az 50 éves kor körüli vérzésekhez/.
De fenntartom a korábbi véleményem: Ha valaki szoptat és mellette rendesen szedi a minipillt/ ami egyébként önmagában nem befolyásolja a vérzést/,ne izguljon.

Kezdek fáradni,lányok-asszonyok!Kicsit ritkulni fogok:-))
De azért figyelgetek továbbra is,és az izgi kérdésekre megpróbálok válaszolni.
Üdv mindeninek,menjetek VÍZ MELLÉÉÉÉÉÉÉ

Vojõr
Névtelen
 


Pirus,
voltunk Kualalumpurban is de, csak átszálltunk, az uticél Indonézia volt.
Balin mi a Fekete-parton voltunk, (fekete a homok) ami nem fényûzõ (szerencséreKép) és alig került vmibe a szállás. Pedig gyönyörû volt. Szerintem jó hely Bali, de Szumátrát jobban élveztem. Lehet, hogy azért, mert ott majomrezervátumban is voltunk, és kevésbé turistacentrikus. Itt pedig az egyik fõ attrakciónk az volt, hogy hajnalban felmentünk napfelkeltét nézni a Mount Baturra, mert állítólag gyönyörû. Mi nem láttunk semmit, akkora felhõben csücsültünk. Kép Viszont sütöttünk banánt a földbe ásva (az egyik beleesett a vulkánbaKép) És negyedannyiért mentünk fel, mint az egyik amerikai srác. Kép Ti merre voltatok?
Solya
solya
 
 


Benõ,
Itt a link a szobatisztaságról. Ajánlom figyelmedbe Zorkanya meséjét. Kép ZA 2002 Július 31 szerda - 23h 54:

[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/914.html?1054220884" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/914.html?1054220884[/url]

Solya

ui.: lehet, azért mondta az orvos a Cerazettet inkább, mert már jó rég szültem és már hozzátápláltam Mátét?
solya
 
 


Csuda izgi helyeken jártatok!
Nekünk "csak" Arizona, California, a Grand Canyon és Las Vegas jutott KépKépKép
Jó hosszú út volt, visszafelé valamivel rövidebb, mert kedvezõbbek az áramlatok, ahogy a hozzáértõk elmesélték.

Kedves Vojõr!
Pihenj ki minket a hétvégén, persze ha nem ügyelsz és nem hívat be valaki, aki éppen Pünkösdkor szeretne megszületni.

Jó pihit mindenkinek,
angi
angi
 
 


Solya!
Köszi a linket, megnézem.

Angi!
Szerintem Vojõr szabira ment. KépKépKép

Benõ
beno
 
 


Benõ,
nem ér! Csak találgatsz, vagy tudod ki bújik a maszk mögött? Kép

Nincs mit. Igazán semmiség volt.

Szerintetek miért kell egy pisiléshez pucvérra vetkõzni? Sára most éppen alváshelyett így rohangál a bilije és köztem. Kép

Angi,
azért az se olyan rossz... Kép

Solya
solya
 
 


Szerintem mindenkinek van tippje KépKép

Solya!
Biztos olyan nagy élmény neki, hogy megadja a módját. Hátha Máté is kedvet kap, mármint a bilizéshez. Az én drágám már be volt íratva óvodába, és még mindig pelenkás volt, aztán két nap alatt átállt. Addig - komolyan mondom - egyetlen egyszer se ment a bilibe, még véletlenül se tudtam elkapni egy produktumot sem.

a.
angi
 
 


Sziasztok!

Szerintem Vojõr tõlünk ment szabiraKép

Benõ, Te tudod, ki rejtõzik az állarc mögött??

De ezzel vigyázni kell....Mint a Szabó magda Abigéljében.
Abigél is azt írta a kiváncsiaknak, hogy leselkedjenek csak, fedjék fel a kilétét, de akkor nem tud többet segíteni.
Vojõr is most jött közénk elõször, szerintem ne kutassuk ki Õ mert akkor nem jön többet....

Pusza: Kata
LadányiKata (ladán
 


Így kezdõdik a pletyka... Kép

Tényleg hagyjuk meg neki a névtelenség lehetõségét. Így sokkal izgibb! Kép

Angi,
gondolod, másfél évesen elkezd bilizni egy fiú? Kép Hát én szkeptikus vagyok. Mindenestre már próbálkoztam, de a pelus nélküli pisiléskor csak megijed, elkezd sírni, én meg ezt nem akarom. Majd eljön az õ ideje is. persze ha lenne kertünk...

Solya
solya
 
 


Lányok!

Esküszöm, hogy nem tudom melyik dokika az!
Nem is biztos, hogy ez számít...
Az tuti, hogy nem az enyém, mert õ júliusban megy pihizni. Kép
Az is lehet, hogy Vojõr nem is szabizik, de ha igen: jó pihenést!! KépKépKép
Imádom a jó hangulatot! Kép

Solya! Sára biztos olyan nagy izgalomban van, hogy biztos melege van. :-)

Benõ
beno
 
 


Kata!
Én néha még néha át-átlapozgatom az Abigélt!

Solya!
Ha lehet hinni sz anyósoknak meg a nagymamáknak, akkor mi iszonyúan le vagyunk maradva. De még hol van, hogy másfél évesek legyenek!!

Hát igen, tanulságos elolvasni az utóbbi hét hozzászólást, hogy mibõl mi és honnan következik KépKép

Na pussz mindenkinek, megyek csomagolni.
angi
 
 


Sziasztok!

Szerintem se derítsük ki, kicsoda Vojõr! Majd lebukik, ha valamelyik topiclakó szülését õ jelenti be elõször KépKép

Annamari (Apa még sehol Kép)
muter
 
 


Solya!
Méltem Neked!
Annamari

Ps.: tuti az új képed a profilodban! Kép
muter
 
 


Annamari,
A Tiétek is szuper! Kép Épp a múltkor néztem és feltûnt, hogy az ominúzus puszit az Ikeában kaptad? Ez a Millenáris, ugye?

Én is küldtem, egyelõre gondolkodom kerékpárbolt ügyben.
Szerintem inkább ott kéne.

Úgyis kiderül, mert tuti elszólja majd magát! Viszont fogjunk össze és ha kiderült, ne áruljuk el naki! Kép Hagy furdalja õt is a kíváncsiság. Bár ez inkább aban az esetben jöhet be, ha drnéni. Kép Abból pedig viszonylag kevés van a klinikán, ha jól tudom. Terv elvetve. Kép

Kata,
az Abigél volt az egyik nagy kedvencem! Ezerszer olvastam. Amúgy imádtam a csíkos könyveket.Kép

Angi,
én két évesen szobatiszta voltam, 3 évesen pedig vendégségben ülhettem a nagy asztalnál. Ki tudja milyen frusztrációkat ültettek el bennem ezzel a teljesítményorientáltsággal? Kép A párom viszont már jócskán elmúlt kettõ, amikor még mindig hiába rohangált pelus nélkül. Kép

Mi az, hogy hol vannak még másfél? Máté holnaputántól már 16. hónapos! Már mindjárt másfél! Én egyébként titokban reménykedem az idei nyárban. Lassan el is jutok odáig, hogy kell venni vmi férfias bilit is Kép, mert Máté élénken érdeklõdik, Sára viszont a tulajdonának tekinti a sajátját (vajon miértKép) így van nagy kiabálás, amikor a kicsi megpróbálja megközelíteni a tiltott objektumot! Kép

Benõ,
Kép
ez egy jó hangulatú topic. Most a Sangria beszél helyettem. Kép Azért vigyorgok ennyit. Kép

Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, Párom felfért a 10 órás gépre, úgyhogy már úton van!!! KépKép

Solya!
Igen, az Ikeában volt a puszi Kép Juteszembe, ott most ingyér van a gyerekmenü, mert gyerekhetek vannak! Tegnapelõtt jártam ott és vettem egy bébikaját, egy gyerekmenüt meg egy üdítõt és fizettem kemény 150 forintot KépKép Eléggé csodálkoztam, aztán elolvastam a táblát, hogy micsoda kedvezmények vannak.
A mostani kép a Millenárisban lett elkövetve, ma délelõtt. Olyan jó volt, Balázs imádta a slagot, nem gyõztem elcibálni onnan. Jól lesültünk KépKép
Köszi a választ, meg a segítséget bicajügyben! Azért állja a biztosító, mert papírom van róla, hogy bicikliznem kell KépKép

Ti már most el akarjátok kezdeni a bilizést? Jó Nektek Kép Azt hiszem, a következõ év lesz a mienk bili-ügyben Kép

Annamari
muter
 
 


Annamari,
még bicikli ügyben: Békáson nyílt egy jó túrabolt. ott árulnak kerékpárokat és üléseket is. Még utánfutót is. Kép Nézzetek ki, ha tudtok, érdemes. A Hév megállónál van, a Duna felõli oldalon, a 42-es busz végállomásánál.

A bilizésben csak reménykedek, de nem igazán bízom az ügy sikerébn. Egy lehetõségünk, hogy látja Sárától. Kép

Solya
solya
 
 


Sziasztok!

Udultem kicsit videken, de most mar vagyok!Kép

Beno jeeee, telleg, nekem sem esett le, ki vagyKép

Nyit az uj szuloszoba? Hmmm, lehet elobbre hozzuk a kisteso-projektetKépKépKépKép

Pusza: orsoly

Ps: Shine, nagyon szep voltal!Kép
orsoly
 
 


Sziasztok!

Nekünk is szuperül telik az ünnep, tegnap Párom Balázsmentesített, ma pedig együtt mentünk el pancsolós vendégségbe, ahol még aludni is hagytak! Erre volt is szükségem, ugyanis Balázs nagyon rosszul alszik ebben a kánikulában, éjjel 2 óránként ébred, igaz, hogy elég egy kis simi, de 2 óránként végigcaplatni a lakáson, nem éppen pihentetõ Kép
Tettünk fel képeket is, nézzétek meg! [url=http://kep.tar.hu/pocakpeti/index.phtml?aid=27571758" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/pocakpeti/index.phtml?aid=27571758[/url]
Apa péntek éjjel érkezett, és kedden már megy vissza, úgyhogy nem is szaporítom a szót Kép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Orsoly! KépKépKép
Annamari! Nagyon aranyos a kis Bazsi a képeken! Te viszont nagyo-nagyon vékony vagy. Nem szeretnél egy picit magadra szedni? Jó Apázást!

Benõ
beno
 
 


Sziasztok!
Nem tudtok véletlenül valakit, aki utazóágyat akarna eladni? Van valmi cserebere fórum a neten, ugye, de hol???

Annamari!
Tutik a képek! Milyen lehet élõbenKépKép

Solya!
Én nem kezdem el a bilizést az Andrissal, nekem erre most sajnos nemigazán lenne még türelmem, nyár ide-vagy oda, de azért majd Balcsin kíváncsi leszek, mit szól, ha egy szál fürdõgatyóban rohangál és valami történik. Mert ugye a pisilést a pelenkában szerintem nemigazán érzik meg.
Itthon meg nem merem levenni róla a pelust lakáson belül, kifejezetten utálok ugyanis szõnyeget meg úgy általában mindenféle foltot tisztítani.
a.
angi
 
 


angi,
kereshetsz itt:

[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/[/url]
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/[/url]
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/[/url]

nem néztem át, biztos van még, csak most nincs idõm.

én a múltkor kergettem elejtett nagydolgot! KépKép Végül az utolsó vadat Apa szandáljában találtam meg! Kép

Igazából nem bízom a sikerben, de megpróbálom.

Solya
solya
 
 


Te jó ég, ezek utána hozzá sem kezdek. Köszi!!!
a.
angi
 
 


Angi,
még én sem kezdtem hozzá. Kép Csak elszaladt pelenkázás közben, én meg nem vetettem magam rögtön utána...Kép

Nem tudja véletlenül vki, hogy június vagy július 13 a másik sára nap? Mi azt szoktuk ünnepelni, de elfelejtettem. Ez a két hónap állandóan bekavar nekem! Kép

Solya
solya
 
 


Solya!

lius, úgyhogy van még egy hónapod megvenni az ajándékot Kép!

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Köszi! Kép Én is erre tippeltem. Ezért voltam eddig nyugodt. Szerintetek 2,5 éves még kicsi a görkorihoz? Egysorosra gondoltam, vmi jó márkásra. nem tudjátok hol lehet kapni 24-es méretet? Kép
Na jó, láttam Fisher Price görkorit, és a mérete (22-30) alapján gondoltam, hátha lehet már ekkora gyereknek. Nincs tapasztalatotok?

Solya
solya
 
 


Nekem még a nyolc éves unokaöcsém is bénázik vele.
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Na, megint elapátlanodtam KépKép
Vajon fel lett avatva az új szülõszoba? Vojõr/x, jelentkezz! Ki volt az elsõ bébi, aki látta az új szülõszobát??? KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Benõ!
Hátja. Még mindig 58 kiló vagyok. Pont tegnap panaszkodtam a Páromnak, hogy milyen görcs vagyok, de elértem a célomat, mert megcáfolta KépKép Az a baj, hogy úgysem oda menne, ahova kéne. Meg most is megettem 3 tányér tejszínes tésztát, de hiába.

Solya!
Görkori 2,5 évesen? Bátor vagy, de ezt már mondtam Kép Amúgy gondoltam ma rád! Láttam egy Ravensburger Puzzle-t KépKép
Ez a kakakergetés jópofa lehetett! Balázs ma pont akkor talált állva pisilni, mikor levettem a pelenkáját. Pont alatta volt a pelus és nagy érdeklõdéssel figyeltük mindketten, ahogy csordogál a 3 hekto pisi bele a pelusba. Balázs még röhögött is, gondolom, ekkora súlytól megszabadulni azért egy nagy élvezet lehet KépKép

Annamari
muter
 
 


Solya!
Esetleg bicaj pótkerékkel vagy roller? Noéminél most ez a kettõ a menõ, õ most volt 3 éves, és mindkettõvel remekül közlekedik.

Tegnap én pont megúsztam egy kakiügyet. Ádámon egész délután nem volt pelus, de egyszer hallottam (és éreztem Kép), hogy nagyokat durrogtat, na, gyorsan rá is adtam a pelenkát, hátha lesz valami... 2 perc múlva ott volt benne a nagy adag kaktusz.

ÜZEMEL MÁR AZ ÚJ SZÜLÕSZOBA???

Hát, én nem fogok egyhamar ott szülni, mert tényleg jól sejtettem az elõjelekbõl, pénteken megjött Kép, úgyhogy mostantól mégjobban vigyázunk. De irigylek mindenkit, aki mostanában akar babát!!!!!!

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Panda,
a bringán én is gondolkodtam, de inkább jövõre, mert Máténak van egy 3kerekûje és Sára nem hajtja, pedig tudja, ha akarja. Állandóan motorozik, a rollertõl meg én félek. Itt dimbes-dombos vidéken élünk, és az út, amin a játszóra járunk, egy helyen egyenesen az úttestre vezet, természetesen egy jó kis lejtõ segítségével. Egyszer majdnem kiszaladt rá motorral, azóta frászban vagyok, mindig.

Annamari, angi,
azt találtam ki, hogy itthon nem, de a játszón pelus nélkül lesz Máté is. Viszek magammal pótrucit, de itt senki nem szól meg azért, ha véletlenül beszalad vmi a bugyiba. A múltkor a közértben érte ilyen jellegû baleset Sárát és a néni mosolyogva mosta fel a pisit. A strandon pedig képzeljétek nem úszópelusban járatják a gyerekeket! Ezen teljesen megdöbbentem. Mert az úszómesterek rendesen halászgattak a vízbõl. Kép Néha furcsák ezek a németek.

Hát bizony, kilóra sem kevés, egy teli pelus, de gondoljatok bele, ebben a melegben milyen lehet benne csücsülni!

Lányok, egy ideje figyelem mátét, mert apró barna foltok jelentek meg a hátán. Ezek kezdenek érdesedni, de nem vettem észre, hogy viszketnének neki, ill. már a hasán is jelentkeztek. A húgom is ekcémás, én is az lettem. Ugye Máté nem? Az a baj, hogy a múltkor kikövetelte, hogy kaphasson a tojásrántottából és én engedtem az erõszaknak. Kép
A másik pedig, hogy sára lábujjkörme betört. De nagyon. Szinte az egész oldala letört, de nem tudom levágni sem leragasztani, mert nem hagyja. szerintetek vigyem el orvoshoz? Vagy várjam meg hogy alakul?

Mielõtt életrajzi ihletésû regény kerekedne, teret engedek Vojõrnek, hátha jó hírekkel szolgálhat. Kép

Sziasztok:
Solya
solya
 
 


angi,

Alig használt Hauck utazóágy 12.000 -ért eladó.
275-7988
csehzs@westel900.net


jótündér
solya
 
 


Solya és Angi!

Ez szerintem használtért drága.
Én a Kikában láttam teljesen újat 12eFt-ért.
+ 2eFt a szúnyogháló. A márkáját nemtom.
Mondjuk tény, hirdetnek 16eFt-ért is használtat. Kép

Benõ
beno
 
 


12ezerért a Bébikerben is kapni, a sporttáskás változatot. Megnézzem, milyenek vannak? Itt lakom 10 méterre a bolttól Kép

Balázs tegnap azt mondta egy vadidegen pasinak, hogy APA és elindult utána. Annyira égõ volt KépKép
muter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?